حاجی دلیگانی به الف خبر داد؛ وعده چند صد میلیاردی به یک نماینده برای استقرار صنایع در حوزه انتخابیه در قبال پس گرفتن امضای استیضاح شریعتمداری

گروه سیاسی الف،   3970619133 ۳۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
وعده چند صد میلیاردی به یک نماینده برای استقرار صنایع در حوزه انتخابیه در قبال پس گرفتن امضای استیضاح شریعتمداری

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بده و بستانها برای پس گرفتن امضاهای استیضاح محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: به یک نماینده گفته شده که اگر امضایش را پس بگیرد 2 واحد صنعتی به ارزش چند صد میلیارد تومان در حوزه انتخابیه اش مستقر می کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با بیان اینکه استیضاح محمد شریعتمداری در دستور کار نمایندگان قرار دارد، گفت: یک طرح استیضاح شریعتمداری 2 هفته پیش با 70 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.همچنین طرح استیضاح دوم این وزیر نیز از سوی 12 نماینده تحویل هیئت رئیسه مجلس شد که هر 2 طرح به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع شده است.

وی با اشاره به تلاشها برای منتفی کردن استیضاح وزیر صنعت در مجلس گفت: در روزهای گذشته شاهد تلاش معاونین وزیر در این زمینه بودیم که وعده و وعید های زیادی به نمایندگان می دهند.

حاجی دلیگانی اضافه کرد: در همین راستا یکی از معاونین وزیر صنعت به یکی از نمایندگان پیغام داده که اگر وی امضای استیضاح وزیر را پس بگیرد، 2 واحد صنعتی به ارزش چند صد میلیارد تومان در حوزه های انتخابیه اش مستقر می کنند.

وی از نپذیرفتن پیشنهاد مذکور از سوی نماینده خبر داد و افزود: آقایان باید وظیفه خود را انجام دهند نه اینکه انجام وظیفه خود را به امتیازگیری از نمایندگان منوط کنند.

نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این مسئولین وزارت صنعت به نمایندگان می گویند که وزیر تازه یک سال شروع بکار کرده و هنوز مدیران خود را جابجا نکرده و تازه رفته سراغ رئیس جمهور و اجازه تغییر و جابجایی مدیران را گرفته است و الان زمان استیضاح وی نیست.

حاجی دلیگانی افزود: در حال حاضر بیش از یک سال از شروع بکار وزیر گذشته و اگر با محدودیت هایی مواجه بود باید به مردم و یا به مجلس می گفت.

وی تصریح کرد: اگر برخی نمی گذارند تا وزیر تصمیم بگیرد وخودشان در امور وزارتخانه تصمیم گیری می کنند، باید شفاف بیان کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ما نمایندگان بارها در خصوص مشکلات وزارتخانه به وزیر تذکر و هشدار دادیم، نصیحت کردیم و در کمیسیون تخصصی سوالاتی را مطرح کردیم اما توجهی نشد و به استیضاح روی آوردیم.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه در حال حاضر مواد اولیه در کشور وجود دارد اما برخی نبض مواد اولیه صنایع پائین دستی را بدست گرفتند و احتکارکردند، تصریح کرد: در همین راستا هزاران واحد صنعتی و صنفی تعطیل شد و صدها هزار نفر بیکار شدند.

وی با طرح این سوال که وزیر صنعت کجاست؟، افزود: وقتی قیمت پراید به 40 میلیون رسیده، وضعیت خودرو اینگونه ولنگار و به یک جوک شبیه شده و هیچ جوابی برای مردم نداریم، چاره ای جز استیضاح وزیر نداریم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه تا زمانی که منافع مردم تامین نشده دست بردار نیستیم، افزود: بر اثر ضعف مدیریت آقایان، تنها در حوزه انتخابیه اینجانب، 300 واحد صنفی تریکو دوز و واحد تولیدی لباس و پوشاک تعطیل و حدود هزار و 500 نفر بیکار شدند.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۵ شهریور ۱۳۹۷حاجی دلیگانی: ناطق پیام داده که دیگر از آخوندی حمایت نمی‌کند
۲۳ شهریور ۱۳۹۷زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است
۲۱ شهریور ۱۳۹۷امضای ۵۰ نماینده پای طرح استیضاح آخوندی
۲۰ شهریور ۱۳۹۷واکنش وزارت صمت به یک خبر : آقای دلیگانی مستندات خود را منتشر نماید
۲۰ شهریور ۱۳۹۷امیری: رابطه وزرا با رئیس‌جمهور بسیار خوب است/ موافق استیضاح کرباسیان نبودیم
۱۹ شهریور ۱۳۹۷طرح استیضاح شریعتمداری به کجا رسید؟
۱۸ شهریور ۱۳۹۷راه‌حل حاجی دلیگانی درمورد دغذغه حامیان شفافیت
۱۷ شهریور ۱۳۹۷زمان بررسی استیضاح وزیر صنعت
۱۵ شهریور ۱۳۹۷نخستین واکنش وزیر صمت نسبت به خودروهای انبار شده/ نبود ضبط صوت علت اختفای خودروها!
۱۳ شهریور ۱۳۹۷حاجی دلیگانی: مردم در مسائل اقتصادی زجر می کشند/ لاریجانی: حل مشکلات کشور جواب یک خطی ندارد
۱۲ شهریور ۱۳۹۷وزیر صنعت: غیر از کالای اساسی بقیه کالاها از بازار ثانویه تامین ارز کنند/نامه سه وزیر به روحانی و جهانگیری
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ وزیر صنعت: باید در صنعت ساخت و تولید کشتی خودکفا باشیم

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

خسرو سلجوقي۵۴۲۶۰۵۰۶:۵۱:۴۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
قوه قضاییه به این موضوع باید فوری رسیدگی کند چه در وجود صحت و چه در عدم وجود صحت برخورد قاطع صورت پذیرد اگر شایعه است با تولید کننده شایعه و اگر واقعی است با دهنده رشوه و گیرنده برخورد شود
ناشناس۵۴۳۱۱۱۱۲:۰۴:۵۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
مگه مجلس حراست نداره باید چوب در استین این قبیل نمایندگان کرد و در ورودی مجلس قرارشان داد
ناشناس۵۴۳۱۱۵۱۲:۰۶:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اگه این موضوع صحت داشته باشد باید ریس جمهور را استیضاح کرد
حسام۵۴۳۳۳۲۱۳:۱۷:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
بعضا اظهارات ایشون.. ادعا و تهمت بدون سند و مدرک است و نتیجه ان تشویش افکار عمومی.خوبه الان قوه قضائیه واقعا درباره همین مطالب بالا از او تحقیق کند.اگر مستند میگه که با طرف مقابل برخورد کند.اگر مطالب واهی است که او را بخاطر تهمت و ..تنبیه کنند.
ناشناس۵۴۳۳۹۲۱۳:۳۸:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این کارا بار اول نبوده بار اخر هم نیست
ناشناس۵۴۳۱۶۸۱۲:۳۰:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
شماها متوجه نیستید هیچ وقت هم متوجه نمیشید این واحد های صنعتی اگر افتتاح بشه کلی آدم میره سر کار متاسفانه به حواشی اش میپردازید اما از اصل موضوع بی خبرید قبل از کامنت گذاشتن و دادخواهی بهتره تمام جوانب امر را در نظر بگیرید.
ناشناس۵۴۲۶۵۱۰۷:۵۴:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اگه وزیر تا الان نمیتونسته معاونانش رو جابجا یا انتخاب کنه و اصولا تصمیم گیرنده در وزارتخانه نبوده چه اصراری به پس گرفتن امضاها و موندنش دارن؟؟؟
ناشناس۵۴۲۶۶۰۰۷:۵۷:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
زد و بند و رانت و سهم خواهی و باج خواهی و بی شرفی برخی نمایندگان. این همه مفسده تا کجا و تا کی؟؟؟؟؟ احسنت به نماینده خوب آقای حاجی که برخی از این مفسده ها را اطلاع رسانی می کند.
ناشناس۵۴۲۶۷۷۰۸:۱۵:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
همین وزیر صنایع در چند سال گذشته همیشه در مناصب حساس تشریف داشتند
ناشناس۵۴۲۶۹۲۰۸:۳۰:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
کاش ذره ای انصاف داشتید متاسفانه شماها فقط سیاسی کاری میکنید
ناشناس۵۴۳۳۹۶۱۳:۳۹:۲۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
حقیقت تلخه
محمد۵۴۲۷۱۱۰۸:۴۱:۲۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
حضرات از باز شدن پرداخت حق و حساب شرمنده نمی شوند اکثر وزرای محترم گذشته از دریافت وامهای آنچنانی برای آقازاده ها یا دامادهای ، چندین شرکت دارند به امر واردات و صادرات مشغول هستند این آقا وزیر هم ....دوستی میگفت 40 سال است مدیران مشغول براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند مردم کوچه و خیابان مقاومت می کنند
ناشناس۵۴۲۷۱۲۰۸:۴۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ایا نباید به حال این مردم که اینچنین مجلسی دارند گریست
ناشناس۵۴۲۷۵۷۰۹:۱۴:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۰
فساد و رانت در وزارت ایشون بسیار بالاست و همین پیشنهاد نمونه ای از صدها تخلف است نمایندگان مجلس به وظیفه قانونی خود عمل کنند وزیر صنعت باید هر چه سریعتر استیضاح شود.
مسعود۵۴۲۷۶۶۰۹:۱۷:۳۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ماجرای وزیر اموزش و پرورش هم همینطور بود
ناشناس۵۴۲۷۸۰۰۹:۳۴:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
درود بر شما
امید۵۴۲۷۹۳۰۹:۴۲:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
بسم الله الرحمن الرحیم آقا جان مشکل فقط و فقط و فقط روحانی است. اگر تمام وزرا را هم استیضاح کنید فایده ای ندارد.
ناشناس۵۴۲۸۲۳۱۰:۰۶:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ادعا تابلوتر از این نمیشه اگر یه نماینده اینقدر برش داشت ‌حداقل بفکر حوضه انتخابی خود بود بازیچه جناحی نمی شد
ناشناس۵۴۲۸۲۸۱۰:۰۷:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
خدایا نسل غارتگران را از این سرزمین بردار..
ناشناس۵۴۳۳۹۹۱۳:۴۰:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آمین
ناشناس۵۴۲۸۳۳۱۰:۱۰:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
به به استقرار صنایع در یک مکان بدون مطالعه و تحقیق و بررسی مشکلات زیست محیطی فقط برای بده بستان های سیاسی ؟! اینطور می شه که صنایع فولاد توی کویر تاسیس شدن به جای کنار دریا و .... ..بیچاره مردم
ناشناس۵۴۲۸۵۳۱۰:۲۲:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آقای نماینده میگویند وقتی جوابی برای مردم نداریم چاره ای جز استیضاح نداریم. وزیری که در زمان صدارتش پراید میشود 40 میلیون و قیمت مایحتاج و ارزاق مردم سر به فلک میکشد و استخوانهای قشر ضعیف جامعه را دارد خرد میکند باید برکنار شود . آقایان و خانمهای نماینده باشجاعت و بی تعارف حرفهای مردم را در مجلس بازگو کنید و واز هیچ کس نترسید و الا دور بعد مردم به شما رای نمی دهند .
ناشناس۵۴۳۲۶۰۱۳:۰۰:۱۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اونها نماینده مردم نیستن . صرفا نماینده حزب و گروه و جناح و قوم و قبیله خودشون هستن .
ناشناس۵۴۳۰۱۵۱۱:۳۱:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
با اطمینان کامل میگویم در سراسر ایران در این لحظه هیچ کس اقدام به احداث کارخانه نمیکند نه تنها ارزی در کار نیست که بغیر از سیمان سایر مصالح اگر هم در بازار پیدا شوند چندین برابر قیمت شش ماه پیش طرحهای نیمه تمام متوقف اند کدام عقل سلیم سرمایه گزاری میکند که وعده اش را معاون وزیر بدهد .
ناشناس۵۴۳۰۱۹۱۱:۳۳:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این داستان باید بطور جد بررسی شود. اگر درست بود ، معاون وزیر به دادگاه معرفی شود و گرنه با نماینده مفتری برخورد شایسته شود. آقا یکبار دست از ...بردارید و مسایل اینچنینی را حل کنید. و الا این بهم پریدنها بی اعتمادی را تشدید خواهد کرد.
مردم۵۴۳۰۳۱۱۱:۳۸:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۰
باور کنیم که به خاطر مردم استیضاح می کنید یا نمی خواهید در افتیضاح دولت و وزرا سهیم باشید. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۵۴۳۰۹۷۱۱:۵۸:۴۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ای وای بر وزیری اینچنین که زندگی مردم رو به فنا میده خدا ازشون نگذره
ناشناس۵۴۳۱۰۳۱۲:۰۱:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این آقا هم که بیشتر به فکر کوباندن اصلاح طلباس تا مردم
ناشناس۵۴۳۱۸۱۱۲:۳۳:۴۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این نماینده شاهین شهر بهتره بجای این نطق های جنحالی که آخر و عاقبتی هم نداره به فکر آبادانی حوزه نمایندگی اش باشه متاسفانه ایشان از زمانی که روی کار آمده مدام خواسته با این نطقها ..... دیگه به شما رای نخواهیم داد متاسفانه اینجا همه چی را نمیشه شرح داد به کلیات بسنده میکنم.
ناشناس۵۴۳۲۱۸۱۲:۴۳:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
چه مجلس با حالی داریم واقعا...درود بر شرفتون...اونوقت میخوایم کشور پیشرفت هم داشته باشه..البته دفعه اول نیست این ..
ناشناس۵۴۳۲۷۱۱۳:۰۲:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آنوقت بنیاد شهید تحت مدیریت ریاست جمهوری برنامه ششم توسعه را به دلیل بار مالی اجرا نمیکند و حاضر نیست کسانی را که در کمیسیون های پزشکی یگان خدمتی به عنوان جانباز شناخته شده است را به عنوان جانباز5% قبول کند.
علی۵۴۳۳۱۷۱۳:۱۳:۳۵ ۱۳۹۷/۶/۲۰
.. پس فکر کردید که چطور ۶۰۰ سد و هزاران چاه و هزاران کیلومتر راه و کارخانه بدون بررسی و بدون مطالعه و بدون نتیجه و خطرناک برای کشور چطوری ساخته شدند ؟ که هم ثروت کشور هدر رفته و هم محیط زیست را نابود کردند . البته..
ناشناس۵۴۳۸۲۸۱۶:۴۲:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
... ای وای آن سخنان امام و مقام معظم رهبری این هم کاسبکاران قدرت و ثروت
ناشناس۵۴۳۸۵۲۱۷:۰۰:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
همین بده بستانها کشور ومردم را دچار مشکلات عدیده کرده .این بود خدمت کردن اگر وزیر ومعاونین منافعی ندارند چرا درحالیکه توان اداره وزارت را ندارند حاضر نمیشوند کناربروند .قوه قضاییه .. باید برخورد کند ...فقط درحالتی خاص شاید نمایندگان برکنارش کنند ودلیل ان اینست زمانیکه مجوز بالای شش هزار خودرو را داد چرا مجلس سکوت کرد؟
azimi۵۴۴۲۴۶۲۲:۰۵:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
سلام اگر بتوانیم نقدینگی کشور را در بانک مرکزی و سازمان مدیریت برنامه ریزی درست هدایت کنیم ودر هر بخشی به اندازه درست تزریق سرمایه شود مثلاً در هربخش ده درصد تزریق نقدینگی صورت پذیرد تمام این نابسامانی های از بین خواهد رفت مشکلات تورم وسرگردانی سرمایه های نقدی مشکلات را هر روز زیاد تر میکند باید فکری اساسی کرد وسلام
ناشناس۵۴۴۳۹۳۲۳:۵۶:۵۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اگر مسولیت قضایی داشتم چند نفر در وزارت صنعت را بالای دار میبردم چون که این وزارتخانه را به لانه چپاول و رانت تبدیل کرده اند
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتری

پربحث‌های امروز

 1. عراق، سفیر خود در ایران را فراخواند

 2. بوسه‌ی رهبر انقلاب بر سر حاج قاسم سلیمانی   

 3. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 4. هشدار وزیر اطلاعات به مدعیان ولایت‌مداری

 5. اعتراض به سیاست‌های ضدایرانی واشنگتن سخنرانی مقام آمریکایی را مختل کرد+ فیلم

 6. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 7. «مداحی پاپ» چگونه رایج شد؟

 8. ایران خواستار محکومیت تهدید هسته ای رژیم صهیونیستی از سوی سازمان ملل شد

 9. لندن درباره سفر اتباع ایرانی-انگلیسی به ایران هشدار داد

 10. تشییع و تدفین پیکر محمد تولایی، طلبه جوان مشهدی  

 11. تشکیل کارگروه ویژه برای «فروش نفت» در دوران تحریم

 12. اسد در پیامی به پوتین: اسرائیل مسبب انهدام هواپیمای روسیه بود

 13. معاملات مسکن در شهریورماه چگونه بود؟

 14. توافق ترکیه و روسیه برای انتقال عناصر جبهه النصره از استان ادلب به عفرین سوریه

 15. توجه سایت فیفا به لیگ قهرمانان آسیا و صعود پرسپولیس به نیمه نهایی+عکس

 16. هشدار وقوع سیلاب در مناطق کوهپایه‌ای/ سرمای ۴ درجه در بام ایران

 17. طنین فریاد «یا حسین» 3 میلیون زائر سوگوار در آسمان سرخ کربلا

 18. اعتراض بغداد به دخالت سفیر انگلیس در امور داخلی عراق

 19. واکنش آمریکا به خروج «فولکس واگن» از ایران

 20. اقامه نماز ظهر عاشورای حسینی در سراسر کشور

 21. درخواست امارات برای حضور دولت‌های عربی در مذاکره جدید با ایران

 22. بیانیه تند سفارت روسیه علیه تل‌آویو/ «هر اقدامی لازم باشد برای حذف تهدید انجام می‌دهیم»

 23. علم‌الهدی: تا روزی که ملت ایران حسینی است، استکبار شکست خورده

 24. آغاز فروش الکترونیک بلیت دیدار پرسپولیس - سپیدرود

 25. ترامپ: بدترین اشتباه تاریخ آمریکا را بوش انجام داد

پربحث‌های دیروز

 1. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 2. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

 3. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 4. روایت «جان کری» از خواسته طرف ایرانی در «لوزان»/ظریف با انتشار توافق موافق نبود

 5. ظریف: با تصویب FATF همه مشکلات حل نمی‌شود

 6. سقوط تیر برق بر روی دسته سینه زنی در لار/۳ کشته و مصدوم

 7. روشن:اگر قائدی و اسماعیلی ستاره هستند فاتحه فوتبال را بخوانیم/پیراهن استقلال شده اسباب بازی!

 8. جزئیات پرونده تخلف فروش آنلاین سکه/ مالباختگان ثامن منتظر باشند

 9. چالش اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 10. آمریکا رو به سوی یک «توفان کامل» روان است

 11. پیکر طلبه مشهدی در مشهد تشییع شد

 12. آیفون ۱۰ اس مکس؛ سنگین‌ترین آیفون

 13. ذوالقدر: در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید شفاف و قاطع عمل کرد

 14. آئین مشعل گردانی در دولت آباد تهران  

 15. زنگنه در نشست اوپک شرکت نمی‌کند

 16. «مسکو» هواپیماهای رژیم صهیونیستی در حریم هوایی سوریه را سرنگون کند

 17. عباس(ع)، جوانمردی که امان‌نامه را نپذیرفت

 18. ماکرون با ترامپ و روحانی در سازمان ملل دیدار می‌کند

 19. طوفان در استان گلستان/ شکسته‌شدن درختان و تیرهای برق در گرگان+ تصاویر

 20. رشد اقتصادی به 1.7 درصد کاهش یافت

 21. نگاهی به دیدارهای سران ۲ کره برای رسیدن به صلح پایدار

 22. ۸ کتاب عاشورایی که باید خواند

 23. آخرین اشتباه قذافی چه بود؟

 24. 4 تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند+برنامه مسابقات

 25. تامین مالی پروژه‌های نیمه‌تمام با ابزار صندوق سرمایه‌گذاری پروژه

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک پیشنهاد برای حل معضل پرداخت سکه به عنوان مهریه

 3. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 4. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 5. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 6. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 7. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 8. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 9. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 10. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 11. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 12. عوامل خارجی یا داخلی؛ کدام یک در بی‌ثباتی‌های ارزی موثرتر بود؟

 13. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 14. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 15. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 16. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 17. طرح جدید نمایندگان مجلس برای لغو ممنوعیت واردات خودرو + جزئیات

 18. حمله ماموران آل سعود به «تکایا» و «خیمه‌های عاشورایی» در قطیف +عکس و فیلم

 19. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 20. خواننده معروف ممنوع الکار شد

 21. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 22. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 23. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 24. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 25. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

پربحث‌های دیروز

 1. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 2. روایت «جان کری» از خواسته طرف ایرانی در «لوزان»/ظریف با انتشار توافق موافق نبود

 3. ظریف: با تصویب FATF همه مشکلات حل نمی‌شود

 4. چالش اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 5. پیکر طلبه مشهدی در مشهد تشییع شد

 6. ذوالقدر: در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید شفاف و قاطع عمل کرد

 7. زنگنه در نشست اوپک شرکت نمی‌کند

 8. «مسکو» هواپیماهای رژیم صهیونیستی در حریم هوایی سوریه را سرنگون کند

 9. ماکرون با ترامپ و روحانی در سازمان ملل دیدار می‌کند

 10. آخرین اشتباه قذافی چه بود؟

 11. بیش از پنج میلیون کودک یمنی در معرض قحطی هستند

 12. حمله یک خودرو به عزاداران حسینی در لندن+عکس

 13. یک شاهزاده مطرح به جمع مخالفان بن‌سلمان در لندن پیوست

 14. فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه از هوادریای بوشهر بازدید کردند

 15. اما و اگرهای الحاق ایران به FATF

 16. اعلام جرم علیه رئیس‌جمهوری سابق آرژانتین به اتهام فساد

 17. احمد خاتمی: فساد اقتصادی منکر بزرگی است

 18. استقبال دبیرکل سازمان ملل از توافق مسکو و آنکارا درباره ادلب

 19. توافق دو کره برای میزبانی مشترک المپیک 2032

 20. از توافق درباره «ادلب»، استقبال می‌کنیم

 21. چند مدیر بازنشسته باید از شهرداری خداحافظی کنند؟

 22. «نصرالله» مردم را به تجدید بیعت با امام حسین (ع) فراخواند

پربحث‌های هفته

 1. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 2. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 3. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 4. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 5. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 6. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 7. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 8. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 9. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 10. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 11. این آمارها حقیقت دارد

 12. احمدی‌نژادیزه شدن روحانی/ حاشیه های عزاداری لاکچری در جایگاه وی آی پی/ پشت پرده شغل جدید سیف/ پرسش روزنامه اصولگرا از رئیسی/ اعتراض یک روحانی به صادق زیباکلام

 13. پاسخ علی علیزاده به خبرنگار روزنامه ایران در مورد دریافت پول از «من و تو»  

 14. آیا توصیه‌های حضرت امام (ره) درباره «زیّ طلبگی» VIP نشینی را هم در بر می‌گیرد؟

 15. قالیباف: نگوئیم مردم ما را انتخاب کرده‌اند پس مشکلات را هم تحمل می‌کنند

 16. تلاش ترامپ برای اجماع علیه ایران با همراهی سعودی ها/ امکان تصویب قطعنامه جدید علیه تهران

 17. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 18. ایران با استفاده از چه ابزاری تنگه هرمز را می بندد؟ + عکس

 19. منوچهر متکی : جلوی واردات و تبلیغ کالاهای کره‌ای را بگیرید/ به بان کی مون چه گفتم؟

 20. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 21. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 22. واکنش کاربران فضای مجازی به "VIPنشینی" فرزند سیدحسن خمینی

 23. علیزاده و علینژاد؛ موفرفری انقلابی یا فرفره‌موی ضدانقلاب؟

 24. اختصاصی الف / ۴ مهر قرار موقت دادگاه لاهه در مورد شکایت ایران صادر می‌شود/ تلاش آمریکایی‌ها برای سیاسی کردن دادگاه و اتهامات واهی علیه تهران

 25. ۷ معاون شریعتمداری که با ابلاغ قانون، باید از وزارت صنعت بروند + اسامی

آخرین عناوین