مگنت-ستاره یک مربع

شهرداری اصفهان خانه اهدایی به «سهراب مرادی» را پس گرفت!

گروه ورزشی الف،   3970428070 ۳ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
شهرداری اصفهان خانه اهدایی به «سهراب مرادی» را پس گرفت!

آپارتمانی را که شهرداری اصفهان به قهرمان المپیک هدیه داده بود به شکل عجیبی از وی پس گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سهراب مرادی قهرمان دسته ۹۴ کیلو گرم وزنه برداری جهان و المپیک پس از المپیک ریو از سوی اصفهانی ها مورد تقدیر قرار گرفت و شهرداری یک دستگاه آپارتمان به او اهدا کرد.

 قهرمان المپیک اما با دریافت این آپارتمان بسیاری از مشکلاتش قابل حل شده بود و با تمرکز بیشتری در تمرینات حضور یافت تا اینکه شهرداری در یک اقدام عجیب این خانه را مجدد از او پس گرفت و قهرمان المپیک یکروز هم نتوانست در آپارتمان رویایی زندگی کند.

 سهراب مرادی قهرمان وزنه برداری المپیک ریو درباره آخرین شرایط این روزهای تیم ملی وزنه برداری به خبرنگار ما گفت : خوشبختانه شرایط مان رضایت بخش است و مدتی است تمرینات مان در اردوی شمال پیگیری می شود. پس از اتمام این اردو طبق برنامه از پیش تعیین شده کادرفنی قرار است تا پیش از اعزام به بازی های آسیایی جاکارتا تمرینات مان را در کمپ تیم های ملی پیگیری کنیم تا با آمادگی کامل راهی اندونزی شویم.

 مسئولان اصفهان چوب لای چرخم می گذارند

مرادی افزود: بی شک در شان و شخصیت یک قهرمان المپیک نیست که بخواهند او را اذیت کنند. به نظر شما با انجام چنین کارهایی انگیزه ای برای قهرمان المپیک باقی می ماند که با خیال راحت در مسابقات شرکت کند؟ اصلا برایشان این مسائل اهمیتی ندارد و وقتی جلوی دوربین این چنین آدم را تحقیر می کنند، انگیزه ای برای شخص باقی می ماند؟ تنها هدف شان این است که آدم از ادامه ورزش حرفه ای دلسرد شود. مسئولان اصفهان بجای اینکه دوباره ازسهراب مرادی حمایت کنند تا او دوباره برای استانش مدال طلا بگیرد بر عکس با سنگ اندازی و چوب لای چرخ گذاشتن موجب می شوند که روحیه ام را از دست بدهم.

 شهرداری اصفهان با هزاران ترفند خانه اهدایی به مرا پس گرفت

دارنده مدال طلای جهان در رابطه با خانه ای که قرار بود شهرداری اصفهان به او برای کسب مدال طلای المپیک ریو بدهد،تصریح کرد: پس از کسب مدال طلای من در المپیک ریو با توجه به اینکه اولین کسی بودم برای استان اصفهان در رویداد بزرگ المپیک مدال آوری کردم، شهرداری اصفهان تصمیم گرفت یک آپارتمان به من هدیه دهد تا آنجا بدون هیچ گونه هزینه ای زندگی کنم اما پس از مدتی با آوردن بهانه های مختلف و هزاران ترفند، آن خانه را از من پس گرفت. به نظر شما این مسائل می تواند زیبنده یک قهرمان المپیک باشد؟!

 اقدام های مسئولان استان اصفهان مرا از ورزش دلسرد کرده است

دارنده طلای قهرمانی جهان افزود: فردا هم می آیند و می گویند چشم انداز ما المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و می خواهیم از قهرمان المپیکی مان حمایت کنیم. مسئولان استان اصفهان هیچ کاری برای من انجام نداده اند و خودم به تنهایی پیگیر کارهایم هستم. الان مانده ام دنبال ورزش کردن باشم یا آینده ام! دغدغه سهراب مرادی اینست که در مسابقاتی که شرکت می کند مدال بگیرد و بعد از این اتفاق تنها مسئولان برای یک ساعت من را بخواهند و پس از آن خداحافظ. آقایان در استان اصفهان کاری کرده اند کامل از ورزش دلسرد شده ام.

 ورزشکاران اصفهانی از دست مسئولان استان درد می کشند

مرادی با اشاره به وضعیت سایر ورزشکاران هم استانی اش بیان کرد: می توانید ببینید حال و روز سایر قهرمانان استانم چگونه است و از دست مسئولان چه دردی می کشند. فقط در حرف رسیدگی می کنند ولی در عمل سهراب مرادی برایشان بی اهمیت است.

 آقایان قول های ۲ سال پیش خود را فراموش کرده اند

قهرمان جهان بیان کرد: در آستانه اعزام به بازی های آسیایی جاکارتا هستم اما با این وجود تاکنون هیچ شخصی از اصفهان برای صحبت پیش من نیامده است و تازه بدتر اینکه از آنها هم هیچ خبری ندارم.فقط بعد از مدال گرفتن یک ساعت به خودشان زحمت می دهند و می آیند با من جلسه می گذارند.چه کسی می آید تکلیف من را مشخص کند. مگر من برای اصفهان مدال نگرفته ام؟!

 پس چگونه به ورزشکارانی مانندحمید سوریان،بهداد سلیمی و امید نوروزی در شهرهایشان رسیدگی می شود. اما برایم جای تعجب دارد که چرا مسئولان شهرم به من رسیدگی نمی کنند.قول های دو سال پیش خودشان را هم نمی توانند اجرایی کنند و آن وقت توقع داریم که از لحاظ امکاناتی و بیمه ما را حمایت کنند.

 تنها دلیل عملکرد ضعیف اصفهانی ها در ورزش رفتار و کردار مسئولان استان است

مرادی خاطرنشان کرد: چرا اصفهان به غیر از من یک قهرمان المپیک ندارد، تنها دلیلش این است که رفتار و کردار مسئولان زیبا نیست و خیلی راحت سبب می شود تا ورزشکاران از ادامه ورزش حرفه ای منصرف شوند و برایشان چندان مهم نباشد که چه عواقبی در انتظارشان خواهد بود. سوال من از مسئولان اصفهان این است که آیا حواستان به قهرمان المپیکی استانتان هست که چگونه خودش را برای مسابقات بزرگی مانند بازی های آسیایی،جهانی و المپیک آماده می کند. الان مانده ام آینده من را چه کسی تامین خواهد کرد؟ مسئولان استان اصفهان، چرا فقط حرف می زنید و به وضعیت قهرمان المپیکی تان رسیدگی نمی کنید؟

 تمام فکر و ذکرم در بازی های آسیایی کسب مدال طلا است و سپس به رکوردشکنی فکر می کنم

مرادی در پاسخ به این پرسش که آیا او می تواند در بازی های آسیایی جاکارتا برای کشورمان مدال طلا کسب کند،گفت: ابتدا هدفم این است بدون آسیب دیدگی به مسابقات بروم و در وهله دوم تمام فکر و ذهنم کسب خوشرنگ ترین مدال یعنی طلاست. چنانچه روز، روزِ من باشد بی شک پس از کسب طلا به دنبال شکستن رکورد جهان خواهم رفت.امیدوارم مردم دعا کنند تا این اتفاق برایم رقم بخورد.

 در اوج گرمای شمال تمرین می کنیم

او درباه امکانات تمرینی اردوی شمال گفت:خدا را شکر از لحاظ امکانات و خوابگاه شرایط رضایت بخش است و از این لحاظ هیچ کمبودی احساس نمی شود.اردوی ما سطح دریاست و آب هوای مازندران بیشتر شبیه آب و هوای کشور اندونزی است. فقط از شانس بد ما در اوج گرمای شمال و ایران به اینجا آمده‌ایم به طوری که در گرمای ۴۰ درجه و رطوبت بالا تمرین می‌کنیم. امیدوارم در فرصت باقی مانده بتوانیم خودمان را با شرایط تطبیق دهیم.

 کیانوش رستمی در کنار وزنه برداران قطر و ازبکستان اصلی ترین رقبای من در جاکارتا هستند

قهرمان دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری المپیک ریو درباره رقیبانش هم در بازی های آسیایی جاکارتا بیان کرد: کیانوش رستمی از نظر من وزنه بردار بزرگی در جهان است که با او هم رفاقت دیرینه ای دارم و در اردوها هم دوستی نزدیکی با یکدیگر داریم. تمام تلاش من و کیانوش این است که در بازی های آسیایی جاکارتا به بهترین شکل ممکن پرچم سه رنگ کشورمان را به اهتزاز در بیاوریم. در ضمن وزنه برداران ازبکستان و قطر در کنار کیانوش رستمی از جدی ترین رقیبان من در جاکارتا محسوب می شوند. در مجموع معتقدم رقابت جذابی بین من و کیانوش رقم خواهد خورد.

 اوزان جدید وزنه برداری خوب چیده شده است

قهرمان المپیک ریو در رابطه با تغییر اوزان هم گفت: تغییر وزن برای من خیلی خوب است و چندان نمی تواند مشکل ساز شود. با وجود حدود ۲ کیلوگرم اضافه وزن، این امر کارم را راحت تر می کند. خدا را شکر این تغییر اوران به نفع من است. سایر اوزان هم هیچ فرقی ندارد و به نظرم از وزن ۶۰ کیلوگرم تا ۱۱۰ کیلوگرم وزن گذاشته اند و مجموعا خیلی خوب دسته بندی کرده اند. این اوزان جدید خیلی خوب چیده شده است و اخلاف بین وزن‌ها کم است. امیدوارم وزنه برداران ایران در اوزان جدید هم رکوردهای خوبی ثبت کنند.

 او درباره اینکه وزنه برداری چه تعداد مدال در بازی های آسیایی جاکارتا بدست خواهد آورد،گفت: از الان نمی توان چیزی را پیش بینی کرد و باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم رقیبان مان چه کسانی هستند پس از آن می توان درباره آن اظهار نظر کرد. ان شاالله وزنه برداری مانند همیشه بتواند از این مسابقه هم سربلند بیرون بیاید.

 ملی پوش دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری کشورمان در پایان درباره رسیدگی مسئولان فدراسیون وزنه برداری نسبت به ورزشکاران این رشته گفت: خدا را شکر از لحاظ امکانات و رسیدگی همه چیز خوب بوده است و جا دارد بابت این مسئله کمال تشکر و قدردانی را از مسئولان فدراسیون داشته باشم.  

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۴۰۸۴۸۱۳:۱۷:۱۹ ۱۳۹۷/۴/۲۸
.. بره مثل یک کارگر شرافتمند کار کنه
ناشناس۴۴۰۹۸۳۱۵:۲۰:۲۴ ۱۳۹۷/۴/۲۸
ورزش در ایران فقط در فوتبال خلاصه شده و آنهم بخاطر داشتن بلند گو است، الباقی ورزش ها بخصوص ورزشهای انفرادی راهی جز خروج از کشور را برای ادامه کار حرفه ای ندارند
نازبانو۴۴۱۵۹۵۰۰:۴۸:۳۱ ۱۳۹۷/۴/۲۹
متأسفانه،مسئولان اصفهانی...تنگ نظر تشریف دارند.در نیمی بیشتراستان اصفهان بجز مهاجران ،اقوام لر وترک که مناطق متعددی در استان خاک آباء واجدادی شان هست زندگی میکنند.مسئولان اصفهانی ابتدا ذوق زده شدند که قهرمان المپیک از اصفهان است ولی بعد که پی بردند ایشان لهجه ومرام اصفهانی ندارد و لر لنجانی هستند برایشان سخت شد.به همین راحتی...
تجارت نیوز

پربحث‌های امروز

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 3. تلاش یک مدیر دولتی برای کسب سود صدها میلیاردی از واردات سیگار مارلبرو

 4. احمد توکلی: فرزندان همه مسئولان که رانت خوار نیستند/ پاسخ به پویش فرزندت کجاست موجب افزایش اعتماد عمومی است

 5. شریعتمداری اعلام کرد: ۲۵۰ میلیارد دلار ثبت‌سفارش واردات در ۴ ماه! /‌ خروج ترامپ از برجام، گلوله برفی است؛ نه بهمن ویرانگر

 6. این همه بی‌تدبیری

 7. مهاجرت از نخبگان به سطح اقشار متوسط رسید

 8. انتظار کاهشی معامله‌گران در بازار ارز/ معاملات فردایی رونق گرفت

 9. احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قابل خسارت‌های مالی به مردم و دولت

 10. وقتی پیچ 7 سانتی در بدن بیمار جا ماند!+تصاویر

 11. معاون دادستان کشور: درخواست وزیر ارتباطات برای طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر غیرقانونی است

 12. برای نجات ایران از جنگ‌ آب فقط ۵ سال وقت داریم

 13. خفاش تهران اعدام می‌شود

 14. نقشه راه رهبری برای مقابله با توطئه ترامپ

 15. رهبر انقلاب : کار کنید نگویید نمی‌گذارند! این حرف قابل پذیرشی نیست

 16. سردار مهماندار: طرح ترافیک 97 به انضباط کاری ندارد/ شرمنده مأموران‌مان هستیم

 17. عمر «ازدواج‌ سفید» در ایران چقدر است؟

 18. خوش آمدگویی پادشاه عربستان به حجاج به زبان فارسی

 19. فرزندان ربیعی کجا هستند و چه شغلی دارند؟

 20. تشریح صحنه جنایت توسط پدری که دخترش را کشت

 21. سریال خیانت!

 22. ماجرای درخواست ۵۰۰ میلیونی یک نماینده از ربیعی

 23. مشروح برنامه ۹۰؛ بررسی خشم و خون روی سکوها و فوتبالیست‌های یزدی

 24. ارزش پول هند در پایین ترین سطح تاریخ خود

 25. تمرین نظامی انصارالله یمن  

پربحث‌های دیروز

 1. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 2. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 3. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 4. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 5. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 6. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 7. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 8. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 9. پرداخت غرامت جنگی عراق به کویت

 10. سخنگوی وزارت بهداشت: شرمنده‌ام که بعضی مطب‌ها کارتخوان ندارند

 11. فرزندان «رئیس سازمان بسیج» کجا هستند؟

 12. مردم ترکیه اینگونه در برابر آمریکا به کمک اردوغان رفتند  

 13. معاون وزیر راه: خودروسازان اجازه کاهش قیمت خودرو را نمی‎دهند

 14. نماز ظریف، واعظی و تخت روانچی در حاشیه اجلاس قزاقستان  

 15. پشت پرده مطب‌های بدون کارتخوان چیست؟

 16. معاون حقوقی رئیس‌جمهور: آمریکا باید بیش از ۱۱۰ میلیارد دلار به ایران خسارت دهد

 17. فلاحت پیشه: اجرای تحریم آمریکا علیه ایران موضع شخصی حیدر العبادی است، نه دولت عراق

 18. ابتکار ترکیه برای عبور از بحران ارزی  

 19. دولت نمی‌تواند به تنهایی در مورد سهم ایران در دریای خزر تصمیم‌گیری کند/در کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در مورد سهم دریای خزر بحثی مطرح نشده است

 20. فرزندان ابطحی کجا هستند؟ + عکس

 21. بیانیه دفتر حیدرالعبادی در مورد روابط با ایران

 22. انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از فراکسیون امید/ تلاش سربازان ایرانی دولت انگیس برای براندازی/ علنی شدن دادگاه مفاسد اقتصادی/ باهنر: اصلاح‌طلبان زیرآب دولت را می‌زنند

 23. عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

 24. برنده و بازنده جدال اردوغان و ترامپ

 25. ناو فرانسه کشتی آمریکایی را در تنگه هرمز اسکورت کرد

پربحث‌های هفته

 1. نقدی بر نظر دکتر احمد توکلی در باره تأثیر قطعی 30 درصدی سابقه تحصیلی در کنکور 98

 2. آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دلار 3 هزار تومانی را 10هزار تومان کردید، باز هم می‌خواهید مذاکره کنید؟/ اروپا می‌خواهد همان کار آمریکا را انجام دهد

 3. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 4. روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

 5. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 6. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 7. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 8. یک بعدازظهر تابستانی با نماینده جوان پیشنهاد دهنده بیانیه ضد ایرانی در تورنتو

 9. روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

 10. ظریف: ناامیدی امروز مردم نتیجه سیاه نمایی منتقدان برجام است/ تضمین‌های حفظ برجام را می‌گیریم

 11. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 12. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 13. آن زن فاسد را می‌بینند و این زنان مجاهد را نه + تصاویر

 14. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 15. رهبر معظم انقلاب: هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛ این را به همه بگویید

 16. توضیحات پزشکیان درباره دخترش + واکنش پورابراهیمی

 17. رای مجلس به استیضاح وزیر کار/ خداحافظی ربیعی از دولت

 18. واکنش «جان بولتون» به پیشنهاد «روحانی» برای مذاکره با آمریکا

 19. رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه 12 ماده ای رئیس قوه قضائیه: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد/ در مورد اتقان احکام دادگاه ها دقت لازم را توصیه فرمائید

 20. "سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

 21. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 22. نهاوندیان: دولت حتما اقتصاد را مدیریت می‌کند/ بازار ارز به سمت تعادل حرکت می کند/نقدینگی در چهار سال گذشته دو برابر شد

 23. افزایش تولید داخلی، شاه‌کلید افزایش ارزش پول ملی/ بزرگ‌ترین بیماری اقتصاد کشور چیست؟

 24. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 25. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

پربحث‌های دیروز

 1. سقوط جایگاه مقامات در یک مراسم رونمایی  

 2. برانکو چه کسی را جایگزین بیرانوند می کند ؟

 3. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی استعفا کرد

 4. سلطانی‌فر: ثبت‌ جهانی چوگان به نام ایران حق‌مان بود/روزهای طلایی چوگان نزدیک است

 5. بانک‌ تایوانی سازوکار تسویه با ایران را متوقف می‌کند

 6. خوردبین: خدا رحم کرد بچه‌ها سالم به تهران رسیدند

 7. داورزنی: کی‌روش تا پایان جام ملت‌ها می‌ماند/ قانون بازنشستگان را به طور کامل اجرا می‌کنیم

 8. جزئیات قرارداد جنجالی مهدی ترابی با تراکتورسازی

 9. زمان اعلام حکم پرونده افشین پیروانی

 10. واکنش مدیر کل ورزش و جوانان یزد به مرگ ۲ نوجوان در گرجستان

 11. ارسال مدارک سرخابی‌ها به AFC

 12. حذف از آسیا، کابوس‌ این روزهای پرسپولیس

 13. آماری از حریفان آسیایی استقلال و پرسپولیس در لیگ قطر

 14. واکنش رونالدو بعد از اولین گل با پیراهن یوونتوس

 15. توافق سامان قدوس با رن فرانسه + جزئیات قرارداد

 16. برنامه نمایندگان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ + جدول

 17. انفعال فدراسیون ۵ ستاره برای جام ملت‌ها/ منتظر گینه و سیرالئون باشیم؟

 18. بررسی حکم محرومیت دو بازیکن جوان استقلال/ عبور از بند آیین‌نامه کمیته اخلاق توسط مجری

 19. بارسا با قهرمانی در سوپر کاپ به استقبال لالیگا رفت/سویا با پنالتی هم ناکام ماند +فیلم

 20. اولین کلین شیت بوفون در لوشامپیونه +عکس

پربحث‌های هفته

 1. روز سیاه سکوها؛ این فوتبال را نمی‌خواهیم

 2. عروسی فوتبالیست ایرانی در فرنگ و نارضایتی خانواده او از این ازدواج؟!

 3. این بار دیر شد اما لطفا تکرار نشود/ ۳ پیکر بی‌جان، هزینه گزافی برای عبرت گرفتن است

 4. ماهیگیری ضدانقلاب از ورزشگاه غدیر/ مامورانی که مظلوم واقع شدند+تصاویر

 5. حاشیه بازی استقلال - تراکتورسازی/دستگیری برخی از تماشاگران + تصاویر

 6. واکنش علی کریمی به حواشی اخیر در ورزشگاه‌ها  

 7. جزئیات جان باختن نوجوانان یزدی در گرجستان

 8. روایتی از صحنه شادی گلی که دو بازیکن استقلال را محروم کرد

 9. میزان خسارت وارد شده به ورزشگاه آزادی مشخص شد

 10. مشروح برنامه ۹۰؛ بررسی خشم و خون روی سکوها و فوتبالیست‌های یزدی

 11. سقوط جایگاه مقامات در یک مراسم رونمایی  

 12. درگیری در بازی فوتبال بین تیم های امید امارات و تیم مالزی  

 13. چه کسی مسئول نابسامانی ورزشگاه‌هاست؟/ وقتی خربزه خطر دارد اما سنگ نه!

 14. درگیری هواداران پرسپولیس روی سکوها و تشویق یک بوقچی!

 15. سرپرست ورزشگاه آزادی: بیشترین خسارت را هواداران تراکتورسازی وارد کرده‌اند

 16. ۴۳ هوادار تراکتور همچنان در بازداشت

 17. اتفاق عجیب برای تیم داوری استقلال - تراکتورسازی

 18. دژاگه: کی‌روش نقشی در حضور من و شجاعی در تراکتور نداشت/برای هماهنگی نیازمند زمان هستیم

 19. دوری یک ساله کیمیا علیزاده از میادین

 20. رفتار محبت‌آمیز محمدصلاح با نوجوانی که به زمین آمد  

 21. خداداد از سپیدرود جدا شد

 22. زمان محاکمه مهرداد میناوند

 23. اتفاق حیرت‌انگیز در لیگ برتر/ دستور تخلیه هتل به داوران در ظهر روز بازی!

 24. تساوی سپیدرود رشت مقابل ماشین سازی/ کاسه صبر خداداد سر آمد

 25. مامه تیام سرخپوش شد +عکس

آخرین عناوین