بلیط هواپیما کیش چارتر بخریم یا سیستمی؟

گزارش بازرگانی،   3991007032

از کدام شهر میخواهید به کیش سفر کنید؟ حتما این مقاله را طمالعه کنید تا با انواع بلیط هواپیما کیش و بهترین سایت رزرو آنلاین بلیط هواپیما کیش آشنا شوید.

بلیط هواپیما کیش چارتر بخریم یا سیستمی؟

مسافران زیادی با سردشدن هوا، هوس سفر به کیش را می‌کنند؛ چرا که این زمان از سال، بهترین زمان سفر به کیش است. خرید بلیط هواپیما کیش یکی از راحت‌ترین راه‌های دسترسی به این جزیره نیلگون است.

کیش را باید یکی از زیباترین شهرهای ساحلی ایران دانست که علاوه بر زیبایی خیره‌کننده، دارای امکانات گردشگری و تفریحی فراوانی است. مسافرانی که قصد سفر به کیش را دارند، می‌تواند از راحت‌ترین مسیر دسترسی و خرید بلیط هواپیما کیش خود را به این جزیره برسانند. برای آنکه درباره بلیط هواپیما کیش بیشتر بدانید همراه این مطلب باشید.

انواع بلیط هواپیما کیش

گام اول برای کسانی که قصد مسافرت هوایی به کیش را دارند، آن است که با انواع بلیط هواپیما کیش آشنا شوند.

بلیط چارتر کیش

زمانی که صحبت از سفر به کیش به میان می‌آید، اکثر مسافران به خرید بلیط چارتر کیش می‌اندیشند؛ زیرا بلیط چارتر در سال‌های اخیر در مسیرهای پرطرفدار آن‌قدر محبوبیت کسب کرده است که مسافران حتی به بلیط سیستمی فکر نمی‌کنند.

بلیط چارتر کیش توسط چارترکنندگانی ایجاد می‌شود که تمامی بلیط‌های یک هواپیما را در یک مسیر مشخص (بیشتر در مسیرهای هوایی پرطرفدار) پیش‌خرید می‌کنند. چارترکنندگان مجاز بر قیمت‌گذاری دلخواه با توجه به سقف تعیین‌شده سازمان هواپیمایی کشوری هستند و خود بلیط‌ها را به فروش می‌رسانند.

محدوده قیمتی بلیط چارتر کیش افت‌وخیز زیادی دارد. اگر فصل سفر به کیش باشد و متقاضیان سفر زیاد باشند، بلیط چارتر با قیمت گرانی به فروش می‌رسد. در مقابل با کاهش مسافران در ایام کم‌مسافر سال، قیمت بلیط چارتر یکش رو به ارزانی می‌رود تا مسافران به سفر ترغیب شوند.

بلیط سیستمی کیش

بلیط سیستمی کیش بیشتر در نزد مسافرانی که قصد انجام سفرهای کاری دارند یا از طرف سازمان یا ارگانی اقدام به سفر می‌کنند، محبوب است؛ زیرا بلیط سیستمی این قابلیت را دارد که از مدت‌ها قبل از پرواز خریداری شود و مسافران با خیالی راحت از تاریخ دقیق سفر خود اطلاع کسب کنند.

هر شرکت هواپیمایی با ارائه لیستی، برنامه خود را در مسیرهای پروازی که انجام می‌دهد آماده می‌کند؛ به همین خاطر است که امکان رزرو بلیط سیستمی از ماه‌ها قبل از پرواز وجود دارد. بلیط سیستمی کیش، نوسان قیمتی کمتری دارد؛ اما هر چه به تاریخ پرواز نزدیک شود با قیمت گران‌تری فروخته می‌شود. درحالی‌که هر چقدر زمان خرید بلیط سیستمی دورتر از تاریخ پرواز باشد، ارزان خریدن آن محتمل‌تر است.

بلیط لحظه آخری کیش

کسانی که به دنبال یافتن انتخاب‌های ویژه برای سفر هستند، بلیط لحظه آخری کیش را مدنظر قرار دهند. بلیط لحظه آخری درواقع همان بلیط‌های چارتر و سیستمی هستند که به فروش نرفته‌اند و در همان روز اگر به فروش نرسند، سوخت می‌شوند. ازاین‌رو به بلیط لحظه آخری، بلیط روز هم گفته می‌شود. بلیط لحظه آخری کیش مناسب افرادی است که یا در جست‌وجوی خرید بلیط ارزان هواپیما هستند و یا به‌صورت ناگهانی مجبور به سفر شده‌اند.

قیمت بلیط لحظه آخری را زمان و حجم متقاضیان سفر مشخص می‌کند. در بازه‌های مسافرخیز قیمت بلیط لحظه آخری گران است؛ اما در بازه‌های کم مسافر، ایرلاین‌ها و چارترکنندگان برای ترغیب مسافران به سفر، بلیط لحظه آخری را با قیمتی ارزان به فروش می‌رسانند.

مسافران جزیره کیش می‌توانند با مراجعه به سایت ره بال آسمان، بلیط هواپیما کیش را در هر زمان از شبانه‌روز خریداری کنند.

بهترین قیمت بلیط هواپیما کیش

 بهترین قیمت بلیط هواپیما کیش را در سایت ره بال آسمان ببینید

مسافران زیادی این سؤال را می‌پرسند که قیمت بلیط هواپیما کیش چگونه تعیین می‌شود؟ برای جواب این سؤال باید بدانید که محدوده قیمتی بلیط هواپیما تحت تأثیر مستقیم عوامل متعددی است که بر گرانی یا ارزانی آن می‌تواند مؤثر باشد. ازجمله عوامل تأثیرگذار بر قیمت بلیط هواپیما کیش، می‌توان به پارامترهای زیر اشاره کرد:

 1. نوع بلیط (چارتر، سیستمی و لحظه آخری)؛

 2. کلاس پروازی (اکونومی و بیزینس کلاس)؛

 3. فصل سفر (زمان اوج سفر یا زمان کاهش مسافران به کیش)؛

 4. فاصله مبدأ تا مقصد؛

 5. زمان پرواز.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما کیش

 بهترین زمان خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما کیش در ایام غیر تعطیل

بیایید کمی روراست باشیم! در سفر به کیش باید با جیبی پر از پول سفر کنید. مگر می‌شود این‌همه راه تا جزیره لوکس کیش بروید و به پارک آبی اوشن نروید، به پارک دلفین‌ها سری نزنید، در آب‌های نیلگون خلیج‌فارس غواصی نکنید، سوار بر کشتی تفریحی نشوید و یا یکدل سیر در مرکز خرید دامون خرید نکنید! برای اینکه تمام این فعالیت‌ها از قلم نیافتند، نیاز است تا حداقل، بلیط هواپیما کیش را ارزان خریداری کنید.

کیش شهر پر رفت‌وآمدی است از این رو بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش کمی با سختی پیدا می‌شود؛ اما همیشه یک‌راه حل وجود دارد. سفر خود را به ایام غیر تعطیل و ساعات پروازی خلوت موکول کنید تا بلیط ارزان هواپیما کیش را بخرید.

فرودگاه بین‌المللی کیش

فرودگاه بین‌المللی کیش یکی از پررفت‌وآمدترین فرودگاه‌های ایران است که پروازهایی را به‌صورت روزانه و دوره‌ای در مسیرهای داخلی و بین‌المللی انجام می‌دهد. در ترمینال پروازهای داخلی از ساعت 6 تا 24 مسافرگیری صورت می‌پذیرد و ترمینال پروازهای بین‌المللی شامل دو قسمت است. ترمینال شماره یک پروازهای خروجی و ترمینال شماره دو برای پروازهای ورودی است.

مسیر پروازی داخلی فرودگاه بین‌المللی کیش شامل شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، بندرعباس، کرمان، اهواز، تبریز، یزد، همدان، بوشهر، رشت، کرمانشاه، ساری، کاشان، گرگان، جم، عسلویه، ارومیه و سنندج می‌شود.

مسیر پروازی خارجی فرودگاه بین‌المللی کیش شامل شهرهای دوبی و مسقط است.

ایرلاین‌هایی که در این مسیر پروازی فعالیت دارند

ازجمله ایرلاین‌هایی که در مسیر پروازی کیش فعال هستند شامل کیش ایر، ایران ایرتور، آتا، کاسپین، آسمان، کارون، ماهان، معراج، قشم، سپهران، تابان و زاگرس می‌شوند.

مسیرهای پُرتردد پرواز کیش

 بلیط هواپیما مشهد کیش

در ادامه به معرفی مسیرهای پرتردد پروازی کیش می‌پردازیم.

بلیط هواپیما مشهد کیش

سفر به شهرهایی که در مجاورت دریا است؛ همیشه برای افرادی که دور از دریا زندگی می‌کنند هیجان‌انگیز است. کیش را باید یک مقصد رؤیایی برای مسافران مشهدی دانست که در فصول مختلف سال به این جزیره نیلگون می‌روند. دوری این دو شهر از هم به فروش خوب بلیط هواپیما مشهد کیش کمک کرده است.

مسافران مشهدی بیشتر زمستان، را برای سفر به کیش انتخاب می‌کنند؛ زیرا در این زمان از سال، مشهد به‌شدت سرد است ولی هوای کیش رو به خنکی می‌رود و هوای آن بسیار دل‌چسب می‌شود. همین خوبی آب‌وهوای کیش در زمستان باعث شده که متقاضیان سفر افزایش پیدا کند و قیمت بلیط هواپیما مشهد کیش گران‌تر به فروش برسد که مسافران را از سفر ارزان دور می‌کند.

بلیط هواپیما تبریز کیش

کیش و تبریز آب‌وهوای کاملاً متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. مسافرانی که بلیط هواپیما تبریز کیش را می‌خرند و قصد سفر به این جزیره را دارند، خوب می‌دانند که از یک شهر خنک و خوش آب‌وهوا، وارد یک جزیره گرم و مرطوب می‌شوند. همین اختلاف جوی باعث محبوب‌شدن بلیط این مسیر پروازی بین تبریزی‌ها شده است.

به مسافران تبریزی پیشنهاد می‌شود که با خرید ارزان بلیط هواپیما به‌صورت آنلاین، پول بیشتری را برای انجام تفریحات آبی مانند فلای برد، جت اسکی، پدل بورد، شاتل، غواصی و پاراسل حفظ کنند. در خرید اینترنتی مسافران حق انتخاب زیادی دارند تا بتوانند بهترین قیمت بلیط هواپیما را بخرند.

بلیط هواپیما تهران کیش

آلودگی و شلوغی بیش‌ازحد تهران باعث شده تا مسافران برای فرار از استرس و تنش موجود در شهر، برای تمدد اعصاب به مناطق آرام و زیبا سفر کنند. جزیره نیلگون کیش یکی از انتخاب‌های همیشگی تهرانی‌ها است تا با خرید بلیط هواپیما تهران کیش خود را به آنجا برسانند.

برای اکثر تهرانی‌ها سفر در ایام تعطیل ایده‌ال است که در این زمان و با ازدحام مسافر، بلیط هواپیما کیش گران‌تر فروخته می‌شود؛ اما برای آنکه بتوان تا حدودی بلیط هواپیما را در این ایام ارزان خریداری کرد، بهتر است که اولاً اگر تاریخ سفر مسافران مشخص است بلیط سیستمی بخرند. دوماً ساعات پروازی صبح خیلی زود یا نیمه‌شب را انتخاب کنند. سوما کلاس پروازی اکونومی رزرو شود.

بلیط هواپیما اصفهان کیش

جزیره کیش مملو از فروشگاه‌های لوکس و عالی است. مناسب‌بودن قیمت اجناس در این جزیره باعث شده که مردم شهرهای نزدیک و حتی دور برای خرید به اینجا سفر کنند. ازجمله افرادی که برای خرید انواع اجناس به کیش می‌روند؛ شهروندان اصفهانی هستند که با خرید بلیط هواپیما اصفهان کیش به این جزیره زیبا سفر می‌کنند.

اگر کودک زیر 12 سال همراه خود دارید با هوشیاری بیشتر بلیط هواپیما خریداری کنید؛ زیرا در بلیط سیستمی کیش، قیمت بلیط کودک کمتر از بزرگ‌سال است. این درحالی که در بلیط چارتر کیش، قیمت بلیط مسافر کودک با بزرگ‌سال یکسان محاسبه می‌شود.

روش‌های خرید بلیط هواپیما کیش

 بهترین سایت خرید غیر حضوری بلیط ارزان هواپیما کیش

بدون هیچ درنگی، روش خرید بلیط هواپیما کیش را به‌صورت اینترنتی انتخاب کنید. در روش خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش شما به‌راحتی می‌توانید از انواع قیمت‌ها، پروازها و خدمات بلیط چارتر، سیستمی و لحظه آخری کیش اطلاع پیدا کرده و بعد از یک مقایسه قیمتی بلیط مدنظر خود را بخرید. البته خرید شما باید در بستری امن و مطمئن انجام شود که سایت ره بال آسمان (rahbal.com) این مسیر را برای شما فراهم می‌کند.

اما چرا ره بال آسمان؟

 1. راحتی استفاده از سایت؛

 2. فروش بی‌واسطه بلیط هواپیما که افزایش قیمت بر روی آن اعمال نمی‌شود؛

 3. پشتیبانی 24ساعته؛

 4. امکان کنسلی بلیط هواپیما کیش و استرداد وجه به‌صورت آنلاین و تلفنی.

منبع: پرواز کیش

یکتانت

پربحث‌های اخیر

 1. روحانی: می‌ترسم دستی در کار باشد تا مردم در انتخابات شرکت نکنند

 2. مشروب تقلبی، جان دختر ۱۲ ساله را گرفت

 3. فارین پالیسی: شرایط برای جنگ داخلی در آمریکا مهیاست

 4. تجهیزات کشف شده از تروریست عوارضی تهران

 5. روحانی: رئیس جمهوری مسئول اجرای قانون اساسی است/ قانون اساسی را به تعطیلی نکشانیم/ ۱۰۰ درصد قانون اقدام راهبردی را اجرا کردیم/ از برجام حفاظت می‌کنیم

 6. جهانپور: واکسیناسیون کرونا فعلا اجباری نیست/ تمام واکسن‌های وارداتی تزریق شده است

 7. آذری جهرمی: اینترنت به هیچ وجه گران نمی‌شود/ آخرین وضعیت پرونده قضایی

 8. توضیحات وزیر بهداشت درباره گلایه تند روزهای گذشته

 9. پول بلوکه‌شده ایران؛ گروگان باتلاق FATF

 10. خط پایانی بر انحصار ۶۵ ساله وکالت/ با تأیید شورای نگهبان وکالت کسب و کار شناخته شد

 11. واکنش خطیب زاده به اظهارات گزارشگر سازمان ملل در خصوص سانحه هواپیمای اوکراینی

 12. هر آنچه که باید درباره «سهام عدالت» بدانید/ از «پرداخت سود» تا «تفاوت روش مستقیم و غیر مستقیم»

پربحث‌های دیروز

 1. ساز ناهماهنگ دولت و مجلس در برابر آژانس اتمی

 2. تکذیب انتشار تصویر دستبوسی حدادعادل از فرح + عکس

 3. خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات می شوند

 4. توضیحات یک مقام مسئول درباره اتفاقات سراوان

 5. گروسی: اگر توافق حاصل نمی‌شد ایران می‌توانست گام‌های غیرقابل بازگشت بردارد

 6. واکنش محسن رضایی به توافق ایران و آژانس

 7. روحانی: هر اقدامی که به ثبات و آرامش اقتصادی لطمه بزند، خیانت است/ وحدت کلمه اولویت نخست دوره بازآفرینی پس از جنگ اقتصادی است

 8. تحلیل حسین شریعتمداری از بُرد قطعی ما و باخت حتمی حریف

 9. کره جنوبی: دارایی‌های ایران پس از رایزنی با آمریکا آزاد می‌شود

 10. امین زندگانی: می‌توان هنرمندانی که مشغول به کار هستند را در اولویت واکسن قرار داد

 11. گلایه حسین شریعتمداری از نمایندگان مجلس/روایت عبدی از مشکلات اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰/ واکنش رئیسی به درخواست انتخاباتی تعدادی از خبرگان/ امیدواری علی مطهری به بهبود اوضاع اقتصادی

 12. جزئیات تاسف انگیز نابودی داروگر در اثر خصوصی سازی

 13. دعوت مراجع تقلید از مردم برای انجام اعمال ایام البیض به صورت فردی

 14. ظریف: توافق با آژانس موفقیت بی‌نظیر دیپلماتیک است/ در تاریخ ثابت خواهد شد که این توافق یکی از نقاط قوت ماست

 15. واکنش ده‌نمکی به انتقادات از دادستان و بازگشت سحر قریشی به تلویزیون

 16. خروج پول از کشور با ارز دیجیتال

 17. سلبریتی‌ها با درآمد بیش از ٢٠٠ میلیون ملزم به پرداخت مالیات شدند

 18. عنابستانی: صداقت با مردم باعث رشد مشارکت انتخاباتی است

 19. اینترنت سال آینده گران نمی‌شود

 20. وزیر بهداشت: امسال بدترین سال اقتصادی دولت بعد از انقلاب بود

 21. مروری بر مازاد نقدینگی

 22. پیام تسلیت سپاه درپی درگذشت انیس نقاش

 23. تصاویری ویژه از رزمایش پیامبر اعظم ۱۶

پربحث‌های هفته

 1. ساز ناهماهنگ دولت و مجلس در برابر آژانس اتمی

 2. پدری که با «کودتا« آمد، پسری که با «کودتا» برگشت

 3. چرا دولت بایدن به برجام برنمی گردد؟

 4. استانداری که صاحب استاندارد شد

 5. میدل ایست آی: برنامه موشکی ایران ناشی از یک نگرانی امنیتی مشروع است

 6. نظر حداد عادل درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات

 7. موافقت مجلس با ارجاع پرونده دولت به قوه قضاییه به خاطر استنکاف از قانون لغو تحریم‌ها

 8. آیا کار مجلس این است؟!

 9. کانون سردفتران: لایحه دولتی نقل و انتقال خودرو توسط پلیس فراقانونی است؛ مانع می‌شویم

 10. دولت پالس‌های فریبنده به دشمن داد/ گام‌های کاهش تعهدات برجامی را اجرا نکرند

 11. ایران؛ جت مسافری ۱۰۰ نفره‌ می‌سازد

 12. ربیعی: با اطمینان می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که لغو تمامی تحریم‌ها، نزدیک است

 13. مجسمه ناکارامدی مدیران شهری وسط تهران !

 14. ماجرای اجرای حکم قصاص در زندان رجایی‌شهر/ التماس‌های زن اعدامی نجاتش نداد

 15. رهبر انقلاب: علاج دردهای مزمن کشور در انتخابات پر شور و انتخاب صحیح است/ در برجام حرف زیاد شنیده‌ایم، این بار فقط عمل/ امروز مردم حاکم بر سرنوشت کشور هستند

 16. ساندی تایمز: روزهای سختی در انتظار محمد بن سلمان است

 17. تکذیب انتشار تصویر دستبوسی حدادعادل از فرح + عکس

 18. سازمان سنجش و تضییع حقوق برخی داوطلبان کنکور

 19. پاسخ حداد عادل به سخنان احمدی نژاد

 20. پیش‌فروش خودرویی که مجوز هم ندارد !

 21. حذف حقوق‌های نجومی در کمیسیون تلفیق/حداکثر حقوق همان هفت برابر حداقل حقوق خواهد بود نه ۱۴ برابر

 22. خوش بینی تامین اجتماعی برای افزایش دوباره حقوقها

 23. واکنش احمدی‌نژاد به احتمال ردصلاحیتش در انتخابات۱۴۰۰/ از ابتدا به دنبال رابطه ایران و آمریکا بودم

 24. تورم سوئد سه برابر شد!

 25. حداکثر حقوق دریافتی کارمندان دولت ۱۵برابر حداقل حقوق شد/ تصویب ۵ پله مالیات حقوق‌بگیران

پربحث‌های هفته

 1. ایران؛ جت مسافری ۱۰۰ نفره‌ می‌سازد

 2. پیش‌فروش خودرویی که مجوز هم ندارد !

 3. خوش بینی تامین اجتماعی برای افزایش دوباره حقوقها

 4. حداکثر حقوق دریافتی کارمندان دولت ۱۵برابر حداقل حقوق شد/ تصویب ۵ پله مالیات حقوق‌بگیران

 5. یکی از مدیران ارشد ارزی بانک مرکزی بازداشت شد

 6. دلیل گرانی وحشتناک میوه چیست؟

 7. بازار مسکن؛ رسیدن به ساحل امن یا آرامش قبل از طوفان؟!

 8. خودروهای بالای یک میلیارد تومان مشمول مالیات می شوند

 9. روحانی: هر اقدامی که به ثبات و آرامش اقتصادی لطمه بزند، خیانت است/ وحدت کلمه اولویت نخست دوره بازآفرینی پس از جنگ اقتصادی است

 10. پیشنهاد تعدادی از نمایندگان مجلس درباره سهمیه بنزین خانوارهای فاقد خودرو

 11. جدول/ قیمت انواع پراید و پژو در بازار

 12. آذری جهرمی: اینترنت به هیچ وجه گران نمی‌شود/ آخرین وضعیت پرونده قضایی

 13. خروج پول از کشور با ارز دیجیتال

 14. قالیباف: بودجه، بودجه زندگی مردم است نه دولت و مجلس/ رعایت عدالت در حقوق و دستمزد وظیفه همه ما است

 15. سلبریتی‌ها با درآمد بیش از ٢٠٠ میلیون ملزم به پرداخت مالیات شدند

 16. اینترنت سال آینده گران نمی‌شود

 17. بحران صندوق‌های بازنشستگی در راه است

 18. پول بلوکه‌شده ایران؛ گروگان باتلاق FATF

 19. روحانی: طرح اقدام ملی مسکن گام مهم دولت برای تامین مسکن است/ تاکید بر جبران خسارت‌های زلزله سی‌سخت

 20. قیمت خانه در ایران: دو برابر عربستان و ترکیه، نصف کانادا و آمریکا!

 21. بیت کوین بخریم یا رمز پول ملی؟!

 22. افزایش حقوق بازنشستگان در سال آینده

 23. ماجرای یک رد و یک تأیید بر کلیات بودجه

 24. ستاد تنظیم بازار: دلیل افزایش قیمت میوه صادرات است

 25. هر آنچه که باید درباره «سهام عدالت» بدانید/ از «پرداخت سود» تا «تفاوت روش مستقیم و غیر مستقیم»

آخرین عناوین