بهترین راه مهاجرت به کشور های اروپایی و آمریکایی

گزارش بازرگانی،   3991225034

امروزه بحث مهاجرت و اخذ اقامت کشور های اروپایی و آمریکایی بسیار داغ شده است. همه به دنبال راهی برای مهاجرت از ایران به کشور های دیگر هستیم. همچنین سوالات زیادی هم در رابطه با مهاجرت در ذهنمان وجود دارد که به دنبال پاسخ آن می گردیم. سوالاتی از جمله بهترین راه مهاجرت، مهاجرت آسان به کشور های اروپایی از چه روش هایی امکان پذیر است؟، آسان ترین راه مهاجرت به کشور های آمریکایی کدام است؟، بهترین کشور های آمریکایی و اروپایی برای مهاجرت کدام اند؟ و بسیاری دیگر از سوالات که در این مقاله می خواهیم به آنها پاسخ دهیم.

آوام، معتبر ترین موسسه مهاجرتی

قبل از اینکه سر اصل مطلب برویم، این نکته را باید متذکر شویم که تمامی راه های مهاجرت از ایران به کشور های خارجی نیازمند وجود یک وکیل مهاجرت خبره و با سابقه است. وجود وکیل مهاجرت موجب می شود که کار های اداری و حقوقی اقامتی و مهاجرتی شما به سرعت انجام شود. همچنین وکیل مهاجرتی شما می تواند اطلاعات جامعی را در رابطه با قوانین و مقررات کشور مقصد در اختیار شما قرار دهد. موسسه avammigratin یکی از موسسات معتبر با مجوز قانونی است که مشاورین و وکلا خبره و با سابقه ای را در اختیار دارد. همچنین با همراهی مستمر شما، تا پایان پروسه اخذ اقامت، ویزا و مهاجرت همراه شما خواهد بود.

بهترین راه مهاجرت به کشور های اروپایی و آمریکایی

مهاجرت به کشور های آمریکایی و اروپایی راه های مختلفی دارد، اعم از، مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی. متقاضیان می توانند با انتخاب یکی از روش های مهاجرتی با توجه به قوانین و مقررات کشور مقصد، اقدام به مهاجرت نمایند. البته برای انتخاب یکی از روش های مهاجرتی، باید شرایط خود را در نظر بگیرید و بررسی کنید که شرایط شما به کدام یک از شرایط مهاجرت نزدیک تر است.

خطرناک ترین راه مهاجرت به کشور های اروپایی و آمریکایی که جان متقاضی را به خطر می اندازد، از طریق پناهندگی است. در این روش شما باید به کشور مقصد اثبات کنید که در کشور خود امنیت جانی و مالی نداشته و مورد آزار و اذیت قرار می گرفتید. ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از این روش برای مهاجرت اقدام نکنید؛ چرا که خطرات بسیاری را در پی دارد.

بهترین روش های مهاجرتی

بهترین روش ها برای مهاجرت

اگر تصمیم تان برای مهاجرت به کشور های خارجی جدی است، می توانید در این قسمت بهترین روش ها را برای مهاجرت را بخوانید و شرایط خود را با آنها تطبیق دهید.

 • مهاجرت از طریق کار: یکی از راه های مهاجرت به کشور های خارجی، از طریق کار می باشد. افرادی که در حرفه خود از تخصص و مهارت بالایی برخوردار هستند و همچنین سابقه و تجربه بالایی هم در کارشان دارن، می توانند در صورتی که کشور مقصد به حرفه آنان نیاز داشت با اخذ ویزا کاری به آن کشور مهاجرت نمایند. البته اخذ ویزا کاری به چند صورت امکان پذیر است که بهترین آنها اخذ دعوت نامه از کارفرمای خارجی است.

شما می توانید از طریق سایت های کاریابی در کشور ی که قصد مهاجرت به آن را دارید، رزومه خود را برای آنها بفرستید. در صورتی که رزومه شما مورد تایید قرار بگیرد، از طرف شرکت مورد نظر برایتان دعوت نامه ارسال شده و می توانید ویزا کاری اخذ نمایید. البته برای انتخاب کشور مقصد برای کار، باید وضعیت اقتصادی و نرخ بیکاری آن را بررسی کنید. در صورتی که نرخ بیکاری کشور مقصد پایین باشد، قطعا فرصت های شغلی زیادی را در آن کشور خواهید یافت و اگر نرخ بیکاری آن بالا باشد فرصت های شغلی کمتری در آن وجود دارد. در جدول زیر پایین ترین نرخ بیکاری به کشور های ذکر شده تعلق دارد.

کشور

نرخ بیکاری

اتریش

4.2 درصد

آلمان

3.5 درصد

کانادا

5.3 درصد

استرالیا

5.3 درصد

 

متقاضیانی که از طریق کار می خواهند به کشور های خارجی مهاجرت کنند، بهترین مقصد برای آنها مهاجرت به آلمان است.

مهاجرت از ایران

 • مهاجرت از طریق تحصیل: دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیلات خود به کشور هایی که دانشگاه های معتبری را در خود جای داده اند، مهاجرت کنند. این کشور ها شامل، آمریکا، کانادا، آلمان، استرالیا و... می باشد. دانشجویان با ارائه مدارک تحصیلی و رزومه خود می توانند در مقاطع، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل نمایند.

البته دانشجویان می توانند از طریق اخذ بورسیه نیز ویزا تحصیلی کشور مورد نظرشان را اخذ نمایند. اخذ بورسیه تحصیلی شرایط خاصی دارد که قبل از هر اقدامی باید از آن شرایط آگاهی لازم و کافی را داشته باشید.

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: از دیگر راه های مهاجرت به کشور های خارجی، سرمایه گذاری است. این روش نیاز به سرمایه زیادی دارد. متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری در کشور هایی مثل آمریکا، ترکیه، استرالیا، کانادا و... اقامت آن را اخذ نمایند. متقاضیان در برخی از کشور ها مثل ترکیه می توانند با خرید ملک و کارآفرینی برای شهروندان آن کشور اقامت ترکیه را اخذ نمایند.
 • مهاجرت از طریق تولد: یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور های پیشرفته، از طریق تولد است. به طور کلی، کشور ها از دو سیستم خون و خاک برای تولد پیروی می کنند. سیستم خون بدین صورت است که تنها به کودکانی که یکی از والدینشان تابعیت کشور مقصد را دارد، تابعیت اعطا می شود مثل کشور های آلمان، فرانسه؛ اما سیستم خاک بدین صورت است که به کودکانی که در خاک کشور هایی مثل آمریکا، کانادا و... متولد می شوند، حتی اگر والدینشان تابعیت آن کشور را هم نداشته باشند، به کودک متولد شده تابعیت اعطا می شود؛ همچنین والدین واجد شرایط نیز می توانند اقامت آن کشور را اخذ نمایند.
 • مهاجرت از طریق ازدواج: یکی دیگر از راه های مهاجرت و اخذ اقامت کشور های خارجی، از طریق ازدواج است. به عنوان مثال افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، می توانند با ازدواج با یک شهروند کانادایی اقامت این کشور را اخذ نمایند. البته راه های مهاجرت به کانادا از طریق کار و تحصیل راحت تر از این روش می باشد.

شما می توانید با مشاوره تخصصی با وکلای مجرب و حرفه ای، بهترین راه مهاجرت به کشور های توسعه یافته را انتخاب نمایید.

یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. وقتی نقشه شوم تجزیه ایران توسط مزدوران لندنی و سعودی آشکار می‌شود

  2. مقایسه در آمد اعضای هیات علمی در ایران با کشورهای پیشرفته غربی چه می گوید؟

  3. بازداشت رئیس یکی از ادارات به دلیل رفتار غیر اخلاقی در محیط اداری

  4. میراث اقتصادی پر دردسر رئیس‌جمهور منتخب

  5. مکالمه عاشقانه پدر و دختر ایرانی که میلیون‌ها بار دیده شد

  6. آقای مهندس ، آقای دکتر!

  7. ناکارآمدی یک شورای عالی ۲۰ ساله !

  8. پارک یا توالت عمومی سگ‌ها

  9. سعیدی: امروز روز تلخی برای مجلس بود، از مردم عذرخواهی می کنم

  10. اعتراض؛ حقی که باید از آن محافظت کرد

  11. عکسی زیبا از جواد فروغی

  12. بار مسئولیتی سنگین بر دوش دولت آینده

  13. وقتی جهانگیری به کارآمدی دولت افتخار می‌کند/ پیشنهاد قاضی‌زاده هاشمی به رئیسی درباره خوزستان/ انتقادات تند حجاریان از برخی گروه‌های اصلاح‌طلب/ حاکمیت برای بیان قانونی اعتراضات فکری کند

  14. راه حل مشکل آب از آسمان نمی آید/حل مشکل به شیوه شیخ بهایی

  15. کارِ کیست؟!

  16. روحانی: مصوبه مجلس نبود تحریمی وجود نداشت/ جنگ اقتصادی به دولت مربوط نمی‌شود

  17. دو كلمه با ظريف و روحانی

  18. شاید و بایدهای احیای برجام بعد از روحانی

  19. واقعیتی تلخ به نام مدیران مرکزنشین

  20. ۳۸۲ حیاط خلوت دولتی دور از چشم دستگاه های نظارتی

  21. مجلس یازدهم و امتیازات نادرست گذشته

  22. نوبخت رئیس مرکز پژوهش آینده‌نگر را عزل کرد/ داماد رئیس جمهور عضو هیات علمی شد

  23. آنچه باید درباره مذاکرات وین بدانید

  24. ماجرای رقصیدن عضو هیات مذاکره کننده بعد از مکالمه روحانی با اوباما

  25. دلسوزی دولت در روزهای پایانی یا مین گذاری برای دولت بعد؟!

  ابر آروان

  آخرین عناوین