مگنت-ستاره یک مربع

۱۱ مدیر دولتی پاداش نجومی گرفتند

گروه اقتصادی الف،   3970424081 ۲۵ نظر، ۸ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
۱۱ مدیر دولتی پاداش نجومی گرفتند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه برخی حقوق های بسیار بالا و پاداش های پایان خدمت نجومی درپی خلاهای قانونی پرداخت شده است گفت: «یازده نفر از این افراد درخواست بازنشستگی داده و پاداش خود را دریافت کردند و مجددا در سال ۹۷ اعاده به کار شدند.

به گزارش تسنیم، محمد حسینی با اشاره به پاداش های یک میلیارد تومانی پایان کار برخی مدیران دولتی گفت: «مجلس برای این ارقام سقف تعیین کرد تا از پرداخت رقم های بالا خودداری شود؛ بنابراین بسیاری مدیران تقاضای بازنشستگی دادند تا با قوانین قبلی پاداش خود را دریافت کنند.»

وی ادامه داد: «بسیاری دوستان اعلام کردند با این کار منجر به خروج نخبگان از دولت می شوید؛ بنابراین ما عملکرد ها را از دستگاه های نظارتی درخواست کردیم و بر اساس این گزارش شاهد بودیم هیچ پرداختی خلاف قانون صورت نگرفته است.»

حسینی در توضیح این مطلب افزود: «حتی آن فردی که یک میلیارد تومان پاداش پایان خدمت دریافت کرده، حقوق بسیار بالایی داشته که وقتی ضرب در 30 ماه شده ، پاداشی معادل سی ماه دریافت کرده است.»

وی با ابراز تاسف از اینکه برخی حقوق های بسیار بالا و پاداش های پایان خدمت نجومی درپی خلاهای قانونی پرداخت شده است، ادامه داد: «یازده نفر از این افراد درخواست بازنشستگی داده و رئیس دستگاه ها نیز با این بازنشستگی موافقت و پاداش خود را بر اساس قانون دریافت کرده اند و جالب اینجاست که مجددا در سال 97 اعاده به کار شده اند.»

حسینی در ادامه مصاحبه با رادیو گفتوگو با اعلام اینکه چنین اقدامی در دستگاه های اجرایی خلاف قانون نبوده و بر اساس خلاهای قانونی صورت گرفته است، گفت: «هم اینک باید طرحی را پیگیری کنیم که در مجلس تصویب شود تا دیگر شاهد چنین اقداماتی نباشیم.»

این نماینده مجلس تصریح کرد: «این افراد هم حقوق بازنشستگی می گیرند و هم حقوق جدید خود را! البته از طریق کمیسیون به دستگاه های نظارتی اعلام کردیم که گزارش های خود را تا پایان شهریور به مجلس ارائه دهند.»

حسینی اضافه کرد: «طبق آئین نامه داخلی می توان دو حکم را برای این افراد اجرا کنیم تا به عنوان جرم یا تقاضای رسیدگی، به محاکم قضایی ارسال کنیم یا این پرونده را به کمیسیون اصل 90 یا دیوان محاسبات ارسال کنیم.»

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۷ اَمرداد ۱۳۹۷روحانی: مدیری که به خاطر پول بازنشسته شده به درد مدیریت در نظام جمهوری اسلامی نمی‌خورد
۲۶ تیر ۱۳۹۷معاون رئیس جمهور: قوای سه‌گانه اطلاعات حقوق و مزایای خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا ثبت نکردند/ دسترسی اطلاعات به مردم نمی‌دهیم
۱۰ اردی‌بهشت ۱۳۹۷ناگفته‌هایی از حقوق‌های نجومی مقامات؛ تشکیل تنها ۳۰ پرونده تخلف برای ۱۰ هزار متخلف حقوق‌های نجومی
۱۰ اردی‌بهشت ۱۳۹۷بازنشستگی ۱۲مدیر دولتی با پاداش نجومی بالای ۶۰۰میلیون در سال ۹۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۷احمد توکلی: تاسیس سامانه ثبت حقوق برای دولت مشقتی جز رسوایی مدیران فاسد ندارد
۲۶ فروردین ۱۳۹۷بازنشستگی خودخواسته بسیاری از مدیران اجرایی در اواخرسال قبل/ضرر ۷۰۰ میلیونی بازنشستگی در سال جاری
۲۵ فروردین ۱۳۹۷اقدام عجیب سیف/ رئیس کل بانک مرکزی معاون خود را با پاداش 1 میلیارد و 200 میلیونی بازنشسته می کند و بعد از یک هفته وی را به کار بازمی گرداند!
۲۳ اسفند ۱۳۹۶احمد توکلی : معترض ترین و صریح ترین نماینده مجلس در دوره احمدی نژاد بودم/ تنها جایی که مساله املاک نجومی را پیگیری کرد، دیده بان شفافیت و عدالت بود
۲۲ اسفند ۱۳۹۶دریافت حقوق‌های نجومی در شرکت دخانیات ادامه دارد
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ اجرایی شدن ماده 29 قانون برنامه ششم برای شفافیت حقوق مسولان را دنبال خواهیم کرد /برخی مسئولین حاضر به بیان میزان حقوق دریافتی خود نیستند
۵ بهمن ۱۳۹۶افشای جزئیات جدید از پرونده حقوق‌های نجومی/ پاداش پایان خدمت یک میلیارد و 200 میلیون تومانی
۲۶ دی ۱۳۹۶عضو کمیسیون تلفیق بودجه: مدیرانی داریم که ۷۰۰ الی ۸۰۰ میلیون تومان پاداش پایان خدمت می‌گیرند

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

نا شناس۴۳۴۵۳۵۱۱:۵۵:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اسماشونو بگین
ناشناس۴۳۵۲۲۶۱۷:۲۲:۴۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
چیزی که باید اصلاح بشه قوانین و تصمیماتی هست که زمینه ساز چنین سوء استفاده هائی میشه آیا این پرداخت ها و پاداش ها غیر قانونی انجام شده ؟ همین طور در بحث پیش فروش سکه آیا افرادی که سکه پیش خرید کردند کار غیر قانونی انجام دادند؟ یا در خصوص استفاده کنندگان ار ارز مسافرتی آیا افرادی که ارز گرفتند و سفر رفتند عملی عیر قانونی انجام دادند؟ باید قوانین و تصمیم گیری ها در عین شفافیت بنحوی باشه تا زمینه سوء استفاده هایی از این دست وجود نداشته باشه
ناشناس۴۳۴۵۳۹۱۱:۵۸:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۴
فکر کن اگر ژاپن بود برای کمک به اقتصاد کشور صبر مَی کردند پاداش کمتری بگیرند اینجا مدیران ارشد هول مَی زدند تو این شرایط زودتر بازنشست بشن تا بیشتر گیرشون بیاد.این مسایل حاصل تربیت غلط اجتماعی و فرهنگی است.مدیران انقلابی دهه شصت جاشونو دادن به مدیران بی تعهد و تمامیت خواه و بی مصرف.
به افرید۴۳۴۵۴۷۱۲:۰۳:۰۰ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اون وقت میگین نگران تحریم نباشیم.خزانه مردمو خودمون تاراج میکنیم
کارمند اصلاح طلب۴۳۴۵۵۱۱۲:۰۳:۴۴ ۱۳۹۷/۴/۲۴
افزایش حقوق کارمندان به میزان 10درصدی -- پرداخت پاداش مدیران بصورت نجومی
ناشناس۴۳۴۵۷۷۱۲:۱۱:۵۰ ۱۳۹۷/۴/۲۴
ومجلس همچنان خواب است
ناشناس۴۳۴۶۱۰۱۲:۲۳:۲۹ ۱۳۹۷/۴/۲۴
مدیران نجومی بگیر را در وزارت صنایع، نفت، علوم و تحقیقات، سازمان تحقیقات جهادکشاوری، مسکن و شهرسازی، و پژوهشکده ها و مدیران هیئت علمی با مرتبه استادی و بانکها و موسسات مالی باید جستجو کرد.
ناشناس۴۳۴۶۱۲۱۲:۲۴:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اصلا مهم نیست چقدر گرفته اند ببینید عملکردشان چه بوده؟ ای کاش به همان حقوق و پاداش هم راضی بودند اکثرا اهل زیر میزی هم هستند. تا قانون از کجا آورده ای برای همه از نگهبان ساده گرفته تا بالاترین مقامات اجرا نشود بقیه کارها بیشتر شبیه فیلم و شو تلویزیونی خواهد بود.
ناشناس۴۳۴۶۲۳۱۲:۲۹:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
از قول کامنت یک هموطن: اکثر این افراد در بانک مرکزی هستند. اگر در اینترنت جستجو کنید متوجه خواهید شد که دبیر کل این بانک یک میلیارد و دویست میلیون تومان پاداش بازنشستگی دریافت کرده و هنوز هم بر سر کار است!!!
علی۴۳۴۶۲۶۱۲:۲۹:۴۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
نیست خیلی همه نخبه مدیر و مدبر هستند یه وقت یهوو فرارم میکنند ول کن بابا مسخره کردین ملت و مدیریت شما ها اندازه مدیریت یک دبستان و راهنمایی نمی ارزه که به خاطرش حقوق نجومی هم میگیرن
ناشناس۴۳۴۷۲۷۱۳:۳۵:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۴
جمع کنید سفره حرامخواری از بیت المال رو بخدا ظلم دوامی نداره
ناشناس۴۳۴۷۶۵۱۳:۵۲:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۴
هردم ازاین باغ بری می رسد ، تازه تر از تازه تری می رسد......
ناشناس۴۳۴۷۷۵۱۳:۵۸:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
حتی اگر اعاده به خدمت این افراد خلاف قانون نباشد که حاکی از نقص قوانین است لکن بر خلاف اصل انصاف و مروت است در این شرایط مردم و کشور
ناشناس۴۳۴۷۸۳۱۴:۰۴:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴
خوب است به سطح مهارت و میزان حساسیت یا اهمیت شغلی این افراد هم اشاره شود واین که این اشخاص در یک شبانه روز چند ساعت صرف کارشان می کنند و چنانچه نباشند آیا قادر به جایگزین کردن دیگر اشخاص با سطح آگاهی ومهارتی آنها هستیم ؟! گاهی بعضی مسئولین به دلیل موقعیت شغلی حتی خارج از ساعات کاری ودر محیط خانه هم ملاقاتهای کاری دارندکه هزینه زیادی جهت پذیرایی از میهمانان متحمل می شوند ! آیا این موارد را هم به حساب آورده اید ؟( به این نکات اشاره کردم چون همسرم چند سالی مسئولیت دولتی در یکی از استانها را به عهده داشت . آمد ورفت های خارج از محیط کار البته مرتبط با مسائل ومشکلات استان وهزینه و وقتی که بر خانواده تحمیل می شد نه فرصت بودن با خانواده را فراهم می کرد و نه از حقوقی که ماهیانه پرداخت می شد چندان چیزی برای پس انداز کردن باقی می ماند. ) البته هدفم از این مطلب توجیهه کسانی که به ناحق حقوق های بالا می گیرند نیست .
ناشناس۴۳۴۸۷۴۱۴:۳۷:۵۰ ۱۳۹۷/۴/۲۴
خداییش مهارت و صحت و ارتباط مدارک تحصیلی و حساسیت شغلی همه مدیران فعلی توووووپ!!!! واقعا اصلا قصد.. دفاع ازاین بی سوادهای پرادعا نبود
ناشناس۴۳۴۹۴۶۱۵:۱۰:۴۳ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اگر توجیه نیست، پس چیست؟ اگر پست اینقدر بد است، پس چرا.......................
ناشناس۴۳۴۹۸۹۱۵:۳۴:۳۸ ۱۳۹۷/۴/۲۴
من موندم اینها اگه شبانه روزی کار می کنند. پس چرا غربی ها که سر ساعت میان و میرن ولی پیشرفته تر و منظم و مرتب اند؟ از وقت خانواده هم نمی زنن.
ناشناس۴۳۵۰۴۱۱۵:۵۸:۰۵ ۱۳۹۷/۴/۲۴
بله خیلی ها شبانه روزی کار می کنند. اما این که از خارجی ها مثال زدی دلیلش این است که یک نظم عمومی در نظام کاری برقرار است که فشار به طور یکسان بر همه وارد میشود نه یک عده شبانه روزی کار کنند ویک عده فقط نق بزنند !
ناشناس۴۳۵۰۲۱۱۵:۵۰:۰۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
اگر این حرفها که میزنی یک درصد هم راست بود حق با شما بود و مطمئن باش مردم ما هم قدر آنها را میدانستند ولی اگر همان یک درصد راست بود اینها انقدر برای پر کردن جیب خود نقشه نمیکشیدند
ناشناس۴۳۴۸۶۱۱۴:۳۰:۵۱ ۱۳۹۷/۴/۲۴
کدام نخبه دردولت وجوددارد که خروجش باعث مشکلات بشود ؟؟؟؟؟؟
ناشناس۴۳۴۸۸۳۱۴:۴۱:۳۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴
مشکل در این است که مدیران حق مدیریت خود را هم در حقوق بازنشستگی و هم در پاداش منظور می کنند. این خلاف اصول است. حق مدیریت نباید منظور شود. ولی چون مدیران برنامه ریزی می کنند، قانون را به نفع خود تغییر می دهند و یا تفسیر می کنند. وجه دیگر این مسیله این است که تا کسی مدیر می شود به دوستان در شرف بازنشستگی خود پست می دهد تا در هنگام بازنشستگی هم شیره این خوان گسترده را ببرند. من نمی دانم چرا یکی به این موضوع که کلید اصلی پرداختهای بالا است، نمی پردازد؟ من نمی دانم اینها پیش وجدان خود چگونه داوری می کنند؟!
ناشناس۴۳۴۹۳۷۱۵:۰۷:۴۶ ۱۳۹۷/۴/۲۴
به گزارش تسنیم، محمد حسینی با اشاره به پاداش های یک میلیارد تومانی پایان کار برخی مدیران دولتی گفت: ///// :::::::::: نوش جان و گوارای وجود ، یادتان باشد که روز حساب و قیامتی و......هست .
علی۴۳۴۹۴۰۱۵:۰۹:۰۲ ۱۳۹۷/۴/۲۴
حق مدیریت باید از پاداش و حقوق بازنشستگی حذف شود. این منشا اصلی فساد است که کسی در مورد آن صحبت نمی کند. مدیران دوستان در شرف بازنشستگی خود را در دو سال آخر مدیر می کنند. این بخش حقوق که دوره ای است چرا باید منظور شود؟ این ایراد جدی دارد که باید در قانون اصلاح شود ولی .................؟
مهرداد۴۳۵۲۱۷۱۷:۱۹:۰۳ ۱۳۹۷/۴/۲۴
این مدیران نجومی بگیر که متاسفانه خدمت موثری هم به عموم مردم انجام نداده اند به نظر میرسد که باید تقاص پس بدهند. به نظر میرسد تا دیر نشده حاکمیت راسا اقدام به تقاص اموال آنها بنماید و صرف کم درآمدها و فقرا کند.
ناشناس۴۳۵۲۷۶۱۷:۴۷:۳۶ ۱۳۹۷/۴/۲۴
بنظر شکسته نفسی شده 11 نفر بیشترند. کف نجومی رو چنده؟
تجارت نیوز

پربحث‌های امروز

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 3. تلاش یک مدیر دولتی برای کسب سود صدها میلیاردی از واردات سیگار مارلبرو

 4. احمد توکلی: فرزندان همه مسئولان که رانت خوار نیستند/ پاسخ به پویش فرزندت کجاست موجب افزایش اعتماد عمومی است

 5. شریعتمداری اعلام کرد: ۲۵۰ میلیارد دلار ثبت‌سفارش واردات در ۴ ماه! /‌ خروج ترامپ از برجام، گلوله برفی است؛ نه بهمن ویرانگر

 6. این همه بی‌تدبیری

 7. مهاجرت از نخبگان به سطح اقشار متوسط رسید

 8. انتظار کاهشی معامله‌گران در بازار ارز/ معاملات فردایی رونق گرفت

 9. احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قابل خسارت‌های مالی به مردم و دولت

 10. وقتی پیچ 7 سانتی در بدن بیمار جا ماند!+تصاویر

 11. معاون دادستان کشور: درخواست وزیر ارتباطات برای طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر غیرقانونی است

 12. برای نجات ایران از جنگ‌ آب فقط ۵ سال وقت داریم

 13. خفاش تهران اعدام می‌شود

 14. نقشه راه رهبری برای مقابله با توطئه ترامپ

 15. رهبر انقلاب : کار کنید نگویید نمی‌گذارند! این حرف قابل پذیرشی نیست

 16. سردار مهماندار: طرح ترافیک 97 به انضباط کاری ندارد/ شرمنده مأموران‌مان هستیم

 17. عمر «ازدواج‌ سفید» در ایران چقدر است؟

 18. خوش آمدگویی پادشاه عربستان به حجاج به زبان فارسی

 19. فرزندان ربیعی کجا هستند و چه شغلی دارند؟

 20. تشریح صحنه جنایت توسط پدری که دخترش را کشت

 21. سریال خیانت!

 22. ماجرای درخواست ۵۰۰ میلیونی یک نماینده از ربیعی

 23. مشروح برنامه ۹۰؛ بررسی خشم و خون روی سکوها و فوتبالیست‌های یزدی

 24. ارزش پول هند در پایین ترین سطح تاریخ خود

 25. تمرین نظامی انصارالله یمن  

پربحث‌های دیروز

 1. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 2. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 3. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 4. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 5. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 6. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 7. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 8. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 9. پرداخت غرامت جنگی عراق به کویت

 10. سخنگوی وزارت بهداشت: شرمنده‌ام که بعضی مطب‌ها کارتخوان ندارند

 11. فرزندان «رئیس سازمان بسیج» کجا هستند؟

 12. مردم ترکیه اینگونه در برابر آمریکا به کمک اردوغان رفتند  

 13. معاون وزیر راه: خودروسازان اجازه کاهش قیمت خودرو را نمی‎دهند

 14. نماز ظریف، واعظی و تخت روانچی در حاشیه اجلاس قزاقستان  

 15. پشت پرده مطب‌های بدون کارتخوان چیست؟

 16. معاون حقوقی رئیس‌جمهور: آمریکا باید بیش از ۱۱۰ میلیارد دلار به ایران خسارت دهد

 17. فلاحت پیشه: اجرای تحریم آمریکا علیه ایران موضع شخصی حیدر العبادی است، نه دولت عراق

 18. ابتکار ترکیه برای عبور از بحران ارزی  

 19. دولت نمی‌تواند به تنهایی در مورد سهم ایران در دریای خزر تصمیم‌گیری کند/در کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در مورد سهم دریای خزر بحثی مطرح نشده است

 20. فرزندان ابطحی کجا هستند؟ + عکس

 21. بیانیه دفتر حیدرالعبادی در مورد روابط با ایران

 22. انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از فراکسیون امید/ تلاش سربازان ایرانی دولت انگیس برای براندازی/ علنی شدن دادگاه مفاسد اقتصادی/ باهنر: اصلاح‌طلبان زیرآب دولت را می‌زنند

 23. عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

 24. برنده و بازنده جدال اردوغان و ترامپ

 25. ناو فرانسه کشتی آمریکایی را در تنگه هرمز اسکورت کرد

پربحث‌های هفته

 1. نقدی بر نظر دکتر احمد توکلی در باره تأثیر قطعی 30 درصدی سابقه تحصیلی در کنکور 98

 2. آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دلار 3 هزار تومانی را 10هزار تومان کردید، باز هم می‌خواهید مذاکره کنید؟/ اروپا می‌خواهد همان کار آمریکا را انجام دهد

 3. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 4. روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

 5. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 6. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 7. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 8. یک بعدازظهر تابستانی با نماینده جوان پیشنهاد دهنده بیانیه ضد ایرانی در تورنتو

 9. روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

 10. ظریف: ناامیدی امروز مردم نتیجه سیاه نمایی منتقدان برجام است/ تضمین‌های حفظ برجام را می‌گیریم

 11. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 12. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 13. آن زن فاسد را می‌بینند و این زنان مجاهد را نه + تصاویر

 14. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 15. رهبر معظم انقلاب: هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛ این را به همه بگویید

 16. توضیحات پزشکیان درباره دخترش + واکنش پورابراهیمی

 17. رای مجلس به استیضاح وزیر کار/ خداحافظی ربیعی از دولت

 18. واکنش «جان بولتون» به پیشنهاد «روحانی» برای مذاکره با آمریکا

 19. رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه 12 ماده ای رئیس قوه قضائیه: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد/ در مورد اتقان احکام دادگاه ها دقت لازم را توصیه فرمائید

 20. "سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

 21. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 22. نهاوندیان: دولت حتما اقتصاد را مدیریت می‌کند/ بازار ارز به سمت تعادل حرکت می کند/نقدینگی در چهار سال گذشته دو برابر شد

 23. افزایش تولید داخلی، شاه‌کلید افزایش ارزش پول ملی/ بزرگ‌ترین بیماری اقتصاد کشور چیست؟

 24. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 25. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

پربحث‌های امروز

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. این همه بی‌تدبیری

 3. شریعتمداری اعلام کرد: ۲۵۰ میلیارد دلار ثبت‌سفارش واردات در ۴ ماه! /‌ خروج ترامپ از برجام، گلوله برفی است؛ نه بهمن ویرانگر

 4. انتظار کاهشی معامله‌گران در بازار ارز/ معاملات فردایی رونق گرفت

 5. احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قابل خسارت‌های مالی به مردم و دولت

 6. ارزش پول هند در پایین ترین سطح تاریخ خود

 7. ماهیگیری بانک‌ها از آب گل آلود!

 8. بازار خودرو در انتظار تصمیم رئیس‌جمهوری

 9. نماینده مجلس: تصمیم‌سازان بازار ارز و سکه باید مؤاخذه شوند

 10. شمخانی: بخش خصوصی در جنگ اقتصادی، عهده‌دار نقشی است که بسیج مردمی در دفاع مقدس ایفا کرد

 11. فرار مالیاتی پزشکان را به این شماره اطلاع دهید!

 12. اتفاق عجیب در پمپ‌بنزین‌ها؛ خرید کارت‌ سوخت!

 13. هشدار توکلی به معاون رئیس‌جمهور: قانون‌شکنی در اجرای ماده ۲۹ را متوقف کنید/ دولت، ادعای شفافيت دارد ولی تكليف قانونی خود را انجام نداد/ فساد ارکان حکومت را چون موریانه می‌خورد

 14. زمان رفع محدودیت عرضه بنزین سوپر

 15. حضور محسنی اژه‌ای در مجلس برای ارائه گزارش از برخورد با اخلا‌ل‌گران ارز

 16. میزان تولید ماهانه نفت ایران چقدر است؟

 17. تابلوی صرافی‌ها روشن شد

 18. افزایش قیمت نفت در پی کاهش تولید عربستان

 19. خروج موسسات رده‌بندی از ایران تحت فشار آمریکا

 20. اثر سقوط لیر بر اقتصاد ایران

 21. خودروهای ارزان جهانی در ایران 150 درصد افزایش قیمت داشته‌اند

 22. قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران  

 23. راهکارهای کاهش فاصله نرخ ارز در بازار آزاد و ثانویه

 24. آخرین عناوین روزنامه‌های اقتصادی

 25. مدیرعامل سازمان بنادر: برای تحریم‌ها برنامه‌های جدی داریم

پربحث‌های دیروز

 1. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 2. معاون وزیر راه: خودروسازان اجازه کاهش قیمت خودرو را نمی‎دهند

 3. عادل آذر: 13 هزار میلیارد تومان با نظارت پیشگیرانه دیوان محاسبات به خزانه بازگشت

 4. شورای نگهبان دقیقا چه چیزی را درباره FATF تایید کرد؟

 5. محسنی اژه‌ای مطرح کرد: قدردانی رییس قوه قضاییه از اجازه مقام معظم رهبری در مورد پرونده‌های اخیر اقتصادی/ دادگاه‌های علنی متهمان اخیر فساد اقتصادی، رسانه‌ای می‌شود

 6. خبرهای خوش اقتصادی جهانگیری

 7. این ۶ آدامس، قاچاق و مضر هستند + اسامی

 8. نتایج اولیه ۲۱ سال مذاکره؛ آیا «کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر» می‌تواند فرصتی برای توسعه اقتصاد دریایی باشد؟

 9. بازگشت آرامش به بازار موبایل با ورود بسته ارزی جدید

 10. پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیونی برای نوسازی بافت فرسوده

 11. معاون وزیر صنعت: آماده بازنشستگی هستم

 12. سود بانکی بالا رفت؟

 13. نوبخت: بهبود وضعیت اقتصادی کشور به زودی

 14. تعداد صرافی‌های مجاز به ۶۴۰ رسید

 15. رحمانی فضلی: این شأن اقتصادی ایران نیست

 16. رهبر انقلاب امروز به کدام نامه اشاره کردند؟

 17. قیمت امروز سکه و ارز در بازار

 18. برنامه قطعی احتمالی برق تهران + جدول

 19. توقف تولید چند سواری خودرو

 20. سود سرشار آمریکا از درماندگی کانادا در فروش نفت

 21. تهران - تبریز با ۱۶۰ کیلومتر سرعت!

 22. از دریافت کنندگان ارزدولتی مابه‌التفاوت دریافت میشود

 23. راه‌های موفقیت در مناقصات بین المللی

 24. اتمام‌حجت با تخلف پرواز‌های چارتری

 25. جزئیات بیشتر از پرونده تخلفات شهردار زابل

پربحث‌های هفته

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. نهاوندیان: دولت حتما اقتصاد را مدیریت می‌کند/ بازار ارز به سمت تعادل حرکت می کند/نقدینگی در چهار سال گذشته دو برابر شد

 3. افزایش تولید داخلی، شاه‌کلید افزایش ارزش پول ملی/ بزرگ‌ترین بیماری اقتصاد کشور چیست؟

 4. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 5. صندوق بین المللی پول: ایران پانزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا می‌شود + جدول

 6. بسته جدیدی ارزی دولت و ضعف‌های آن

 7. نقد توکلی نسبت به بسته ارزی دولت/ به نظر می رسد دولت از دلار هشت هزار تومانی بدش نیامده است  

 8. ۱۴ پیشنهاد «نعمت‌زاده» برای درمان ارزی کشور

 9. پورابراهیمی: از آقای ربیعی به دادگاه شکایت خواهیم کرد/ پرونده کاملا مبسوطی از تخلفات او تهیه شده؛ به اطلاع مردم می‌رسانیم

 10. دولت؛ اصلاح طلبان و جریان انقلاب/ دولت چه میزان در بهبود وضع موجود می‌تواند مؤثر باشد؟

 11. ثروت‌هایی که باد برای خریداران سکه آورد و مردمی که انتظار برخورد با تبعیض را دارند

 12. معاون وزیر راه: خودروسازان اجازه کاهش قیمت خودرو را نمی‎دهند

 13. درج قیمت بر تابلوها/ صرافی‌ها رسما کار خود را آغاز کردند

 14. شرط موفقیت بسته ارزی جدید دولت/ بانک‌ها در رشد نقدینگی چقدر نقش دارند؟

 15. عوامگرایی و فشرده سازی فنر گونه/ علت جهش های قیمت ارز در هر دولت

 16. فرشاد مومنی: رانت‌جویی را برای بقای خود متوقف کنید/ انتقاد از سخنان«بسیار غم انگیز» رئیس جمهور و رئیس بانک مرکزی

 17. نهاوندیان: فرمانده اقتصادی دولت رئیس‌جمهور است/ هر وقت تغییر نیاز باشد، تصمیم می‌گیرند

 18. شریعتمداری: ذخایر کالاهای اساسی کافی است/ مردم نگران نباشند

 19. ادامه کاهش قیمت سکه در بازار / قیمت روز طلا، ارز و سکه

 20. نقش غول نقدینگی و خروج سرمایه/ آیا مسئله‌ واقعی اقتصاد ایران ارز است؟

 21. فهرست کالاهای مشمول ارز ۴۲۰۰ تومانی منتشر شد+ جدول

 22. قیمت طلا و ارز در بازار امروز؛ سکه به ۳ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان رسید

 23. آذری جهرمی: اگر تلگرام را از ریشه هم در بیاوریم آیا آنکه به دنبال هجمه به جمهوری اسلامی است، مسئله‌اش حل می شود؟/ باید به راه حل درست برسیم

 24. این همه بی‌تدبیری

 25. شریعتمداری اعلام کرد: ۲۵۰ میلیارد دلار ثبت‌سفارش واردات در ۴ ماه! /‌ خروج ترامپ از برجام، گلوله برفی است؛ نه بهمن ویرانگر

آخرین عناوین