جوان ترین خشکشویی آنلاین و سریع در تهران

گزارش بازرگانی،   3990111075
جوان ترین خشکشویی آنلاین و سریع در تهران

 

خشکشویی هایی که در سراسر کشور فعالیت میکنند، به دو روش کلی سفارشات را جذب می کنند.

1- سفارشات خشکشویی سنتی

2- سفارشات خشکشویی آنلاین

سفارشات خشکشویی سنتی شامل مشتریانی است که در سالهای گذشته با مالکان مجازه های خشکشویی در ارتباط بوده اند و سفارشات لباس ها را به صورت حضوری و یا تلفنی به خشکشویی ها ارسال میکنند. در این مدل خشکشویی، می بایست از چند پیک استفاده کرده و شستنی ها را از محل جمع آوری کرده و پس از شستشو به آنها باز گرداند.

سفارشات خشکشویی آنلاین که از کسب و کارهایی مانند خشکشویی Takwash.com به مغازه ها ارسال می شود، با توجه به اینکه بخش زیادی از فعالیت های دریافت و ارسال در مناطق تهران را انجام می دهد، سفارشات را به خشکشویی های منتخب در تهران ارسال می کند و پس از اتمام اجرای سفارشات، آنها را از مغازه ها جمع آوری کرده و باز پس میفرستد. این خشکشویی ایرانی به کیفیت رقبای خارجی خود از جمله laundrapp.com و Cleanly.com در حال فعالیت است و بعضا کیفیت خدماتی بهتر از این دو خشکشویی آنلاین بین المللی را دارد.

 

همکاری خشکشویی تکواش با خشکشویی های مختلف، بسیار کارآمد بوده و به نفع مشتریان است و دلیل این امر، پالایش خشکشویی های قدیمی و بی کیفیت و اضافه کردن خشکشویی های دقیق و کارآمد به لیست خشکشویی تکواش است.

در حقیقت کسب و کارهای آنلاینی مانند خشکشویی تکواش، می توانند باعث تسهیل فرایند خرید خدمات آنلاین و البته کاهش هزینه های کلی مشتریان شوند.

 
کاهش هزینه های رفت و آمد مشتریان

خشکشویی تکواش، با توجه به دریافت رایگان شستنی ها از مشتری در محل دلخواه آنها و همچنین ارسال رایگان موارد شسته شده به مشتریان، عملا هزینه های مربوط به نقل و انتقال را کاهش می دهد و در طول زمان، باعث صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان می شود.

 
بیمه شستنی هایی که به خشکشویی تکواش داده می شود

در خشکشویی تکواش، همه شستنی ها شامل پرده، پتو، البسه و سایر مواردی که دریافت می شود، از لحظه دریافت، شامل بیمه شده و در صورتی که در زمان شستشو در مغازه های خشکشویی، مشکلی برای آنها به وجود بیاید، هزینه های آن، بیمه خواهد بود.

 
از بین بردن ویروس در البسه با مواد بهداشتی

با توجه به بیماری های فعلی در جامعه، بهترین پیشنهاد، ارائه البسه به خشکشویی ها از جمله خشکشویی تکواش بوده است که به دلیل استفاده از مواد شوینده با کیفیت، امکان انتقال باکتری از طریق لباس ها، پتو، پرده و هر شستنی دیگری را عملاً تا 0 درصد پایین می آورد.


اتو، با دمای بالا باعث از بین رفتن ویروس می شود

لباس ها پس از مرحله خشک کردن در دستگاه خشک کن، طبق دستور العمل خشکشویی تکواش، در دمای مشخصی تحت فشار و حرارت قرار می گیرند که این اتفاق باعث از بین رفتن هرگونه ویروس و باکتری لباس، در فضای مغازه های خشکشویی می شود.

 خشکشویی تکواش، نماینده صدها خشکشویی در تهران

خشکشویی تکواش، جوان ترین خشکشویی آنلاین تهرانی، تنها کسب و کاری است که توانست بدون نیاز به سرمایه گذاری خارجی و کاهش تمرکز فعالیت ها بر عملکرد اصلی شستشو، در بدترین وضعیت اقتصادی کشور در 30 سال گذشته، همچنان با کیفیت ترین خدمات مربوط به خشکشویی را ارائه نماید که این موضوع، در تجربه اول از خشکشویی تکواش به خوبی مشهود خواهد بود و در مقام مقایسه، گوی سبقت را از رقبا ربوده است.

پربحث‌های هفته

 1. عملکرد مجلس دهم ؛ شما چه فکر می‌کنید؟

 2. اسباب تمسخر دینداری نشویم ...

 3. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 4. آیا فلسطینی‌ها زمین‌هایشان را به یهودیان فروختند؟

 5. اردشیر زاهدی: همیشه به ایران افتخار می‌کنم/ نگذارید سلطه آمریکا و انگلیس برگردد/ حکومت پهلوی به مردم آزادی نمی‌داد‌

 6. پرونده مدیران سایپا ؛ محکومیت دو نماینده به حبس و اثبات دوباره یک ناکارآمدی

 7. با زوج خودرویی محکوم به اعدام بیشتر آشنا شوید

 8. چه زمانی سیلی بحران جمعیت را می خوریم؟!

 9. "دیپلماسی بنزین"، نمادی از بی اعتنایی به تهدیدات آمریکا

 10. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 11. جمعیت جوان، کرونا را شکست می‌دهد

 12. محکومیت «محمد عزیزی» و «فریدون احمدی» به حبس/ حکم اعدام برای دو متهم پرونده شرکت سایپا/ استعفای وکلای پرونده طبری/ خبر تازه از پرونده حادثه هواپیمای اوکراینی

 13. فطر و اعیاد مذهبی؛ آیا مسابقه شادمانی عمومی کافی است؟

 14. «دپوی ۳۰۰۰۰ خودرو» توسط خودروسازان «احتکار» نیست؟ + تصاویر

 15. چرا فرزندآوری کم شده/ آیا جامعه هم پیر می‌شود؟

 16. «عادی سازی» در شرایط کرونایی و سه شنبه‌های «جوج» در شمال !

 17. روایت روح الامینی از فاصله معنادار بین رقبای ریاست مجلس/دفاع آقاتهرانی از صادق محصولی/واپسين ماموريت فراكسيون اميد/ ائتلاف لاریجانی با اصلاح طلبان در راه است؟

 18. مروری بر ازدواج‌های سیاسی؛ از احمدی‌نژاد تا روحانی + تصاویر

 19. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 20. نامه توکلی به دادستان تهران درباره کشت و صنعت مغان: حمایت برای جلوگیری از چپاول حقوق ملت را انتظار می‌کشیم/ از انجام تشریفات جدید پیش از نتیجه اعلام جرم دیده‌بان در دادگاه خودداری کنید

 21. قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودروهای داخلی اعلام شد + جدول

 22. رهبر انقلاب: وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده‌ سخت‌تر خواهد شد/ فلسطین قابل فراموش شدن نیست

 23. قیمت‌های شورای رقابت به خودروسازان ابلاغ شد/پراید ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان+جدول

 24. ادعای برایان هوک: ایران بین مذاکره با ترامپ یا فروپاشی اقتصادی یکی را انتخاب کند/ ایران را مهار کرده‌ایم

 25. با این تناقض ها جواب مردم را چه باید داد؟

آخرین عناوین