مگنت-ستاره یک مربع

روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

گروه سیاسی الف،   3970520060 ۶۵ نظر، ۷ در صف انتشار و ۱۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در پاسخ به حواشی پیش آمده در رابطه با زندگی شخصی‌اش، پستی را در اینستاگرام منتشر کرد و گفت: من حاضرم از هر جایی از زندگی من و فرزندانم که می‌خواهند، فیلم بگیرند و منتشر کنند.

به گزارش الف، هفته گذشته در جلسه استیضاح ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، محمدرضا پورابراهیمی از موافقان استیضاح با خطاب قرار دادن پزشکیان که از مخالفان استیضاح وزیر بود گفت: زهرا پزشکیان مسئول فاینانس شرکت پتروشیمی جم چه نسبتی با نایب رئیس مجلس دارد؟

مسعود پزشکیان در واکنش به صحبت های او گفت: مباحث مطرح شده نشان از بی‌اخلاقی و عدم تعهد است.

در همین رابطه و اتفاق اخیر مجلس پزشکیان متنی در اینستاگرام منتشر کرد و در رابطه با فرزندانش توضیح داد.

"روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش؛ من حاضرم از هر جایی از زندگی من و فرزندانم که می‌خواهند، فیلم بگیرند و منتشر کنند

 در پی اظهارات آقای پورابراهیمی در جلسه‌ی استیضاح وزیر کار در مجلس شورای اسلامی، دکتر مسعود پزشکیان در گفتگو با خانه ملت درخصوص سخنان وی  گفت: کدام یک از این آقایون حاضر است اجازه بدهد که از وضعیت زندگی‌اش فیلم بگیرند و آن را به مردم نشان دهند؟ من حاضر هستم هر خبرنگاری و از هر جایی از زندگی من و فرزندانم فیلم بگیرد و منتشر کند.

آیا دیگران نیز جرات دارند خانه، فرزندان، زندگی خود و حتی افرادی که اطرافشان حضور دارند، را نشان دهند؟ بیایید نشان دهید که بچه‌های من، برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من چگونه زندگی می‌کنند و چند نفر از برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بیکار هستند؟

من چهار فرزند داشتم که یکی از آن‌ها فوت کرده است و سه فرزند دیگر دارم. همچنین سه نوه دارم که به زودی چهار نوه می‌شوند.

یکی از فرزندانم مدرک PHD فیزیک خود را با معدل بالای هفده از دانشگاه شریف اخذ کرده و اکنون عضو هیات علمی دانشگاه سهند است. یکی دیگر از فرزندانم در حال گذراندن پایان‌نامه در مقطع PHD در رشته برق کنترل است که بورسیه خارج بود ولی اکنون در ایران است.

دخترم نیز مدرک کارشناسی ارشد شیمی خود را از دانشگاه شریف اخذ کرده و کارمند جم است که این همه داد و بیداد کردند!! دخترم حدود شش سال پیش کارمند جم شده و حدود چهارمیلیون تومان حقوق دریافت می‌کند. ایشان نه رئیس است و نه عضو هیئت مدیره، آیا این شغل دختر من خارج از عرف است؟!!

کسی که این گونه سخن می‌گوید و عدالت و انصاف را رعایت نمی‌کند آیا باقی حرف‌هایش هم می‌تواند درست باشد؟ من باور نمی‌کنم. علت حرف زدن من در مجلس نیز به این دلیل بود که جوّی در مجلس راه انداخته بود که منصفانه و به حق نبود.

من خیلی راحت حرف‌هایم را می‌زنم و اگر قرار باشد، شیشه‌ای بشکند، آن شیشه برای من نیست. از نظر زندگی، خودم را خوب می‌شناسم. من اگر حرف نزنم و بروم جراحی قلب را ادامه بدهم با همین تعرفه‌ها ماهیانه پانصد تا ششصد میلیون تومان درآمد کسب می‌کنم. اگر بخواهم از بیمار هم پول بگیرم و جراحی کنم، میزان پول دریافتی من سر به فلک می‌کشد که انصاف نیست".

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۱ اَمرداد ۱۳۹۷ربیعی: اگر به حرمت پزشکیان تعرض نمی‌شد، در این حد دست به افشاگری نمی‌زدم/ استیضاح بنده اثر خود را در جامعه گذاشت
۲۱ اَمرداد ۱۳۹۷پورابراهیمی: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تبرئه‌ام کرد/ فعالیت‌های اقتصادی فرزندان ربیعی، پدرشان را به خاک سیاه نشاند
۲۰ اَمرداد ۱۳۹۷پورابراهیمی از پزشکیان شکایت کرد
۲۰ اَمرداد ۱۳۹۷نایب رئیس مجلس: بیش از ۹۹ درصد مشکلات موسسات مالی و اعتباری رفع شده است
۱۹ اَمرداد ۱۳۹۷روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند
۱۸ اَمرداد ۱۳۹۷پزشکیان: طرح سوال از رئیس جمهور بعد از اتمام تعطیلات مجلس در دستور کار قرار می‌گیرد
۱۸ اَمرداد ۱۳۹۷پورابراهیمی: از آقای ربیعی به دادگاه شکایت خواهیم کرد/ پرونده کاملا مبسوطی از تخلفات او تهیه شده؛ به اطلاع مردم می‌رسانیم
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷لاریجانی: آقای ربیعی حرفی می‌زند که فضای کشور را ملتهب می‌کند
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷ربیعی: آقای پورابراهیمی رزومه آقای کهنوجی دست من چکار می‌کند؟
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷توضیحات پزشکیان درباره دخترش + واکنش پورابراهیمی
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷پورابراهیمی: آقای ربیعی استاد لابی‌گری است و بهتر بود به جای وزیر خارجه به کار گرفته می‌شد
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷ افشاگری رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس علیه پزشکیان  

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۸۷۲۴۲۱۱:۰۰:۲۸ ۱۳۹۷/۵/۲۰
ماشا الله این رییس روسا همه ژن خوبند بچه هاشون همه نابغه !!!! از هر جناحی که بخوای حساب بکنی به قول فردوسی پور می تونم باور نکنم ؟
ناشناس۴۸۷۵۲۴۱۳:۴۶:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۲۰
آقای پزشکیان عزیز کاش شما همان جراحی قلب را انجام می دادید اما منتی بر مردم نمی گذاشتید این تعرفه ها را بی انصافی می دانید؟ بسیار خب و به جا بیان کردید چرا راهکاری ارائه نمی دهید؟ بنده به شما می گویم چرا میزان ورودی ها به رشته پزشکی را بالا نمی برید تا با بالا رفتن عرضه میزان تعرفه ها پایین بیاید؟ چرا میزان پذیرش به رشته پزشکی را چه در مقطع پزشکی عمومی و چه تخصص و فوق تخصص را بالا نمی برید تا با بالا رفتن عرضه(افزایش نسبت پزشک به بیمار) تعرفه ها شکسته شود؟ چرا جلوی انحصار وزارت بهداشت را نمی گیرید در سد کردن و پایین نگهداشتن میزان ورودی ها؟ چرا مجوز تاسیس بیمارستان فقط به افراد خاص داده می شود چرا مجوز تاسیس بیمارستان را تسهیل نمی کنید تا با ایجاد رقابت بین بیمارستان های خصوصی میزان خدمات و تعرفه ها شکسته شود؟ تعرفه ها را بی انصافی می دانید اقدام عملی کنید نه ذکر مصیبت و منت گذاشتن بر مردم
ناشناس۴۸۷۷۱۹۱۵:۳۴:۰۸ ۱۳۹۷/۵/۲۰
اگر شما با سهمیه دکتر شده ای یعنی از رانت استفاده کرده ای.
ناشناس۴۸۸۲۲۰۲۱:۵۵:۱۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
اولا جراحی قلب بسیارپراسترس وسخت است دوما الان اونقدر جراح قلب زیاد داریم بخصوص از نوع سهمیه ایش که سر مریض دعواست پول هم علف خرس نیست این حرفها قدیمی شده فقط ادمهای نااگاه و ساده لوح باور میکنند
مجید۴۸۷۲۴۷۱۱:۰۳:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۲۰
آقای دکتر را همه مردم تبریز میشناسند و به صداقت و درستکاری ایشان اطمینان کامل دارند . آقای دکتر ، متاسفانه کشورمان اینطوری شده و افراد ناصادق و مزور و ... افراد پاک و متقی را به راحتی با برچسب هایی از میدان بدر میکنند تا کشور را به راحتی بچاپند .
حامد۴۸۷۸۷۸۱۷:۱۴:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۲۰
من تبریزی هستم و ایشان رو نماینده مردم تبریز نمی دونم بلکه نماینده قشر مرفه جامعه می دانم.
مجيد۴۸۷۲۵۵۱۱:۰۷:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۲۰
مردم ديگه از اين توجيه كردن ها خسته شده اند
ناشناس۴۸۷۲۷۲۱۱:۱۷:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۲۰
چرا درآمد پزشکا باید به طرز فاحشی از هر قشر دیگه ای بالاتر باشه، بعد هم با حربه نداشتن کارتخوان از زیر مالیاتش در برن؟؟؟؟ بعد من کارگر مالیات از حقوق یه تومنیم کم میشه!!!
ناشناس۴۸۷۷۵۸۱۵:۵۴:۵۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
تو هم باید می‌رفتی پزشک میشدی داداش، کی جلوت را گرفته بود.
ناشناس۴۸۸۰۶۵۱۹:۴۷:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
ننه باباش پول یامفت نداشتن خرج 12 سال درس خوندنش کنن!
ناشناس۴۸۸۰۹۲۲۰:۰۳:۲۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
خوب همه که ژن خوب نیستند که با پشتیبانی ثروت و نفوذ بابا در آمریکا و انگلیس پزشک بشوند.
محمد۴۸۷۲۷۸۱۱:۲۰:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
زنده باشی مرد
ناشناس۴۸۷۲۸۶۱۱:۲۶:۲۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
آقای پزشکیان از معدود آدمهای سالمه.
ناشناس۴۸۸۱۸۷۲۱:۲۵:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
سالم‌بودن برای مسئول بودن کافی نیست
ناشناس۴۸۷۲۹۳۱۱:۲۹:۵۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
چه کسی تو شرگت پتروشیمی با مدرک حتی دیپلم حقوق زیر 5 میلیون داره که دختر خانم شما بامدرک ارشد حقوق سه میلیون باشه جناب پزشکیان؟؟؟؟؟ کمی مردم رو عاقل بدانید.
ناشناس۴۸۷۴۶۸۱۳:۰۶:۰۵ ۱۳۹۷/۵/۲۰
پتروشيمي از نزديك ديدي كه اينها رو ميگي 5ميليون حداقل حقوق تو پتروشيمي ها؟!! از دو تا آدم مطلع سوال كن اونجا حقوق 2 تومني هم داريم 1.5 هم داريم
املی۴۸۷۵۳۰۱۳:۵۳:۵۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
اقای محترم لطفا دهنتو همینجوری بازنکن کامنت نذار من لیسانس شیمی کارمند پتروشیمی باسابقه 10سال حقوقم3950کی گفته درکجا کارمند زبر دیپلم ودبپلم بالای 5تومن میگیرند؟ کاملا حرف جناب پزشکیان مورد تایید است
ناشناس۴۸۷۶۱۶۱۴:۴۱:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۲۰
اکثر شرکت های پتروشیمی دفتر تهران هم دارند و کارمندان تهران اون ها رقم زیر 5 می گیرند
ناشناس۴۸۸۰۵۹۱۹:۴۲:۴۴ ۱۳۹۷/۵/۲۰
در پتروشیمی جم حقوق زیر 20تومن نداریم.تشریف بیارند پتروشیمی نوری ...اونجا فی سبیل ا...کار کنند.چون سودش از خوراکش کمتره و در آستانه تعطیلی!!!
حامد۴۸۷۸۸۷۱۷:۱۸:۵۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
من به صداقت پزشکیان و همه نمایندگان صد در صد شک دارم. پزشکیان اگر راست می گوید فیش های حقوقی چند سال اخیر دخترش را ارائه کند. نامه سفارش استخدام دخترش را منتشر کند و بگوید با کدام آزمون استخدامی وارد پتروشیمی شد.
ناشناس۴۸۸۲۹۷۲۳:۰۵:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
برادر من کارمند پتروشیمی هستم.اون چیزی که بهتون میگن اشتباه هست..از این حقوقها خبری نیست..دعوتت میکنم یک هفته بیا عسلویه کار هم نکن فقط استراحت کن بعد اظهار نظر کنید.
ارسین۴۸۸۳۱۶۲۳:۲۳:۰۴ ۱۳۹۷/۵/۲۰
منظورش۳۰میلیون با مخلفات بوده.خودتو مسخره کردی یا مردمو.یه کارمند دیپلم کمتر از ۵میلیون نداریم.بخدا عجب رویی داری
دبیر۴۸۷۲۹۶۱۱:۳۱:۲۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
جناب آقای پزشکیان ضمن احترام باید عرض کنم دراین کشور ما معلمینی داریم که با مدرک دکتری وبیشتر از ۲۵ سال سابقه خدمت چهار میلیون هم نمی گیرنددرضمن بسیاری از مردم وکارمندان درآمدهای بسیار پایینی دارند درضمن آیا بهتر نبود که شما برمردم منت نگذارید وبه همان شغل پزشکی خود برسید ودرآمد خودرا داشته باشید. این حرف شما را اگر فرد دیگری گفته بود بجا بود ولی خودشما نباید می گفتید
ناشناس۴۸۷۴۹۳۱۳:۲۰:۱۲ ۱۳۹۷/۵/۲۰
یادمان باشد دختر ایشان در شرکت نفت کار می‌کنند نه در آموزش عالی یا آموزش و پرورش. از قدیم الایام گفته‌اند فلانی شرکت نفتیه.
حامد۴۸۷۸۹۱۱۷:۲۱:۰۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
من با دکتری یک و چهارصد می گیرم. در آموزش و پرورش دکتری با فوق لیسانس و لیسانس چندان فرقی نداره. حداقل در سابقه کم تفاوت حقوق ارشد و دکتری شاید در حد 70 هزار تومن باشه!!!! . 4 میلیون حقوق برای کسی که فوق لیسانس داره و در پتروشمی کار می کنه (اگر با پارتی نرفته باشه) چیزی نیست. اما یک و نیم میلیون برای دکتری در آموزش و پرورش رسوا کننده و شرم آور است. نمایندگان و وزیر مربوطه خجالت نمی کشن؟
بیتا۴۸۷۳۰۷۱۱:۳۷:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۲۰
برکت خدا رو میبینی؟ ایشون میگه دختر و دامادش با موتور میرن سرکار فلان آقا هم میگفت زندگیم با چرخ خیاطی میچرخه. من موندم که کارمندم و یه جورایی درامدم بیشتر از یه چرخ خیاطی هست ولی هر کاری میکنم نمیتونم 50 متر از خونه آقایون رو بخرم...
ناشناس۴۸۷۳۰۹۱۱:۴۲:۰۷ ۱۳۹۷/۵/۲۰
بنظر من ایشان بهتر است به حرفه تخصصی خود بپردازند . چون وضعیت امروز مملکت حاصل قرارگیری افراد در پستهای غیر تخصصی است . فارغ از هر گونه گرایش سیاسی . هر چند طرح این موضوع که ایشان شغل تخصصی خود را که ماهیانه پانصد تا ششصد میلیون عایدی داشته رها کردند و به آب باریکه مجلس قناعت نمودند برای من بسیار جای تعجب است . شاید ایشان منت بر سر ما دارند که این درآمد سرسام آور را بخاطر خدمت به مردم کنار گذاشته اند. در این صورت با این وضعیت اسفبار امروز مملکت من قشر جوان و متوسط جامعه اگر نخواهم از خدمات این دوستان بهره مند شوم باید به کجا پناه ببرم؟
ناشناس۴۸۷۴۱۱۱۲:۳۶:۱۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
داماد و عروسم با موتور سرکار میروند!!!! حتی نگفته با اتوبوس و وسایل عمومی! گفته موتور! میفهمی!؟ موتور :))))
ناشناس۴۸۷۴۱۵۱۲:۳۸:۲۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
شما اسلاحتلبا در حد اندازه اداره کشور نیستید
ناشناس۴۸۷۶۶۰۱۵:۰۹:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
شاید در حد اداره مملکت نباشیم اما بی ادبا رو خوب تشخیص میدیم
سینا۴۸۷۴۱۹۱۲:۳۹:۰۸ ۱۳۹۷/۵/۲۰
ملت ما ازین افراد زیاد دارد ولی بخاطر وجود عده ی زیاد سود جوها متاسفانه هرروز کمتر و دلسردتر میشوند
رضا۴۸۷۴۲۷۱۲:۴۱:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
دخترم حدود شش سال پیش کارمند جم شده و حدود چهارمیلیون تومان حقوق دریافت می‌کند. ایشان نه رئیس است و نه عضو هیئت مدیره، آیا این شغل دختر من خارج از عرف است؟!! جم کجاست!؟ من متوجه نشدم.
سروش۴۸۷۶۴۱۱۴:۵۶:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۲۰
جم همانجاست که دختر دکتر پزشکیان با موتور سیکلت از تهران به محل کارش در آنجا(جم) میرود!!!!! نزدیک تهرانه...... نگرانش نباش......
شهروند۴۸۷۴۳۲۱۲:۴۲:۳۷ ۱۳۹۷/۵/۲۰
زنده باشی دکتر "من حاضرم از هر جایی از زندگی من و فرزندانم که می‌خواهند، فیلم بگیرند و منتشر کنند" خیلی ها جرات بیان همین جمله رو هم ندارند دمت گرم
ناشناس۴۸۷۴۳۴۱۲:۴۳:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
یعنی دختر شما که حقوقش ماهی 4 میلیون تومن است نمی تواند حتی یک پراید دست دوم بخرد تا جاییکه ترک موتور شوهرش نشسته و این ور آن ور می رود؟ غیر قابل باور است.
ناشناس۴۸۷۶۷۴۱۵:۱۴:۱۸ ۱۳۹۷/۵/۲۰
منظورش ناتوانی مالی نبود منظورش ساده زیستی بود .
ناشناس۴۸۷۷۳۲۱۵:۴۲:۰۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
متوجه جریان موتور نمیشوم. توی متن که صحبتی از موتور نکردند.
ناشناس۴۸۸۲۳۷۲۲:۰۱:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
توی مصاحبه اصلیشون هست، اینجا خلاصه اش است
ناشناس۴۸۷۸۰۱۱۶:۲۲:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۲۰
عزیزم دم خروس که میگن همینه دیگه!
ناشناس۴۸۷۴۴۹۱۲:۵۴:۵۷ ۱۳۹۷/۵/۲۰
اگر نماینده های مجلس شغل نمایندگی نداشته باشن وبخوان بیرون بدون رابطه فقط با دانسته ها وتخصص خودشون کار کنند جناب پزشکیان از معدود نمایندگانی هست که تو رشته تخصصی خودش خیلی بیشتر از حقوق نمایندگی در امد داره .البته اکثر نمایندگان احتمالا نتونند حتی یک شغل خوب پیدا کنند .
ناشناس۴۸۷۵۹۳۱۴:۳۲:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
من پزشکم.و شک دارم به حرف شما
ناشناس۴۸۸۳۶۲۰۰:۲۶:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۲۱
منم پزشکم. من شک ندارم که صحبتش در مورد حقوق پزشکان اشتباهه! ظاهراً در جریان نیستن ایشون! یا پزشک نیستن!
ناشناس۴۸۷۶۶۱۱۵:۰۹:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۲۰
بله ولی ببین این چقدر دارد که پزشکی رو ول کرده اومده نماینده شده
ناشناس۴۸۷۸۰۵۱۶:۲۵:۳۵ ۱۳۹۷/۵/۲۰
شما مگه میدونی یک نماینده چقدر درامد داره؟ نکنه منظور شما فقط فیش حقوقیه
ناشناس۴۸۷۴۶۰۱۳:۰۲:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۰
ایشان ازمعدود افراد پاکدست این حکومت است
ناشناس۴۸۷۴۸۰۱۳:۱۲:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
پزشکیان :من اگر حرف نزنم و بروم جراحی قلب را ادامه بدهم با همین تعرفه‌ها ماهیانه پانصد تا ششصد میلیون تومان درآمد کسب می‌کنم. اگر بخواهم از بیمار هم پول بگیرم و جراحی کنم، میزان پول دریافتی من سر به فلک می‌کشد که انصاف نیست". ........................ خب میشه آدم بود و با دریافت مبلغی کم برای مستمندان جراحی و کار کرد .
علي۴۸۷۴۹۵۱۳:۲۰:۴۴ ۱۳۹۷/۵/۲۰
بنده مدرك دكتري phD رشته كشاورزي با معدل ١٩.٧٣ دارم و بيكارم، به همه جا هم مراجعه كردم و درخواست كار دادم اما نشد كه نشد حاضر هستم من را هم جايي استخدام كنن و با همين مدرك دكتري ٤ ميليون نه ٣ ميليون به من حقوق بدن به واله حاضرم فيلم و گزارش هم از من بگيرن. نه زمين ميدن كشاورزي كنيم، نه آبي هست كه كشاورزي كنيم و نه دانشجوي كشاورزي در دانشگاهها هست كه ما را جذب كنند. اگر مردي كاري براي امثال من بكن.
ناشناس۴۸۷۵۰۳۱۳:۳۴:۲۸ ۱۳۹۷/۵/۲۰
اگه راس میگی ول کن برو
ناشناس۴۸۷۵۲۵۱۳:۴۹:۲۲ ۱۳۹۷/۵/۲۰
گفتن اینکه شخصی با جراحی قلب ماهی 600 میلیون تومان در می اورد ، اقرار به اوج فساد و اشکال در سیستم درآمدی اقشار مختلف جامعه است .اصلا بیان چنین حرفی مصداق این است که مثلا من بگویم اگر دزدی کنم ماهی 600 میلیون در می آورم !
ناشناس۴۸۷۵۷۹۱۴:۲۳:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۲۰
چرا همه بچه‌های نمایندگان و وزرا دارای مدرک phd از دانشگاه شریف هستن اما اوضاع مملکت اینجوریه، چرا هیچ کدوم از بچه‌های نمایندگان و وزرا، بچه متوسط از نظر هوشی نیستند (همشون نابغن)؛ چرا فرد دیگری که کارشناسی ارشد شیمی داره نمیتونه تو پتروشیمی‌ مثل بچه‌های حضرات کار کنه و هزاران چرای دیگه
ناشناس۴۸۷۶۵۸۱۵:۰۸:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۲۰
مطمئنا نمیشود حرفهایتان را باور کرد. بالاخره قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس(وضعیت خراب مملکت).
ناشناس۴۸۷۶۹۶۱۵:۲۲:۳۰ ۱۳۹۷/۵/۲۰
ماهی 500 میلیون؟ ما رکورد زدیم
جعفر۴۸۷۷۰۱۱۵:۲۵:۲۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
حال اینقدر وضع اش خراب که شلوار نوه اش سر زانو انداخته ؟!!!
ناشناس۴۸۷۷۱۰۱۵:۳۱:۵۷ ۱۳۹۷/۵/۲۰
بی اعتمادی به مسئولان در حد و اندازه ای است که تر و خشک را باهم میسوزاند. اخبار داخلی را گوش کنید (بیست و سی)دائم از فساد و رانت و ... پرده بر میدارد مسئولان ما گل کاشتند جایی برای اعتماد نگذاشتند
ناشناس۴۸۷۷۳۳۱۵:۴۳:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
بعد شما سوگند خوردی رفتی مجلس جلوی اینکارا رو بگیری که پزشکان سر کیسه نکنن مردم رو فقط نگاه میکنی از خودت تعریف میکنی پیگیر وضع یه قانون بودی که جلوی دست در جیب مردم کردن گرفته بشه اومدی منت سر ما میزاری
ناشناس۴۸۷۷۷۱۱۶:۰۲:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۲۰
آقای دکتر پزشکیان از معدود نمایندگان مخلص و صادقی است که در مجلس حضور دارند ولی همیشه یک سؤال در ذهن من هست و آن اینکه چرا افرادی که در حرفه اصلی خودشان بهتر می‌توانند به حال جامعه مفید باشند وارد باطلاق سیاست و سیاست زدگی می‌شوند. آیا یک متخصص قلب در یک بیمارستان دولتی و عمومی نمی‌تواند بهتر از مجلس به جامعه و ‌‌ مردم خدمت کند؟
ناشناس۴۸۷۸۲۳۱۶:۳۶:۵۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
ادم خوبیه بنده خدا لااقل حرف رو راست میزنه نه چپول
عزیز۴۸۷۹۲۰۱۷:۳۹:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
فغان واه ودرد و دریغ ز روزی که بخت برگردد در اجتماع وطن شیوه ها دگر گردد خدعه وحیله و نیرنگ و دغل بجای خدمت بی رعب مستقر گردد
ناشناس۴۸۷۹۷۹۱۸:۲۶:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۲۰
خیلی جالبه یارانه ملت رو با صدای کلفت به ریال اعلام میکنن ولی اختلاس هاشون رو با لبهای غنچه شده به دلار
محسن۴۸۸۰۳۶۱۹:۲۵:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۲۰
آقای پزشکیان یعنی باور کنیم که شما هم به خاطر رضای خدا درآمد 500 میلیونی را کنار گذاشته و اومدید نماینده مجلس شدید اونم با حقوق ماهی 7-8 میلیون.!!!!!!؟؟؟؟
ناشناس۴۸۸۰۷۱۱۹:۴۹:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۰
بی برو جراحیتو بکن من بجات تو مجلس فداکاری میکنم حقوق ماهی 11 میگیرم :)
ناشناس۴۸۸۰۹۸۲۰:۱۱:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۲۰
لطمه ای که ایشان و سیف به سپرده گذاران و اقتصاد کشور زدند مغول بر سر این مملکت نیاورد . کاش به همان کاری مشغول می شدند که تخصص داشتند و نمایندگی مجلس را به اقتصاد دان ها می سپردند و منت سر مردم نمی گذاشتند.
ناشناس۴۸۸۱۶۷۲۱:۰۵:۱۸ ۱۳۹۷/۵/۲۰
همین که شما و دوستان دیگرت با سهمیه خاصی پزشکی قبول شدید، یعنی مشکل رانت.... ولو اینکه این سهمیه با مصوبه مجلس باشد
ناشناس۴۸۸۳۲۱۲۳:۲۸:۱۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
متاسفانه خیلی ها از سفره انقلاب به ناحق می خورن
بنده خدا۴۸۸۳۳۵۲۳:۴۹:۱۶ ۱۳۹۷/۵/۲۰
محبوب ایرانیان / مسعود پزشکیان

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تجارت نیوز

پربحث‌های امروز

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 3. تلاش یک مدیر دولتی برای کسب سود صدها میلیاردی از واردات سیگار مارلبرو

 4. احمد توکلی: فرزندان همه مسئولان که رانت خوار نیستند/ پاسخ به پویش فرزندت کجاست موجب افزایش اعتماد عمومی است

 5. شریعتمداری اعلام کرد: ۲۵۰ میلیارد دلار ثبت‌سفارش واردات در ۴ ماه! /‌ خروج ترامپ از برجام، گلوله برفی است؛ نه بهمن ویرانگر

 6. این همه بی‌تدبیری

 7. مهاجرت از نخبگان به سطح اقشار متوسط رسید

 8. انتظار کاهشی معامله‌گران در بازار ارز/ معاملات فردایی رونق گرفت

 9. احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قابل خسارت‌های مالی به مردم و دولت

 10. وقتی پیچ 7 سانتی در بدن بیمار جا ماند!+تصاویر

 11. معاون دادستان کشور: درخواست وزیر ارتباطات برای طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر غیرقانونی است

 12. برای نجات ایران از جنگ‌ آب فقط ۵ سال وقت داریم

 13. خفاش تهران اعدام می‌شود

 14. نقشه راه رهبری برای مقابله با توطئه ترامپ

 15. رهبر انقلاب : کار کنید نگویید نمی‌گذارند! این حرف قابل پذیرشی نیست

 16. سردار مهماندار: طرح ترافیک 97 به انضباط کاری ندارد/ شرمنده مأموران‌مان هستیم

 17. عمر «ازدواج‌ سفید» در ایران چقدر است؟

 18. خوش آمدگویی پادشاه عربستان به حجاج به زبان فارسی

 19. فرزندان ربیعی کجا هستند و چه شغلی دارند؟

 20. تشریح صحنه جنایت توسط پدری که دخترش را کشت

 21. سریال خیانت!

 22. ماجرای درخواست ۵۰۰ میلیونی یک نماینده از ربیعی

 23. مشروح برنامه ۹۰؛ بررسی خشم و خون روی سکوها و فوتبالیست‌های یزدی

 24. ارزش پول هند در پایین ترین سطح تاریخ خود

 25. تمرین نظامی انصارالله یمن  

پربحث‌های دیروز

 1. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 2. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 3. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 4. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 5. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 6. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 7. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 8. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 9. پرداخت غرامت جنگی عراق به کویت

 10. سخنگوی وزارت بهداشت: شرمنده‌ام که بعضی مطب‌ها کارتخوان ندارند

 11. فرزندان «رئیس سازمان بسیج» کجا هستند؟

 12. مردم ترکیه اینگونه در برابر آمریکا به کمک اردوغان رفتند  

 13. معاون وزیر راه: خودروسازان اجازه کاهش قیمت خودرو را نمی‎دهند

 14. نماز ظریف، واعظی و تخت روانچی در حاشیه اجلاس قزاقستان  

 15. پشت پرده مطب‌های بدون کارتخوان چیست؟

 16. معاون حقوقی رئیس‌جمهور: آمریکا باید بیش از ۱۱۰ میلیارد دلار به ایران خسارت دهد

 17. فلاحت پیشه: اجرای تحریم آمریکا علیه ایران موضع شخصی حیدر العبادی است، نه دولت عراق

 18. ابتکار ترکیه برای عبور از بحران ارزی  

 19. دولت نمی‌تواند به تنهایی در مورد سهم ایران در دریای خزر تصمیم‌گیری کند/در کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در مورد سهم دریای خزر بحثی مطرح نشده است

 20. فرزندان ابطحی کجا هستند؟ + عکس

 21. بیانیه دفتر حیدرالعبادی در مورد روابط با ایران

 22. انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از فراکسیون امید/ تلاش سربازان ایرانی دولت انگیس برای براندازی/ علنی شدن دادگاه مفاسد اقتصادی/ باهنر: اصلاح‌طلبان زیرآب دولت را می‌زنند

 23. عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

 24. برنده و بازنده جدال اردوغان و ترامپ

 25. ناو فرانسه کشتی آمریکایی را در تنگه هرمز اسکورت کرد

پربحث‌های هفته

 1. نقدی بر نظر دکتر احمد توکلی در باره تأثیر قطعی 30 درصدی سابقه تحصیلی در کنکور 98

 2. آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دلار 3 هزار تومانی را 10هزار تومان کردید، باز هم می‌خواهید مذاکره کنید؟/ اروپا می‌خواهد همان کار آمریکا را انجام دهد

 3. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 4. روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

 5. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 6. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 7. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 8. یک بعدازظهر تابستانی با نماینده جوان پیشنهاد دهنده بیانیه ضد ایرانی در تورنتو

 9. روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

 10. ظریف: ناامیدی امروز مردم نتیجه سیاه نمایی منتقدان برجام است/ تضمین‌های حفظ برجام را می‌گیریم

 11. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 12. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 13. آن زن فاسد را می‌بینند و این زنان مجاهد را نه + تصاویر

 14. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 15. رهبر معظم انقلاب: هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛ این را به همه بگویید

 16. توضیحات پزشکیان درباره دخترش + واکنش پورابراهیمی

 17. رای مجلس به استیضاح وزیر کار/ خداحافظی ربیعی از دولت

 18. واکنش «جان بولتون» به پیشنهاد «روحانی» برای مذاکره با آمریکا

 19. رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه 12 ماده ای رئیس قوه قضائیه: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد/ در مورد اتقان احکام دادگاه ها دقت لازم را توصیه فرمائید

 20. "سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

 21. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 22. نهاوندیان: دولت حتما اقتصاد را مدیریت می‌کند/ بازار ارز به سمت تعادل حرکت می کند/نقدینگی در چهار سال گذشته دو برابر شد

 23. افزایش تولید داخلی، شاه‌کلید افزایش ارزش پول ملی/ بزرگ‌ترین بیماری اقتصاد کشور چیست؟

 24. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 25. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

پربحث‌های اخیر

 1. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 2. احمد توکلی: فرزندان همه مسئولان که رانت خوار نیستند/ پاسخ به پویش فرزندت کجاست موجب افزایش اعتماد عمومی است

 3. نقشه راه رهبری برای مقابله با توطئه ترامپ

 4. رهبر انقلاب : کار کنید نگویید نمی‌گذارند! این حرف قابل پذیرشی نیست

 5. خوش آمدگویی پادشاه عربستان به حجاج به زبان فارسی

 6. فرزندان ربیعی کجا هستند و چه شغلی دارند؟

 7. ماجرای درخواست ۵۰۰ میلیونی یک نماینده از ربیعی

 8. مصباحی‌مقدم: نباید در چنین شرایطی زیر پای دولت را خالی کرد

 9. موج سواری در خزر ممنوع

 10. فرزندان وزیر آموزش و پرورش کجا هستند؟

 11. عضو فراکسیون امید: تصمیم داریم به هر شکلی که هست لاریجانی را از ریاست مجلس برداریم/ دولت و مجلس، مقصر به هم ریختگی اقتصاد کشور و بازار سکه و ارز هستند

 12. کرباسچی: مقام‌های انتخابی آنقدر خود را تقدیس نکنند که کسی جرات سوال نداشته باشد/ سوال از رئیس جمهور حق مجلس است

 13. بهروز نعمتی: بیش از 10 بار با «جلالی» درباره حزب رهروان صحبت کردم

 14. کسانی که ادعای سهم ۵۰ درصدی ایران از خزر دارند سند بیاورند

 15. ظریف درباره رژیم حقوقی خزر توضیح می‌دهد

 16. کاظم جلالی: صحبت از مذاکره مجدد کاملا انحرافی است

 17. طرح استیضاح وزیر کشور به کمیسیون شوراها ارجاع شد

 18. یک نماینده: وکلای ملت عزم استیضاح وزرای اقتصادی دولت را دارند

 19. چرا باید سازوکار برگزاری انتخابات در کشور اصلاح شود؟

 20. عضو فراکسیون امید مجلس: رئیس جمهور در مجلس از مردم ایران عذرخواهی کند

 21. رسانه های چین به نقل از رهبر ایران: آمریکا غیرقابل اعتماد است

 22. وقتی شهید بهشتی با لهجه انگلیسی صحبت می‌کند

 23. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

 24. «رجب صفراف» هیچگاه در ترکیب مذاکره کنندگان روسیه در بحث خزر نبوده است

 25. بعیدی‌نژاد: دولت جلوی تقسیم ناعادلانه خزر را گرفت  

پربحث‌های دیروز

 1. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 2. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 3. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 4. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 5. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 6. فرزندان «رئیس سازمان بسیج» کجا هستند؟

 7. معاون حقوقی رئیس‌جمهور: آمریکا باید بیش از ۱۱۰ میلیارد دلار به ایران خسارت دهد

 8. فلاحت پیشه: اجرای تحریم آمریکا علیه ایران موضع شخصی حیدر العبادی است، نه دولت عراق

 9. دولت نمی‌تواند به تنهایی در مورد سهم ایران در دریای خزر تصمیم‌گیری کند/در کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در مورد سهم دریای خزر بحثی مطرح نشده است

 10. فرزندان ابطحی کجا هستند؟ + عکس

 11. انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از فراکسیون امید/ تلاش سربازان ایرانی دولت انگیس برای براندازی/ علنی شدن دادگاه مفاسد اقتصادی/ باهنر: اصلاح‌طلبان زیرآب دولت را می‌زنند

 12. عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

 13. عبدالله ناصری: به جرأت می‌گویم جز نمایندگان تهران دوسوم لیست امید رویکردی به صلاح کشور ندارند

 14. دولت «سخنگو» ندارد

 15. واعظی:‌ حساب علی لاریجانی را از مجلس جدا می‌دانیم/ مدل جمع‌آوری امضا ایراد داشته است

 16. سردار غیب‌پرور: علیه‌مان جنگ اقتصادی راه افتاده و باید آرایش جنگی بگیریم

 17. زمان اعلام وصول استیضاح "کرباسیان" در مجلس

 18. کمالوندی: ماندن در برجام بهتر از نماندن در آن است/ اروپا به خاطر ایران با آمریکا درگیر نمی‌شود

 19. کارها را باید این دولت انجام دهد

 20. ظریف: برنامه دفاعی موشکی ایران تهدیدی برای کسی نیست/ زیرفشار تحریم و تهدید سیاست خود را تغییر نمی‌دهیم

 21. صابر: مذاکرات خزر تایید شورای عالی امنیت ملی را داشت/ کوچکترین عقب‌نشینی در سهم ایران نداشتیم

 22. توضیح جواد لاریجانی درباره یک نقل قول از او

 23. نظر وزارت کشور در مورد درخواست احمدی‌نژاد برای تجمع

 24. بعیدی‌نژاد: دولت جلوی تقسیم ناعادلانه خزر را گرفت  

 25. ناطق نوری : امام گفت خودم باطل‌السحر هستم

پربحث‌های هفته

 1. آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دلار 3 هزار تومانی را 10هزار تومان کردید، باز هم می‌خواهید مذاکره کنید؟/ اروپا می‌خواهد همان کار آمریکا را انجام دهد

 2. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 3. روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

 4. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 5. روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

 6. ظریف: ناامیدی امروز مردم نتیجه سیاه نمایی منتقدان برجام است/ تضمین‌های حفظ برجام را می‌گیریم

 7. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 8. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 9. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 10. رهبر معظم انقلاب: هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛ این را به همه بگویید

 11. توضیحات پزشکیان درباره دخترش + واکنش پورابراهیمی

 12. رای مجلس به استیضاح وزیر کار/ خداحافظی ربیعی از دولت

 13. رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه 12 ماده ای رئیس قوه قضائیه: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد/ در مورد اتقان احکام دادگاه ها دقت لازم را توصیه فرمائید

 14. "سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

 15. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

 16. عارف: شاهد دفن اخلاق در جریان استیضاح ربیعی در مجلس بودیم

 17. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 18. علی مطهری، مسیح مهاجری و تحریف امام(ره)

 19. جناب آقای خاتمی! عذرخواهی بابت کدام گناه و اشتباه؟

 20. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 21. جای خالی این روزها را با چه کسی پر کنیم؟

 22. نمایندگان رای اعتماد خود را پس گرفتند؛ ربیعی با وزارت کار خداحافظی کرد/ استیضاح بدون تشریفات قانونی است/ استیضاح سایر وزرا هم پیگیری شود

 23. پس از ۲۱ سال؛ کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر امضا شد

 24. جهانگیری: باید با مردم صادق باشیم

 25. پاکدستان دست بسته!  

آخرین عناوین