دلار در مرز ۱۵ هزار تومان/ حال و هوای بازار ارز تهران

گروه اقتصادی الف،   3970718149 ۴۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار
دلار در مرز ۱۵ هزار تومان/ حال و هوای بازار ارز تهران

از صبح امروز نرخ فروش هر دلار امریکا در تابلوی صرافان در محدوده ۱۴ هزار و هفتصد تا ۱۴ هزار و نهصد تومان است، در ضمن این نرخ در میان دلالان کمی بالاتر از نرخ درج شده است.

ایلنا نوشت: با افزایش نرخ ارز از اواخر سال گذشته، این موضوع تبدیل به یکی از مباحث مهم میان عموم شده است و دلیل آن را می‌توان در همبستگی بالای این متغیر با سایر متغیرهای اقتصادی بیان کرد.

از سویی بسیاری از مردم به دلیل تبدیل سایر دارایی‌های خود به دلار نسبت به تلاطم‌ها و نوسانات بازار حساس هستند.

در واکاوی این شرایط، بسیاری از کارشناسان عوامل اقتصادی و سیاسی بسیاری را در توضیح این شرایط معرفی می‌کنند. وجود این عوامل مختلف داخلی و خارجی باعث این نوسانات و دامنه تغییرات بالا شده است.

برای نمونه در دو هفته اخیر نرخ دلار در عرض یک هفته از بیست هزار تومان به 10 هزار تومان کاهش و سپس روند افزایشی خود را از سر گرفت و از اوایل هفته دوباره در بین کانال 14 و 15 هزار تومان در رفت‌وآمد است.

بنابراین، از صبح امروز نرخ فروش هر دلار امریکا در تابلوی صرافان در محدوده 14 هزار و هفتصد تا 14 هزار و نهصد تومان است، در ضمن این نرخ در میان دلالان کمی بالاتر از نرخ درج شده است.

همچنین نرخ فروش هر یورو در تابلوی صرافان بازه قیمتی 16 هزار وهشتصد تومان تا 17 هزار و صد تومان را شامل می‌شود.

در سوی دیگر بازار نرخ فروش هر قطعه سکه تمام با تصویر امام 4 میلیون و ششصد تومان و نرخ هر سکه تمام طرح قدیم 4 میلیون و چهارصد تومان است.

همچنین نرخ فروش نیم سکه 2 میلیون سیصد هزار تومان و هر ربع سکه نیز یک میلیون و سیصد هزار تومان است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۸۸۲۰۵۱۶:۳۹:۰۰ ۱۳۹۷/۷/۱۸
FATF تصویب شد ، چرا ارزانی نشد؟! مردم گول نخورید..FATF رو به معیشت و دلار گره میزنند تا افکار عمومی رو با خود همراه کنند..و الا چرا این سینه چاکان شفافیت ، لیست ارزی رو منتشر نمی کنند...
ناشناس۵۸۸۳۶۱۱۸:۳۲:۰۷ ۱۳۹۷/۷/۱۸
کی گفته بود با تصویب FATF دلار ارزون میشه؟ القائات خودتون رو به بقیه نسبت ندین. با پذیرش FATF فقط دردسر جدید ایجاد نمیشه
یوسف۵۸۸۴۴۴۱۹:۴۶:۴۳ ۱۳۹۷/۷/۱۸
افرین
ناشناس۵۸۸۶۷۶۲۳:۰۰:۵۲ ۱۳۹۷/۷/۱۸
قیمت واقعی دلار سال دیگه همین موقعه ها مشخص میشه
valor۵۸۸۴۹۶۲۰:۲۸:۵۳ ۱۳۹۷/۷/۱۸
فعلا دولت ... یاس بزرگترین دردسر کشوره. یک پکیج کامل از بی تدبیری ، بی برنامه بودن، تنبلی و خود کم بینی در برابر سایر کشور ها. دولت روحانی کار رو به جایی رسونده که مردم احمدی نژاد را آرزو می کنند. اگه رای چهل میلیونی احمدی نژاد را در آینده دیدین تعجب نکنید!!!
ناشناس۵۸۸۵۳۲۲۰:۵۸:۲۶ ۱۳۹۷/۷/۱۸
دیگه چه دردسر جدیدی میتونه ایجاد بشه دقت کنید این چند سال کلا رو توهمات داره میچرخه سایه جنگ و دردسرهای جدید و انزوای امریکا و شکاف بین اروپا و امریکا و پایین آمدن دلار با برجام و فتف و... تا وقتی دولت از توهماتش بیرون نیاید و به مدیریت واقعی کشور مشغول نشود امیدی به بهبود شرایط نیست. متاسفانه مسئولین توهمات خودشان را به بسیاری از مردم ساده‌دل هم القا می‌کنند
ناشناس۵۸۸۷۶۹۰۰:۲۶:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۱۹
یعنی اینکه در عرض 3 روز دوباره دلار از 9 هزار تومان به 15 هزار تومان رسید دردسر نیست؟!!! واقعاً که !!!!
ناشناس۵۸۸۹۹۱۰۹:۳۷:۲۲ ۱۳۹۷/۷/۱۹
دردسر تفکر لیبرال است
ناشناس۵۸۹۱۱۰۱۱:۱۳:۵۴ ۱۳۹۷/۷/۱۹
چه ساده لوحید شما که فکر میکنید بهانه های آمریکا تموم شده.اونها تا بر این کشور حاکم نشوند دست از سر ما بر نخواهند داشت.این یک مساله ی خیلی واضحیه شما جطور متوجه نمیشید
محمد۵۸۸۲۲۶۱۶:۵۵:۵۷ ۱۳۹۷/۷/۱۸
در بین این اوضاع بازار اعلام خرید 10 و خورده ای دلار توسط بانکها واقعا خنده دار است. واقعا تو مغز این مسئولین بانک مرکزی چی گذره که انتظار دارن مردم به جای فروش دلار خود در بازار به قیمت 15 تومن بیارن تو بانک به 10 تومن بفروشن. اونوقت هم بانک ها فقط خریدارن؟!!!!!!!!!
ناشناس۵۸۸۲۳۰۱۶:۵۸:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۱۸
چرا در سایت ها جهت استیضاح خواستن مردم از دولت نظر سنجی نمیکنید
ناشناس۵۸۸۲۵۰۱۷:۱۲:۱۵ ۱۳۹۷/۷/۱۸
سلام دلار ۲۵ تومنی علی برکت الله
پیمان۵۸۸۲۷۸۱۷:۳۲:۰۹ ۱۳۹۷/۷/۱۸
همین الان هم با کل حقوق 1 روزت نمیتونی یه آب معدنی تو کشورهای همسایه ایران بخوری! پس انقدر دلار 25 تومان 25 تومانی نکنید.
ناشناس۵۸۸۶۲۰۲۲:۰۷:۰۴ ۱۳۹۷/۷/۱۸
به ۳۰ هم میرسد اگر این بی تدبیریها باشد. و این درگیریهای سیاسی
ناشناس۵۸۸۲۵۳۱۷:۱۴:۴۷ ۱۳۹۷/۷/۱۸
خوش به حال دولت تدبیر وامید همه میدامیم که بالارفتن ارز در دولتها به نفع انها هست به دلیل بدهکاریهای زیاد دولتها به بانکها وبیمه و پیمانکاران طرحهای دولتی دراین دولت که ناکار امدترین دولت در این چند دهه هست همچنین صدق میکند وهمه هم می دانیم که نرخ ارز دست دولت است معلوم نیست تا۲ سال دیگه چه خواهد شود ؟؟
ناشناس۵۸۸۲۷۲۱۷:۲۶:۳۵ ۱۳۹۷/۷/۱۸
خیلی دوست داری دلار ۲۵ بشه.فکر میکنی کی سود میکنه.مثلا اگه چار دلار دادی ۲۵ همه مشکلاتت حل میشه.غیر اینه که هممون بدبخت میشیم.اونوقت چرا باید اینجور بشه چه اتفاق خاصی افتاده ما خبر نداریم.اگه اینقد شلوغ نکنین تو صف دلار وسکه هیچ خبری نیست نه قحطی اومده نه جنگ شده بیخود چوب حراج به مالتون نزنید.اگه هر ایرانی اینجور فکر کنه فاتحه همه خونده است.
خسرو۵۸۸۲۸۵۱۷:۴۰:۰۵ ۱۳۹۷/۷/۱۸
خیمه شب بازی حراج دلار بپایان رسید.راه واقعی طی می شود.
ناشناس۵۸۸۳۳۷۱۸:۱۲:۱۵ ۱۳۹۷/۷/۱۸
چی شد هفت تومن بود دلار
ناشناس۵۸۸۸۲۸۰۳:۰۲:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۱۹
خوشحالی میره بالا ؟دوست داری شرمندگی مردمو جلو زن و بچش ببینی؟
ناشناس۵۸۸۳۵۱۱۸:۲۲:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۱۸
دلار با حرف و fatf و ...پایین نمی یاد، وقتی پول ملی قوی خواهید شد که بانک مرکزی و دولت ابزار داشته باشه یکی از ابزار ها تولید ( داخلیه )و ثروته ، این هم از کار و تلاش بدست میاد مثل ژاپن و آلمان و ... یکی دیگه از ابزارها نیروی انسانی ، وقتی خیلی از جوانها بیکارند چکار میخواید بکنید
حجت۵۸۹۶۲۹۱۹:۳۱:۳۸ ۱۳۹۷/۷/۱۹
این حرف شما غلط نیست. اما برای کشوری مثل ایران که نیازش به خارج زیاد نیست و منابع خوبی هم داره میتونه در همین شرایط هم آبرومندانه زندگی کنه. به شرطیکه مسولان دلسوز باشند و اعتقاد به برابری و عدالت داشته باشند. این جور چپاول حتی اگر تمام نفت خاورمیانه راهم به ما بدهند بازهم دولتهای ما کسری میارن.
عدالت۵۸۸۳۷۲۱۸:۴۰:۰۷ ۱۳۹۷/۷/۱۸
چرا تا حالا قیمت دلار رو درج نمی کردید می خواهید بگید تصویب اف ای تی اف اشتباه بوده نه جانم کاملا درست بوده واگر امثال شما ها بزارند روحانی واصلاح طلبان کارشون رو خوب بلدند.
ناشناس۵۸۸۴۵۲۱۹:۵۲:۱۱ ۱۳۹۷/۷/۱۸
اره بلدن چجوری ملتی رو به خاک سیاه بشونن
ناشناس۵۸۸۳۸۲۱۸:۵۴:۵۳ ۱۳۹۷/۷/۱۸
دقیقا کدام خرابه ای قایم شدن؟ اونایی که می گفتن دلار میاد ۸۰۰۰تومن
ناشناس۵۸۸۸۵۷۰۶:۰۵:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۹
قیمت خریدش رو میگفتن!
پیما۵۸۹۷۸۸۲۲:۲۱:۴۴ ۱۳۹۷/۷/۱۹
حالا یه سری دلال هی میگن میخواد قیمت دلار بی نهایت بشه ایراد نداره. اما بگن میخواد ارزان بشه ایراد داره؟
سرباز۵۸۸۳۸۶۱۸:۵۶:۵۰ ۱۳۹۷/۷/۱۸
چقدر شما به اصطلاح اصلاح طلبان ساده اید بازم گول دولت ........ رو خوردید . برادر fatf فقط برا بانک نه نه ربطی به بازار داره نه هیچ چیزه دیگه... ای ساده لوح ها.....
ناشناس۵۸۸۳۹۳۱۹:۰۳:۴۳ ۱۳۹۷/۷/۱۸
سیف بهتر کار میکرد. البته واقعیت این است که از دست کسی کاری بر نخواهد امد . مذاکره و بهبود روابط سیاسی اوضاع را بهتر خواهد کرد.
ناشناس۵۸۸۵۴۰۲۱:۰۶:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۱۸
فعلا که مذاکره و برجام و فاتف و.. روز به روز دارند اوضاع را بدتر می‌کنند دولتیها که معتقدند بدترین قطعنامه و بیشترین تحریمها در سال۹۰ بوده و آنها با برجام و مذاکره این مشکلات را حل کردند، پس چرا الان وضعیت چندین برابر بدتر از سال ۹۰ شده؟ چرا این مسئولین از خواب و خیال بیدار نمیشوند و همینطور به دنبال حل مشکل از راه مذاکره‌اند؟ راه‌حل آبادانی کشور استفاده از نیروهای نخبه و جوان است. نه سرمایه کم داریم نه استعدادها و ظرفیت‌های مادی و انسانی و طبیعی فقط تا وقتی یک عده بازنشسته سرکار باشند و دائما در پی خیالبافی مذاکره و برجام و... گره‌ای باز نخواهد شد
ناشناس۵۸۸۷۱۱۲۳:۲۵:۰۵ ۱۳۹۷/۷/۱۸
هیچ فرقی نمیکرد. بفرموده، اسکناس برای پوشش هزینه ها چاپ شد و اینهم نتیجه ناگزیر اش است
ناشناس۵۸۸۴۲۶۱۹:۲۹:۳۲ ۱۳۹۷/۷/۱۸
این دولت بدجوری داره مردم را اذیت میکنه دلار بالا باشد چیزها ارزان نمیشود چرا کسی این دولت را بر کنار نمی کنه
ناشناس۵۸۸۸۲۵۰۲:۳۶:۴۲ ۱۳۹۷/۷/۱۹
فکر کردی این برود کسی دگر قادر به اصلاح است؟
ناشناس۵۸۸۴۴۳۱۹:۴۴:۵۶ ۱۳۹۷/۷/۱۸
چی شد شما که می گفتین همش میره پایین با زندگی ی مشت ادم بی خبر فقط بازی می کنید از نظر من اونام تقصیر ندارند نگراننند
ناشناس۵۸۸۴۹۰۲۰:۱۹:۲۳ ۱۳۹۷/۷/۱۸
جالبه هفته پیش صدا وسیما وسایتها چه قدر راجع به سقوط ارز ودلارمطلب می زدند .الان دلار 15تومن هست وخبری از دلار هشت تومنی نیست .این وسط اون دلالانی که هفته پیش دلار 11تومنی خریدند الان سی درصد سود کردند .اینجا بهشت پولداران هست.
ناشناس۵۸۸۵۳۹۲۱:۰۶:۲۹ ۱۳۹۷/۷/۱۸
ساده لوحان دلار را فروختند 12 تومن دلار تا عید ....تومن خواهد شد و......... این واقعیت است و بیخود بهانه گیری نکنید
ناشناس۵۸۸۵۵۶۲۱:۱۳:۱۵ ۱۳۹۷/۷/۱۸
چرا وقتی دلار داشت سر بالا میرفت دولتمردان ساکت بودند وبرای مهارش هیچ کاری نکردند در صورتی که می دانستند هر1000تومان که بالا میرود 5000000نفر از زندگی محو میشوند ولی به محض اینکه ارز سیر نزولی گرفت دولت خودش وبانک مرکزی وصرافان را جلوانداخت تا مبادا محرومان به خوشی ورفاه برسند به وا... من به عنوان یک ایرانی فقط منتظر دادگاه الهی هستم تا حقم را بگیرم هرچه داد زدیم وکمک خواستیم شما از ثرتمندان حمایت کردد ودر این آشفته بازار خودتان هم کاسبی کردید
ناشناس۵۸۸۶۰۲۲۱:۴۷:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۸
کی از 20 هزار رسید به 10 هزار ؟!
ناشناس۵۸۸۶۳۰۲۲:۱۱:۴۶ ۱۳۹۷/۷/۱۸
بیچاره مردم فقیر که سرمایه اندکشان را دلار ۱۹ هزاری خریدند و از حرفهای مفت فریب خوردند و دلار های خود را تا ۱۱ هزار فروختند و انقدر اطمینان انها را جلب کردید که فکر نکردند دلار بعد از ۱۳ ابان تا ۲۵ هزار هم بالاتر خواهد رفت.
ناشناس۵۸۸۸۵۸۰۶:۰۹:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۱۹
خوب علت فقیر بودنشان همین فریب خوردنشان هست دیگر! اگر ساده نبودیم فقیر هم نمیشدیم.
قدیمکار۵۸۸۷۱۵۲۳:۲۸:۲۸ ۱۳۹۷/۷/۱۸
فقط میشه گفت؛ تاسف
ناشناس۵۸۸۸۳۰۰۳:۱۲:۳۴ ۱۳۹۷/۷/۱۹
اینها فقط بازی دولته برای فشار به شورای نگهبان برای تصویب CFT
ناشناس۵۸۸۸۳۹۰۴:۰۸:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۱۹
متاسفانه دولت در زمینه دلار سیاستهای اشتباه زیاد دارد ولی مهمترین آنها نپرداختن به اقتصاد تولید محور و فقط تکیه بر نفت و تزریق دایمی دلار برای پایین نگه داشتن آن است.
ناشناس۵۸۸۸۶۳۰۶:۲۹:۳۲ ۱۳۹۷/۷/۱۹
خبر دل نشین افزایش قیمت بنزین در راه است
پیمان۵۸۹۷۹۰۲۲:۲۴:۱۷ ۱۳۹۷/۷/۱۹
مردم چرا حالیشون نیست! وقتی دلار میخری 19 تومان که گران بشه دیگه کل جهان هم جمع بشن دلار ارزان نمیشه چون با هر قیمتی خریدار داره!!!

پربحث‌های امروز

 1. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 2. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 3. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 4. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 5. چرا روحانی زبان گفت‌وگو با آمریکا را ترک کرد؟

 6. استیضاح وزیر اقتصاد به علت توهین کارمند گمرک کلید خورد!

 7. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به کارمند گمرک توهین کرد!

 8. تحلیل جالب علی علیزاده از برخورد نماینده سراوان با کارمند گمرک

 9. پیشنهاد نمایندگان به خودروسازها درباره قیمت خودرو

 10. واکنش کاربران توییتر به فیلم منتشر شده از نماینده سراوان/ عذرخواهی عجیب از ترس استیضاح/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کجاست؟

 11. متروسواری معصومه ابتکار در سه‌شنبه بدون خودرو  

 12. جهانگیری: بخش‌های مهم اقتصادی مورد تهاجم دشمن است/ آمریکا می‌خواهد مردم با تنگنا رو به رو شوند

 13. پیوند ترامپ با مغزهای کوچک زنگ زده

 14. ایرانی‌ها خانه‌هایشان در گرجستان را به حراج گذاشتند

 15. مجمع عمومی سازمان ملل ایران را به نقض حقوق بشر متهم کرد

 16. توضیح دژپسند در گفت‌وگو با الف در مورد عذرخواهی از نماینده سراوان

 17. گزافه‌گویی برایان هوک علیه ایران در گفتوگو با صدای آمریکا

 18. خرازی: اروپا تعهداتش را اجرا نکند متضرر می‌شود

 19. داستان اقتصاد و احتکار

 20. شروط نمایندگان اصفهان برای پس گرفتن استعفا

 21. تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز بازداشت شدند

 22. سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: رفتار نماینده سراوان با کارمند گمرک را بررسی می‌کنیم

 23. بررسی حواشی روز گذشته نماینده سراوان در جلسه غیر علنی مجلس

 24. یک مقام مسئول: ممکن است مرغ ۱۴ هزار تومان هم فروش رود ولی قیمت مصوب ۹۸۰۰ تومان است

 25. وزیر صنعت: خودروسازان در 8 ماه اخیر مشکل فروش داشته‌اند

پربحث‌های دیروز

 1. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 2. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 3. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 4. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 5. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 6. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

 7. تصمیم جدید نمایندگان مستعفی استان اصفهان

 8. تصویری از بچه‌های پایگاه بسیج شانزه‌لیزه  

 9. محسن رضایی: فشارهای اقتصادی آخرین تست دشمن است/ جمهوری اسلامی متعلق به ملت است

 10. ادعای نتانیاهو: جاسوسان اسراییلی به صورت عادی به ایران می‌روند!

 11. احمد توکلی خطاب به وزیر اقتصاد: جلوی خصوصی سازی خسارت بار آلومینیوم المهدی را بگیرید

 12. پاسخ جالب ظریف به سوال مجری درباره دخالت ایران در منطقه   

 13. «سردار مریم» تنها زن سردار ایرانی + عکس

 14. شکاف بین اصلاح طلبان بخاطر واعظی و لاریجانی/ حاشیه ماجرای دامادها/ کنایه جلیلی به روحانی و ظریف/ وقتی ناطق نوری آیت الله می شود

 15. سقوط قیمت‌ها به خودرو رسید/ قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول

 16. آملی لاریجانی: بی‌تدبیری‌ها موجب افزایش نرخ ارز شد/ نرخ ارز سیر نزولی دارد، اما برخی همچنان گرانفروشی می‌کنند/ دست اخلال گران اقتصادی را قطع خواهیم کرد

 17. واکنش محمود صادقی به خبر انتصاب داماد روحانی  

 18. جانبازان ۵۰ درصد از ممنوعیت به‌کارگیری بازنشسته‌ها مستثنی شدند

 19. نتانیاهو: ماموران ما داخل ایران هستند!

 20. سلیمی‌نمین: آمریکا برای ایران در سال۹۸ برنامه‌ریزی کرده است/ مشکلات ارزی و اقتصادی قابل تدبیر است/ فریب وعده و وعیدهای دشمنان را نخورید

 21. احضار وزیر صنعت به فراکسیون امید بابت انتصاب‌های اخیر/ اگر نمایندگان مجلس واقعا نماینده ملت باشند، استیضاح وزیر صنعت را باید در برنامه قرار دهند

 22. ارز 4200 تومانی  از کجا آمد؟

 23. «روحانی» و «احمد خاتمی» نسبت به انتصاب دامادهایشان اعلام برائت کنند  

 24. هاشمی‌طبا: اصلاح‌طلبان در انتخابات بعدی رای ندارند/ دولت روحانی به دنبال "لیبرالیسم کاذب" است

 25. وزیرصنعت: افزایش تولید، مشکلات خودرو را حل می‌کند

پربحث‌های هفته

 1. چه کسی اسلام را نمی‌فهمد آقای روحانی!

 2. ایمانی در گفتگو با الف:خطر بازگشت پوپولیسم جدی است / احمدی‌نژاد به دنبال بهره‌برداری به نفع خود است

 3. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 4. برای این عکس شما تیتر بزنید  

 5. طمع همایونِ رضا پهلوی‎

 6. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 7. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 8. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 9. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 10. نگاهی به هزینه و فایده برجام

 11. چرا نباید حقوق کارمندان افزایش یابد؟

 12. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 13. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 14. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 15. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 16. واکنش روحانی به حکم معاونت دامادش در وزارت صنعت

 17. واکنش کاربران توییتر به افزایش قیمت خودرو/ مالک ایران خودرو و سایپا کیست؟/ وقتی وزیر هم بی‌خبر است!/ سلام به پراید ۴۰ میلیونی و دست‌های پشت پرده

 18. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 19. نوبخت در پاسخ به احمدی‌نژاد: امکان افزایش یارانه‌ها وجود ندارد/ فعلا باید بدهی‌های دولت قبل را بپردازیم

 20. وعده ارزانی ۲۰ درصدی با FATF، پس از گرانی ۲۰۰ درصدی با برجام!

 21. وقتی اقوام حسن روحانی در دولت پست می‌گیرند + جدول

 22. واکنش‌ها به انتصاب داماد رئیس‌جمهوری به معاونت وزیر؛ کلید روحانی قفل شاه داماد را باز کرد

 23. واکنش واعظی به پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی از سوی احمدی‌نژاد

 24. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

 25. برایان هوک: موضوع فرزندان مقامات ایران را بررسی می‌کنیم

پربحث‌های امروز

 1. پیشنهاد نمایندگان به خودروسازها درباره قیمت خودرو

 2. ایرانی‌ها خانه‌هایشان در گرجستان را به حراج گذاشتند

 3. توضیح دژپسند در گفت‌وگو با الف در مورد عذرخواهی از نماینده سراوان

 4. یک مقام مسئول: ممکن است مرغ ۱۴ هزار تومان هم فروش رود ولی قیمت مصوب ۹۸۰۰ تومان است

 5. وزیر صنعت: خودروسازان در 8 ماه اخیر مشکل فروش داشته‌اند

 6. فرمان قیمت گذاری خودرو در دست کیست؟

 7. ترخیص خودروهای دپو شده در گمرک وظیفه کیست؟

 8. «همتی» قول داد، مشکلات ارزی تولیدکنندگان را رفع کند

 9. کارت سوخت از چه زمانی اجرایی می‌شود؟

 10. قیمت سکه و ارز/ دلار ۱۵۰ تومان گران شد

 11. فرصت ۶۰ روزه ناتو به روسیه برای اجرای INF

 12. کشف چند میلیارد تومان طلای قاچاق از مسافران فرودگاهی

 13. دیده‌بان شفافیت و عدالت: انتصاب بازرس سابق وزارت نفت در مقام مدیرکل بازرسی مصداق فاحش درب‌های چرخان است

 14. تفاهم‌نامه حج ۹۸ امضا شد

 15. آخرین قیمت سکه، دلار و ارز

 16. توضیحات زنگنه از تدابیر ایران برای مقابله با تحریم‌ها

 17. دستور وزیر اقتصاد برای بررسی ویژه درگیری نماینده مجلس و کارمند گمرک

 18. برندگان خوش شانس عید تا عید سکه مشخص شدند

 19. تاجگردون: یارانه و بنزین در سال آینده تغییری نمی‌کند

 20. نرخ خرید دلار ارزان‌تر شد

 21. حقوق آذرماه بازنشستگان کشوری پرداخت شد

 22. آزادراه تهران - شمال به امسال نمی‌رسد

 23. مراسم رونمایی از مستند «هاشمی زنده است» لغو شد

 24. تمدید عضویت بانک آینده در انجمن بانکداران آسیا و اقیانوسیه

 25. وزیر صنعت: خودروسازان در 8 ماه اخیر مشکل فروش داشته‌اند

پربحث‌های دیروز

 1. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 2. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

 3. احمد توکلی خطاب به وزیر اقتصاد: جلوی خصوصی سازی خسارت بار آلومینیوم المهدی را بگیرید

 4. سقوط قیمت‌ها به خودرو رسید/ قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول

 5. ارز 4200 تومانی  از کجا آمد؟

 6. وزیرصنعت: افزایش تولید، مشکلات خودرو را حل می‌کند

 7. هر کیلو آجیل شب یلدا 60 تا 100 هزار تومان/ سرمازدگی تولید پسته، فندق و گردو را کاهش داد

 8. یک اقتصاددان: ثروتمندان ۱۱ برابر فقرا یارانه دریافت می‌کنند/ گرفتار اقتصاد رانت‌آور هستیم

 9. رکوردشکنی قیمت مرغ/ نرخ به ۱۳ هزار تومان رسید

 10. توصیه ویژه جهانگیری به خودروسازان

 11. ممنوعیت صادرات ماشین آلات و تجهیزات خط تولید

 12. واریز بسته حمایتی کارگران از امروز

 13. لاریجانی مطرح کرد؛ تشریح نظرات رهبر انقلاب درباره اصلاح بودجه ۹۸

 14. افت ۲۸ درصدی تولید انرژی کشور درصورت پیوستن به توافق پاریس

 15. دژپسند: بخشی از نظام بانکی باید فورا اصلاح شود

 16. درخواست گمرک ایران از رانندگان و شهروندان

 17. وزیر اقتصاد:هفته آینده تکلیف تعهدات ارزی واردات مشخص می‌شود

 18. تعهد وزارت جهاد برای عرضه مرغ به قیمت 10 هزار و 800 تومان

 19. جریمه آجیل‌فروشان در آستانه شب یلدا  

 20. وزیر صنعت: واردات با ارز صادراتی بدون اولویت‌بندی مجاز است

 21. شرکت ملی اکتشاف نفت: متقلب فراری اکتشاف نفت در کانادا نیست/ توقیف اموال ربیع‌پور

 22. افت ناگهانی نرخ خودروی لوکس؛ مظنه امروز محصولات وطنی

 23.   پیمان الکتریک، ارائه‌دهنده انواع دستگاه‌های حفاظت از تجهیزات الکتریکی

 24. طراحی دفتر پلان آزاد چیست

 25. قاچاق پوشاک کاهش پیدا کرد

پربحث‌های هفته

 1. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 2. چرا نباید حقوق کارمندان افزایش یابد؟

 3. واکنش کاربران توییتر به افزایش قیمت خودرو/ مالک ایران خودرو و سایپا کیست؟/ وقتی وزیر هم بی‌خبر است!/ سلام به پراید ۴۰ میلیونی و دست‌های پشت پرده

 4. نوبخت در پاسخ به احمدی‌نژاد: امکان افزایش یارانه‌ها وجود ندارد/ فعلا باید بدهی‌های دولت قبل را بپردازیم

 5. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

 6. چرا پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی مردود است؟

 7. ردپای افغانی ها در گرانی آجیل شب یلدا

 8. پیشنهاد جدید بنزینی مجلس؛ سهمیه بنزین پول نقد می‎شود

 9. ۵ سناریو برای «بنزین»؛ از پیشنهاد یارانه ۶۰ هزارتومانی تا توزیع کوپن سوخت

 10. بحران اقتصادی و گره‌زدن اقتصاد به برجام/ چه کسی مسوول وضعیت کنونی اقتصادی کشور است؟

 11. رشد ۲۵ درصدی خط فقر در تابستان ۹۷/ لزوم یکپارچه سازی سیاست‌های حمایتی

 12. کاهش قیمت لوازم خانگی از شنبه آینده + جزئیات

 13. دلار ۹ هزار تومان شد

 14. عرضه خودرو ۵ درصد زیر نرخ بازار/تفاوت نرخ باکارخانه درجیب خودروساز

 15. نوبخت: قیمت حامل‌های انرژی تغییر نکرده است که یارانه نقدی افزایش یابد

 16. احمد توکلی خطاب به وزیر اقتصاد: جلوی خصوصی سازی خسارت بار آلومینیوم المهدی را بگیرید

 17. اقلامی که اروپایی‌ها وارداتش را به ایران فراهم خواهند کرد

 18. کژراهه قیمت گذاری خودرو و چند نکته/ انتظاری بجا از وزیر صنعت

 19. دولت نمی‌تواند یارانه نقدی را افزایش دهد یا نمی‌خواهد؟ + جدول

 20. پیش بینی احمد توکلی از وضعیت تورم در سال آینده

 21. وزیر صنعت: افزایش 20 درصدی هزینه‌های خودروسازان را نپذیرفتیم

 22. پیشنهاد نمایندگان به خودروسازها درباره قیمت خودرو

 23. مصرف برق ایران در مرحله‌ انفجار

 24. سقوط قیمت‌ها به خودرو رسید/ قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول

 25. حاجی دلیگانی: مخالف افزایش قیمت بنزین هستیم

آخرین عناوین