۱۱ مدیر دولتی پاداش نجومی گرفتند

گروه اقتصادی الف،   3970424081 ۲۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
۱۱ مدیر دولتی پاداش نجومی گرفتند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه برخی حقوق های بسیار بالا و پاداش های پایان خدمت نجومی درپی خلاهای قانونی پرداخت شده است گفت: «یازده نفر از این افراد درخواست بازنشستگی داده و پاداش خود را دریافت کردند و مجددا در سال ۹۷ اعاده به کار شدند.

به گزارش تسنیم، محمد حسینی با اشاره به پاداش های یک میلیارد تومانی پایان کار برخی مدیران دولتی گفت: «مجلس برای این ارقام سقف تعیین کرد تا از پرداخت رقم های بالا خودداری شود؛ بنابراین بسیاری مدیران تقاضای بازنشستگی دادند تا با قوانین قبلی پاداش خود را دریافت کنند.»

وی ادامه داد: «بسیاری دوستان اعلام کردند با این کار منجر به خروج نخبگان از دولت می شوید؛ بنابراین ما عملکرد ها را از دستگاه های نظارتی درخواست کردیم و بر اساس این گزارش شاهد بودیم هیچ پرداختی خلاف قانون صورت نگرفته است.»

حسینی در توضیح این مطلب افزود: «حتی آن فردی که یک میلیارد تومان پاداش پایان خدمت دریافت کرده، حقوق بسیار بالایی داشته که وقتی ضرب در 30 ماه شده ، پاداشی معادل سی ماه دریافت کرده است.»

وی با ابراز تاسف از اینکه برخی حقوق های بسیار بالا و پاداش های پایان خدمت نجومی درپی خلاهای قانونی پرداخت شده است، ادامه داد: «یازده نفر از این افراد درخواست بازنشستگی داده و رئیس دستگاه ها نیز با این بازنشستگی موافقت و پاداش خود را بر اساس قانون دریافت کرده اند و جالب اینجاست که مجددا در سال 97 اعاده به کار شده اند.»

حسینی در ادامه مصاحبه با رادیو گفتوگو با اعلام اینکه چنین اقدامی در دستگاه های اجرایی خلاف قانون نبوده و بر اساس خلاهای قانونی صورت گرفته است، گفت: «هم اینک باید طرحی را پیگیری کنیم که در مجلس تصویب شود تا دیگر شاهد چنین اقداماتی نباشیم.»

این نماینده مجلس تصریح کرد: «این افراد هم حقوق بازنشستگی می گیرند و هم حقوق جدید خود را! البته از طریق کمیسیون به دستگاه های نظارتی اعلام کردیم که گزارش های خود را تا پایان شهریور به مجلس ارائه دهند.»

حسینی اضافه کرد: «طبق آئین نامه داخلی می توان دو حکم را برای این افراد اجرا کنیم تا به عنوان جرم یا تقاضای رسیدگی، به محاکم قضایی ارسال کنیم یا این پرونده را به کمیسیون اصل 90 یا دیوان محاسبات ارسال کنیم.»

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

نا شناس۴۳۴۵۳۵۱۱:۵۵:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اسماشونو بگین
ناشناس۴۳۵۲۲۶۱۷:۲۲:۴۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
چیزی که باید اصلاح بشه قوانین و تصمیماتی هست که زمینه ساز چنین سوء استفاده هائی میشه آیا این پرداخت ها و پاداش ها غیر قانونی انجام شده ؟ همین طور در بحث پیش فروش سکه آیا افرادی که سکه پیش خرید کردند کار غیر قانونی انجام دادند؟ یا در خصوص استفاده کنندگان ار ارز مسافرتی آیا افرادی که ارز گرفتند و سفر رفتند عملی عیر قانونی انجام دادند؟ باید قوانین و تصمیم گیری ها در عین شفافیت بنحوی باشه تا زمینه سوء استفاده هایی از این دست وجود نداشته باشه
ناشناس۴۳۴۵۳۹۱۱:۵۸:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۴
فکر کن اگر ژاپن بود برای کمک به اقتصاد کشور صبر مَی کردند پاداش کمتری بگیرند اینجا مدیران ارشد هول مَی زدند تو این شرایط زودتر بازنشست بشن تا بیشتر گیرشون بیاد.این مسایل حاصل تربیت غلط اجتماعی و فرهنگی است.مدیران انقلابی دهه شصت جاشونو دادن به مدیران بی تعهد و تمامیت خواه و بی مصرف.
به افرید۴۳۴۵۴۷۱۲:۰۳:۰۰ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اون وقت میگین نگران تحریم نباشیم.خزانه مردمو خودمون تاراج میکنیم
کارمند اصلاح طلب۴۳۴۵۵۱۱۲:۰۳:۴۴ ۱۳۹۷/۴/۲۴
افزایش حقوق کارمندان به میزان 10درصدی -- پرداخت پاداش مدیران بصورت نجومی
ناشناس۴۳۴۵۷۷۱۲:۱۱:۵۰ ۱۳۹۷/۴/۲۴
ومجلس همچنان خواب است
ناشناس۴۳۴۶۱۰۱۲:۲۳:۲۹ ۱۳۹۷/۴/۲۴
مدیران نجومی بگیر را در وزارت صنایع، نفت، علوم و تحقیقات، سازمان تحقیقات جهادکشاوری، مسکن و شهرسازی، و پژوهشکده ها و مدیران هیئت علمی با مرتبه استادی و بانکها و موسسات مالی باید جستجو کرد.
ناشناس۴۳۴۶۱۲۱۲:۲۴:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اصلا مهم نیست چقدر گرفته اند ببینید عملکردشان چه بوده؟ ای کاش به همان حقوق و پاداش هم راضی بودند اکثرا اهل زیر میزی هم هستند. تا قانون از کجا آورده ای برای همه از نگهبان ساده گرفته تا بالاترین مقامات اجرا نشود بقیه کارها بیشتر شبیه فیلم و شو تلویزیونی خواهد بود.
ناشناس۴۳۴۶۲۳۱۲:۲۹:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
از قول کامنت یک هموطن: اکثر این افراد در بانک مرکزی هستند. اگر در اینترنت جستجو کنید متوجه خواهید شد که دبیر کل این بانک یک میلیارد و دویست میلیون تومان پاداش بازنشستگی دریافت کرده و هنوز هم بر سر کار است!!!
علی۴۳۴۶۲۶۱۲:۲۹:۴۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
نیست خیلی همه نخبه مدیر و مدبر هستند یه وقت یهوو فرارم میکنند ول کن بابا مسخره کردین ملت و مدیریت شما ها اندازه مدیریت یک دبستان و راهنمایی نمی ارزه که به خاطرش حقوق نجومی هم میگیرن
ناشناس۴۳۴۷۲۷۱۳:۳۵:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۴
جمع کنید سفره حرامخواری از بیت المال رو بخدا ظلم دوامی نداره
ناشناس۴۳۴۷۶۵۱۳:۵۲:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۴
هردم ازاین باغ بری می رسد ، تازه تر از تازه تری می رسد......
ناشناس۴۳۴۷۷۵۱۳:۵۸:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
حتی اگر اعاده به خدمت این افراد خلاف قانون نباشد که حاکی از نقص قوانین است لکن بر خلاف اصل انصاف و مروت است در این شرایط مردم و کشور
ناشناس۴۳۴۷۸۳۱۴:۰۴:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴
خوب است به سطح مهارت و میزان حساسیت یا اهمیت شغلی این افراد هم اشاره شود واین که این اشخاص در یک شبانه روز چند ساعت صرف کارشان می کنند و چنانچه نباشند آیا قادر به جایگزین کردن دیگر اشخاص با سطح آگاهی ومهارتی آنها هستیم ؟! گاهی بعضی مسئولین به دلیل موقعیت شغلی حتی خارج از ساعات کاری ودر محیط خانه هم ملاقاتهای کاری دارندکه هزینه زیادی جهت پذیرایی از میهمانان متحمل می شوند ! آیا این موارد را هم به حساب آورده اید ؟( به این نکات اشاره کردم چون همسرم چند سالی مسئولیت دولتی در یکی از استانها را به عهده داشت . آمد ورفت های خارج از محیط کار البته مرتبط با مسائل ومشکلات استان وهزینه و وقتی که بر خانواده تحمیل می شد نه فرصت بودن با خانواده را فراهم می کرد و نه از حقوقی که ماهیانه پرداخت می شد چندان چیزی برای پس انداز کردن باقی می ماند. ) البته هدفم از این مطلب توجیهه کسانی که به ناحق حقوق های بالا می گیرند نیست .
ناشناس۴۳۴۸۷۴۱۴:۳۷:۵۰ ۱۳۹۷/۴/۲۴
خداییش مهارت و صحت و ارتباط مدارک تحصیلی و حساسیت شغلی همه مدیران فعلی توووووپ!!!! واقعا اصلا قصد.. دفاع ازاین بی سوادهای پرادعا نبود
ناشناس۴۳۴۹۴۶۱۵:۱۰:۴۳ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اگر توجیه نیست، پس چیست؟ اگر پست اینقدر بد است، پس چرا.......................
ناشناس۴۳۴۹۸۹۱۵:۳۴:۳۸ ۱۳۹۷/۴/۲۴
من موندم اینها اگه شبانه روزی کار می کنند. پس چرا غربی ها که سر ساعت میان و میرن ولی پیشرفته تر و منظم و مرتب اند؟ از وقت خانواده هم نمی زنن.
ناشناس۴۳۵۰۴۱۱۵:۵۸:۰۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
بله خیلی ها شبانه روزی کار می کنند. اما این که از خارجی ها مثال زدی دلیلش این است که یک نظم عمومی در نظام کاری برقرار است که فشار به طور یکسان بر همه وارد میشود نه یک عده شبانه روزی کار کنند ویک عده فقط نق بزنند !
ناشناس۴۳۵۰۲۱۱۵:۵۰:۰۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اگر این حرفها که میزنی یک درصد هم راست بود حق با شما بود و مطمئن باش مردم ما هم قدر آنها را میدانستند ولی اگر همان یک درصد راست بود اینها انقدر برای پر کردن جیب خود نقشه نمیکشیدند
ناشناس۴۳۴۸۶۱۱۴:۳۰:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
کدام نخبه دردولت وجوددارد که خروجش باعث مشکلات بشود ؟؟؟؟؟؟
ناشناس۴۳۴۸۸۳۱۴:۴۱:۳۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴
مشکل در این است که مدیران حق مدیریت خود را هم در حقوق بازنشستگی و هم در پاداش منظور می کنند. این خلاف اصول است. حق مدیریت نباید منظور شود. ولی چون مدیران برنامه ریزی می کنند، قانون را به نفع خود تغییر می دهند و یا تفسیر می کنند. وجه دیگر این مسیله این است که تا کسی مدیر می شود به دوستان در شرف بازنشستگی خود پست می دهد تا در هنگام بازنشستگی هم شیره این خوان گسترده را ببرند. من نمی دانم چرا یکی به این موضوع که کلید اصلی پرداختهای بالا است، نمی پردازد؟ من نمی دانم اینها پیش وجدان خود چگونه داوری می کنند؟!
ناشناس۴۳۴۹۳۷۱۵:۰۷:۴۶ ۱۳۹۷/۴/۲۴
به گزارش تسنیم، محمد حسینی با اشاره به پاداش های یک میلیارد تومانی پایان کار برخی مدیران دولتی گفت: ///// :::::::::: نوش جان و گوارای وجود ، یادتان باشد که روز حساب و قیامتی و......هست .
علی۴۳۴۹۴۰۱۵:۰۹:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴
حق مدیریت باید از پاداش و حقوق بازنشستگی حذف شود. این منشا اصلی فساد است که کسی در مورد آن صحبت نمی کند. مدیران دوستان در شرف بازنشستگی خود را در دو سال آخر مدیر می کنند. این بخش حقوق که دوره ای است چرا باید منظور شود؟ این ایراد جدی دارد که باید در قانون اصلاح شود ولی .................؟
مهرداد۴۳۵۲۱۷۱۷:۱۹:۰۳ ۱۳۹۷/۴/۲۴
این مدیران نجومی بگیر که متاسفانه خدمت موثری هم به عموم مردم انجام نداده اند به نظر میرسد که باید تقاص پس بدهند. به نظر میرسد تا دیر نشده حاکمیت راسا اقدام به تقاص اموال آنها بنماید و صرف کم درآمدها و فقرا کند.
ناشناس۴۳۵۲۷۶۱۷:۴۷:۳۶ ۱۳۹۷/۴/۲۴
بنظر شکسته نفسی شده 11 نفر بیشترند. کف نجومی رو چنده؟

پربحث‌های امروز

 1. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 2. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 3. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 4. توییت امام جمعه لواسان درباره فساد مدیران   

 5. طرح نمایندگان برای تغییر نام یک وزارتخانه + متن

 6. مقصر آقای پول است!

 7. رحمانی اعلام کرد: معادل سازی خودروهای ثبت نامی/ دستور افزایش عرضه خودرو صادر شد

 8. آماده‌سازی پرداخت مرحله دوم بسته حمایتی

 9. مردم در تنگنا هستند

 10. دفاع ابطحی از موسوی خوئینی ها: پاسخ تاریخی به حرفهای او بدهید

 11. جدیدترین ترفند در سرقت خودرو را بدانید+ عکس

 12. جزئیات حادثه حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله در لواسان + عکس

 13. روزهایی که خانه‌دار شدن‌ رویا نبود

 14. موگرینی در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کند

 15. نوبخت: از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود

 16. تشییع پیکر زنده‌یاد«حسین محب‌اهری»  

 17. سرانجام مبهم برگزیت و بحران در دولت انگیس/ جدال کوربین و ترزا می به کجا خواهد انجامید

 18. وعده جدید اروپا برای تجارت پساتحریمی با ایران

 19. پشت پرده جدایی کی‌روش از تیم‌ملی

 20. شیر و ماست کم چرب بهتر است یا پر چرب؟

 21. "پیام" به سرعت لازم برای قرار گرفتن در مدار نرسید/"سفیر" حامل "دوستی" می‌شود

 22. چرا برای برجام جشن تولد سه سالگی نمی‌گیرید؟

 23. نماینده مجلس: با طناب پوسیده‌ اروپا به چاه برجام رفتیم

 24. قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار

 25. منظم‌ترین شهر ایران  

پربحث‌های دیروز

 1. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 2. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 3. سروش: سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است/ پراید تولیدی امروز با پراید قبلی متفاوت است

 4. اعتیاد اقتصاد ایران به بوی نفت و بازگشت دوباره رشد اقتصادی به زیر صفر/ رکود تورمی تشدید خواهد شد؟

 5. حسین محب اهری درگذشت

 6. در ماه های آینده چه توطئه هایی در پیش است؟

 7. فیلمی از لحظه جدا شدن ماهواره پیام از ماهواره بر سیمرغ  

 8. واکنش روحانی به قرار نگرفتن ماهواره "پیام "در جایگاه خود

 9. نماینده ای که در چادر و کانکس زندگی می کند + تصاویر

 10. نگرانیم اما امیدواریم

 11. تصویری عجیب از رونالدو در عربستان!  

 12. واکنش عباس عبدی به مناظره جنجالی زاکانی و تاجزاده

 13. روحانی: سال‌ها در فقر زندگی کردم   

 14. ظریف: بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی نقض آزادی بیان است

 15. سرلشکر جعفری: جمهوری اسلامی ایران آنچه در سوریه دارد را حفظ خواهد کرد/ با دم شیر بازی نکنید!

 16. چرا برخی جوانان به کلی قید ازدواج را می‌زنند؟

 17. فرزندان مجری بازداشت‌شده پرس‌تی‌وی به دادگاه آمریکا احضار شده‌اند

 18. مناظره تاج‌زاده و زاکانی برای کشور مفید بود؟/ روایت نماینده مجلس هشتم از تصویب اعتبارنامه خدادادی/ انتقاد آیت‌الله جنتی از هجمه‌های اخیر به شورای نگهبان

 19. طنز/ واقعا هدف برجام چه بود؟ زنو ناوین!  

 20. وزیر راه و شهرسازی: اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمد را صرف اجاره بها می‌کنند

 21. ریس سازمان فضایی: طی شش تا هشت ماه می توانیم ماهواره با کیفیت بهتر از پیام بسازیم

 22. پورابراهیمی: گرفتار لابی دولت دربودجه هستیم/ طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین/ لایحه بودجه با شرایط جنگ اقتصادی منطبق نیست

 23. واکنش یک نماینده به پیشنهاد حذف پتروشیمی کرمان

 24. تشییع پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷  

 25. چه تعداد ایرانی یارانه می‌گیرند؟

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 3. درباره صحبت های بازیکن مشهور راجع به افغانستانی ها

 4. ناامیدی از اروپا برای حفظ برجام و تجویز دوباره مذاکره با آمریکا

 5. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 6. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 7. تشویق دختران به رقص، شگرد عجیب خوانندگان نوپا

 8. سقوط هواپیما حوالی صفادشت تهران/بوئینگ ۷۰۷ باری ارتش در فرودگاه فتح دچار سانحه شد/هواپیما 16 سرنشین داشت/15 کشته و یک مصدوم تا این لحظه/ اسامی کامل جانباختگان+تصاویر  

 9. بی حجابی اجباری!

 10. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 11. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 12. وعده حجاریان برای اغتشاش از جنوب تا شمال تهران

 13. آیا ایراد از مسلمانی ما است؟

 14. پولی شدن تونلها / طرحی که شهردار تهران از آن بی‌خبر است !

 15. با این شرایط، عقل نمی گوید: ازدواج کن

 16. ابعاد جدید فساد در خصوصی‌سازی/فروش کارخانه ۱۰هزار میلیاردی به ۷۰میلیارد تومان به یک بی‎سواد

 17. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 18. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 19. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 20. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 21. نامه عجیب استاندار اصفهان به رئیس جمهور

 22. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 23. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 24. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 25. روحانی: نه شلاق ساواک و نه شلاق بر آبرو، نتوانست هاشمی را به زانو درآورد/ به موشک های دفاعی و علمی خود فخر می کنیم؛ بزودی دو ماهواره به فضا خواهیم فرستاد

پربحث‌های امروز

 1. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 2. رحمانی اعلام کرد: معادل سازی خودروهای ثبت نامی/ دستور افزایش عرضه خودرو صادر شد

 3. آماده‌سازی پرداخت مرحله دوم بسته حمایتی

 4. مردم در تنگنا هستند

 5. روزهایی که خانه‌دار شدن‌ رویا نبود

 6. نوبخت: از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود

 7. قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار

 8. چرا دیروز معامله گران ارز نتوانستند قیمت ارز را بالا ببرند؟

 9. آیا کاهش قیمت نفت نگران کننده است؟

 10. آغاز پیش‌فروش خودرو با قیمت‌های جدید

 11. سرانه مصرف آب ایران ۷۰ لیتر بالاتر از استانداردهای جهانی/ بیشترین مصرف به حمام و شستشو اختصاص دارد

 12. ازبکستان به استرالیا رسید؛ژاپن منتظر مصاف عربستان و قطر

 13. حذف صفر از پولی ملی با کدام هدف؟

 14. پرداخت 4 هزار و 500 میلیارد تومان در مرحله اول بسته‌های حمایتی

 15. توقف پروازهای مهرآباد به دلیل ‌شرایط جوی‌ و کاهش دید افقی

 16. چند درصد مردم یارانه می گیرند

 17. افزایش ۱۴۰ تومانی نرخ دلار/ سکه ۳ میلیون و ۹۲۸ هزار تومان+ جدول

 18. پاتک چینی به رکود مسکن

 19. تب چند میلیاردی قیمت زمین در پایتخت/ چرا زمین‌های ارزان در اختیار مردم قرار نمی‌گیرد؟

 20. پالادیوم رکورد زد؛ قیمت طلا بالا ماند

 21. آپارتمان هایی با قیمت کمتر از یک میلیارد در تهران+ جدول

 22. چراغ سبز بانک آمریکایی به افزایش 10 دلاری قیمت نفت

 23. سه باور اشتباه معامله‌گران ارز

 24. همتی: سامانه رفع تعهد ارزی واردکنندگان به زودی عملیاتی می‌شود

 25. آخرین وضعیت متراژ مسکن در تهران

پربحث‌های دیروز

 1. سروش: سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است/ پراید تولیدی امروز با پراید قبلی متفاوت است

 2. اعتیاد اقتصاد ایران به بوی نفت و بازگشت دوباره رشد اقتصادی به زیر صفر/ رکود تورمی تشدید خواهد شد؟

 3. نگرانیم اما امیدواریم

 4. وزیر راه و شهرسازی: اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمد را صرف اجاره بها می‌کنند

 5. پورابراهیمی: گرفتار لابی دولت دربودجه هستیم/ طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین/ لایحه بودجه با شرایط جنگ اقتصادی منطبق نیست

 6. چه تعداد ایرانی یارانه می‌گیرند؟

 7. معرفی واحد جدید پول ایران در تلویزیون

 8. آیا آب طلا برای رفع ترس مفید است

 9. سن استخدام افزایش می‌یابد؟

 10. واکنش وزیر صنعت به اعتراض برخی خریداران خودرو

 11. کشف فساد ۲۲ میلیون دلاری در مازندران

 12. در نظام مالیاتی باید از فرد محوری به سمت سیستم محوری حرکت  کنیم

 13. مزایای برگزاری مجالس در باغ عروسی

 14. ایران در بدبینانه‌ترین حالت چقدر نفت صادر می‌کند؟

 15. بسته حمایتی افراد تحت پوشش تامین اجتماعی از شنبه واریز می‌شود

 16. سکه امروز با چه قیمتی معامله شد؟

 17. همتی: بانک‌مرکزی نیازهای ارزی را با قدرت تامین می‎کند

 18. حذف صفرها از پول، نیازمند استدلال محکم و مستدل است

 19. پوری حسینی از یک پست مهم برکنار شد

 20. بهره‌برداری از 2 هزار نیروگاه کوچک مقیاس در سطح کشور

 21. دیدار مدیرعامل بانک انصار با معاون توسعه مدیریت‌وجذب‌سرمایه معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری

 22. قیمت طلا کاهش یافت

 23. موافقت دولت با اصلاحات مصوبه ترخیص خودرو

 24. سازمان اداری و استخدامی شفاف سازی کند/ پست سازمانی " سطح امور" چیست؟ + سند

 25. یارانه نقدی دی امشب واریز می‎شود

پربحث‌های هفته

 1. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 2. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 3. ابعاد جدید فساد در خصوصی‌سازی/فروش کارخانه ۱۰هزار میلیاردی به ۷۰میلیارد تومان به یک بی‎سواد

 4. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 5. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 6. قیمت جدید انواع محصولات سایپا اعلام شد/ پراید ۳۰ میلیون تومان

 7. سروش: سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است/ پراید تولیدی امروز با پراید قبلی متفاوت است

 8. اعتیاد اقتصاد ایران به بوی نفت و بازگشت دوباره رشد اقتصادی به زیر صفر/ رکود تورمی تشدید خواهد شد؟

 9. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 10. نگاه برخی مدیران؛ رشد اقتصاد ایران و بزرگ‌ترین خیانت به اقتصاد مقاومتی

 11. افزایش ۳ برابری بودجه نهاد ریاست جمهوری

 12. رئیس کل بانک مرکزی با ترخیص خودروهای وارداتی مخالفت کرد

 13. ۸۵ ‌درصد بودجه برای ۱۵ ‌درصد شاغلان

 14. ۳۰ نکته درباره بودجه ۹۸

 15. ۵ شغل پردرآمد در ایران را بشناسید

 16. رحمانی: مردم از نوسان قیمت‌ها ناراضی هستند/ همه ما باید نظرات سازمان حمایت را بپذیریم

 17. توکلی: دولت بجای خریدار آلومینیوم المهدی و هرمزال اقساط «ساچه» ایتالیا را داد تا آبرویش نرود

 18. کلاه گشادی که در مزایده «مغان»بر سر دولت رفت

 19. جزئیات پرواز ۱۴ فروند بوئینگ ۷۰۷‌ در ایران‌/توقف تولید‌ ۷۰۷ از سال ۱۹۷۹ ‌

 20. نگرانیم اما امیدواریم

 21. سایپا: پراید ارزان ترین خودرو جهان است

 22. افزایش چند ده درصدی قیمت خودروهای داخلی تورم‌زاست

 23. اعلام دور جدید پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو

 24. روایت‌های متناقض از فروش آلومینیوم المهدی و هرمزال؛ تاراج یا حراج؟

 25. ۵.۵ میلیارد کیلووات ساعت برق تولیدی نیروگاه اتمی بوشهر تحویل شبکه شد

آخرین عناوین