موفقیت در سرمایه‌گذاری ملکی، خرید قسطی با بودجه دلخواه

گزارش بازرگانی، 285167،   4030205015

سرمایه‌گذاری در بازار ملکی یکی از روش‌های محبوب برای کسب درآمد و افزایش دارایی‌ها است. اما یکی از موانع مهم در این راه، نیاز به پرداخت یک مبلغ پیش‌پرداخت بزرگ برای خرید ملک است. اما با ظهور خدمات همساز و امکان خرید قسطی با بودجه دلخواه، این موانع برای سرمایه‌گذاران کاهش یافته است. در این مقاله، به بررسی مزایای سرمایه‌گذاری ملکی با خرید قسطی و ارائه نکات کلیدی برای موفقیت در این راه پرداخته خواهد شد.

وجه تمایز سرمایه‌گذاری در ملک نسبت به دیگر روش‌های چیست؟

بازار سرمایه‌گذاری ملکی دارای ویژگی‌های خاصی است که بیشتر افراد به آن‌ها توجه نمی‌کنند. این ویژگی‌ها شامل مواردی مانند نرخ سود، ریسک و بازده، قیمت ملک‌ها، وضعیت اقتصادی و سیاسی، تقاضا و عرضه و ... است. برای موفقیت در سرمایه‌گذاری ملکی، باید این ویژگی‌ها را به خوبی بشناسید و تحلیل کنید. دیگر ویژگی‌های این بازار عبارتند از:

 1. اولین و مهم‌ترین ویژگی این روش، پایداری و امن بودن سرمایه است. ملک یک دارایی فیزیکی است که ارزش آن تغییری نکرده و و در طول زمان پایدار باقی می‌ماند.

 2. این روش سرمایه‌گذاری امکان بالا بردن ارزش دارایی به وسیله بازسازی، بهسازی و ارتقای آن را نیز فراهم می‌کند.

 3. درآمد ثابت و پایدار از اجاره‌نامه‌ها و ارزش ملک تجاری، دیگر ویژگی‌هایی است که این روش را مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد.

 4. ارزش دارایی ملکی در طول زمان به دلیل رشد بازار املاک، بالا می‌رود. برای همین، مناسب سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت است.

 5. فرصت‌های متنوعی در بازار ملک برای سرمایه‌گذاری وجود دارند، مانند خانه مسکونی، مغازه‌ها و دفاتر کار.

 6. از آنجاییکه تورم و نوسانات بازار، به کندی روی بازار ملک تأثیر می‌گذارند، از این رو، از دارایی افراد در مقابل این پدیده‌ها محافظت می‌کند.

 7. سرمایه‌گذار به طور مستقل این امکان را دارد تا دارایی‌هایش را به طور مستقیم مدیریت کند.

این ویژگی‌ها، سرمایه‌گذاران را به سمت سرمایه‌گذاری در ملک سوق می‌دهند و آن را از سایر روش‌های سرمایه‌گذاری متمایز می‌کنند.

هم‌ساز؛ یک فرصت سرمایه‌گذاری راحت و سودآور در بازار ملک

هم‌ساز یک بستر مناسب جهت سرمایه‌گذاری در بازار املاک است. این مجموعه، با معرفی فرصت‌های سودآور سرمایه‌گذاری در ملک و پروژه‌های عمرانی، توانسته به افراد زیادی کمک کند تا پتانسیل سوددهی این بازار را پیدا کنند و بیشترین بهره را از آن ببرند. این بستر با ارائه راهکارهای مناسب و امکانات اختصاصی، به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا به راحتی و با اطمینان روی ملک‌های مورد نظر خود سرمایه‌گذاری نموده و در آینده درآمد خوبی از آن‌ها به دست آورند. خدمات همساز از چند جنبه اهمیت دارند، مانند:

 • شرکت در پروژه‌های سرمایه‌گذاری: هم‌ساز از طریق بستر خود می‌تواند پروژه‌های بزرگ تجاری عمرانی را به افراد مختلف معرفی کند. همه کسانی که دغدغه سرمایه‌گذاری دارند، می‌توانند با هر میزان سرمایه، قدرالسهمی از این پروژه‌ها را دریافت نموده و پس از بهره‌برداری به سود مستمری برسند.

 • برخورداری از مزایای مالی و شرایط پرداخت: هم‌ساز به همه سرمایه‌گذاران خود تسهیلات مالی خاصی ارائه می‌دهد. علاوه بر این، افراد می‌توانند انتخاب کنند که طریقه پرداخت به چه صورتی باشد و بر اساس ظرفیت‌های مالی خود اقدام به تهیه قدرالسهم و مشارکت در پروژه کنند. برای مثال، تعداد قسط‌ها را خود سرمایه‌گذاران مشخص می‌کنند و در ابتدای کار با هرمیزان بودجه دلخواه امکان سرمایه گذاری دارند.

 • پشتیبانی و خدمات تخصصی مشاوره: هر سرمایه‌گذار می‌تواند از ابتدا تا زمان خرید، از راهنمایی مشاوران مجموعه کمک بگیرد تا بتواند بر اساس توان خود، بهترین گزینه سرمایه‌گذاری را انتخاب کند. به‌علاوه، سرمایه‌گذاران از خدمات پشتیبانی تیم کارشناسان هم‌ساز برخوردار می‌شوند که در هر مرحله از پروژه، آن‌ها را همراهی خواهند کرد.

 • ریسک پایین: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در هم‌ساز زیاد هستند، برای همین سرمایه‌گذار نیازی ندارد تا همه پول خود را روی یک فرصت خرج کند. بدین ترتیب، ریسک‌های سرمایه‌گذاری تا حد زیادی پایین خواهند آمد و در عوض، سرمایه‌گذار با دغدغه کمتر، سود بیشتری دریافت خواهد کرد.

 • تشکیل جلسات گزارش و ارتباط با تیم مسئول: یکی از بهترین خدمات هم‌ساز، تشکیل جلسات برای ارائه گزارشات پیشبرد پروژه و آشنایی سرمایه‌گذار با تیم سازندگان آن است. با ارتباط مستقیمی که در این جلسات شکل می‌گیرد، احساس امنیت بیشتری به سرمایه‌گذاران منتقل خواهد شد. از این گذشته، می‌توانند به صورت مستقیم، هرگونه پیشرفت در پروژه را نظارت کنند.

مزایای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ارائه‌شده توسط همساز

باید گفت که هم‌ساز یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه ارائه پروژه‌های سرمایه‌گذاری ملکی است. این بستر با ارائه پروژه‌هایی که بازدهی بالا و ریسک پایینی دارند، فرصت سودآوری را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. از دیگر مزایای همکاری با هم‌ساز، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

فرصت سرمایه‌گذاری با بودجه موردنظر

یکی از مزایای هم‌ساز این است که هر فرد بسته به توان مالی خود می‌تواند در این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کند. از طرفی، امکانات پرداخت قسطی و تقسیم اقساط نسبت به بودجه موردنظر فرد، می‌تواند یکی از بهترین مزایای این بستر باشد.

امکان پرداخت اقساطی و بازه پرداخت

در قسمت قبل هم ذکر کردیم که می‌توانید با هر مبلغی که در اختیار دارید سرمایه‌گذاری نمایید. به علاوه، می‌توانید تعداد اقساط، تاریخ پرداخت و مبلغ هر قسط را خودتان مشخص نمایید تا هم دغدغه اولیه سرمایه‌گذاری را نداشته باشید و هم بتوانید سود نهایی را بالا ببرید.

فرصت گرفتن تسهیلات با شرایط خاص برای سرمایه‌گذاران

هریک از سرمایه‌گذاران بسته به شرایط خود می‌توانند نسبت به اخذ تسهیلات از هم‌ساز اقدام نمایند. کارشناسان مجموعه، پس از بررسی شرایط لازم، می‌توانند تحت چند شرط خاص، اقدام به ارائه تسهیلات موردنظر کنند. برای آگاهی از این شرایط، می‌بایست با هم‌ساز در ارتباط باشید.

شروع بهترین مسیر سرمایه‌گذاری ملکی با هم‌ساز

با توجه به مزایای سرمایه‌گذاری با خرید قسطی و امکاناتی که مجموعه همساز ارائه می‌دهد، این روش یک فرصت بسیار مناسب برای افرادی است که می‌خواهند به سرمایه‌گذاری در بازار ملکی بپردازند. اما برای موفقیت در این راه، باید با دقت و شناخت کامل از بازار و شرایط مالی خود، به انتخاب درستی برای سرمایه‌گذاری بپردازید. از این رو، توصیه می‌شود قبل از هر تصمیمی، به مطالعه دقیق و مشورت با مشاوران مالی متخصص ملکی بپردازید. مشاوران مجموعه هم‌ساز همه‌روزه آماده ارائه اطلاعات و راهنمایی شما عزیزان هستند. بنابراین، جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از فرصت‌های سرمایه‌گذاری ملکی در بستر هم‌ساز، همین حالا با ما تماس بگیرید.

yektanetتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های دیروز

پربحث‌های هفته

 1. این نامه دلسوزانه است؟!

 2. واکنش قوه قضائیه به شایعه ای درباره زیباکلام

 3. دفاع از جمهوریت یا دفاع از الیگارشی؟

 4. مقاومت بی‌مبنای طلافروشان در مقابل شفافیت/ دولت عدول نکند، مردم هم حمایت می‌کنند

 5. نامه روحانی به مردم ایران درباره دلایل رد صلاحیتش/ این دفاعیه‌ شخصی نیست، دفاع از جمهوریت نظام است

 6. امضای مردم گیلان پای طومار حمایت از طرح نور

 7. جریمه کشف حجاب ۴ و نیم میلیون تومان است

 8. نوش‌دارو بعد از مرگ سهراب!

 9. فرش‌های سعدآباد کجاست؟

 10. محکومیت ساداتی‌نژاد به حبس/ روایت خاندوزی از کاهش تورم/ شانس قالیباف برای ریاست مجلس دوازدهم چقدر است؟

 11. ماجرای سفر عبدالحمید به ترکیه چیست؟

 12. حاج‌علی‌اکبری: گلایه‌ای از مجلس برای تصویب تعطیلی «شنبه‌ها» داریم

 13. واکنش وزیر کشور به برخورد خشن برخی ماموران / نظر واعظی درباره نقاط ضعف و قوت دولت رئیسی

 14. واکنش روزنامه اصولگرا به زندانی‌شدن زیباکلام/ دستور اژه‌ای درباره پرونده چای دبش

 15. در آستانۀ سکولارشدنِ زیارت؟

 16. مأمور خاطی بازداشت شد

 17. حمله رسانه اصولگرا به رائفی‌پور/ انتقاد شریعتمداری از نمایندگان موافق تعطیلی شنبه‌ها

 18. نظرات برگزیده مخاطبان الف: نقش شورای نگهبان در کاهش مشارکت مردم چیست؟/ زندانی‌شدن زیباکلام به ضرر نظام تمام شد

 19. آیا واقعاً آزادسازی قیمت‌ها تنها راه است؟

 20. چراغ سبز دولت به ارز آزاد؟!

 21. صادق زیباکلام روانه زندان شد

 22. بزرگ‌نمایی مشکلات به ضرر کشور است

 23. حالا زمان مذاکره است

 24. راه سخت قالیباف/ پیشنهاد جالب شریعتمداری درباره واکنش به اسرائیل

 25. پاسخ حماس به توهم صهیونیست ها

آخرین عناوین