ساماندهی "معتادان متجاهر" هنوز به طور کامل انجام نشده است

  4021208028

رئیس شورای شهر تهران در ارتباط با ساماندهی معتادان متجاهر در پایتخت گفت: کارهای خوبی در این حوزه انجام شده و تا اندازه‌ای جلو رفته‌ایم اما به طور کامل ساماندهی صورت نگرفته است و در این بخش نیاز به همکاری و مشارکت سایر دستگاه‌ها است.

ساماندهی "معتادان متجاهر" هنوز به طور کامل انجام نشده است

به گزارش تسنیم، مهدی چمران پیش از آغاز دویست و هجدهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه امروز ناصر امانی؛ عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گزارشی را از بازدید خود از محله امامزاده یحیی در منطقه 12 در صحن شورا ارائه خواهد کرد و در ادامه به سایر موضوعات و دستور جلسات شورا خواهیم پرداخت.

وی افزود: در ادامه جلسه امروز به اعتراضات فرمانداری تهران به برخی از مصوبات شورا پرداخته خواهد شد و در ادامه نیز به دستورجلسه‌ای در ارتباط با اجازه مولدسازی به شهرداری تهران در قالب پروژه مهتاب و سرمایه‌گذاری خارجی در حوزه حمل و نقل شهری (اتوبوس و تاکسی) پرداخته خواهد شد.

چمران با انتقاد مجدد نسبت به برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در سئول گفت: در روزهای پایانی سال شاهد برگزاری یکی دیگر از نمایشگاه‌های پرمخاطب در این محل هستیم و علی‌رغم اینکه ما در این زمینه انتقاد کرده‌ایم باز شاهدیم که آنها کار خودشان را انجام می‌دهند و به تذکرات ما گوش نمی‌دهند! قطعاً برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی باعث ایجاد ترافیک خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران در ارتباط با ایمن‌سازی بازار تهران گفت: شهردار منطقه 12 در زمان بررسی بودجه 1403 درخواست اعتبارات خاصی برای ایمن‌سازی بازار کرد و تا اندازه‌ای برای این مسئله پیش‌بینی شده است تا بتوانیم شاهد ایمن‌سازی بازار باشیم. البته مالکان برخی از مغازه‌ها خود دست به کار شده‌اند و اقدام به بازسازی‌، ایمن‌سازی و نوسازی مغازه‌های خود با هماهنگی سازمان میراث کرده‌اند که این کار قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: در گذشته نیز ما طرح جداگانه و کاملی در ارتباط با ایمن‌سازی بازار ارائه کردیم اما با توجه به اینکه در این طرح تونل‌هایی از زیر بازار طراحی شده بود این طرح مورد قبول واقع نشده و مجددا باید طرح خاص و ویژه‌ای را برای بازار تهیه کنیم.

چمران در ارتباط با ساماندهی آسیب‌های اجتماعی از جمله کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر در پایتخت گفت: کارهای خوبی در این حوزه انجام شده و تا اندازه‌ای جلو رفته‌ایم اما به طور کامل ساماندهی صورت نگرفته است البته در این بخش نیاز به همکاری و مشارکت سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها است.

وی گفت: هر جایی که مجموعه‌ها نسبت به آسیب‌های اجتماعی ورود کرده‌اند ما شاهد بروز آسیب‌های اجتماعی در یکی دیگر از مناطق تهران بوده‌ایم به عنوان مثال وقتی که خاک سفید پاک و اصلاح شد معتادان در منطقه هرندی ظهور و بروز کردند وقتی هرندی ساماندهی شدند مجددا معتادان در محله فرحزاد بروز و ظهور کردند. امیدواریم با همکاری دستگاه‌ها شاهد ساماندهی معتادان متجاهر در پایتخت باشیم.

yektanetتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های هفته

 1. تصاویری از اجرای طرح عفاف و حجاب در تهران

 2. طرح عفاف و حجاب از امروز در تهران

 3. نظرات برگزیده مخاطبان الف: وضعیت حجاب، حاصل کم‌کاری چهل‌ساله است/ باید برای مبارزه با سگ‌های ولگرد فکری کرد

 4. این صدای اقتدار ایران است ...

 5. تنبیه متجاوز آغاز شد /حمله موشکی و پهپادی ایران به اسراییل

 6. نظر باباطاهر عریان درباره دلار !

 7. وحدت ملی با وعده صادق

 8. آنچه اسرائیل در مورد "وعده صادق" نمی گوید

 9. استخوانی در گلوی اسرائیل!

 10. دومین روز بزرگ تاریخ معاصر ایران

 11. آیت الله صدیقی: عذرخواهی می‌کنم که با غفلت و کم توجهی باعث هجمه به ملت ایران شدم

 12. کمی دیر نیست؟

 13. هیات علمی یا کارخانه چاپ مقاله !

 14. اطلاعیه سازمان اطلاعات سپاه در خصوص حمایت از رژیم صهیونیستی در فضای مجازی

 15. «برجام» در موزه تاریخ ؟!

 16. باهنر: نباید به اندازه تورم حقوق ها افزایش یابد/ ۹۰ درصد منتخبان وظایف مجلس را نمی‌دانند

 17. ۲ دلیل برای تشدید "گرانی" در ایران

 18. موجرانی که اجاره بهای زیادی بگیرند، جریمه می‌شوند

 19. حمایت افکار عمومی ایران از حمله به اسرائیل

 20. گانتس: زمان، مکان و شیوه پاسخ به ایران را خودمان تعیین می‌کنیم

 21. خاتمی: پاسخ ايران به جنايت اسرائيل مدبّرانه، شجاعانه، منطقی و قانونی بود

 22. هیچ گاه اعتراف نمی کند، چون...

 23. تصاویری از نمازجمعه تهران به امامت حجت‌الاسلام کاظم صدیقی | کدام چهره‌های سیاسی و نظامی به نمازجمعه رفتند؟

 24. اسراییل چه باید بکند؟ 

 25. علم‌الهدی: نباید بیکار نشست تا تنها دولت بیاید تلخی معیشت را از سفره مردم بردارد

آخرین عناوین