هفت هزار تن چای خارجی اموال تملیکی به مزایده گذاشته شد

  4030205092

مدیر کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران گفت: هفت هزار تن چای خارجی با کیفیت در مزایده اموال منقول به فروش گذاشته شده است.

هفت هزار تن چای خارجی اموال تملیکی به مزایده گذاشته شد

به گزارش ایرنا، «حسین ایزدی» امروز چهارشنبه در نشستی با اصحاب رسانه با اشاره به اولین مزایده سال ۱۴۰۳ اموال تملیکی استان تهران، اظهار داشت: در فروردین امسال مزایده اموال منقول به شماره ۲۰۷ برگزار شد که ارزش آن یک هزار و ۱۹۵ میلیارد تومان است که از سوم اردیبهشت ماه شروع شده و تا ۱۱ اردیبهشت مهلت دارد که در این مزایده ۲۱۵ پارتی کالا عرضه شده که هفت هزار تن آن چای است.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران ادامه داد: این مقدار چای با همکاری سازمان استاندارد نمونه‌برداری و به تایید سازمان غذا و دارو رسید که این نمونه‌برداری در ۴۰ روز در هر شیفت با حضور ۳۰ نفر نیروی کار انجام شده است.

ایزدی بیان داشت: تولیدکنندگان و بازرگانان می‌توانند در این مزایده شرکت و چای را خریداری کنند ۲ ماه به تولیدکنندگان با تایید وزارت جهاد کشاورزی اجازه داده می‌شود تا بعد از برنده شدن مبلغ را واریز کنند و برای آن ضمانت‌نامه بانکی گرفته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پنج هزار تن چای دیگر نیز در مزایده بعدی به فروش گذاشته می‌شد گفت: در مجموع ۳۵ هزار تن چای بود که ۱۷ هزار تن در استان تهران و بقیه در استان هرمزگان است که به سرعت بعد از مجوزهای استاندارد و سازمان غذا و دارو تعیین تکلیف می‌شود.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران نامی از برند تجاری این چای به‌خاطرداشتن پرونده قضایی نبرد.

مزایده ۴۶ ملک معروف به شرکت سادات خوزستان

ایزدی با اشاره به مزایده املاک غیر منقول اظهار داشت: ۲ هزار و ۷۹۰ میلیارد تومان ارزش این دوره از مزایده املاک است که ۴۶ ملک معروف به سادات خوزستان واقع در تهران به نفع دولت مصادره شده است که به ارزش ۲۲۰ میلیارد تومان قیمت کارشناسی به مزایده گذاشته شده است.

وی تاکید کرد: در این مزایده چندین ملک سنگین داریم که شامل ملک‌های ۱۸ تا سه هکتاری و آپارتمان‌های در استان تهران است که برای خریداران امکانات تشویقی قرار دادیم تا ۲۰ درصد نقد و مابقی را تا ۲ سال پرداخت کنند.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران ادامه داد: مزایده اموال غیر منقول از ۲۸ فروردین شروع شده است که تا فردا فرصت دارد ضمن اینکه در مزایده‌های دیگر دوباره عرضه خواهد شد.

ایزدی با بیان چهار هزار میلیارد تومان کل دو مزایده منقول و غیر منقول است، گفت: در این مزایده‌ها بحث ماینرها که سال‌ها بود بلاتکلیف مانده بود به مزایده گذاشته شد. سه هزار و ۳۰۰ دستگاه ماینر برای فروش گذاشته است.

وی عنوان کرد: دستگاه‌هایی که استاندارد تایید کند به آنها فروش می‌رود و در صورتی که استاندارد تایید نکند به فروش نخواهد رفت.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران با اشاره به حمایت‌های وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان اموال تملیکی در تسریع تعیین تکلیف کالاها گفت: آقای خاندوزی و اجتهادی بیش از حد توان و انتظار، این نهاد را در رسیدن به اهداف خود در احقاق حقوق مردم حمایت کردند.

ایزدی بیان داشت: همکاری قوه قضاییه نیز منجر به تسریع در تعیین تکلیف کالاهای اموال تملیکی شد که اگر این همکاری‌ها نبود شاهد سرعت بخشی در کالاها نمی‌شدیم.

هفته‌ای ۳ بار حراج خرده‌فروشی در استان تهران برگزار می‌شود

ایزدی با اشاره به اینکه ۱۶ میلیارد تومان ارزش حراج خرده‌فروشی در سال گذشته بود، بیان کرد: سامانه حراج خرده‌فروشی برای شفافیت در عرضه و دسترسی برای مصرف خانگی در خردادماه سال گذشته آغاز شد.

وی گفت: به دنبال ارسال پستی کالاهای فروخته شده هستیم تا هزینه‌ها برای مردم کاهش پیدا کند در همین راستا برنامه نرم‌افزاری آن تهیه شده است و منتظر همکاری ستاد الکترونیک دولت برای بارگذاری این سامانه هستیم.

yektanetتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های هفته

 1. بی‌بی‌سی: پهپاد ترکیه در شناسایی محل سقوط بالگرد رئیس‌جمهور ایران اشتباه کرد

 2. شهادت رئیسی و خودفرهیخته پنداری برخی از ما !

 3. لحظۀ پیداشدن لاشه بالگرد توسط تیم پهپادی

 4. پاسخی که شهید رئیسی به امانوئل مکرون داد

 5. ۶ نکته کلیدی درباره سقوط بالگرد رئیس جمهور/ یک کارشناس خبره صنعت هوایی توضیح می‌دهد

 6. برای مقاصد خود، از شهادت رئیس‌جمهوری هم نمی‌گذرند!

 7. شهادت رییس جمهور در حادثه بالگرد/ پیام‌های تسلیت شخصیت‌ها در پی شهادت رئیسی

 8. گمانه‌زنی‌ها درباره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری/ انتقاد رسانه اصولگرا از سوءاستفاده انتخاباتی از شهادت رئیسی

 9. رئیس‌جمهور بعدی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

 10. انتخاباتی حساس، حیاتی و سرنوشت‌ساز

 11. چرخش راهبردی یک کشور عربی در مقابل ایران

 12. بازخوانی یک جنجال قابل‌تامل در ماجرای یافتن بالگرد رئیس جمهور

 13. نظرات برگزیده مخاطبان الف: شورای نگهبان درباره ردصلاحیت‌ها باید پاسخگو باشد/ قدرت نظامی بالا باعث نتیجه‌دادن مذاکرات می‌شود

 14. خوشحالی مجری شبکه ۱۴ اسرائیل از خبر شهادت رئیس جمهور ایران

 15. اطلاعیه ستاد کل درباره حضور ناموفق پهپاد ترکیه در ایران 

 16. سعید جلیلی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود

 17. او این چنین جاودانه شد

 18. لنگرگاه جمهوری اسلامی در بحران‌ها کجا است؟!

 19. شناسایی هویت شهدای سانحه بالگرد رئیس‌جمهور/ تایید سوختگی پیکرها/ آیت‌الله آل‌هاشم یک‌ساعت پس از حادثه زنده بوده است

 20. سانحه بالگرد شهید رئیسی و احتمالات/ «موج کوهستان» یعنی چه؟

 21. عملکرد سیاه آمریکا در تحریم ها از نگاه ظریف/ توضیحاتی درباره انتخابات ریاست جمهوری/ آرامش در بازار ارز

 22. جنایتکاری که حتی ظاهرسازی هم نمی کند!

 23. سخت، اما گذرا...

 24. خاری در چشم دشمنان

 25. تشکیل جلسه شورای عالی امنیت ملی با حضور تمام اعضا

آخرین عناوین