چرا حقوق ۳۰۰۰ دلاری علی اکبر صالحی ۷۰۰ دلار شد؟

گروه سیاسی الف،   3970910111 ۵۱ نظر، ۱۶ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
چرا حقوق ۳۰۰۰ دلاری علی اکبر صالحی ۷۰۰ دلار شد؟

علی اکبر صالحی در گفتگویی مدعی شد، وضعیت فعلی اقتصاد و رشد قیمت ارز عمدتا ناشی از فشارهای خارجی است، ولی بررسی سوابق عملکرد مسئولان و اظهارات کارشناسان خلاف این ادعا را ثابت می کند.

علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در گفت وگو با یورو نیوز اعلام کرده، تا یکسال قبل براساس دلار حقوق 3000 دلاری دریافت می کرده که الان این میزان به 700 دلار رسیده است.

وی مدعی است: ملت ایران به قدری هوشیار و آگاه هستند که بدانند این وضعیت عمدتاً ناشی از فشارهای خارجی است؛ البته او می گوید: ما هم به عنوان مسئول ممکن است قصوری داشته باشیم اما ملت می داند که این وضعیت عمدتاً از فشارهای خارجی است.

اگر ملاک آقای صالحی از مشکلات اقتصادی کاهش ارزش دلاری حقوق دریافتی شان است که باید، متذکر شویمقیمت دلار قبل از آغاز فشارهای خارجی در کشور اوج گرفت که به اذعان خود دولتی ها علت اوج گیری دلار سیاست های غلط دولت و بانک مرکزی وقت بوده است و اگر غیر از این می بود، باید از 13 آبان و همزمان با جوسازی آمریکا برای آغاز دور جدید تحریم ها، نرخ دلار روند صعودی در پیش می گرفت، ولی اتفاقا از آغاز این دور تحریم ها، قیمت دلار و سکه نزولی شده و با اصلاح برخی تصمیمات غلط ماه های گذشته نرخ دلار تا کانال 10 هزار تومان هم سقوط کرده است.

افزایش قیمت دلار از روزهای ابتدایی سال 97 رسماً کلید خورد و ضعف مدیریت در بانک مرکزی موجب شد تا دلار از 5 هزار تومان روزهای پایانی سال 96 به 19 هزار تومان چند ماه بعد از آغاز سال 97 برسد.

قاطبه کارشناسان و فعالان اقتصادی اذعان دارند که در کشور ما گرانی دلار و ضعف نظارت مسئولان دو عامل اصلی گرانی کالاها و خدمات در بخش های مختلف اقتصادی است و با افزایش قیمت دلار در ماه های اخیر قیمت ها در تمام بازارهای ایران افزایش چشم گیری داشت.

اما باوجود روشن بودن این وضعیت، موافقان افزایش قیمت دلار در دولت با همکاری بانک مرکزی توانستند وضعیت اسفباری را در اقتصاد ایران به ثبت برسانند و رکورددار گران ترین دلار تاریخ شوند.

گفت وگوی اخیر صالحی و ربط دادن مشکلات اقتصادی به فشارهای خارجی شاید نمونه تداوم تفکر غلط در دولت باشد که سالها کشور را درگیر خود کرده بی آنکه قدمی برای حل مشکلات در داخل کشور بردارد. اما گذشت زمان نشان داد که اعتماد به غرب و دادن امتیازهای فروان راه چاره مشکلات کشورمان نبود.

دولت روحانی در سال های قبل و از همان ابتدا که سکان دولت را برعهده گرفت ریشه حل مشکلات را در خارج از کشور می دانست و به جای تقویت ظرفیت های داخلی اقتصاد، تلاش می کرد با مذاکره گامی برای حل مشکلات بردارد.

اما ماحصل مذاکره و امضای برجام و ... به اذعان ولی الله سیف "تقریباً هیچ" شد و دست آخر دولت و مردم ماندند و یک دنیا گرانی و مشکل اقتصادی!

مشکلات اقتصادی که در این سالها به ویژه ماه های اخیر در کشور بوجود آمده برکسی پوشیده نیست و همه می دانند که الان چرخ اقتصاد کشورمان با چه سختی هایی به کندی میچرخد.

گرانی های سرسام آور، تعطیلی واحدهای تولیدی، بیکاری جوانان، عدم تامین هزینه معاش توسط خانوارهای کم درآمد و ... بخشی از مشکلاتی است که در این دوره تشدید شده است.

دلار 19000 تومانی که اثرات روانی منفی متعددی در بازار های مختلف اقتصادی گذاشت و هنوز هم با دلار 11 هزار تومانی به حالت عادی برنگشته است، حاصل سیاست های غلط اقتصادی همین دولت بود و قبل از آنکه تحریم های آمریکا اعمال شود، در بازار ثبت شد اما با این حال هنوز برخی از دولتی ها تلاش دارند که ریشه این مشکلات را به خارج از کشور ارتباط دهند.

این درحالی است که حتی موافقان دولت هم اذعان داشتند که تحریم ها اثری در اقتصاد نداشته و آنچه رخ داده ماحصل سیاست های غلط اقتصادی دولت بوده است.

منبع:تسنیم

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۶۵۷۰۷۵۱۳:۳۶:۲۶ ۱۳۹۷/۹/۱۰
نوبخت عامل بیشتر بدبختی ملت است. برکنارش کنید.
ناشناس۶۵۷۱۷۲۱۴:۲۷:۰۶ ۱۳۹۷/۹/۱۰
چرا به دلار حقوق میگیره
ناشناس۶۵۷۴۹۱۱۷:۰۲:۴۴ ۱۳۹۷/۹/۱۰
از سر دولت حسن و اسحاق
ناشناس۶۵۷۵۰۴۱۷:۰۶:۴۱ ۱۳۹۷/۹/۱۰
معادل سازی کرده ، یعنی وقتی دلار هزارتومان بود اگر حقوقش سه میلیون بود معدل سه هزار دلار دریافت میکرد. الان که 700 دلار میگیره معادل ده میلیون حقوقشه
ناشناس۶۵۷۵۷۳۱۷:۴۹:۵۱ ۱۳۹۷/۹/۱۰
به دلار حقوق نمی گیرن .پارسال با دلار 3500تومنی خقوق ایشون که حدود 10میلیون بوده میشده 3000دلار الان با دلار 14000تومنی میشه حدود 700دلار
ناشناس۶۵۷۲۰۲۱۴:۴۲:۱۶ ۱۳۹۷/۹/۱۰
سر برجام سلامت!!!!
ناشناس۶۵۷۲۴۵۱۴:۵۷:۲۵ ۱۳۹۷/۹/۱۰
و همینطور نهاوندیان و جهانگیری .
ناشناس۶۵۷۳۱۷۱۵:۲۸:۳۷ ۱۳۹۷/۹/۱۰
محاکمه باید بشه
ناشناس۶۵۷۳۳۰۱۵:۳۲:۵۹ ۱۳۹۷/۹/۱۰
مغز متفکر بدبختیمون نیلی بود که بی سر و صدا از بار مسئولیت دررفت
کارمند وزارت کار.۶۵۷۳۳۹۱۵:۳۸:۱۰ ۱۳۹۷/۹/۱۰
اقای نوبخت به کارکنان شهرستان بیشترین ظلم رو کرده و بیشترین لطف به نجومی بگیران.
ناشناس۶۵۷۳۷۱۱۵:۵۳:۵۱ ۱۳۹۷/۹/۱۰
سقوط 300 درصدی پول در تمام دولت‌ها بوده
مجید۶۵۷۵۶۷۱۷:۴۶:۳۳ ۱۳۹۷/۹/۱۰
ولی با کاهش ارزش ریال قدرت خرید بعضی ها هیچ فرقی نکرده و اونها خیل عظیم تحصیلکرده های بیکارند . چون 0 =0
ناشناس۶۵۷۰۹۱۱۳:۴۶:۲۲ ۱۳۹۷/۹/۱۰
چرا دلاری حقوق میگیره؟!!!!!!!!!آها چون واسه ار.پا و آمریکا کار میکنه- درضمن ایشان از چند جا حقوق میگیره و اینکه واقعا دانشگاه شخصی چند نفره هم دارند دانشگاه خاتم- شاگردهای هاشمی همه فعال بازاری هستند از مراکز فرهنگی و آموزشی
ناشناس۶۵۷۵۶۲۱۷:۴۴:۱۴ ۱۳۹۷/۹/۱۰
واقعا یکم فکر نمیکنید کامنت میذارید؟!! اگه دلاری حقوق میگرفت که با تغییر ارزش ریال تغییری در دریافتی ایشون ایجاد نمیشد!
ناشناس۶۵۷۶۶۸۱۸:۵۳:۲۹ ۱۳۹۷/۹/۱۰
دلاری حقوق نمیگیره حقوقشو به دلار حساب کرده
ناشناس۶۵۷۷۰۷۱۹:۱۷:۱۸ ۱۳۹۷/۹/۱۰
به دلار حقوق نمیگیره.چرا دقت نمیکنید!!؟؟منظور کاهش ارزش پول ماست که اون موقع مثلا ده میلیون حقوقش میشد سه هزار دلار و الان ده میلیون میشه هفتصد دلار
ناشناس۶۵۷۰۹۵۱۳:۴۸:۱۹ ۱۳۹۷/۹/۱۰
یارانه 45 دلاری مردم چرا 3 دلار شد ؟!
ناشناس۶۵۷۰۹۷۱۳:۵۰:۰۳ ۱۳۹۷/۹/۱۰
حالا که دستاورد برجام دقیقا"هیچ شد تیم مذاکره کننده باید سکه ها را به بیت المال برگردانند.
ناشناس۶۵۷۱۰۱۱۳:۵۲:۵۰ ۱۳۹۷/۹/۱۰
بنده خدا داره لنگ می‌پوشه دیگه!
ناشناس۶۵۷۱۱۴۱۳:۵۸:۴۵ ۱۳۹۷/۹/۱۰
این کاهش حقوقتان ،به خاطر تحریم نبود ، به خاطر بی تدبیری رییس بود..
ناشناس۶۵۷۱۱۶۱۴:۰۰:۱۳ ۱۳۹۷/۹/۱۰
نویسنده عزیز؟ تورو به خدا این مسخره بازی هارو تمومش کنین مردم دارن میمیرن!!!! به خدا غذا نیست ، پول نیست ، جنس نیست!!! هیچی نیست
ناشناس۶۵۷۶۶۰۱۸:۵۲:۰۱ ۱۳۹۷/۹/۱۰
اوضاع خوب نیست ولی اینقدر سیاه نمایی نکن.
حمید۶۵۷۱۲۱۱۴:۰۱:۵۰ ۱۳۹۷/۹/۱۰
علی برکت الله
ناشناس۶۵۷۵۶۸۱۷:۴۷:۱۸ ۱۳۹۷/۹/۱۰
چیز بهتر از این نداری بگی؟! فارسی بگو.
ناشناس۶۵۷۱۳۷۱۴:۰۹:۵۵ ۱۳۹۷/۹/۱۰
خب قرار بود برجام همه چی رو درست کنه ، چی شده که نه تنها درست نکرده قیمت اجناس و دلار رو چندین برابر کرده و حتی اوضاع از وقتی که هسته ای داشتیم و آمریکا و اروپا هم تحریممان کرده بود بدتر شده؟ پس مشخصه عملکرد تیم خارجی دولت ( و مدیران حراف و تنبل داخلی ) مسبب این مشکلات است. از همون روز انتخابات که جهانگیری برامون خطبه میخوند وضعیت امروز قابل پیش بینی بود و البته با توجه به طرح سلامت و صندوقهای بیمه ای اوضاع خراب تر خواهد شد. مگر با دعای مردم و گوش به فرمان بودن مسئولین به رهبر عزیزمان مشکلات کم شود
ناشناس۶۵۷۱۳۸۱۴:۱۱:۱۳ ۱۳۹۷/۹/۱۰
واسه یه جمله چه آسمون ریسمونی بافتی. اونا بد هستن شماها بدتر
ناشناس۶۵۷۱۴۳۱۴:۱۴:۰۰ ۱۳۹۷/۹/۱۰
قبل از اینکه بحثی از تحریم و خروج امریکا از برجام باشه در سال 96 دولت و بانک مرکزی به عمد باز ارز را در جهت گرانی تحریک میکردند که بعد از خروج امریکا از برجام کنترل آن از دستشان خارج شد و فاجعه بوجود آورد
حسن۶۵۷۱۶۶۱۴:۲۳:۴۰ ۱۳۹۷/۹/۱۰
من نمیدونم این آقا و آقای ظریف مسئولین جمهوری اسلامی هستن یا نفوذی؟؟؟؟ خو برادر محترم الان نزدیک 6 ساله تمام ارکان مملکت دست شما بوده.اینکه میگی "افزایش قیمتها همش به خاطر تحریمه" معنیش اینه که حضرات هیچ کاری توی این 6 ساله نکردن که بتونه جلوی اثر تحریمها رو بگیره. پس لطفا زحمت رو کم کنید!!!!!!!
ناشناس۶۵۷۱۸۴۱۴:۳۱:۰۱ ۱۳۹۷/۹/۱۰
تحلیل آبکی بود
ناشناس۶۵۷۱۹۰۱۴:۳۴:۵۳ ۱۳۹۷/۹/۱۰
فارغ التحصیل ام آی تی و دانشجوی نخبه و چندین سال مدیر ارشد این کشور نمیداند مشکل کجاست و شما میدونی !! کاش میشد شما رو رئیس کنیم !!
ناشناس۶۵۷۶۷۰۱۸:۵۴:۰۱ ۱۳۹۷/۹/۱۰
اتفاقا ایشان جز بیسواد ترین افراد است. بروید جستجو کنید.
ناشناس۶۵۷۱۹۲۱۴:۳۵:۳۵ ۱۳۹۷/۹/۱۰
مقصر اصلی روحانی و دولت اشراف گرایی اش می باشد که همش به فکر خود شان هستند و می خواهن قشر فقیر و متوسط جامعه را از بین ببرند
ناشناس۶۵۷۲۱۳۱۴:۴۷:۲۲ ۱۳۹۷/۹/۱۰
ناتوانی و بی تدبیری و نادانی مسئولان باعث عمده مسائل ارز شد.
محمد۶۵۷۲۲۰۱۴:۴۹:۵۶ ۱۳۹۷/۹/۱۰
اینکه قیمت دلار 4 برابر شد قطعا سهل انگاری دولت بوده است. و اما اینکه بگوئیم تحریم ها تاثیر ندارد هم دروغ است. قیمت فروش نفت از 85 دلار به 55 دلار پایین آمده فروش نفت ما هم از 2300 بشکه شده 700 تا 800 بشکه بانکهای مان تحریم هستند. معاملی با دلار ممنوع و معامله با تجار ما ممنون فروش تجهیزات و خرید از ما ممنون. آنوقت تاثیری ندارد؟!!! اینکه بخواهیم به مردم روحیه بدهیم راهش دروغ گفتن نیست. به جای آن باید حیف و میل بیت المال کم شود. هزینه های اضافی و بخور بخورها هم کم شود. برو بچی که 300 تا شغل دولتی دارند کم شود.
ناشناس۶۵۷۲۳۶۱۴:۵۴:۱۸ ۱۳۹۷/۹/۱۰
آخه دلم برای آقای صالحی سوخت . نون توی سفره اش نیست . بگید از کمیته امداد براش کمک بفرستند . باید خون گریست به حال ملتی که صالحی و نوبخت و شریعتمداری و جهانگیری و روحانی ..... صاحب منصبانش باشند .
ناشناس۶۵۷۲۴۳۱۴:۵۶:۲۹ ۱۳۹۷/۹/۱۰
یکی هم که حرف راست میزنه باید حساب پس بده درامد همه مردم به یک چهارم کاهش پیدا کرده در تمام دنیا دولت ها قدرت خرید مردم کشورشان را بالا میبرند تا اقتصادشان کار کند اینجا هر چهار سال تقلیل پیدا میکنه
معلم۶۵۷۲۵۲۱۵:۰۱:۲۳ ۱۳۹۷/۹/۱۰
ما معلمان چه کنیم که حقوق 400 دلاریمان از پارسال تا امسال به صد و پنجار دلار تنزل پیدا کرده؟
ناشناس۶۵۷۲۶۰۱۵:۰۳:۵۹ ۱۳۹۷/۹/۱۰
صالحی از خجالتش این حرف رو زده.
ناشناس۶۵۷۲۸۹۱۵:۱۵:۵۷ ۱۳۹۷/۹/۱۰
آقای صالحی عزیز آیا هدف شما از این حرف آن هم با یک رسانه خارجی تشویق بیشتر بیکانگان به تحریم بیشتر نبوده است؟ آیا انتساب همه مشکلات گرانی و ارز به تحریمها سلب کلی مسئولیت دولترمردان به علت برنامه های غلط اجرایی نیست؟ اگر علت مشکلات برگشت تحریمها است چرا شما به دشمن اعتمادکامل نمودید و چنین احتمالی را پیش بینی نکردید؟
ناشناس۶۵۷۳۰۳۱۵:۲۱:۳۲ ۱۳۹۷/۹/۱۰
اول باید خود روحانی استعفا دهد بعد هم افرادی مانند نوبخت از صحنه مدیریت برای همیشه حذف شوند
ناشناس۶۵۷۶۰۲۱۸:۰۲:۴۲ ۱۳۹۷/۹/۱۰
یا استعفا یا حداکثر چند سال دیگه میره ببینم بعدش چه گلی به سر ملت میزنن
کارمندیان۶۵۷۳۵۳۱۵:۴۵:۱۶ ۱۳۹۷/۹/۱۰
مدیریت دکتر نوبخت / ایران شده بدبخت
ناشناس۶۵۷۳۵۶۱۵:۴۶:۳۷ ۱۳۹۷/۹/۱۰
سیاستهای خارجی علت العلل خرابی وضعیت اقتصادی کشور است
سعید۶۵۷۳۶۷۱۵:۵۱:۳۶ ۱۳۹۷/۹/۱۰
من کارمندا وزارت کار ۱۵۰ دلار حقوق میگیرم در منطقه محروم. هم محروم از امکانات هم محروم از رفاه اولیه هم کار پر استرس خدای از نوبخت و وزیر کار نگذره..
ناشناس۶۵۷۳۹۱۱۶:۰۳:۲۵ ۱۳۹۷/۹/۱۰
چرا خودمان را به نادانی میزنیم اگر فشار خارجی و تحریم‌ها بی اثر است پس تاثیری بر معیشت مردم ندارد ایشان از نظر مالی مثالی زده‌اند که فشار بر مردم را نشان دهند والا قرار نیست فشار فیزیکی باشد
ناشناس۶۵۷۴۷۸۱۶:۵۶:۴۳ ۱۳۹۷/۹/۱۰
تحلیل های الف اکثرا ابکی است ودرجهت خراب کردن دولت شما ودوستان دلواپس که دردولت هاله نوروقتی دلار هزارتومنی چهارهزارتومن شداسمان وزمین رابهم میبافتید تا توجیه کنیدانصاف داشته باشید مقصرشرایط فعلی دراصل شماهستیداگرریشه یابی شود.
فاطیما۶۵۷۵۴۱۱۷:۲۴:۰۹ ۱۳۹۷/۹/۱۰
حالاچه غمی دارن درلایحه بودجه ۹۸ حقوقشون افزایش ۵۰ درصد بقیه کارمندان ۲۰ درصد!!!!
کارشناس سیاسی منطقه۶۵۷۵۶۹۱۷:۴۷:۵۵ ۱۳۹۷/۹/۱۰
آقای صالحی امروز روز خوش شماست. وقتی سردار اعظم قدرت را در دست بگیرید شما و آقای ظریف همانند معاون اول های آقای احمدی نژآد محاکمه و به زندان افکنده خواهید شد. شاید به صلاح شما باشد که به عنوان یک رایزان خود را به یک کشور اروپایی برسانید
ناشناس۶۵۷۵۷۶۱۷:۵۰:۵۲ ۱۳۹۷/۹/۱۰
اینکه گفته بشه رشد غیرمنطقی ارزش ارز صرفا ناشی از تحریمهاست، همانقدر دور از واقعیته که ادعای نویسنده دال بر این موضوع که تحریمها هیچ تاثیری بر اقتصاد نداشته!
ناشناس۶۵۷۵۷۷۱۷:۵۱:۰۹ ۱۳۹۷/۹/۱۰
لطفا کمتر به ملت دروغ بگویید عامل اصلی فشارهای خارجی بود و صاحبان دلار داخلی که دکتر طریف بخوبی به این موضوع اشاره کرد. بجای حل مساله صورت مساله را پاک نکنید. قدر کارشناسانی مثل دکتر صالحی را بدانیم!!!!!!!!
شهمیرزادی۶۵۷۶۵۰۱۸:۴۶:۵۹ ۱۳۹۷/۹/۱۰
خدا از تقصیر باعث و بانی این گرانی ها نگذره

پربحث‌های امروز

 1. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 2. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 3. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 4. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 5. چرا روحانی زبان گفت‌وگو با آمریکا را ترک کرد؟

 6. استیضاح وزیر اقتصاد به علت توهین کارمند گمرک کلید خورد!

 7. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به کارمند گمرک توهین کرد!

 8. واکنش کاربران توییتر به فیلم منتشر شده از نماینده سراوان/ عذرخواهی عجیب از ترس استیضاح/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کجاست؟

 9. دلیل مشاجره نماینده مجلس با کارمند گمرک

 10. تحلیل جالب علی علیزاده از برخورد نماینده سراوان با کارمند گمرک

 11. پیشنهاد نمایندگان به خودروسازها درباره قیمت خودرو

 12. متروسواری معصومه ابتکار در سه‌شنبه بدون خودرو  

 13. جهانگیری: بخش‌های مهم اقتصادی مورد تهاجم دشمن است/ آمریکا می‌خواهد مردم با تنگنا رو به رو شوند

 14. توضیح دژپسند در گفت‌وگو با الف در مورد عذرخواهی از نماینده سراوان

 15. پیوند ترامپ با مغزهای کوچک زنگ زده

 16. رهبر انقلاب: نباید دنبال ریاست بدویم

 17. ظریف: نتانیاهو ایران را به نابودی با سلاح اتمی تهدید می‌کند

 18. ایرانی‌ها خانه‌هایشان در گرجستان را به حراج گذاشتند

 19. مجمع عمومی سازمان ملل ایران را به نقض حقوق بشر متهم کرد

 20. فوت چند دانش‌آموز در آتش‌سوزی مدرسه/ بازداشت مدیر و مربی آموزشی + تصاویر

 21. شروط نمایندگان اصفهان برای پس گرفتن استعفا

 22. گزافه‌گویی برایان هوک علیه ایران در گفتوگو با صدای آمریکا

 23. خرازی: اروپا تعهداتش را اجرا نکند متضرر می‌شود

 24. داستان اقتصاد و احتکار

 25. علی کفاشیان استعفا کرد

پربحث‌های دیروز

 1. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 2. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 3. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 4. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 5. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 6. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

 7. تصمیم جدید نمایندگان مستعفی استان اصفهان

 8. تصویری از بچه‌های پایگاه بسیج شانزه‌لیزه  

 9. محسن رضایی: فشارهای اقتصادی آخرین تست دشمن است/ جمهوری اسلامی متعلق به ملت است

 10. ادعای نتانیاهو: جاسوسان اسراییلی به صورت عادی به ایران می‌روند!

 11. احمد توکلی خطاب به وزیر اقتصاد: جلوی خصوصی سازی خسارت بار آلومینیوم المهدی را بگیرید

 12. پاسخ جالب ظریف به سوال مجری درباره دخالت ایران در منطقه   

 13. «سردار مریم» تنها زن سردار ایرانی + عکس

 14. شکاف بین اصلاح طلبان بخاطر واعظی و لاریجانی/ حاشیه ماجرای دامادها/ کنایه جلیلی به روحانی و ظریف/ وقتی ناطق نوری آیت الله می شود

 15. سقوط قیمت‌ها به خودرو رسید/ قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول

 16. آملی لاریجانی: بی‌تدبیری‌ها موجب افزایش نرخ ارز شد/ نرخ ارز سیر نزولی دارد، اما برخی همچنان گرانفروشی می‌کنند/ دست اخلال گران اقتصادی را قطع خواهیم کرد

 17. واکنش محمود صادقی به خبر انتصاب داماد روحانی  

 18. جانبازان ۵۰ درصد از ممنوعیت به‌کارگیری بازنشسته‌ها مستثنی شدند

 19. نتانیاهو: ماموران ما داخل ایران هستند!

 20. سلیمی‌نمین: آمریکا برای ایران در سال۹۸ برنامه‌ریزی کرده است/ مشکلات ارزی و اقتصادی قابل تدبیر است/ فریب وعده و وعیدهای دشمنان را نخورید

 21. احضار وزیر صنعت به فراکسیون امید بابت انتصاب‌های اخیر/ اگر نمایندگان مجلس واقعا نماینده ملت باشند، استیضاح وزیر صنعت را باید در برنامه قرار دهند

 22. ارز 4200 تومانی  از کجا آمد؟

 23. «روحانی» و «احمد خاتمی» نسبت به انتصاب دامادهایشان اعلام برائت کنند  

 24. هاشمی‌طبا: اصلاح‌طلبان در انتخابات بعدی رای ندارند/ دولت روحانی به دنبال "لیبرالیسم کاذب" است

 25. وزیرصنعت: افزایش تولید، مشکلات خودرو را حل می‌کند

پربحث‌های هفته

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. ایمانی در گفتگو با الف:خطر بازگشت پوپولیسم جدی است / احمدی‌نژاد به دنبال بهره‌برداری به نفع خود است

 3. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 4. برای این عکس شما تیتر بزنید  

 5. طمع همایونِ رضا پهلوی‎

 6. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 7. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 8. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 9. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 10. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 11. چرا نباید حقوق کارمندان افزایش یابد؟

 12. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 13. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 14. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 15. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 16. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 17. واکنش روحانی به حکم معاونت دامادش در وزارت صنعت

 18. واکنش کاربران توییتر به افزایش قیمت خودرو/ مالک ایران خودرو و سایپا کیست؟/ وقتی وزیر هم بی‌خبر است!/ سلام به پراید ۴۰ میلیونی و دست‌های پشت پرده

 19. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 20. نوبخت در پاسخ به احمدی‌نژاد: امکان افزایش یارانه‌ها وجود ندارد/ فعلا باید بدهی‌های دولت قبل را بپردازیم

 21. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 22. وقتی اقوام حسن روحانی در دولت پست می‌گیرند + جدول

 23. واکنش‌ها به انتصاب داماد رئیس‌جمهوری به معاونت وزیر؛ کلید روحانی قفل شاه داماد را باز کرد

 24. واکنش واعظی به پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی از سوی احمدی‌نژاد

 25. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

پربحث‌های امروز

 1. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 2. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 3. استیضاح وزیر اقتصاد به علت توهین کارمند گمرک کلید خورد!

 4. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به کارمند گمرک توهین کرد!

 5. دلیل مشاجره نماینده مجلس با کارمند گمرک

 6. تحلیل جالب علی علیزاده از برخورد نماینده سراوان با کارمند گمرک

 7. جهانگیری: بخش‌های مهم اقتصادی مورد تهاجم دشمن است/ آمریکا می‌خواهد مردم با تنگنا رو به رو شوند

 8. پیوند ترامپ با مغزهای کوچک زنگ زده

 9. رهبر انقلاب: نباید دنبال ریاست بدویم

 10. ظریف: نتانیاهو ایران را به نابودی با سلاح اتمی تهدید می‌کند

 11. شروط نمایندگان اصفهان برای پس گرفتن استعفا

 12. سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: رفتار نماینده سراوان با کارمند گمرک را بررسی می‌کنیم

 13. بررسی حواشی روز گذشته نماینده سراوان در جلسه غیر علنی مجلس

 14. نامه نمایندگان اصفهان به رئیس جمهور +متن

 15. دادستان تهران: اتمام تحقیقات از خاتمی/خودروسازان حق ندارند بهانه بیاورند

 16. دیده‌بان شفافیت و عدالت: انتصاب بازرس سابق وزارت نفت در مقام مدیرکل بازرسی مصداق فاحش درب‌های چرخان است

 17. جلالی در سوال از وزیر اطلاعات: اسناد آقای ظریف درباره پولشویی کجاست؟

 18. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده سراوان و فهم او از انقلاب  

 19. پول براندازی بعد از پول دختربازی!/ واکنش گسترده کاربران توئیتر به سخنان جدید رضا پهلوی

 20. این پرونده را ظریف و روحانی قضاوت کنند

 21. فرصت 2 هفته‌ای کمیسیون شوراها به رحمانی فضلی

 22. متقاضیان استیضاح از توضیحات وزیر کشاورزی قانع نشدند

 23. ضرغامی : بگذارید آدم ها زندگیشان را بکنند/طرح دوقطبی فیلترینگ کلاً نادرست است

 24. برگزاری نشست آستانه برای حل بحران سوریه با حضور ظریف

 25. بررسی حادثه تروریستی چابهار در کمیسیون امنیت ملی

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 2. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 3. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 4. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 5. تصمیم جدید نمایندگان مستعفی استان اصفهان

 6. محسن رضایی: فشارهای اقتصادی آخرین تست دشمن است/ جمهوری اسلامی متعلق به ملت است

 7. «سردار مریم» تنها زن سردار ایرانی + عکس

 8. شکاف بین اصلاح طلبان بخاطر واعظی و لاریجانی/ حاشیه ماجرای دامادها/ کنایه جلیلی به روحانی و ظریف/ وقتی ناطق نوری آیت الله می شود

 9. واکنش محمود صادقی به خبر انتصاب داماد روحانی  

 10. جانبازان ۵۰ درصد از ممنوعیت به‌کارگیری بازنشسته‌ها مستثنی شدند

 11. سلیمی‌نمین: آمریکا برای ایران در سال۹۸ برنامه‌ریزی کرده است/ مشکلات ارزی و اقتصادی قابل تدبیر است/ فریب وعده و وعیدهای دشمنان را نخورید

 12. احضار وزیر صنعت به فراکسیون امید بابت انتصاب‌های اخیر/ اگر نمایندگان مجلس واقعا نماینده ملت باشند، استیضاح وزیر صنعت را باید در برنامه قرار دهند

 13. «روحانی» و «احمد خاتمی» نسبت به انتصاب دامادهایشان اعلام برائت کنند  

 14. هاشمی‌طبا: اصلاح‌طلبان در انتخابات بعدی رای ندارند/ دولت روحانی به دنبال "لیبرالیسم کاذب" است

 15. ابوترابی فرد: مسائل کشور جز با اجماع حل نمی‌شود/اگر اجماع داخلی وجود داشت برجام به سهولت پیش می‌رفت

 16. ایران به سراغ ساخت زیردریایی‌ ۳۲۰۰ تُنی می‌رود + جزئیات و عکس

 17. سهیلا جلودارزاده: آقای روحانی اعصاب ندارد/ عملکرد روحانی در برخی موارد باعث فقیرتر شدن مردم شد

 18. آشنا: برجام بعد از خروج آمریکا آسیب دیده است

 19. درخواست زیباکلام از اصلاح‌طلبان: روحانی را تحت فشار بگذارید

 20. طلاق دختر نماینده مجلس به خاطر هدف شوم داماد  

 21. کمال خرازی: انتظار است اروپا در موضوع سازوکار مالی گام‌های عملی بردارد

 22. بازرگانی اصلاح‌طلبان از نام «مهندس بازرگان»

 23. یادداشت حسین شریعتمداری/ بعد از فروش پس گرفته نمی‌شود

 24. استعفای صوری یا واقعی؟ جلسه لاریجانی با 19 نماینده مستعفی اصفهان

 25. نامه اعتراضی کمیسیون امنیت‌ملی به دولت درباره بودجه دفاعی سال آینده

پربحث‌های هفته

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. ایمانی در گفتگو با الف:خطر بازگشت پوپولیسم جدی است / احمدی‌نژاد به دنبال بهره‌برداری به نفع خود است

 3. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 4. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 5. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 6. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 7. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 8. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 9. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 10. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 11. واکنش روحانی به حکم معاونت دامادش در وزارت صنعت

 12. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 13. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 14. وقتی اقوام حسن روحانی در دولت پست می‌گیرند + جدول

 15. واکنش‌ها به انتصاب داماد رئیس‌جمهوری به معاونت وزیر؛ کلید روحانی قفل شاه داماد را باز کرد

 16. واکنش واعظی به پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی از سوی احمدی‌نژاد

 17. فرزندان مقامات ایران از آمریکا اخراج می‌شوند؟/ انتقاد از روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی/ پایان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی

 18. به بهانه شاپرک شجری‌زاده؛ پنج اشتباه درباره دختر خیابان انقلاب

 19. تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها

 20. استیضاح وزیر اقتصاد به علت توهین کارمند گمرک کلید خورد!

 21. تصمیم جدید نمایندگان مستعفی استان اصفهان

 22. ازغدی: انتقاد را سرکوب نکنید/ نماز جمعه تریبون تکرار و کلی گویی بی فایده نیست/ رهبری هم باید پاسخگوی اختیارات خودش باشد/نهادهای حکومت در سه قوه و منصوب، باید شفاف و مسئولیت پذیر باشند

 23. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به کارمند گمرک توهین کرد!

 24. حراج اطلاعات کشور، با چه قیمتی

 25. افزایش شکاف بین اصلاح طلبان و اعتدالی ها/ تعارض منافع؛ این بار در سازمان محیط زیست/ حاشیه‌های ادامه‌دار انتصاب داماد رئیس‌جمهور

آخرین عناوین