حاجی دلیگانی به الف خبر داد؛ وعده چند صد میلیاردی به یک نماینده برای استقرار صنایع در حوزه انتخابیه در قبال پس گرفتن امضای استیضاح شریعتمداری

گروه سیاسی الف،   3970619133 ۳۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
وعده چند صد میلیاردی به یک نماینده برای استقرار صنایع در حوزه انتخابیه در قبال پس گرفتن امضای استیضاح شریعتمداری

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بده و بستانها برای پس گرفتن امضاهای استیضاح محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: به یک نماینده گفته شده که اگر امضایش را پس بگیرد 2 واحد صنعتی به ارزش چند صد میلیارد تومان در حوزه انتخابیه اش مستقر می کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با بیان اینکه استیضاح محمد شریعتمداری در دستور کار نمایندگان قرار دارد، گفت: یک طرح استیضاح شریعتمداری 2 هفته پیش با 70 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.همچنین طرح استیضاح دوم این وزیر نیز از سوی 12 نماینده تحویل هیئت رئیسه مجلس شد که هر 2 طرح به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع شده است.

وی با اشاره به تلاشها برای منتفی کردن استیضاح وزیر صنعت در مجلس گفت: در روزهای گذشته شاهد تلاش معاونین وزیر در این زمینه بودیم که وعده و وعید های زیادی به نمایندگان می دهند.

حاجی دلیگانی اضافه کرد: در همین راستا یکی از معاونین وزیر صنعت به یکی از نمایندگان پیغام داده که اگر وی امضای استیضاح وزیر را پس بگیرد، 2 واحد صنعتی به ارزش چند صد میلیارد تومان در حوزه های انتخابیه اش مستقر می کنند.

وی از نپذیرفتن پیشنهاد مذکور از سوی نماینده خبر داد و افزود: آقایان باید وظیفه خود را انجام دهند نه اینکه انجام وظیفه خود را به امتیازگیری از نمایندگان منوط کنند.

نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این مسئولین وزارت صنعت به نمایندگان می گویند که وزیر تازه یک سال شروع بکار کرده و هنوز مدیران خود را جابجا نکرده و تازه رفته سراغ رئیس جمهور و اجازه تغییر و جابجایی مدیران را گرفته است و الان زمان استیضاح وی نیست.

حاجی دلیگانی افزود: در حال حاضر بیش از یک سال از شروع بکار وزیر گذشته و اگر با محدودیت هایی مواجه بود باید به مردم و یا به مجلس می گفت.

وی تصریح کرد: اگر برخی نمی گذارند تا وزیر تصمیم بگیرد وخودشان در امور وزارتخانه تصمیم گیری می کنند، باید شفاف بیان کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ما نمایندگان بارها در خصوص مشکلات وزارتخانه به وزیر تذکر و هشدار دادیم، نصیحت کردیم و در کمیسیون تخصصی سوالاتی را مطرح کردیم اما توجهی نشد و به استیضاح روی آوردیم.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه در حال حاضر مواد اولیه در کشور وجود دارد اما برخی نبض مواد اولیه صنایع پائین دستی را بدست گرفتند و احتکارکردند، تصریح کرد: در همین راستا هزاران واحد صنعتی و صنفی تعطیل شد و صدها هزار نفر بیکار شدند.

وی با طرح این سوال که وزیر صنعت کجاست؟، افزود: وقتی قیمت پراید به 40 میلیون رسیده، وضعیت خودرو اینگونه ولنگار و به یک جوک شبیه شده و هیچ جوابی برای مردم نداریم، چاره ای جز استیضاح وزیر نداریم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه تا زمانی که منافع مردم تامین نشده دست بردار نیستیم، افزود: بر اثر ضعف مدیریت آقایان، تنها در حوزه انتخابیه اینجانب، 300 واحد صنفی تریکو دوز و واحد تولیدی لباس و پوشاک تعطیل و حدود هزار و 500 نفر بیکار شدند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

خسرو سلجوقي۵۴۲۶۰۵۰۶:۵۱:۴۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
قوه قضاییه به این موضوع باید فوری رسیدگی کند چه در وجود صحت و چه در عدم وجود صحت برخورد قاطع صورت پذیرد اگر شایعه است با تولید کننده شایعه و اگر واقعی است با دهنده رشوه و گیرنده برخورد شود
ناشناس۵۴۳۱۱۱۱۲:۰۴:۵۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
مگه مجلس حراست نداره باید چوب در استین این قبیل نمایندگان کرد و در ورودی مجلس قرارشان داد
ناشناس۵۴۳۱۱۵۱۲:۰۶:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اگه این موضوع صحت داشته باشد باید ریس جمهور را استیضاح کرد
حسام۵۴۳۳۳۲۱۳:۱۷:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
بعضا اظهارات ایشون.. ادعا و تهمت بدون سند و مدرک است و نتیجه ان تشویش افکار عمومی.خوبه الان قوه قضائیه واقعا درباره همین مطالب بالا از او تحقیق کند.اگر مستند میگه که با طرف مقابل برخورد کند.اگر مطالب واهی است که او را بخاطر تهمت و ..تنبیه کنند.
ناشناس۵۴۳۳۹۲۱۳:۳۸:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این کارا بار اول نبوده بار اخر هم نیست
ناشناس۵۴۳۱۶۸۱۲:۳۰:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
شماها متوجه نیستید هیچ وقت هم متوجه نمیشید این واحد های صنعتی اگر افتتاح بشه کلی آدم میره سر کار متاسفانه به حواشی اش میپردازید اما از اصل موضوع بی خبرید قبل از کامنت گذاشتن و دادخواهی بهتره تمام جوانب امر را در نظر بگیرید.
ناشناس۵۴۲۶۵۱۰۷:۵۴:۱۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اگه وزیر تا الان نمیتونسته معاونانش رو جابجا یا انتخاب کنه و اصولا تصمیم گیرنده در وزارتخانه نبوده چه اصراری به پس گرفتن امضاها و موندنش دارن؟؟؟
ناشناس۵۴۲۶۶۰۰۷:۵۷:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
زد و بند و رانت و سهم خواهی و باج خواهی و بی شرفی برخی نمایندگان. این همه مفسده تا کجا و تا کی؟؟؟؟؟ احسنت به نماینده خوب آقای حاجی که برخی از این مفسده ها را اطلاع رسانی می کند.
ناشناس۵۴۲۶۷۷۰۸:۱۵:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
همین وزیر صنایع در چند سال گذشته همیشه در مناصب حساس تشریف داشتند
ناشناس۵۴۲۶۹۲۰۸:۳۰:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
کاش ذره ای انصاف داشتید متاسفانه شماها فقط سیاسی کاری میکنید
ناشناس۵۴۳۳۹۶۱۳:۳۹:۲۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
حقیقت تلخه
محمد۵۴۲۷۱۱۰۸:۴۱:۲۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
حضرات از باز شدن پرداخت حق و حساب شرمنده نمی شوند اکثر وزرای محترم گذشته از دریافت وامهای آنچنانی برای آقازاده ها یا دامادهای ، چندین شرکت دارند به امر واردات و صادرات مشغول هستند این آقا وزیر هم ....دوستی میگفت 40 سال است مدیران مشغول براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند مردم کوچه و خیابان مقاومت می کنند
ناشناس۵۴۲۷۱۲۰۸:۴۲:۰۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ایا نباید به حال این مردم که اینچنین مجلسی دارند گریست
ناشناس۵۴۲۷۵۷۰۹:۱۴:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۰
فساد و رانت در وزارت ایشون بسیار بالاست و همین پیشنهاد نمونه ای از صدها تخلف است نمایندگان مجلس به وظیفه قانونی خود عمل کنند وزیر صنعت باید هر چه سریعتر استیضاح شود.
مسعود۵۴۲۷۶۶۰۹:۱۷:۳۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ماجرای وزیر اموزش و پرورش هم همینطور بود
ناشناس۵۴۲۷۸۰۰۹:۳۴:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
درود بر شما
امید۵۴۲۷۹۳۰۹:۴۲:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
بسم الله الرحمن الرحیم آقا جان مشکل فقط و فقط و فقط روحانی است. اگر تمام وزرا را هم استیضاح کنید فایده ای ندارد.
ناشناس۵۴۲۸۲۳۱۰:۰۶:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ادعا تابلوتر از این نمیشه اگر یه نماینده اینقدر برش داشت ‌حداقل بفکر حوضه انتخابی خود بود بازیچه جناحی نمی شد
ناشناس۵۴۲۸۲۸۱۰:۰۷:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
خدایا نسل غارتگران را از این سرزمین بردار..
ناشناس۵۴۳۳۹۹۱۳:۴۰:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آمین
ناشناس۵۴۲۸۳۳۱۰:۱۰:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
به به استقرار صنایع در یک مکان بدون مطالعه و تحقیق و بررسی مشکلات زیست محیطی فقط برای بده بستان های سیاسی ؟! اینطور می شه که صنایع فولاد توی کویر تاسیس شدن به جای کنار دریا و .... ..بیچاره مردم
ناشناس۵۴۲۸۵۳۱۰:۲۲:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آقای نماینده میگویند وقتی جوابی برای مردم نداریم چاره ای جز استیضاح نداریم. وزیری که در زمان صدارتش پراید میشود 40 میلیون و قیمت مایحتاج و ارزاق مردم سر به فلک میکشد و استخوانهای قشر ضعیف جامعه را دارد خرد میکند باید برکنار شود . آقایان و خانمهای نماینده باشجاعت و بی تعارف حرفهای مردم را در مجلس بازگو کنید و واز هیچ کس نترسید و الا دور بعد مردم به شما رای نمی دهند .
ناشناس۵۴۳۲۶۰۱۳:۰۰:۱۰ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اونها نماینده مردم نیستن . صرفا نماینده حزب و گروه و جناح و قوم و قبیله خودشون هستن .
ناشناس۵۴۳۰۱۵۱۱:۳۱:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
با اطمینان کامل میگویم در سراسر ایران در این لحظه هیچ کس اقدام به احداث کارخانه نمیکند نه تنها ارزی در کار نیست که بغیر از سیمان سایر مصالح اگر هم در بازار پیدا شوند چندین برابر قیمت شش ماه پیش طرحهای نیمه تمام متوقف اند کدام عقل سلیم سرمایه گزاری میکند که وعده اش را معاون وزیر بدهد .
ناشناس۵۴۳۰۱۹۱۱:۳۳:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این داستان باید بطور جد بررسی شود. اگر درست بود ، معاون وزیر به دادگاه معرفی شود و گرنه با نماینده مفتری برخورد شایسته شود. آقا یکبار دست از ...بردارید و مسایل اینچنینی را حل کنید. و الا این بهم پریدنها بی اعتمادی را تشدید خواهد کرد.
مردم۵۴۳۰۳۱۱۱:۳۸:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۲۰
باور کنیم که به خاطر مردم استیضاح می کنید یا نمی خواهید در افتیضاح دولت و وزرا سهیم باشید. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۵۴۳۰۹۷۱۱:۵۸:۴۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
ای وای بر وزیری اینچنین که زندگی مردم رو به فنا میده خدا ازشون نگذره
ناشناس۵۴۳۱۰۳۱۲:۰۱:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این آقا هم که بیشتر به فکر کوباندن اصلاح طلباس تا مردم
ناشناس۵۴۳۱۸۱۱۲:۳۳:۴۲ ۱۳۹۷/۶/۲۰
این نماینده شاهین شهر بهتره بجای این نطق های جنحالی که آخر و عاقبتی هم نداره به فکر آبادانی حوزه نمایندگی اش باشه متاسفانه ایشان از زمانی که روی کار آمده مدام خواسته با این نطقها ..... دیگه به شما رای نخواهیم داد متاسفانه اینجا همه چی را نمیشه شرح داد به کلیات بسنده میکنم.
ناشناس۵۴۳۲۱۸۱۲:۴۳:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۰
چه مجلس با حالی داریم واقعا...درود بر شرفتون...اونوقت میخوایم کشور پیشرفت هم داشته باشه..البته دفعه اول نیست این ..
ناشناس۵۴۳۲۷۱۱۳:۰۲:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۰
آنوقت بنیاد شهید تحت مدیریت ریاست جمهوری برنامه ششم توسعه را به دلیل بار مالی اجرا نمیکند و حاضر نیست کسانی را که در کمیسیون های پزشکی یگان خدمتی به عنوان جانباز شناخته شده است را به عنوان جانباز5% قبول کند.
علی۵۴۳۳۱۷۱۳:۱۳:۳۵ ۱۳۹۷/۶/۲۰
.. پس فکر کردید که چطور ۶۰۰ سد و هزاران چاه و هزاران کیلومتر راه و کارخانه بدون بررسی و بدون مطالعه و بدون نتیجه و خطرناک برای کشور چطوری ساخته شدند ؟ که هم ثروت کشور هدر رفته و هم محیط زیست را نابود کردند . البته..
ناشناس۵۴۳۸۲۸۱۶:۴۲:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
... ای وای آن سخنان امام و مقام معظم رهبری این هم کاسبکاران قدرت و ثروت
ناشناس۵۴۳۸۵۲۱۷:۰۰:۴۱ ۱۳۹۷/۶/۲۰
همین بده بستانها کشور ومردم را دچار مشکلات عدیده کرده .این بود خدمت کردن اگر وزیر ومعاونین منافعی ندارند چرا درحالیکه توان اداره وزارت را ندارند حاضر نمیشوند کناربروند .قوه قضاییه .. باید برخورد کند ...فقط درحالتی خاص شاید نمایندگان برکنارش کنند ودلیل ان اینست زمانیکه مجوز بالای شش هزار خودرو را داد چرا مجلس سکوت کرد؟
azimi۵۴۴۲۴۶۲۲:۰۵:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۰
سلام اگر بتوانیم نقدینگی کشور را در بانک مرکزی و سازمان مدیریت برنامه ریزی درست هدایت کنیم ودر هر بخشی به اندازه درست تزریق سرمایه شود مثلاً در هربخش ده درصد تزریق نقدینگی صورت پذیرد تمام این نابسامانی های از بین خواهد رفت مشکلات تورم وسرگردانی سرمایه های نقدی مشکلات را هر روز زیاد تر میکند باید فکری اساسی کرد وسلام
ناشناس۵۴۴۳۹۳۲۳:۵۶:۵۹ ۱۳۹۷/۶/۲۰
اگر مسولیت قضایی داشتم چند نفر در وزارت صنعت را بالای دار میبردم چون که این وزارتخانه را به لانه چپاول و رانت تبدیل کرده اند

پربحث‌های امروز

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 4. جهانگیری: در صورت فینالیست شدن تیم ملی به امارات می‌روم

 5. پورابراهیمی: سال ۹۸ سخت، اما قابل مدیریت است

 6. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 7. حدادعادل: سیاسیون عدالت را به حاشیه بردند/ یکی از مهمترین مشکلات اقتصاد ما بانک‌ها هستند

 8. آخرین خبرها از استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس

 9. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 10. لاریجانی: دولت را ملزم به درج حقوق مدیران بر روی سامانه حقوق و دستمزد کنید

 11. اضافه کار و رفاهیات کارمندان در سال ۹۸ چقدر پیش‌بینی شد + جدول

 12. نصب تابلوی ورود ممنوع حیوانات در ۸۰ درصد پارکها/ نیازمند فرهنگ سازی هستیم

 13. رئیس سازمان غذا و دارو: داروهای خارجی کیفیت مناسبی ندارند

 14. آغاز مذاکرات دستمزد ۹۸ از هفته آینده

 15. جدال آرمان‌گرایی و واقع‌گرایی سینما؛ به نفع آرمان یا علیه واقعیت؟

 16. خط امام به روایت بنیانگذار جمهوری اسلامی در پاریس

 17. نسل جدید کابینت روشویی ها

 18. نشست لهستان یا عقبه ناتوی عربی؟

 19. بررسی عملکرد قرض‌الحسنه بانک‌ها

 20. وال‌استریت سقوط کرد

 21. درخواست کی‌روش از شاگردانش پیش از دیدار برابر چین

 22. این مواد غذایی را خام نخورید

 23. قیمت بلیت هواپیما برای تعطیلات ۲۲ بهمن میلیونی شد+ عکس

 24. صالحی: رهبری اجازه نمی‌دادند صنعت هسته‌ای با برجام متوقف شود

 25. هفت دقیقه تا تل‌آویو

پربحث‌های دیروز

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 3. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 4. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 5. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 6. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 7. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 8. ظریف: به شما اطمینان می‌دهم آمریکا نمی‌تواند از برجام خارج شود!   

 9. بیرانوند مغلوب دروازه‌بان عربستان شد + عکس

 10. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 11. چرا گوشت گوسفندی حکم طلا را پیدا کرده؟

 12. فشار معیشتی خانوار افزایش یافت، دولت اقدام کند، منتظر نماند/ میزان خط فقر چقدر است؟

 13. جنگ یمن چه تاثیری بر آینده جهان خواهد داشت

 14. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

 15. افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران/مذاکرات مزد 98 از هفته آینده آغاز می شود

 16. کاهش ۳۰ درصدی قیمت ساخت مسکن در سال آینده

 17. ۳عامل موثر در موشک پرانی‌های نتانیاهو

 18. احمد توکلی: رهبری نظری درباره پالرمو و CFT به مجمع اعلام نکرده‌اند/ ظریف نتوانست مجمع را درباره لایحه پالرمو قانع کند

 19. پوری‌حسینی: ممنوع‌الخروجی برای من مجازات نیست

 20. زمان حال را غنیمت بشمار  

 21. رئیس کل بانک مرکزی: بر نوسانات بازار ارز غلبه کردیم/وضعیت ذخایر ارزی کشور مطلوب است/برنامه‌ریزی‌های انتقال مالی را بدون توجه به SPV تدارک دیده‌ایم

 22. پیش‌بینی رییس اتحادیه از اوضاع بازار مسکن در سال آینده

 23. شریعتمداری نامه وزیران به رهبر انقلاب برای لوایح FATF را تایید کرد

 24. هایکو ماس تحریم هواپیمایی ماهان را برای امنیت آلمان ضروری خواند

 25. افت بهای سکه و ارز + جدول

پربحث‌های هفته

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 3. تشدید اختلافات ایران و اروپا، احتمال تحریم‌های جدید و فروپاشی برجام

 4. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 5. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 6. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 7. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 8. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 9. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 10. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 11. توزیع دو کیلو گوشت یخ‌زده با کارت ملی!/ برای گرفتن گوشت منجمد، منجمد شوید!

 12. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 13. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 14. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 15. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 16. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 17. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 18. فقط ۳۰ ثانیه تا موفقیت

 19. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 20. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

 21. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 22. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 23. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 24. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 25. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

پربحث‌های اخیر

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 4. موسوی خوئینی‌ها از هاشمی انتقاد کرد تا روحانی را هدف بگیرد/ انتقاد از افزایش 3 برابری بودجه نهاد ریاست جمهوری/ یکی از مشاوران دولت تحت تعقیب قرار گرفت

 5. صالحی: توان تولید انبوه IR۸ را داریم/ همه امور هسته ای را طراحی می کنیم

 6. جهانگیری: دست‌هایی در کار است تا جوانان نسبت به آینده بیمناک شوند

 7. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 8. حدادعادل: سیاسیون عدالت را به حاشیه بردند/ یکی از مهمترین مشکلات اقتصاد ما بانک‌ها هستند

 9. آخرین خبرها از استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس

 10. لاریجانی: دولت را ملزم به درج حقوق مدیران بر روی سامانه حقوق و دستمزد کنید

 11. ابطحی: رئیس‌جمهور به جای درد دل، راه حل پیدا کند

 12. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

 13. خط امام به روایت بنیانگذار جمهوری اسلامی در پاریس

 14. صالحی: رهبری اجازه نمی‌دادند صنعت هسته‌ای با برجام متوقف شود

 15. هفت دقیقه تا تل‌آویو

 16. واعظی: افکار عمومی دنیا را برای آزادی «مرضیه هاشمی» بسیج می‌کنیم

 17. واقعیت ادعای شکنجه دراویش در زندان زنان قرچک

 18. وزیر دفاع: ایرادات ماهواره بر سیمرغ به زودی رفع می‌شود

 19. واکنش عبدالله ناصری به اظهارات اخیر روحانی: جدی نمی‌گیریم!

 20. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 21. بخشی در روزهای بازداشت: دوست داشتم مشهور شوم!

 22. واکنش ایران به SPV چه خواهد بود؟

 23. انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از سخنان روحانی: رئیس جمهور باید به قسم خود پایبند باشد

 24. توضیحات وزیر علوم درباره بازدید بازرسان آژانس از دانشگاه‌ها

 25. دیدار کمیسیون عمرانی‌ها با ظریف  

پربحث‌های دیروز

 1. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 2. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 3. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 4. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 5. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

 6. احمد توکلی: رهبری نظری درباره پالرمو و CFT به مجمع اعلام نکرده‌اند/ ظریف نتوانست مجمع را درباره لایحه پالرمو قانع کند

 7. شریعتمداری نامه وزیران به رهبر انقلاب برای لوایح FATF را تایید کرد

 8. موسوی خوئینی‌ها از هاشمی انتقاد کرد تا روحانی را هدف بگیرد/ انتقاد از افزایش 3 برابری بودجه نهاد ریاست جمهوری/ یکی از مشاوران دولت تحت تعقیب قرار گرفت

 9. صالحی: توان تولید انبوه IR۸ را داریم/ همه امور هسته ای را طراحی می کنیم

 10. چرا کرباسچی دیروز چند ساعت بازداشت و سپس آزاد شد؟

 11. جهانگیری: دست‌هایی در کار است تا جوانان نسبت به آینده بیمناک شوند

 12. نوری همدانی: اگر جلوی اسراف‌ها گرفته شود می‌توان امیدوار به رفاه اقتصادی مردم بود/ مردم می‌خواهند در زندگی خود ارزانی را ببینند

 13. خوئینی‌ها از هاشمی رفسنجانی انتقاد کرد تا روحانی را هدف بگیرد/ برخی در درون جبهه اصلاحات می‌گویند ما باید از روحانی عبور بکنیم/ واعظی حرف بی‌ربطی نزده است

 14. چرا موسوی خوئینی‌ها علیه هاشمی سخن گفت؟

 15. خسارتِ اولین توافق با آمریکا

 16. دادستان تهران: حصر باقی است و پوسته آن نیز نشکسته/ صدور کیفرخواست برای یک مقام دولتی که گفته بود «از حصر پوسته‌ای بیشتر باقی نمانده»

 17. جنگ روانی و حمله‌های هدفمند اما مبهم

 18. سیستم تعریف شده هیئت نظارت بر نمایندگان مجلس کارآمد نیست/ ساختار فعلی مجلس نیاز به بازنگری دارد

 19. «حمیرا ریگی» سفیر ایران در برونئی شد

 20. واعظی: اگر بتوانیم منسجم عمل کنیم قطعاً از شرایط کنونی به سلامت عبور خواهیم کرد

 21. میرسلیم: در قانون اساسی تعیین سرنوشت مردم برعهده مردم است

 22. خدا یک صبری به نمایندگان بدهد با این هیئت رئیسه!

 23. کواکبیان: ایران مقابل نشست ورشو مقابله به مثل کند

 24. زمان مناظره دوم زاکانی و تاج‌زاده مشخص شد

 25. مستندات جانبازی حسین فریدون موجود است

پربحث‌های هفته

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 3. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 4. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 5. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 6. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 7. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 8. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 9. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 10. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 11. رییس دادگستری تهران در گفتگو با الف: مرتضوی در زندان است/ به دروغ‌ها توجه نکنید

 12. نصب بنر بانوی معترض در مقابل مجمع تشخیص برای رد لوایح fatf   

 13. کرباسچی به زندان رفت + جزئیات

 14. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 15. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 16. چهار ماه کفاره برای یک نفر، چهار سال برای یک ملت

 17. توکلی خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس: از اقدام غیرقانونی دولت برای حذف دانشگاه‌های موفق جلوگیری کنید/ مانع ایجاد فرصت برای مقامات دولتی شوید

 18. اسماعیل کوثری: فساد برخی افراد و مسئولین به معنی فراگیری فساد در جامعه نیست

 19. جزئیات بازداشت همدست اسماعیل بخشی/ ضرب و شتم ضابطان زن قضایی توسط مهدی قلیان

 20. روحانی و فیلترینگ؛ چه کسی خواستار برخورد با فیلتر‌شکن‌ها بود؟

 21. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 22. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 23. برجام سه ساله شد/ خروج آمریکا از توافق و تعلل بی پایان اروپایی‌ها/ احتمال ارائه یک پیشنهاد ضعیف به ایران وجود دارد

 24. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

 25. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

آخرین عناوین