عملیات ایران معادلات منطقه را تغییر داد/ حماقت اسرائیل ادامه یابد؛ نبرد بزرگتر خواهد شد

  4030126111

دبیر شورای عالی سیاسی یمن در گفت وگو با خبرنگار گروه بین الملل ایرنا با اشاره به تاثیر عملیات موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران بر وضعیت رژیم صهیونیستی تصریح کرد: ایران جلوی دیدگان ملت های جهان اسرائیل را تنبیه کرد و این عملیات بخشی از تغییر معادلات منطقه بود و اگر تل آویو به حماقت ادامه دهد، این عملیات مقدمه ای برای نبردی بزرگتر خواهد بود.

عملیات ایران معادلات منطقه را تغییر داد/ حماقت اسرائیل ادامه یابد؛ نبرد بزرگتر خواهد شد

«یاسر الحوری» امروز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه بین الملل ایرنا اظهار داشت: عملیات موشکی و پهپادی «وعده صادق» جمهوری اسلامی ایران نشان داد که رژیم صهیونیستی یک رژیم پوشالی است و بدون حمایت آمریکا از بین خواهد رفت.

این مسئول یمنی افزود: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به جنایت رژیم صهیونیستی یک پاسخ حساب شده و قوی بود که این رژیم، آمریکا و کشورهای غربی و همه دشمنان محور مقاومت را به چالش کشید.

وی اضافه کرد: مولفه های ارزیابی چنین اقدامی فقط خسارت های مادی نیست، بلکه خسارت های روحی، سیاسی و رسانه ای وارد شده به رژیم اشغالگر و حامیان آن را باید درنظر گرفت.

الحوری گفت: اینکه دشمن را جلوی دیدگان همه ملت های جهان هدف قرار دهید و تنبیه کنید و ملت ها شاهد پرواز موشک ها و پهپادها باشند و آن ها را تا رسیدن به هدف همراهی کنند، یک پیروزی بی نظیر واقعی و موفقیت مهم است.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران مانند عملیات طوفان الاقصی در عملیات خود دست به ابتکار و هنرنمایی زد و ثابت کرد که رژیم صهیونیستی ضعیف فقط در سایه حمایت آمریکا وجود دارد و اگر خیانت برخی از حکومت های وابسته در منطقه نبود، رژیم صهیونیستی و آمریکا امکان ماندن در منطقه را نداشتند.

حماقت اسرائیل ادامه یابد؛ نبرد بزرگتر خواهد شد

دبیر شورای عالی سیاسی یمن اظهار داشت: اگر رژیم صهیونیستی به حماقت های خود ادامه دهد، این عملیات مقدمه یک نبرد بزرگتر خواهد بود.

الحوری تصریح کرد: آنچه شب گذشته انجام شد یک شکست تمام عیار برای رژیم صهیونیستی و تاکیدی بر ازبین رفتن بازدارندگی و ذلت و خواری آن است.

معادلات در منطقه تغییر کرده است

وی افزود: معادلات در این منطقه دیگر ساخته و پرداخته آمریکا نیست، معادلات منطقه از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی و مشارکت یمن در پشتیبانی از غزه آغاز شده است و پاسخ جمهوری اسلامی ایران، به حمله به کنسولگری خود در دمشق نیز بخشی از روند تغییر معادلات در منطقه است.

الحوری بیان کرد: اسلام قدرتمند و پیروز است ولی برخی به وعده الهی شک دارند اما اگر به اسباب آن که جهاد در راه خدا و مقابله با دشمنان اسلام عمل کنند، قطعا پیروز می شوند.

وی تصریح کرد: همه اعضای صاحب بصیرت در جهان اسلام و عرب باید به الفبای پیروزی محور مقاومت در یمن، ایران، عراق، لبنان و سوریه توجه کنند و این رویکرد را نقشه راه امت اسلامی به سوی آزادی و استقلال بدانند ولی دشمنان امت اسلامی در داخل و خارج منطقه روی ترس ایران در دفاع از منافع خود شرطبندی کرده بودند، که با شکست روبرو شدند.

دبیر شورای عالی سیاسی یمن گفت: جمهوری اسلامی ایران براساس آموزه های اسلامی که مسلمانان را به دفاع از سرزمین خود تشویق می کند، عمل کرد و به این پیروزی بزرگ دست یافت و مواضع و اقدامات کنونی محور مقاومت در فلسطین، فرق میان حق و باطل و ایمان و نفاق و اسلام و کفر است.

الحوری افزود: رژیم صهیونیستی ساخته دست آمریکا است و این کشور و برخی کشورهای غربی و عربی در پشت پرده ادامه موجودیت آن قرار دارند و اگر این کشورها از آن حمایت و پشتیبانی نمی کردند، اکنون نامی از آن باقی نمانده بود.

yektanetتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های هفته

 1. بی‌بی‌سی: پهپاد ترکیه در شناسایی محل سقوط بالگرد رئیس‌جمهور ایران اشتباه کرد

 2. شهادت رئیسی و خودفرهیخته پنداری برخی از ما !

 3. لحظۀ پیداشدن لاشه بالگرد توسط تیم پهپادی

 4. پاسخی که شهید رئیسی به امانوئل مکرون داد

 5. ۶ نکته کلیدی درباره سقوط بالگرد رئیس جمهور/ یک کارشناس خبره صنعت هوایی توضیح می‌دهد

 6. برای مقاصد خود، از شهادت رئیس‌جمهوری هم نمی‌گذرند!

 7. شهادت رییس جمهور در حادثه بالگرد/ پیام‌های تسلیت شخصیت‌ها در پی شهادت رئیسی

 8. گمانه‌زنی‌ها درباره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری/ انتقاد رسانه اصولگرا از سوءاستفاده انتخاباتی از شهادت رئیسی

 9. رئیس‌جمهور بعدی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

 10. انتخاباتی حساس، حیاتی و سرنوشت‌ساز

 11. چرخش راهبردی یک کشور عربی در مقابل ایران

 12. بازخوانی یک جنجال قابل‌تامل در ماجرای یافتن بالگرد رئیس جمهور

 13. نظرات برگزیده مخاطبان الف: شورای نگهبان درباره ردصلاحیت‌ها باید پاسخگو باشد/ قدرت نظامی بالا باعث نتیجه‌دادن مذاکرات می‌شود

 14. خوشحالی مجری شبکه ۱۴ اسرائیل از خبر شهادت رئیس جمهور ایران

 15. اطلاعیه ستاد کل درباره حضور ناموفق پهپاد ترکیه در ایران 

 16. سعید جلیلی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود

 17. او این چنین جاودانه شد

 18. لنگرگاه جمهوری اسلامی در بحران‌ها کجا است؟!

 19. شناسایی هویت شهدای سانحه بالگرد رئیس‌جمهور/ تایید سوختگی پیکرها/ آیت‌الله آل‌هاشم یک‌ساعت پس از حادثه زنده بوده است

 20. سانحه بالگرد شهید رئیسی و احتمالات/ «موج کوهستان» یعنی چه؟

 21. عملکرد سیاه آمریکا در تحریم ها از نگاه ظریف/ توضیحاتی درباره انتخابات ریاست جمهوری/ آرامش در بازار ارز

 22. جنایتکاری که حتی ظاهرسازی هم نمی کند!

 23. سخت، اما گذرا...

 24. خاری در چشم دشمنان

 25. تشکیل جلسه شورای عالی امنیت ملی با حضور تمام اعضا

آخرین عناوین