جهانگیری: پول باشد ننه جان من هم می‌تواند کار انجام دهد

گروه سیاسی الف،   3970717069 ۶۴ نظر، ۱۲ در صف انتشار و ۱۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
جهانگیری: پول باشد ننه جان من هم می‌تواند کار انجام دهد

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه تنها راه حل کردن مشکلات تغییر مدیران نیست گفت: مدیر با انگیزه بن‌بست‌ها را می‌شکند و مدیر خوب باید راهکار ایجاد کند در صورتی که به اندازه کافی پول وجود داشته باشد ننه جان بنده هم می‌تواند کار انجام دهد.

تسنیم نوشت: اسحاق جهانگیری امروز در پنجمین همایش روزی ملی روستا و عشایر اظهار کرد: روستا کانون اصلی تولید کشور است و از سازه‌های اصلی هویت‌بخشی به کشورمان به حساب می‌آیند.

وی با اشاره به روند تغییر جامعه روستایی به شهری افزود: درست است که تعداد زیادی از روستائیان کشور به شهرها و حاشیه آنها کوچ کرده‌اند اما تعداد زیادی از روستاهای کشور نیز به شهر و حتی شهرستان تبدیل شده‌اند و جمعیت‌شان در همان منطقه مانده است اما دیگر جمعیت شهری به حساب می‌آیند.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: روستانشینان در مرحله اول باید نیازهای اولیه خود را برآورده شده ببینند تا در مکان زندگی خودشان بمانند و مواردی مانند آب آشامیدنی، آموزش، فناوری‌های روز مانند اینترنت به عنوان پیش‌نیاز برای توسعه روستایی به حساب می‌آید.

جهانگیری تصریح کرد: در اوایل پیروزی انقلاب امکانات رفاهی یک خانواده روستایی به شدت پایین بود به طوریکه اگر کسی یخچال یا تلویزیون داشت آن را جزء امکانات روستایی به حساب می‌آوردند اما اکنون زیرساخت‌های روستاهای کشور توسعه زیادی کرده است.

وی اظهار داشت: اکنون با افتخار می‌توانیم بگوییم 92 درصد جمعیت روستایی کشور از راه آسفالته برخوردارند که 14 هزار کیلومتر آن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم ایجاد شده است. همچنین در حال حاضر 87 درصد از جمعیت روستایی کشور از آب آشامیدنی برخوردار است. تمام خانواده‌های روستایی کشور باید از گاز برخوردار باشند که به فضل خدا بر اساس آمار موجود 35 هزار روستای دیگر تا پایان دولت دوازدهم گازرسانی می‌شوند و 99 درصد جمعیت روستایی کشور زیر چتر حمایت خانه‌های بهداشت قرار دارند.

معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: با وجود اینکه شبکه‌های ارتباطی از زیرساخت های اصلی برای توسعه روستایی به حساب می‌آیند برخی آن را یک کار لوکس می‌دانند و نمی‌خواهند به این مهم توجه کنند که وجود اینترنت پرسرعت در مناطق روستایی علاوه بر زیان‌هایی که ممکن است داشته باشند می‌توان از آن استفاده‌های مطلوبی نیز کرد و مانند یک چاقو به حساب می‌آید که می‌توان از آن هر استفاده‌ای کرد.

بخش زیادی از محصولات کشاورزی در زمان توزیع از بین می‌رود

جهانگیری در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: زنجیره کشاورزی از ابتدا تا انتها باید توسط خود کشاورزان و روستائیان مورد مدیریت قرار گیرد تا سود بیشتری از تولید نصیب آنها شود. در حال حاضر بخش زیادی از محصولات کشاورزی از زمان تحویل و توزیع آن از بین می‌رود کماکان نتوانسته ایم نظام توزیع خوبی برای محصولات کشاورزی ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: صنایع تبدیلی، بسته‌بندی هنوز یکی از نیازهای اصلی تولیدکنندگان بخش کشاورزی است که باید به آن توجه بیشتری شود.

معاون اول رئیس جمهور گفت: 90 درصد زعفران دنیا در ایران تولید می‌شود اما سهم تجارت کشورمان از این محصول کم است و شرایط مناسبی برای بسته‌بندی و حضور در بازارهای بین‌المللی نداریم.

صرفه‌جویی 20 درصدی آب در کشاورزی دغدغه کمبود آب را از بین می‌برد

جهانگیری با بیان اینکه ما با منبع محدود کننده آب در کشور روبرو هستیم گفت: استفاده صحیح از آب کشاورزی جزء برنامه‌های حیاتی و اصلی در کشور است. کاهش 20 درصدی از طریق صرفه‌جویی در مصرف آب کشاورزی می‌تواند دغدغه‌های ما برای منابع آبی کشور را از بین ببرد.

وی افزود: دولت اقدامات جدی برای اصلاح بهره‌وری آب در کشور انجام داده است به طوریکه 85 درصد از هزینه‌های اجرایی سامانه‌های نوین آبیاری را به صورت بلاعوض به بهره‌برداران پرداخت می‌کند که سرعت اجرای این طرح نیز مناسب است به طوریکه سالانه 100 هزار تا 200 هزار هکتار به این شکل تحت اجرای سامانه‌های نوین آبیاری قرار می گیرد که امیدواریم سرعت آن نیز بیشتر شود.

مقاومت در برابر توسعه گلخانه‌ها کاری ضد منافع ملی است

معاون اول رئیس جمهور  توسعه گلخانه‌ها در بخش کشاورزی را امری حیاتی دانست و گفت: توسعه کشت گلخانه‌ای جزء اولویت‌های اصلی جهاد کشاورزی به حساب می‌آید و هر کس که بخواهد در اجرای آن محدودیت ایجاد کند کاری ضد ملی انجام داده است.

جهانگیری گفت: طرح پرداخت تسهیلات اشتغالزایی مناطق روستایی و عشایری به میزان 1.5 میلیون دلار از سال گذشته با اجازه رهبر معظم انقلاب برای بهره‌گیری از منابع صندوق توسعه ملی آغاز شده است و تا به امروز نیمی از این مبلغ به تومان تبدیل شده و در اختیار طرح‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: منابع مابقی این تسهیلات با نرخ ارز نیمایی تدوین می‌شود که این امر منجر به افزایش امکان تسهیلات دهی به متقاضیان مناطق روستایی و شهری می‌شود.

معاون اول رئیس جمهور  یادآور شد: این تسهیلات با سود بانکی 4 و 6 درصد به بهره‌برداران اعطا می‌شود و این پول تنها مختص به روستائیان و عشایر کشور است و اگر کسی غیر از این افراد بخواهد از این تسهیلات سوء استفاده کند حتما با وی برخورد می‌شود.

جهانگیری تاکید کرد که ما خواهان این هستیم که این منابع با دقت و سرعت بیشتری پرداخت شود تا شرایط ایجاد اشتغال و کارآفرینی در مناطق روستایی افزایش یابد.

وی گفت: بر این اساس رانت بزرگی فقط برای روستائیان و عشایرایجاد می‌شود و دولت می‌خواهد به این افراد این رانت را بپردازد تا بتوانند به اشتغالزایی در مناطق روستایی و عشایری بینجامد.

پول باشد ننه جان من نیز کار انجام می‌دهد

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه برای حل مشکلات تنها راه برطرف کردن آن مدیر نیست گفت: مدیران با انگیزه بن‌بست‌ها را می‌شکنند و مدیر باید راهکار ایجاد کند وگرنه پول به اندازه کافی وجود داشته باشد ننه جان من هم می‌تواند کار پیدا کند.

جهانگیری گفت: در شرایط فعلی عرصه برای زندگی مردم تنگ شده و فشارهای اقتصادی زیاد شده است. مدیران باید تصمیمات خوبی بگیرند تا از این شرایط بتوانیم با سربلندی عبور کنیم.

گوشی شاپ الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۴ مهر ۱۳۹۷تب تند احتکار خانگی فروکش می‌کند، اگر...
۲۴ مهر ۱۳۹۷جهانگیری: دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی از نظر بودجه در تنگنا قرار گرفته‌اند
۲۴ مهر ۱۳۹۷رحمانی‌فضلی: اگر واقعیت اقتصادی را به مردم بگوییم آنها مشارکت می‌کنند
۲۴ مهر ۱۳۹۷خوانساری: ۷۰ درصد فعالان اقتصادی نسبت به آینده خوشبین نیستند
۲۴ مهر ۱۳۹۷غایبان اقتصادی
۲۳ مهر ۱۳۹۷روحانی: آمریکا در بلند مدت قادر نیست به سیاست‌های ضدایرانی خود ادامه دهد/ به آینده بهتر، بسیار امیدوارم
۲۲ مهر ۱۳۹۷میرسلیم: دولت بدهکاری خود را از جیب مردم می‌دهد
۲۲ مهر ۱۳۹۷جهانگیری: مشتریان جدیدی برای نفت پیداکردیم
۲۱ مهر ۱۳۹۷سردار نقدی: تحریم‌های اقتصادی، ساده‌ترین مشکل پیش روی انقلاب است
۲۱ مهر ۱۳۹۷عضو هیات رئیسه خانه ملت: مجلس به شریعتمداری رای اعتمادنمی‌دهد/ چرا رئیس‌جمهور اصرار بر تکرار اشتباهاتش دارد؟
۲۱ مهر ۱۳۹۷فرصت سوزی دولت در ترمیم کابینه و معرفی وزراء/ خبرهای ناخوشایند از معرفی گزینه های تکراری و ناکارآمد
۱۹ مهر ۱۳۹۷قالیباف: کارآمدی تهدیدها را تبدیل به فرصت می کند

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۸۶۲۸۵۱۰:۵۷:۲۸ ۱۳۹۷/۷/۱۷
بی زحمت مهرت را ببر پتروشیمی های خصولتی که ارزشان را نیاوردند
ناشناس۵۸۶۳۷۱۱۱:۴۸:۲۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
لطفا زمان بررسی اتهامات مالی اخوی جانتان برای مردم اعلام شود
ناشناس۵۸۶۶۶۳۱۴:۳۷:۵۵ ۱۳۹۷/۷/۱۷
اولا پول های ازاد شده برجام چه شد ثانیا پول های نفت و مالیات چه می شود ثالثا سیل نقدیندگی باید مدیریت شود پول زیاد است مدیریت نیست
ناشناس۵۸۶۷۲۳۱۵:۱۳:۱۵ ۱۳۹۷/۷/۱۷
پول هست ولی مدیریت نیست!!!!! نظم نیست!!!! شفافیت نیست !!!!
استاد۵۸۶۸۰۳۱۶:۰۷:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۱۷
کسی جرئت ندارد به شما پاسخ دهد.
ناشناس۵۸۶۸۰۶۱۶:۰۹:۳۸ ۱۳۹۷/۷/۱۷
جهانگیری: پول باشد ننه جان من هم می‌تواند کار انجام دهد پولهای صادرات نفت و گاز و 150 میلیارد دلار پولهای آزاد شده هست بهتر هست ننه جان خودتان جانشین شما شود
ناشناس۵۸۷۱۸۳۲۱:۵۲:۴۹ ۱۳۹۷/۷/۱۷
واقعا نمیدونی پولهای برجام چه شد!!!
علی۵۸۶۴۱۸۱۲:۱۲:۰۱ ۱۳۹۷/۷/۱۷
پولی که دولت روحانی چاپ کرد یا از جیب مردم بیرون کشید مغول نکرد
ناشناس۵۸۶۴۹۸۱۳:۰۰:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۱۷
پس لطف کن بزار ننه جونت بیاد کار کنه . پول هست قدرت هست اما عرضه کار کردن نیست . بزار ننه جونت بیاد اون بهتر بلده کارکنه
ناشناس۵۸۶۵۷۵۱۳:۵۰:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۱۷
چرا پای ننه اش را پیش کشیده
ناشناس۵۸۶۵۷۷۱۳:۵۰:۴۶ ۱۳۹۷/۷/۱۷
اسحاق!! ادعاهای تو رو داداش جونت ثایت کرد!!!!!!
ناشناس۵۸۶۷۲۵۱۵:۱۵:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۷
با پول مهریش میتونه یک پتروشمیمی راه بندازه
ناشناس۵۸۶۸۲۱۱۶:۱۹:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
علت بالا رفتن دلار می دانید چیست ؟ پتروشیمی ها و .... دلار خود را در بازار ازاد می فروشند و وارد ایران نمی کنند البته غیر ممکنه دولت خبر نداشته باشه ! ۲۰ میلیارد دلارِ پتروشیمی‎ها و فولادی‎ها از بازار سلیمانیه و هرات سردرآورد https://www.alef.ir/news/3970707028.html
ناشناس۵۸۶۸۴۵۱۶:۲۹:۳۷ ۱۳۹۷/۷/۱۷
با نقدینگی 500 میلیارد تومن شروع کرد رسنده به 1600 میلیلرد 1000 میلیلرد پول خلق و چاپ کرده بعد میگه پول هم نیست!
ناشناس۵۸۶۸۸۹۱۷:۰۸:۰۷ ۱۳۹۷/۷/۱۷
دولت روحانی طی 5 سال 1000 هزار میلیارد پول چاپ کرد این پول ها کجا رفته ؟ چطوری پول نیست ؟ پس این همه رانت های چند صد هزار میلیاردی کجا می رود ؟ پول هست منتهی رانت می شود و در جیب دوستان و هم حزبی ها می رود
ناشناس۵۸۶۲۹۱۱۰:۵۹:۵۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
آیا حاضری این مهر را بر پیشانی بردار خود بزنی؟؟؟؟
ناشناس۵۸۶۲۹۳۱۱:۰۰:۲۹ ۱۳۹۷/۷/۱۷
داستان کی بود کی بود من نبودمه
ناشناس۵۸۶۷۷۳۱۵:۴۴:۵۹ ۱۳۹۷/۷/۱۷
جناب جهانگیری توجه فرمایید که اگراصلا هم پول نباشد، نه تنها ننه جانها که از جنابعالی و دیگران هم کاری بر نمی اید.
ناشناس۵۸۶۳۰۰۱۱:۰۳:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۱۷
در حال حاظر گران فروشی چهار برابری قیمت دلار از سوی مقامات خیانت بزرگ هست
ناشناس۵۸۶۳۰۳۱۱:۰۷:۴۷ ۱۳۹۷/۷/۱۷
ببخشید ما اینهمه کم کاری کردیم. شما که از اول جزء مسوولان مملکتی نبودین تازه از راه رسیدین مشکلات رو دیدین. مردم از شما عذر می خوان به خاطر کم کاریشون!
ناشناس۵۸۶۳۰۸۱۱:۱۳:۱۴ ۱۳۹۷/۷/۱۷
بسم الله. فکر کنم باید با خود جهانگیری شروع کنیم
ناشناس۵۸۶۶۸۵۱۴:۵۲:۰۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
داداشش که یک دسته گل دیگه به آب داده
ایرانی۵۸۶۳۱۱۱۱:۱۴:۰۰ ۱۳۹۷/۷/۱۷
و اگر اثر نکرد در فاز بعدی مادام العمر به کانادا تبعیدش کنیم !! این تنبیه شدید تر می باشد.
ناشناس۵۸۶۳۱۵۱۱:۱۸:۰۹ ۱۳۹۷/۷/۱۷
پول هست شما اگه هنر داشتید سرمایه ها را درست هدایت کنید. که فکر یک بچه 5 ساله از شما ها در جهت مسیر سرمایه بهتر از شما ها کار میکنه.
ناشناس۵۸۶۳۲۴۱۱:۲۲:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
البته اثرات پولدار بودنتونو کشورهایی غیر از ایران دیدن
ناشناس۵۸۶۳۲۹۱۱:۲۴:۲۸ ۱۳۹۷/۷/۱۷
مقایسه بفرمایید نتایج عملی این دو دیدگاه رو: شهید تهرانی مقدم: فقط آدم های ضعیف به اندازه امکاناتشون کار می کنن جهانگیری: پول باشه ننه من هم ...
سعید۵۸۶۳۴۵۱۱:۳۰:۳۸ ۱۳۹۷/۷/۱۷
جهانگیری: پول باشد ننه جان من هم می‌تواند کار انجام دهد. ننه جان شما اگر کار بلد بود، شما را خوب تربیت می‌کرد!
ناشناس۵۸۶۶۷۰۱۴:۴۲:۱۱ ۱۳۹۷/۷/۱۷
احترام مادر ایشان را نگه دارید
ناشناس۵۸۷۰۴۹۱۹:۳۱:۴۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
روستاییان به مادر بزرگ مبگت ننه جان یا همون نجون
علی۵۸۷۱۲۴۲۰:۵۸:۰۵ ۱۳۹۷/۷/۱۷
احترام امامزاده را متولیش نگه می دارد. ...
ناشناس۵۸۷۱۷۸۲۱:۴۸:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۱۷
معرکه گفتی .
حمید۵۸۶۳۶۱۱۱:۳۹:۴۸ ۱۳۹۷/۷/۱۷
شاید مدیریت ننه جان شما بهتر از مدیریت شخص شما باشد !!
ناشناس۵۸۶۳۷۵۱۱:۵۰:۰۴ ۱۳۹۷/۷/۱۷
جالبه که شما متوقعی مردم پول نگیرن و کار کنن! از خودتان شروع کنید و حقوق نجومی تان را کم کنید تا مردم بدون پول کار کنند.
ناشناس۵۸۶۳۹۰۱۱:۵۷:۲۲ ۱۳۹۷/۷/۱۷
ارازل اسلاحتلب را باید از سیستم سیاسی و اجتماعی کشور بیرون بریزیم تا اوضاع کشور آرام شود
ناشناس۵۸۶۳۹۹۱۱:۵۹:۳۸ ۱۳۹۷/۷/۱۷
منم موافق ام . نه نه جان شما از شما بهتر بلد است . شما خانواده خود را هم نمی توانید اداره کنید.
ناشناس۵۸۶۴۲۶۱۲:۱۴:۱۹ ۱۳۹۷/۷/۱۷
پول که بود شما و دوستانتون غیبش کردی و معلوم نیست کجا بردی آقای جهانگیری
ناشناس۵۸۶۴۶۷۱۲:۴۲:۳۷ ۱۳۹۷/۷/۱۷
فعلا که باتوزیع دلار۴۲۰۰تومانی معروف به دلارجهانگیری ورانت هزاران میلیاردتومانی دست ننه جان رو از پشت بستی جناب خان جهانگیری
بهنام۵۸۶۴۷۰۱۲:۴۲:۵۲ ۱۳۹۷/۷/۱۷
جناب یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگران.
ناشناس۵۸۶۴۷۹۱۲:۴۹:۰۵ ۱۳۹۷/۷/۱۷
پس چرا زمان احمدی نژاد با اون درامد رویایی نفت ما بد بخت تر شدیم ؟؟
ناشناس۵۸۷۰۳۶۱۹:۱۳:۵۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
خدارو شکر به روحانی رای دادی و از بدبختی درآمدی
ناشناس۵۸۶۵۲۲۱۳:۱۵:۰۲ ۱۳۹۷/۷/۱۷
اتفاقا پیشنهاد خیلی خوبیه. ننه جانتان را هم جذب کنید که ملت از خدمات ایشان هم استفاده نمایند. با تشکر
ناشناس۵۸۶۵۳۶۱۳:۲۶:۵۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
یعنی دقیقا شدید مثل احمدی نژاد بلکه بدتر از اون
ناشناس۵۸۷۰۵۸۱۹:۳۵:۰۱ ۱۳۹۷/۷/۱۷
صدرحمت به اون والا
ناشناس۵۸۶۵۴۸۱۳:۳۳:۲۷ ۱۳۹۷/۷/۱۷
آیا برادر این آقا با داشتن بانک و پول فساد نکرد ؟؟؟؟؟ آیا ریاست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی دست ایشان نبود که ماهها تعطیل شد .
ناشناس۵۸۶۵۸۵۱۳:۵۴:۵۰ ۱۳۹۷/۷/۱۷
اون کیه منفی زده.
ناشناس۵۸۶۵۹۸۱۴:۰۱:۰۲ ۱۳۹۷/۷/۱۷
ما تا وقتی شما و امثال شما رو داریم با پول و بدون پول امیدی به بهبودی اوضاع نداریم...
ناشناس۵۸۶۷۴۳۱۵:۲۵:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۱۷
کسی میدونه الآن جهانگیری چه کار مثبتی انجام میده؟
ناشناس۵۸۶۶۱۷۱۴:۰۸:۴۲ ۱۳۹۷/۷/۱۷
چقدر اینها رو دارند واقعا خیلی تعجب دارد ؟؟
ناشناس۵۸۶۶۴۳۱۴:۲۱:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
جناب جهانگیری چهل سال با پول فراوان حاصل از نفت کشور داری تمرین گردید نتیجه این شد آیا چهل سال برای کشور داری کافی نبود تاریخ کشورهای جنگ زده مانند آلمان را بخوانید آلمان با خاک در جنگ جهانی دوم یکسان شد چگونه آلمان یکی از
سهیل۵۸۶۶۵۷۱۴:۳۳:۲۷ ۱۳۹۷/۷/۱۷
منظورش این بوده که کاراییکه من و داداشم با پول ملت کردیم ننه ام هم بلده بکنه :|
ناشناس۵۸۶۶۵۸۱۴:۳۳:۴۲ ۱۳۹۷/۷/۱۷
پول شر لازم اما کافی نیست مدیریت نیز لازم است!
ناشناس۵۸۶۶۵۹۱۴:۳۴:۱۶ ۱۳۹۷/۷/۱۷
معاون محترم حرف هایت بی اعتبار شده اما : اسحاق جهانگیری امروز در پنجمین همایش روزی ملی روستا و عشایر اظهار کرد: روستا کانون اصلی تولید کشور است و از سازه‌های اصلی هویت‌بخشی به کشورمان به حساب می‌آیند. اما این جمله ات را می پسندم چون هویت کشورمان را تهرانی ها.. می برند
ناشناس۵۸۶۶۶۶۱۴:۴۰:۳۲ ۱۳۹۷/۷/۱۷
آقای جهانگیری غلط کردیم به حسن روحانی رای دادیم تو رو به خدا فقط برید
سعیدروشن کرمانشاهی۵۸۶۶۷۹۱۴:۵۰:۲۸ ۱۳۹۷/۷/۱۷
به ننه جان بفرمایی پول هست اگه مشنول قانون منع بکارگیری بازنشسته ها نمیشه تشریف بیاره کارکنه
ناشناس۵۸۶۷۰۹۱۵:۰۳:۱۰ ۱۳۹۷/۷/۱۷
اون دولت قبل را خوب تخریب کردید.........اون دنیا باید جواب بدهید..........
ناشناس۵۸۶۷۳۳۱۵:۲۱:۰۷ ۱۳۹۷/۷/۱۷
خود شما مصداق اینی که فقط پول برای اداره امور کافی نیست
ناشناس۵۸۶۷۵۵۱۵:۳۱:۵۸ ۱۳۹۷/۷/۱۷
آقای‌معاون محترم چنانچه با فرغون‌ پول به مدیران‌ ارشد فعلی‌بدهید نتیجه همین است که جنابعال می بینید
ناشناس۵۸۶۷۷۴۱۵:۴۵:۳۵ ۱۳۹۷/۷/۱۷
جناب جهانگیری توجه فرمایید که اگراصلا هم پول نباشد نه تنها ننه جانها که از جنابعالی و دیگران هم کاری بر نمی اید.
ناشناس۵۸۶۸۵۷۱۶:۳۶:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۱۷
زمان احمدینژاد با درآمد ۶۵۰ میلیاردی ننه جان شما کجا بود؟؟؟؟شما و اصولگراها یک کشور رو خراب کردید.
ناشناس۵۸۶۹۸۶۱۸:۳۳:۳۷ ۱۳۹۷/۷/۱۷
پول هم باشد به داداش و اقوام میرسد نه مردم
ناشناس۵۸۷۰۶۶۱۹:۴۵:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۱۷
لطفا استعفای جمعی.
حمید۵۸۷۱۲۱۲۰:۵۱:۴۲ ۱۳۹۷/۷/۱۷
لطفا این حرفا بزارید انتخابات 1400 بزنید نه حالا که به گل فرو رفتین جناب جهانگیری مردم یادتونه جهانگیری چی می گفت
ناشناس۵۸۷۱۷۹۲۱:۵۰:۵۶ ۱۳۹۷/۷/۱۷
بعد از ننجون کروبی نوبت ننجون جهانگیری است.
ناشناس۵۸۷۱۸۶۲۱:۵۵:۰۷ ۱۳۹۷/۷/۱۷
غیر از پول جناب جهانگیری عرضه انجام کار هم لازمه از ننه جون بپرس بهت میگه
کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های امروز

 1. آخرین خبرها از تعیین قیمت‌ جدید خودروها

 2. روحانیت بیدار شوید، به فکر علاج بدبختی‌های مردم باشید  

 3. نژادپرستی علیه ایرانی ها پشت ویترین ترکیه ای!

 4. چرا ساختمان بهشت بعد از قالیباف آرام نگرفت؟

 5. مجید شاکری: دولت نسخه‌ای برای اقتصاد نداشته و گوش شنوا هم برای هیچ راهکاری ندارد/ از اظهار نظر سیاسیون در حوزه‌های اقتصادی نگران هستیم/ رکورد تورمی خواهیم داشت

 6. جزئیات طرح «معلم تمام‌وقت»/ ابلاغ طرح از اوایل آبان‌ماه به استان‌ها

 7. ایرلاین‌ها؛ ارز نگیریم فقط ۳ ماه دوام می‌آوریم/اهمال بانک مرکزی در اختصاص ارز

 8. آیا سربازی 24 ماه می‌شود؟

 9. آیت‌الله خاتمی: سازمان‌های بین‌المللی قابل اعتماد نیستند/ مشکلات کشور با عصبانیت حل نمی‌شود

 10. واکنش نماینده ولی فقیه در سپاه به ورود زنان به استادیوم

 11. عملکرد نامطلوب خانه کارگری ها در وزارت کار

 12. ماکرون از تصمیم اروپایی‌ها برای تعلیق سفرهای سیاسی به عربستان خبر داد

 13. معمای گنج همدان+ عکس

 14. فرانسوی‌ها متقاضی خرید کوئل از ایران شدند

 15. اسامی امضاکنندگان نامه به شورای نگهبان پیرامون عدم تصویب CFT منتشر شد

 16. انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا؛ همه پرسی درباره ترامپ و سرانجام تحریم‌ها علیه ایران

 17. ایران در دو هفته اول ماه اکتبر 2.2 میلیون بشکه در روز نفت صادر کرد

 18. موگرینی: طرح کانال پرداخت مالی مستقیم با ایران طی هفته‌های آینده اجرایی می‌شود

 19. ادعای افزایش پرواز پهپادهای ایرانی در نزدیکی ناوهای جنگی آمریکا در خلیج فارس

 20. واشنگتن‌پست: مخالفان «بن سلمان» در حال جمع شدن گرد «احمد بن عبدالعزیز» هستند

 21. نگرانی کانادایی‌ها از کمبود ماری جوانا!

 22. قلدربازی خودروسازهای تهران در برابر بازرسی محیط زیستی

 23. کوهکن: برخی‌ها ‌از ۱۰۰ ‌تا ۵۰۰ میلیارد تومان ارز خریدند‌ اما هیچ ارزی مبادله نشد‌

 24. معاون وزیر نفت خبر داد: آخرین میزان تولید نفت ایران/ توتال اسناد فنی فاز ۱۱ را به CNPC تحویل داد

 25. گلاره و آرزویی که محقق شد

پربحث‌های دیروز

 1. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 2. دخیل بر آستان «سلبریتی»ها!

 3. تئاتر لاکچری؛ خودکرده را تدبیر نیست

 4. تشکیل اتاق جنگ اقتصادی/ با چه راهکاری دولت و مسئولین می‌توانند کشور را از شرایط خطیر کنونی عبور دهند؟

 5. نگذاشتند درباره"سیف" به رئیس‌جمهور تذکر دهم

 6. خواب شیرین هنگام سخنرانی جهانگیری در همایش  

 7. حاجی‌بابایی: برخی افراد با دریافت ۲۴۰ میلیون یورو ارز ‌حتی یک قلم کالا هم وارد نکرده‌اند‌

 8. پرچم عربستان عوض شد/ کنایه‌های تصویری روزنامه‌نگاران جهان به آل‌سعود   

 9. امشب در سر شوری دارم !

 10. ضرغامی: پس از عاشورای ۸۸ بسیاری از دست‌های پشت پرده رو شد

 11. دستمزد شبی ۳۰ میلیون تومانی مهناز افشار در «بینوایان»!

 12. مرگ مشکوک یکی از 15 مظنون قتل خاشقچی

 13. غذای ملی این کشور زیبا «کله پاچه» است  

 14. پاکستان: گشت‌زنی هوایی برای یافتن مرزبانان ایرانی آغاز شده است

 15. امیرعبداللهیان: ترور خاشقچی توسط سعودی دور از انتظار نیست

 16. اقدام جدید آلمان علیه عربستان

 17. ماجرای جمال خاشقچی، نقشه نئومحافظه کاران برای نجات بن سلمان و تشدید تحریم ها علیه ایران

 18. علت شوره سر چیست؟

 19. نقشه داعش برای هدف قرار دادن بیجی نقش بر آب شد

 20. سردار پاکپور: تروریست‌ها وحدت مردم را هدف قرار داده اند

 21. فرود اضطراری پرواز تهران - بوشهر در شیراز

 22. کتف کامیابی‌نیا جا انداخته شد

 23. عمران خان برای دومین بار در یکماه به ریاض سفر می کند

 24. استراو: سیاست خارجی آمریکا در قبال ایران اشتباه جدی است

 25. پوتین: سیاست تحریمی آمریکا علیه ایران اشتباهی بزرگ است/ متقاعد کردن ایران برای خروج از سوریه وظیفه ما نیست

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. روحانی: به محض انتخاب من در سال ۹۲ قیمت دلار پایین افتاد، بازار آرام شد و امیدها بالا رفت/ به عنوان رئیس‌جمهور لیست قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

 3. خیز نامحسوس دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زمینه سازی دولت برای برگرداندن کارت سوخت/ مردم قربانی سیاست هویج و چماق

 4. قالیباف: نشستگانِ محترم و مسئول، لطفا برخیزید و اقدامی کنید+ عکس

 5. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 6. محمود بهمنی: FATF را نمی‌توان به دلار وصل کرد/ با مدیریت عرضه و تقاضا قیمت دلار را بر روی ۲۹۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان نگه داشتیم

 7. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 8. ابلاغ حکم ۷ ماه حبس قطعی حسن عباسی

 9. بهشت جای چه افرادی است؟/ آیا امکان دارد که غیرمسلمانان نیز وارد بهشت شوند؟

 10. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 11. سایه شهاب ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویو + تصاویر

 12. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 13. لوطیان جاده‌ها یا مرگ قانون؟!/ سمندی که یخچال فریزر است!

 14. فرمانده ناجا: خاوری را می‌توانیم یک‌هفته‌ای بازداشت کنیم

 15. دخیل بر آستان «سلبریتی»ها!

 16. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 17. آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ + عکس

 18. اسامی ۹۶ نماینده مخالف لایحه CFT + اسامی غایبین

 19. تهاجم معماری «سبک اروپایی» به شهر قم!  

 20. اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

 21. نامه سرگشاده آیت‌الله مکارم شیرازی به رئیس قوه قضائیه؛ بیانات جنابعالی قانع کننده نبود

 22. دهک‌های پایین زیر چرخ‌های رکود تورمی و نیاز به سیاست‌های جبرانی

 23. خرید نفت کره‌جنوبی از ایران به صفر رسید

 24. واکنش مطهری به دادستان کل درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 25. فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس

گوشی شاپ

پربحث‌های اخیر

 1. روحانیت بیدار شوید، به فکر علاج بدبختی‌های مردم باشید  

 2. آیت‌الله خاتمی: سازمان‌های بین‌المللی قابل اعتماد نیستند/ مشکلات کشور با عصبانیت حل نمی‌شود

 3. اسامی امضاکنندگان نامه به شورای نگهبان پیرامون عدم تصویب CFT منتشر شد

 4. کوهکن: برخی‌ها ‌از ۱۰۰ ‌تا ۵۰۰ میلیارد تومان ارز خریدند‌ اما هیچ ارزی مبادله نشد‌

 5. ویسه از حضور در وزارت صنعت انصراف داد

 6. آخرین خبرها درباره وضعیت مرزبانان ربوده‌شده از زبان نماینده میرجاوه در مجلس

 7. حسن عباسی: «نشر اکاذیب» در پرونده من ثابت نشد/ محتوای پرونده ها پیگیری شود نه حکم شخص بنده

 8. هشدار جدی وزیر جوان؛ تعارفی برای جایگزینی نداریم

 9. هشت وزیر هفته آینده در راه مجلس/ استیضاح وزیر کشور

 10. محمود صادقی: فراکسیون امید تاکنون چه کرده است؟ / شعار «اصلاح‌طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا»واقعی است

 11. حضور نماینده دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب در منزل «مادر حزب الله»

 12. تهدید به حذف تشکل‌ دانشجویی اصلاح‌طلب منتقد دولت از سوی نماینده فراکسیون امید+ فیلم

پربحث‌های دیروز

 1. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 2. تشکیل اتاق جنگ اقتصادی/ با چه راهکاری دولت و مسئولین می‌توانند کشور را از شرایط خطیر کنونی عبور دهند؟

 3. نگذاشتند درباره"سیف" به رئیس‌جمهور تذکر دهم

 4. حاجی‌بابایی: برخی افراد با دریافت ۲۴۰ میلیون یورو ارز ‌حتی یک قلم کالا هم وارد نکرده‌اند‌

 5. ضرغامی: پس از عاشورای ۸۸ بسیاری از دست‌های پشت پرده رو شد

 6. پاکستان: گشت‌زنی هوایی برای یافتن مرزبانان ایرانی آغاز شده است

 7. امیرعبداللهیان: ترور خاشقچی توسط سعودی دور از انتظار نیست

 8. سردار پاکپور: تروریست‌ها وحدت مردم را هدف قرار داده اند

 9. طرح جدید نمایندگان برای ادامه کار استانداران بازنشسته

 10. شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب مشخص شدند +اسامی

 11. 17 عضو کابینه به مجلس پاسخ می‌دهند

 12. کدخدایی: جلسه امروز شورای نگهبان بنا به درخواست دولت برگزار شد

 13. درخواست تجمع مقابل منزل خاوری در کانادا

 14. مسئولیت جدید آیت‌الله جنتی در مجلس خبرگان

 15. مدیران آی‌تی خواستار عذرخواهی سناتور آمریکایی به دلیل توهین به نژاد ایرانی شدند

 16. چرا اصلاح‌طلبان با شهردار شدن محسن هاشمی مخالفند؟

 17. کیهان: روحانی تهدید شد! «صبر جهانگیری حدی دارد»

 18. محسنی اژه‌ای: برخی عناصر گمرک در پرونده‌های قاچاق خودرو تحت تعقیب هستند

 19. توضیحات وزارت علوم درباره جعلی بودن مدرک تحصیلی هاشمی + سند

 20. سکوت و انفعال تحقیرآمیز سفارت ایران در اتریش/ روزه سکوت وزارت‌خارجه ادامه دارد +تصاویر

 21. برای تعدادی از متهمان حادثه تروریستی اهواز قرار صادر شده است

 22. نظر محسن رضایی درباره بررسی CFT و FATF در مجمع تشخیص

 23. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

 24. عضو کمیسیون امنیت ملی: پیوستن ایران به FATF یعنی خود تحریمی

 25. سرلشکر جعفری: نگاه مسئولان کشور به توان داخلی باشد

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. روحانی: به محض انتخاب من در سال ۹۲ قیمت دلار پایین افتاد، بازار آرام شد و امیدها بالا رفت/ به عنوان رئیس‌جمهور لیست قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

 3. قالیباف: نشستگانِ محترم و مسئول، لطفا برخیزید و اقدامی کنید+ عکس

 4. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 5. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 6. ابلاغ حکم ۷ ماه حبس قطعی حسن عباسی

 7. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 8. سایه شهاب ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویو + تصاویر

 9. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 10. آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ + عکس

 11. اسامی ۹۶ نماینده مخالف لایحه CFT + اسامی غایبین

 12. اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

 13. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، بازی های سیاسی و اشتیاق عجیب مدیران برای خدمت به مردم!

 14. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 15. فرصت سوزی دولت در ترمیم کابینه و معرفی وزراء/ خبرهای ناخوشایند از معرفی گزینه های تکراری و ناکارآمد

 16. فراخوان رهبر انقلاب برای تکمیل و ارتقای الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت

 17. نقش FATF را در این توصیه نامه نمی‌بینید؟

 18. سامانه پدافند هوایی سعیر+ عکس

 19. ربوده شدن تعدادی از نیروهای بسیجی و هنگ مرزی میرجاوه

 20. تجمع اعتراضی دانشجویان همزمان با حضور روحانی در دانشگاه تهران + عکس

 21. ماجرای شنود مکالمات ظریف و روحانی در برجام/ آمادگی برای قطع اینترنت توسط آمریکا در آبان

 22. پشت پرده فرار عضو تیم تشریفات رئیس جمهور از کشور

 23. حواشی تجمع دانشجویان حامی روحانی علیه روحانی در دانشگاه تهران + جزئیات و تصاویر

 24. حمله بمب‌گذار انتحاری به سفارت ایران در ترکیه + توضیحات بهرام قاسمی

 25. ابوترابی: رئیس‌جمهوری قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد

آخرین عناوین