کلکسیون جنایات صهیونیست ها در غزه

گروه جهان الف،   4030106078 ۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

ارتش اسرائیل بیش از یک هفته است که بیمارستان شفا غزه را به محاصره خود در آورده است. در این راستا، نظامیان صهیونیست اجازه ورود مواد غذایی و اقلام دارویی به این بیمارستان را نمی دهند و به تازگی گزارش های مختلفی از جنایات آن ها علیه مردم فلسطین که در این بیمارستان حضور دارند نیز منتشر شده است.

کلکسیون جنایات صهیونیست ها در غزه

به گزارش الف؛ رژیم اشغالگر قدس از ابتدای جنگ غزه تاکنون، کلکسیونی از جنایت و اقدامات وحشیانه را علیه مردم فلسطین اجرایی و عملیاتی کرده است. این رژیم تاکنون موجب کشته، مجروح و مفقود شدن بیش از 100 هزار فلسطینی ساکن در نوار غزه شده و عملا مرگبارترین جنگ قرن بیست و یکم دنیا از منظر نرخ کشتار غیرنظامیان را رقم زده است. 

با این حال، به تازگی یک پرده جدید از جنایات رژیم اشغالگر قدس در نوار غزه آشکار شده است. ماجرا از این قرار است که ارتش اسرائیل بیش از یک هفته است که بیمارستان شفا غزه را به محاصره خود در آورده است. در این راستا، نظامیان صهیونیست اجازه وجود مواد غذایی و اقلام دارویی به این بیمارستان را نمی دهند و به تازگی گزارش های مختلفی از جنایات آن ها علیه مردم فلسطین که در این بیمارستان حضور دارند نیز منتشر شده است. به عنوان مثال، به مواردی نظیر سرقت اجساد شهدایی که در محوطه بیمارستان شفا دفن شده بودند، اشاره شده است. 

در عین حال، صهیونیست‌ها بر اساس آنچه خبرنگاران و شاهدان عینی فلسطینی گزارش کرده اند، اقدام به قتل برخی از کادر درمانی بیمارستان شفا، کشتن بیماران، هتک حرمت زنان، بازداشت بیش از 800 فلسطینی، زیرگرفتن شماری از مجروحان بیمارستان شفا با تانک، و بمباران و هدف قرار دادن بخش‌های مختلف این بیمارستان، کرده اند. مسائلی که افشای آن ها در مدت اخیر، با واکنش های گسترده بین المللی رو به رو شده و بیش از پیش نقاب از چهره حقیقی رژیم اشغالگر قدس در عرصه بین المللی برداشته است. 

این قبیل جنایات رژیم اشغالگر قدس نشان می دهد تا چه اندازه اسناد و شواهد برای محکوم سازی رژیم اشغالگر قدس به دلیل ارتکاب به جنایات جنگی در نوار غزه، زیاد و متنوع است. موضوعی که بایستی مورد توجه دیوان بین المللی دادگستری در قالب شکایت اخیر آفریقای جنوبی از رژیم صهیونیستی به نهاد مذکور با محوریت ارتکاب صهیونیست ها به نسل کشی در نوار غزه باشد. 

حمله به بیمارستان ها و مراکز درمانی، نقض صریح کلیه کنواسیون های بین المللی با محوریت شرایط جنگی است و جنایات رژیم اشغالگر قدس در این مکان ها، نباید با بی تفاوتی نهادهای بین المللی رو به رو شود. 

 افشاگری های اخیر علیه جنایات صهیونیست ها در بیمارستان شفا غزه، بار دیگر به یک رسوایی تمام‌عیار برای متحدان بین المللی رژیم صهیونیستی به ویژه قدرت های غربی نیز تبدیل شده است. کنشگرانی که همواره ادعاهای حقوق بشری مطرح کرده و مثلا اخیرا هشدار داده اند که اگر ایران به روسیه موشک های بالستیک بفروشد، این اقدام از نظر اخلاقی و انسانی درست نیست! 

این در حالی است که همین بازیگران در برابر کشته شدن بیش از 30 هزار فلسطینی در نوار غزه توسط متحد خود یعنی رژیم صهیونیستی سکوت پیشه کرده اند و حتی در مورد کشتار پزشکان و پرستاران و بیماران در بیمارستان شفا و تجاوز به زنان و سرقت اجساد فلسطینی ها، کاملا منفعل بوده اند. در حقیقت، این سکوت، آبروی متصور و ادعایی غرب را تا حد زیادی از بین برده و بیش از پیش ماهیت بی پشتوانه ادعاهای دور و دراز آنها در رابطه با مسائل انسانی را برای همگان آشکار کرده است. 

 افشای جنایات اخیر صهیونیست ها در بیمارستان شفا غزه بار دیگر این تئوری که رژیم اشغالگر قدس به دنبال ویران سازی کامل نوار غزه و اخراج مردم فلسطین از این منطقه است را تایید کرد. در حقیقت، رژیم صهیونیستی سعی دارد نوار غزه را به منطقه ای تبدیل کند که کمترین امکانات هم برای مردم فلسطین در آن وجود نداشته باشد و زندگی برای مردم آن تا جای ممکن سخت شود. گزاره ای که در نهایت می‌تواند راه را برای توسعه اشغالگری صهیونیست ها به نوار غزه هموار کند. 

در این رابطه شاهد بودیم که اخیرا یکی از وزرای صهیونیست نیز از طرح و برنامه های رژیم اسرائیل برای شهرک‌سازی در نوار غزه خبر داده بود. دستورکاری که به نظر می رسد صهیونیست ها از ابتدای جنگ غزه، تمرکز ویژه ای را به آن معطوف داشته اند و برای تحقق آن، دست به همه نوع توحشی نیز زده و می زنند.  

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۴۳۴۰۶۶۰۹:۴۷:۲۹ ۱۴۰۳/۱/۷
مرگ بر اسرائیل
ناشناس۳۴۳۴۱۱۹۱۰:۵۲:۰۵ ۱۴۰۳/۱/۷
تفکرات نژاد پرستانه وافراطی مذهبی در دولت فعلی اسراییل عامل تمام کشتارها در فلسطین است
ناشناس۳۴۳۴۱۲۲۱۱:۰۲:۱۱ ۱۴۰۳/۱/۷
اپارتاید با دستان خودش سرعت دارد می دهد برای محو شدن
ناشناس۳۴۳۴۱۲۴۱۱:۰۲:۵۲ ۱۴۰۳/۱/۷
جنایات صهیونیست ها با پشتیبانی کشورهای غربی - نظام حاکم باید اصلاح بشه
ناشناس۳۴۳۴۱۶۶۱۱:۴۷:۰۰ ۱۴۰۳/۱/۷
رژیم صهیونیستی جرثومه ی فساد است و باید از روی نقشه کره زمین محو شود.
ناشناس۳۴۳۴۱۸۷۱۲:۱۱:۰۱ ۱۴۰۳/۱/۷
دنیای غرب ، آمریکا و انگلیس و تمام کشورهای پشتیبان اسرائیل و کشورهای عربی که با سکوت خود ، در اصل شریک تمام جنایات سبعانه اسرائیل هستند و دستشان به خون همه شهدای غزه و فلسطین آلوده هست .‌‌‌‌...چه جوابی در بارگاه الهی دارند ؟؟!!!
yektanetتریبون

پربحث‌های هفته

 1. آقایان «روحانی» و «ظریف»، نظری ندارید؟!

 2. نقد، آری؛ تندروی و توهین نه!

 3. دشواری پزشکیان در «راه» کابینه

 4. دولت چهاردهم؛ سوم خاتمی، سوم روحانی یا اول پزشکیان!

 5. جلیلی: دولت سایه را با قوت و جدیت بیشتر دنبال خواهیم کرد

 6. دولت و مردم تا دیر نشده کاری کنند...

 7. مناظر شهری دیدنی کره شمالی

 8. در اداره پست چه خبر است؟!

 9. دقیقا چه زمانی آمریکا خواست با ایران توافق کند؟!

 10. پزشکیان: به همه می گوییم در تشکیل کابینه کمک کنند اما آدمهای خودشان را معرفی می کنند

 11. انتقاد رسانه اصولگرا از اهانت به ظریف در حاشیه نمازجمعه / چرا برخی اعضای شورای شهر منتقد زاکانی شده‌اند؟

 12. سردار رضایی: طرح نور تعطیل بردار نیست

 13. پزشکیان: اگر باهم باشیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم

 14. پزشکیان حریف سهم خواهی ها می شود؟

 15. مرتضوی: تمام بدهی‌های سازمان تأمین اجتماعی را پرداخت کردیم

 16. واکنش وزیر ارشاد به استخدام برادرزاده اش در وزارت بهداشت

 17. صدور کیفرخواست رائفی‌پور/ واکنش زاکانی به تهدید استعفای برخی از اعضای شورای شهر/ ماجرای حمله تندروها به پویانفر

 18. آشی که نباید خیلی شور شود!

 19. تاکید قالیباف بر بررسی علل مشارکت پایین مردم در انتخابات/ یک پیشنهاد خوب به سعید جلیلی

 20. قالیباف: باید دغدغه‌ ۱۴ میلیون نفری که به پزشکیان رای ندادند لحاظ شود

 21. نمونه ای از یک دیپلماسی موفق اقتصادی

 22. یک سیلی سخت دیگر به صهیونیست ها

 23. واکاوی علت حضور کمرنگ مردم در انتخابات

 24. پاسخ آیت الله مکارم شیرازی به سوالی درباره استفاده از ابزار موسیقی در مجالس اهل‌بیت (ع)

 25. علم‌الهدی: هزار تحریم در مذاکرات برجام بر ایران تحمیل شد/ نان و آب ملت را به سیاست خارجی ربط ندهیم

آخرین عناوین