حاجی بابایی: شرم بر آن مسئولی که بخواهد در این شرایط مردم را به سختی بکشاند

گروه سیاسی الف،   3970529097 ۱۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
حاجی بابایی: شرم بر آن مسئولی که بخواهد در این شرایط مردم را به سختی بکشاند

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای می‌خواهند با ایجاد نارضایتی رهبری را به مذاکره با آمریکا بکشانند اما شرم بر آن مسئولی که بخواهد در این شرایط مردم را به‌سختی بکشاند.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با مهر بابیان اینکه امروز آمریکا با تمام قدرت و توان امکانات خود را به کار گرفته و ایران را در وضعیت تحریم قرار داده و مشکلاتی ایجاد کرده است، گفت: بااین‌حال آمریکا مسئول قسمتی از مشکلات است و بیشتر مشکلات امروز نشات گرفته از سوء مدیریت است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه عده‌ای سعی داشتند کم‌کاری‌های مجلس و دولت و قوه قضاییه را فرافکنی کنند اما به‌صراحت بیان شد که این مشکلات مربوط به این سه قوه است و کم‌کاری آن‌ها باعث ایجاد مشکلات کنونی است و کسی اجازه ندارد آن‌ها را به رهبری حواله کند، گفت: رئیس مجلس، رئیس‌جمهور و رئیس قوه قضاییه امروز فرماندهان اقتصادی کشور هستند.

وی بابیان اینکه امروز مردم از معبری عبور می‌کنند که نیاز است مانند زمان جنگ تعدادی از افراد از روی مین بگذرند، گفت: باید ابتدا فرماندهان شجاع داشت تا میدان‌داری کنند و بر روی خاک‌ریز حاضر شوند و منطقه مین‌های دشمن را خنثی کنند.

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اقداماتی صورت گرفته اما باید مجلس نظارت کند، گفت: مجلس باید رئیس‌جمهور و رئیس قوه قضاییه را در مجلس احضار کند تا به سؤال‌های مردم ایران پاسخ دهند ولی مجلس در این مورد موفق نبوده است.

رئیس‌جمهور باید پاسخگوی مردم باشد

وی با بیان اینکه رهبری فرمودند ما نباید به دنبال تضعیف رئیس‌جمهور و برکناری آن باشیم، گفت: حرف از برکناری و تضعیف نیست اما رئیس‌جمهور باید پاسخگوی مردم باشد.

حاجی بابایی با تأکید بر اینکه درزمانی که برخی از مسئولان به دنبال جمع‌آوری زر و ثروت هستند، شهدای مقاومت از فرزندان ۳ ساله خود گذشتند و جان‌فشانی کردند، گفت: در این فضا ظلم است مسئولی خدمت به مردم را بگذارد و به فعالیت اقتصادی و سرمایه‌گذاری و استفاده از رانت بپردازد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مردم ما به قرآن، به‌نظام و به شهیدان متعهد هستند اما از عملکرد دولت، مجلس و قوه قضاییه راضی نیستند، گفت: بارها و بارها در مجلس این سخنان را گفته و یادآوری کرده‌ایم.

وی بابیان اینکه در جلسه روسای قوا تأکید شد که به‌جای این‌که مشکلات اقتصادی کشور را حل کنید، حاشیه پردازی کردید و بجای این‌که از انسان‌های جهادی استفاده کنید از انسان‌های اشرافی استفاده کردید و آدم‌هایی را به کار گرفتید که حس راه رفتن ندارند، چه برسد به برنامه‌ریزی و اجرا و نظارت جهادگرانه، گفت: تیم اقتصادی دولت یا نمی‌خواهد و یا نمی‌تواند مشکلات را حل کند که درهرصورت مشکلات حل نمی‌شود.

وی بابیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران رگه‌هایی وجود دارد که با آمریکا برای ایجاد نارضایتی در مردم همکاری می‌کنند، گفت: ما از این‌ها نمی‌گذریم و هرکس در هر رده‌ای از وزیر، معاون وزیر، مدیرکل و مدیر با آن‌ها برخورد می‌کنیم چراکه این مردم در خون زندگی کرده‌اند و حقشان این وضعیت نابسامان که عده‌ای از روی عمد یا سهل‌انگاری ایجاد کرده‌اند؛ نیست‌.

حاجی بابایی بیان داشت: امروز به برکت خون شهیدان، این مردم غیرتمند از این معبر نیز عبور خواهند کرد اما ملت بزرگ ایران از کسانی که به مردم خیانت کرده‌اند نمی‌گذرند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای می‌خواهند با ایجاد نارضایتی رهبری را به مذاکره با آمریکا بکشانند اما شرم بر آن مسئولی که بخواهد در این شرایط مردم را به‌سختی بکشاند.

وی تأکید کرد: تا آخرین لحظه از این نظام، خون شهیدان و ارزش‌های حاکم بر نظام و قرآن و عاشورا دفاع خواهیم کرد.

عناوین مرتبط

۲۳ آبان ۱۳۹۷آیت‌الله جنتی: با احساس وظیفه مسئولان ‌می‌توان مشکلات را رفع کرد
۲۳ آبان ۱۳۹۷دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند
۲۳ آبان ۱۳۹۷اعتبار دولت و کارنامه مدیریت لیبرالی
۱۹ آبان ۱۳۹۷روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود
۱۶ آبان ۱۳۹۷امضای «کری» نم کشیده بود یا حوادث تیرماه/ خروج ترامپ از برجام با زاویه دید روحانی!
۱۵ آبان ۱۳۹۷طرح پلکانی نرخ بنزین در شرایط امروز جامعه بهترین کار است
۱۵ آبان ۱۳۹۷دژپسند: بخش خصوصی می‌تواند کار را در دست بگیرد و اقتصاد را جلو ببرد
۱۲ آبان ۱۳۹۷مشکلات را نباید به تحریم‌ها ربط داد و ناامید کردن مردم در این شرایط درست نیست/ اروپایی‌ها به دنبال بهانه جویی هستند؛ نباید بنشینیم و منتظر اقدام آنها باشیم
۱۲ آبان ۱۳۹۷«آه» بازیگر سینما از شرایط اقتصادی کشور/ فکر می‌کنند همه بازیگرها مرفه‌اند  
۹ آبان ۱۳۹۷عسگراولادی: آقای روحانی فقط می‌شنود ولی عمل نمی‌کند/ هیچ کالایی با ارز ۴۲۰۰ تومانی فروخته نمی‌شود
۹ آبان ۱۳۹۷نظام بانکی کشور قفل شده است/ رفتار دولت، بیش از تحریم‌ها اقتصاد را نابود می‌کند
۹ آبان ۱۳۹۷روحانی: ممکن است، در چند ماه گذشته مقداری بر مردم سخت گذشته باشد و در چند ماه آینده هم سخت بگذرد، ‌اما دولت توان خود را برای کاهش مشکلات بکار خواهد بست

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۰۳۸۶۳۱۳:۴۲:۳۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
شما بی زحمت خاموش. من نمیدونم چقدر روی فراموشی مردم حساب کرده اید؟
ناشناس۵۰۴۱۸۲۱۵:۱۱:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۲۹
با این حرفهاا به کسی بر نمیخوره! اینقدر جسور شدند که از هیچ تهدیدی هراس ندارند ، فقط به فکر منافع خودشون هستند.آینده ثابت میشه
حامد۵۰۴۵۶۲۱۷:۲۴:۴۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مردم فراموش نکرده اند رفیق . هنوز یادمون 5 سال پیش روحانی گفت برنامه های صد روزه دارم. می گفتند گرانی و دلار و واردات و صادرات و چرخ زندگی و صنعت و ... رو حل می کنیم. قرار بود با دنیا آشتی کنیم. اینا رو فراموش نکردیم. حاجی بابای حرف عجیب و غریبی نگفته. اون نماینده واقعی مردم است نه نماینده دولت در مجلس.
ناشناس۵۰۳۹۵۳۱۴:۰۶:۳۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
یاد نرود خودت هم مسئولی
ناشناس۵۰۳۹۶۵۱۴:۱۰:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۲۹
آقای حاجی بابایی اروپایی ها که کشور های خودشان را بهشت زندگانی خود کرده اند ومهاجر پذیر شده انددیگر ازکلمات شرم و حیا استفاده نمی کنند این کلمات بچه گانه است آنها قانون دارند خلافکار هرکسی باشد محاکمه می شود خلافکار ومجرم ومفسد را محاکمه بکنید نگویید شرم بر آنها باد مگر زمان شرم است
ایوانغرب۵۰۳۹۷۷۱۴:۱۴:۱۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
این مسولان رو به مردم معرفی کنید. البته همه میدانیم که معرفی نمیکنید. چون وقتی مسولی یا مدیری هزاران میلیارد پول مردم رو تو این شرایط سخت میخورن و به مردم معرفی نمیکنید طبیعتا این هم معرفی نمیکنید. فقط و فقط الهم عجل لولیک الفرج.....
ناشناس۵۰۳۹۹۸۱۴:۱۸:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
هر موقع کم اوردین از خون شهدا مایه گذاشتین و خرج کردین .
ناشناس۵۰۴۰۷۸۱۴:۳۹:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۲۹
امروز دیدم از طرف پلیس به دولت پیشنهاد شده که صندلی ماشین برای کودکان زیر 10 سال در خودرو ها اجباری بشه. این خودش حدود 2 میلیون هزینه برای خانواده های دارای فرزند کوچکه آیا در این شرایط این فشار به خانواده ها نیست؟
ناشناس۵۰۴۸۴۴۲۰:۳۲:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
پراید که تصادف کنه چیزی ازش نمی‌مونه حالا صندلی کودک چه فایده ای داره
ناشناس۵۰۴۰۸۱۱۴:۴۱:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
درود بر شرفت حاجی جان,رییس جمهور اگر ضعیفه باید برکنار بشه چرا باید دولتی را ک هبچ اراده ای برای کار در داخل نداره را مردم تحمل کنن,بابا ملت ب فلاکت افتادن بفهمید اینا ,با شرم باد شرم باد هم کار درست نمیشه ,باید مسول متخلف مجازات بشه ,تا کارا درست شه
قادر۵۰۴۳۰۳۱۵:۵۳:۲۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
به عقیده این حقیر تنها راه باقیمانده برای بازگرداندن اعتماد عمومی ونجات کشور از شرایط بحرانی اینه که همه مسئولین کشور وکسانی که به نحوی درایجاد شرایط حال حاضرکشورمقسصرند ازهمه مسئولیتهای رسمی اعم از اجرایی،تقنینی وقضایی کنار گذاشته شوند
ناشناس۵۰۴۴۲۶۱۶:۲۹:۴۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
یه سوال دارم: چرا با این همه نفت و ... باید با حداقل زندگی کنیم؟؟ دشمنی با امریکا به خاطر عزت نفسمون هست ولی واقعا اینجوری میشه عزت نفس داشت؟؟
حامد۵۰۴۵۷۱۱۷:۲۸:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۲۹
برای مثال امسال از حق سختی کار معلمان 50 درصد کاهش دادند! و جالبه بدونید در فیش حقوقی این ماه چون افزایش حقوق 12 درصدی برای اولین بار بعد از گذشت 4 ماه از سال اعمال شده بود سختی کار 3 ماه گذشته رو هم کم کردن! و فکر نکنید حق سختی کار معلم چیزی مانند حق اوقات فرااغت فرزندان مسئولان است که 3 میلیون تومان باشد. فقط چیزی در حد 40 هزار تومان بود (حداقل برای من 40 هزار تومان بود که شد 20 هزار). و حقوق بسیاری از معلمان در حد 900 هزار تومان است. اگر رسمی باشند بسیاری از معلمان حقوقی در حد یک میلیون و چهارصد دارند. حقوق مسئولان هم شاید 40 میلیون. کی خبر داره. قرار بود شفاف سازی بشه اما حقوق مقامات و حتی زیر دستان آنها محرمانه است.

پربحث‌های امروز

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 3. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 4. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 5. تصاویری از سلطان سکه و همدستانش  

 6. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 7. ظریف به مجلس احضار شد

 8. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 9. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 10. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 11. چند پیشنهاد برای خروج مسکن از رکود

 12. "تاج" باید فدراسیون فوتبال را ترک کند

 13. آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول

 14. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 15. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 16. سرقت میلیونی ۲۰ دقیقه‌ای از ویلای کردان

 17. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 18. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 19. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 20. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 21. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

 22. بچه‌ها را بوس نکنید

 23. سفیر جدید ایران وارد هند شد

 24. پژو ۲۰۷ صندوق‌دار نیامده با قیمت‌های نجومی روبرو شد

 25. حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

پربحث‌های دیروز

 1. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 2. سوت و کف به افتخار ظریف

 3. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 4. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 5. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 6. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

 7. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 8. تاملی بر یک مصاحبه

 9. بازگشت تحریم‌ها و افراد خوش باور به غرب/ چرا از اشتباهات گذشته درس نمی‌گیریم؟

 10. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 11. فریبی که دختر مدرسه‌ای از شاگرد مغازه لوازم‌التحریری خورد

 12. جزئیات مرحله اول طرح حمایتی از اقشار کم درآمد تا ۳۰۰ هزار تومان/ گوشت و مرغ و برنج در سبد

 13. ساندرو‌های مخفی در انبار به امید گرانی!

 14. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

 15. اسامی عجیب غریب در شناسنامه‌های ایرانی+ اسامی و عکس

 16. رها شدن صدها تن گوجه‌فرنگی در اطراف زنجان  

 17. رای اتحاد ملت به آخوندی؛ از منتهی‌الیه جناح چپ به منتهی‌الیه جناح راست/ چه کسی باعث پیروزی احمدی‌نژاد شد؟/ عملکرد قالیباف به روایت مشاور روحانی

 18. اولین پرواز اردوغان با هواپیمای اهدایی امیر قطر+عکس

 19. تاملی بر مصاحبه ظریف

 20. اینترنشنال سعودی و جریانی که به اوباما نامه نوشت

 21. افزایش دستمزد کارگران بی نتیجه ماند/کمیته مزد هفته آینده تشکیل می شود

 22. حداقل خرج هفتگی در تهران چقدر است؟

 23. صندوقی که برای خریداران خودرو ۵۰ میلیون تومان آب خورد+ سند

 24. مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم+ عکس

 25. خرازی: تاکنون صبوری به خرج داده و در برجام مانده‌ایم/ مدارک علیه زاغری، باقر و سیامک نمازی‌ علنی می‌شود

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. آیا قدرت خرید مردم، ۵۰ سال قبل، بیش از امروز بود؟

 4. سلطان سکه اعدام شد

 5. سوت و کف به افتخار ظریف

 6.  «مهندسی»، مرحوم است یا مقتول؟!

 7. مقایسه قیمت بنزین در ایران و کشورهای همسایه/چه باید کرد؟

 8. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 9. ۵ نوامبر هم تمام شد و.../ بلند شدن ققنوس از خاکستر و همت آقای روحانی

 10. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 11. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 12. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 13. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 14. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 15. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 16. حضور دختران برانکو، علی پروین و محمود خوردبین در استادیوم آزادی + تصاویر  

 17. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 18. فاتحه تهران را بخوانیم

 19. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 20. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 21. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 22. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 23. نتایج اولیه انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا: حزب دموکرات‌ اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را در دست گرفت/ جمهوری خواهان اکثریت سنا را حفظ کردند

 24. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 25. آقایان! عذرخواهی کنید

پربحث‌های امروز

 1. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 2. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 3. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 4. ظریف به مجلس احضار شد

 5. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 6. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 7. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 8. سفیر جدید ایران وارد هند شد

 9. در حمله موشکی به اتاق جلسات گروهک تروریستی نماینده رژیم صهیونیستی نیز به هلاکت رسید

 10. کاسبی قدیمی دولت

 11. مصوبه جدید مجمع تشخیص درباره اعضای شورای نگهبان

 12. ضرر آخوندی به بیت‌المال  

 13. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 14. خطیب نماز جمعه تهران اعلام شد

 15. روحانی: راه انتخابی آمریکایی‌ها غلط است و حتماً شکست می‌خورند/ جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند

 16. اظهارات «ظریف» موجب تحریک فشار بیشتر بر ایران شد

 17. هیچ کشور عربی امکان تقابل با نفوذ منطقه‌ای ایران را ندارد  

 18. بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه کشور از کلیات بودجه سال ۹۸

 19. بررسی ایرادات شورای نگهبان در لایحه CFT با حضور ظریف و علوی

 20. آیت‌الله جنتی: با احساس وظیفه مسئولان ‌می‌توان مشکلات را رفع کرد

 21. استانداران جدید «همدان، زنجا‌ن، سیستان و بلوچستان و کرمان» را بشناسید + تصاویر

 22. رهبر انقلاب: قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد/ جنگ کنونی در دنیا «جنگ اراده‌ها» است

 23. ۴ استاندار جدید معرفی شدند + اسامی

 24. ولایتی: سیاست آمریکا برای مقابله با جبهه مقاومت، مثلث فشار، مذاکره و امتیازگیری است

 25. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

پربحث‌های دیروز

 1. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 2. سوت و کف به افتخار ظریف

 3. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 4. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 5. تاملی بر یک مصاحبه

 6. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 7. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

 8. رای اتحاد ملت به آخوندی؛ از منتهی‌الیه جناح چپ به منتهی‌الیه جناح راست/ چه کسی باعث پیروزی احمدی‌نژاد شد؟/ عملکرد قالیباف به روایت مشاور روحانی

 9. تاملی بر مصاحبه ظریف

 10. اینترنشنال سعودی و جریانی که به اوباما نامه نوشت

 11. نجیبی: آخوندی با زندگی اشرافی‌اش نمی‌تواند دغدغه عدالت و مستضعفین را داشته باشد

 12. نامه جمعی از کارشناسان خطاب به ظریف/ نگرانی درباره سوء استفاده دشمنان ایران

 13. قاسمی خطاب به اروپا: هوشیار باشید

 14. طرح نمایندگان برای سوال از ظریف درباره ادعای پولشویی گسترده

 15. ظریف: تحریم نمی‌تواند سیاست ایران را تغییر دهد/ آماده‌نبودن اروپایی‌ها برای حفظ توافق هسته‌ای

 16. واکنش محمود صادقی به اظهارات جنجالی ظریف

 17. وزیر دفاع: تا حدود زیادی از مشکلات اقتصادی عبور کرده‌ایم

 18. نوباوه: اظهارات ظریف خصمانه و علیه منافع ملی است

 19. جهانگیری: تلاش آمریکا برای ایجاد موج اعتراضات در میان مردم بی‌نتیجه ماند

 20. آیا SPV بدون اجرای کامل دستورات FATF اجرایی نیست؟

 21. سوال معنادار پسر کروبی: باید مشخص شود عملکرد پدرم باعث رییس جمهور شدن احمدی نژاد شد یا خاتمی؟

 22. طرح «خاورمیانه بزرگ»؛ سناریوی شوم تجزیه ایران و کشورهای منطقه

 23. آیا بزرگان اصلاحات آخوندی را بهشتی می‌کنند؟

 24. پنج گزینه شهرداری مشهد مشخص شدند

 25. ویدیویی که گروه تروریستی جیش‌العدل از مرزبانان کشورمان منتشر کرد  

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. سوت و کف به افتخار ظریف

 4. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 5. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 6. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 7. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 8. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 9. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 10. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 11. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 12. آقایان! عذرخواهی کنید

 13. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 14. افول قدرت آمریکا و انزوای جهانی

 15. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 16. تاملی بر یک مصاحبه

 17. امیرآبادی: ادعای ظریف درباره پولشویی گسترده تهمتی بزرگ به نظام است

 18. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 19. جهانگیری: راهکارهایی برای کاهش فشار اقتصادی و آثار تحریم داریم

 20. پسر "علی مطهری" پُست گرفت

 21. چهار هزار و 500 زندانی مهریه در پی افزایش قیمت سکه/مجلس به دنبال کاهش آمار زندانیان

 22. حجت‌الاسلام صدیقی: مردم از کاهش منزلت پول ملی ناراضی‌اند/ آمریکا در دیپلماسی عمومی هم شکست خورده است

 23. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

 24. احمد توکلی: موضوع CFT حل می‌شود

 25. خواننده «آمریکا آمریکا» در آمریکا زندگی می‌کند؟ + تصاویر

آخرین عناوین