وزیر بهداشت: در جاده‌ها برای جان مردم ارزش قائل نیستیم/ خداوند برای ما خودروسازان منصف متولد کند

گروه اجتماعی الف،   3970527174 ۱۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار
وزیر بهداشت: در جاده‌ها برای جان مردم ارزش قائل نیستیم/ خداوند برای ما خودروسازان منصف متولد کند

وزیر بهداشت اعلام کرد که در شهریور ماه سال گذشته به طور متوسط روزانه ۶۶ نفر جان خود را به دلیل حوادث ترافیکی از دست دادند. این رقم بیش از آمار جانباختگان حادثه سقوط هواپیماری تهران - یاسوج بود.

به گزارش ایسنا، سید حسن هاشمی در افتتاحیه دومین همایش پیشگیری از سوانح و حوادث ترافیکی که امروز در شبکه رادیویی سلامت برگزار شد اظهار کرد: بیشترین آمار تلفات رانندگی در شهریور ماه رخ می‌دهد. طبق آمار اعلام شده در شهریور ماه گذشته به طور متوسط روزانه ۶۶ نفر و در یکی از روزها ۸۱ نفر را به دلیل این حوادث از دست دادیم. این رقم بیش از کشته شدگان سقوط هواپیمای تهران - یاسوج است.
وی افزود: متاسفانه ما اتفاقاتی از این دست که هر روز رخ می‌دهند را حس نمی‌کنیم. شاید دلیل آن این است که ما خیلی برای جان انسان‌ها ارزش قائل نیستیم. از یک طرف عده‌ای جان شیرین خود را فدای دین می‌کنند و مظهر ایثار و شهادت می شوند ولی از طرف دیگر بیشترین تلفات جوامع بشری این روزها در منطقه ما و کشورهای اسلامی رخ می‌دهد.


هاشمی در ادامه بااشاره به موضوع خودروهاسازی گفت: صنعت خودروسازی به مردم ظلم می کند، اما از آنجاکه جان انسان ها کمتر ارزش دارد، گوش شنوای کمتری هم وجود دارد، در مجلس شورای اسلامی و دولت نیز دراین رابطه زیاد صحبت شده، اما قوه مصمم و قدرتمندی که باید از ساخت برخی خودروها جلوگیری کند، متاسفانه در کشور وجود ندارد کاش آنقدر که در فضای مجازی و خبرهای سیاسی به برخی مسائل اهمیت می‌دهیم و برخی اطلاعات درست و نادرست از جنس عملیات روانی را مبادله می‌کنیم برای جان هموطنان خود وقت بیشتری می‌گذاشتیم.

وزیر بهداشت در ادامه با بیان اینکه هر سال در دنیا یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر به دلیل حوادث ترافیکی فوت می‌کنند، تصریح کرد: این رقم معادل ۳۴۲۴ نفر در روز و ۱۴۲ نفر در هر ساعت است. افزون بر این حدود ۲۰ تا ۵۰ میلیون نفر نیز بر اثر این حوادث مجروح می‌شوند که بسیاری از آنها تا آخر عمر روی صندلی چرخدار یا در بستر بیماری می‌مانند و هزینه‌های گزافی به خانواده آنان تحمیل می‌شود.
هاشمی با بیان اینکه بیشتر حادثه دیدگان سوانح رانندگی در بازه سنی ۱۵ تا ۳۰ سال هستند، اظهارکرد: در سال ۲۰۰۴ حوادث ترافیکی نهمین علت مرگ و میر در دنیا اعلام شد اما تا سال ۲۰۳۰ این حوادث به پنجمین علت مرگ و میر تبدیل می‌شوند. در منطقه ما نیز ایران در این حوزه دومین کشور و در کل جهان مقام هشتم را بعد از کشورهایی مانند لیبی، تایلند، مالاوی کنگو و غیره دارد. آیا شأن و منزلت تاریخ و تمدن ملت ما این است؟
به گفته وزیر بهداشت در سال گذشته، ۱۶ هزار ۲۹۱ نفر در ایران به دلیل حوادث ترافیکی جان خود را از دست داده‌اند. همچنین آمار مصدومان این حوادث ۲۱ برابر آمار افراد فوت شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: بسیاری از این مصدومان جان سالم به در نمی برند و با زیرکی این آمار کمتر تعریف می‌شود. شهریور ماه سال گذشته هر ۱۵ دقیقه یک نفر جان خود را بر اثر این حوادث از دست داد. اقدامات زیادی تاکنون برای پیشگیری از این حوادث انجام شده است، کمپین ۳۰_۶۰ نیز با توجه به یکی از آسیب‌شناسی های این حوزه آغاز به کار کرده است.
وزیر بهداشت اضافه کرد: ما در این مراسم جمع شدیم تا به سرنشینان خودروها و به ویژه موتورسیکلتها - که یکی از عوامل اصلی تصادف در نزدیکی شهرها هستند - هشدار دهیم تا از خود مراقبت کنند. امیدواریم روزی خداوند خودروسازان منصفی را در این کشور متولد کند و آن‌ها را در مسند قرار دهد و امیدوارم این کمپین بتواند در سال آینده گزارش کار عملی داشته باشد.
هاشمی تاکید کرد: تا فرهنگ صحیح ترافیکی ایجاد نکنیم به هدف خود نمی رسیم.
وی در ادامه با اشاره به نقش رادیو و تلویزیون در زمینه فرهنگ سازی گفت: آموزش و پرورش و پیش از آن خانواده‌ها نقش اول را در این حوزه دارند. در این بخش هر چه تلاش کنیم کم است. در بخش آموزش نباید از تکرار خسته شد. هنرمندان نیز می توانند با برنامه های زیبا و اثرگذار بهترین نقش را ایفا کنند.
وزیر بهداشت افزود: ما قربانی ندانم‌کاری افراد یعنی رانندگان به جز وسایل حمل و نقل عمومی و راکبان موتور سیکلت و کسانی که در حوزه خودرو و جاده و نظارت نقش آفرین هستند، می‌شویم. در عین حال وزارت بهداشت ناوگان خود را در حوزه‌های آمبولانس دریایی و هوایی به کمک دولت و مجلس به روز کرد.
هاشمی در پایان ابراز امیدواری کرد که سازمان بیمه مرکزی که بعد از یکسال به جای پول به ما اوراق می‌دهد، حتی یک ریال نیز در حوزه حوادث ترافیکی پرداخت نکند. همچنین خود مردم در بخش‌هایی که شاهد کم توجهی کارگزاران هستند، دقت داشته و مراقب باشند.

عناوین مرتبط

۲۲ آبان ۱۳۹۷4 پسر دانش آموز قربانی راننده بی احتیاط
۱۶ آبان ۱۳۹۷تصادفات دیشب 85 مصدوم برجای گذاشت
۸ آبان ۱۳۹۷مشکلات خودروسازان حل شد ولی خریداران هنوز خودروهایشان را تحویل نگرفته اند!
۸ آبان ۱۳۹۷ترافیک مسیرهای برون شهری 13 درصد افزایش یافت؛ تلفات 1.7 درصد
۲۹ شهریور ۱۳۹۷جلودارزاده: کاش اندازه حجاب، به تلفات جاده ای هم توجه می شد
۲۱ شهریور ۱۳۹۷پیشنهاد خودروسازان برای افزایش ۱۷ درصدی قیمت خودرو
۱۵ شهریور ۱۳۹۷افزایش ۱۵ درصدی سفر و کاهش جانباختگان تصادفات
۱۲ شهریور ۱۳۹۷تکذیب افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازها از سوی وزارت صمت
۱۰ شهریور ۱۳۹۷مافیا و انحصار ۲ دلیل گرانی خودرو
۷ شهریور ۱۳۹۷مرگ دلخراش مرد جوان پس از مچاله شدن پراید+ تصاویر
۱ شهریور ۱۳۹۷اشتغال؛ بهانه خودروسازان برای بالا بردن قیمت/ تب قیمتی جاده مخصوص بالا گرفت/ دود افزایش قیمت خودرو به چشم چه کسی می‌رود؟
۱ شهریور ۱۳۹۷آتش گرفتن پژو در برخورد با اسکانیا/ راننده آتش گرفت و جان باخت

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۰۰۶۰۷۲۱:۴۹:۱۳ ۱۳۹۷/۵/۲۷
شما کارانه پزشکانتان را کنترل کنید که هر کدام اندازه 200 کارگر و کارمند کارانه میگیرن. بندرعباس تو بیمارستاناش متخصص پوست گیر نمیاد.
ناشناس۵۰۰۶۲۳۲۲:۰۶:۳۶ ۱۳۹۷/۵/۲۷
وزیر مملکت در برابر اینهمه تلفات انسانی به این بسنده میکنه که خدا خودروسازان منصف نصیب ما کنه. بعضی کشورا وزیر بخاطر یک ساعت قطع برق جلوی مردم تعظیم میکنه و استعفا میده، این آقا در برابر سالی بیست هزار تلفات برای خودروسازها دعا میکنه.
ناشناس۵۰۰۶۳۸۲۲:۱۸:۲۳ ۱۳۹۷/۵/۲۷
وزیر سوپر میلیاردر.
ناشناس۵۰۰۶۴۲۲۲:۲۰:۰۷ ۱۳۹۷/۵/۲۷
آمین
ناشناس۵۰۰۶۵۱۲۲:۲۳:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۲۷
پزشکان در مطبها و بیمارستانها برای جان مردم ارزش قائل نیستند و بیماران را مانند اسکناس و عابر بانک می بینند. خداوند برای ما پزشکان منصف متولد کند.
ناشناس۵۰۰۶۶۳۲۲:۳۱:۰۳ ۱۳۹۷/۵/۲۷
به جای برخورد وتاباندن گوش خودروسازان ک با تولید حلب های پنیر و روغن نباتی تحت عنوان خودرو وداغدار کردن خانواده ها, کار به جایی رسیده که یک مقام ارشد اجرایی دست به دامان خداوند ومعجزه شده است ,علی ابن ابیطالب کجایی
ایوانغرب۵۰۰۶۸۲۲۲:۴۵:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۲۷
شما که پورشه سوار میشی غمت نباشه مرگ و میر اینجوری واسه ماهاست که پراید هم نداریم
ناشناس۵۰۰۷۰۵۲۳:۰۰:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۲۷
درود بر شرفت حرفهای شما هم خوبه، اما نتیجه نداره
ناشناس۵۰۰۷۲۴۲۳:۱۵:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۲۷
به 20 تا از نماینده های مجلس برای همین امنیت و قیمت پیامک دادم الان
دانشجو۵۰۰۷۵۸۲۳:۳۹:۰۹ ۱۳۹۷/۵/۲۷
اینجا ایرانه. هنوز تو دوران تولید انبوه خودرو هستیم. کیفیت و کاهش قیمت و اینها را بگذارید برای...
ناشناس۵۰۰۷۶۰۲۳:۳۹:۱۱ ۱۳۹۷/۵/۲۷
قیمت خودرو داخلی را آزاد کنید و ورود خودرو با عمر زیر 5 سال نو و کارکرده بدون عوارض و گمرک آزاد کنید و ببینید چگونه نه تنها بازار به آرامش میرسه بلکه روح وروان مردم به آرامش میرسه و تمام بازارها نرمال میشه..... کو گوش شنوا......
ناشناس۵۰۰۸۲۱۰۰:۱۸:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۲۸
من شهروند عادی از مردم و دولت عذر میخوام که با پرایدسازی جون مردم رو به خطر میندازم. مخصوصا از وزیر صنایع که هیچ نقشی در این زمینه ندارن عذرخواهی ویژه می‌کنم
ناشناس۵۰۰۸۷۵۰۲:۰۰:۵۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
خودرو ساز باشه منصفم باشه . . . نمیشه که ... یا باید خودرو ساز باشه یا منصف نمیشه که هردوش باشه . . .
ناشناس۵۰۰۹۹۸۰۷:۲۸:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
با این ثروت معنی دیگران منصف، چگونه
ناشناس۵۰۱۰۸۳۰۸:۲۱:۱۷ ۱۳۹۷/۵/۲۸
این نوع قضاوت از شما بعیده جناب دکتر! همه میدونیم که رانندگی غیر اصولی و وحشیانه برخی رانندگان اصلی ترین عامل تلفات بالای رانندگی در ایرانه و حتی با خودروهای میلیاردی پورشه و بی ام و در همین اتوبانهای تهران شاهد حوادث مرگبار بوده ایم.
ناشناس۵۰۱۱۳۰۰۸:۴۵:۰۰ ۱۳۹۷/۵/۲۸
در ایران تنها چیزی برای مسئولین ارزش و احترام ندارد جان مردم عزیز ایران و احترام به آنها مردم فقط و فقط برای انتخابات و رای می خواهند همین و بس
امیر۵۰۱۱۴۵۰۸:۵۳:۱۴ ۱۳۹۷/۵/۲۸
اقای هاشمی شما تلاش فراوانی از نظر ساخت وتکمیل بیمارستانها انجام دادیدوقابل تشکر وقدردانی است ایا کادر پزشکی مناسبی هم داریم ؟خودرو ساز بیچاره هم با توجه به بودجه وتوان خرید مردم خودروهایی انتخاب وتولید میکند ونسبتا بد نیست ولی ایا رانندگی این مردم علی الخصوص جوانان برومند وطن که تا گواهینامه کیلویی خود را گرفته اند پشت ماشینهای تندرو از جمله ارزان قیمت ان پراید نشسته وبر گاز خودرو فشار میاورند توقع بیشتر را نمیتوان داشت.بطور مثال بنده وپسروعروس ونوه ام دوهفته پیش با پرشیای پسرم عازم شمال کشور بودیم احساس کردم کمی سر پیچ ها تند رانندگی میکند از اوخواستم که رانندگی خود را اصلاح ودر غیر اینصورت ازادامه همراهی خود داری میکنم. ایا غیر این است ورق اهن با پرس شکل میگیرد پس با ضربه ای که دوخودرو با هم تصادف میکند اهن مصرفی تغیر شکل داده وجان ادمها را میگیردحالا چه خودرو خارجی باشد یا تولید داخل.به نظر من پس لزوم تجدید نظر در صدور گواهینامه و مقررات مدون وباز دارنده وقابل کنترل مهمتر از کیفیت خودرو است
SMAH1۵۰۱۱۹۱۰۹:۱۶:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۲۸
یک مثل قدیمی داریم که به درد اینجا می خوره :‌ «دیگ به دیگ میگه روت سیاه» ببین رپیس این دکترها (با احترام به کادر پزشکی که خالصانه خدمت می کنند) در مورد ارزش جان انسانها حرف می زند! واقعا جک ساله! دکتر جان! اگر پنیه زنی اول پنیه‌ی خودتو بزن! راستی چرا بیشتر پزشکان کارت خوان ندارند؟
مختار۵۰۱۱۹۵۰۹:۱۹:۱۱ ۱۳۹۷/۵/۲۸
همچنین، خداوند برای ما پزشکان منصف، وزرای منصف، رییس جمهور منصف، مدیران منصف و نمایندگان منصف نیز خلق کند!!!

پربحث‌های اخیر

 1. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 2. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 3. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 4. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 5. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 6. تصاویری از سلطان سکه و همدستانش  

 7. ظریف به مجلس احضار شد

 8. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 9. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 10. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 11. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 12. حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

 13. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 14. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 15. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 16. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 17. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

 18. تهرانی‎ها روزی ۵ تن دل و جگر می‌خورند

 19. روحانی: راه انتخابی آمریکایی‌ها غلط است و حتماً شکست می‌خورند/ جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند

 20. طیب‌نیا عضو شورای پول و اعتبار شد

 21. پژو ۲۰۷ صندوق‌دار نیامده با قیمت‌های نجومی روبرو شد

 22. در حمله موشکی به اتاق جلسات گروهک تروریستی نماینده رژیم صهیونیستی نیز به هلاکت رسید

 23. نفس‌های آخر نیروهای امارات در غرب یمن

 24. ولایتی: سیاست آمریکا برای مقابله با جبهه مقاومت، مثلث فشار، مذاکره و امتیازگیری است

 25. کاسبی قدیمی دولت

پربحث‌های دیروز

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 3. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 4. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 5. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 6. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 7. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 8. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 9. تصاویری از سلطان سکه و همدستانش  

 10. ظریف به مجلس احضار شد

 11. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 12. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 13. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 14. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 15. حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

 16. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 17. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 18. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 19. چند پیشنهاد برای خروج مسکن از رکود

 20. "تاج" باید فدراسیون فوتبال را ترک کند

 21. آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول

 22. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 23. سرقت میلیونی ۲۰ دقیقه‌ای از ویلای کردان

 24. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 25. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. آیا قدرت خرید مردم، ۵۰ سال قبل، بیش از امروز بود؟

 4. سلطان سکه اعدام شد

 5. سوت و کف به افتخار ظریف

 6. مقایسه قیمت بنزین در ایران و کشورهای همسایه/چه باید کرد؟

 7. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 8. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 9. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 10. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 11. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 12. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 13. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 14. حضور دختران برانکو، علی پروین و محمود خوردبین در استادیوم آزادی + تصاویر  

 15. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 16. فاتحه تهران را بخوانیم

 17. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 18. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 19. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 20. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 21. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 22. آقایان! عذرخواهی کنید

 23. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

 24. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 25. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

پربحث‌های اخیر

 1. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 2. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 3. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 4. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

 5. عقب‌نشینی ۲۰۰هزارتومانی قیمت داروهای بیماران کلیوی/ «راپامیون» رایگان شد

 6. فیلم/حواشی دیدار امروز مدال‌آوران بازی‌های پارآسیایی با رهبرمعظم انقلاب

 7. رونمایی از شگرد جدید کلاهبرداران در اینترنت

 8. محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

 9. روحانی: بزرگداشت یاد علامه محمد تقی جعفری نکوداشت مقام دانش و فضیلت است

 10. جنازه «سلطان سکه» پس از اعدام  

 11. ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج/مه گرفتگی در جاده چالوس

 12. برف و مه غلیظ در محور هراز/ کاهش دید افقی

 13. پارکینگ، عامل اصلی نزاع و درگیری در بافت های فرسوده

 14. برنامه امتحانات نهایی دی‌ماه منتشر شد

 15. فاجعه‌ای که نیمی از مردم ایران را کشت

 16. تقابل مدیریت ارزشی و مهندسی منفعت

 17. تورهای ارزان قیمت آسیایی

 18. واکنش رییس سازمان بازرسی کشور به خبر "دادگاهی شدن بازنشستگان از ۱۵ آذر"

 19. آخرین گفت‌وگوی محمد سالم: من و وحید شاخ بازار بودیم

 20. محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

 21. اخطار سازمان هواشناسی درباره مه‌گرفتگی جاده‌های کوهستانی

 22. تهرانی‌ها چقدر به ۱۱۰ زنگ زدند؟

 23. بارش برف و باران در ۱۳ استان کشور

 24. بازداشت دختر هنرپیشه و پسر خواننده در طرح رعد پلیس

 25. مدیریت تهران با روزی ۲۵ میلیارد درآمد

پربحث‌های دیروز

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 3. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 4. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 5. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 6. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

 7. فیلم/حواشی دیدار امروز مدال‌آوران بازی‌های پارآسیایی با رهبرمعظم انقلاب

 8. رونمایی از شگرد جدید کلاهبرداران در اینترنت

 9. محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

 10. روحانی: بزرگداشت یاد علامه محمد تقی جعفری نکوداشت مقام دانش و فضیلت است

 11. جنازه «سلطان سکه» پس از اعدام  

 12. ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج/مه گرفتگی در جاده چالوس

 13. برف و مه غلیظ در محور هراز/ کاهش دید افقی

 14. پارکینگ، عامل اصلی نزاع و درگیری در بافت های فرسوده

 15. برنامه امتحانات نهایی دی‌ماه منتشر شد

 16. فاجعه‌ای که نیمی از مردم ایران را کشت

 17. تقابل مدیریت ارزشی و مهندسی منفعت

 18. تورهای ارزان قیمت آسیایی

 19. واکنش رییس سازمان بازرسی کشور به خبر "دادگاهی شدن بازنشستگان از ۱۵ آذر"

 20. آخرین گفت‌وگوی محمد سالم: من و وحید شاخ بازار بودیم

 21. محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

 22. اخطار سازمان هواشناسی درباره مه‌گرفتگی جاده‌های کوهستانی

 23. تهرانی‌ها چقدر به ۱۱۰ زنگ زدند؟

 24. بارش برف و باران در ۱۳ استان کشور

 25. بازداشت دختر هنرپیشه و پسر خواننده در طرح رعد پلیس

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 3. فاتحه تهران را بخوانیم

 4. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 5. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

 6. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 7. دو گزینه نهایی شهرداری تهران انتخاب شدند

 8. چهار هزار و 500 زندانی مهریه در پی افزایش قیمت سکه/مجلس به دنبال کاهش آمار زندانیان

 9. از تهران چیزی می‌ماند؟/ با آخوندی تا ۱۴۰۰

 10. تخفیف ۷۵ درصدی برای ملکی در سعادت‌آباد به عضو شورای شهر تهران

 11. اسامی عجیب غریب در شناسنامه‌های ایرانی+ اسامی و عکس

 12. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 13. حواشی شغلی به نام "خانم جلسه‌ای"

 14. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 15. پولشویی و فرار مالیاتی در بستر عدم‌شفافیت/ اقتصاد ما شفاف نیست؟

 16. خیز وزیر پرحاشیه برای رفتن به بهشت

 17. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 18. پشت پرده انتخاب شهردار تهران کیست؟

 19. آخوندی: رویکرد من برای شهرداری، ایجاد حکومت محلی است

 20. مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم+ عکس

 21. محسن هاشمی: رد صلاحیت آخوندی و حناچی کذب است

 22. تهران با آمدن آخوندی «فریز» می‌شود

 23. تبلیغ عجیب یک آدامس در تلویزیون

 24. "رئیسی" در کتاب فروشی‌های خیابان انقلاب  

 25. شما هم در گناه آنها شریک هستید  

آخرین عناوین