واعظی: مجمع لوایح مربوط به FATF را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد/ اجلاس ورشو یک شوی تبلیغاتی است

گروه سیاسی الف،   3971124141 ۴۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
واعظی: مجمع لوایح مربوط به FATF را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد/ اجلاس ورشو یک شوی تبلیغاتی است

رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص با بیان اینکه برخی مسولین امروز گفتند با فضایی که برای بانک های ما ایجاد کرده اند در صورت عدم تصویب این لوایح فشار بیشتر می شود گفت: اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام این لوایح را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد.

به گزارش فارس، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی پیرامون استعفای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: تاکنون هیچ استعفایی از آقای صالحی دریافت نکرده‌ایم. من از آقای صالحی همین امروز هم سوال کردم که شما برای ما استعفا نامه فرستادید که ایشان پاسخ دادند خیر.

وی با بیان اینکه حتما باید زودتر راه حل هایی برای گرانی داشته باشیم، افزود: امروز در جلسه هیات دولت در مورد جلسه شنبه مجمع تشخیص مصلحت نظام صحبت شد برخی مسولین امروز گفتند با فضایی که برای بانک های ما ایجاد کرده اند در صورت عدم تصویب این لوایح فشار بیشتر می شود.

واعظی در پاسخ به سوالی درباره پیش بینی نتیجه جلسه روز شنبه مجمع تشخیص مصلحت نظام که با دستور کار بررسی لایحه پالرمو برگزار می‌شود، گفت: من پیش‌بینی نمی‌کنم اما امروز در جلسه هیات دولت درباره این موضوع مطالبی مطرح شد و وزرا و مسئولان ذیربط حرفی اساسی مطرح کردند مبنی بر اینکه مجمع تشخیص باید فضای امروز ما در دنیا و فشارهایی که آمریکا به ایران وارد می‌کند را به خوبی متوجه باشد و این شرایط به اعضای مجمع توضیح داده شود تا تصمیمی که این مجمع اتخاذ می‌کند باعث افزایش فشار به مردم نشود. برخی از مسئولین گفتند که با وجود فضایی که امروز بانک‌ها ایجاد کرده‌اند. 

واعظی تصریح کرد: اگر لوایح مربوط به FATF تصویب نشود این فشارها بیشتر می‌شود. اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام این لوایح را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره اینکه آیا رئیس جمهوری در جلسه روز شنبه مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور خواهند یافت، گفت: تا جایی که من اطلاع دارم آقای رئیس جمهوری روز شنبه برنامه‌های دیگری دارند.

وی درباره جزئیات دستور رهبری برای اصلاح ساختار بودجه کشور در ماه‌های آینده گفت: اصل این موضوع مربوط به دستوری است که مقام معظم رهبری در آستانه تقدیم بودجه سال ۹۸ به مجلس اعلام کردند. ایشان دستور دادند که در جلسات مربوط به سران سه قوه کار اساسی انجام شود تا ماندگار باشد. این کار آغاز شده است و آنچه که آقای لاریجانی در سفر خود به قم اعلام کردند عطف می‌شود به موضوع بودجه و این گونه نیست که مربوط به ساختار کل دولت یا کل کشور باشد.

رئیس دفتر رئیس جمهوری درباره اینکه آیا عدم تصویب لایحه پالرمو موجب قرار گرفتن ایران در لیست سیاه خواهد شد، اظهار کرد: از چهار لایحه FATF دو لایحه آن تصویب شده است و دوستان ما در وزارتخانه‌های خارجه و اقتصاد و بانک مرکزی و همچنین معاونت حقوقی رئیس جمهور به دنبال آن هستیم که آنچه که تا کنون انجام شده را با طرف مقابل تعامل کنند تا ان‌شاءالله وضعیت نامناسبی پیش نیاید.

واعظی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره برگزاری اجلاس ورشو که با حمایت ایالات متحده انجام می‌شود اظهار کرد: از ابتدا این نشست بسیار عجولانه و بدون برنامه ریزی قبلی برای برگزاری اعلام شد و دنیا شاهد بود که پمپئو در سفری که به هشت کشور داشت به دنبال آن بود که اجلاسی در سطح سران کشورها علیه ایران شکل دهد اما مشاهده کردیم که قدم به قدم عقب نشینی کردند و آنها انتظار داشتند در سطح سران و حتی وزرای امور خارجه کشورهای صاحب نظر و معتبردر این اجلاس حضور داشته باشند که در این سطح شرکت نکردند. همچنین با توجه به مخالفت‌هایی که درباره موضوع این اجلاس مطرح شد موضوع و عنوان آن را از ایران به صلح و ثبات در منطقه تبدیل کردند.

رئیس دفتر رئیس جمهور در پاسخ به سوالی پیرامون اجلاس ورشو، گفت: ما عملا برای اجلاس ورشو حسابی باز نکرده ایم، ما معتقدیم کشورهای منطقه برای این منطقه دل می سوزانند.

وی گفت: کشورهایی که در این اجلاس حضور یافته‌اند، قاعدتاً باید بتوانند در یک اجلاس و در زمانی کوتاه در رابطه با مسائل بسیار پیچیده‌ای که در منطقه مطرح می‌شود به توافق و راه حلی دست یابند. همچنین خودشان هم به دلیل آنکه می‌دانستند به هیچ توافقی دست نخواهند یافت، اعلام کردند که بیانیه‌ای پایانی که در آن اجماع نظرات کشورهای شرکت کننده مطرح شده باشد نخواهند داشت و تنها میزبان یک بیانیه‌ای صادر خواهد کرد که با توجه به اینکه لهستان کاره‌ای نیست، این بیانیه را آمریکا خواهد نوشت.

واعظی تاکید کرد: به نظر من اجلاس ورشو یک شوی تبلیغاتی است و هیچ اعتبار سیاسی در عرصه بین‌الملل نخواهد داشت. از طرف دیگر نیز آمریکایی‌ها برای ایجاد شکاف بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حال هدف‌گذاری هستند و عملاً ما خیلی حسابی برای اجلاس ورشو باز نکرده‌ایم و آن را خیلی جدی نمی‌دانیم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به سفر آتی رئیس جمهوری به سوچی روسیه و برگزاری اجلاس سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه درباره منطقه خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در حال انجام اقدامات اساسی در منطقه است و فردا صبح نیز آقای رئیس جمهور سفری به روسیه خواهد داشت و در آنجا دیدارهای دو جانبه‌ای با روسای جمهور ترکیه و روسیه خواهند داشت. همچنین در اجلاس سه جانبه با سران این کشورها، مسائل سوریه را بررسی خواهند کرد.

واعظی تصریح کرد: فکر می‌کنیم که کشورهایی که در منطقه حضور دارند، برای منطقه دل می‌سوزانند و با سیاست جمهوری اسلامی که برقراری صلح و ثبات و آرامش در منطقه است بهتر می‌توانیم کارهایمان را پیش ببریم. فکر می‌کنیم آنچه که روند آستانه انجام داده است و سه جلسه‌ای که در گذشته سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه داشته‌اند، تاثیراتش برای هم مبارزه با داعش و هم امنیت منطقه و سوریه به مراتب بیشتر بوده است.

وی گفت: ما می‌خواهیم در عمل نشان دهیم که اگر قرار است در منطقه کار اساسی انجام شود، بدون حضور کشورهای تاثیرگذار و بازیگران اصلی، کشورهای دیگر نمی‌توانند از دور برای منطقه نسخه بپیچند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا دولت برنامه‌ای برای تعیین سخنگو ندارد، گفت: دولت در این زمینه برنامه دارد و دو سه گزینه برای تصدی این سمت مطرح هستند.

واعظی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره سر دادن شعارهای اعتراضی نسبت به پیوستن ایران به گروه اقدام ویژه مالی (FATF)در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و بالا بردن پلاکاردهایی در مخالفت با این موضوع گفت: چهلمین سال انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن همانطور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند جایی برای تسویه حساب نیست و در این شرایط باید بر وحدت و همدلی تاکید کرد.

وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در این زمینه تکلیف را روشن کردند و خیلی روشن از همه خواستند که هر کسی با هر سلیقه‌ای و هر نظری که دارد، برای احترام به انقلاب و ۴۰ سال فداکاری که انجام شده در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند تا نمادی از وحدت و صمیمیت و پیام روشنی به دشمنان ما و آنهایی که همواره به این امید بسته بودند که ما چنین جشنی نداشته باشیم، باشد.

واعظی گفت: تعداد بسیار کم و معدودی هستند که چنین شعارهایی سر دادند و چنین پلاکاردهایی را بالا بردند. در برابر این تعداد محدود ما نمی‌توانیم این موضوع را به همه مردم تسری دهیم. آنها مردم نبودند و من نیز ندیدم که اقدام سازماندهی شده‌ای در این زمینه انجام شده باشد اما همواره افرادی کج سلیقه و بد سلیقه وجود داشته‌اند و مردم باید قضاوت کنند که چه کسانی بیشتر به دستورات رهبری گوش می‌دهند و چه کسانی با وجود ادعایی که مطرح می‌کنند به این دستورات عمل می‌کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: همواره این گروه‌ها حضور دارند. ما این روزها مشاهده کردیم که در قم نیز سخنرانی‌های بی پایه و اساس و تفرقه انگیزی مطرح شد؛ فکر می‌کنیم که این افراد کسانی هستند که نه شرایط امروز مملکت را می‌دانند و نه دشمن را می‌شناسند و نه طرفدار مردم هستند.

وی اظهار داشت: اینها در ذهنیات خودشان زندگی می‌کنند. اگر امروز بخواهیم مشکل مردم حل شود، همه باید دست به دست هم دهیم؛ اگر همه سران سه قوه، نهادهای انقلابی و ارگان‌های مختلف با هم باشیم می‌توانیم مشکلات مردم را حل کنیم اما اگر با یکدیگر تفرقه داشته باشیم، آن کسی که ضرر می‌کند مردم هستند.

واعظی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به بیان جزئیات مطالب مطرح شده در جلسه امروز هیات وزیران پرداخت و گفت: تقریباً همه زمان جلسه امروز برای بررسی، مطالبات و خواسته‌های مردم که در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشتند صرف شد. مردم با حضورشان به دنیا نشان دادند که اگر پای خارجی و تهدید دشمن در میان باشد، همه جدای از آنکه ممکن است به نوعی اختلاف سلیقه داشته باشند، پای نظام، اسلام و رهبری‌شان تا آخر می‌ایستند.

وی با بیان اینکه ما به عنوان دولت همواره در برابر این عظمت مردم وظایفی بر عهده داشته و داریم خاطرنشان کرد: در جلسه امروز آقای رئیس جمهوری مفصلاً در این باره صحبت و اعلام کرد که وظیفه و مسئولیت هر کدام از وزرا برای خدمت به مردم مضاعف شده است. همچنین در جلسه امروز تاکید شد که آن دسته از وزرایی که مسئولیت‌شان به نوعی با معیشت و رفع نیازمندی‌های مستقیم مردم و گرانی‌های موجود مرتبط است، حتماً باید راه حل‌هایی برای بهبود شرایط اتخاذ کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری در پایان گفت: در جلسه امروز هیات دولت راجع به وضعیت گوشت قرمز نیز مطالبی مطرح شد و راه حلی اتخاذ گردید و امیدواریم که با اجرای سیاست‌ها و راه حل‌های اتخاذ شده از سوی دولت، دولت در مقابل آنچه که در شان مردم بزرگ کشور است وظایف خود را به خوبی انجام دهد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۷۷۳۱۰۳۱۳:۰۱:۱۷ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
نتیجه برجام را چه کسی بپذیرد؟؟!!
نیما۷۷۳۲۲۵۱۳:۴۶:۴۱ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
جناب رئیس دفتر: همان گونه که شما مسئولیت وضعیت کشور را پذیرفته اید؟ از همین الان داری برای روزهای سخت تر بهانه تراشی می کنی؟ من نبودم دستم بود؟؟؟ تهدید مجمع؟! آقای روحانی عضو مجمع است. بهش بگو مسئولیت آن را بپذیرد...
ناشناس۷۷۳۲۳۴۱۳:۴۹:۳۶ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
عملا دارند ارکان دیگر نظام را تهدید میکنند
کریمی۷۷۳۲۶۲۱۳:۵۷:۱۱ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
واعظی و سایر پیرمردهای دولت باید بروند دنبال کسب و کار و استراحتشان چون مملکت داری به حرف و تهدید و فرافکنی نیست به کار و‌ تلاش و مسئولیت پذیریست
ناشناس۷۷۳۷۶۵۱۷:۴۷:۳۲ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
از کی تا حالا یک رئیس دفتر ساده یا همون منشی ، میتونه مجمع و ... رو تهدید کنه ؟؟؟ هر دم از این باغ بری میرسد !!!
ناشناس۷۷۴۰۹۲۲۰:۳۹:۲۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
بخدا قسم اگر دوتا گوسفند داشتم نمیدادم اینا نگه دارند
ناشناس۷۷۳۵۷۷۱۶:۱۲:۴۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
برجام تا وقتی امریکا توش بود که خیلی خوب بود از وقتی ترامپ بهمش زد این گرونیها بوجود امد.
ناشناس۷۷۳۸۸۷۱۸:۴۴:۵۵ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
چه کسانی که مارا در چاله تحربمها انداختند
ناشناس۷۷۳۱۲۸۱۳:۱۱:۵۵ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
شما یه بار رفتید برای برجام 8 سالمون نابود شد FATF هم اگه نابود بشه یا تصویب بشه مطمئناً به حال ما هیچ تاثیری نداره پس بیخود نگران عدم تصویبش نباش
ناشناس۷۷۳۵۸۶۱۶:۱۴:۵۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
اتفاقا شدیدا تاثیر داره.همونطور که هممون میدونیم اگه برجام نبود 4 سال پیش دلار 12000 تومن شده بود و الان رو صد هزار تومن بود.
بهنام۷۷۳۱۳۱۱۳:۱۳:۱۹ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
دولت تا الان مسئولیت چی را پذیرفت که از دیگران انتظار دارد؟ حالا بعد ۶سال خرابکاری دنبال مقصر میگردد؟
هوشیار۷۷۳۲۴۹۱۳:۵۲:۱۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
دولت معلوم نیست کجا چه تعهدی داده که داره برای تصویب همه کاری میکنه.یکبار اعتماد کردیم و اختیار دادیم نتیجه شد نفت در برابر غذا
مهدي۷۷۳۱۳۲۱۳:۱۳:۲۹ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
مگر شما مسئولیت شکست برجام را بعهده گرفتید که انتظار دارید آنها مسئولیت FATF را بپذیرند. ضمنا آیا شما حاضرید تضمین دهید که FATF مشکلات اقتصادی را حل میکند؟
ناشناس۷۷۳۷۷۶۱۷:۵۲:۱۵ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
مشکل مملکت ، این چیزها نیست . مساله فساد مسئولین و ژنهاشونه . این لوایح رو هم نیاز دارن تا زندگی زن و بچه های بعضی از دولتی ها و مجلسی ها و شورایی ها ، توی خارج به خطر نیفته .
حمیدی۷۷۳۱۳۵۱۳:۱۵:۲۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
آقای واعظی بگو راز توقف گوشت مورد نیاز شش ماه استان تهران در گمرک چیست؟ ظاهرا دولت با ناراضی سازی مردم قصد فشار برای تصویب لوایح مدنظرش را دارد
امید۷۷۳۱۴۰۱۳:۱۸:۲۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
بسم الله الرحمن الرحیم شما دست از سر ملت بردارید تا اقتصاد کشور سالم و درست شود تا دولت بی تدبیر بر سر کار است همین وضعیت ادامه دارد.
ناشناس۷۷۳۳۹۶۱۴:۴۸:۴۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
تا شش سال پیش ایران دومین اقتصاد جهان بود
ناشناس۷۷۳۱۴۱۱۳:۱۹:۱۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
سوال اینکه اگر بخاطر اصرار شما تصویب بشه شما مسئولیتش رو می‌پذیرید یا بازم گردن مخالفان میندازید ... کسایی دم از مسولیت پذیری میزنن که خودشون مسولیت کاراشونو گردن دیگران میندازن
ناشناس۷۷۳۱۴۷۱۳:۲۱:۵۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
معلوم نیست چه تعهدات محرمانه ای در پیوست برجام دادند که الان برایش میدوند برای مردم هم هیچی نداشته و نخواهد داشت
ناشناس۷۷۳۱۶۳۱۳:۲۶:۱۸ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
افزایش فشار بی سابقه دولتیها به مجمع برای تصویب فتف برای چیه؟ الان باید هر جور شده فشار بیارن تصویب بشه
ناشناس۷۷۳۱۶۴۱۳:۲۶:۲۵ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
مانند انتخابات که می گفتند اگه ما نیاییم جنگ میشود اینها دارند ملت را تهدید و باج میگیرند
ناشناس۷۷۳۱۷۰۱۳:۲۸:۱۳ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
واعظی تصریح کرد: اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام این لوایح را تصویب نکند باید نتیجه آن را بپذیرد.
ناشناس۷۷۳۱۷۹۱۳:۳۱:۴۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
آقای واعظی مگر شماها تبعات شکست برجام را پذیرفتید ؟!
ناشناس۷۷۳۱۸۰۱۳:۳۱:۵۹ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
اگر بپذیرد و وضع بدتر شد چی ؟ آقای واعظی و روحانی چی کار میکنن؟ حاضرن بابت انتخاب غلط محاکمه بشن ؟
سید۷۷۳۱۸۷۱۳:۳۴:۵۳ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
گرو کشی میکنی
ناشناس۷۷۳۱۹۹۱۳:۳۸:۵۸ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
یک سوال از این آقا شما نتیجه گندکاریهاتون در مملکت رو طی 6 سال گردن گرفتین؟
ناشناس۷۷۳۲۳۶۱۳:۴۹:۳۹ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
اقای واعظی مضافا انهایی که با FATF مخالفند علنا اعلام نمایند تا مردم خود در مورد انان قضاوت نمایند و در اینده طلبکار نباشند
پورامینی۷۷۳۲۶۴۱۳:۵۸:۵۶ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
بررسیfatf از ظرافت خاصی برخورداراست رابطه با اروپا بر اساس منافع مشترک وفقط مشروط به شرایط برابر حایز اهمیت می شود بنظر می رسد به تحقیق وتعمیق بیشتری نیازدارد ابتدا استاندارد دوگانه غرب باید اصلاح شود و مورد نقد وانتقاد قرار گیرد
ناشناس۷۷۳۲۹۴۱۴:۱۰:۵۱ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
کاش هر کسی در این کشور متناسب با اختیاراتش، مسوولیت پذیر هم بود
ناشناس۷۷۳۳۱۰۱۴:۱۶:۵۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
پذیرش شکست برجام! اخوی برجام نبود الان هشت سال عقب تر از وضعیت فعلی بودیم یعنی دلار یازده هزار تومانی رو هشت سال قبل رد کرده بودیم و الان بحث دلار پنجاه هزارتومانی بود
ناشناس۷۷۳۴۵۷۱۵:۱۷:۰۵ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
الان تو برجامیم داداش هنوز ازش خارج نشدیم که میخوای گردن این و اون بندازی
ناشناس۷۷۳۳۳۸۱۴:۲۶:۵۲ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
نتیجه مخالفت با ان گرانی وبیکاری است
ناشناس۷۷۳۷۷۵۱۷:۵۰:۲۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
خدا یک عقلی به شما بده و به ما هم یک صبری تا 1400 که از شر شماها خلاص بشیم
ناشناس۷۷۳۳۷۹۱۴:۴۲:۴۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
شما مسئولیت 6 سال ویرانی رو می پذیرید؟
ناشناس۷۷۳۳۸۵۱۴:۴۴:۰۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
خسته نباشی
ناشناس۷۷۳۳۹۲۱۴:۴۷:۵۱ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
از قدیم گفتن یه دیونه سنگی رو داخل چاه میندازه که صدتا عاقل نمیتونن در بیارن....الانم با سیاستهاشون نه راه پیش گذاشتن برامون نه راه پس..
ناشناس۷۷۳۵۲۰۱۵:۴۶:۳۷ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
دقیقا همینطور است چون در تله برجام راه پس و پیش نداریم
ناشناس۷۷۴۰۸۲۲۰:۳۳:۴۷ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
اون موقع که فلانی با افتخار پلمب غنی سازی بی خاصیت را شکست، مسبب تمام این مشکلات هست.
ناشناس۷۷۳۴۱۱۱۴:۵۷:۴۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
روحانی به صورت کتبی تضمین بده که با این معاهده مشکلات اقتصادی حل می شه و گرنه استعفا خواهد کرد اونموقع منم ازتون حمایت می کنم
ناشناس۷۷۳۵۰۹۱۵:۴۴:۴۷ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
شما مسیولیت برجام را بر عهده بگیرید..............شما اصلاح طلبان خیلی زرنگ تشریف دارید ولی مردم دیگه شما را شناختند.........
ناشناس۷۷۳۷۱۰۱۷:۱۱:۰۶ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
مردم را بیچاره کرده اید به بهانه تحریمها خودتون مردم را تحریک نکنید از بیگانگان توقع خیر نداریم
علی 671۷۷۳۷۲۴۱۷:۱۹:۱۵ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
آقای واعظی شما زبان در کام بگیرید که همه ی بد بختی و گرانی و در بدری مردم از ندانم کاری شما و امثال شما ها است که ما به این روز گرفتار شده ایم
رضامیرزایی۷۷۴۴۰۷۲۳:۵۵:۱۱ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
دلخوش به FATF نباش غذارا نیز تحریم خواهند کرد تا چه زاید زمان.
شهاب۷۷۴۴۲۰۰۰:۱۰:۴۴ ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
یکبار اقای روحانی نتیجه برجام را گفت قبول میکنم اخرش نتیجش معلوم نشد !

پربحث‌های اخیر

 1. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 2. پرسش‌های خود را از رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با «الف» در میان بگذارید

 3. فرمانده نیروی انتظامی: خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن جرم است

 4. حذف یارانه‌ها آغاز شد؟

 5. توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران

 6. شایعه پناهنده شدن سعید معروف به آمریکا

 7. واکنش سازمان ملل به محدودیت دیپلمات‌های ایرانی در نیویورک

 8. اصلاح ساختار بودجه بدون اصلاح اقتصاد کشور معنا ندارد

 9. توقف شوک در بازار ارز

 10. فرمانده کل سپاه: در صورت خطای محاسباتی دشمنان، راهبرد دفاعی ما به راهبرد تهاجمی تغییر می کند

 11. حقایقی از ماجرای ناپدید شدن غول نفتی ملکه در تنگه هرمز!

 12. پاسخ پزشکی قانونی به ادعای وکیل نجفی

 13. تازه ترین قیمت انواع خودرو داخلی در بازار

 14. تجمع اعتراضی مقابل سفارت نیجریه در حمایت از شیخ زکزاکی  

 15. ظریف در امریکا : با محدودیتها مشکلی ندارم  

 16. واکنش آمریکا به توقیف کشتی قاچاقچیان سوخت توسط ایران

 17. قاتل «کلاهی» به حبس ابد محکوم شد/ دادگاه هلند ادعای این کشور علیه ایران را رد کرد

 18. ترامپ به فیفا: حق ندارید یک دلار هم به ایران بدهید

 19. روحانی خطاب به مکرون: از دست رفتن فرصت‌ها ایران را مجبور به اجرای گام سوم می‌کند

 20. ترامپ دوباره رییس جمهور می‌شود! نه؟

 21. روزنامه اصولگرا: با بدحجاب‌ها، دوستانه برخورد کنید

 22. یادگار مخروبه قاجاریه در بازار تهران  

 23. ریابکوف: ایجاد محدودیت برای دیپلمات‌های ایران توسط آمریکا، آزار سیاسی است

 24. ترامپ: «رند پال» مسئول مذاکره با ایران نیست/محدودیت ایران باید صد ساله باشد

 25. هیأتی از حماس احتمالا هفته آینده به تهران می‌آید

پربحث‌های دیروز

 1. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 2. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 3. غلامی: قطع بودجه صداوسیما به خاطر یک سریال رفتاری قجری است

 4. پرسش‌های خود را از رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با «الف» در میان بگذارید

 5. توانا بود هرکه با ما بود!

 6. رئیس دیوان محاسبات اعلام کرد: وقوع جرم در واگذاری ماشین سازی/ ۹۷ درصد مدیران پاک دست هستند

 7. فرمانده نیروی انتظامی: خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن جرم است

 8. تصویب طرحی در آمریکا برای مصادره دارایی‌های ایران

 9. حذف یارانه‌ها آغاز شد؟

 10. توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران

 11. حمله دوباره ترامپ و هوادارانش به ایلهان عمر

 12. هم‌نشینی عقرب و دانش‌آموز در مدرسه

 13. دلیل تحریم های خارجی و داخلی صدا و سیما چیست؟/ دیکتاتوری با حرکت انقلاب اسلامی تعارض دارد

 14. شایعه پناهنده شدن سعید معروف به آمریکا

 15. واکنش سازمان ملل به محدودیت دیپلمات‌های ایرانی در نیویورک

 16. اصلاح ساختار بودجه بدون اصلاح اقتصاد کشور معنا ندارد

 17. توقف شوک در بازار ارز

 18. فرمانده کل سپاه: در صورت خطای محاسباتی دشمنان، راهبرد دفاعی ما به راهبرد تهاجمی تغییر می کند

 19. حقایقی از ماجرای ناپدید شدن غول نفتی ملکه در تنگه هرمز!

 20. پاسخ پزشکی قانونی به ادعای وکیل نجفی

 21. تازه ترین قیمت انواع خودرو داخلی در بازار

 22. تجمع اعتراضی مقابل سفارت نیجریه در حمایت از شیخ زکزاکی  

 23. ظریف در امریکا : با محدودیتها مشکلی ندارم  

 24. واکنش آمریکا به توقیف کشتی قاچاقچیان سوخت توسط ایران

 25. قاتل «کلاهی» به حبس ابد محکوم شد/ دادگاه هلند ادعای این کشور علیه ایران را رد کرد

پربحث‌های هفته

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. تلخنامه «برجام» به افسانهٔ اعتمادپذیری غرب پایان داد

 3. اگر قدرت در دستان نخبگان اصولگرا باشد، بازهم گاندو ساخته خواهد شد؟

 4. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 5. نامه احمد توکلی به رئیس قوه قضائیه درباره اقدام خلاف عرف دادستان تهران + جزئیات

 6. آقای مطهری! شفاف سخن بگویید و فرافکنی نکنید

 7. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 8. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 9. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 10. واقعیت‌های دهشتناک جنگ با ایران از نگاه نشریه کنگره آمریکا/ هرگونه جنگ احتمالی برای منافع آمریکا ویرانگر خواهد بود

 11. تصاویری از ویلاهای لاکچری قلعه باستی هیلز  

 12. اینکه می‌گویند مسئله حجاب در قرآن نیامده، غلط است/با هنجارشکنان عفاف و حجاب چگونه برخورد کنیم؟

 13. غلامی: قطع بودجه صداوسیما به خاطر یک سریال رفتاری قجری است

 14. پاسخ مدیر روزنامه جوان به ادعاهای محمدرضا خاتمی

 15. پرسش‌های خود را از رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با «الف» در میان بگذارید

 16. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 17. توانا بود هرکه با ما بود!

 18. رئیس دیوان محاسبات اعلام کرد: وقوع جرم در واگذاری ماشین سازی/ ۹۷ درصد مدیران پاک دست هستند

 19. بی مهری دولت به رسانه ملی

 20. جهانگیری: هنر دیپلماسی ما آن بود که به توافقی بزرگ دست یافتیم تا دولت بعدی آمریکا بگوید که کلاه بر سرشان رفته است

 21. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 22. روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

 23. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 24. تردیدافکنی‌های رسانه‌ای در اجماع سیاسی علیه آمریکا

 25. وقتی «مداحی» به «شغل نان و آبدار» تبدیل می‌شود + تصاویر

پربحث‌های اخیر

 1. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 2. توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران

 3. فرمانده کل سپاه: در صورت خطای محاسباتی دشمنان، راهبرد دفاعی ما به راهبرد تهاجمی تغییر می کند

 4. موقعیت نفتکش توقیف شده توسط سپاه روی نقشه/عکس  

 5. واعظی: آمریکا از تحریم ایران نتیجه‌ای نگرفت، به تحدید ظریف روی آورد

 6. سردار سلیمانی: تحریم‌ها می‌تواند برای ما فرصت باشد /باید بودجه کشور از نفت رهایی یابد

 7. حذف خبر اهدای نشان خادمی به عوامل سرنگونی پهپاد آمریکایی از اینستاگرام

 8. تغییرات ظهر جمعه هاشمی

 9. مستند سازی منافقین برای «بی‌بی‌سی» به سفارش سیا

 10. ظریف: ایران آماده مقابله با ترامپ طی شش سال آینده است

 11. گل یا پوچ انتخابات برای اصلاح‌طلبان

 12. مصوبه لغو روادید برای ورود اتباع چین به ایران ابلاغ شد

 13. حضرتی: آمریکایی‌ها با مشاهده موفقیت برجام به دنبال خروجی «ایران گیت» بودند

 14. گلایه عارف از اداره شورای سیاست‌گذاری توسط نزدیکان خاتمی

 15. قالیباف، جلیلی یا حدادعادل؛ چه کسی سرلیست شود؟

 16. چرا ترامپ مجبور است به ایران نزدیک شود؟

 17. ظریف: اروپا باید به تعهدات خود عمل کند

پربحث‌های دیروز

 1. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 2. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 3. توانا بود هرکه با ما بود!

 4. توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران

 5. فرمانده کل سپاه: در صورت خطای محاسباتی دشمنان، راهبرد دفاعی ما به راهبرد تهاجمی تغییر می کند

 6. موقعیت نفتکش توقیف شده توسط سپاه روی نقشه/عکس  

 7. ظریف: دنبال تغییر رژیم در هیچ کشوری نیستیم/ داشتن بمب اتم را امنیت‌آور نمی‌دانیم

 8. سردار سلیمانی: تحریم‌ها می‌تواند برای ما فرصت باشد /باید بودجه کشور از نفت رهایی یابد

 9. حذف خبر اهدای نشان خادمی به عوامل سرنگونی پهپاد آمریکایی از اینستاگرام

 10. تغییرات ظهر جمعه هاشمی

 11. مستند سازی منافقین برای «بی‌بی‌سی» به سفارش سیا

 12. ظریف: ایران آماده مقابله با ترامپ طی شش سال آینده است

 13. گل یا پوچ انتخابات برای اصلاح‌طلبان

 14. مصوبه لغو روادید برای ورود اتباع چین به ایران ابلاغ شد

 15. حضرتی: آمریکایی‌ها با مشاهده موفقیت برجام به دنبال خروجی «ایران گیت» بودند

 16. گلایه عارف از اداره شورای سیاست‌گذاری توسط نزدیکان خاتمی

 17. قالیباف، جلیلی یا حدادعادل؛ چه کسی سرلیست شود؟

 18. چرا ترامپ مجبور است به ایران نزدیک شود؟

 19. ظریف: اروپا باید به تعهدات خود عمل کند

 20. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

 21. کدخدایی: فساد اقتصادی در بررسی صلاحیت‌ها تاثیرگذار است/ ماجرای فساد اخلاقی یک نماینده مجلس

پربحث‌های هفته

 1. تلخنامه «برجام» به افسانهٔ اعتمادپذیری غرب پایان داد

 2. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 3. آقای مطهری! شفاف سخن بگویید و فرافکنی نکنید

 4. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 5. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 6. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 7. پاسخ مدیر روزنامه جوان به ادعاهای محمدرضا خاتمی

 8. توانا بود هرکه با ما بود!

 9. بی مهری دولت به رسانه ملی

 10. جهانگیری: هنر دیپلماسی ما آن بود که به توافقی بزرگ دست یافتیم تا دولت بعدی آمریکا بگوید که کلاه بر سرشان رفته است

 11. روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

 12. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 13. تردیدافکنی‌های رسانه‌ای در اجماع سیاسی علیه آمریکا

 14. قناری نیست گنجشک رنگ شده است!

 15. مراقب نفوذی ها باشیم

 16. دستور عجیب رئیس جمهور به نوبخت/ تخصیص بودجه صدا و سیما در صورت صلاحدید نمایندگان دولت

 17. توضیحات دادسرای عمومی و انقلاب تهران درباره نامه توکلی به رئیسی

 18. اعاده اموال نامشروع مسئولان باعث تقویت نظام سیاسی می شود

 19. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 20. پاسخ دادستانی ارکان انذارم به مقامات قضایی را مخدوش نکرد

 21. پروژه نفوذ در ایران بسیار پررنگ تر از گذشته دنبال مي شود / سریال گاندو مثل یک شوک برای جامعه بود

 22. ۴ سال پس از امضای برجام؛ نگاهی به ۱۰ خطای راهبردی در مذاکرات هسته‌ای

 23. کدام اصلاح‌طلبی؟ کدام اصول‌گرایی؟

 24. عابدینی‌: ایجاد محدودیت برای تردد خبرنگاران ایرانی در نیویورک نقض آشکار حقوق بین الملل است

 25. علم‌ا‌لهد‌ی: چرا آقایان در مقابل ‌جولان زنان بدحجاب ‌عکس‌العملی نشان نمی‌دهند؟ / اتومبیل ‌حریم خصوصی نیست

آخرین عناوین