دهقان: عقب‌نشینی مقابل آمریکا پایانی نخواهد داشت/ کنار آمدن با آمریکا یعنی جنگ داخلی و فروپاشی در کشور

گروه سیاسی الف،   3970918115 ۹ نظر، ۴ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
دهقان: عقب‌نشینی مقابل آمریکا پایانی نخواهد داشت/ کنار آمدن با آمریکا یعنی جنگ داخلی و فروپاشی در کشور

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی گفت: عقب‌نشینی مقابل آمریکا پایانی نخواهد داشت.

به گزارش تسنیم ، محمد دهقان، نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی، در مراسم گرامیداشت روز دانشجو که پیش از ظهر امروز 18 آذر در سال اجتماعات دانشکده فنی شمسی‌پور دانشگاه تهران برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: پس از انقلاب و بیرون راندن آمریکا از کشور، آمریکا تلاش کرد از طریق سفارت خود با جذب نیروی انسانی به عنوان جاسوس نظام نوپای ایران را از بین ببرد.

وی افزود:گروه‌های دانشجویی با اطلاع از این هدف شوم با اقدامی پیش‌دستانه و حرکت به سمت سفارت آمریکا این سفارت را تسخیر و نقشه آمریکا را خنثی کردند.

** دوران دانشجویی دوران تمرین بصیرت‌افزایی است

نماینده مردم چناران و طرقبه در  مجلس با بیان اینکه دوران دانشجویی دوران تمرین بصیرت‌افزایی است،گفت: شما باید بدانید چه کسانی به شما خدمت و چه کسانی خیانت می‌کنند. به عنوان یک دانشجو باید از اوضاع منطقه به ویژه کشورهایی چون یمن، فلسطین آگاه باشید.

دهقان با اشاره به فعالیت دانشجویان در زمان حمله صدام به کشور گفت: دانشجویان در زمان جنگ تحمیلی چند دسته شدند. عده‌ای می‌گفتند که خدا صدام را لعنت کند که به ایران حمله کرد و تنها به این موضوع اکتفا می‌کردند و کلاس‌های درس را برای حضور در جبهه‌ها ترک نکردند اما عده‌ای دیگر صندلی‌های دانشگاه را ترک کردند و با حضور در جبهه‌ها موجب پیروزی‌های چشمگیری در زمان جنگ هشت ساله شدند. از جمله این دانشجویان می‌توان به شهید باقری‌ها و شهید همت‌ها اشاره کرد که به عنوان فرمانده در جنگ حضور داشتند.

وی افزود: پس از اتمام جنگ برخی گفتند جنگ که تمام شد بسیج هم کارش تمام شده است اما امام‌خمینی (ره) فرمودند که این ساده اندیشی است که با پایان جنگ، ماموریت بسیج نیز به پایان رسیده باشد. شاهد بودیم که بسیج جهان اسلام در این سالها به فرماندهی سردار سلیمانی شکل گرفت و توانست ریشه داعش در منطقه را بخشکاند.

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس با بیان اینکه بسیج جهان اسلام بینی عربستان و آمریکا را با نبوغ خود به خاک مالید، تصریح کرد: اگر جوانان مسلمان انقلابی در منطقه جلوی گسترش داعش را که ظرف یک هفته یک سوم کشور عراق را به تصرف خود درآورد را نمی‌گرفتند امروز ما باید در عمق خاک کشور با داعش می‌جنگیدیم.

دهقان گفت: با همه دشمنی‌ها و توطئه‌هایی که توسط آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی علیه ایران وجود داشته ما توانستیم به عنوان کشوری مستقل به پیشرفت‌های فوق العاد‌ای دست پیدا کنیم؛ البته در این مسیر آفت‌ها و بیماری‌هایی نیز به پیکر انقلاب 40 ساله ما افتاده است.

وی با اشاره به بخشی از این آفت‌ها گفت: فسادی که در بخشی از بدنه اجرایی کشور وجود دارد، حاصل عدم شفافیت‌ها است. دانشجو باید نارسایی‌ها در هر سه قوه را بیند و به نمایندگی از کل مردم، مسئولان کشور را وادار به پایبندی به قانون کند.

نماینده مردم چناران و طرقبه در  مجلس افزود: در سال‌های اخیر قانونی در مجلس به تصویب رسیده که براساس آن اموال مسئولان باید به شکل شفاف اعلام شود. دانشجویان باید مسئولان را در جایی که خطا می‌کنند بازخواست کنند. به اعتقاد من علت اینکه جریان دانشجویی همچنان در کشور بالنده است در صحنه‌بودن بخشی از این جریان است.

دهقان اضافه کرد: به فرموده مقام معظم رهبری ما در دهه 50 آمریکا را از کشور و در دهه 90 از منطقه بیرون کردیم. امروز که این کشور شکست خورده به دنبال این است که با تحریم اقتصادی و جنگ روانی به نوعی وانمود کند که انقلاب اسلامی به بن بست رسیده است.

وی افزود: علی‌رغم ضعف‌هایی که در کشور وجود دارد اقتصاد ما قدرتمند است. شما کشوری مانند ترکیه را نگاه کنید که تنها با یک تشر آمریکا و جنگ لفظی کوتاه مدت با مقامات آمریکا به مرحله‌ای رسید که واحد پولی این کشور به پایین‌ترین سطح خود در سال‌های اخیر رسیده است. بنابراین این موضوع نشان می‌دهد که علیرغم تحریم‌های 40 ساله آمریکا اقتصاد ایران به خوبی از پس این تحریم‌ها برآمده است.

نماینده مردم چناران و طرقبه در  مجلس خاطرنشان کرد: برخی‌ می‌گویند، چون آمریکا قوی است. باید تسلیم او باشیم و با او کنار بیاییم. سوال این است که تا کی باید کوتاه بیاییم آیا از عربستان نیز می‌توان بیشتر کوتاه آمد، آمریکا صراحتا در قبال آمریکا گفت که اگر ما از او حمایت نکنیم دو هفته نیز نمی‌تواند در برابر ایران دوام بیاورد. در حالیکه عربستان کاملا مطیع آمریکا است و هرچه این کشور تاکنون گفته را کاملا اجرا کرده ولی مقامات آمریکایی به صراحت اعلام می‌کنند که باید هزینه حمایت آمریکا از این کشور پرداخت شود.

دهقان افزود: چرا راه دور برویم مسئولان کشور خودمان نیز در سالهای اخیر به این نتیجه رسیدند که چون اوباما از ما خواسته که با آنها مذاکره کنیم، برویم و پای میز مذاکره با آمریکا بنشینیم. ولی شاهد بودیم که با وجود انجام کامل تعهدات ایران در برجام رئیس جمهور بعدی آمریکا به راحتی از این توافقنامه بین المللی خارج شد.

**خواسته‌های آمریکا از ایران

وی گفت: خواسته اصلی آمریکا از ما سه چیز است؛ یک اینکه سقف محدودیت‌های زمانی در برجام برداشته شود و ما هیچ‌گاه به توانمندی هسته‌ای دست پیدا نکنیم. خواسته دوم اینکه برد موشک‌های خود را تا 300 کیلومتر کاهش دهیم و خواسته سوم اینکه با زبان بی‌زبانی می‌گویند که ایران باید مطیع دستورات آمریکا در منطقه باشد.

نماینده مردم چناران و طرقبه در  مجلس ادامه داد: سه کشور اروپایی نیز پس از خروج آمریکا از برجام سخنان دولتمردان آمریکا را به نحوی دیگر تکرار کردند و در بیانیه‌های خود گفتند که ما از برجام خارج نمی‌شویم، ولی باید درباره آن سه شرط با ایران وارد گفتگو شویم؛ بنابراین اگر به تمامی حرف‌های آنها گوش کنیم باز هم درخواست‌های آنها تمام نخواهد شد و عقب‌نشینی در مقابل آنها حد یقفی نخواهد داشت.

** کنار آمدن با آمریکا یعنی جنگ داخلی و فروپاشی در کشور

دهقان تصریح کرد: ما اگر قوت منطقه‌ای‌مان از جمله توانمندی موشکی، صنعت هسته‌ای و قدرت منطقه‌ای را از دست بدهیم آمریکا به راحتی ما را از بین خواهد برد. ممکن است عده‌ای بگویند ما جمهوری اسلامی نمی‌خواهیم و اگر آمریکا بیاید مشکلات کشور حل می‌شود. پاسخ آنها این است که آمریکا قطعا خودش نمی‌آید، بلکه همانند سوریه گروه‌هایی تروریستی همچون داعش و جبهه النصره را ایجاد خواهند کرد تا با ورود به کشور زمینه فرو پاشی ایران را فراهم کنند. آن زمان است که ما باید در داخل خاک خودمان با این گوره‌های تروریستی وحشی بجنگیم.

وی تاکید کرد: کنار آمدن با آمریکا فراهم آوردن زمینه جنگ داخلی، فروپاشی در کشور و در نهایت به راه افتادن دریای خون در ایران است.

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس اضافه کرد: راه حل ما این است که همانند جنگ هشت ساله در برابر فشارها مقاومت کنیم. در آن دوران هیچ کشوری به ما کمک نکرد و حتی سلاح سبک به کشور ما نمی‌فروختند. ولی ما با تمرکز بر ظرفیت‌های داخلی توانستیم در این نبرد نابرابر پیروز شویم.

دهقان در بخش دیگری از سخنانش به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو گفت: عده‌ای در کشور هستند که می‌گویند، باید بهانه‌ها را از اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بگیریم، ولی ساختن بهانه‌های بی‌دلیل کار آسانی است. به طور مثال دولت دانمارک چند هفته پیش به بهانه اینکه ایران تلاش کرده است تا رهبر گروه تروریستی الاهوازیه در این کشور را ترور کند، فشارهای دیپلماتیک زیادی علیه ایران اعمال کرد و طرح تحریم ایران در اتحادیه اروپا مطرح شد. در حالیکه هیچ یک از مسئولان امنیتی کشور حتی از این ادعا خبر نداشتند و دولت دانمارک نیز نتوانست این ادعا را اثبات کند. بنابراین بهانهتراشی کار سختی نیست و ما نباید تمرکز خود را به مرتفع کردن بهانه‌های خارجی متمرکز کنیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۶۶۸۳۵۴۱۴:۵۰:۲۱ ۱۳۹۷/۹/۱۸
به عنوان یک شخص نظرات ایشان محترم است ولی با همین تفکرات؛ وضعیت اعتقادی و معیشتی مردم به اینجا رسیده است.
ناشناس۶۶۹۳۷۲۰۲:۳۹:۴۸ ۱۳۹۷/۹/۱۹
بعنوان یک فرد نظرات شما محترم اما با همین راستگویی ها کار را به فاجعه رساندید برجام بارزترین سند ننگین تاریخ است روی ترکمنچای سفید شد
ناشناس۶۶۸۳۶۷۱۴:۵۵:۲۲ ۱۳۹۷/۹/۱۸
وی تاکید کرد: کنار آمدن با آمریکا فراهم آوردن زمینه جنگ داخلی، فروپاشی در کشور و در نهایت به راه افتادن دریای خون در ایران است.!!!!!!!!!! الان هر کشوری با آمریکا روابط خوب داره، خون و خونریزی داره؟!!!!
ناشناس۶۶۸۴۹۳۱۵:۴۶:۳۳ ۱۳۹۷/۹/۱۸
والا ما هر کشوری دیدیم به آمریکا وصله وضعش خیلی هم خوبه الان امارات عربستان کره جنوبی ژاپن و... تو کدومشون جنگ داخلی واوضاع بد اقتصادی دیده میشه ؟!
ناشناس۶۶۸۶۱۰۱۶:۳۳:۴۲ ۱۳۹۷/۹/۱۸
هیچ جنگ داخلی نخواهد شد. هراس افکنی نکنید. ارکان کشورداری را اصلاح کنید مردم خوب میدانند راه صلاح وفلاح چیست.
ناشناس۶۶۸۷۳۴۱۷:۴۲:۱۴ ۱۳۹۷/۹/۱۸
اره چون خیلی از مشکلات اقتصادی حل میشه کسب و کار بیشتر میشه مردم میفهمن سالها سر شاخ شدن با امریکا فقط برای پر شدن جیب یه عده خاص بوده
ناشناس۶۶۸۷۷۰۱۸:۰۳:۰۸ ۱۳۹۷/۹/۱۸
جمع کنید بابا وضع کنونی قابل تحمل نیست
ناشناس۶۶۹۱۵۵۲۲:۱۰:۵۲ ۱۳۹۷/۹/۱۸
ارزش پول ما به طرز غیر قابل قبولی پایین آمده و کنترل و نظارتی روی قیمتها وجود ندارد، و همه از گرانی عاصی هستند، یعنی این وضع خیلی خوبه؟؟؟؟؟!!!!!
ناشناس۶۶۹۳۲۵۰۱:۰۶:۳۸ ۱۳۹۷/۹/۱۹
تا وقتی این عقب مانده های ذهنی در قدرت هستند اوضاع مملکت هر روز بدتر میشه

پربحث‌های اخیر

 1. تاجزاده: مردم از اعتراف گیری بخشی راضی نیستند/ زاکانی: صریحا بگوئید آمریکا را دشمن می‌دانید یا خیر؟

 2. نماینده مجلس: مالیات پزشکان ۷۲۰۰ میلیارد تومان است

 3. نقاط قوت ایران در برابر آمریکا از نگاه یک نشریه عربی/ تحریم‌ها علیه ایران به شکست می‌خورد و احتمال جنگ بسیار ضعیف است

 4. پیشنهاد بانک‌ها برای جلوگیری از خروج سپرده‌ها

 5. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 6. چه کسی نمی‌گذارد حقوق مدیران شفاف شود؟/ نگرانی آیت‌الله جنتی درباره گرانی/ سرمایه اجتماعی روحانی افت کرده است

 7. شایعه قومیتی جدید با انتشار تصویر بازیگر زن عرب  

 8. کانال مالی ایران و سوئیس آماده راه‌اندازی شد

 9. رهبر مخالفان ونزوئلا خود را رئیس جمهور خواند/ ترامپ به رسمیت شناخت

 10. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

 11. مطهری در گفتگو با الف : موافق سهمیه بندی و 2 نرخی شدن بنزین هستم

 12. عرضه گوشت سگ در مشهد تکذیب شد

 13. فرانسه: کانال ویژه مالی با ایران احتمالاً ظرف روزهای آینده راه‌اندازی می‌شود

 14. بطحایی: تنها راه نجات آموزش و پرورش بازنگری کلی مسیر است

 15. جزئیات تغییرات تورم یکساله ۱۰دهک جامعه/افزایش فاصله تورمی دهک‌ها

 16. معاون برون مرزی صداوسیما: آمریکا می‌خواهد فشار روانی روی مرضیه هاشمی وارد کند

 17. «رزمایش قطع اینترنت» لغو شد  

 18. روحانی: آمریکایی‌ها هرگز نمی‌توانند به خواسته‌هایشان برسند/ با افتخار تحریم‌های آمریکا را دور می‌زنیم

 19. واعظی: رهبر انقلاب پاسخ نامه وزرا درباره لوایح FATF را داده‌اند/ افکار عمومی دنیا را برای آزادی «مرضیه هاشمی» بسیج می‌کنیم

 20. پاسخ وزارت نفت به مطالبه مردمی درباره مدیران پروازی/ فراخوان دیده‌بان: مدیران پروازی را معرفی کنید

 21. رئیس سازمان غذا و دارو: داروهای خارجی کیفیت مناسبی ندارند

 22. اطلاعیه دفتر رئیس جمهور در خصوص سخنان اخیر دکتر روحانی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

 23. جعفری دولت آبادی: دادستانی نمی‌تواند در رابطه با تولید و قیمت‌گذاری کالاها ورود زیادی داشته باشد

 24. با برجام چه باید کرد؟

 25. تهران - تل‌آویو، هفت دقیقه  

پربحث‌های دیروز

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 4. تاجزاده: مردم از اعتراف گیری بخشی راضی نیستند/ زاکانی: صریحا بگوئید آمریکا را دشمن می‌دانید یا خیر؟

 5. نماینده مجلس: مالیات پزشکان ۷۲۰۰ میلیارد تومان است

 6. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 7. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 8. پورابراهیمی: سال ۹۸ سخت، اما قابل مدیریت است

 9. انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از سخنان روحانی: رئیس جمهور باید به قسم خود پایبند باشد

 10. نقاط قوت ایران در برابر آمریکا از نگاه یک نشریه عربی/ تحریم‌ها علیه ایران به شکست می‌خورد و احتمال جنگ بسیار ضعیف است

 11. جهانگیری: در صورت فینالیست شدن تیم ملی به امارات می‌روم

 12. دژپسند خطاب به پوری‌حسینی: به دنبال کار برای خودت باش، در تیم من جایی نداری!

 13. پیشنهاد بانک‌ها برای جلوگیری از خروج سپرده‌ها

 14. اضافه کار و رفاهیات کارمندان در سال ۹۸ چقدر پیش‌بینی شد + جدول

 15. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 16. بخشی در روزهای بازداشت: دوست داشتم مشهور شوم!

 17. چه کسی نمی‌گذارد حقوق مدیران شفاف شود؟/ نگرانی آیت‌الله جنتی درباره گرانی/ سرمایه اجتماعی روحانی افت کرده است

 18. شایعه قومیتی جدید با انتشار تصویر بازیگر زن عرب  

 19. کانال مالی ایران و سوئیس آماده راه‌اندازی شد

 20. رهبر مخالفان ونزوئلا خود را رئیس جمهور خواند/ ترامپ به رسمیت شناخت

 21. پاسخ تامین اجتماعی به برخی اعتراضات و پرسش‌ها درباره «بسته حمایتی»

 22. قیمت بلیت هواپیما برای تعطیلات ۲۲ بهمن میلیونی شد+ عکس

 23. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

 24. بررسی عملکرد قرض‌الحسنه بانک‌ها

 25. حدادعادل: سیاسیون عدالت را به حاشیه بردند/ یکی از مهمترین مشکلات اقتصاد ما بانک‌ها هستند

پربحث‌های هفته

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارتخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 3. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 4. تشدید اختلافات ایران و اروپا، احتمال تحریم‌های جدید و فروپاشی برجام

 5. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 6. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 7. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 8. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 9. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 10. توزیع دو کیلو گوشت یخ‌زده با کارت ملی!/ برای گرفتن گوشت منجمد، منجمد شوید!

 11. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 12. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 13. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 14. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 15. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 16. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 17. فقط ۳۰ ثانیه تا موفقیت

 18. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 19. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

 20. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 21. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 22. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 23. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 24. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 25. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

پربحث‌های اخیر

 1. تاجزاده: مردم از اعتراف گیری بخشی راضی نیستند/ زاکانی: صریحا بگوئید آمریکا را دشمن می‌دانید یا خیر؟

 2. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 3. چه کسی نمی‌گذارد حقوق مدیران شفاف شود؟/ نگرانی آیت‌الله جنتی درباره گرانی/ سرمایه اجتماعی روحانی افت کرده است

 4. شایعه قومیتی جدید با انتشار تصویر بازیگر زن عرب  

 5. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

 6. مطهری در گفتگو با الف : موافق سهمیه بندی و 2 نرخی شدن بنزین هستم

 7. روحانی: آمریکایی‌ها هرگز نمی‌توانند به خواسته‌هایشان برسند/ با افتخار تحریم‌های آمریکا را دور می‌زنیم

 8. واعظی: رهبر انقلاب پاسخ نامه وزرا درباره لوایح FATF را داده‌اند/ افکار عمومی دنیا را برای آزادی «مرضیه هاشمی» بسیج می‌کنیم

 9. اطلاعیه دفتر رئیس جمهور در خصوص سخنان اخیر دکتر روحانی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

 10. جعفری دولت آبادی: دادستانی نمی‌تواند در رابطه با تولید و قیمت‌گذاری کالاها ورود زیادی داشته باشد

 11. با برجام چه باید کرد؟

 12. هفت دقیقه تا تل‌آویو

 13. ابطحی: رئیس‌جمهور به جای درد دل، راه حل پیدا کند

 14. استیصال آمریکا در برابر صدای متفاوت مستندساز ایرانی + متن بیانیه

 15. مانور «شکنجه» روی خط بی‌بی‌سی + عکس

 16. ۴ بهمن ۱۳۵۷؛ محاصره مهرآباد

 17. وزارت خارجه اعلام کرد: اظهارات ماجدی نظرات شخصی او بوده نه دیدگاه وزارت خارجه

 18. لاریجانی: فربه‌شدن دولت ۸۵ تا ۹۰ درصد بودجه را به خود اختصاص می‌‌دهد

 19. روایتی از دیدار مقام معظم رهبری با ماندلا/ تجربه سیاسی آیت‌الله خامنه‌ای برای پیروزی «نلسون ماندلا»

 20. نام سردار قاسم سلیمانی در بین ۱۰ متفکر برتر امنیتی-دفاعی جهان

 21. رئیس سازمان صداوسیما: دهه پنجم انقلاب دهه نوسازی و جوان شدن رسانه ملی است

 22. درخواست اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی از ۲۹ عضو مجمع تشخیص

 23. ضرغامی: نسبت به انتساب بلاوجه نظرات شخصی به رهبری حساسیت نشان دهید

 24. نماینده سازمان ملل در امور سوریه به ایران می‌آید

 25. اسماعیلی: تغییر در مدیریت قوه‌قضاییه نباید موجب سستی در کارها شود

پربحث‌های دیروز

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. تاجزاده: مردم از اعتراف گیری بخشی راضی نیستند/ زاکانی: صریحا بگوئید آمریکا را دشمن می‌دانید یا خیر؟

 4. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 5. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 6. انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از سخنان روحانی: رئیس جمهور باید به قسم خود پایبند باشد

 7. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 8. بخشی در روزهای بازداشت: دوست داشتم مشهور شوم!

 9. چه کسی نمی‌گذارد حقوق مدیران شفاف شود؟/ نگرانی آیت‌الله جنتی درباره گرانی/ سرمایه اجتماعی روحانی افت کرده است

 10. شایعه قومیتی جدید با انتشار تصویر بازیگر زن عرب  

 11. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

 12. حدادعادل: سیاسیون عدالت را به حاشیه بردند/ یکی از مهمترین مشکلات اقتصاد ما بانک‌ها هستند

 13. مطهری در گفتگو با الف : موافق سهمیه بندی و 2 نرخی شدن بنزین هستم

 14. روحانی: آمریکایی‌ها هرگز نمی‌توانند به خواسته‌هایشان برسند/ با افتخار تحریم‌های آمریکا را دور می‌زنیم

 15. واعظی: رهبر انقلاب پاسخ نامه وزرا درباره لوایح FATF را داده‌اند/ افکار عمومی دنیا را برای آزادی «مرضیه هاشمی» بسیج می‌کنیم

 16. توضیحات وزیر علوم درباره بازدید بازرسان آژانس از دانشگاه‌ها

 17. آخرین خبرها از استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس

 18. اطلاعیه دفتر رئیس جمهور در خصوص سخنان اخیر دکتر روحانی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

 19. جعفری دولت آبادی: دادستانی نمی‌تواند در رابطه با تولید و قیمت‌گذاری کالاها ورود زیادی داشته باشد

 20. با برجام چه باید کرد؟

 21. لاریجانی: دولت را ملزم به درج حقوق مدیران بر روی سامانه حقوق و دستمزد کنید

 22. هفت دقیقه تا تل‌آویو

 23. ابطحی: رئیس‌جمهور به جای درد دل، راه حل پیدا کند

 24. استیصال آمریکا در برابر صدای متفاوت مستندساز ایرانی + متن بیانیه

 25. مانور «شکنجه» روی خط بی‌بی‌سی + عکس

پربحث‌های هفته

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 3. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 4. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 5. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 6. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 7. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 8. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 9. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 10. رییس دادگستری تهران در گفتگو با الف: مرتضوی در زندان است/ به دروغ‌ها توجه نکنید

 11. نصب بنر بانوی معترض در مقابل مجمع تشخیص برای رد لوایح fatf   

 12. تاجزاده: مردم از اعتراف گیری بخشی راضی نیستند/ زاکانی: صریحا بگوئید آمریکا را دشمن می‌دانید یا خیر؟

 13. کرباسچی به زندان رفت + جزئیات

 14. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 15. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 16. چهار ماه کفاره برای یک نفر، چهار سال برای یک ملت

 17. توکلی خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس: از اقدام غیرقانونی دولت برای حذف دانشگاه‌های موفق جلوگیری کنید/ مانع ایجاد فرصت برای مقامات دولتی شوید

 18. اسماعیل کوثری: فساد برخی افراد و مسئولین به معنی فراگیری فساد در جامعه نیست

 19. جزئیات بازداشت همدست اسماعیل بخشی/ ضرب و شتم ضابطان زن قضایی توسط مهدی قلیان

 20. روحانی و فیلترینگ؛ چه کسی خواستار برخورد با فیلتر‌شکن‌ها بود؟

 21. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 22. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 23. برجام سه ساله شد/ خروج آمریکا از توافق و تعلل بی پایان اروپایی‌ها/ احتمال ارائه یک پیشنهاد ضعیف به ایران وجود دارد

 24. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 25. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

آخرین عناوین