روحانی: مردم نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود/ یک جمع کوچک ضد منافع ملی اقدام کردند

گروه سیاسی الف،   3980829074 ۵۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵۹ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس جمهور با قدردانی از اجتماعات عظیم و خودجوش مردم در شهرهای مختلف کشور از جمله زنجان، تبریز ، شهر کرد و سایر شهرها علیه آشوبگرها، تاکید کرد: این بزرگترین نمایش قدرت ملت ایران است و در این جریانات هم توان دشمنان ما مشخص شد و هم میزان ایستادگی، بزرگواری و عظمت ملت ایران به نمایش درآمد.

روحانی: مردم نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود/ یک جمع کوچک ضد منافع ملی اقدام کردند

به گزارش الف به نقل از پایگاه رياست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات وزیران اظهارداشت: امروز می خواهم از ملت بزرگ و  هوشیار ایران تشکر و سپاسگزاری کنم و به خاطر آگاهی، صبوری و موقع شناسی مردم سر تعظیم فرود بیاورم.

رئیس جمهور افزود: مردم ایران از یک آزمون تاریخی دیگر سربلند بیرون آمدند و نشان دادند علیرغم اینکه ممکن است مشکلات اقتصادی و یا گله هایی از مدیریت کشور داشته باشند، اما هرگز نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود.

روحانی خاطرنشان کرد: ملت ایران به خوبی آگاه هستند که هدف  اصلی خودکفایی کشور در زمینه تامین انرژی است تا محتاج به بیرون نباشیم و بتوانیم با تولیدی که در داخل انجام می دهیم انرژی مورد نیاز را به درستی تامین و به طور صحیح مصرف کنیم و مقداری عدالت را در جامعه پیاده و اجرا نماییم.

رئیس جمهور با بیان اینکه به دنبال این هستیم که از یارانه سوخت، مردم نیازمند بیشتر از آنهایی که غیرنیازمند هستند استفاده کنند، گفت: آنچه حاصل طرح اصلاح قیمت انرژی بوده، پرداخت مبالغی به 18 میلیون خانوار متوسط و کم درآمد است که بر این اساس دو مرحله آن تاکنون در تاریخ 27 آبان برای حدود 7 میلیون و 850 هزار خانوار و در تاریخ 29 آبان برای 4 میلیون و 448 هزار خانوار وجوه مورد نظر پرداخت شده و به مابقی خانوارها نیز روز شنبه پرداخت خواهد شد.

روحانی افزود: ممکن است طرح اصلاح شامل برخی از افراد بشود که حتی خودشان از دریافت یارانه ها انصراف داده بودند و در این گروه ها هستند به گونه ای که برخی افرادی که مبالغ را دریافت کرده اند نمی دانستند که این پول از کجا آمده و دچار تعجب شده بودند که باید در این راستا توضیحات بیشتری برای مردم بیان شود.

رئیس جمهور تاکید کرد: مردم در این حوادث نشان دادند که نقشه آشوب و حادثه سازی دشمن و تلاش سرویس های بیگانه و تروریستی را به خوبی می شناسند و فریب آنها را نمی خورند.

روحانی با اشاره به گزارش وزیر کشور در جلسه امروز هیات دولت به عنوان مسوول اجرای طرح و ارائه آمار و ارقام افرادی که در چند روز اخیر به خیابان ها آمده بودند، گفت: مشخص شد که چه تعداد از افراد به خیابان ها آمده بودند و آشوبگران تعداد کمی از آنها بودند؛ منتهی آشوب طلبان سازمان یافته، برنامه ریزی شده و مسلح بودند که کاملا بر اساس برنامه طراحی شده از سوی ارتجاع منطقه، صهیونیست ها و آمریکایی ها اقدام کردند.

رئیس جمهور اظهارداشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند مردم ما در حوادث مختلف در برابر نقشه دشمن پیروز شدند و این بار هم در اغتشاشات که نقشه دشمن برای ایجاد ناامنی بود مردم به پیروزی رسیدند و آنهایی که در 2 سال گذشته با اعمال تحریم های حداکثری ناامنی و اقدام علیه نظام را طراحی کرده بودند و به دنبال این بودند که این فشار باعث شود روزی مردم علیه نظام به خیابان ها آمده و ایستادگی کنند، نتوانستند موفق شوند.

روحانی تاکید کرد: علیرغم فشار دشمنان در سالهای 97 و 98 مردم نشان دادند که نسبت به منافع و امنیت ملی و یکپارچگی خود حساس هستند و معلوم شد دشمنان ملت ایران که در این دو سال و سالهای گذشته برنامه ریزی گسترده ای برای آشوب طلبان داشته اند چقدر سربازان کمی داشته اند؛ گرچه انسانهای شروری را به خدمت گرفته بودند و خسارات زیادی به زندگی و جان مردم وارد کردند و حتی به کودکان و نوجوانان هم رحم نکردند و با سلاح گرم و سرد به مردم حمله کرده و به مغازه ها، خانه ها، داروخانه، مراکز پزشکی و اماکنی که خدمات رسان به مردم بودند، خسارت وارد کردند.

رئیس جمهور افزود: این نشان می دهد که این جمع کوچک ضد کشور و علیه وطن و منافع ملی اقدام کردند.

روحانی با اشاره به نمایش قدرت ملت ایران علیه آشوبگران در روزهای اخیر ادامه داد: ملت ایران همواره به دنیا هوشیاری، بیداری، اتحاد و همبستگی خود با کل نظام را نشان می دهند و ما باید همواره نسبت به نقدها و نظرات مردم گوش شنوا داشته باشیم هرچند آنهایی که نقد دلسوزانه دارند همیشه زمان شناس بوده و می دانند که چه وقت باید برای از بین بردن نقشه های دشمنان در برابر آنها متمرکز شوند.

رئیس جمهور با تقدیر از ملت ایران و رهبر معظم انقلاب که با بیانات حکیمانه خود مردم را راهنمایی و واقعیت ها را تبیین کردند، گفت: دولت همچنان مانند گذشته در طرح های مهم با دو قوه دیگر در جلسات هماهنگی و مشورت می کند و همانطور که این بار نیز با تصمیم سران سه قوه و با هماهنگی دو قوه دیگر فعالیت خود را برای کمک به خانوارهایی که تحت فشار بیشتر اقتصادی هستند انجام داده ایم، در آینده نیز هر طرحی داشته باشیم با دو قوه دیگر هماهنگ خواهیم بود.

روحانی همچنین با تقدیر از تلاش های وزارت کشور، استانداران، فرمانداران و وزارتخانه هایی که در خدمات رسانی به مردم در شرایط سخت سهیم بودند، گفت: از وزرایی که در بخش اقتصاد برای آرام کردن اقتصاد و بازار جامعه تلاش می کنند نیز تشکر می کنم.

رئیس جمهور با بیان اینکه خوشبختانه مردم، کسبه و بازاریان هم همکاری کردند و در کنار این طرح و نظام بودند، اظهار داشت: باید از عزیزانی که در این ایام برای امنیت ایران شهید شدند و صدمه دیدند و مجروح شدند یاد کنیم؛ تعدادی از افتخارآفرینان ما در نیروی انتظامی، سپاه و بسیج در این جریانات دچار آسیب شدند که نسبت به عظمت و تلاش های آنان سر فرود آورده و با خانواده های عزیز و بزرگوار آنان ابراز همدردی می کنیم.

روحانی تاکید کرد: نیروهای فداکار کشور نشان دادند که برای امنیت مردم و حفظ اموال و آرامش آنان، از نثار جان خود نیز دریغ نکرده و ایستادگی می کنند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران آزمایش خود را به خوبی پشت سر گذاشته و با نمره بالایی در قبولی موفق شدند و امروز نوبت مسوولان اعم از دولت و وزرا برای خدمت و تلاش بیشتر در مسیر خدمت به مردم و کاهش مشکلات از زندگی مردم است و باید برای انجام این رسالت بزرگی که بر دوش داریم تلاش کنیم.

روحانی با بیان اینکه باید نسبت به مراقبت از وحدت و انسجام مردم نیز هوشیار بوده و تلاش کنیم، گفت: آن دستگاه هایی که از این به بعد و پس از پایان این ماجراها نسبت به آگاه سازی مردم موظف هستند از جمله دستگاه های اطلاعاتی، قوه قضاییه و صدا و سیما نیز باید به وظایف خود عمل کنند و مردم را آگاه کنند که چه کسانی و با چه نیاتی به خیابان ها آمدند و چه اقداماتی برای تخریب اموال مردم و جان آنها داشته و چه نتیجه ای را کسب کردند.

رئیس جمهور تاکید کرد: ما باید در برابر مردم متواضع بوده و سر فرود آوریم و در برابر مزدورانی که علیه امنیت کشور اقدام می کنند قاطع باشیم تا کشور در مسیر تعالی و توسعه و امنیت قرار بگیرد.

دیدگاه کاربران

ستمدیده۱۱۸۶۵۱۸۱۲:۳۵:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۹
آقای روحانی یادتان نرفته که در دوران انتخابات به آقای احمدی نژاد خرده گرفتید که گداپروری می کند و باید بجای دادن یارانه، درآمد ملت را بالا ببرد. حالا چه شده که از آقای احمدی نژاد هم جلو زدید و برای ملت نجیب و فهیم ایران قیم شدید و صلاح آنان را بهتر از خودشان می دانید؟
ناشناس۱۱۸۸۳۷۰۱۹:۰۶:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
رو زخم مردم نمک نریزید لطفا
ناشناس۱۱۸۶۵۳۲۱۲:۳۷:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۲۹
پخش پول با این حجم فقط باعث تورم میشه
ناشناس۱۱۸۶۵۵۵۱۲:۴۱:۳۱ ۱۳۹۸/۸/۲۹
حالا که ملت ایران اجازه نداد آب به آسیاب دشمن ریخته شود، لطفا ارتباط اینترنتی و اتصال به جامعه جهانی رو برای این ملت شریف مجددا برقرار کنید. با تشکر
منم۱۱۸۶۵۶۹۱۲:۴۵:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
مردم ما بشینن توخونه کارنیست برن سفر بنزین نیست برن دانشگاه کار نیست برن مهمونی شام و ناهار نیست برن سرکار حقوق سرموقع نیست برن تو گوشی نت نیست برن واسه خرید پول نیست
ناشناس۱۱۸۷۲۳۵۱۴:۳۵:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۹
شما بیا خونۀ ما مهمونی، حداقل یه املتی بهت می‌دیم. پیشنهاد می‌کنم اقوامت رو عوض کنی.
ناشناس۱۱۸۸۱۲۶۱۷:۵۶:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۹
احسنت
ناشناس۱۱۸۶۶۱۹۱۲:۵۳:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۹
چون مردم میدونن باید تا 1400 تحمل کنن
کیارش۱۱۸۶۶۲۹۱۲:۵۵:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۹
خب معلومه وقتی ما مردم آبی برای ریختن توی آسیاب خودمون نداشته باشیم ! قطعا برای دشمنم آبی باقی نمیمونه
ناشناس۱۱۸۶۷۷۴۱۳:۲۰:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
شانش آوردی حضرت آقا به دادت رسید.
ناشناس۱۱۸۶۸۱۴۱۳:۲۶:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۹
تا راه فساد و اختلاس و رانت و ...رو به دلایل...باز بزارن نیازی به دشمن نیست
علیرضا۱۱۸۶۸۲۳۱۳:۲۷:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۹
فرارروبه جلو
ناشناس۱۱۸۶۸۳۰۱۳:۲۹:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
حیف رای که به شما دادم
ناشناس۱۱۸۶۸۵۴۱۳:۳۳:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۹
ملت ما بیدار است / از امریکا بیزاز است
ناشناس۱۱۸۶۸۶۷۱۳:۳۵:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۹
فشار حداکثری دشمن و تشدید تحریم ها نتیجه برجام است.
ناشناس۱۱۸۶۸۷۵۱۳:۳۶:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
بی تدبیری و سوء مدیریت دولت در اجرای این طرح مشهود بود.
ناشناس۱۱۸۶۸۹۸۱۳:۳۹:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
اره؟؟ از ترس یه جمع کوچولو اینترنت کل کشور و قطع کردی ؟
ناشناس۱۱۸۶۹۰۸۱۳:۴۰:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
همینکه اینترنت قطعه یعنی هنوز نتونستین اون جمع کوچولو رو کنترل کنین
ناشناس۱۱۸۶۹۹۹۱۳:۵۵:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
با وجود دولت احتیاج به هیچ دشمنی نیست
ناشناس۱۱۸۷۰۱۸۱۳:۵۷:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۹
چرا این دوسال باقی مونده تموم نمیشه ؟؟؟!!!!
ناشناس۱۱۸۷۰۳۶۱۴:۰۱:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۲۹
همه مردم اعتراض دارند این که در خیابان نیستند دلیل بر موافقت با تصمیمات شما نیست
ناشناس۱۱۸۷۰۳۹۱۴:۰۲:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۹
چرا کارت سوخت احمدی نزاد را حذف کردید که مصرف بره بالا و قاچاق بیشتر شد ؟اگر همان کارت سوخت را ادامه می دادید طی این سال ها مردم سمت دوگانه سوز کردن خودروها می رفتن و مصرف بنزین هم هر سال کمتر می شد و در امد دولت هم ادامه دار بود ولی سر لج بازی و دشمنی با احمدی نزاد کارت سوخت را حذف کردید و بازی های پوپولیستی راه انداختید
ناشناس۱۱۸۷۲۵۹۱۴:۴۰:۴۸ ۱۳۹۸/۸/۲۹
عزیزم کولبر بدبخت نمی تواند میلیون ها لیتر قاچاق کند، آن حجم از قاچاق قبلا بوده، الان هست، بعدا نیز خواهد بود! آن عزیزان قاچاقچی هرگز دستگیر نخواهند شد!
ناشناس۱۱۸۷۰۵۴۱۴:۰۴:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
روحانی اصلاحات را کشت و با بستن اینترنت ان را کفن کرد
ناشناس۱۱۸۷۴۱۶۱۵:۰۶:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۹
اصلاحات وقتی مرد که عارف کنارگذاشت
ناشناس۱۱۸۷۶۰۲۱۵:۴۰:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۹
کولیوند در ادامه تاکید کرد: تصمیم قطع اینترنت یک تصمیم جمعی بود و تصمیم گیری برای برقراری مجدد آن نیز به تصمیم جمع و وضعیت کشور باز می گردد
ناشناس۱۱۸۷۰۵۵۱۴:۰۴:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
هر وقت مردم به حق برای معیشتش اعتراض کند مسئله را امنیتی میکنند چرا؟؟؟
ناشناس۱۱۸۷۵۸۸۱۵:۳۸:۴۸ ۱۳۹۸/۸/۲۹
چون جوابی برای مردم ندارند و بهترین دفاع حمله است
ناشناس۱۱۸۸۵۶۰۲۰:۰۶:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۹
زیرا یکسری اوباش بلافاصله مشغول غارت وسوزاندن میشوندودودش به چشم خیل عظیم معترضان بیگناه میرودواصل موضوع را به بایگانی میفرستند.یعنی در واقع وجود این اوباش برای دولتها یک نعمت است.
ناشناس۱۱۸۷۰۸۲۱۴:۰۸:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
مردم دیگه با تو کاری ندارن .
بینام ۱۱۰۱۱۸۷۱۰۹۱۴:۱۲:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۹
ببخشید این‌چند روز اشتباهی از حق اعتراض استفاده کردیم ...شما خوبید مردم قدرنشناس هستند .
ناشناس۱۱۸۷۱۳۶۱۴:۱۶:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۹
براي يك جمع كوچك اينترنت كشور را قطع كرده ايد؟
ناشناس۱۱۸۷۴۳۳۱۵:۰۸:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۹
دوست عزیز. اینترنت را وصل کنید. همه زندگیمون رفته رو هوا. کلی ایمیل مهم داشتیم. لاقل در حد غرسال ایمیل و با رفع برخی محدودیتها کم کم برش گردانید. آخه این چه وضعیه،؟!!!!
ناشناس۱۱۸۷۴۶۱۱۵:۱۴:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۹
عملا همه ملت را به گروگان گرفته!
آبتین۱۱۸۷۴۶۹۱۵:۱۵:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۹
لطفا از مردم دیگه تو این وضعیت انتظار نداشته باش شما قیمت بنزین برگردون که آب به آسیاب دشمن ریختی با این کارت
ناشناس۱۱۸۷۹۲۱۱۶:۵۳:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۹
مردم چه گناهی کردن که طوری صحبت میکنید انگار بدهکار شماهستن
ناشناس۱۱۸۸۲۸۰۱۸:۳۳:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۲۹
بنده بعنوان عضو هیات علمی یکی از دانشگاه های برتر کشور، دیگر در انتخابات شرکت نمی کنم.
ناشناس۱۱۸۸۲۸۴۱۸:۳۴:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۹
يكي ميگه يه جمع كوچيك بوده! يكي ميگه دو روز بيشتر نبوده! يكي ميگه دو تا اخلالگر ترقه بازي كردن! ولي اينترنت يك هفته ست قطعه و تمام راه هاي ارتباطي بسته ست! پيدا كنيد پرتقال فروش را !
ناشناس۱۱۸۸۳۱۹۱۸:۴۸:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۲۹
مردم ایران مثل مردم کره شمالی و عراق بی پناه هستند، هم دشمن داخلی دارن هم خارجی،
ناشناس۱۱۸۸۳۸۸۱۹:۱۷:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۹
از ترس همین جمعیت کوچیک سه روزه اینترنت رو قطع کردید و مدارس و دانشگاه ها رو تعطیل
امیر۱۱۸۸۴۳۴۱۹:۳۳:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۹
از قطع سراسری اینترنت و تعطیلی دامشگاه ها و تعطیلی بازی های فوتبال مشخص شده که منظور رییس جمهور از جمع کوچک ۷۵میلیون ایرانی است
حمید۱۱۸۸۴۳۶۱۹:۳۳:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۹
اینا نظرشون اینه که هر بلایی ما خواستیم سرتون بیاریم ولی شما لال باشید.
س۱۱۸۸۵۲۸۱۹:۵۹:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۹
جمع کوچک؟! مجوز اعتراض بدید تا بفهمونیم جمع کدچک چیه
ناشناس۱۱۸۸۵۵۵۲۰:۰۴:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۹
این مردم کیا هستند ؟ 85 میلیون جمعیت داریم . بدانید که اقای روحانی عزیز از عملکرد شما رئیس جمهور عزیزمان ناخرسندیم. یک شبه دست بکاری میزنید که عقل سلیم انرا قبول نمیکند . این به دست شما و قوای دیگر صورت گرفته است و اسم شما در صدر است . یکم صادق باشید و برای منافع مردم تلاش کنید . درست که زمان ریاست شما تمام شده است ولی این کشور مال شما و فرزندان شما و مردم است .
ناشناس۱۱۸۸۵۹۲۲۰:۱۴:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۹
مردم به روحانی رای دادن مشکل فقر بیکاری تحریم و فیلتر اینترنت رو حل کنه. آمده اینترنت رو از ریشه کنده طلبکار هم هست.
ناشناس۱۱۸۸۶۸۱۲۰:۳۵:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۹
دیگه مردمی وجود نداره هنوز خوابی عمو
م فلاح۱۱۸۸۷۲۰۲۰:۴۷:۱۷ ۱۳۹۸/۸/۲۹
جسارتا این جمع کوچک شما اقای روحانی با خس و خاشاک اقای احمد نژاد چه تفاوتی دارد ؟
ناشناس۱۱۸۸۷۲۳۲۰:۴۸:۲۵ ۱۳۹۸/۸/۲۹
حرف زیادی زده
ناشناس۱۱۸۸۷۲۶۲۰:۴۸:۵۴ ۱۳۹۸/۸/۲۹
این تصاویر همه فتوشاپ بوده و مونتاژ پس لطفا اینترنت را باز کنید ما بکار و زندگی قبلی بر گردیم .
سید۱۱۸۸۷۵۶۲۱:۰۲:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۹
یک جمع کوچک چه جمله کوتاه و کوچکی اما جدای افراد فرصت طلب و آشوبگر چرا در جمع کوچک کارگران بیکار شده خصوصی سازی شده ها و کارگران بیکار کوچک شرکت نمیکنید و با آنان صحبت نمیکنید که اگرر اینطور شود. شاید ده ها استادیوم هم. جا نگیرند

پربحث‌های دیروز

 1. ضرب و شتم پزشک متخصص توسط همراهان بیمار + عکس

 2. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 3. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

 4. جهانگیری: مردم سهام عدالت خود را نفروشند/ دردی از جامعه را حل کنیم/ به مشکلات معیشتی آگاه هستیم

 5. روزنامه انگلیسی: ترامپ ضربه سختی در موضوع تحریم تسلیحاتی ایران خورد

 6. توهین به آیت‌الله سیستانی، حلقه جدید زنجیره فتنه‌‌انگیزی ریاض در عراق

 7. روحانی: اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد/ در ماه‌های آینده به ثبات در اقتصاد و بازار ارز خواهیم رسید

 8. ظریف: هیچ‌گاه مسائل داخلی را به خارج نبرده‌ام/ آمریکا را قدر قدرت ندانیم/ برجام سند افتخار ایران است

 9. طرح سؤال از رئیس‌جمهور با ۲۰۰ امضا تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد + محورهای سوال

 10. حاشیه‌های حضور ظریف در مجلس

 11. طرح «سوال از روحانی» به ۱۰۰ امضا رسید

 12. دولت در انتظار معجزه ماسک ؟!

 13. بودجه معاونت برون مرزی به یک سوم کاهش پیدا کرده است/ مسئولین با شفافیت بودجه ارزی صدا و سیما را اعلام کنند

 14. نماینده مجلس: دلار ۲۰ هزار تومانی، همان گلابی‌هایی است که به مردم وعده دادید!

 15. قالیباف: مجلس اجازه نخواهد داد آژانس بدون محدودیت کاری را انجام دهد

 16. مدیری، قاسم‌خانی و رامبد دست‌به‌کار شدند

پربحث‌های هفته

 1. اصرار بر تحقیر ایران در ماجراي واکسن کرونا !

 2. از تنور سوال از رییس جمهور نانی گرم ‌می‌شود؟!

 3. پایان شوروی گونه آمریکا ؟

 4. عروسی میلیاردی به سبک سیندرلا در لواسان!

 5. تاملی در نامه موسوی خوئينی‌ها

 6. مغالطه عجیب تاجگردون درباره «شیشه کثیف و دستمال تمیز» 

 7. به چه قیمت؟

 8. دوره آموزشی سربازی ۲ ماهه شد

 9. جهانگیری: رای ۲۴ میلیونی مردم در انتخابات تایید کارنامه اقتصادی دولت روحانی بود/ ۳.۵ میلیون شغل ایجاد کردیم

 10. جنگنده تهاجمی پیشرفته «قاهر۳۱۳» چه پیامی به آمریکا و روسیه داد؟

 11.  ردپای زنگنه در هپکو به نقل از نماینده تهران/ وزارت نفت: بیژن زنگنه از سال ۸۵ بازنشسته است  

 12. ضرب و شتم پزشک متخصص توسط همراهان بیمار + عکس

 13. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 14. تهیه طرح تغییر الگوی سهمیه بندی بنزین در مجلس/ اختصاص سهمیه بنزین به خانواده به جای خودرو

 15. معجزه ای که اتفاق نیفتاد!

 16. مرامنامهٔ انقلابیون ساده انگار ...

 17. واکنش همتی به برخی اقتصاددانان؛ نقدینگی موجود نمی‌تواند به تورم بالا منجر ‌شود

 18. سیروس گرجستانی درگذشت

 19. پایان داستان غم انگیز زم

 20. حکم یک دادگاه آمریکایی: محموله نفتکش‌های ایرانی که به ونزوئلا رفته بودند، مصادره شود

 21. سیف: بانک مرکزی استقلال ندارد و تابع نظرات رئیس‌جمهور است/ برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد

 22. مجلس «مچ‌گیری» نکند،‌ دولت هم «وظیفه» ‌اش را انجام دهد

 23. جزئیاتی از سند ۲۵ ساله ایران و چین/ واگذاری کیش به چینی‌ها صحت دارد؟

 24. واکسن کرونای آمریکا موفق عمل کرد

 25. کرونا هنوز تنوره می‌زند/ فکری هم به حال جامعه پزشکی کنید

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. از تنور سوال از رییس جمهور نانی گرم ‌می‌شود؟!

 2. تاملی در نامه موسوی خوئينی‌ها

 3. مغالطه عجیب تاجگردون درباره «شیشه کثیف و دستمال تمیز» 

 4. به چه قیمت؟

 5. جنگنده تهاجمی پیشرفته «قاهر۳۱۳» چه پیامی به آمریکا و روسیه داد؟

 6. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 7. مرامنامهٔ انقلابیون ساده انگار ...

 8. پایان داستان غم انگیز زم

 9. سیف: بانک مرکزی استقلال ندارد و تابع نظرات رئیس‌جمهور است/ برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد

 10. مجلس «مچ‌گیری» نکند،‌ دولت هم «وظیفه» ‌اش را انجام دهد

 11. جزئیاتی از سند ۲۵ ساله ایران و چین/ واگذاری کیش به چینی‌ها صحت دارد؟

 12. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

 13. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

 14. دوای درد کارگران هفت‌تپه چیست؟

 15. احیای چپ رادیکال به روایت قوچانی/سناریوی جدید درباره مرگ قاضی منصوری/محسن رضایی نامزد انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود؟

 16. حل مشکلات حمل‌ونقل عمومی تهران با «هل دادن»مدیران شهری!

 17. طرح «سوال از رئیس‌جمهور» آماده شد / یکشنبه ۱۵ تیر، این طرح را به جریان می‌اندازیم

 18. درخواست تاجگردون از هیئت رئیسه مجلس/افزایش عجیب قیمت سکه/ انتقادات تند کرباسچی از اصلاح‌طلبان/ پشت‌بام‌خوابی واقعاً وجود دارد؟

 19. ظریف: هیچ‌گاه مسائل داخلی را به خارج نبرده‌ام/ آمریکا را قدر قدرت ندانیم/ برجام سند افتخار ایران است

 20. روایت رئیس‌جمهور از آشنایی با یک بیمار کرونایی/اعتراض توکلی به استخدام داماد روحانی در وزارت نفت/ صف‌آرایی اصلاح‌طلبان علیه عارف/ عمر سیاسی لاریجانی تمام شده است؟

 21. محسن رضایی: سیاست‌های لیبرالی این دولت، پول ملی را از خاصیت انداخته/ خوئینی‌ها، آدرس غلط داده است

 22. عبدی: موضوع تحول خواهی ساختارها هستند نه افراد / سه نهاد در خط مقدم برای ایجاد تحول

 23. سخنگوی قوه قضائیه: روح‌الله زم به اعدام محکوم شد/ دریافت تصویر منتسب به جنازه قاضی منصوری/ حسن رعیت بازداشت است

 24. دعوت یک پژوهشگر تاریخ از موسوی خوئینی‌ها به مناظره

 25. واعظی: روحانی به امور اجرایی تسلط کامل دارد/ در ماجرای ملک جماران به رئیس‌جمهور، جفا شد/ تحولات اخیر در بازار ارز موقت است

آخرین عناوین