رهبر انقلاب: همه باید در انتخابات شرکت کنند/راه اصلاح کشور انتخابات است

  4021129026 ۳۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه همه باید در انتخابات شرکت کنند، گفتند: انتخابات رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی است و راه اصلاح کشور انتخابات است.

رهبر انقلاب: همه باید در انتخابات شرکت کنند/راه اصلاح کشور انتخابات است

به گزارش الف، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار هزاران نفر از مردم استان آذربایجان شرقی در سالروز قیام تاریخی مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶، «نگاه به خود» برای «تقویت نقاط قوت، کامیابی و رفع نقاط ضعف» و نگاه هوشمندانه و بدون انفعال به دشمن را دو وظیفه مهم و اساسی برشمردند و با تأکید بر اهمیت وحدت ملی و انتخابات ۱۱ اسفند به عنوان راه‌ حل مشکلات و اصلاح امور، همه را به شرکت پرشور در این رویداد مهم ملی فراخواندند و نکات مهمی را در باب چگونگی انتخاب نامزد اصلح، اتقان و سلامت انتخابات و پرهیز از بداخلاقی‌های انتخاباتی بیان کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای، جبهه استکبار را بی‌شک مخالف انتخاباتِ ایران دانستند و گفتند: انتخابات، مظهر جمهوریت نظام است و به همین علت است که مستکبران و آمریکا که هم با جمهوریت و هم با اسلامیت نظام مخالفند، با انتخابات و حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی مخالف هستند.

ایشان با اشاره به درخواست یکی از رؤسای جمهور قبلی آمریکا از مردم ایران برای شرکت نکردن در یکی از انتخابات گذشته، گفتند: آن رئیس‌جمهور، ندانسته به ایران کمک کرد زیرا مردم از سر لج و مخالفت با او، بیشتر و پر شورتر از همیشه در انتخابات شرکت کردند به همین علت آمریکایی‌ها دیگر اینگونه سخن نمی‌گویند اما با شیوه‌های مختلف به دنبال دور و مأیوس کردن مردم از انتخابات هستند.

رهبر انقلاب، انتخابات را رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی و راه اصلاح کشور خواندند و گفتند: همه باید در انتخابات شرکت کنیم. کسانی هم که به دنبال ترمیم و حل مشکلات هستند، راه درست آن، انتخابات است و باید به انتخابات رو کنند.

 

برای شناخت اصلح، مردم تا جایی که توان بررسی دارند تحقیق کنند

ایشان، انتخاب اصلح را ضروری دانستند و افزودند: همه افرادی که از نظارت شورای نگهبان عبور کرده‌اند، صالح هستند اما به حکم عقل باید از بین آنها، افراد صالح‌تر را انتخاب کرد و برای شناخت اصلح، مردم تا جایی که توان بررسی دارند تحقیق کنند و اگر نمی‌توانند، به نظر افراد مورد اعتماد، توجه و عمل کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای وظیفه سخنوران و افراد مقبول را تشویق مردم به حضور در انتخابات خواندند و تأکید کردند: افرادی هم که وارد میدان انتخابات شده‌اند، از بداخلاقی، بددهنی و توهین و تهمت به دیگران در تبلیغات و فضای مجازی و همچنین از سیاه‌نمایی و بیان مطالب دروغ و خلاف واقع برای جلب نظر مردم اجتناب کنند چرا که این کارها موجب سلب برکت و عنایت الهی است.

انتخابات در کشور همیشه صحیح، سالم و متین برگزار شده است

ایشان با تأکید بر رعایت صحت، سلامت و اتقان انتخابات به عنوان مطالبه‌ای همیشگی از مسئولان افزودند: البته در طول این چند دهه، هرگز تخلف انتخاباتی به معنای مورد ادعای دشمن مشاهده نشده و این حرف آنان بی‌اساس است. در مواردی هم که برخی ادعاهایی مطرح کردند، پس از تحقیق و بررسی برخی تخلفات مشخص شد اما هیچگاه این تخلفات تغییری در نتایج کلی به وجود نیاورده بود و انتخابات در کشور همیشه صحیح، سالم و متین برگزار شده است.

رهبر انقلاب، اتحاد ملت ایران را رمز پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی خواندند و تأکید کردند: در آینده نیز باید همچون یدِ واحده این مسیر را ادامه دهیم و اختلاف‌های سلیقه‌ای و سیاسی نباید در وحدت ملی ایران در مقابل دشمنان تأثیرگذار باشد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر صمیمانه از مردم سراسر کشور به خاطر راهپیمایی پرشور ۲۲بهمن، گفتند: ملت در همه شهرهای بزرگ و کوچک و روستاها، همت و سرزندگی و سرافرازی انقلابی خود را نشان داد و کسانی را که خواهان دل‌مردگی مردم ایران و فراموش شدن ۲۲بهمن هستند، غافل‌گیر کرد.

ایشان با تقدیر از برقرارکنندگان فداکارِ امنیتِ راهپیمایی سراسری، راهپیمایی پرمعنای ملت را باعث افزایش انگیزه و روحیه مسئولان دانستند و افزودند: این حضور ملی، خون تازه‌ای در رگ‌های جامعه، ملت و مسئولان می‌دمد.

رهبر انقلاب قیام ۲۹بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز را حادثه‌ی تاریخ‌ساز خواندند و گفتند: آن حادثه نگذاشت قیام ۱۹دی مردم قم بی‌نتیجه بماند و با گسترش روحیه قیام و شور انقلابی به سراسر کشور، زمینه‌ساز پیروزی انقلاب در ۲۲بهمن ۵۷ و ورق خوردن تاریخ ایران شد.

ایشان شناختِ به‌موقع وظیفه و قیام و اقدام به‌هنگام در ادای آن وظیفه را دو ویژگی برجسته حادثه ۲۹بهمن تبریز برشمردند و گفتند: توابین به‌موقع احساس وظیفه و عمل نکردند و در عاشورا غایب بودند؛ به همین علت با وجود قیام دیرهنگام و شهادت همگی، تأثیری در تاریخ نگذاشتند.

مردم آذربایجان مظهر غیرت و عشق و شور و ایمان در تاریخ و در دوران معاصر و دهه‌های اخیر هستند

رهبر انقلاب مردم آذربایجان را مظهر غیرت و عشق و شور و ایمان در تاریخ و در دوران معاصر و دهه‌های اخیر دانستند و افزودند: باید از ویژگی‌های حادثه ۲۹بهمن تبریز درس بگیریم.

ایشان با اشاره به رشد و قوی‌تر شدن انقلاب در عمر پربرکت ۴۵ساله خود در طوفان حوادث و توطئه‌ها و فتنه‌ها، افزودند: «انقلاب به معنای ملت و نظام» با عبور از گردنه‌های سخت، مستحکم‌تر، مقتدرتر و دارای نگاه و تأثیر نافذتر شده‌اند و ما امروز باید با درک به‌موقع وظایف اصلی، به‌هنگام به آنها عمل کنیم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای «نگاه به خود و نگاه به دشمن» را دو وظیفه اساسی همگانی برشمردند و گفتند: باید از خود و دشمن ارزیابی صحیح داشته باشیم و غفلت از این وظیفه، بلای بزرگی است.

ایشان هدف از شناخت خود را «قدردانی، حفظ و تقویت نقاط قوت و ترمیم و رفع نقاط ضعف» دانستند و در تبیین نقاط قوت انقلاب و ملت گفتند: ریشه‌کنی نظام استبدادیِ ظالمِ حق‌کشِ بی‌ایمانِ کاملاً فاسد و سلطنتی، مهمترین دستاورد انقلاب است؛ نظامی که برای مردم هیچ حق و احترام و نقشی قائل نبود و در بسیاری از موارد عملا با فرمان و خواست آمریکایی‌ها و سفارت انگلیس حکمرانی می‌کرد.

رهبر انقلاب افزودند: اکنون درست در نقطه مقابل آن نظام منحط، مردم مالک کشور و نظام هستند و با انتخاب مستقیم یا غیرمستقیم مسئولان اصلی کشور، جهت حرکت مملکت را تعیین می‌کنند.

 

ایجاد خودباوری ملی و احساس توانایی در عرصه‌های مختلف از دستاوردهای مهم انقلاب است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ایجاد خودباوری ملی و احساس توانایی در عرصه‌های مختلف علم و فناوری، دفاعی، پزشکی و دیگر زمینه‌ها را دیگر دستاورد مهم انقلاب برشمردند و افزودند: این اعتماد به‌نفس، برخلاف دوران طاغوت در عرصه بین‌المللی و مواجهه با قدرت‌ها نیز مشهود است.

گسترش فکر و ارزش‌های انقلاب به‌ویژه در منطقه، توفیق نسبی در جلوگیری از گسترش فرهنگ غربی به عنوان فرهنگ غالب، تشکیل گروه‌های خودجوش مردمی در همه زمینه‌ها و گسترش خدمات به همه مناطق کشور و پرورش دانشمندان جهانی در رشته‌های مختلف از دیگر موفقیت‌هایی بود که رهبر در ارزیابی حرکت انقلاب به آنها اشاره کردند.

ایشان در همین زمینه افزودند: برخی به حق نگران افزایش به خارج رفتن برخی متخصصان هستند اما روی دیگر این مسئله، قدرت ایران در صدور افراد متخصص و اثرگذار است.

رهبر انقلاب در تبیین بخش دیگری از ابعاد وظیفه نگاه به خود یعنی شناخت نقاط ضعف و تلاش برای برطرف کردن آنها گفتند: در کنار نقاط قوت، نقاط ضعفی هم داریم که کم هم نیستند از جمله اینکه ما در ساخت یک اقتصادی قوی ملی عقب هستیم و با وجود کارهای خوب انجام شده اما در عدالت اجتماعی، اقتصادی و قضایی که از برترین شعارها و بزرگ‌ترین اهداف انقلاب بوده تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.

عقب بودن در ریشه‌کنی آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق و اعتیاد و مشکلات اخلاقی و همچنین فاصله داشتن با سبک زندگی اسلامی از جمله دوری از اسراف و اشرافی‌گری از دیگر نقاط ضعفی بود که رهبر انقلاب، کار و تلاش برای رفع آنها را وظیفه همه دانستند.

ایشان در تبیین وظایف همگانی برای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف، وظیفه دولت و مجلس و دیگر مراکز رسمی را  عزم راسخ، کار مداوم، سلامت در عمل، صداقت با مردم و ترجیح منافع ملی بر سود شخصی خواندند و افزودند: امروز بحمدالله مسئولان ارشد کشور از این امتیازات برخوردارند اما این خصوصیات مثبت باید در همه سطوح مسئولان حاکمیتی گسترش پیدا کند.

وظیفه نخبگان احساس مسئولیت برای شناسایی خلأها و منافذ خطر و کمک فکری به مسئولان است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای وظیفه نخبگان را هم احساس مسئولیت برای شناسایی خلأها و منافذ خطر و کمک فکری به مسئولان برای بستن آنها برشمردند و در تبیین وظایف متعدد جوانان گفتند: امروز جوانان زبده زیادی در بدنه دولت مشغول به کار شده‌اند، جوانان که پیشران جامعه هستند باید آمادگی و صلاحیت‌های لازم را برای حضور در میدان‌های گوناگون فردا و ایفای مسئولیت‌های سنگین در خود ایجاد کنند.

ایشان وظیفه عموم مردم را حفظ اتحاد ملی و حمایت از مسئولان و خدمتگزاران و کارهای خوب خواندند و گفتند: همه توجه داشته باشند که انجام دادن این وظایف و مسئولیت‌ها، عمل جهادی در مقابل دشمن است؛ چرا که آنها نمی‌خواهند این وظایف محقق شود و به همین علت با هر کار خوبی که در جمهوری اسلامی انجام شود، مخالف هستند.

رهبر انقلاب پس از تبیین ابعاد وظیفه اساسی نگاه به خود، در بیان وظیفه مهم دوم یعنی «نگاه به دشمن»، گفتند: باید از دشمن و مکر و حیله و ابزارهای آن غفلت نکنیم و ضمن اینکه دشمن را ضعیف و ناتوان فرض نمی‌کنیم از او و تهدید و فشار و عربده‌کشی‌هایش نترسیم.

ایشان علت نیرنگ‌ها و فشارهای عصبی بدخواهان ایران را نقاط قوت و پیشرفت‌های انقلاب اسلامی دانستند و افزودند: نباید در مقابل دشمن منفعل شد چرا که سیاست آنها تحقیر و منفعل کردن طرف مقابل است.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده رهبری در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، مردم منطقه آذربایجان را علمدار مبارزات انقلابی ملت برشمرد که در مقاطع مختلف تاریخی، دشمنان و اختلاف‌افکنان را مأیوس و مغلوب کرده‌اند.

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۳۹۲۱۲۵۱۲:۲۸:۲۵ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
رای می دهم
ناشناس۳۳۹۲۴۰۱۱۵:۰۶:۳۲ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
گوش به فرمان رهبر عزیز و شکرگذار نعمت انقلابیم
ناشناس۳۳۹۲۵۳۹۱۶:۵۷:۱۳ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
باید هم شکر گذار انقلاب باشید
ناشناس۳۳۹۳۲۶۸۱۳:۱۵:۱۹ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
چرا اصلاح طلب های شاخص را تایید صلاحیت نمی کنند ؟
ناشناس۳۳۹۲۷۵۹۲۰:۲۹:۲۸ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
سلام .ابتدای هرسال رهبر معظم سال پیش رو را نامگذاری می کنند .امسال هم به نام مهار تورم ورشدتولید نامگذاری شده .آثارش را بادولت حامی محرومان وولایی به شدت احساس می کنیم .!!!!
ناشناس۳۳۹۲۷۲۹۲۰:۰۷:۱۸ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
این کامنت خودش یک رفراندومه.
ناشناس۳۳۹۲۱۲۸۱۲:۲۹:۱۲ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
اصلاح کشور جز با شرکت در انتخابات صورت نمی گیرد
ناشناس۳۳۹۲۲۷۶۱۳:۵۷:۴۲ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
درسته.
ناشناس۳۳۹۳۲۶۷۱۳:۱۱:۳۴ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انتخاب افراد اصلح راه پیشرفت کشور را هموار می کند.
ناشناس۳۳۹۲۱۲۹۱۲:۲۹:۲۷ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
صد در صد در انتخابات شركت مي كنيم.
ناشناس۳۳۹۲۱۳۵۱۲:۳۲:۵۸ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
انشا الله انتخابات باشکوه تر خواهد شد.
ناشناس۳۳۹۲۱۶۱۱۲:۵۳:۰۶ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
در انتخابات شرکت می کنم تا فردی را انتخاب کنم که برای آنچه می خواهیم تلاش کند.
ناشناس۳۳۹۳۲۶۹۱۳:۱۶:۴۵ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
نیمی از مردم طرفدار اصلاح طلبان هستند .
ناشناس۳۳۹۴۱۷۸۱۳:۵۵:۵۱ ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاملا درست است اما چرا چهره های شاخص اصلاح طلب رد صلاحیت شدند.
ناشناس۳۳۹۲۲۱۴۱۳:۲۸:۱۰ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
من رای میدم
ناشناس۳۳۹۲۲۶۱۱۳:۵۳:۱۶ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
من رای می دهم
ناشناس۳۳۹۲۲۷۹۱۴:۰۰:۳۹ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
راه اصلاح کشور سپردن امور به انسانهای فرهیخته و کاربلد و دلسوز است.
ناشناس۳۳۹۲۵۴۳۱۶:۵۸:۳۳ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
دمت گرم بااین انتخاب فرهیخته شماها
مسعود۳۳۹۲۳۱۴۱۴:۱۵:۴۳ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
جانم فدای رهبر
ناشناس۳۳۹۲۳۱۷۱۴:۱۸:۱۰ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
سلام فرمانده
ناشناس۳۳۹۲۳۴۴۱۴:۳۰:۳۳ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
من رای میدهم
ناشناس۳۳۹۲۳۸۰۱۴:۵۲:۵۵ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
کار باید دست کاردان باشد و باید افراد متخصص و با تجربه انتخاب کنیم.
ناشناس۳۳۹۲۴۲۵۱۵:۲۵:۰۰ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
با انتخابات تغییر ات مورد نظرمان را انجام دهیم.
ناشناس۳۳۹۲۴۳۶۱۵:۲۹:۰۹ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
راه اصلاحات رفتن کسانیست که در سرتاسر مملکت به عنوان مدیر و نماینده و وزیر و رئیس بر سر کار آمده اند اون هم با انتخاب افراد دانا و کار بلد.
ناشناس۳۳۹۲۴۹۴۱۶:۱۰:۵۸ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
به تبعیت از رهبرم باز رای میدهم .
ناشناس۳۳۹۲۴۹۸۱۶:۱۲:۳۲ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
شرکت در انتخابات لازم است
ناشناس۳۳۹۲۵۲۴۱۶:۳۵:۰۷ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
آخرین دوره خبرگان در سال ۱۳۹۶ با مشارکت حدودی ۶۱ درصد تشکیل شد و اسلامیت نظام و ولایت فقیه پشتوانه مطلوبی داشت. انتخابات پیش رو بسیار در تعیین سرنوشت کشور موثر است
ناشناس۳۳۹۲۵۴۱۱۶:۵۷:۲۲ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
آخرین دوره ۱۳۹۴ بود مشارکت بالا در آن دوره بواسطه حضور پیر عالم سیاست اکبر هاشمی رفسنجانی بود که با ارئه لیست و ایجاد جو شدید انتخاباتی در جامعه ، اکثریت قاطع مردم را مشتاق به حضور در انتخابات با خروجی مشارکت خوب ۶۱ درصدی کرد.
ناشناس۳۳۹۲۶۱۸۱۷:۴۸:۲۵ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
همونی که مردم با رای ندادن به آقایان مصباح و یزدی خسارت زدند به نظام؟
ناشناس۳۳۹۲۵۶۸۱۷:۱۵:۰۸ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
الف جان وقتی واکنش به نظرات را میبینیم مشخص میشه که هیچ نظر مخالفی را درج نمیکنی. تا کی این روش حواب خواهد داد؟
ناشناس۳۳۹۲۵۹۲۱۷:۲۹:۰۹ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
چرا فقط کامنت های در تایید را درج می کنید.
ناشناس۳۳۹۲۶۱۹۱۷:۴۸:۴۵ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
از ضروریات و راه اصلاح کشور آشتی ملی و شنیدن حرفهای همه ی آنهاست .
ناشناس۳۳۹۲۶۳۰۱۷:۵۹:۱۷ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹
مملکت به پیشرقت می رسه اگر نمایندگان ما وکیل المله باشند .. منتخب مردم باشند بدون دخالت هر نهاد ثالثی.
ناشناس۳۳۹۳۱۱۴۱۰:۲۷:۵۸ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
امروز شركت در انتخابات در حكم مبارزه با دشمن است.
ناشناس۳۳۹۳۲۵۲۱۲:۵۷:۲۵ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
این همه هرساله در این کشور انتخابات برگزار می شود چرا کشور اصلاح نمی شود؟
ناشناس۳۳۹۳۸۰۳۰۷:۳۳:۲۷ ۱۴۰۲/۱۲/۱
به کوری چشم دشمن من رای میدهم .
yektanetتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های هفته

 1. یک سگ ولگرد در یزد ۱۶ نفر را بیمارستانی کرد

 2. وقتی به بوی تعفن تورم عادت کرده ایم!

 3. رئیس قوه قضائیه: در مورد حجاب واقعا وضع خوبی نداریم

 4. از نان شب واجب تر !

 5. اعتماد کنید و مطمئن باشید

 6. نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام صدیقی اقامه می‌شود

 7. احمد توکلی: سکوت دستگاه قضا در پرونده آقای صدیقی، اعتماد عمومی را خدشه دار می کند

 8. ارژنگ امیرفضلی و زندگی در شرایط سختِ تورنتو

 9. پشت‌پرده عقب‌نشینی صهیونیست ها از غزه

 10. آیت الله صدیقی: عذرخواهی می‌کنم که با غفلت و کم توجهی باعث هجمه به ملت ایران شدم

 11. درگیری لفظی علی دبیر و پیمان یوسفی روی آنتن زنده: شما تنت میخاره!

 12. تمدن نوین اسلامی با دست های خالی

 13. آیا تغییرات در کابینه خط قرمز دولت است؟

 14. یک نکته قابل‌تامل در مورد توسعه قدرت نظامی ایران

 15. توصیف جالب لیلاز از شرایط اقتصاد کشور/ واکنش مجلس به افزایش قیمت ارز

 16. نرخ کانال‌ها و بازار غیر رسمی، تاثیری در تامین ارز مورد نیاز کالاهای اساسی و خدمات ندارد

 17. تصاویری از نمازجمعه تهران به امامت حجت‌الاسلام کاظم صدیقی | کدام چهره‌های سیاسی و نظامی به نمازجمعه رفتند؟

 18. مقصد: تل‌آویو | با موشک‌های اسرائیل‌زن ایران آشنا شوید!

 19. واکنش دولت به شایعه برکناری خاندوزی/ وعده وزیر ارتباطات درباره افزایش سرعت اینترنت/ تحلیل فضائلی از پاسخ ایران به اسرائیل

 20. رئیسی: فعالان اقتصادی از عددسازی‌ها در بازار نگران نباشند  

 21. پروپاگاندای غربی و صحبت از چیزهایی که وجود ندارد!

 22. جانشین فرمانده سپاه: اسرائیل را از حماقتش پشیمان خواهیم کرد

 23. نامه توکلی به اژه‎‌ای درباره پرونده کاظم صدیقی/ رقبای قالیباف برای ریاست مجلس/ انتقاد تسنیم از پناهیان

 24. اولین واکنش قوه قضائیه به ماجرای صدیقی و باغ ازگل/ انتقاد روزنامه اصولگرا از فرزین/ ارزیابی وزیر ارشاد از فضای گفت‌وگو در کشور

 25. کشف اختلاس ۱۰۸ میلیاردی آرش اشتری از بندر امام

پربحث‌های هفته

 1. اعتماد کنید و مطمئن باشید

 2. نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام صدیقی اقامه می‌شود

 3. احمد توکلی: سکوت دستگاه قضا در پرونده آقای صدیقی، اعتماد عمومی را خدشه دار می کند

 4. آیت الله صدیقی: عذرخواهی می‌کنم که با غفلت و کم توجهی باعث هجمه به ملت ایران شدم

 5. آیا تغییرات در کابینه خط قرمز دولت است؟

 6. توصیف جالب لیلاز از شرایط اقتصاد کشور/ واکنش مجلس به افزایش قیمت ارز

 7. واکنش دولت به شایعه برکناری خاندوزی/ وعده وزیر ارتباطات درباره افزایش سرعت اینترنت/ تحلیل فضائلی از پاسخ ایران به اسرائیل

 8. رئیسی: فعالان اقتصادی از عددسازی‌ها در بازار نگران نباشند  

 9. جانشین فرمانده سپاه: اسرائیل را از حماقتش پشیمان خواهیم کرد

 10. نامه توکلی به اژه‎‌ای درباره پرونده کاظم صدیقی/ رقبای قالیباف برای ریاست مجلس/ انتقاد تسنیم از پناهیان

 11. اولین واکنش قوه قضائیه به ماجرای صدیقی و باغ ازگل/ انتقاد روزنامه اصولگرا از فرزین/ ارزیابی وزیر ارشاد از فضای گفت‌وگو در کشور

 12. قطعاً به قوه قضاییه نقد وارد است و ما در این زمینه تعارف نداریم

 13. تورم نقطه‌به‌نقطه به ۳۵ درصد کاهش پیدا کرد

 14. مجازات پشیمان‌کننده دشمن صهیونیستی تحقق خواهد یافت

 15. دولت هیچ‌گاه رشد و پیشرفت کشور را به بهانه تحریم‌ها، تهدیدها و فشارها متوقف نکرد

 16.   واکنش فراجا به اقدام تروریستی در سیب و سوران/فطر خونین شهدای راه امنیت در سیستان وبلوچستان

 17. رهبر انقلاب: رژیم خبیث صهیونیستی تنبیه خواهد شد

 18. قالیباف: ملت ایران رژیم صهیونیستی را مجازات خواهد کرد

 19. بازتاب سخنان سرلشکر باقری در سی‌ان‌ان درباره پاسخ ایران به حمله اسرائیل

 20. سرلشکر باقری: تا اضمحلال کامل رژیم صهیونیستی چیزی نمانده است

 21. دولت چگونه می‌تواند مشارکت مردم در جهش تولید را تسهیل کند؟

 22. اولین توافق دولت و مجلس در سال ۱۴۰۳: تشکیل کارگروه تعیین راهکار مشارکت مردم در اقتصاد

 23. پیام رئیس امارات به رئیسی درباره حمله اسرائیل به کنسولگری ایران

 24. رهبر انقلاب: در کنار نگاه نقادانه، نگاه سرافرازانه در قبال پیشرفت‌های کشور داشته باشید

 25. واکنش مصطفی میرسلیم به ادعاها درباره کاخ نشینی وی در ولنجک/ آیا این هتک حرمت به مومن نیست؟!  

آخرین عناوین