کیانوش رستمی؛ همیشه مدعی، همیشه طلبکار/ ادعاهای دوباره بازنده سالار

گروه ورزشی الف،   3980712007 ۱۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

در پایان رقابت های هفته نخست لیگ برتر وزنه برداری کیانوش دوباره به حرف آمده و درخواست داشته که او را به ایتالیا و سوئیس بفرستند تا بتواند سهمیه المپیک بگیرد.

به گزارش فارس، ماجراهای کیانوش رستمی تمامی ندارد. سالار بازنده وزنه برداری که در سه سال اخیر تنها و تنها ناکامی درو کرده و تپه ای دست نخورده باقی نگذاشته، حالا دوباره به دنبال سهم خواهی است.

همو که چندین سال است سقوط آزاد را آغاز کرده و با تمامیت خواهی ورزش قهرمانی را عرصه ای برای کارآفرینی خانوادگی کرده تا یک توریست از خزانه بیت المال حقوق بگیرد، نامی برای خود دست و پا کند و بسان مارکوپولو دور دنیا را سفر کند، حالا قصد دارد خان داداش را به یک سفر اروپا هم مهمان کند تا اروپا ندیده بازنشسته نشود!

رستمی بعد از اوت در مسابقات جهانی پاتایا که نتیجه تصمیمات غلط برادری بود که به عمرش حتی دست به میله هالتر نزده و با انصراف از وزنه زدن در حرکت دوضرب، سکوی جهانی را از ایران سلب کرد، بعد وزنه زدن در هفته نخست رقابت های لیگ برتر وزنه برداری که ادعای او را مبنی بر مصدومیت باطل کرد، حالا دوباره به حرف آمده و مطالبه سفر سوئیس و ایتالیا را دارد.

کیانوش رستمی در رقابت های هفته نخست ترکیب تیم ایران مال با مجموع 385 کیلوگرم در دسته 96 کیلو صدرنشین شد. وزنه ای که می توانست در  پاتایا ایران را نایب قهرمان جهان کند اما آقای سالار با خودخواهی مصدومیت دروغین را بهانه کرد تا سکو را فدای ادعاهای خود کند.

حالا و در پایان این رقابت ها کیانوش دوباره به حرف آمده و درخواست داشته که او را به ایتالیا و سوئیس بفرستند تا بتواند سهمیه المپیک بگیرد.

 

باید از آقای ناکام این سال های وزنه برداری سئوال کرد که وقتی در مهمترین مسابقه وزنه برداری یعنی مسابقات قهرمانی جهان که مهمترین گزینشی سال منتهی به المپیک هست، ناکام بوده ای و برای بار سوم متوالی اوت کرده ای، چه تضمینی وجود دارد در رقابت های پیش رو این اتفاق دوباره رخ ندهد و در اوت کردن پوکر نکنی؟!

رستمی می گوید که وظیفه او فقط تمرین و کسب افتخار است و فدراسیون وظیفه دارد که تشریفات رجیستر و هماهنگی سفرها و مسابقات را انجام دهد. باید از آقای بازنده پرسید فدراسیون فقط وظیفه دارد در خدمت شما باشد که شما هر زمان که دوست داشتی به اردو بیایی، فاکتور سیصد میلیونی بیاوری، برادرت را در قالب مربی جا بزنی و پرواز فرست کلاس بخواهی و در انتها به مسابقات بروی و اوت کنی؟

اما مهمترین جمله و ادعای آقای سالار آنجاست که می گوید: «کیانوش رستمی را از دست بدهیم، چه کسی را جایگزین کنیم؟» ادعایی بس گزاف و بزرگ که بعید است حتی ابرستاره هایی نظیر اوسین بولت، مایکل فلپس و یا لاشا تالاخادزه در همین وزنه برداری انجام داده باشند.

ورزش همیشه محلی برای ظهور و بروز پدیده ها و ابرستاره هاست و دنیای ورزش هیچگاه برای پایان بزرگترین ابرستاره هایش سوگواری نکرده چرا که همیشه ستاره های تازه در راهند. ستاره هایی که چنان می درخشند که حتی خاطرات دست نیافتنی امثال بولت و فلپس فراموش می شوند و رکوردهایی که یکی پس از دیگری فرو می ریزند. بنابراین برای جانشینی امثال کیانوش رستمی و بزرگتر از رستمی هیچ دغدغه ای وجود ندارد. آنهم کیانوشی که مدتهاست هیچ مدال و موفقیتی کسب نکرده و مهمترین نتیجه ای که گرفته، هت تریک اوت است!

 

کاش کیانوش رستمی از این سقوط آزاد درس بگیرد، منم منم ها و ادعاهایش را کنار بگذارد و مطالبات بی جا و بیهوده را فراموش کند و به مسیر اصلی بازگردد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۱۸۶۱۸۰۸:۱۷:۵۵ ۱۳۹۸/۷/۱۲
ایشان تمام شد. نمی توان به او اطمینان کرد. وزنه برداری ورزش پهلوانی ایران زمین بوده است.ورزش پهلوانی یعنی تواضع. ایشان خسارت ملی وارد کرد.
ناشناس۱۱۱۸۶۱۹۰۸:۱۹:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۱۲
ورزش جای رویشها هست اگه کسی دیگه میتونه بره سهمیه بگیره بفرستین وگرنه چرا نباید کیانوش رستمی رو بفرستن؟
ناشناس۱۱۱۸۶۸۱۰۹:۵۴:۵۶ ۱۳۹۸/۷/۱۲
موافقم
ناشناس۱۱۱۸۶۹۱۱۰:۰۵:۵۰ ۱۳۹۸/۷/۱۲
الان ايشان اگر در تيم ملي نباشد مشكلي هست؟
كرمانشاهي۱۱۱۸۷۲۸۱۰:۳۷:۴۲ ۱۳۹۸/۷/۱۲
غرور دشمن انسان است
ناشناس۱۱۱۸۷۵۷۱۱:۰۴:۳۴ ۱۳۹۸/۷/۱۲
مگر فدراسیون مدیر ندارد که اینها هر کاری دلشان بخواهد انجام می دهند؟
ناشناس۱۱۱۸۷۸۲۱۱:۳۹:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۱۲
در عالم سیاست هم همینطور است. افرادی که بارها امتحان پس داده اند، هنوز که هنوز است در انتخابات و مناسبت ها خود را مطرح و خواستار توجه مردم می شوند.
حمید۱۱۱۸۷۹۸۱۱:۵۹:۵۴ ۱۳۹۸/۷/۱۲
چقدر عصبانی هست این نویسنده میشد این حرفا رو از زبان یه کارشناس این رشته گفت و شما فقط نقش داوری رو داشته باشید کاملا غیر حرفه ای بود احساس می کنم یه ..
ناشناس۱۱۱۸۸۵۷۱۳:۳۳:۴۶ ۱۳۹۸/۷/۱۲
نام کیانوش رستمی دارنده مدال طلای المپیک برای همیشه در تاریخ ورزش ایران یاقی خواهد ماند. او فردی است با اخلاق که با صاحبان زر و زور هم دم و هم خور نمی شود و مورد تهاجم آنها قرار می گیرد. برادرش مربیش است که خلاف قانون نیست و هزینه مربی خارجی را هم ندارد. او یک ایرنی با غیرت است
ناشناس۱۱۱۸۸۶۹۱۳:۵۳:۳۴ ۱۳۹۸/۷/۱۲
تیترتون کاملا درست بود.. ممنون
ا۱۱۱۸۸۹۳۱۴:۱۸:۵۱ ۱۳۹۸/۷/۱۲
یه بار این متن رو بخونید آقای نویسنده. سراسر ناملایم و .. است. حداقل یکم فقط یکم رعایت کنید
ناشناس۱۱۱۸۹۲۴۱۵:۱۵:۰۱ ۱۳۹۸/۷/۱۲
کیانوش یکی از پر افتخار ترین ورزشکاران این مملکت هست با یک طلا و یک برنز المپیک. هر وزنه برداری حق داره مربی خودش رو انتخاب کنه. نویسنده این مقاله چه گلی به سر این مملکت زده که کیانوش عزیز رو مسخره میکنه.

پربحث‌های هفته

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 3. انتقاد از مجازات خفیف دختر پورشه سواری که گفت: کشتم که کشتم، دیه‌اش را می‌دهم

 4. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 5. یک عکس؛‌ یک شرح | آفریدگار کماندار و تیرهایی رو به آینده! ...

 6. شوخی کاربران فضای مجازی با پراید

 7. خط ویژه ژن های خوب برای ورود به دانشگاه

 8. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 9. قوانین نباید مردم را مجرم کند

 10. درس‌هایی که باید از ماجرای روح الله زم گرفت

 11. آقای روحانی! لطفا از این دوگانه ها فراتر بروید

 12. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 13. جزئیات حمله موشکی به نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان

 14. دادستان کشور‌: در برخورد با فساد با هیچ‌کس تعارف نداریم/ روز گذشته ۵ قاضی فاسد اخراج شدند

 15. تهدید رئیس موساد به ترور حسن نصرالله و سردار سلیمانی؛ فرمانده سپاه قدس تهدیدی بزرگ برای اسرائیل است

 16. نظر سنجی منابع غربی: اکثر ایرانیان دیگر حامی توافق هسته ای نیستند/ ۵۹ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی خواستار خروج از برجام اند

 17. طلسم منامه باز هم نشکست؛ شکست تلخ ایران مقابل بحرین در اولین آزمون جدی ویلموتس

 18. فقط ۱۵۰۰ روانپزشک برای ۸۰ میلیون ایرانی/ وزارت بهداشت برنامه ندارد ؛ هیچکس هم مشکل روانی ندارد!

 19. تصویری از نمای ویلای شبنم نعمت‌زاده

 20. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 21. درگیری فیزیکی رئیس هیئت مدیره مترو با کارمند معترض

 22. پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه: جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود

 23. نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت

 24. تركيه چه مي‌كند؟

 25. پیشنهاد روحانی برای برگزاری رفراندوم/ درخواست حسین فریدون از قوه قضائیه/تحلیل عباس عبدی از آمدنیوز

آخرین عناوین