دهقان: عقب‌نشینی مقابل آمریکا پایانی نخواهد داشت/ کنار آمدن با آمریکا یعنی جنگ داخلی و فروپاشی در کشور

گروه سیاسی الف،   3970918115 ۹ نظر، ۴ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
دهقان: عقب‌نشینی مقابل آمریکا پایانی نخواهد داشت/ کنار آمدن با آمریکا یعنی جنگ داخلی و فروپاشی در کشور

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی گفت: عقب‌نشینی مقابل آمریکا پایانی نخواهد داشت.

به گزارش تسنیم ، محمد دهقان، نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی، در مراسم گرامیداشت روز دانشجو که پیش از ظهر امروز 18 آذر در سال اجتماعات دانشکده فنی شمسی‌پور دانشگاه تهران برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: پس از انقلاب و بیرون راندن آمریکا از کشور، آمریکا تلاش کرد از طریق سفارت خود با جذب نیروی انسانی به عنوان جاسوس نظام نوپای ایران را از بین ببرد.

وی افزود:گروه‌های دانشجویی با اطلاع از این هدف شوم با اقدامی پیش‌دستانه و حرکت به سمت سفارت آمریکا این سفارت را تسخیر و نقشه آمریکا را خنثی کردند.

** دوران دانشجویی دوران تمرین بصیرت‌افزایی است

نماینده مردم چناران و طرقبه در  مجلس با بیان اینکه دوران دانشجویی دوران تمرین بصیرت‌افزایی است،گفت: شما باید بدانید چه کسانی به شما خدمت و چه کسانی خیانت می‌کنند. به عنوان یک دانشجو باید از اوضاع منطقه به ویژه کشورهایی چون یمن، فلسطین آگاه باشید.

دهقان با اشاره به فعالیت دانشجویان در زمان حمله صدام به کشور گفت: دانشجویان در زمان جنگ تحمیلی چند دسته شدند. عده‌ای می‌گفتند که خدا صدام را لعنت کند که به ایران حمله کرد و تنها به این موضوع اکتفا می‌کردند و کلاس‌های درس را برای حضور در جبهه‌ها ترک نکردند اما عده‌ای دیگر صندلی‌های دانشگاه را ترک کردند و با حضور در جبهه‌ها موجب پیروزی‌های چشمگیری در زمان جنگ هشت ساله شدند. از جمله این دانشجویان می‌توان به شهید باقری‌ها و شهید همت‌ها اشاره کرد که به عنوان فرمانده در جنگ حضور داشتند.

وی افزود: پس از اتمام جنگ برخی گفتند جنگ که تمام شد بسیج هم کارش تمام شده است اما امام‌خمینی (ره) فرمودند که این ساده اندیشی است که با پایان جنگ، ماموریت بسیج نیز به پایان رسیده باشد. شاهد بودیم که بسیج جهان اسلام در این سالها به فرماندهی سردار سلیمانی شکل گرفت و توانست ریشه داعش در منطقه را بخشکاند.

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس با بیان اینکه بسیج جهان اسلام بینی عربستان و آمریکا را با نبوغ خود به خاک مالید، تصریح کرد: اگر جوانان مسلمان انقلابی در منطقه جلوی گسترش داعش را که ظرف یک هفته یک سوم کشور عراق را به تصرف خود درآورد را نمی‌گرفتند امروز ما باید در عمق خاک کشور با داعش می‌جنگیدیم.

دهقان گفت: با همه دشمنی‌ها و توطئه‌هایی که توسط آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی علیه ایران وجود داشته ما توانستیم به عنوان کشوری مستقل به پیشرفت‌های فوق العاد‌ای دست پیدا کنیم؛ البته در این مسیر آفت‌ها و بیماری‌هایی نیز به پیکر انقلاب 40 ساله ما افتاده است.

وی با اشاره به بخشی از این آفت‌ها گفت: فسادی که در بخشی از بدنه اجرایی کشور وجود دارد، حاصل عدم شفافیت‌ها است. دانشجو باید نارسایی‌ها در هر سه قوه را بیند و به نمایندگی از کل مردم، مسئولان کشور را وادار به پایبندی به قانون کند.

نماینده مردم چناران و طرقبه در  مجلس افزود: در سال‌های اخیر قانونی در مجلس به تصویب رسیده که براساس آن اموال مسئولان باید به شکل شفاف اعلام شود. دانشجویان باید مسئولان را در جایی که خطا می‌کنند بازخواست کنند. به اعتقاد من علت اینکه جریان دانشجویی همچنان در کشور بالنده است در صحنه‌بودن بخشی از این جریان است.

دهقان اضافه کرد: به فرموده مقام معظم رهبری ما در دهه 50 آمریکا را از کشور و در دهه 90 از منطقه بیرون کردیم. امروز که این کشور شکست خورده به دنبال این است که با تحریم اقتصادی و جنگ روانی به نوعی وانمود کند که انقلاب اسلامی به بن بست رسیده است.

وی افزود: علی‌رغم ضعف‌هایی که در کشور وجود دارد اقتصاد ما قدرتمند است. شما کشوری مانند ترکیه را نگاه کنید که تنها با یک تشر آمریکا و جنگ لفظی کوتاه مدت با مقامات آمریکا به مرحله‌ای رسید که واحد پولی این کشور به پایین‌ترین سطح خود در سال‌های اخیر رسیده است. بنابراین این موضوع نشان می‌دهد که علیرغم تحریم‌های 40 ساله آمریکا اقتصاد ایران به خوبی از پس این تحریم‌ها برآمده است.

نماینده مردم چناران و طرقبه در  مجلس خاطرنشان کرد: برخی‌ می‌گویند، چون آمریکا قوی است. باید تسلیم او باشیم و با او کنار بیاییم. سوال این است که تا کی باید کوتاه بیاییم آیا از عربستان نیز می‌توان بیشتر کوتاه آمد، آمریکا صراحتا در قبال آمریکا گفت که اگر ما از او حمایت نکنیم دو هفته نیز نمی‌تواند در برابر ایران دوام بیاورد. در حالیکه عربستان کاملا مطیع آمریکا است و هرچه این کشور تاکنون گفته را کاملا اجرا کرده ولی مقامات آمریکایی به صراحت اعلام می‌کنند که باید هزینه حمایت آمریکا از این کشور پرداخت شود.

دهقان افزود: چرا راه دور برویم مسئولان کشور خودمان نیز در سالهای اخیر به این نتیجه رسیدند که چون اوباما از ما خواسته که با آنها مذاکره کنیم، برویم و پای میز مذاکره با آمریکا بنشینیم. ولی شاهد بودیم که با وجود انجام کامل تعهدات ایران در برجام رئیس جمهور بعدی آمریکا به راحتی از این توافقنامه بین المللی خارج شد.

**خواسته‌های آمریکا از ایران

وی گفت: خواسته اصلی آمریکا از ما سه چیز است؛ یک اینکه سقف محدودیت‌های زمانی در برجام برداشته شود و ما هیچ‌گاه به توانمندی هسته‌ای دست پیدا نکنیم. خواسته دوم اینکه برد موشک‌های خود را تا 300 کیلومتر کاهش دهیم و خواسته سوم اینکه با زبان بی‌زبانی می‌گویند که ایران باید مطیع دستورات آمریکا در منطقه باشد.

نماینده مردم چناران و طرقبه در  مجلس ادامه داد: سه کشور اروپایی نیز پس از خروج آمریکا از برجام سخنان دولتمردان آمریکا را به نحوی دیگر تکرار کردند و در بیانیه‌های خود گفتند که ما از برجام خارج نمی‌شویم، ولی باید درباره آن سه شرط با ایران وارد گفتگو شویم؛ بنابراین اگر به تمامی حرف‌های آنها گوش کنیم باز هم درخواست‌های آنها تمام نخواهد شد و عقب‌نشینی در مقابل آنها حد یقفی نخواهد داشت.

** کنار آمدن با آمریکا یعنی جنگ داخلی و فروپاشی در کشور

دهقان تصریح کرد: ما اگر قوت منطقه‌ای‌مان از جمله توانمندی موشکی، صنعت هسته‌ای و قدرت منطقه‌ای را از دست بدهیم آمریکا به راحتی ما را از بین خواهد برد. ممکن است عده‌ای بگویند ما جمهوری اسلامی نمی‌خواهیم و اگر آمریکا بیاید مشکلات کشور حل می‌شود. پاسخ آنها این است که آمریکا قطعا خودش نمی‌آید، بلکه همانند سوریه گروه‌هایی تروریستی همچون داعش و جبهه النصره را ایجاد خواهند کرد تا با ورود به کشور زمینه فرو پاشی ایران را فراهم کنند. آن زمان است که ما باید در داخل خاک خودمان با این گوره‌های تروریستی وحشی بجنگیم.

وی تاکید کرد: کنار آمدن با آمریکا فراهم آوردن زمینه جنگ داخلی، فروپاشی در کشور و در نهایت به راه افتادن دریای خون در ایران است.

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس اضافه کرد: راه حل ما این است که همانند جنگ هشت ساله در برابر فشارها مقاومت کنیم. در آن دوران هیچ کشوری به ما کمک نکرد و حتی سلاح سبک به کشور ما نمی‌فروختند. ولی ما با تمرکز بر ظرفیت‌های داخلی توانستیم در این نبرد نابرابر پیروز شویم.

دهقان در بخش دیگری از سخنانش به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو گفت: عده‌ای در کشور هستند که می‌گویند، باید بهانه‌ها را از اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بگیریم، ولی ساختن بهانه‌های بی‌دلیل کار آسانی است. به طور مثال دولت دانمارک چند هفته پیش به بهانه اینکه ایران تلاش کرده است تا رهبر گروه تروریستی الاهوازیه در این کشور را ترور کند، فشارهای دیپلماتیک زیادی علیه ایران اعمال کرد و طرح تحریم ایران در اتحادیه اروپا مطرح شد. در حالیکه هیچ یک از مسئولان امنیتی کشور حتی از این ادعا خبر نداشتند و دولت دانمارک نیز نتوانست این ادعا را اثبات کند. بنابراین بهانهتراشی کار سختی نیست و ما نباید تمرکز خود را به مرتفع کردن بهانه‌های خارجی متمرکز کنیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۶۶۸۳۵۴۱۴:۵۰:۲۱ ۱۳۹۷/۹/۱۸
به عنوان یک شخص نظرات ایشان محترم است ولی با همین تفکرات؛ وضعیت اعتقادی و معیشتی مردم به اینجا رسیده است.
ناشناس۶۶۹۳۷۲۰۲:۳۹:۴۸ ۱۳۹۷/۹/۱۹
بعنوان یک فرد نظرات شما محترم اما با همین راستگویی ها کار را به فاجعه رساندید برجام بارزترین سند ننگین تاریخ است روی ترکمنچای سفید شد
ناشناس۶۶۸۳۶۷۱۴:۵۵:۲۲ ۱۳۹۷/۹/۱۸
وی تاکید کرد: کنار آمدن با آمریکا فراهم آوردن زمینه جنگ داخلی، فروپاشی در کشور و در نهایت به راه افتادن دریای خون در ایران است.!!!!!!!!!! الان هر کشوری با آمریکا روابط خوب داره، خون و خونریزی داره؟!!!!
ناشناس۶۶۸۴۹۳۱۵:۴۶:۳۳ ۱۳۹۷/۹/۱۸
والا ما هر کشوری دیدیم به آمریکا وصله وضعش خیلی هم خوبه الان امارات عربستان کره جنوبی ژاپن و... تو کدومشون جنگ داخلی واوضاع بد اقتصادی دیده میشه ؟!
ناشناس۶۶۸۶۱۰۱۶:۳۳:۴۲ ۱۳۹۷/۹/۱۸
هیچ جنگ داخلی نخواهد شد. هراس افکنی نکنید. ارکان کشورداری را اصلاح کنید مردم خوب میدانند راه صلاح وفلاح چیست.
ناشناس۶۶۸۷۳۴۱۷:۴۲:۱۴ ۱۳۹۷/۹/۱۸
اره چون خیلی از مشکلات اقتصادی حل میشه کسب و کار بیشتر میشه مردم میفهمن سالها سر شاخ شدن با امریکا فقط برای پر شدن جیب یه عده خاص بوده
ناشناس۶۶۸۷۷۰۱۸:۰۳:۰۸ ۱۳۹۷/۹/۱۸
جمع کنید بابا وضع کنونی قابل تحمل نیست
ناشناس۶۶۹۱۵۵۲۲:۱۰:۵۲ ۱۳۹۷/۹/۱۸
ارزش پول ما به طرز غیر قابل قبولی پایین آمده و کنترل و نظارتی روی قیمتها وجود ندارد، و همه از گرانی عاصی هستند، یعنی این وضع خیلی خوبه؟؟؟؟؟!!!!!
ناشناس۶۶۹۳۲۵۰۱:۰۶:۳۸ ۱۳۹۷/۹/۱۹
تا وقتی این عقب مانده های ذهنی در قدرت هستند اوضاع مملکت هر روز بدتر میشه

پربحث‌های امروز

 1. شدت گرفتن سیلاب در روستاهای استان گلستان  

 2. سرریز وحشتناک آب سد «وشمگیر»   

 3. آخرین جزئیات وقوع سیل در مازندران/ قطعی آب در بابل ادامه دارد

 4. رییس جمهوری سابق برزیل بازداشت شد

 5. رییس سازمان تبلیغات در مناطق سیل زده گلستان  

 6. مراسم اعتکاف در دانشگاه تهران  

 7. مجتهد بار دیگر علیه محمد بن سلمان افشاگری کرد

 8. هشدار در مورد جابجایی مصدومان حوادث رانندگی

 9. بازیکنی که جهانبخش شیفته اوست

 10. نخست وزیر کانادا نوروز را تبریک گفت

 11. ماجرای جالب عدم سفر احمدی‌نژاد به لیبی در سال 88

 12. ۱۰ نکته در مورد تفاوت مصرف «مواد مخدر» بین زنان و مردان

 13. تورهای ارزان‌قیمت، تله‌ی کلاهبرداران است

 14. هواپیمای فوکر با وجود نقص فنی به زمین نشست

 15. جزئیات شهادت ۲ مامور ناجا در خیابان ارشاد مشهد

 16. تجربه لذت‌بخش ترس در «یک مکان ساکت»/ لطفا سکوت کنید!

 17. لحظه مرگبار واژگون شدن قایق تفریحی در رودخانه دجله  

 18. پاکستان: ۴ مرزبان ایرانی را در یک عملیات اطلاعاتی آزاد کردیم

 19. حمله با خودرو به عابران در چین 7 کشته بر جا گذاشت

 20. ناگفته‌های سردار مومنی از قاتل عنکبوتی/ مردی که بعد از کشتن ۱۶ زن به دام افتاد

 21. میوه تنظیم بازاری تا ۲۰ فرودین عرضه می‌شود/ قیمت‌ها در استان‌های مختلف یکسان نیست

 22. قیمت طلا نزدیک به رکورد ۳ هفته‌ای باقی ماند/ پالادیوم در اوج

 23. هلند گام اول در انتخابی یورو ۲۰۲۰ را محکم برداشت/ کرواسی به سختی پیروز شد

 24. نوکیا: تجارت جدیدی در ایران نخواهیم داشت

 25. آخرین فرصت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد پزشکی

پربحث‌های دیروز

 1. درباره سال رونق تولید

 2. روحانی: سال جدید، سال مهار تورم، متعادل کردن قیمت ارز و سال دوستی بیشتر با همه همسایگانمان است/ دولت برنامه‌های جدید خود را در اوایل سال جدید اعلام خواهد کرد

 3. شادترین کشور جهان

 4. رهبر انقلاب سال۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند/ کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است/ اولویت و مسئله فوری و جدی کشور، مسئله اقتصاد است

 5. درگیری‌ در شب عید بر سر محدوده شهری اندیمشک و دزفول+ عکس

 6. «محمد مطیع» بازیگر سلطان و شبان درگذشت

 7. تکرار ادعاهای ترامپ درباره ایران در پیام نوروزی

 8. اظهارات مداخله‌جویانه وزیر خارجه فرانسه در دفاع از یک مجرم محکوم‌شده در ایران

 9. تورم سال ۹۷ حدود ۲۷ درصد/ تورم نقطه‌به‌نقطه اسفند ۴۷.۵ درصد شد

 10. 98، سال بیدارباش

 11. رئیسی: رفع فساد و گره گشایی از مشکلات مردم از بهترین حالات به شمار می‌رود

 12. ۲۰ خودرو که تولید آن‌ها متوقف نمی‌شود؛ جاودانه‌ها!   

 13. مسئولیت بانک مرکزی و نظام بانکی مضاعف شد

 14. رقابتی باورنکردنی برای تاریخ تولد لاکچری ۹۸/۱/۱

 15. رهبر انقلاب: سال ۹۸ سال فرصت‌ها و گشایش‌ها برای ملت ایران خواهد بود/ کانال مالی اروپا بیشتر شبیه یک شوخی تلخ است

 16. وزیر اقتصاد: سهم درآمدهای نفتی به یک سوم منابع عمومی دولت کاهش یافت

 17. رنار به این شرط راهی ایران می‌شود

 18. وقتی بی بی سی قاسم سلیمانی را تحسین می‌کند  

 19. فراوانی در بازار میوه با قیمت‌های عجیب و غریب

 20. رقص کردی احسان علیخانی و امین حیایی  

 21. پمپئو از بن سلمان بابت یمن تشکر کرد

 22. نامگذاری سال‌های 78 تا 98 از سوی رهبر انقلاب  

 23. وزیر خارجه آمریکا نوروز را به ایرانیان تبریک گفت

 24. نماینده مسلمان آمریکا نوروز را به ایرانی ها تبریک گفت

 25. آیت‌الله مکارم شیرازی: اختلاس‌ها و احتکارها نشانه تزلزل پایه‌های ایمان است

پربحث‌های هفته

 1. درنگی بر برنامه‌ی نود و حذف عادل فردوسی‌پور

 2. فرهنگ خواستگاری یا خواستگاری فرهنگی

 3. ابراهیم در آتش !!!؟

 4. نظر شما درباره این عکس چیست؟  

 5. چرا سلبریتی‌های ایرانی نمی‌گویند «من هم مسلمان نمازگزار هستم»؟  

 6. واکنش کاربران توییتر به ماجرای عادل فردوسی پور/ از حذف سلبریتی سالاری تا کج سلیقگی و ذبح فرزند/ باید قدر سرمایه‌ها را بدانیم/ چرا یک برنامه تلویزیونی باید کانون قدرت فرد خاصی شود؟

 7. شما نماینده مطالبات ملت هستید/ دیدار با مسئولان سابق یا کشف و ارتباط اطرافیان رئیس جمهور با MI6 وظیفه شما نیست

 8. فاجعه تروریستی در نیوزیلند؛ تروریست ها 49 نمازگزار را در مسجد کشتند/ تروریست استرالیایی از عملیات خود بطور زنده فیلم گرفت  

 9. سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: «سلمان خدادادی» از تجاوز مبرا شده است

 10. توضیحات عادل فردوسی‌پور درباره دلیل پخش نشدن آخرین برنامه ۹۰ او

 11. برای حل مشکلات ایران منتظر معجزه هستیم؟/ مسئول واقعی کشور خودمانیم

 12. دولت می‌خواهد گُلی که با برجام بر سر ملت نزد، با FATF بزند؟/درخواست مردم از رئیسی؛ از مبارزه بافساد تا اجرای قانون از کجا آورده‌ای/ با دلار جهانگیری از مابهترون به ثروت افسانه‌ای رسیدند

 13. روحانی: باعث و بانی شرایط را لعنت کنید  

 14. راه مقابله با تحریم‌ها چیست؟/ نباید برای بهبود اوضاع معیشت، دل به رفع تحریم‌ها ببندیم

 15. وزیر بهداشت: ایران یکی از جوامع افسرده در دنیا است/ هزینه یک دوره شیمی درمانی معادل هزینه یک شهرک است

 16. روحانی: در این شرایط سخت در کنار ملت خواهیم بود/ افزایش حقوق کارگران بیش از ۲۰ درصد خواهد بود

 17. محکومیت سلمان خدادادی در دادگاه بدوی/ واکنش مرجان شیخ‌الاسلامی به اتهامات/ تعطیلی خط ۷ مترو سیاسی بود؟

 18. 47 هزار و 90 راس گوسفند زنده از رومانی به بندر چابهار رسید

 19. روحانی: قوه قضاییه، سران آمریکا و طراحان تحریم را تحت پیگرد قرار دهد/ هر کدام از طرفین توافق از برجام نفع بردند و سر کسی کلاه نرفت/ کسی که در میدان نیست، نمی‌تواند مشکلات را درک کند

 20. ۱۰ بانک برتر جهان/ چرخش قدرت بانکداری دنیا به سمت چین

 21. حقوق بگیران بالای ۴ میلیون تومان چه وضعیتی دارند؟

 22. آیا کسی بالاتر از ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان حقوق نمی‌گیرد؟ + جدول

 23. درباره خبر درخواست رئیس دولت اصلاحات برای استعفای روحانی/ روایت جدید از یک عکس جنجالی/ فردوسی‌پور می‌ماند یا می رود؟

 24. رئیس دولت اصلاحات خطاب به روحانی: اگر نمی‌توانی از ریاست‌جمهوری استعفا بده

 25. توضیحات «مرجان شیخ‌الاسلامی» درباره اتهاماتش

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: سال جدید، سال مهار تورم، متعادل کردن قیمت ارز و سال دوستی بیشتر با همه همسایگانمان است/ دولت برنامه‌های جدید خود را در اوایل سال جدید اعلام خواهد کرد

 2. رهبر انقلاب سال۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند/ کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است/ اولویت و مسئله فوری و جدی کشور، مسئله اقتصاد است

 3. 98، سال بیدارباش

 4. رئیسی: رفع فساد و گره گشایی از مشکلات مردم از بهترین حالات به شمار می‌رود

 5. رهبر انقلاب: سال ۹۸ سال فرصت‌ها و گشایش‌ها برای ملت ایران خواهد بود/ کانال مالی اروپا بیشتر شبیه یک شوخی تلخ است

 6. آیت‌الله مکارم شیرازی: اختلاس‌ها و احتکارها نشانه تزلزل پایه‌های ایمان است

 7. پیام نوروزی آیت‌الله جنتی: مسئولان برای حل مشکلات معیشتی مردم مجدانه تلاش کنند

 8. تقی‌زاده‌ها چگونه فکر می‌کردند؟

 9. مجلس خانه ۸۰ میلیون نفر است نه ۲۹۰ نماینده/ مصونیت صرفاً شامل ادای وظایف نمایندگی است نه توهین به مردم

 10. استاندار خوزستان: بزودی آرامش در اندیمشک و دزفول برقرار می شود

 11. غذا بر سر سفره سیاست

 12. نظر رهبر انقلاب درباره استفاده از اموال شهرداری برای فعالیت فرهنگی و هدایای ارباب رجوع به کارمندان

 13. سفیر روسیه: خبر نارضایتی مسکو ازسفر اسد به تهران بی اساس است

 14. بازتاب سخنان رهبری در رسانه‌های عربی

 15. نماینده رهبر معظم انقلاب از مناطق سیلزده گنبد بازید کرد

 16. واعظی: ماشین توسعه ایران با تحریم متوقف نمی شود

 17. اوضاع در دزفول و اندیمشک عادی است

 18. فرمانداران دزفول و اندیمشک دقیقا کجایید؟

 19. سردار رمضان شریف: اعزام هواپیمای سپاه به پاکستان/ ۴ مرزبان امروز یا فردا صبح به ایران بازمی‌گردند

 20. لحظه‌شماری زائران حریم شمس‌الشموس برای دیدار با رهبری

 21. پیام نوروزی روحانی به سران کشور‌های منطقه

 22. روحانی از پایگاه امداد چیتگر بازدید کرد   

 23. رئیس جمهوری فرا رسیدن سال ۱۳۹۸ را به رهبر انقلاب تبریک گفت

 24. پیامک نوروزی روحانی به مردم

 25. روایتی از جشن عروسی دختر رئیس‌جمهور: مراسم بسیار ساده و معمولی بود

پربحث‌های هفته

 1. ابراهیم در آتش !!!؟

 2. چرا سلبریتی‌های ایرانی نمی‌گویند «من هم مسلمان نمازگزار هستم»؟  

 3. سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: «سلمان خدادادی» از تجاوز مبرا شده است

 4. دولت می‌خواهد گُلی که با برجام بر سر ملت نزد، با FATF بزند؟/درخواست مردم از رئیسی؛ از مبارزه بافساد تا اجرای قانون از کجا آورده‌ای/ با دلار جهانگیری از مابهترون به ثروت افسانه‌ای رسیدند

 5. روحانی: در این شرایط سخت در کنار ملت خواهیم بود/ افزایش حقوق کارگران بیش از ۲۰ درصد خواهد بود

 6. محکومیت سلمان خدادادی در دادگاه بدوی/ واکنش مرجان شیخ‌الاسلامی به اتهامات/ تعطیلی خط ۷ مترو سیاسی بود؟

 7. روحانی: قوه قضاییه، سران آمریکا و طراحان تحریم را تحت پیگرد قرار دهد/ هر کدام از طرفین توافق از برجام نفع بردند و سر کسی کلاه نرفت/ کسی که در میدان نیست، نمی‌تواند مشکلات را درک کند

 8. درباره خبر درخواست رئیس دولت اصلاحات برای استعفای روحانی/ روایت جدید از یک عکس جنجالی/ فردوسی‌پور می‌ماند یا می رود؟

 9. رئیس دولت اصلاحات خطاب به روحانی: اگر نمی‌توانی از ریاست‌جمهوری استعفا بده

 10. واعظی: پیش‌بینی نمی‌کردیم آمریکا از برجام خارج شود/ داماد روحانی در جریان امور اجرایی دولت نیست

 11. مدل اصلاح فساد/ از کجا شروع باید کرد؟

 12. میرسلیم در گفتگو با الف: متاسفانه دولت خط‌مشی خود را تغییر نداده است/ اشتباه دولت در سیاست ارزی موجب تشدید رکود، تورم و گرانی شد

 13. جهانگیری: دولت، تنهای تنهاست/ تلاطم اقتصادی فعلی، فقط راهکار سیاسی دارد

 14. روحانی: سال جدید، سال مهار تورم، متعادل کردن قیمت ارز و سال دوستی بیشتر با همه همسایگانمان است/ دولت برنامه‌های جدید خود را در اوایل سال جدید اعلام خواهد کرد

 15. حسام‌الدین آشنا، از مشایی روحانی تا سخنگوی مجازی دولتمردان

 16. ۹ نکته در تحلیل سال ۹۷؛ از جنگ تمام عیار اقتصادی تا جریانی که نسخه سازش پیچید/ امروز باید جوابگو باشند

 17. نامه ۷۵ نماینده مجلس به آملی لاریجانی: اجرای الزامات FATF عامل گرانی‌ها و سخت شدن معیشت مردم است

 18. چشم انداز تقابل بین ایران و آمریکا در سال 98 /آیا همه گزینه‌ها روی میز است؟

 19. دست‌درازان به بیت‌المال نخوانند

 20. رهبر انقلاب سال۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند/ کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است/ اولویت و مسئله فوری و جدی کشور، مسئله اقتصاد است

 21. صوفی: محبوبیت روحانی زیر ۱۰ درصد آمده است/ جهانگیری اخیرا استعفا داد، رهبر انقلاب مصلحت ندیدند/ تصور می‌کردیم آمریکا تنهاست و بقیه با ما همراه خواهند بود

 22. تکذیب خبر دستگیری قریب الوقوع وزیر نفت

 23. حضور احمدی‌نژاد در آخرین جلسه مجمع تشخیص  

 24. احتمال رسیدگی به شکایت از وزیر ارتباطات در سال آینده

 25. روزنامه کیهان: خبر را سانسور کنید! رنگ و بوی «ما می‌توانیم» دارد

آخرین عناوین