حاجی دلیگانی به الف خبر داد؛ وعده چند صد میلیاردی به یک نماینده برای استقرار صنایع در حوزه انتخابیه در قبال پس گرفتن امضای استیضاح شریعتمداری

گروه سیاسی الف،   3970619133 ۳۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
وعده چند صد میلیاردی به یک نماینده برای استقرار صنایع در حوزه انتخابیه در قبال پس گرفتن امضای استیضاح شریعتمداری

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بده و بستانها برای پس گرفتن امضاهای استیضاح محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: به یک نماینده گفته شده که اگر امضایش را پس بگیرد 2 واحد صنعتی به ارزش چند صد میلیارد تومان در حوزه انتخابیه اش مستقر می کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با بیان اینکه استیضاح محمد شریعتمداری در دستور کار نمایندگان قرار دارد، گفت: یک طرح استیضاح شریعتمداری 2 هفته پیش با 70 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.همچنین طرح استیضاح دوم این وزیر نیز از سوی 12 نماینده تحویل هیئت رئیسه مجلس شد که هر 2 طرح به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع شده است.

وی با اشاره به تلاشها برای منتفی کردن استیضاح وزیر صنعت در مجلس گفت: در روزهای گذشته شاهد تلاش معاونین وزیر در این زمینه بودیم که وعده و وعید های زیادی به نمایندگان می دهند.

حاجی دلیگانی اضافه کرد: در همین راستا یکی از معاونین وزیر صنعت به یکی از نمایندگان پیغام داده که اگر وی امضای استیضاح وزیر را پس بگیرد، 2 واحد صنعتی به ارزش چند صد میلیارد تومان در حوزه های انتخابیه اش مستقر می کنند.

وی از نپذیرفتن پیشنهاد مذکور از سوی نماینده خبر داد و افزود: آقایان باید وظیفه خود را انجام دهند نه اینکه انجام وظیفه خود را به امتیازگیری از نمایندگان منوط کنند.

نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این مسئولین وزارت صنعت به نمایندگان می گویند که وزیر تازه یک سال شروع بکار کرده و هنوز مدیران خود را جابجا نکرده و تازه رفته سراغ رئیس جمهور و اجازه تغییر و جابجایی مدیران را گرفته است و الان زمان استیضاح وی نیست.

حاجی دلیگانی افزود: در حال حاضر بیش از یک سال از شروع بکار وزیر گذشته و اگر با محدودیت هایی مواجه بود باید به مردم و یا به مجلس می گفت.

وی تصریح کرد: اگر برخی نمی گذارند تا وزیر تصمیم بگیرد وخودشان در امور وزارتخانه تصمیم گیری می کنند، باید شفاف بیان کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ما نمایندگان بارها در خصوص مشکلات وزارتخانه به وزیر تذکر و هشدار دادیم، نصیحت کردیم و در کمیسیون تخصصی سوالاتی را مطرح کردیم اما توجهی نشد و به استیضاح روی آوردیم.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه در حال حاضر مواد اولیه در کشور وجود دارد اما برخی نبض مواد اولیه صنایع پائین دستی را بدست گرفتند و احتکارکردند، تصریح کرد: در همین راستا هزاران واحد صنعتی و صنفی تعطیل شد و صدها هزار نفر بیکار شدند.

وی با طرح این سوال که وزیر صنعت کجاست؟، افزود: وقتی قیمت پراید به 40 میلیون رسیده، وضعیت خودرو اینگونه ولنگار و به یک جوک شبیه شده و هیچ جوابی برای مردم نداریم، چاره ای جز استیضاح وزیر نداریم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه تا زمانی که منافع مردم تامین نشده دست بردار نیستیم، افزود: بر اثر ضعف مدیریت آقایان، تنها در حوزه انتخابیه اینجانب، 300 واحد صنفی تریکو دوز و واحد تولیدی لباس و پوشاک تعطیل و حدود هزار و 500 نفر بیکار شدند.

عناوین مرتبط

۲۳ آبان ۱۳۹۷ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود
۱۴ آبان ۱۳۹۷مجلس از پاسخ‌های ظریف قانع شد
۱۴ آبان ۱۳۹۷حاجی‌دلیگانی: روحانی از اختیارات خود برای حل مشکلات مردم استفاده کند
۱۳ آبان ۱۳۹۷ظریف فردا در صحن مجلس به چه سوالاتی پاسخ می دهد؟/ پنچ نماینده با سه سوال
۱۲ آبان ۱۳۹۷آخرین وضعیت استیضاح وزرا در مجلس/ تعیین تکلیف استیضاح رحمانی فضلی در روز دوشنبه
۲ آبان ۱۳۹۷لاریجانی: دستور بارگذاری حقوق نمایندگان در سامانه رسمی صادر شده است
۱ آبان ۱۳۹۷چه دلیلی دارد نمایندگان مجلس به برزیل بروند و عکس بگیرند؟  
۳۰ مهر ۱۳۹۷خبر نماینده مجلس از امتناع دولت در مورد حفظ کارت سوخت
۲۸ مهر ۱۳۹۷وزرایی که نه استعفاء دادند نه برکنار شدند و نه استیضاح/ معطلی یک ماهه
۲۵ مهر ۱۳۹۷دستان نامرئی و قدرت واقعی/ صنایع بزرگ حیاط خلوت سیاسیون/ رانت و فساد پشت انتخاب مدیران واحدهای بزرگ اقتصادی/ عده‌ای به دنبال آشوب هستند
۲۳ مهر ۱۳۹۷اضافه درآمد دولت ناشی از فروش ارز زیر ذره بین مجلس
۲۱ مهر ۱۳۹۷چرا وزرای راه و صنعت استعفاء ندادند؟

دیدگاه کاربران

خسرو سلجوقي۵۴۲۶۰۵۰۶:۵۱:۴۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
قوه قضاییه به این موضوع باید فوری رسیدگی کند چه در وجود صحت و چه در عدم وجود صحت برخورد قاطع صورت پذیرد اگر شایعه است با تولید کننده شایعه و اگر واقعی است با دهنده رشوه و گیرنده برخورد شود
ناشناس۵۴۳۱۱۱۱۲:۰۴:۵۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
مگه مجلس حراست نداره باید چوب در استین این قبیل نمایندگان کرد و در ورودی مجلس قرارشان داد
ناشناس۵۴۳۱۱۵۱۲:۰۶:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اگه این موضوع صحت داشته باشد باید ریس جمهور را استیضاح کرد
حسام۵۴۳۳۳۲۱۳:۱۷:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
بعضا اظهارات ایشون.. ادعا و تهمت بدون سند و مدرک است و نتیجه ان تشویش افکار عمومی.خوبه الان قوه قضائیه واقعا درباره همین مطالب بالا از او تحقیق کند.اگر مستند میگه که با طرف مقابل برخورد کند.اگر مطالب واهی است که او را بخاطر تهمت و ..تنبیه کنند.
ناشناس۵۴۳۳۹۲۱۳:۳۸:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این کارا بار اول نبوده بار اخر هم نیست
ناشناس۵۴۳۱۶۸۱۲:۳۰:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
شماها متوجه نیستید هیچ وقت هم متوجه نمیشید این واحد های صنعتی اگر افتتاح بشه کلی آدم میره سر کار متاسفانه به حواشی اش میپردازید اما از اصل موضوع بی خبرید قبل از کامنت گذاشتن و دادخواهی بهتره تمام جوانب امر را در نظر بگیرید.
ناشناس۵۴۲۶۵۱۰۷:۵۴:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اگه وزیر تا الان نمیتونسته معاونانش رو جابجا یا انتخاب کنه و اصولا تصمیم گیرنده در وزارتخانه نبوده چه اصراری به پس گرفتن امضاها و موندنش دارن؟؟؟
ناشناس۵۴۲۶۶۰۰۷:۵۷:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
زد و بند و رانت و سهم خواهی و باج خواهی و بی شرفی برخی نمایندگان. این همه مفسده تا کجا و تا کی؟؟؟؟؟ احسنت به نماینده خوب آقای حاجی که برخی از این مفسده ها را اطلاع رسانی می کند.
ناشناس۵۴۲۶۷۷۰۸:۱۵:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
همین وزیر صنایع در چند سال گذشته همیشه در مناصب حساس تشریف داشتند
ناشناس۵۴۲۶۹۲۰۸:۳۰:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
کاش ذره ای انصاف داشتید متاسفانه شماها فقط سیاسی کاری میکنید
ناشناس۵۴۳۳۹۶۱۳:۳۹:۲۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
حقیقت تلخه
محمد۵۴۲۷۱۱۰۸:۴۱:۲۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
حضرات از باز شدن پرداخت حق و حساب شرمنده نمی شوند اکثر وزرای محترم گذشته از دریافت وامهای آنچنانی برای آقازاده ها یا دامادهای ، چندین شرکت دارند به امر واردات و صادرات مشغول هستند این آقا وزیر هم ....دوستی میگفت 40 سال است مدیران مشغول براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند مردم کوچه و خیابان مقاومت می کنند
ناشناس۵۴۲۷۱۲۰۸:۴۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ایا نباید به حال این مردم که اینچنین مجلسی دارند گریست
ناشناس۵۴۲۷۵۷۰۹:۱۴:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۰
فساد و رانت در وزارت ایشون بسیار بالاست و همین پیشنهاد نمونه ای از صدها تخلف است نمایندگان مجلس به وظیفه قانونی خود عمل کنند وزیر صنعت باید هر چه سریعتر استیضاح شود.
مسعود۵۴۲۷۶۶۰۹:۱۷:۳۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ماجرای وزیر اموزش و پرورش هم همینطور بود
ناشناس۵۴۲۷۸۰۰۹:۳۴:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
درود بر شما
امید۵۴۲۷۹۳۰۹:۴۲:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
بسم الله الرحمن الرحیم آقا جان مشکل فقط و فقط و فقط روحانی است. اگر تمام وزرا را هم استیضاح کنید فایده ای ندارد.
ناشناس۵۴۲۸۲۳۱۰:۰۶:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ادعا تابلوتر از این نمیشه اگر یه نماینده اینقدر برش داشت ‌حداقل بفکر حوضه انتخابی خود بود بازیچه جناحی نمی شد
ناشناس۵۴۲۸۲۸۱۰:۰۷:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
خدایا نسل غارتگران را از این سرزمین بردار..
ناشناس۵۴۳۳۹۹۱۳:۴۰:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آمین
ناشناس۵۴۲۸۳۳۱۰:۱۰:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
به به استقرار صنایع در یک مکان بدون مطالعه و تحقیق و بررسی مشکلات زیست محیطی فقط برای بده بستان های سیاسی ؟! اینطور می شه که صنایع فولاد توی کویر تاسیس شدن به جای کنار دریا و .... ..بیچاره مردم
ناشناس۵۴۲۸۵۳۱۰:۲۲:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آقای نماینده میگویند وقتی جوابی برای مردم نداریم چاره ای جز استیضاح نداریم. وزیری که در زمان صدارتش پراید میشود 40 میلیون و قیمت مایحتاج و ارزاق مردم سر به فلک میکشد و استخوانهای قشر ضعیف جامعه را دارد خرد میکند باید برکنار شود . آقایان و خانمهای نماینده باشجاعت و بی تعارف حرفهای مردم را در مجلس بازگو کنید و واز هیچ کس نترسید و الا دور بعد مردم به شما رای نمی دهند .
ناشناس۵۴۳۲۶۰۱۳:۰۰:۱۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اونها نماینده مردم نیستن . صرفا نماینده حزب و گروه و جناح و قوم و قبیله خودشون هستن .
ناشناس۵۴۳۰۱۵۱۱:۳۱:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
با اطمینان کامل میگویم در سراسر ایران در این لحظه هیچ کس اقدام به احداث کارخانه نمیکند نه تنها ارزی در کار نیست که بغیر از سیمان سایر مصالح اگر هم در بازار پیدا شوند چندین برابر قیمت شش ماه پیش طرحهای نیمه تمام متوقف اند کدام عقل سلیم سرمایه گزاری میکند که وعده اش را معاون وزیر بدهد .
ناشناس۵۴۳۰۱۹۱۱:۳۳:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این داستان باید بطور جد بررسی شود. اگر درست بود ، معاون وزیر به دادگاه معرفی شود و گرنه با نماینده مفتری برخورد شایسته شود. آقا یکبار دست از ...بردارید و مسایل اینچنینی را حل کنید. و الا این بهم پریدنها بی اعتمادی را تشدید خواهد کرد.
مردم۵۴۳۰۳۱۱۱:۳۸:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۰
باور کنیم که به خاطر مردم استیضاح می کنید یا نمی خواهید در افتیضاح دولت و وزرا سهیم باشید. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۵۴۳۰۹۷۱۱:۵۸:۴۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ای وای بر وزیری اینچنین که زندگی مردم رو به فنا میده خدا ازشون نگذره
ناشناس۵۴۳۱۰۳۱۲:۰۱:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این آقا هم که بیشتر به فکر کوباندن اصلاح طلباس تا مردم
ناشناس۵۴۳۱۸۱۱۲:۳۳:۴۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این نماینده شاهین شهر بهتره بجای این نطق های جنحالی که آخر و عاقبتی هم نداره به فکر آبادانی حوزه نمایندگی اش باشه متاسفانه ایشان از زمانی که روی کار آمده مدام خواسته با این نطقها ..... دیگه به شما رای نخواهیم داد متاسفانه اینجا همه چی را نمیشه شرح داد به کلیات بسنده میکنم.
ناشناس۵۴۳۲۱۸۱۲:۴۳:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
چه مجلس با حالی داریم واقعا...درود بر شرفتون...اونوقت میخوایم کشور پیشرفت هم داشته باشه..البته دفعه اول نیست این ..
ناشناس۵۴۳۲۷۱۱۳:۰۲:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آنوقت بنیاد شهید تحت مدیریت ریاست جمهوری برنامه ششم توسعه را به دلیل بار مالی اجرا نمیکند و حاضر نیست کسانی را که در کمیسیون های پزشکی یگان خدمتی به عنوان جانباز شناخته شده است را به عنوان جانباز5% قبول کند.
علی۵۴۳۳۱۷۱۳:۱۳:۳۵ ۱۳۹۷/۶/۲۰
.. پس فکر کردید که چطور ۶۰۰ سد و هزاران چاه و هزاران کیلومتر راه و کارخانه بدون بررسی و بدون مطالعه و بدون نتیجه و خطرناک برای کشور چطوری ساخته شدند ؟ که هم ثروت کشور هدر رفته و هم محیط زیست را نابود کردند . البته..
ناشناس۵۴۳۸۲۸۱۶:۴۲:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
... ای وای آن سخنان امام و مقام معظم رهبری این هم کاسبکاران قدرت و ثروت
ناشناس۵۴۳۸۵۲۱۷:۰۰:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
همین بده بستانها کشور ومردم را دچار مشکلات عدیده کرده .این بود خدمت کردن اگر وزیر ومعاونین منافعی ندارند چرا درحالیکه توان اداره وزارت را ندارند حاضر نمیشوند کناربروند .قوه قضاییه .. باید برخورد کند ...فقط درحالتی خاص شاید نمایندگان برکنارش کنند ودلیل ان اینست زمانیکه مجوز بالای شش هزار خودرو را داد چرا مجلس سکوت کرد؟
azimi۵۴۴۲۴۶۲۲:۰۵:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
سلام اگر بتوانیم نقدینگی کشور را در بانک مرکزی و سازمان مدیریت برنامه ریزی درست هدایت کنیم ودر هر بخشی به اندازه درست تزریق سرمایه شود مثلاً در هربخش ده درصد تزریق نقدینگی صورت پذیرد تمام این نابسامانی های از بین خواهد رفت مشکلات تورم وسرگردانی سرمایه های نقدی مشکلات را هر روز زیاد تر میکند باید فکری اساسی کرد وسلام
ناشناس۵۴۴۳۹۳۲۳:۵۶:۵۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اگر مسولیت قضایی داشتم چند نفر در وزارت صنعت را بالای دار میبردم چون که این وزارتخانه را به لانه چپاول و رانت تبدیل کرده اند

پربحث‌های امروز

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 3. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 4. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 5. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 6. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 7. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 8. تصاویری از سلطان سکه و همدستانش  

 9. ظریف به مجلس احضار شد

 10. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 11. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 12. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 13. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 14. حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

 15. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 16. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 17. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 18. چند پیشنهاد برای خروج مسکن از رکود

 19. "تاج" باید فدراسیون فوتبال را ترک کند

 20. آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول

 21. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 22. سرقت میلیونی ۲۰ دقیقه‌ای از ویلای کردان

 23. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 24. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 25. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

پربحث‌های دیروز

 1. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 2. سوت و کف به افتخار ظریف

 3. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 4. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 5. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 6. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

 7. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 8. تاملی بر یک مصاحبه

 9. بازگشت تحریم‌ها و افراد خوش باور به غرب/ چرا از اشتباهات گذشته درس نمی‌گیریم؟

 10. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 11. فریبی که دختر مدرسه‌ای از شاگرد مغازه لوازم‌التحریری خورد

 12. جزئیات مرحله اول طرح حمایتی از اقشار کم درآمد تا ۳۰۰ هزار تومان/ گوشت و مرغ و برنج در سبد

 13. ساندرو‌های مخفی در انبار به امید گرانی!

 14. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

 15. اسامی عجیب غریب در شناسنامه‌های ایرانی+ اسامی و عکس

 16. رها شدن صدها تن گوجه‌فرنگی در اطراف زنجان  

 17. رای اتحاد ملت به آخوندی؛ از منتهی‌الیه جناح چپ به منتهی‌الیه جناح راست/ چه کسی باعث پیروزی احمدی‌نژاد شد؟/ عملکرد قالیباف به روایت مشاور روحانی

 18. اولین پرواز اردوغان با هواپیمای اهدایی امیر قطر+عکس

 19. تاملی بر مصاحبه ظریف

 20. اینترنشنال سعودی و جریانی که به اوباما نامه نوشت

 21. افزایش دستمزد کارگران بی نتیجه ماند/کمیته مزد هفته آینده تشکیل می شود

 22. حداقل خرج هفتگی در تهران چقدر است؟

 23. صندوقی که برای خریداران خودرو ۵۰ میلیون تومان آب خورد+ سند

 24. مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم+ عکس

 25. خرازی: تاکنون صبوری به خرج داده و در برجام مانده‌ایم/ مدارک علیه زاغری، باقر و سیامک نمازی‌ علنی می‌شود

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. آیا قدرت خرید مردم، ۵۰ سال قبل، بیش از امروز بود؟

 4. سلطان سکه اعدام شد

 5. سوت و کف به افتخار ظریف

 6.  «مهندسی»، مرحوم است یا مقتول؟!

 7. مقایسه قیمت بنزین در ایران و کشورهای همسایه/چه باید کرد؟

 8. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 9. ۵ نوامبر هم تمام شد و.../ بلند شدن ققنوس از خاکستر و همت آقای روحانی

 10. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 11. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 12. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 13. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 14. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 15. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 16. حضور دختران برانکو، علی پروین و محمود خوردبین در استادیوم آزادی + تصاویر  

 17. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 18. فاتحه تهران را بخوانیم

 19. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 20. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 21. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 22. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 23. نتایج اولیه انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا: حزب دموکرات‌ اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را در دست گرفت/ جمهوری خواهان اکثریت سنا را حفظ کردند

 24. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 25. آقایان! عذرخواهی کنید

پربحث‌های امروز

 1. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 2. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 3. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 4. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 5. ظریف به مجلس احضار شد

 6. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 7. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 8. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 9. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 10. سفیر جدید ایران وارد هند شد

 11. روحانی: راه انتخابی آمریکایی‌ها غلط است و حتماً شکست می‌خورند/ جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند

 12. در حمله موشکی به اتاق جلسات گروهک تروریستی نماینده رژیم صهیونیستی نیز به هلاکت رسید

 13. ولایتی: سیاست آمریکا برای مقابله با جبهه مقاومت، مثلث فشار، مذاکره و امتیازگیری است

 14. کاسبی قدیمی دولت

 15. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 16. آیت‌الله جنتی: امیدواریم با نابودی آل سعود اوضاع یمن سامان یابد

 17. نواصولگرایی به هدف زده است  

 18. بازنشستگان باید ۲۷ آبان از سمت خود کناره‌گیری کنند/ تاریخ ۱۵ آذر مبنای حقوقی ندارد

 19. مصوبه جدید مجمع تشخیص درباره اعضای شورای نگهبان

 20. ضرر آخوندی به بیت‌المال  

 21. خطیب نماز جمعه تهران اعلام شد

 22. اظهارات «ظریف» موجب تحریک فشار بیشتر بر ایران شد

 23. هیچ کشور عربی امکان تقابل با نفوذ منطقه‌ای ایران را ندارد  

 24. بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه کشور از کلیات بودجه سال ۹۸

 25. بررسی ایرادات شورای نگهبان در لایحه CFT با حضور ظریف و علوی

پربحث‌های دیروز

 1. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 2. سوت و کف به افتخار ظریف

 3. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 4. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 5. تاملی بر یک مصاحبه

 6. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 7. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

 8. رای اتحاد ملت به آخوندی؛ از منتهی‌الیه جناح چپ به منتهی‌الیه جناح راست/ چه کسی باعث پیروزی احمدی‌نژاد شد؟/ عملکرد قالیباف به روایت مشاور روحانی

 9. تاملی بر مصاحبه ظریف

 10. اینترنشنال سعودی و جریانی که به اوباما نامه نوشت

 11. نجیبی: آخوندی با زندگی اشرافی‌اش نمی‌تواند دغدغه عدالت و مستضعفین را داشته باشد

 12. نامه جمعی از کارشناسان خطاب به ظریف/ نگرانی درباره سوء استفاده دشمنان ایران

 13. قاسمی خطاب به اروپا: هوشیار باشید

 14. طرح نمایندگان برای سوال از ظریف درباره ادعای پولشویی گسترده

 15. ظریف: تحریم نمی‌تواند سیاست ایران را تغییر دهد/ آماده‌نبودن اروپایی‌ها برای حفظ توافق هسته‌ای

 16. واکنش محمود صادقی به اظهارات جنجالی ظریف

 17. وزیر دفاع: تا حدود زیادی از مشکلات اقتصادی عبور کرده‌ایم

 18. نوباوه: اظهارات ظریف خصمانه و علیه منافع ملی است

 19. جهانگیری: تلاش آمریکا برای ایجاد موج اعتراضات در میان مردم بی‌نتیجه ماند

 20. آیا SPV بدون اجرای کامل دستورات FATF اجرایی نیست؟

 21. سوال معنادار پسر کروبی: باید مشخص شود عملکرد پدرم باعث رییس جمهور شدن احمدی نژاد شد یا خاتمی؟

 22. طرح «خاورمیانه بزرگ»؛ سناریوی شوم تجزیه ایران و کشورهای منطقه

 23. آیا بزرگان اصلاحات آخوندی را بهشتی می‌کنند؟

 24. پنج گزینه شهرداری مشهد مشخص شدند

 25. ویدیویی که گروه تروریستی جیش‌العدل از مرزبانان کشورمان منتشر کرد  

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. سوت و کف به افتخار ظریف

 4. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 5. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 6. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 7. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 8. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 9. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 10. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 11. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 12. آقایان! عذرخواهی کنید

 13. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 14. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 15. افول قدرت آمریکا و انزوای جهانی

 16. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 17. تاملی بر یک مصاحبه

 18. امیرآبادی: ادعای ظریف درباره پولشویی گسترده تهمتی بزرگ به نظام است

 19. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 20. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 21. جهانگیری: راهکارهایی برای کاهش فشار اقتصادی و آثار تحریم داریم

 22. پسر "علی مطهری" پُست گرفت

 23. چهار هزار و 500 زندانی مهریه در پی افزایش قیمت سکه/مجلس به دنبال کاهش آمار زندانیان

 24. حجت‌الاسلام صدیقی: مردم از کاهش منزلت پول ملی ناراضی‌اند/ آمریکا در دیپلماسی عمومی هم شکست خورده است

 25. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

آخرین عناوین