۱۱ مدیر دولتی پاداش نجومی گرفتند

گروه اقتصادی الف،   3970424081 ۲۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
۱۱ مدیر دولتی پاداش نجومی گرفتند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه برخی حقوق های بسیار بالا و پاداش های پایان خدمت نجومی درپی خلاهای قانونی پرداخت شده است گفت: «یازده نفر از این افراد درخواست بازنشستگی داده و پاداش خود را دریافت کردند و مجددا در سال ۹۷ اعاده به کار شدند.

به گزارش تسنیم، محمد حسینی با اشاره به پاداش های یک میلیارد تومانی پایان کار برخی مدیران دولتی گفت: «مجلس برای این ارقام سقف تعیین کرد تا از پرداخت رقم های بالا خودداری شود؛ بنابراین بسیاری مدیران تقاضای بازنشستگی دادند تا با قوانین قبلی پاداش خود را دریافت کنند.»

وی ادامه داد: «بسیاری دوستان اعلام کردند با این کار منجر به خروج نخبگان از دولت می شوید؛ بنابراین ما عملکرد ها را از دستگاه های نظارتی درخواست کردیم و بر اساس این گزارش شاهد بودیم هیچ پرداختی خلاف قانون صورت نگرفته است.»

حسینی در توضیح این مطلب افزود: «حتی آن فردی که یک میلیارد تومان پاداش پایان خدمت دریافت کرده، حقوق بسیار بالایی داشته که وقتی ضرب در 30 ماه شده ، پاداشی معادل سی ماه دریافت کرده است.»

وی با ابراز تاسف از اینکه برخی حقوق های بسیار بالا و پاداش های پایان خدمت نجومی درپی خلاهای قانونی پرداخت شده است، ادامه داد: «یازده نفر از این افراد درخواست بازنشستگی داده و رئیس دستگاه ها نیز با این بازنشستگی موافقت و پاداش خود را بر اساس قانون دریافت کرده اند و جالب اینجاست که مجددا در سال 97 اعاده به کار شده اند.»

حسینی در ادامه مصاحبه با رادیو گفتوگو با اعلام اینکه چنین اقدامی در دستگاه های اجرایی خلاف قانون نبوده و بر اساس خلاهای قانونی صورت گرفته است، گفت: «هم اینک باید طرحی را پیگیری کنیم که در مجلس تصویب شود تا دیگر شاهد چنین اقداماتی نباشیم.»

این نماینده مجلس تصریح کرد: «این افراد هم حقوق بازنشستگی می گیرند و هم حقوق جدید خود را! البته از طریق کمیسیون به دستگاه های نظارتی اعلام کردیم که گزارش های خود را تا پایان شهریور به مجلس ارائه دهند.»

حسینی اضافه کرد: «طبق آئین نامه داخلی می توان دو حکم را برای این افراد اجرا کنیم تا به عنوان جرم یا تقاضای رسیدگی، به محاکم قضایی ارسال کنیم یا این پرونده را به کمیسیون اصل 90 یا دیوان محاسبات ارسال کنیم.»

گوشی شاپ الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۱۴ مهر ۱۳۹۷ کدام نمایندگان مجلس هم از مجلس حقوق میگیرند و هم از زنگنه  
۳۱ شهریور ۱۳۹۷اعتراف وزارت نفت به پردات حقوق نجومی به نماینده مجلس
۲۱ شهریور ۱۳۹۷سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران «زنده» به دنیا می‌آید؟
۱۵ شهریور ۱۳۹۷در سکوت ناظر و مفسر؛ سایه سنگین اماواگرها بر سر شفافیت!/ اجرای ماده ۲۹ برنامه ششم به کجا رسید؟
۳۰ مرداد ۱۳۹۷مدیر دولتی اگر ۲۴میلیون نگیرد، می‌رود!
۲۴ مرداد ۱۳۹۷مگر مدیران دولت و مسئولین چقدر حقوق می‌گیرند که حاضر نیستند اعلام عمومی شود/ حقوق وزرای دولت روحانی به نسبت گذشته سه برابر شد
۷ مرداد ۱۳۹۷روحانی: مدیری که به خاطر پول بازنشسته شده به درد مدیریت در نظام جمهوری اسلامی نمی‌خورد
۲۶ تیر ۱۳۹۷معاون رئیس جمهور: قوای سه‌گانه اطلاعات حقوق و مزایای خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا ثبت نکردند/ دسترسی اطلاعات به مردم نمی‌دهیم
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ناگفته‌هایی از حقوق‌های نجومی مقامات؛ تشکیل تنها ۳۰ پرونده تخلف برای ۱۰ هزار متخلف حقوق‌های نجومی
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷بازنشستگی ۱۲مدیر دولتی با پاداش نجومی بالای ۶۰۰میلیون در سال ۹۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۷احمد توکلی: تاسیس سامانه ثبت حقوق برای دولت مشقتی جز رسوایی مدیران فاسد ندارد
۲۶ فروردین ۱۳۹۷بازنشستگی خودخواسته بسیاری از مدیران اجرایی در اواخرسال قبل/ضرر ۷۰۰ میلیونی بازنشستگی در سال جاری

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

نا شناس۴۳۴۵۳۵۱۱:۵۵:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اسماشونو بگین
ناشناس۴۳۵۲۲۶۱۷:۲۲:۴۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
چیزی که باید اصلاح بشه قوانین و تصمیماتی هست که زمینه ساز چنین سوء استفاده هائی میشه آیا این پرداخت ها و پاداش ها غیر قانونی انجام شده ؟ همین طور در بحث پیش فروش سکه آیا افرادی که سکه پیش خرید کردند کار غیر قانونی انجام دادند؟ یا در خصوص استفاده کنندگان ار ارز مسافرتی آیا افرادی که ارز گرفتند و سفر رفتند عملی عیر قانونی انجام دادند؟ باید قوانین و تصمیم گیری ها در عین شفافیت بنحوی باشه تا زمینه سوء استفاده هایی از این دست وجود نداشته باشه
ناشناس۴۳۴۵۳۹۱۱:۵۸:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۴
فکر کن اگر ژاپن بود برای کمک به اقتصاد کشور صبر مَی کردند پاداش کمتری بگیرند اینجا مدیران ارشد هول مَی زدند تو این شرایط زودتر بازنشست بشن تا بیشتر گیرشون بیاد.این مسایل حاصل تربیت غلط اجتماعی و فرهنگی است.مدیران انقلابی دهه شصت جاشونو دادن به مدیران بی تعهد و تمامیت خواه و بی مصرف.
به افرید۴۳۴۵۴۷۱۲:۰۳:۰۰ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اون وقت میگین نگران تحریم نباشیم.خزانه مردمو خودمون تاراج میکنیم
کارمند اصلاح طلب۴۳۴۵۵۱۱۲:۰۳:۴۴ ۱۳۹۷/۴/۲۴
افزایش حقوق کارمندان به میزان 10درصدی -- پرداخت پاداش مدیران بصورت نجومی
ناشناس۴۳۴۵۷۷۱۲:۱۱:۵۰ ۱۳۹۷/۴/۲۴
ومجلس همچنان خواب است
ناشناس۴۳۴۶۱۰۱۲:۲۳:۲۹ ۱۳۹۷/۴/۲۴
مدیران نجومی بگیر را در وزارت صنایع، نفت، علوم و تحقیقات، سازمان تحقیقات جهادکشاوری، مسکن و شهرسازی، و پژوهشکده ها و مدیران هیئت علمی با مرتبه استادی و بانکها و موسسات مالی باید جستجو کرد.
ناشناس۴۳۴۶۱۲۱۲:۲۴:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اصلا مهم نیست چقدر گرفته اند ببینید عملکردشان چه بوده؟ ای کاش به همان حقوق و پاداش هم راضی بودند اکثرا اهل زیر میزی هم هستند. تا قانون از کجا آورده ای برای همه از نگهبان ساده گرفته تا بالاترین مقامات اجرا نشود بقیه کارها بیشتر شبیه فیلم و شو تلویزیونی خواهد بود.
ناشناس۴۳۴۶۲۳۱۲:۲۹:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
از قول کامنت یک هموطن: اکثر این افراد در بانک مرکزی هستند. اگر در اینترنت جستجو کنید متوجه خواهید شد که دبیر کل این بانک یک میلیارد و دویست میلیون تومان پاداش بازنشستگی دریافت کرده و هنوز هم بر سر کار است!!!
علی۴۳۴۶۲۶۱۲:۲۹:۴۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
نیست خیلی همه نخبه مدیر و مدبر هستند یه وقت یهوو فرارم میکنند ول کن بابا مسخره کردین ملت و مدیریت شما ها اندازه مدیریت یک دبستان و راهنمایی نمی ارزه که به خاطرش حقوق نجومی هم میگیرن
ناشناس۴۳۴۷۲۷۱۳:۳۵:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۴
جمع کنید سفره حرامخواری از بیت المال رو بخدا ظلم دوامی نداره
ناشناس۴۳۴۷۶۵۱۳:۵۲:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۴
هردم ازاین باغ بری می رسد ، تازه تر از تازه تری می رسد......
ناشناس۴۳۴۷۷۵۱۳:۵۸:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
حتی اگر اعاده به خدمت این افراد خلاف قانون نباشد که حاکی از نقص قوانین است لکن بر خلاف اصل انصاف و مروت است در این شرایط مردم و کشور
ناشناس۴۳۴۷۸۳۱۴:۰۴:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴
خوب است به سطح مهارت و میزان حساسیت یا اهمیت شغلی این افراد هم اشاره شود واین که این اشخاص در یک شبانه روز چند ساعت صرف کارشان می کنند و چنانچه نباشند آیا قادر به جایگزین کردن دیگر اشخاص با سطح آگاهی ومهارتی آنها هستیم ؟! گاهی بعضی مسئولین به دلیل موقعیت شغلی حتی خارج از ساعات کاری ودر محیط خانه هم ملاقاتهای کاری دارندکه هزینه زیادی جهت پذیرایی از میهمانان متحمل می شوند ! آیا این موارد را هم به حساب آورده اید ؟( به این نکات اشاره کردم چون همسرم چند سالی مسئولیت دولتی در یکی از استانها را به عهده داشت . آمد ورفت های خارج از محیط کار البته مرتبط با مسائل ومشکلات استان وهزینه و وقتی که بر خانواده تحمیل می شد نه فرصت بودن با خانواده را فراهم می کرد و نه از حقوقی که ماهیانه پرداخت می شد چندان چیزی برای پس انداز کردن باقی می ماند. ) البته هدفم از این مطلب توجیهه کسانی که به ناحق حقوق های بالا می گیرند نیست .
ناشناس۴۳۴۸۷۴۱۴:۳۷:۵۰ ۱۳۹۷/۴/۲۴
خداییش مهارت و صحت و ارتباط مدارک تحصیلی و حساسیت شغلی همه مدیران فعلی توووووپ!!!! واقعا اصلا قصد.. دفاع ازاین بی سوادهای پرادعا نبود
ناشناس۴۳۴۹۴۶۱۵:۱۰:۴۳ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اگر توجیه نیست، پس چیست؟ اگر پست اینقدر بد است، پس چرا.......................
ناشناس۴۳۴۹۸۹۱۵:۳۴:۳۸ ۱۳۹۷/۴/۲۴
من موندم اینها اگه شبانه روزی کار می کنند. پس چرا غربی ها که سر ساعت میان و میرن ولی پیشرفته تر و منظم و مرتب اند؟ از وقت خانواده هم نمی زنن.
ناشناس۴۳۵۰۴۱۱۵:۵۸:۰۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
بله خیلی ها شبانه روزی کار می کنند. اما این که از خارجی ها مثال زدی دلیلش این است که یک نظم عمومی در نظام کاری برقرار است که فشار به طور یکسان بر همه وارد میشود نه یک عده شبانه روزی کار کنند ویک عده فقط نق بزنند !
ناشناس۴۳۵۰۲۱۱۵:۵۰:۰۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اگر این حرفها که میزنی یک درصد هم راست بود حق با شما بود و مطمئن باش مردم ما هم قدر آنها را میدانستند ولی اگر همان یک درصد راست بود اینها انقدر برای پر کردن جیب خود نقشه نمیکشیدند
ناشناس۴۳۴۸۶۱۱۴:۳۰:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
کدام نخبه دردولت وجوددارد که خروجش باعث مشکلات بشود ؟؟؟؟؟؟
ناشناس۴۳۴۸۸۳۱۴:۴۱:۳۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴
مشکل در این است که مدیران حق مدیریت خود را هم در حقوق بازنشستگی و هم در پاداش منظور می کنند. این خلاف اصول است. حق مدیریت نباید منظور شود. ولی چون مدیران برنامه ریزی می کنند، قانون را به نفع خود تغییر می دهند و یا تفسیر می کنند. وجه دیگر این مسیله این است که تا کسی مدیر می شود به دوستان در شرف بازنشستگی خود پست می دهد تا در هنگام بازنشستگی هم شیره این خوان گسترده را ببرند. من نمی دانم چرا یکی به این موضوع که کلید اصلی پرداختهای بالا است، نمی پردازد؟ من نمی دانم اینها پیش وجدان خود چگونه داوری می کنند؟!
ناشناس۴۳۴۹۳۷۱۵:۰۷:۴۶ ۱۳۹۷/۴/۲۴
به گزارش تسنیم، محمد حسینی با اشاره به پاداش های یک میلیارد تومانی پایان کار برخی مدیران دولتی گفت: ///// :::::::::: نوش جان و گوارای وجود ، یادتان باشد که روز حساب و قیامتی و......هست .
علی۴۳۴۹۴۰۱۵:۰۹:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴
حق مدیریت باید از پاداش و حقوق بازنشستگی حذف شود. این منشا اصلی فساد است که کسی در مورد آن صحبت نمی کند. مدیران دوستان در شرف بازنشستگی خود را در دو سال آخر مدیر می کنند. این بخش حقوق که دوره ای است چرا باید منظور شود؟ این ایراد جدی دارد که باید در قانون اصلاح شود ولی .................؟
مهرداد۴۳۵۲۱۷۱۷:۱۹:۰۳ ۱۳۹۷/۴/۲۴
این مدیران نجومی بگیر که متاسفانه خدمت موثری هم به عموم مردم انجام نداده اند به نظر میرسد که باید تقاص پس بدهند. به نظر میرسد تا دیر نشده حاکمیت راسا اقدام به تقاص اموال آنها بنماید و صرف کم درآمدها و فقرا کند.
ناشناس۴۳۵۲۷۶۱۷:۴۷:۳۶ ۱۳۹۷/۴/۲۴
بنظر شکسته نفسی شده 11 نفر بیشترند. کف نجومی رو چنده؟
کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های اخیر

 1. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 2. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 3. جهانگیری: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست/ تورم را تک نرخی کردیم

 4. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 5. سلطانی فراتر از سکه/ وحید مظلومین در یک قدمی اعدام   

 6. ضرغامی: موافق حضور زنان در استادیوم هستم/ معتقدم آقای روحانی محافظه‌کاری می‌کنند

 7. تشریح برنامه جدید بانک مرکزی برای تعادل در بازار ارز

 8. حاجی‌بابایی: CFT یعنی آمریکا در بانکها سیستمی نصب می‌کند که براحتی به گردش مالی ایرانی‌ها دسترسی پیدا کند

 9. واکنش رئیس سازمان پدافند غیرعامل به احتمال تحریم اینترنت ایران از سوی آمریکا

 10. زائران اربعین چگونه "۱۰۰ هزار دینار" بانک ملی را دریافت کنند؟

 11. آخوندی رفت...  

 12. آقای روحانی به مشکلات اقتصادی و مطالبات مردم بی‌توجهی می‌کند/ چرا وزیری که ناکارآمد است کنار گذاشته نمی‌شود/ امروز نیازمند فرمانده هستیم

 13. کاهش قیمت دلار به ۱۳۸۰۰ تومان/ سکه ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد + جدول

 14. مطهری: قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان شامل شهرداران نمی‌شود

 15. لجاجت منتظری در برابر نصیحت‌های امام خمینی (ره)

 16. دودو کردن نمایندگان هنگام اعلام نام شریعتمداری/ مخالفت مجلس با وزیر پیشنهادی کار

 17. هشدارپوتین به آمریکا

 18. سرپرست وزارت صنعت خبر داد: اختصاص ۱۰ میلیارد دلار به تولید داخل

 19. سوابق اجرایی ۴ وزیر پیشنهادی دولت به مجلس

 20. سه احتمال الجزیره درباره سرنوشت جسد جمال خاشقچی

 21. آخرین آمار مسموم شدگان مشروبات الکلی در البرز/ ۵ نفر نابینا شدند

 22. آیت‌الله علوی گرگانی: درباره مشکلات مردم به مسوولان تذکر داده‌ام

 23. اسیدپاشی در باغ‌فیض بعد از تماشای فیلم

 24. وام مسکن ۳۰۰ میلیون تومان می‌شود؟

 25. دست شکسته کواکبیان  

پربحث‌های دیروز

 1. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 2. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 3. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 4. گاف بزرگ مسیح علی‌نژاد، او را مجبور به عذرخواهی کرد!+ فیلم

 5. روحانی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کرد/ شریعتمداری، دژپسند، رحمانی و اسلامی برای ۴وزارتخانه خالی

 6. جهانگیری: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست/ تورم را تک نرخی کردیم

 7. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 8. سلطانی فراتر از سکه/ وحید مظلومین در یک قدمی اعدام   

 9. چرا آخوندی استعفا کرد؟

 10. دلار آمریکا واحد پول کدام کشورها است؟

 11. بسته اروپایی‌ها باید قبل از تحریم‌های ۱۳ آبان اجرایی شود/ موضوع برجام با FATF متفاوت است/ نمی‌توان به اظهارات مقامات اروپایی اطمینان داشت

 12. ضرغامی: موافق حضور زنان در استادیوم هستم/ معتقدم آقای روحانی محافظه‌کاری می‌کنند

 13. مجری‌هایی که ممنوع‌التصویر شدند

 14. تشریح برنامه جدید بانک مرکزی برای تعادل در بازار ارز

 15. اعتراف عربستان به قتل خاشقچی، تشدید اختلاف در کاخ سفید و برگ برنده اردوغان

 16. تذکر امام خمینی به حاج احمد درباره بیت جماران

 17. حاجی‌بابایی: CFT یعنی آمریکا در بانکها سیستمی نصب می‌کند که براحتی به گردش مالی ایرانی‌ها دسترسی پیدا کند

 18. آقای روحانی! ۹۷ درصد، معرفی شریعتمداری بعنوان وزیر کار را "توهین به شعور مردم" می‌دانند

 19. سوابق تحصیلی و کاری گزینه پیشنهادی روحانی برای وزارت صمت

 20. واکنش رئیس سازمان پدافند غیرعامل به احتمال تحریم اینترنت ایران از سوی آمریکا

 21. زائران اربعین چگونه "۱۰۰ هزار دینار" بانک ملی را دریافت کنند؟

 22. آخوندی رفت...  

 23. محمد اسلامی؛ گزینه دولت برای وزارت راه را بهتر بشناسید

 24. رشد علمی کشور تا ۶ سال پیش ۱۳ برابر میانگین دنیا بود

 25. آقای روحانی به مشکلات اقتصادی و مطالبات مردم بی‌توجهی می‌کند/ چرا وزیری که ناکارآمد است کنار گذاشته نمی‌شود/ امروز نیازمند فرمانده هستیم

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه آزادی هیچ توجیه شرعی ندارد

 2. آقای رییس‌جمهوری! چرا نباید...

 3. عباس آخوندی استعفا داد + تصویر نامه

 4. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 5. روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد

 6. جایزه بی‌کفایت‌ترین وزیر جمهوری اسلامی   

 7. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 8. آخوندی: ساخت خانه در بیابان مثل «مسکن مهر»، راه‌حل نیست

 9. دخیل بر آستان «سلبریتی»ها!

 10. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 11. تهاجم معماری «سبک اروپایی» به شهر قم!  

 12. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 13. خرید نفت کره‌جنوبی از ایران به صفر رسید

 14. فرزند وزیر آموزش و پرورش چه می‌کند؟ خبرنگار، سرباز، طلبه یا معاون؟

 15. واکنش مطهری به دادستان کل درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 16. فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد +عکس

 17. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 18. نامه سرگشاده اساتید به شورای نگهبان درباره لایحه CFT

 19. قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، بازی های سیاسی و اشتیاق عجیب مدیران برای خدمت به مردم!

 20. خداحافظی با وزیر پرحاشیه/ پشت پرده تلاش برای تخریب قالیباف/ سرانجام قباله اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار/ انتقاد زیباکلام از روحانی

 21. جلیلی: وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

 22. شوخی زشت سناتور آمریکایی: شاید دی‌ان‌ای من ایرانی باشد؛ وحشتناک است!

 23. وقتی مسئولان شعار شفافیت می‌دهند، اما مردم را محرم نمی‌دانند/ خبری از سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان و دسترسی مردم نیست!

 24. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 25. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

علی بابا-AL97AB1گوشی شاپ

پربحث‌های اخیر

 1. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 2. جهانگیری: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست/ تورم را تک نرخی کردیم

 3. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 4. سلطانی فراتر از سکه/ وحید مظلومین در یک قدمی اعدام   

 5. تشریح برنامه جدید بانک مرکزی برای تعادل در بازار ارز

 6. کاهش قیمت دلار به ۱۳۸۰۰ تومان/ سکه ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد + جدول

 7. سرپرست وزارت صنعت خبر داد: اختصاص ۱۰ میلیارد دلار به تولید داخل

 8. وام مسکن ۳۰۰ میلیون تومان می‌شود؟

 9. نامه مرغداران به روحانی: مرغ‌ها گرسنه‌اند

 10. قیمت نجومی بلیط پرواز اربعین/ با گرانفروشان برخورد می‌شود؟ +اسناد

 11. وقتی بخشنامه کانون صرافان یک روزهم اجرایی نشد!

 12. آخوندی در بخش مسکن موفق نبود/ مسکن مهر جو روانی رشد قیمت را کنترل کرد

 13. رییس‌جمهور: صادرکنندگان امین کشور، سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند

 14. دو مدیرکل جدید بانک مرکزی منصوب شدند

 15. استعفای مدیرعامل ایمیدرو پذیرفته شد

 16. از سلاطین سکه و دلار چه می‌دانید؟  

 17. آغاز ممنوعیت فروش پوشاک خارجی و برند

 18. محسنی اژه ای: حکم اعدام سلطان سکه و محمد سالم در دیوان عالی کشور تایید شد

 19. قیمت برخی خودروهای تولید داخل در بازار + جدول

 20. تزریق ۶۹ میلیون یورو ارز به بازار ثانویه؛ کاهش ۵۰۰ تومانی قیمت ارز صادراتی

 21. طرح اصلاح قانون بودجه، شش ماه مسکوت ماند

پربحث‌های دیروز

 1. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 2. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 3. جهانگیری: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست/ تورم را تک نرخی کردیم

 4. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 5. سلطانی فراتر از سکه/ وحید مظلومین در یک قدمی اعدام   

 6. دلار آمریکا واحد پول کدام کشورها است؟

 7. تشریح برنامه جدید بانک مرکزی برای تعادل در بازار ارز

 8. سوابق تحصیلی و کاری گزینه پیشنهادی روحانی برای وزارت صمت

 9. کاهش قیمت دلار به ۱۳۸۰۰ تومان/ سکه ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد + جدول

 10. سرپرست وزارت صنعت خبر داد: اختصاص ۱۰ میلیارد دلار به تولید داخل

 11. کالاهای دریافت‌کننده یارانه ارزی تا 74درصد گران شدند

 12. پورمختار: جایگزین سوئیفت راه اندازی می‌شود/ سیاسی کاری‌های واشنگتن عامل انزوای سوئیفت می‌شود

 13. ارزشمندترین برندهای خودرویی جهان را بشناسید

 14. وام مسکن ۳۰۰ میلیون تومان می‌شود؟

 15. نامه مرغداران به روحانی: مرغ‌ها گرسنه‌اند

 16. تقدیر جهانگیری از صادرکنندگان نمونه کشور

 17. تقوی نژاد خبرداد: ارائه پیشنهاد کاهش ۵ درصدی از مالیات تولید و بسته معافیت‌های مالیاتی به دولت/ بررسی صددرصد پرونده های مالیاتی در سامانه سنیم

 18. رییس‌جمهور: صادرکنندگان امین کشور، سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند

 19. دو مدیرکل جدید بانک مرکزی منصوب شدند

 20. استعفای مدیرعامل ایمیدرو پذیرفته شد

 21. از سلاطین سکه و دلار چه می‌دانید؟  

 22. آغاز ممنوعیت فروش پوشاک خارجی و برند

 23. محسنی اژه ای: حکم اعدام سلطان سکه و محمد سالم در دیوان عالی کشور تایید شد

 24. قیمت برخی خودروهای تولید داخل در بازار + جدول

 25. تزریق ۶۹ میلیون یورو ارز به بازار ثانویه؛ کاهش ۵۰۰ تومانی قیمت ارز صادراتی

پربحث‌های هفته

 1. تحلیل احمد توکلی از اثرات افزایش نرخ ارز بر اقتصاد ایران/ پول ملی در سه ماه ۱۰۰ درصد ارزش خود را از دست داد/ مهار بازار تنها کمتر از یک ماه ممکن است

 2. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 3. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 4. بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود

 5. خرید نفت کره‌جنوبی از ایران به صفر رسید

 6. وقتی مسئولان شعار شفافیت می‌دهند، اما مردم را محرم نمی‌دانند/ خبری از سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان و دسترسی مردم نیست!

 7. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 8. آقای آخوندی کارنامه ۵ ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می‌رود؟

 9. حقوقهای زیر 3 میلیون بسته حمایتی دریافت می‌کنند

 10. جهانگیری: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست/ تورم را تک نرخی کردیم

 11. قیمت خودرو در سراشیبی سقوط/ دلالان هم فروشنده شدند!

 12. دستان نامرئی و قدرت واقعی/ صنایع بزرگ حیاط خلوت سیاسیون/ رانت و فساد پشت انتخاب مدیران واحدهای بزرگ اقتصادی/ عده‌ای به دنبال آشوب هستند

 13. حاجی‌بابایی: برخی افراد با دریافت ۲۴۰ میلیون یورو ارز ‌حتی یک قلم کالا هم وارد نکرده‌اند‌

 14. چرا باید نگران نظام بانکی باشیم؟

 15. شریعتمداری: من را جای دیگر هم به کار نگیرید/ در چند ماه اخیر امتحان خوبی پس ندادیم

 16. آخرین خبرها از تعیین قیمت‌ جدید خودروها

 17. تصمیم‌گیری برای ۲ نرخی شدن بنزین؛ هفته آینده روی میز کمیسیون انرژی

 18. کاهش قیمت سکه در بازار + آخرین نرخ ارز

 19. سلطانی فراتر از سکه/ وحید مظلومین در یک قدمی اعدام   

 20. اقتصاد خوانده‌هایی که اقتصاد دان نیستند

 21. خادمی: بنزین با فعال شدن کارت سوخت "دو نرخی" می‌شود

 22. پیشنهاد اصلاح قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار رفت

 23. جزئیات دستگیری ۴۰ اخلالگر اقتصادی/ ضبط صد‌ها میلیون تومان وجه نقد

 24. عسگراولادی: به سیف گفتم دو ماهه مسئله ارز را حل می کنم/ آقای روحانی سخنران خوبی است، اما در عمل تیم اقتصادی ایشان موفق نبود/ تحریم ۱۳ آبان ترسی ندارد/ سلطان زیره شدم

 25. مجید شاکری: دولت نسخه‌ای برای اقتصاد نداشته و گوش شنوا هم برای هیچ راهکاری ندارد/ از اظهار نظر سیاسیون در حوزه‌های اقتصادی نگران هستیم/ رکورد تورمی خواهیم داشت

آخرین عناوین