تهران تحت مدیریت "قالیباف" بین ۵ شهر برتر جهان

گروه اجتماعی الف،   3970529026 ۲۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
تهران تحت مدیریت "قالیباف" بین ۵ شهر برتر جهان

معاون سابق برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: اقدامات مدیریت شهری در زمان قالیباف باعث رشد ۵ درصدی کیفیت زندگی شهروندان تهرانی و قرار گرفتن بین ۵ شهر برتر جهان از این حیث شده است.

ناصر امانی  در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به گزارش اخیر موسسه معتبر اکونومیست از بهبود کیفیت زندگی در پایتخت کشورهای جهان و قرار گرفتن تهران در بین پنج کشوری که بالاترین بهبود را داشته‌اند گفت: این گزارش که توسط یک موسسه معتبر بین المللی تهیه شده، و در واقع عملکرد پنج ساله اخیر مدیریت شهری تهران را ارزیابی کرده است نشان می‌دهد همه تبلیغات و جوسازی‌ها و جنگ روانی که طی دو سال گذشته علیه مدیریت شهری سابق انجام گرفته و ادامه دارد سیاسی بوده و با هدف تخریب یکی از مهم‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی بوده است.

امانی گفت : آقایان در گزارشی که برای شهردار سابق تهران آقای  نجفی تهیه کرده و وی نیز آن را در شورای شهر ارائه داده‌اند و در رسانه‌ها منتشر شده جایگاه تهران را در رتبه بندی جهانی با عناوینی چون «‌‌ ضعیف ترین »و در «رتبه آخر» و ...‌ توصیف کرده بودند.

وی تصریح کرد: در حالی که در آن گزارش ، فقط سه شاخص که شهر تهران نسبت به بقیه شهرها رتبه کمتری داشت مورد استفاده قرار گرفته بود که 2 شاخص آن ارتباطی با مدیریت شهری نداشت و در گزارش اکونومیست آمده که تهران پایتخت ایران در کنار شهرهای آبیجان ، هانوی و بلگراد با 5 درصد رشد شهرهایی بودند که بیشترین بهبود کیفیت زندگی رادر5سال گذشته تجربه کرده‌اند.

معاون سابق برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران ادامه داد: مردم تهران فراموش نمی‌کنند که آقایان اصلاح طلب مدیریت شهری ، عناوینی مثل ( شهر سوخته ) را در مورد تهران چقدر تبلیغ و تکرار کردند ؟ اما توسعه شهر تهران و بهبود کیفیت زندگی در آن مشهود و ملموس است که حتی دشمنان خارجی ما از جمله بنگاه سخن پراکنی انگلیسی هم ناچار شدن این گزارش را منتشر کند.

امانی همچنین این موضوع را مطرح کرد که توسعه حمل و نقل عمومی به خصوص مترو و اتوبوسرانی ، توسعه فضاهای فرهنگی ، توسعه فضاهای ورزشی ، ایجاد خانه‌های سلامت ، سرای محلات شهر تهران ، ایجاد پارک‌های بزرگ و فرامنطقه‌ای مانند نهج البلاغه ، جوانمردان ، یاس فاطمی ، بوستان بزرگ ولایت و دریاچه چیتگر ، مشارکت دادن مردم و ایجاد شورایاران محلات ، اجرای طرح های فرهنگی و زیست محیطی در تپه‌های عباس‌آباد و باغ پرندگان همه و همه در راستای بهبود کیفیت زندگی شهروندان تهرانی انجام گرفته است و استقبال فوق العاده مردم تهران از این امکانات و گذراندن اوقات فراغت خانواده‌ها و فرزندان آنها در این مجموعه ها نشاط و شادابی شهروندان را افزایش داده است.

وی از تهیه کنندگان گزارش جهت دار شهردار سابق تهران خواست بفرمایند دلایل افزایش کیفیت زندگی در تهران در 5 سال گذشته چیست ؟ و مدیریت سابق شهری بویژه شهردار تهران آقای قالیباف چه اقداماتی انجام داده‌اند که باعث رشد 5 درصدی کیفیت زندگی و قرار گرفتن در بین 5 شهر برتر جهان از این حیث شده است. و پاسخ  آنان به گزارش قبلی و حملات و سیاه‌نمایی‌هایشان چه خواهد بود.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۰۳۱۴۵۰۸:۵۳:۰۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
خدایش فارق از بحث جناحی چپ و راست قالیباف تو شهرداری تهران خیلی فعالتر بود تا الان
ناشناس۵۰۳۱۸۲۰۹:۱۳:۴۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
روزی میاد که با چراغ قوه دنبال قالیباف بگردیم!!!
ناشناس۵۰۴۴۰۹۱۶:۲۴:۰۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
پنج شهر برتر دنیا!؟ جوک جالبی بود
ناشناس۵۰۳۱۸۰۰۹:۱۳:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
تهران جزو پنج شهر برتر جهان؟؟!! لابد کابل و بغداد و کراچی و تاشکند رقباش بودن لطفا بگین توی چه معیارهایی این بررسی صورت گرفته
ناشناس۵۰۳۲۳۹۰۹:۵۰:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
لطفا متن ها رو با دقت بیشتری بخونید. گفته شده "بالاترین بهبود". یعنی حرکت رو به جلو داره.
ناشناس۵۰۳۴۷۹۱۱:۲۸:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
نگفته که جزء پنج شهر برتر جهان هست. متن را دقیق تر بخونید. "...قرار گرفتن تهران در بین پنج کشوری که بالاترین بهبود را داشته‌اند"
ناشناس۵۰۳۱۸۵۰۹:۱۴:۳۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
اگه معیار مقایسه الودگی هوا و ترافیک بوده، در حق تهران ظلم شده، باید اول می شده
ناشناس۵۰۴۵۱۶۱۷:۰۳:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۲۹
ضمن اطلاع الودگي هوا براي بنزين و ماشين هايي ك دولت بهشون وام براي هريد مردم ميده اگر جوابتون اينه ساختمون ميسازن كه مردم مهاجرت كنن بايد بگم تويعه ناعادلانه منابع كه فقط در تهران جمع شده تقصير قاليباف نيس دولت بايد همه شهر ها رو به وضعشوت برسه
ناشناس۵۰۳۱۸۸۰۹:۱۷:۲۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
والا اگه آدم فرصت کنه به یک دنیا گردی بره ... میبینه که تهران جزو 5 شهر که هیچ .. جزو 1005 شهر برتر جهان هم نیست. اما به هر حال با این موضوع موافقم که قالیباف از مسئولین فعلی بهتر عمل کرده بود.
ناشناس۵۰۳۴۱۷۱۱:۰۴:۰۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
اولا متن رو درست بخونید و درک کنید گفته در رشد بهبود نه بطور کلی! دوما من گشتم اروپا هستم و کلی شهرو اینجا دیدم هیچ برتری که ندیدم هیچ همیشه ام دلم برا عظمت تهران تنگ میشه اینجا قیافه همه شهرا عینه همه همه کوچیک و خسته کننده و تکراری...حتی سبزیشم دیگه به دل نمیشینه و محضه اطلاع همه مشکلاتی که تو تهران اعصابمو بهم میریخت اینجا هم هست...اونم تو جایی که بهترین کشور دنیا محسوب میشه
ناشناس۵۰۴۵۲۷۱۷:۰۶:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
سلام بر طرفداران قالیباف
مهرداد۵۰۴۵۶۰۱۷:۲۴:۱۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
با اجرای پروژه های فاقد توجیه علمی و نسنجیده بدهی بزرگی را برای شهرداری تهران گذاشت
ناشناس۵۰۳۲۴۳۰۹:۵۲:۰۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
ای کاش فضا برای بحث کارشناسان بی طرف باز بود تا اظهار نظر کنند
میترا۵۰۳۳۰۳۱۰:۱۴:۳۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
هر چقدر می گذرد بیشتر جای خالی شما در مدیریت شهر تهران احساس می شود
ناشناس۵۰۳۳۳۸۱۰:۳۲:۰۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
شما می‌روید و می‌گویید نجفی آماری داده که ربطی به شهرداری نداشته. بعد خودتان تیتری می‌زنید که فریب کارانه است. تهران جزو 5 شهر برتر نیست. جزو 5 شهری است که با 5 درصد رشد بیشترین رشد را داشته است.
ناشناس۵۰۳۳۴۷۱۰:۳۴:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
اخیرا صندوق بین المللی پول رتبه اقتصاد ایرا را ۱۵ اعلام کرده بود ضمنا اگر سیستم مدیریت ایشون درست بوده در زمان مدیریتشان چرا به هر قیمتی جلوی طرح تحقیق و تفحص را گرفتند و بابت عدم تصویبش تشکر کردند؟ هنوز هم که در آن سمت نیستند باز با لابیگری در مجلس و سایر نهادهای قدرت برای بار دوم مانع تصویبش میشوند؟
ناشناس۵۰۳۷۸۸۱۳:۱۸:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
چرا از مجلسی ها این سوال رو نمی پرسید?بعضیا دوس دارن حاشیه ها هرگز تموم نشن
رضا۵۰۳۶۶۶۱۲:۳۷:۳۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
تهران در سالیان اخیر هر روز وضعیتش برای زندگی انسان ها دشوارتر شده. هر روز شهر خودرو محور تر از دیروز. اگر ساخت مترو و بزرگراه به قیمت شهر فروشی امری ست افتخار آفرین که من بحثی ندارم. از طرف مردم هم حرف نمیزنم. تغییر کاربری ها زندگی رو بسیار سخت کرده و آرامش رو از بین برده. در یک کلام تهران هر روز به یک جنگل شبیه تر میشه و آسایش رو از شهرونداش میگیره
ناشناس۵۰۳۶۷۹۱۲:۴۱:۱۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
ضمنا میزان بدهی در زمان ترک شهرداری را اعلام میکردید،میزان برج هایش ساخته شده روی گسل ها را ذکر میکردید،میزان آسیب پذیری تهران در صورت وقوع زلزله و تمهیدات انجام نشده شهرداری برای کاهش تلفات را ذکر میکردید،میزان فساد در داخل شهرداریها را مقایسه میکردید،میزان بهره وری سرمایه را ذکر میکردید،میزان رعایت استانداردها در ساخت و ساز ها را میگفتید،نحوه مقاوم سازی ساختمانهای فرسوده در حال تخریب را با رنگ و روغن ساختمانهای قدیمی خیابان انقلاب را در مقابل زلزله شرح میدادید،میزان هدر رفت سرمایه ملی در ترافیک از طریق هزینه سلامت،و سوخت گفته می‌شد،کاش باز هم می‌گفتید چرا ...
ناشناس۵۰۳۷۰۵۱۲:۴۹:۳۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
‏‏خبر چند روز پیش:اکونومیست: از نظررتبه وضعیت سکونت پایتخت ایران از بین 140 کشور رتبه 128 را دارد. شهر نخست این فهرست به ترتیب وین (اتریش)، ملبورن (استرالیا)، اوساکا (ژاپن)، کلگری (کانادا)، سیدنی (استرالیا)، ونکوور (کانادا)، تورنتو (کانادا)، توکیو (ژاپن)، کپنهاگ (دانمارک) و آدلاید (استرالیا) هستند.
ناشناس۵۰۴۳۳۲۱۶:۰۲:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
قالیباف و رییسی بهتر می توانستند
سید علی حجازی۵۰۴۷۷۸۱۹:۲۵:۴۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
سالها مانده است تا آگه شویم از تلاش مردمان عدل و داد. در شلوغ آباد این شهر شلوغ زحمت مردان حق دادند به باد لیک سربازی که دل گرم است به عشق اهل کار است و تلاش, داده ی دین و جهاد مردمان همدلی باور کنید افترا و تهمت است دست مایه ی اهل فساد گرچه تاراست آسمان از هجمه این تیره ابر سبز و زیبا شهرمان دارد ازآن خورشید یاد {از خودم قابل آقای قالیباف عزیز را ندارد ) حالا حالاها مانده تا قدر مردان انقلابی و انقلاب اسلامی را بفهمیم

پربحث‌های اخیر

 1. درگذشت نوربخش مدیرعامل تامین اجتماعی و معاونش در حادثه رانندگی/ جزئیات حادثه برای همراهان وزیر کار در گلستان+تصاویر

 2. دلار وارد کانال ۱۱ هزار تومان شد

 3. ۱۰ خبر پربازدید هفته/ از لزوم پاسخگویی اصلاح‌طلبان درباره عملکرد دولت و عذرخواهی بابت ادعای تقلب در سال ۸۸ تا اعدام سلطان سکه و انتخاب شهردار تهران

 4. مرگ یک یوزپلنگ در اثر برخورد با یک دستگاه خودرو

 5. عصبانیت سعودی‌ها از معافیت تحریمی آمریکا به مشتری‌های نفت ایران

 6. تیراندازی در مراسم عزاداری در شادگان

 7. زاهدی: اوراق مشارکت هم کارگشا بدهی دولت نیست

 8. دیوید میلیبند: سکوت جامعه بین‌المللی در برابر فاجعه یمن شرم‌آور است

 9. انحراف اتوبوس در کاشان ۲۷ مصدوم برجای گذاشت

 10. حمله توئیتری ترامپ به «فیس‌بوک»، «گوگل» و «توئیتر»

 11. حفاظت از 23 میلیون هکتار از مراتع به مردم واگذار شد

 12. شرکت روس: بعد از کاهش قطعات آمریکایی تحویل هواپیما به ایران را بررسی می‌کنیم

 13. پلیس کودک‌آزاری در یکی از پارک‌های تهران را تکذیب کرد

 14. پیمان معادی کنار رایان رینولدز ستاره سینمای هالیوود

 15. اولین واکنش شریعتمداری به درگذشت مدیرعامل و معاون تامین اجتماعی

 16. صحبت‌های نورافکن درباره بازگشت به استقلال

 17. لاریجانی درگذشت نوربخش و معاونش را تسلیت گفت

 18. رئیس جمهور عراق شنبه به ایران سفر می‌کند

 19. کودک‌آزار شوشتری دستگیر شد

 20. اتفاقات فینال لیگ قهرمانان آسیا به بازی تیم ملی کشید/درگیری کروز با یک خبرنگار

 21. سنای آمریکا به قطعنامه «قطع فروش سلاح به بحرین» رای نداد

 22. سردار سلامی: دورریز غذای ایرانی‌ها‌ 50 میلیون گرسنه آمریکایی را سیر می‌کند/ طرح صفر کردن صادرات نفت ایران شکست خورد

 23. فیلم/ نوربخش و تاج‌الدین در محل حادثه علائم حیاتی نداشتند  

 24. کاخ سفید استرداد «فتح‌الله گولن» را بررسی می‌کند

 25. عفو بین‌الملل: تحقیقات عربستان سعودی در مورد قتل خاشقچی فاقد اعتبار است

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش کیهان به اعدام سلطان سکه  

 2. درگذشت نوربخش مدیرعامل تامین اجتماعی و معاونش در حادثه رانندگی/ جزئیات حادثه برای همراهان وزیر کار در گلستان+تصاویر

 3. ماجرای زندگی مولتی میلیاردری که شهید شد + عکس

 4. دلار وارد کانال ۱۱ هزار تومان شد

 5. بازگشت اثر تحریم ها و وعده های تمام نشدنی اروپایی ها/ راه حل جایگزین چیست؟

 6. دستمزد کارگران و کارمندان در سال آینده چقدر باید افزیش یابد؟

 7. کشورهای غربی، محمدبن سلمان را چگونه نجات می دهند؟

 8. میوه‌ای که سرخوشتان می‌کند

 9. ترامپ یک مقام کاخ سفید را با توصیه همسرش برکنار کرد

 10. همدردی ایران با مردم آمریکا

 11. کاهش ۶۸۰هزار تومانی قیمت سکه در یک هفته/قیمت دلار ۸درصد ارزان شد

 12. سبدهای معیشتی جای ترمیم ریالی مزد را نمی‌گیرند

 13. توصیه محمود صادقی به صداوسیما

 14. اضافه‌وزن؛ افسردگی به بار می‌آورد

 15. چگونه بهبود زخم‌ها را سرعت بخشیم؟

 16. سرماخوردگی کهنه را از طریق این داروی گیاهی درمان کنید

 17. مرگ یک یوزپلنگ در اثر برخورد با یک دستگاه خودرو

 18. عصبانیت سعودی‌ها از معافیت تحریمی آمریکا به مشتری‌های نفت ایران

 19. تیراندازی در مراسم عزاداری در شادگان

 20. زاهدی: اوراق مشارکت هم کارگشا بدهی دولت نیست

 21. دیوید میلیبند: سکوت جامعه بین‌المللی در برابر فاجعه یمن شرم‌آور است

 22. انحراف اتوبوس در کاشان ۲۷ مصدوم برجای گذاشت

 23. حمله توئیتری ترامپ به «فیس‌بوک»، «گوگل» و «توئیتر»

 24. حفاظت از 23 میلیون هکتار از مراتع به مردم واگذار شد

 25. شرکت روس: بعد از کاهش قطعات آمریکایی تحویل هواپیما به ایران را بررسی می‌کنیم

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 3. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 4. سوت و کف به افتخار ظریف

 5. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 6. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 7. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 8. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 9. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 10. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 11. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 12. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 13. حضور دختران برانکو، علی پروین و محمود خوردبین در استادیوم آزادی + تصاویر  

 14. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 15. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 16. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 17. فاتحه تهران را بخوانیم

 18. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 19. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 20. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 21. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 22. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 23. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 24. آقایان! عذرخواهی کنید

 25. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

پربحث‌های اخیر

 1. حفاظت از 23 میلیون هکتار از مراتع به مردم واگذار شد

 2. پلیس کودک‌آزاری در یکی از پارک‌های تهران را تکذیب کرد

 3. اولین واکنش شریعتمداری به درگذشت مدیرعامل و معاون تامین اجتماعی

 4. لاریجانی درگذشت نوربخش و معاونش را تسلیت گفت

 5. کودک‌آزار شوشتری دستگیر شد

 6. فیلم/ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی لحظاتی قبل از مرگ

 7. آیت‌الله مکارم شیرازی: آسیب‌های فضای مجازی در کشور غوغا می‌کند

 8. قاضی سراج: علت این عجله و فشار را نمی‌دانم!

 9. مه شدید و ترافیک روان در هراز و فیروزکوه

 10. طی پیامی؛ روحانی درگذشت رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی راتسلیت گفت

 11. مشهد در سوگ شهادت امام عسکری(ع) سیاهپوش شد

 12. ترافیک نیمه سنگین در هراز و فیروزکوه/ لغزندگی محورها بسیار زیاد است

 13. علم الهدی: استکبار با تمام قدرت خود در پی نابودی اسلام است

 14. اختلال در روند صدور معاینه فنی خودروها در تهران

 15. تداوم بارش باران در کشور

 16. فرار شهردار منتخب تهران از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران

 17. هفته ای یک پرونده تجاوز جنسی در مازندران ثبت می شود

پربحث‌های دیروز

 1. حفاظت از 23 میلیون هکتار از مراتع به مردم واگذار شد

 2. پلیس کودک‌آزاری در یکی از پارک‌های تهران را تکذیب کرد

 3. اولین واکنش شریعتمداری به درگذشت مدیرعامل و معاون تامین اجتماعی

 4. لاریجانی درگذشت نوربخش و معاونش را تسلیت گفت

 5. کودک‌آزار شوشتری دستگیر شد

 6. فیلم/ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی لحظاتی قبل از مرگ

 7. آیت‌الله مکارم شیرازی: آسیب‌های فضای مجازی در کشور غوغا می‌کند

 8. قاضی سراج: علت این عجله و فشار را نمی‌دانم!

 9. مه شدید و ترافیک روان در هراز و فیروزکوه

 10. طی پیامی؛ روحانی درگذشت رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی راتسلیت گفت

 11. مشهد در سوگ شهادت امام عسکری(ع) سیاهپوش شد

 12. ترافیک نیمه سنگین در هراز و فیروزکوه/ لغزندگی محورها بسیار زیاد است

 13. علم الهدی: استکبار با تمام قدرت خود در پی نابودی اسلام است

 14. اختلال در روند صدور معاینه فنی خودروها در تهران

 15. تداوم بارش باران در کشور

 16. فرار شهردار منتخب تهران از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران

 17. هفته ای یک پرونده تجاوز جنسی در مازندران ثبت می شود

 18. فتوای 3 مرجع تقلید در باره احضار روح

 19. دادگستری استان تهران: اقدام دستگاه قضا در مقابله با مفسدان اخلاقی امید را به جامعه بازمی‌گرداند

 20. زندگی عجیب مردی که زن و بچه و زندگی‌اش را فدای قناری کرد

 21. سخنگوی شورای شهر تهران: مواردی که درباره حناچی عنوان می‌شود به دوره هابیل و قابیل برمی‌گردد

 22. اعمال زیبایی نامتعارف در ایران بیشتر از دنیا

 23. ریزش سنگ در جاده کرج - چالوس

 24. چرایی مقاومت برخی‌ در برابر قانون منع به کارگیری بازنشستگان

 25. زمان افتتاح خط تولید جدید داروهای ضد سرطان

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 3. فاتحه تهران را بخوانیم

 4. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 5. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

 6. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 7. جنازه «سلطان سکه» پس از اعدام  

 8. دو گزینه نهایی شهرداری تهران انتخاب شدند

 9. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 10. چهار هزار و 500 زندانی مهریه در پی افزایش قیمت سکه/مجلس به دنبال کاهش آمار زندانیان

 11. از تهران چیزی می‌ماند؟/ با آخوندی تا ۱۴۰۰

 12. تخفیف ۷۵ درصدی برای ملکی در سعادت‌آباد به عضو شورای شهر تهران

 13. اسامی عجیب غریب در شناسنامه‌های ایرانی+ اسامی و عکس

 14. حواشی شغلی به نام "خانم جلسه‌ای"

 15. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 16. پولشویی و فرار مالیاتی در بستر عدم‌شفافیت/ اقتصاد ما شفاف نیست؟

 17. خیز وزیر پرحاشیه برای رفتن به بهشت

 18. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

 19. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 20. پشت پرده انتخاب شهردار تهران کیست؟

 21. آخوندی: رویکرد من برای شهرداری، ایجاد حکومت محلی است

 22. مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم+ عکس

 23. محسن هاشمی: رد صلاحیت آخوندی و حناچی کذب است

 24. تهران با آمدن آخوندی «فریز» می‌شود

 25. "رئیسی" در کتاب فروشی‌های خیابان انقلاب  

آخرین عناوین