گاف عجیب سخنگوی اتحادیه لوازم خانگی روی آنتن زنده

گروه ویدئو الف،   4000623033 ۷ نظر، ۲۳ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

در برنامه زنده تهران ۲۰، مجری برنامه از سخنگوی اتحادیه لوازم خانگی سوال کرد: اصل دعوی شما چیست؟ پاسخ عجیب او را به این سوال ببینید.

‍‍‍‍‍‍

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۱۹۸۹۸۵۱۰:۲۷:۱۳ ۱۴۰۰/۶/۲۳
خوب راست گفته مگه لوازم خانگی ممنوع بوده؟
ناشناس۲۱۹۹۲۵۶۱۳:۲۵:۲۴ ۱۴۰۰/۶/۲۳
سوتیش اینجاست که طرف تو این سطح فرق دعوی و‌ دعوا رو نمیدونه
م. ر.۲۱۹۹۰۵۰۱۱:۱۳:۳۴ ۱۴۰۰/۶/۲۳
مگه خود سایت الف توی نوشته هاش کم اشکال داره؟؟؟ چندین بار من خودم با سردبیر سایت تلفنی صحبت کرده ام ولی حتی اصلاحات لازم را بعد از توضیحات من انجام نداده اند!!! وانگهی، کلمه «دعوی» عربی است نه فارسی. لزومی ندارد که هر کسی کلمه عربی را بلد باشد. مجری باید پرسش را به زبان فارسی مطرح کند: خواسته شما چیست؟ نه اینکه: دعوی شما چیست؟
ناشناس۲۱۹۹۱۲۶۱۲:۰۶:۴۲ ۱۴۰۰/۶/۲۳
تا آنجا که ما می‌دانیم فقط خودروی کامل ممنوع بوده که گاهی آزاد می شد ولی اگر سیاسی کاری در صنعت خودرو نمی شد حتی با بستن ورود خودروی کامل به کشور الان در تراز کره جنوبی بودیم در این صنعت
ناشناس۲۱۹۹۱۲۸۱۲:۰۷:۰۴ ۱۴۰۰/۶/۲۳
فرق دعوی با دعوا را نمیدونه!
ناشناس۲۱۹۹۱۳۷۱۲:۱۰:۴۴ ۱۴۰۰/۶/۲۳
ممنوعیت واردات اجناس با کیفیت خارجی خوب است بشرط انکه مدت دار باشد. والا در حق مصرف کننده ظلم است و انگیزه هم در تولید کننده داخلی برای بهتر شدن تولیدات ایجاد نمی کند همانطور که تا بحال دستکم در مورد خودرو نداشته است.
الف ر۲۱۹۹۲۴۸۱۳:۲۰:۵۶ ۱۴۰۰/۶/۲۳
واردات را ممنوع کنند شما انحصاری بازار را دراختیار بگیرید ؟! نه درست اینه شما کیفیت کار را بالا ببرید تا مردم رو به کالای خارجی نیارند

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

یکتانتتریبون
ابر آروان

آخرین عناوین