سردار سلامی خبر داد: عملیات روانی دشمنان برای وادار کردن مسئولان به مذاکره با آمریکا

گروه سیاسی الف،   3970516219 ۱۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه گفت: امروز دشمن می‌داند که گزینه نظامی علیه ایران جواب نمی‌دهد و به همین دلیل به دنبال وارد کردن فشار اقتصادی بر ملت ایران است.

سردار سلامی خبر داد: عملیات روانی دشمنان برای وادار کردن مسئولان به مذاکره با آمریکا

به گزارش تسنیم، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی عصر امروز در نخستین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم "مرتضی حسین‌پور شلمانی" در گلزار شهدای شلمان اظهار داشت: حضور در این مکان مقدس فضیلتی است که نصیب بنده حقیر و تمام حاضران شده است.

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی شهید "حسین‌پور شلمانی" را سپهسالاری آسمانی، شخصیتی شبه افسانه‌ای، فرمانده‌ای نابغه و تندیس ایمان دانست و گفت: حضور ما در این مراسم برای تجلیل از مقام این فرمانده شجاع است. سردار سلامی با بیان اینکه "شهید حسین‌پور" نه تنها برای مردمان ولایتمدار گیلان بلکه برای تمام امت اسلام افتخار است خاطرنشان کرد: تربیت چنین فرمانده‌ای نشان از وجود پدر و مادری دارد که با عشق به اهل بیت و قرآن او را تربیت کردند.

وی شهید "حسین قمی" را قله‌ای رفیع و سربلند برای تمام کسانی دانست که خواهان دستیابی به فضیلت‌ها هستند و تصریح کرد: هر انسانی که زندگی این فرد آسمانی را می‌شنود در مقابلش احساس حقارت می‌کند. جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به رشادت‌های شهید "حسین‌پور شلمانی" در میادین نبرد ابراز داشت: این شهید بزرگوار در میدان نبرد و در دمای 60 درجه روزه می‌گرفت.

سردار سلامی شهید "حسین‌پور شلمانی" را نشانه‌‌ای الهی دانست و خاطرنشان کرد: تمامی شهیدان نزد خداوند متعال روزی می‌خورند و برای همیشه زنده و جاودان هستند. وی با بیان اینکه شهیدان به آرزوی خود رسیده و به اهداف خود رسیدند عنوان داشت: پدران، مادران و همسران شهدا آرزوهای خود را تقدیم خدا کردند و ثواب این کار شاید از شهادت هم بالاتر باشد.

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه شهیدان برای رسیدن به خدا آرزو‌های خدا را کنار می‌گذارند گفت: دنیا برای شهیدان همانند قفسی کوچک است. سردار سلامی با تاکید بر اینکه رزمندگان و شهیدان امت اسلامی همواره در راه سربلندی امت اسلام به میدان خطر می‌روند اظهار داشت: دشمنان ما هرچقدر به خطر نزدیک‌تر می‌‌شوند افسرده‌تر می‌شوند.

وی با اعلام اینکه اگر شهیدان نبودند اقتدار، عظمت و بزرگی ملت ایران به دست نمی‌آمد خاطرنشان کرد: شهیدان دلبسته‌ترین و با احساس‌ترین انسان‌های جامعه بودند اما ایمان آن‌ها به مسیرشان باعث شد تا دلبستگی‌های خود را کنار گذاشته و برای جهاد هجرت کنند.

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تولد فرزند "شهید حسین‌پور شلمانی" چند ماه پس از شهادت پدر شهیدش افزود: این تمام ملت ایران را سربلند کردن و اجازه ندادند نوامیس ما در خطر بوده و از ملت ما یک ملت ضعیف در جهان ترسیم شود.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه در جهان امروز هیچ کشوری به خودی خود امن نمی‌شود ابراز داشت: همه دشمنان ایران اسلامی امروز در تلاش هستند تا از ملت ایران ملتی وابسته و سرخورده بسازند اما تفکرات کودکانه آن‌ها محقق نمی‌شود.

وی شهیدان را الگوی نسل جوان کشور دانست و عنوان داشت: دشمنان انقلاب 40 سال است که تصورات باطلی علیه ملت ایران داشته اما همواره شکست خورده و ضعیف شده است. جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه ‌با بیان اینکه آمریکا در طول 40 سال همواره در مقابل ملت ایران شکست خورده است، گفت: ماجرای طبس و طوفان شن یک نمونه از شکست‌های آن‌هاست.

سردار سلامی با بیان اینکه در سال‌های پایانی جنگ هشت ساله نفت ایران به دلیل هدف قرار گرفتن کشتی‌هایمان بسیار کم صادر می‌شد اظهار داشت: امروز چیزی جز کابوس مرگ، اسرائیل و آمریکا را تهدید نمی‌کند. وی با اعلام اینکه امروز اسرائیلی‌ها در کنار مرزهای خیالیشان لهجه‌های مختلفی را می‌شنوند تصریح کرد: آن‌ها امروز می‌گویند که با رژیم بشار اسد مشکلی ندارند و ایران را مشکل خود می‌دانند.

سردار سلامی با بیان اینکه امروز آمریکا تمام توان خود را برای ضربه زدن به انقلاب به کار گرفته است خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران از توطئه‌های دشمن آگاه است. وی با اعلام اینکه دشمن می‌خواهد با انجام عملیات روانی این تصور را در ذهن‌ها ایجاد کند که نظام جمهوری اسلامی ایران سست شده است تصریح کرد: آن‌ها می‌خواهند ملت ایران را در مقابل نظام قرار دهد تا مسئولان مجبور به مذاکره با آمریکا شوند.

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کرد تا در این روزها ملت ایران را به خیابان‌ها بکشاند افزود: شعور و بصیرت ملت ایران به قدری بالا بود که درسی همیشگی به دشمن داد.

سردار سلامی با اشاره به رزمایش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس ابراز داشت: براساس تحلیل‌های ما ارتش کشورهایی مانند آمریکا دیگر قدرت و توان ندارد و بر نقطه مقابل قدرت ملت ایران افزایش پیدا کرده ‌و به همین دلیل است که به دنبال کاهش قدرت دفاعی ایران هستند.

وی با اعلام اینکه امروز دشمن می‌داند که گزینه نظامی علیه ایران جواب نمی‌دهد و به همین دلیل به دنبال وارد کردن فشار اقتصادی بر ملت ایران است گفت: امروز ملت ایران بر دشمن پیروز شده ‌زیرا می‌بینیم که لحن حرف زدن آن‌ها فرق کرده است و فهمیده‌اند که باید برای اقتدار ملت ایران احترام قائل شوند.

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز دشمنان انقلاب اسلامی می‌دانند که ملت ایران تسلیم نمی‌شود افزود: مقام معظم رهبری امروز به پیشرفت ملت ایران می‌اندیشد و شبانه‌روز به این فکر است که مردم در مقابل دشمنی‌ها آسیب نبیند. سردار سلامی خطاب به عموم ملت ایران خاطرنشان کرد: امروز از این مکان این وعده را می‌دهم که ملت ایران در مقابل دشمنان پیروز می‌شود و آن‌ها را به خاک می‌کوبد.

وی با بیان اینکه ملت ایران شرف خود را به سکه‌های طلا عوض نمی‌کند ابراز داشت: ملت ایران به فضل الهی پیروز است به شرط آنکه تابع و پیرو رهبر انقلاب باشیم.

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه با اعلام اینکه مقام معظم رهبری با زبان قرآن سخن می‌گوید و با حکمت قرآن کشور را اداره می‌کند عنوان داشت: مردم باید همچنان با امید و سربلند در صحنه حضور داشته باشند زیرا دشمنان ما در حال عقب‌نشینی هستند.

دیدگاه کاربران

الف ر۴۸۱۳۰۰۲۱:۵۶:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۱۶
تنها راه برون رفت مناظره است باید سیاسیون مجرب و باهوش در این موضوع وارد بشوند تا هر بهانه ای را از دست رقبا وماهیگیری از این آب گل آلود بعضی از کشور های دوست نما را بگیریم
ناشناس۴۸۱۳۰۸۲۲:۰۰:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۱۶
سردار دانشگاه دولتی خوندمو بیکارم, زورم میاد هم سن من که دانشگاه پیام نور خونده با پارتی رفته کار دولتی گرفته.
ناشناس۴۸۱۷۹۲۰۹:۱۸:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی که اغلب روستا زاده و باهوش و متعهد و متخصص هستند بیکارند. در عوض یک عده که در دانشگاههای ناکجا آباد مدرک گرفته اند بواسطه آشنا و پارتی بازی و بدون هیچگونه تخصص و تعهدی در سازمانهای دولتی مشغول به کارند که نه تنها به نظام وفادار نیستند بلکه بواسطه عدم تخصص کافی با ایجاد نارضایتی در مردم, تیشه به ریشه نظام زدند
ناشناس۴۸۱۳۰۹۲۲:۰۱:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۱۶
پول نون نداریم, بیکاریم سردار
ناشناس۴۸۱۳۶۱۲۲:۴۵:۵۸ ۱۳۹۷/۵/۱۶
عده ای که نانشان در تحریم هست بعد از چپند سال و هزینه زیاد دست و در ضعف کامل یا می شود قبول قطعنامه 598 و نوشیدن جام زهر یا می شود نرمش قهرمانانه هزینه آن هم مردم و کشور می دهند
عدالت۴۸۱۴۵۶۲۳:۵۵:۲۹ ۱۳۹۷/۵/۱۶
مذاکره با آمریکا را به رای بگذارید تا دشمنان نظام ببینند که کسی با شیطان بزرگ آمریکا مذاکره نمی کند.
سعید۴۸۲۰۶۲۱۱:۰۴:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
مشکل ما با مذاکره با آمریکا حل نمیشه . مشکل ما مردم ایران فساد اقتصادی و نا کارآمدی مسئولین مملکتی هست که چه در حالت مبازه با آمریکا و چه در حالت برعکس آن مانع از بهبود اقتصاد کشور شده.
ناشناس۴۸۱۶۶۷۰۸:۰۴:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
علیرغم احترام زیادی که به دوست عزیزم آقای سلامی دارم . متاسفانه خیلی از حر فهای ایشان را قبول ندارم . آقای سلامی دلار را به 100000 ریال رسانده اند . دشمن کجا بود ؟ توسط همین سیف خودمان این اتفاق افتاد و در بقیه امور مملکتی هم به همین نسبت . همه اش مقصر خودمانیم ما دشمنی در دنیا نداریم.
ناشناس۴۸۱۶۷۰۰۸:۰۷:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۱۷
بالاخره مجبور به مذاکره میشیم
سیدرضا۴۸۱۶۹۴۰۸:۲۹:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
با عرض سلام واحترام فقط یک سوال ساده ازمسئولین محترم،ما حدود 500نفر مهندس هستیم که حدود5ماهه حقوق نگرفتیم.آیا شماهم مانند ما زندگی می کنید. از سایت الف عاجزانه خواهش میکنم این متن را چاپ کندزیراحرف دل هزاران نفراست.
ناشناس۴۸۱۸۵۸۰۹:۴۱:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۱۷
تو رو خدا دنبال دشمن نگردید اطراف خودتون رو نگاه کنید.
ناشناس۴۸۱۹۱۴۱۰:۰۲:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۱۷
اقای سردارسلامی فرض کنید یک موشک B2 از خود امریکا به مقصد تهران حرکت کرد و به شعاع نهصد کیلومتر تخریب کامل ایجاد کرد پاسخ نظامی شما به امریکا چه خواهد بود ؟؟ توضیح دهید مردم روشن شوند
زارع شهرکی۴۸۲۰۸۱۱۱:۱۳:۵۳ ۱۳۹۷/۵/۱۷
فعلا فشار روی مردم هست و خواهان رفع مشکل با هر روشی هستند بنظرم هنوز فشار روی مسئولان نیامده وگرنه تا حالا مزاکره می کردند
یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

   1. سلبریتی های مجنون غرب و مسابقه فوتبال ایران و کانادا !

   2. مدینه فاضله موهوم؟!

   3. آبله‌میمونی بلای جدید جهانی!

   4. عجیب‌ترین عکس از روز جنجالی فوتبال در تبریز

   5. فرماندهِ «سلام فرمانده» کیست؟!          

   6. کنایه سردار سپاه به مسئولینی که خانواده هایشان خارج از کشور زندگی می کنند

   7. از پلاسکو تا متروپل ؛ برج هایی که همچنان فرو می ریزند!

   8. مالک متروپل:‌ اجرای دهانه‌های ۱۶ متری بدون ستون در ‎متروپل!

   9. این ابهام را هر چه زودتر برطرف کنید !

   10. آبروریزی در نمایشگاه خودرو؛ خراب شدن دناپلاس مقابل چشم بازدیدکنندگان!

   11. ژئوپلیتیک مقدم بر زنجیره تامین

   12. رد خون ؛ از قنیطره تا تهران 

   13. رئیسی: باید بسترهای فسادزا را اصلاح کنیم / قالیباف رئیس مجلس باقی می‌ماند؟/ روایت تاجیک از خیانت جریان اصلاح‌طلبی

   14. سگ وحشی برای شکار ایمپالا به آب زد اما اسب آبی سر رسید !

   15. ویدئویی دیده نشده از وضعیت مردم تهران پیش از انقلاب!

   16. بایدن تا کی می خواهد به سیاست های ترامپ بچسبد؟!

   17. شهادت پاسدار مدافع حرم در اقدامی تروریستی

   18. گرانی در ۴ سال آخر دولت روحانی

   19. قد خودروسازان داخلی  چقدر است؟!

   20. اتهامات عجیب یک وکیل

   21. چگونه تهدیدات را کاهش دهیم؟

   22. صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد؟!

   23. اهداف پشت پرده ترور سرهنگ خدایی و سناریوهای پاسخ ایران

   24. واکنش سخنگوی دولت به شایعه افزایش قیمت بنزین/ دفاع صفارهرندی از تبدیل نظام ریاستی به پارلمانی/ توضیحات عبدالملکی درباره علت حذف یارانه برخی از مردم

   25. روزهای طلایی در انتظار صنعت داروسازی

   ابر آروان

   پربحث‌های اخیر

    پربحث‌های دیروز

     پربحث‌های هفته

     1. سلبریتی های مجنون غرب و مسابقه فوتبال ایران و کانادا !

     2. این ابهام را هر چه زودتر برطرف کنید !

     3. رد خون ؛ از قنیطره تا تهران 

     4. رئیسی: باید بسترهای فسادزا را اصلاح کنیم / قالیباف رئیس مجلس باقی می‌ماند؟/ روایت تاجیک از خیانت جریان اصلاح‌طلبی

     5. شهادت پاسدار مدافع حرم در اقدامی تروریستی

     6. اهداف پشت پرده ترور سرهنگ خدایی و سناریوهای پاسخ ایران

     7. واکنش سخنگوی دولت به شایعه افزایش قیمت بنزین/ دفاع صفارهرندی از تبدیل نظام ریاستی به پارلمانی/ توضیحات عبدالملکی درباره علت حذف یارانه برخی از مردم

     8. توییت مدیرعامل خبرگزاری قوه قضاییه درباره مالک متروپل

     9. روحانی: نیاز امروز کشور گشایش اقتصادی، رفع عزتمندانه تحریم‌ها و سرمایه‌گذاری‌ داخلی و خارجی است

     10. ۱۰ نفر از متخلفان پروژه و مسببان حادثه ریزش ساختمان متروپل دستگیر شدند/ ادامه عملیات آوار برداری

     11. سرلشکر سلامی: سپاه انتقام خون شهید صیاد خدایی را خواهد گرفت

     12. ۱۹ کودک در تیراندازی مرگبار در یک مدرسه ابتدایی در تگزاس کشته شدند

     13. مراسم وداع با پیکر شهید صیاد خدایی

     14. روایت زیدآبادی از شکست دوم خرداد / انتقاد نادران از قالیباف درباره مدیریت مجلس / توصیه خطیب زاده به کانادا

     15. دادستان کل کشور: مردم را باید مرتب در جریان روند اصلاحات اقتصادی قرار داد

     16. چرا بیت رهبری در خیابان جمهوری بنا شد؟

     17. توییت فعال رسانه ای خارج از کشور درباره ترور شهید صیادخدایاری

     18. سلام فرمانده 

     19. توضیحات سردار شکارچی درباره ترور شهید صیادخدایی/ دستور اژه‌ای درباره بازار خودرو/ نظر علی مطهری درباره طرح اصلاح یارانه‌ها

     آخرین عناوین

     بلیط هواپیما