وزش باد شدید و گرد و غبار در اراک

  4030420045

متوسط شاخص کیفیت هوای اراک در ۲۴ ساعت گذشته به عدد ۱۷۹ رسید که بیانگر کیفیت هوای ناسالم برای تمام گروه‌های سنی است. اراک یکی از هشت کلانشهر آلوده کشور است که از ابتدای امسال تاکنون ۱۳ روز و سال گذشته ۱۳۷ روز ناسالم در کارنامه خود به ثبت رساند.

وزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراکوزش باد شدید و گرد و غبار در اراک

تماشا کنید

دیدگاه کاربران


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

yektanetتریبون

آخرین عناوین