کیانوش رستمی؛ همیشه مدعی، همیشه طلبکار/ ادعاهای دوباره بازنده سالار

گروه ورزشی الف،   3980712007 ۱۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

در پایان رقابت های هفته نخست لیگ برتر وزنه برداری کیانوش دوباره به حرف آمده و درخواست داشته که او را به ایتالیا و سوئیس بفرستند تا بتواند سهمیه المپیک بگیرد.

به گزارش فارس، ماجراهای کیانوش رستمی تمامی ندارد. سالار بازنده وزنه برداری که در سه سال اخیر تنها و تنها ناکامی درو کرده و تپه ای دست نخورده باقی نگذاشته، حالا دوباره به دنبال سهم خواهی است.

همو که چندین سال است سقوط آزاد را آغاز کرده و با تمامیت خواهی ورزش قهرمانی را عرصه ای برای کارآفرینی خانوادگی کرده تا یک توریست از خزانه بیت المال حقوق بگیرد، نامی برای خود دست و پا کند و بسان مارکوپولو دور دنیا را سفر کند، حالا قصد دارد خان داداش را به یک سفر اروپا هم مهمان کند تا اروپا ندیده بازنشسته نشود!

رستمی بعد از اوت در مسابقات جهانی پاتایا که نتیجه تصمیمات غلط برادری بود که به عمرش حتی دست به میله هالتر نزده و با انصراف از وزنه زدن در حرکت دوضرب، سکوی جهانی را از ایران سلب کرد، بعد وزنه زدن در هفته نخست رقابت های لیگ برتر وزنه برداری که ادعای او را مبنی بر مصدومیت باطل کرد، حالا دوباره به حرف آمده و مطالبه سفر سوئیس و ایتالیا را دارد.

کیانوش رستمی در رقابت های هفته نخست ترکیب تیم ایران مال با مجموع 385 کیلوگرم در دسته 96 کیلو صدرنشین شد. وزنه ای که می توانست در  پاتایا ایران را نایب قهرمان جهان کند اما آقای سالار با خودخواهی مصدومیت دروغین را بهانه کرد تا سکو را فدای ادعاهای خود کند.

حالا و در پایان این رقابت ها کیانوش دوباره به حرف آمده و درخواست داشته که او را به ایتالیا و سوئیس بفرستند تا بتواند سهمیه المپیک بگیرد.

 

باید از آقای ناکام این سال های وزنه برداری سئوال کرد که وقتی در مهمترین مسابقه وزنه برداری یعنی مسابقات قهرمانی جهان که مهمترین گزینشی سال منتهی به المپیک هست، ناکام بوده ای و برای بار سوم متوالی اوت کرده ای، چه تضمینی وجود دارد در رقابت های پیش رو این اتفاق دوباره رخ ندهد و در اوت کردن پوکر نکنی؟!

رستمی می گوید که وظیفه او فقط تمرین و کسب افتخار است و فدراسیون وظیفه دارد که تشریفات رجیستر و هماهنگی سفرها و مسابقات را انجام دهد. باید از آقای بازنده پرسید فدراسیون فقط وظیفه دارد در خدمت شما باشد که شما هر زمان که دوست داشتی به اردو بیایی، فاکتور سیصد میلیونی بیاوری، برادرت را در قالب مربی جا بزنی و پرواز فرست کلاس بخواهی و در انتها به مسابقات بروی و اوت کنی؟

اما مهمترین جمله و ادعای آقای سالار آنجاست که می گوید: «کیانوش رستمی را از دست بدهیم، چه کسی را جایگزین کنیم؟» ادعایی بس گزاف و بزرگ که بعید است حتی ابرستاره هایی نظیر اوسین بولت، مایکل فلپس و یا لاشا تالاخادزه در همین وزنه برداری انجام داده باشند.

ورزش همیشه محلی برای ظهور و بروز پدیده ها و ابرستاره هاست و دنیای ورزش هیچگاه برای پایان بزرگترین ابرستاره هایش سوگواری نکرده چرا که همیشه ستاره های تازه در راهند. ستاره هایی که چنان می درخشند که حتی خاطرات دست نیافتنی امثال بولت و فلپس فراموش می شوند و رکوردهایی که یکی پس از دیگری فرو می ریزند. بنابراین برای جانشینی امثال کیانوش رستمی و بزرگتر از رستمی هیچ دغدغه ای وجود ندارد. آنهم کیانوشی که مدتهاست هیچ مدال و موفقیتی کسب نکرده و مهمترین نتیجه ای که گرفته، هت تریک اوت است!

 

کاش کیانوش رستمی از این سقوط آزاد درس بگیرد، منم منم ها و ادعاهایش را کنار بگذارد و مطالبات بی جا و بیهوده را فراموش کند و به مسیر اصلی بازگردد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۱۸۶۱۸۰۸:۱۷:۵۵ ۱۳۹۸/۷/۱۲
ایشان تمام شد. نمی توان به او اطمینان کرد. وزنه برداری ورزش پهلوانی ایران زمین بوده است.ورزش پهلوانی یعنی تواضع. ایشان خسارت ملی وارد کرد.
ناشناس۱۱۱۸۶۱۹۰۸:۱۹:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۱۲
ورزش جای رویشها هست اگه کسی دیگه میتونه بره سهمیه بگیره بفرستین وگرنه چرا نباید کیانوش رستمی رو بفرستن؟
ناشناس۱۱۱۸۶۸۱۰۹:۵۴:۵۶ ۱۳۹۸/۷/۱۲
موافقم
ناشناس۱۱۱۸۶۹۱۱۰:۰۵:۵۰ ۱۳۹۸/۷/۱۲
الان ايشان اگر در تيم ملي نباشد مشكلي هست؟
كرمانشاهي۱۱۱۸۷۲۸۱۰:۳۷:۴۲ ۱۳۹۸/۷/۱۲
غرور دشمن انسان است
ناشناس۱۱۱۸۷۵۷۱۱:۰۴:۳۴ ۱۳۹۸/۷/۱۲
مگر فدراسیون مدیر ندارد که اینها هر کاری دلشان بخواهد انجام می دهند؟
ناشناس۱۱۱۸۷۸۲۱۱:۳۹:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۱۲
در عالم سیاست هم همینطور است. افرادی که بارها امتحان پس داده اند، هنوز که هنوز است در انتخابات و مناسبت ها خود را مطرح و خواستار توجه مردم می شوند.
حمید۱۱۱۸۷۹۸۱۱:۵۹:۵۴ ۱۳۹۸/۷/۱۲
چقدر عصبانی هست این نویسنده میشد این حرفا رو از زبان یه کارشناس این رشته گفت و شما فقط نقش داوری رو داشته باشید کاملا غیر حرفه ای بود احساس می کنم یه ..
ناشناس۱۱۱۸۸۵۷۱۳:۳۳:۴۶ ۱۳۹۸/۷/۱۲
نام کیانوش رستمی دارنده مدال طلای المپیک برای همیشه در تاریخ ورزش ایران یاقی خواهد ماند. او فردی است با اخلاق که با صاحبان زر و زور هم دم و هم خور نمی شود و مورد تهاجم آنها قرار می گیرد. برادرش مربیش است که خلاف قانون نیست و هزینه مربی خارجی را هم ندارد. او یک ایرنی با غیرت است
ناشناس۱۱۱۸۸۶۹۱۳:۵۳:۳۴ ۱۳۹۸/۷/۱۲
تیترتون کاملا درست بود.. ممنون
ا۱۱۱۸۸۹۳۱۴:۱۸:۵۱ ۱۳۹۸/۷/۱۲
یه بار این متن رو بخونید آقای نویسنده. سراسر ناملایم و .. است. حداقل یکم فقط یکم رعایت کنید
ناشناس۱۱۱۸۹۲۴۱۵:۱۵:۰۱ ۱۳۹۸/۷/۱۲
کیانوش یکی از پر افتخار ترین ورزشکاران این مملکت هست با یک طلا و یک برنز المپیک. هر وزنه برداری حق داره مربی خودش رو انتخاب کنه. نویسنده این مقاله چه گلی به سر این مملکت زده که کیانوش عزیز رو مسخره میکنه.

پربحث‌های هفته

 1. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 2. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 3. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 4. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 5. "دیپلماسی بنزین"، نمادی از بی اعتنایی به تهدیدات آمریکا

 6. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 7. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 8. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

 9. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 10. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

 11. اسکورت نفتکش «فارست» توسط هواپیماها و ناوهای جنگی ونزوئلا

 12. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

 13. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 14. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 15. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 16. امروز تهرانی‌ها سورپرایز شدند!

 17. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 18. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 19. فطر و اعیاد مذهبی؛ آیا مسابقه شادمانی عمومی کافی است؟

 20. چرا فرزندآوری کم شده/ آیا جامعه هم پیر می‌شود؟

 21. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 22. پایان ریاست لاریجانی با تقدیر روحانی/جدال توییتری نادران و آشنا/زیباکلام: هیچ‌کس به جهانگیری و هاشمی رای نمی‌دهد

 23. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 24. دو نشست معنادار توسط قالیباف و حاجی بابایی/ حیاط خلوت نمایندگان دوره دهم/ دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از ظریف برای انتخابات ریاست جمهوری

 25. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

    آخرین عناوین