اعلام ویژه برنامه‌های تلویزیون در روز عید فطر

  4030121097

تلویزیون برای روز چهارشنبه، ۲۲ فروردین ماه مصادف با عید سعید فطر ویژه برنامه‌هایی تدارک دیده که از شبکه‌های سیما به‌روی آنتن می‌برد.

اعلام ویژه برنامه‌های تلویزیون در روز عید فطر

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، شبکه های سراسری صداوسیما در موقعیت های مختلف و در مسیر برپایی موکب ها، جشن بزرگ عید فطر را پوشش می دهند.

شبکه یک با حضور در پارکینگ بیهقی، شبکه دو خیابان خرمشهر، شبکه سه تقاطع خیابان بهشتی و مفتح و پارکینگ چهل سرا، شبکه قرآن در مواکب خیابان خرمشهر، شبکه ورزش در حوضچه سه و درب منتهی اتوبان شهید سلیمانی شماره ۲۰، شبکه سلامت در خیابان امام رضا (ع) و درب اتوبان شهید سلیمانی شماره ۱۸، شبکه امید مواکب مفتح و بهشتی، شبکه افق پارکینگ حکمت صدرا و پارکینگ گلگشت و شبکه تهران در پارکینگ بنیاد مستضعفان حضور مردم در نماز عید سعید فطر در تهران را به تصویر می کشند.

همچنین ویژه برنامه های شبکه های سیما در روز عید فطر به شرح زیر است:

شبکه یک

ویژه برنامه «ایران دوست داشتنی» به صورت زنده سه شنبه، ۲۱ فروردین ساعت ۱۹:۳۰ و ۲۳ و روز چهارشنبه، ۲۲ فروردین ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

همچنین پخش زنده نماز عید سعید فطر در روز عید ساعت ۶ تا ۹ روی آنتن می رود.

ویژه برنامه زنده «هلال» نیز که در ایام ماه مبارک مهمان سفره های افطار مخاطبان شبکه یک بود، در روز عید فطر از ساعت ۱۱ تا ۱۴ به صورت زنده پخش می شود.

شبکه دو

ویژه برنامه «سید خندان» با اجرای محمدرضا شهبازی در یک دورهمی طنز با بخش های شاد از امروز تا پنجشنبه، ۲۳ فروردین حوالی ساعت ۲۲:۳۰ ادامه خواهد داشت.

«از مامان بگو» به میزبانی محیا اسناوندی که به مدت سی شب میزبان مادران بود، ویژه برنامه عید فطر را روز چهارشنبه حوالی ساعت ۱۹ پخش خواهد کرد.

مسابقه «شصتادیا» حوالی ساعت ۰۰:۱۵ دقیقه بامداد از دیگر برنامه های شبکه دو سیما ویژه عید فطر خواهد بود.

شبکه سه

«حال‌نو» ویژه برنامه عید سعید فطر با اجرای حامد سلطانی از سه‌شنبه، ۲۱ فروردین به مدت چهار شب به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

این برنامه از امشب حوالی ساعت ۲۰، چهارشنبه حوالی ساعت ۱۸، پنج شنبه و جمعه حوالی ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

مهمانان حاضر در برنامه از چهره‌های تولیدات تلویزیونی ماه مبارک رمضان خواهند بود.

شبکه چهار

برنامه «سرزمین شعر» ویژه عید فطر از شبکه چهار سیما پخش می شود. مسابقه «سرزمین شعر» با حضور علیرضا قزوه، علی محمد مودب، محمدکاظم کاظمی، ناصر فیض و با اجرای محمدمهدی سیار و حضور ویژه استاد علیرضا افتخاری در قالب مسابقه شعر شاعران معاصر روی آنتن می رود.

در دو روز عید فطر «سرزمین شعر» به صورت دو ویژه برنامه از ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه از شبکه چهار پخش می شود.

شبکه نسیم

ویژه برنامه «مهمانی» به تهیه کنندگی حسن خدادادی و کارگردانی ایرج طهماسب پنج شنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ فروردین ساعت ۲۱ از شبکه نسیم به روی آنتن می رود. ایرج طهماسب با گروه عروسک های خود یک مهمانی شاد و جشن تولد در این برنامه دارند.

همچنین سری جدید برنامه «چهار شگفت انگیز» به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید مظاهری با نقش آفرینی حسام نام آور، سیدسالار میرکریمی،‌ صالح سلامت و مهرداد جوانمردی از چهارشنبه، ۲۲ فروردین ماه ساعت ۲۰ با موقعیت های جدید و متفاوت از شبکه نسیم پخش می شود.

«کودک شو» ویژه برنامه دیگر این شبکه در روز عید سعید فطر است که میزبان خانواده های پرجمیعت و دو قلو می شود. این برنامه به تهیه کنندگی حسین ربانی با اجرای ملیکا شریفی نیا چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۲ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

«نسیم آوا» نیز با اجرای محمدرضا محبی با موسیقی های شاد، سنتی، گروه سرود و اقوام چهارشنبه و پنجشنبه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه نسیم پخش می شود.

شبکه تهران

ویژه برنامه «جشن رمضان» چهارشنبه به صورت ویژه از ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه تهران می رود. «جشن رمضان» با اجرای استندآپ کمدی، نمایش گروه های موسیقی و سرود و... عید بزرگ مسلمان را جشن می گیرد.

ویژه برنامه «ماه خوبان» پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه از ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه از شبکه تهران پخش می شود. این برنامه با اجرای محمودرضا قدیریان میزبان امیر تاجیک، حمید فولادی، مرتضی حسینی، بهمن هاشمی و... خواهد بود.

برنامه عصرگاهی «به خانه بر می گردیم» در تعطیلات آخر هفته روزهای چهارشنبه و پنجشنبه حوالی ساعت ۱۶ تا ۱۸ با اجرای زینب پورابراهیم و محمدحسین مولایی به صورت ویژه پخش خواهد شد. حضور خوانندگان و هنرمندان محلی از بخش های ویژه این برنامه است. همچنین حضور گروه های سرود، شاعران آئینی، کارشناسان مطرح حوزه خانواده، هنری و... از دیگر بخش های «به خانه بر می گردیم» ویژه عید فطر است.

برنامه «شب فیروزه ای» نیز در شب عید سعید فطر چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت ۲۰ پخش می شود. 

۳ قسمت از مستند «کمدین» هم در روز های پنجشنبه و جمعه از شبکه تهران سیما خواهد شد. مستند «کمدین» ادی مورفی پنجشنبه حوالی ساعت ۱۵:۳۰، بن استیلر و لورل هاردی جمعه به ترتیب ساعت ۱۵:۳۰ و ۲۰:۱۰ پخش خواهد شد.

شبکه آموزش

همزمان با عید سعید فطر «قصه های مجید» از فردا چهارشنبه تا جمعه، ۲۴ فروردین ساعت ۱۴ از شبکه آموزش پخش می شود.

«قصه های مجید» با عنوان های خاطره انگیز میگو، ژاکت و اردو یاد آور حال و هوای خوش گذشته و دوران زیبای مدرسه است.

«کی میاد ستاره چینی» چهارشنبه تا جمعه هر شب ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه آموزش خواهد رفت.

«پدینگتون» نام انیمیشنی است که پنجشنبه، ۲۳ فروردین ماه ساعت ۱۱ به مناسبت عید سعید فطر پخش خواهد شد. همچنین پویانمایی «بالا» روز جمعه، ۲۴ فروردین ماه ساعت ۱۱ از شبکه آموزش سیما روی آنتن می رود.

«قندپهلو» از چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۰ از شبکه آموزش سیما روی آنتن می رود.

«کاروانسرا» ساعت ۷، برنامه عروسکی آموزشی «مدرسه جنگلی» ساعت ۹:۴۵، «راوی دنا» ساعت ۱۲:۳۰، «یقه هفت» ساعت ۱۵:۴۵ و مستند «سلاطین درد» ساعت ۲۳ از دیگر برنامه های روزهای تعطیل عید فطر هستند.

شبکه قرآن

ویژه برنامه عید سعید فطر با بخش های مختلف عیدانه به صورت زنده از بارگاه ملکوتی حضرت معصومه سلام الله علیها در روز چهارشنبه، ۲۲ فروردین از ساعت ۱۷ تا ۲۲ بر روی آنتن شبکه قرآن ومعارف سیما می رود.

همچنین اقامه نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب در مصلی امام خمینی (ره) تهران به صورت زنده و مستقیم از شبکه قران ومعارف سیما پخش می شود.

سایر برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما از جمله برنامه گفت وگو محور «یاد خدا»، «محفل» و «ساعت بندگی» نیز با حال و هوای عیدانه پخش می شود.

همچنین فصل جدید برنامه «منم بچه مسلمان» با بخش ها و کاراکترهای جدید، همزمان با عید سعید فطر از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

این برنامه از روز چهارشنبه ساعت ۱۶ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۰ صبح بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

پخش سخنرانی، مداحی و سرود، قرائت ادعیه‌های مختلف، محافل تلاوت و میان برنامه‌های مناسبتی از دیگر برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما در روز عید است.

شبکه افق

جشن ویژه عید سعید فطر در پارک لاله تهران با حضور مردم در ویژه برنامه «همسفره» پخش می شود.

ویژه برنامه «شام عید» سه شنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ روی آنتن می رود.

ویژه برنامه «وقت سحر» سه شنبه حوالی ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳ و در روز عید فطر ساعت ۱۰ تا ۱۲ پخش می شود.

از چهارشنبه تا جمعه حوالی ساعت ۱۶ نیز فیلم سینمایی از این شبکه پخش می شود.

شبکه سلامت

ویژه برنامه زنده «حال خوب» چهارشنبه از ساعت ۲۱ تا ۲۳ ویژه عید سعید فطر روی آنتن شبکه سلامت می رود. همچنین ویژه برنامه «ماه ماه» از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه به مناسبت عید فطر به صورت زنده پخش می شود.

فیلم سینمایی «یک قطار شلوغ به سمت آستریاس» با زیر نویس ویژه ناشنوایان در روز چهارشنبه ساعت ۱۲:۳۰ و فیلم «مراقبتون هستیم» در روز پنجشنبه ساعت ۱۱ از شبکه سلامت سیما پخش خواهد شد.

شبکه امید

ویژه برنامه «جشن بزرگ ایران سرود» با اجرای بابک افرا و علی مرادخانی روی آنتن شبکه امید می‌رود.

این برنامه با حضور هنرمندان عرصه موسیقی، میزبان گروه‌های سرود نوجوان از سرتاسر کشور است.

«جشن بزرگ ایران سرود» به تهیه‌کنندگی کمیل سوهانی، کارگردانی سیدابوالفضل موسوی‌نظر و سردبیری کیاوش زارع‌طلب و قائم زینلی روزهای ۲۱ و ۲۲ فروردین از ساعت ۱۹ تا ۲۱ از شبکه امید سیما پخش می‌شود.

چهار قسمت کوتاه و پویا «سینما انیمیشن» به مدت ۳۰ دقیقه که خلاصه ای از آثار سینمایی انیمیشن جذاب و معروف برای مخاطبان نوجوان است، سه شنبه تا جمعه ساعت ۱۴:۳۰ پخش می شود.

شبکه کودک

ویژه برنامه عیدانه «سر سفره خدا» چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ از کانال نهال شبکه کودک پخش می شود.

«سر سفره خدا» به صورت ویژه با اجرای احسان مهدی و حامد مدرس با نمایش های طنز در دو روز جشن ویژه خواهد داشت.

همچنین فصل جدید «منم بچه مسلمان» از چهارشنبه ساعت ۱۳ از کانال پویا روی آنتن می رود.

شبکه مستند

مستند «چارلی چاپلین واقعی» امشب ساعت ۲۱ از شبکه مستند پخش می شود.

در این مستند شاهد ظهور چارلی چاپلین هنرمند و کمدین معروف از محله ای فقیرنشین در لندن، موفقیت و رشد او به عنوان یک ستاره سینما در هالیوود و در نهایت سقوط او هستیم.

برش هایی از مستند «برای مهمانی» که به معرفی آیین های بومی و فرهنگی استان های مختلف در ماه رمضان است، نیز روی آنتن می رود.

شبکه جام جم

ویژه برنامه «شب روشنی» در سه شب متوالی از چهارشنبه تا جمعه از ساعت ۲۲:۳۵ به مدت ۹۰ دقیقه از شهر ماکو در استان آذربایجان غربی، دیار دلیرمردان و شیرزنان، به روی هر ۳ کانال جام جم خواهد رفت.

این برنامه که به تهیه کنندگی مسعود میرزایی و اجرای مجریان واحدی، پویا و صفری تولید می شود میزبان هنرمندان مختلف از جمله پویا امینی، مهران رجبی، عباس محجوب، فریبا ترکاشوند، شیوا خسرومهر و پریسا گلدوست خواهد بود.

همچنین خوانندگانی چون علی اصحابی، مهدی مدرسی و مهدی شکوهی در فواصل برنامه به اجرای قطعات موسیقی می پردازند.

در این ویژه برنامه، گروه های مختلف موسیقی محلی، عاشیق های آذری و گروه های رقص آذری و کردی به هنرنمایی خواهند پرداخت.

فیلم های سینمایی «من پلیس نیستم»، «هوک» و «فرشته مزاحم» هم در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه پخش می شود.

yektanetتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. پزشکیان: دنبال همین برجام روحانی هستید و نتوانستید احیایش کنید

 2. از تقلیل انقلاب اسلامی تا دوگانه انگاری ظریف!

 3. توصیه شریعتمداری به پزشکیان/ نتایج دو نظرسنجی/ احتمال دوقطبی شدن انتخابات

 4. آشفتگی «ظریف» از کجاست؟!

 5. سخن‌رانی ظریف در کاشان به تشنج کشیده شد

 6. توصیه احمد توکلی به نامزدهای انتخابات: در دولت خود از اقتصاددانان عدالت‌خواه و حامی اقشار ضعیف بهره ببرید

 7. زاکانی خطاب به پزشکیان: تا آخر می مانم و نمی گذارم رئیس جمهور شوید | مجلس که بودیم دائما کلاه سرتان می گذاشتند

 8. سرنوشت یکی از مهمترین اقدامات شهید رئیسی چه خواهد شد؟

 9. جلیلی: کشور را نباید معطل مذاکرات با چند کشور نگه داشت

 10. رهبر انقلاب: آقایان نامزدها در مباحثات خود از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنند

 11. نتایج نظرسنجی انتخاباتی/ رقابت اصلی بین قالیباف و پزشکیان

 12. سخنگوی دولت: عده‌ای سال‌ها با اینستکس و FATF سرکار بودند

 13. دوستانه با آقای پزشکیان

 14. قاضی‌زاده‌هاشمی: خانه‌داری باید شغل در نظر گرفته شود

 15. قالیباف: تحریم‌ها کاغذپاره نیست معضل است و حلش می‌کنم

 16. قالیباف در دومین مستند تلویزیونی: فرهنگ من فرهنگ جبهه و کار است+ فیلم

 17. وزیر کشور: آقایان آمار اشتباه از دولت سیزدهم به مردم ندهند

 18. سرلشکر موسوی: نهضت ساخت مسکن تا برطرف کردن دغدغه‌ای ادامه دارد

 19. مرگ ۲ کودک هنگام تمرین تیراندازی پسر جوان

پربحث‌های هفته

 1. تناقض‌های «ظریف»!

 2. پزشکیان: دنبال همین برجام روحانی هستید و نتوانستید احیایش کنید

 3. عصبانیت مشاور پزشکیان و ترک برنامه زنده

 4. از تقلیل انقلاب اسلامی تا دوگانه انگاری ظریف!

 5. حقیقت، فراتر از قاب تلویزیون

 6. راهبرد تکراری اصلاح‌طلبان

 7. کنایه سنگین خاندوزی به جواد ظریف

 8. پاسخ مخبر به ادعاهای ظریف/ امکان فروش نفت نداشتیم

 9. کدام نامزد حاضر است به این آزمون و خطا پایان دهد؟!

 10. چرا همه از دولت «روحانی» فرار می‌کنند؟!

 11. طعنه ای که به خود اصلاح‌طلبان بازمی‌گردد!

 12. دیوار امنیتی در مرز ترکیه و ایران

 13. سند منتشر شده از سوی وحید اشتری جعلی است/ «معراج» هم تکذیب کرده بود

 14. دختر قالیباف: ماجرای سیسمونی دروغ بود

 15. پزشکیان: برای من مذاکره و توافق ذلت نیست/در منطقه و جهان ایران را بازی‌ساز خواهم کرد

 16. انتقاد تند قالیباف از اظهارات ظریف/ "خجالت بکشید"

 17. نظرات برگزیده مخاطبان الف: ظریف باید درباره مکانیسم ماشه پاسخگو باشد/ قالیباف چرا در مجلس حقوق‌ها را افزایش نداد؟

 18. سخنی مشفقانه با دکتر پزشکیان

 19. توصیه شریعتمداری به پزشکیان/ نتایج دو نظرسنجی/ احتمال دوقطبی شدن انتخابات

 20. واکنش سرپرست وزارت خارجه به سخنان جنجالی ظریف

 21. نسخه سانسور نشده پاسخ حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمیان خطاب به تحریف معانی قرآن توسط ظریف در میزگرد انتخاباتی پزشکیان

 22. آشفتگی «ظریف» از کجاست؟!

 23. "اجماع" در مقابل  "اقناع" ؛ اصولگرایان به رستگاری می رسند یا اصلاح طلبان !

 24. واکنش روحانی به مناظرات انتخابات ۱۴۰۳ / هدف آن‌ها مبارزه با تفکر تعامل با جهان است  

 25. توضیح فاضلی درباره اتفاقات شب گذشته/ با عزمی جزم‌تر به مسعود پزشکیان رأی می‌دهم  

آخرین عناوین