سریال تکراری رسوایی‌های جنسی در ارتش اسرائیل

گروه جهان الف،   4010411080 ۲۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار

سربازان زن ارتش اسرائیل در حالی مجبور به خدمت هستند که علاوه بر استفاده ابزاری از آنها، همواره گزارش‌های بی‌شماری از انحرافات و تجاوزات جنسی به این زنان توسط مسئولان و افسران عالی‌رتبه، منتشر می‌گردد.

سریال تکراری رسوایی‌های جنسی در ارتش اسرائیل

به گزارش الف، سابقه فساد و رسوایی‌هایی همچون دزدی و فرار از خدمت و خودکشی و به ویژه ناهنجاری‌ها و تجاوزات جنسی در ارتش رژیم صهیونیستی موضوعی است که از دهه‌ها قبل به طور مداوم تبدیل به یکی از معضلات اسرائیل شده است. با وجود تلاش مقامات صهیونیست جهت سرپوش گذاشتن بر این رسوایی‌ها اما همواره اطلاعاتی از آن فاش می‌شود.

در این میان بحث انحرافات و تجاوزات جنسی در ارتش اسرائیل طی یک دهه گذشته به شکل پررنگ‌تری در رسانه‌ها مطرح شده است. برای بررسی این مطلب در ابتدا به استفاده جنسی از زنان در ارتش و سایر نهادهای رژیم صهیونیستی می‌پردازیم. در سال 2012 بود که سربازان زن در ارتش اسرائیل تصاویری نیمه برهنه و زننده از خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند و بعد از آن انتشار کلیپ‌های غیراخلاقی از آنها در رسانه‌های داخلی و خارجی به ویژه رسانه‌های غربی به شکل قابل توجهی گسترش یافت.

مقامات صهیونیست درحالی که ادعا می‌کردند از این اقدام نظامیان زن خود خشمگین بوده و آنها را مجازات می‌کنند اما هیچ اقدامی برای جلوگیری از این رفتار آنها انجام ندادند. پژوهشگرانی که در زمینه انحرافات جنسی در نهادهای نظامی و جاسوسی اسرائیل تحقیق می‌کنند بر این باورند که تل‌آویو از زنان برای ارائه چهره‌ای متفاوت از ارتش و سرویس‌های جاسوسی خود به ویژه موساد و پیشبرد اهداف خود در این زمینه استفاده ابزاری می‌کند.

در جریان این تحقیقات مشخص شد که مقامات صهیونیست نه تنها مشکلی با انتشار تصاویر و کلیپ‌های غیراخلاقی از سربازان زن ندارند بلکه این یک سیاست برنامه‌ریزی شده در ارتش اسرائیل است و همچنین یک رابطه همکاری میان این ارتش با رسانه‌های غیراخلاقی غربی وجود دارد.

ماموریت این رسانه‌ها که اغلب در آمریکا مشغول فعالیت هستند ارائه تصویری شهوت‌آلود از نظامیان زن اسرائیلی است تا اذهان عمومی را از چهره جنایتکار ارتش اسرائیل منحرف کند، به طوری که گزارش‌های تصویری متعددی با عناوینی همچون زنان زیبای ارتش اسرائیل در این رسانه‌ها منتشر می‌گردد.

این زنان همچنین در سرویس‌های جاسوسی همچون موساد ماموریت تحریک جوانان عرب و کسب اطلاعات حساس از آنها در کشورهایشان را دارند و یکی از بازوهای مهم موساد به شمار می‌روند. اما هم‌زمان با این انحرافات گزارش‌های بسیاری از افزایش میزان جرم و جنایت و تجاوزات جنسی در ارتش اسرائیل نیز منتشر می‌شود. به طوری که از سال 2010 تاکنون اخبار تجاوز جنسی در ارتش اسرائیل تبدیل به یک سریال تکراری شده است.

در همین راستا اخیرا رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که میزان تجاوز جنسی در ارتش در سال‌های 2020 تا 2022 به طرز چشمگیری افزایش یافته است.  روزنامه یدیعوت آحارانوت در این زمینه گزارش می‌دهد که تاکنون بیش از 1500 مورد تجاوز جنسی در ارتش اسرائیل گزارش شده اما مقامات تنها به 31 مورد رسیدگی کرده‌اند. در سال 2020 ، 26 مورد آزار جنسی در ارتش اسرائیل گزارش شده بود و این میزان در سال 2021 به 46 مورد رسید. البته منابع صهیونیستی اعلام کردند که این تعداد تنها مربوط به آن دسته تجاوزات جنسی است که قربانیان شکایت خود را ثبت کرده‌اند و بیشتر آمار مربوط به این تجاوزات بدون شکایت طرف‌های مربوطه پنهان می‌ماند.

«رام بن باراک» رئیس کمیته کنست رژیم صهیونیستی در این زمینه می‌گوید:  باید اعتراف کنم که این یک پدیده خطرناک و تهدید کننده است، ارتش اسرائیل باید چاره‌ای برای این اقدامات پیدا کند.

همچنین اطلاعات نشان می‌دهد که سربازان زن ارتش رژیم صهیونیستی همواره توسط افسران بالارتبه مورد اهانت و آزارهای کلامی قرار گرفته و مسئولان ارشد ارتش در صحبت‌ با آنها از الفاظ رکیک و زننده با معانی جنسی و غیراخلاقی استفاده می‌کنند.

علاوه بر آن افسران و فرماندهان ارتش اسرائیل به محض ورود سربازان زن به ارتش با آنها درباره روابط جنسی صحبت می‌کنند و در صورتی که نظامیان زن خواسته مسئولان عالی رتبه را رد کنند مورد تجاوز قرار می‌گیرند. 

ژنرال «شای الباز» از فرماندهان نیروی دریایی ارتش صهیونیستی از جمله مقامات نظامی اسرائیل است که بعد از متهم شدن به رسوایی‌های جنسی و تجاوز به زیردستانش مجبور به استعفا شد. سرهنگ «اوفک بوخاریس» فرمانده تیپ گولانی در ارتش اسرائیل در جولای 2006 متهم به آزار جنسی 16 سرباز و افسر زن شد. «عاطف زاهر» دیگر افسر بلندپایه ارتش رژیم صهیونیستی است که به ده‌ها دختر جوانی که سه سال دوره خدمت نظامی اجباری خود را زیر دست او گذرانده‌اند تجاوز کرده بود. وی در بدو ورود سربازان زن به ارتش همچون کالا آنها را انتخاب و از روش‌های متعدد برای برقراری روابط غیراخلاقی برای آنها استفاده می‌کرده است.

این درحالی است که بارها مواردی از خودکشی و عدم تمایل زنان برای خدمت در ارتش رژیم صهیونیستی به ثبت رسیده اما با این وجود توجهی به درخواست آنها نمی‌شود. وبسایت خلیج‌آنلاین نیز با انتشار گزارشی در همین زمینه اعلام کرد، ارتش اسرائیل تنها ارتش دنیاست که از سال 1956 اقدام به استخدام اجباری زنان کرده است.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش می‌دهند که این شرایط موجب شده تا میزان ابتلا به مواد مخدر و استفاده از مشروبات الکلی به طرز وحشتناکی در میان سربازان زن ارتش اسرائیل افزایش پیدا کند و همه ساله گزارش‌های متعددی درباره افسردگی و خودکشی آنها به ثبت می‌رسد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۵۷۰۸۱۶۰۷:۲۸:۱۰ ۱۴۰۱/۴/۱۳
کلا سربازی اجباری مفسده زیاد داره. چه برای آقایون چه خانوم ها. فرقی هم نمیکنه
ناشناس۲۵۷۱۱۰۰۱۱:۳۱:۳۷ ۱۴۰۱/۴/۱۳
امارات کار سربازان اسراییلی را هموار کرده
ناشناس۲۵۷۰۸۶۷۰۸:۴۷:۰۹ ۱۴۰۱/۴/۱۳
ارتش اسراييل سالهاست با همين افراد اداره ميشود وبا همين نفرات همه كشور هاي عربي را شكست داده
ناشناس۲۵۷۱۰۰۲۱۰:۲۶:۳۸ ۱۴۰۱/۴/۱۳
میشه بفرمایید آخرین پیشروی ارتش مجهز اسرائیل در لبنان و یا حتی غزه برای چه سالی بوده!؟
محمد۲۵۷۱۲۵۸۱۳:۵۶:۲۸ ۱۴۰۱/۴/۱۳
عزیزم الان 60 ساله هر کار دلشون میخواد میکنند و هیچکس هم جلودارشون نیست مگه قراره جنگ کلاسیک اتفاق بیفته تا پیروز شوند؟!
ناشناس۲۵۷۱۰۰۸۱۰:۲۸:۵۳ ۱۴۰۱/۴/۱۳
اگه همه ارتش‌های عرب مثل ارتش عربستان و امارات باشن که از عهده پابرهنه‌های یمنی هم بر نمیان که شکست دادنشون کاری نداره، اون هم با تجهیزات اسرائیل. صهیونیست‌ها بهتره اگه ادعایی دارن مقابل حزب‌ا... نشون بدن، حتی اگه مقابل غزه هم پیروز شدن ما قبول داریم!!
ناشناس۲۵۷۱۰۰۹۱۰:۲۹:۴۰ ۱۴۰۱/۴/۱۳
ده‌ها ساله اسرائیل پیروز هیچ جنگی نبوده!
ناشناس۲۵۷۱۲۳۶۱۳:۳۷:۰۳ ۱۴۰۱/۴/۱۳
همین که الان هنوز هست برای اسرائیل پیروزیست
ناشناس۲۵۷۱۳۰۱۱۴:۴۲:۴۶ ۱۴۰۱/۴/۱۳
ده سال قبل دقیقا پیروز چه جنگی بوده اسراییل آخرین جنگ مهمش به سال 2006 با لبنان برمیگرده که با حقارت شکست خورد پارسالم که از پس فلسطینیا برنیومد
ناشناس۲۵۷۱۳۲۱۱۵:۰۴:۵۷ ۱۴۰۱/۴/۱۳
خب آنچنان جنگی هم نداشته .
ناشناس۲۵۷۱۵۶۵۱۸:۵۵:۴۳ ۱۴۰۱/۴/۱۳
اصلا جنگی به صورت کلاسیک نداشته.
ناشناس۲۵۷۱۱۳۰۱۱:۵۹:۲۰ ۱۴۰۱/۴/۱۳
اما از حزب الله لبنان و فلسطینیان غزه شکست خورده.
ناشناس۲۵۷۱۲۰۴۱۳:۱۶:۱۹ ۱۴۰۱/۴/۱۳
ارتش اسرائیل در جنگ های 33 روزه و 22 روزه و 11 روزه و 3 روزه و نبرد شمشیر قدس بازنده مطلق بود.
ناشناس۲۵۷۱۲۱۲۱۳:۱۸:۰۸ ۱۴۰۱/۴/۱۳
فساد و فحشاء در عمق ارتش رژیم صهیونیستی نفوذ کرده و به همین دلیل هم در جنگ های سالیان اخیر همیشه شکست خوردند.
ناشناس۲۵۷۰۸۶۹۰۸:۴۷:۲۷ ۱۴۰۱/۴/۱۳
یعنی عاشق این عکاس های سربازهای اسراییلی هستم، اگر کسی ندونه فکر می کنه تصاویر ارتش شکست خورده آلمان بعداز فتح برلین باشه
ناشناس۲۵۷۰۹۵۰۱۰:۰۰:۱۵ ۱۴۰۱/۴/۱۳
اخه ما چیکار به ارتش اسراییل داریم
ناشناس۲۵۷۱۱۹۹۱۳:۱۲:۰۸ ۱۴۰۱/۴/۱۳
ما کاری نداریم، اونا به ما کار دارن!
ناشناس۲۵۷۱۲۱۴۱۳:۱۹:۲۳ ۱۴۰۱/۴/۱۳
اسرائیل غده سرطانی و سگ هار منطقه است و باید از روی نقشه کره زمین محو بشود.
ناشناس۲۵۷۱۰۸۵۱۱:۱۵:۲۹ ۱۴۰۱/۴/۱۳
شما هم تقلید نکنید از غرب با اختلاط زن و مرد نامحرم!!!
ناشناس۲۵۷۱۱۴۳۱۲:۱۰:۱۴ ۱۴۰۱/۴/۱۳
چقدر غصه مردم اسراییل را می خورید فکری بحال مردم خودمان بکنید
ناشناس۲۵۷۱۱۹۶۱۳:۱۱:۳۴ ۱۴۰۱/۴/۱۳
حالا کی گفته غصه اونا رو می‌خورین؟
ناشناس۲۵۷۱۳۳۱۱۵:۰۹:۵۲ ۱۴۰۱/۴/۱۳
مشکلات ارتش اسراییل چه ربطی به ما دارد
یکتانتتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های هفته

 1. چرا غربی ها برای اعلام توافق عجله دارند؟!

 2. واکنشها به مواضع اخیر میر حسین موسوی

 3. نگهداری حیوانات خانگی امری غیراخلاقی است

 4. پیام میثم مطیعی از هیأت به تل‌آویو

 5. خبر مهم از افزایش حقوق بازنشستگان

 6. هجوم مردم و استقبال هواداران محمدرضا گلزار در یک عزاداری

 7. یک جنجال بی ثمر در تایوان!

 8. مواضع موسوی و سردرگمی اپوزیسیون و اصلاح طلبان

 9. روغن موتور هم به سرنوشت روغن خوراکی دچار شد؟

 10. واکنش کیهان به ادعاهای اخیر روحانی/ بازی رسانه‌ای غربی‌ها با  رمز «متن نهایی» / مخالفت کمیسیون صنایع با تفکیک وزارت صمت

 11. آیا امام حسین (ع) را شیعیان کشتند؟!

 12. حمایت رسانه‌ای عربستان و اسرائیل از فتنه‌انگیزی در عراق

 13. پای دولتی ها در کفش عکاسان !

 14. محاسبات اشتباه اسرائیل در حمله به غزه 

 15. اگرها و بایدها،کافی است؛ باید در ترانزیت دریایی سرآمد شویم

 16. هویت ضارب سلمان رشدی اعلام شد

 17. توافق نهایی،«تا ساعاتی دیگر»؟ / توئیت عجیب نماینده سابق مجلس با هشتگ مذاکرات وین

 18. تصاویر و جزئیات حمله به سلمان رشدی در نیویورک

 19. چرا صهیونیست‌ها بیش از ۳ روز مقابل جهاد اسلامی دوام نیاوردند؟

 20. اظهار نظر تازه جهانگیری درباره دولت سیزدهم

 21. باید به بی عدالتی در اخذ مالیات پایان داد

 22. حمله به سلمان رشدی و مانورهای تبلیغاتی غرب

 23. نظرات برگزیده مخاطبان الف: اگر توافقی صورت گیرد احتمالا موقتی خواهد بود/ اسرائیل چرا از رجزخوانی یک مداح می‌ترسد؟/ نگهداری از حیوان در خانه، خودخواهی است

 24. وزیر اقتصاد: تورم تحت کنترل است

 25. کارنامه اقتصادی دولت در یک‌سال

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما