• جدیدترین قیمت میوه و صیفی + جدول

  جدیدترین قیمت میوه و صیفی + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  این روزها بازار میوه و صیفی نسبت به ماه های گذشته قدری آرام گرفته است و با ورود انبوه میوه های نوبرانه به بازار، قیمت این اقلام رو به کاهش است.

 • ارزان‌ترین و گران‌ترین میوه‌های بازار

  ارزان‌ترین و گران‌ترین میوه‌های بازار

  گروه اجتماعی الف، 

  براساس تازه‌ترین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت انواع میوه‌های میادین میوه و تره بار اعلام شد که به موجب آن، هندوانه، خربزه آناناسی و ملون ارزان‌ترین و انبه و زنجبیل گران‌ترین میوه‌های بازار هستند.

 • تفاوت ۱۰ برابری قیمت میوه از مزرعه تا بازار

  تفاوت ۱۰ برابری قیمت میوه از مزرعه تا بازار

  گروه اقتصادی الف، 

  در حالی که به فصل داغ تابستان رسیده‌ایم و عرضه میوه‌ها بیشتر شده، اما میوه‌های تابستانه همچنان در برابر کاهش قیمت مقاومت می‌کنند. 

 • نرخ میوه‌های نوبرانه چقدر است؟

  نرخ میوه‌های نوبرانه چقدر است؟

  گروه اقتصادی الف، 

  باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: هر کیلو گوجه سبز در میادین میوه و تره بار به قیمت ۱۱ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد. قیمت هر کیلو میوه دستچین در میادین میوه و تره بار به شرح زیر است:

 • جدیدترین قیمت میوه‌های نوبرانه

  جدیدترین قیمت میوه‌های نوبرانه

  گروه اقتصادی الف، 

  بازار میوه‌های نوبرانه نشان می‌دهد که در حال حاضر هر کیلو گوجه سبز با قیمت ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان، توت فرنگی ۱۵ تا ۴۰ هزارتومان، طالبی ۱۰ هزارتومان، ملون ۶۰۰۰ تومان و زردآلو ۲۵ تا ۴۲ هزارتومان در خرده‌فروشی‌ها به فروش می‌رسد.

 • قیمت روز میوه و صیفی

  قیمت روز میوه و صیفی

  گروه اقتصادی الف، 

  در حال حاضر هرکیلو لیموترش با قیمت ۴۰ هزار تومان، گوجه سبز با قیمت ۱۸هزارتومان، توت فرنگی ۲۰ هزارتومان و زردآلو نیز با قیمت ۳۵ هزارتومان در خرده فروشی‌ها به فروش می‌رسد.

 • آخرین قیمت‌ها در بازار میوه/ لیموترش ۱۵ هزار تومان شد

  آخرین قیمت‌ها در بازار میوه/ لیموترش ۱۵ هزار تومان شد

  گروه اقتصادی الف، 

  هر کیلوگرم پرتقال ۶ تا ۱۰ هزار تومان، توت فرنگی ۱۰ تا ۳۵ هزار تومان، لیمو شیرین ۹ تا ۲۵ هزار تومان، لیمو ترش ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان،سیب زرد ۶ تا ۱۲ هزار تومان و گوجه سبز ۲۰ تا ۴۵ هزار تومان در میدان مرکزی میوه تهران و به صورت عمده به فروش می‌رسد.

 • چه کسانی مسئول گرانی میوه هستند؟

  چه کسانی مسئول گرانی میوه هستند؟

  گروه اقتصادی الف، 

  این روزهای که تمام کشور درگیر ویروس کرونا است، تعطیلی و بی‌رونقی واحدهای کسب و کار در ماه‌های اخیر شرایط سختی را برای آحاد جامعه رقم زده، افزایش و گرانی مرکبات و صیفی‌جات در اعیاد ماه رمضان مردم را غافلگیر کرده است.

 • اتحادیه میوه و سبزی تهران: قیمت‌ها افسار گسیخته‌اند

  اتحادیه میوه و سبزی تهران: قیمت‌ها افسار گسیخته‌اند

  گروه اقتصادی الف، 

  رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران با اشاره به افزایش قیمت بی‌رویه چند قلم محصولات کشاورزی در پی شیوع بیماری کرونا، گفت: پیشنهاد تعیین قیمت مصوب برای زنجیبل، سیر و لیمو ترش داده‌ایم.  

 • قیمت میوه‌ها در آستانه شب یلدا اعلام شد

  قیمت میوه‌ها در آستانه شب یلدا اعلام شد

  گروه اقتصادی الف، 

  بر اساس جدیدترین نرخنامه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، قیمت انواع میوه در آستانه یلدا اعلام شد. میوه انار هر کیلوگرم ۶۲۰۰ تومان و هندوانه (دزفولی ۱۵۰۰ تومان و مینابی ۲۱۰۰ تومان) در میادین میوه و تره بار قیمت‌گذاری شده‌اند.

 • گوجه ارزان می‌شود

  گوجه ارزان می‌شود

  گروه اقتصادی الف، 

  عضو هیئت مدیره اتحادیه بارفروشان گفت: میزان ورودی میوه نسبت به تقاضا بیشتر بوده و قیمت گوجه نیز در اوایل آذر ماه متعادل و به زیر ۳ هزار تومان خواهد رسید.

 • کاهش ۱۵ درصدی قیمت انواع میوه در بازار

  کاهش ۱۵ درصدی قیمت انواع میوه در بازار

  گروه اقتصادی الف، 

  رئیس اتحادیه بار فروشان از کاهش ۱۵ درصدی قیمت میوه در میدان مرکزی نسبت به دو هفته گذشته خبر داد.