نجفی استعفا داد/ محسن هاشمی: در اولین جلسه بعد از نوروز استعفای نجفی بررسی می شود

گروه اجتماعی الف،   3961223066 ۴۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
نجفی استعفا داد/ محسن هاشمی: در اولین جلسه بعد از نوروز استعفای نجفی بررسی می شود

شهردار تهران استعفای خود را تقدم شورای شهر تهران کرده است و هم اکنون در جلسه شورای این موضوع در حال بررسی است. این در حالی است که با این حال احمد مسجد جامعی، عضو شورای شهر تهران خبر استعفای شهردار تهران را تایید کرد.

به گزارش الف، از صبح امروز منابع خبری و خبرگزاریها خبر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران را اعلام کردند. البته برخی اعضای شورای شهر این موضوع را تکذیب کردند.

محسن هاشمی پس از جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: همانطور که احتمالا در اخبار شنیده‌اید از عصر روز گذشته استعفایی را از دکتر نجفی دریافت کردیم و امروز هم با حدود 20 نفر از اعضای شورای شهر طی جلسه‌ای موضوع را بررسی کردیم. موضوع استعفای نجفی یک مشکل جدید پزشکی وی است.

هاشمی اظهار کرد: می‌دانیم که اطلاعات پزشکی را نمی‌توان علنی کرد هر چند که از کم و کیف مشکل باخبر هستم اما بحث شخصی و خصوصی است.

وی افزود: با توجه به اینکه شورای شهر باید در جلسه علنی این موضوع را بررسی کند در این جلسه هم اندیشی تصمیم گرفتیم که آقای نجفی بر اساس قانون باید وظایف خود را تا اولین جلسه رسمی شورای شهر در سال آینده ادامه دهد و شهر را با معاونین اداره کند تا ان‌شاء الله مشکلی ایجاد نشود.

رییس شورای شهر تهران افزود: در اولین جلسه بعد از نوروز مسئله استعفای نجفی با حضور خود وی برگزار می‌شود.

 وی در ادامه با بیان اینکه موضوع استعفای نجفی در اولین جلسه بعد از نوروز بررسی می شود گفت:  در این جلسه که با حضور نجفی برگزار خواهد شد دلایل استعفای نجفی بررسی خواهد شد و اگر توضیحات قانع کنند باشد اعضا استعفا را می پذیرند و اگر اعضا دلایل را قانع کننده ندانند شهردار باقی می‌ماند؛ اما هیچ جای نگرانی نیست چراکه تیم شهرداری به وظایف خود عمل خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته شده است که شهردار تهران از عدم حمایت و موضع گیری اعضای شورا در خصوص حواشی برج میلاد دلخور است، تصریح کرد: من دلخوری آقای نجفی از اعضای شورا را تکذیب می‌کنم؛ چرا که هیچ وقت در مورد دلخوری چیزی به ما نگفته‌اند و دو شب گذشته هم جلسه دوستانه‌ای برای رونمایی از تندیس آیت الله هاشمی رفسنجانی داشتیم و دلخوری وجود نداشت.

هاشمی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا اعضای شورا موافق و یا مخالف استعفا هستند، گفت:‌ من نمی‌توانم در مورد نظر اعضای شورای شهر صحبت کنم و طبیعی است که 21 نفر ناراحت هستیم که شهردار استعفا داده است؛ اما مشکل نجفی پزشکی است و باید از خودشان در مورد این موضوع شخصی سوال بپرسیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا فشارهای سیاسی در استعفای وی نقش داشته است، ادامه داد: هرچند آقای نجفی فشارهای زیادی تحمل کرده اما تصمیم داشت تا به دلیل این فشارها استعفا ندهد، تا اینکه این مشکل جدید پزشکی حادث شد که استرس پذیر هم نیست و دکتر به وی تاکید کرده تا از فضای پراسترس دور باشد و این در حالی است که در شهرداری فشار و استرس زیاد است.

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا شما بازداشت شهردار تهران و آزاد شدن وی با قید وثیقه را تایید می‌کنید؟ گفت: این موضوع را از خودشان و دادستان بپرسید و من هم این موضوع را شنیده‌ام.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره این که آیا شما شهردار بعدی تهران می‌شوید؟ تصریح کرد: من قصد چنین کاری ندارم.

هاشمی در پاسخ به سوالی درباره گزینه‌های شهرداری، گفت:‌ از آنجا که هنوز در مورد قبول و رد استعفای آقای نجفی تصمیمی گرفته نشده و اعضای شورای شهر نظر خود را نداده‌اند هیچ گمانه زنی نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه باید از نجفی بابت بیان صادقانه بیماری‌اش تشکر کرد گفت:‌ بسیاری از آدم‌های  سیاسی برای آنکه به کارشان ادامه دهند بیماری خود را پنهان می کنند اما این موضوع در مورد نجفی کاملا متفاوت است

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که باورمان نمی‌شود که نجفی تنها به دلیل مسائل پز شکی استعفا  داده است، گفت: بعضی از اعضای شورای شهر نیز چنین تصوری داشتند اما بعضی از اعضا با پزشک وی تماس گرفتند و وی آن را تایید کردند و بعدا می توانید از خودشان این موضوع را پیگیری کنید و اگر تمایل داشتند می‌توانید پرونده پزشکی‌شان را ببینید.

هاشمی با بیان اینکه قبول نمی‌کنم که شهردار شوم گفت: ریاست استرس زا است و پست شهرداری نیز استرس زیادی دارد و من هنوز جوان هستم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا شورا در خصوص حواشی برج میلاد سکوت کرد؟ گفت: اگر دادستان موضع نمی‌گرفت ما حتما مواضع خود را اعلام می‌کردیم اما اصولا بعد از آنکه دادستان وارد می‌شود باید منتظر نظر و نتایج دادستانی باشیم.

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه روز گذشته در داخل صحن علنی بودم که استعفای نجفی را متوجه شدم، گفت: بعد از آن جلسه‌ای با نجفی داشته و با جهانگیری نیز که نماینده دولت است صحبت کرده و تلفن‌های زیادی نیز داشتم که از دلایل استعفا مطمئن شوم و بعد از آن با هیات رئیسه جلسه‌ای داشته و تمامی اعضای شورای شهر را برای جلسه امروز ظهر دعوت کردم و در نامه قید شد که جلسه ضروری است اما در مورد محتوای جلسه چیزی نگفتم و 24 ساعت نیز از این اتفاق نمی‌گذرد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با جهانگیری در مورد استعفای نجفی صحبت کردید، گفت: جهانگیری به دلیل آنکه در بدنه دولت قرار دارد در این خصوص با وی صحبت کردیم.

هاشمی درباره اینکه چه ویژگی‌هایی را برای انتخاب شهردار جدید در نظر دارید؟ تصریح کرد: از آنجایی که هنوز تصمیمی در مورد پذیرش و یا عدم پذیرش استعفا نگرفته‌ایم در این خصوص صحبت نمی‌کنم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا میثاق‌نامه اجرایی شده است یا خیر؟ گفت: میثاق نامه برای ما بود که از شورا خارج نشویم.

هاشمی در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا نجفی نمی‌توانست که همزمان شهردار باشد و مورد درمان قرار گیرد با بیان اینکه این یک تصمیم شخصی و خانوادگی از سوی نجفی است، گفت: این مشکل جدید نجفی اخیرا به دلیل استرس‌ها ایجاد شده و امیدواریم هر چه زودتر وی بهبود یابد.

شهردار تهران استعفای خود را تقدیم اعضای شورای شهر تهران کرد

بنابراین گزاش، این خبر را خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) در گفتگو با یک منبع آگاه تایید کرده استِ همچنین دیگر منابع صحت این موضوع را تایید کرده اند.

هر چند که خبر دقیقی در این مورد اعلام نمی شود، اما یک منبع آگاه در این مورد به الف، گفت: محمدعلی نجفی شهردار تهران استعفای خود را تقدیم اعضای شورای شهر تهران کرده و در جلسه امروز شورا این موضوع در حال بررسی است و باید اعضای شورای شهر با آن موافقت کنند.

فارس هم در این مورد نوشت: یکی از اعضای شورای شهر که نخواست نامش فاش شود، گفت نجفی استعفای خود را نوشته است و استعفا به دست محسن هاشمی رئیس شورای شهر رسیده است ولی هنوز به دست اعضای شورا نرسیده است.

وی با بیان اینکه هنوز اعلام رسمی در این زمینه نشده است، افزود: قرار نیست اعضای شورا در این باره حرفی بزنند.

وی در خصوص علت استعفای نجفی، گفت: نجفی علت استعفای خود را دوباره بیماری اعلام کرده است.

این عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای شورای شهر با استعفای نجفی موافقت می‌کنند، گفت: هنوز در این زمینه بررسی صورت نگرفته است.

ایرنا هم به نقل از یک مقام آگاه روز چهارشنبه نوشت: محمدعلی نجفی شهردار تهران صبح امروز استعفای خود را تقدیم شورای شهر کرده است. 

به گفته وی، موضوع استعفای شهردار تهران و موافقت و یا مخالفت با آن باید در جلسه شورا مطرح و توسط اعضای شورا بررسی شود. 

صبح امروز اخباری مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران در فضای مجازی منتشر شد. 

این درحالی است که زهرانژادبهرام، حسن رسولی و حجت نظری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با ایرنا، اخبار منتشره مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی را تکذیب کردند.

به گزارش الف احمد مسجدجامعی، عضو شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: استعفای نجفی، شهردار تهران صحت دارد.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۷۵۴۰۰۱۰:۵۴:۳۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
شهرداری مدیریت جهادی نه مدیریت اشرافی و نمایشی و عوض کردن نام خیابون ها و...
ناشناس۲۷۵۸۳۷۱۶:۲۷:۱۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
همان بهتر که استعفا داد روزنامه همشهری 500 تومانی یکدفعه شد 1000 تومان! عوارض شهرداری. و پسماند هم تا 95 درصد گران شده!
ناشناس۲۷۵۹۱۶۱۷:۵۹:۰۰ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
بعد از کرباسچی ما چنین فردی ندیدم که شما میگویی
ناشناس۲۷۵۴۰۲۱۰:۵۵:۱۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
قالیباف کجایی ؟ یادت بخیر..
ناشناس۲۷۵۴۰۵۱۰:۵۵:۵۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خیابون ها رو به نام دوستاشون زدن ، رفتن !!
ناشناس۲۷۵۴۱۰۱۰:۵۸:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
شما اصلاح طلبان پیگیر همان کنسرت و ورود زنان به ورزشگاه باشید، هر موقع وارد کار اجرایی شدید ، افتضاح اوردید.
ناشناس۲۷۵۴۲۱۱۱:۰۳:۵۹ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
تو جایگاهی که قالیباف روزی ۱۵ ساعت کار می کرده ، طبیعی است که با روزی ۴ ساعت کار ، نمی شه مردم رو راضی کرد..
ناشناس۲۷۵۴۲۳۱۱:۰۵:۱۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
لطفا این خبر کذب را برداریید
ناشناس۲۷۵۴۲۵۱۱:۰۸:۲۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اصلاح طلبها نشان دادند فقط به فکر قدرت طلبی و ثروت اندوزی هستند... مجلس و دولت و شورای شهر و شهردار اصلاح طلب را به عینه دیدیم... هر چند از اصول گراها هم خوشم نمیاد ولی باز اونها یه تکونی می خورند اما اینا نه
هوشیار۲۷۵۴۳۰۱۱:۱۳:۰۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
به سلامت
ناشناس۲۷۵۴۴۳۱۱:۲۵:۳۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
این دردش چیه که پست می گیره سر چند ماه استعفا میده! یا استعفاش میدن! خوب نیا کلا!
ناشناس۲۷۵۴۷۳۱۱:۵۹:۱۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اصلاح طلبها چه غوغایی برای انتساب آقای نجفی به عنوان شهردار تهران به پا کرده بودند، میگفتند اگر ایشان شهردار بشود تهران چنین می شود و چنان می شود! خوشبختانه هم شورای شهر تهران، هم شهردار و هم دولت همه از نظر سیاسی یکدست و همسو بودند و هیچ عذر و بهانه ای برای اصلاحطلبان باقی نماند تا مشکلات موجود شهر تهران مانند آلودگی روزافزون هوا و ترافیک و... را توجیه کنند. حقا که این گردونه روزگار گرد است.
ناشناس۲۷۵۴۷۵۱۲:۰۱:۴۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
معلوم بود اخر مجبور به استعفاش میکنن! فشار روش زیاد بود متاسفانه و تندروها همیشه دنبال همینن
ناشناس۲۷۵۴۸۴۱۲:۱۰:۵۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
من موندم این با این همه بیماری چه اصراری داشته شهردار بشه.
ناشناس۲۷۵۵۰۲۱۲:۲۲:۰۹ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
علت استعفا کاملا مشخص است
ناشناس۲۷۵۷۸۸۱۵:۳۰:۱۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
علتش اینه که بین اقایان جهانگیری و هاشمی قراره یکشون شهردار بشه تا اماده انتخابات ریاست جمهوری بعدی بشن
ناشناس۲۷۵۸۲۱۱۶:۰۱:۰۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
عجب این تیپ طلبکاری تمومی نداره
ناشناس۲۷۵۸۷۴۱۷:۱۱:۱۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
ناتوانی در مدیریت و بی عرضگی و البته سیاسی بازی
ناشناس۲۷۵۵۳۱۱۲:۳۸:۱۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خدایا شاهد باش که در چند سال اخیر تصمیم گیران در دولت تنها بخاطر راضی نگهداشتن یکی از بندگان بسیار کوچکت بنام ( آقای دکتر نجفی ) چه کارهایی که نکرده اند و چه حقوقی از هشتاد میلیون بنده دیگرت تضییع نکردند .
ناشناس۲۷۵۵۴۱۱۲:۴۷:۴۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
به امید رفتن همه اسلاح تلبا
ناشناس۲۷۵۵۴۳۱۲:۴۸:۱۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
والله ما میگیم ایشون پیر شدن ولی بعضی ها باور نمی کنند. اگرچه جوونی هاشم گلی به سر مملکت نزد
امیر۲۷۵۵۴۴۱۲:۴۸:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
لطفا با استعفای ایشان موافقت کنید. عملکردشان قوی نبوده است
خلیل۲۷۵۹۴۵۱۸:۱۸:۳۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چون حیف و میل نکرده............
ناشناس۲۷۵۵۵۷۱۲:۵۰:۱۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مبارک است انشاله
ناشناس۲۷۵۵۶۶۱۲:۵۳:۵۰ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چه قدر وقت وانرژی وبودجه مملکت باید صرف شهردار تهران بشه .ایشون دوره قبلی پستشون هم به بهانه بیماری استعفا دادند .اصلاح طلبان فقط بلدند شعار آزادی وشعارهایی بدن که جنجال ایجاد کنه .همین شورای شهر وشهرداری رو ببینین .یعنی از میون این همه آدم باید یک نفر که مریض هست بشه شهردار تهران بعد از شش ماه هم استعفا بده.شهردار قبلی تهران 14سال تو این شهر مدیر بود وانصافا ثبات مدیریتی تو این مملکت خیلی بهتر از تعویض مدیریتی هست.
ناشناس۲۷۵۵۷۲۱۲:۵۶:۲۶ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اسلاحطلبای بیچاره
ناشناس۲۷۵۵۸۰۱۲:۵۹:۵۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مطمئنا علت استعفا به جشن برج میلاد و تشکیل پرونده فساد مالی برای شهردار قبلی هیچ ارتباطی ندارد!!!
ناشناس۲۷۵۶۰۰۱۳:۰۹:۱۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
بقول قالی باف این اصلاحاتچی ها اهل کار نیستند
ناشناس۲۷۵۶۰۴۱۳:۰۹:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مردم تهران همین شهردار و شورای شهر حقشونه قالیباف و چمران برای شما مردم قدر نشناس واقعا حیف بودند
ناشناس۲۷۵۶۱۰۱۳:۱۴:۳۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خوشحال باشین ، دست بزنید برای خودتان ، شماها یه ذره دلتون برای این مملکت نمی سوزه، نمی دونیم با این کاراتون دوتا مدیر باسواد پاکدشت داریم رو از کار دلسرد می کنید فقط به خاطر منفاع حزبی، واقعا متاسفم
عدالت۲۷۵۶۲۱۱۳:۲۰:۵۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
قرار بود طرحی نو در اندازند وسقف فلک را بشکافند چه شد این ادعا ها اصولا توان و ادعا نسبت معکوس با هم دارند مهمترین کار اقایان مدعی در این مدت تغییر نام یک بزرگراه بنام هاشمی رفسنجانی خرید یک خودرو ویک تبلت برای اعضای شورا استخدام فرزند اقای حاجی وزیر دولت خاتمی در مجموعه همشهری و خرید یک ماشین 120 میلیونی برای رسانه همشهری غایب در بحرانهای مانند کولاک و برف سکوت امثال جناب جهانگیری در برابر کتک خوردن دستفروش بوسیله ماموران شهرداری در تهران- {جنجال امثال جناب جهانگیری به کتک خوردن دستفروش بوسیله ماموران شهرداری در یکی از شهرهای شمالی و نسبت دادن ان به قالیباف در مناظره در حالی که قالیباف در این مورد هیچ نقشی نداشت )
امیر حسین سلطان/تهران۲۷۵۶۲۳۱۳:۲۲:۳۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
امیدوارم این خبر درست باشد. اتفاقا همین چند روز قبل بود که طی کامنتی ذیل یکی از مطالب الف(نمی دانم بالاخره درج شد و یا نشد!) به صراحت نوشته بودم من اگر جای جناب شهردار تهران می بودم از این سمت و مسئولیت استعفا می کردم و عطایش را به لقایش می بخشیدم.
ناشناس۲۷۵۶۳۶۱۳:۳۲:۰۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
فشارهای سیاسی اجازه کار کردن به آقای نجفی رو نداد
ناشناس۲۷۵۶۴۰۱۳:۳۶:۳۴ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مدیر مردمی حاضر نیست به هر قیمتی توی یک پست باشه از انتخاب لیست امید مفتخریم
ناشناس۲۷۵۶۸۶۱۴:۱۱:۴۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
این شهردار بودن و نبودنش یکی است
ناشناس۲۷۵۷۲۸۱۴:۳۶:۱۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مگر شهردار شدن کار هر کسیه ؟
ناشناس۲۷۵۷۴۲۱۴:۴۵:۲۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
پوست موزی زیر پایش انداختند!
مجید۲۷۵۷۸۳۱۵:۲۵:۴۴ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دکتر قالیباف کجایی؟ یادش به خیر تهران سالهای پیش دم عید چه حال و هوایی داشت امسال انگار نه انگار
ناشناس۲۷۵۹۱۹۱۷:۵۹:۳۹ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
شهردار خیلی راحت استعفا میده .شورا هم رفت تا 15فروردین دوباره بیان .شهرداری این وسط باید بیست روز با سرپرست اداره بشه.شهردار هم راحت میرن تعطیلات
ناشناس۲۷۵۹۴۱۱۸:۱۶:۲۹ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
ایشان کثیر الاستعفا هستند: سمتهای آقای نجفی از زمان روی کار آمدن دولت روحانی: 1- رییس سازمان میراث فرهنگی: 5 ماه و 11 2- دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت: 6 ماه و 9 روز 3- سرپرست وزارت علوم: 3 ماه و 5 روز 4- شهردار تهران: 7 ماه و 13 روز در هیچ مسئولیتی بیشتر از 1 سال حضور نداشته.
سید۲۷۵۹۵۶۱۸:۲۸:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دیگه راحت میره کیش استراحت
ناشناس۲۷۵۹۵۷۱۸:۳۰:۰۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
متاسفم برای شماها ، فقط بخاطر سیاسی کوچکترین امید برای تغییر ایران به سوی پیشرفت از بین می‌بریم ،
ناشناس۲۷۶۰۱۱۱۹:۵۴:۰۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اصلاح طلبان فقط از مردم طلب دارند کاری انجام نمی دهند..................یادت به خیر قالیباف
ناشناس۲۷۶۰۴۹۲۱:۰۵:۳۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اقای محسن هاشمی پست شهرداری و بعد ریاست جمهوری هدف گرفته است
ناشناس۲۷۶۱۰۸۲۲:۳۵:۴۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خدای نکرده اگه تو این یک هفته مانده به عید زلزله ای چیزی بیاد یا حادثه ای شبیه پلاسکو اتفاق بیافته با این وضع بیماری نجفی کی قراره اوضاع رو مدیریت کنه. به نظر من وزیر کشور باید شخصا ورود کنه و تا انتخاب شهردار جدید سرپرستی برای شهرداری تعیین کنه.
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتریهمراه ایمن

پربحث‌های اخیر

 1. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 2. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 3. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 4. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 5. کیف ضد گلوله+عکس

 6. ملاقات‌های کری و ظریف پرونده قضایی شد

 7. پشت پرده انتصاب «سیف» از زبان نماینده مجلس؛ حاشیه امن روحانی برای مشاورش

 8. دولت، رانت فولاد و پتروشیمی را سرسفره فقرا ببرد

 9. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 10. دلار ۱۴۰۰۰ تومانی پروژه است  

 11. هزینه سفر روحانی به نیویورک چقدر است؟

 12. وزیر راه غرق در مشکلات مردم  

 13. توقیف موتورسیکلت‌های چند صد میلیونی توسط پلیس+ عکس  

 14. دلارهای دلالان از کجا می‌آید؟

 15. دستگیری عضو شورای شهر بناب

 16. مراسم عزاداری در هیات علی پروین با حضور دایی و اهالی فوتبال  

 17. دو زلزله متوالی هفتکل خوزستان را لرزاند

 18. واکنش وزیر راه به سانحه اتوبوس مسافربری

 19. تماس چاووش اوغلو با ظریف درباره توافق ادلب/نشست ایران، روسیه و ترکیه در نیویورک

 20. سهم چینی‌ها از بازار خودروی ایران چقدر است؟

 21. روزنامه آرمان: هزینه اربعین عین سود است

 22. اعلام برائت زمان و مکان نمی طلبد

 23. وقوع سرقت مسلحانه در ارومیه/سارقان تحت تعقیب هستند

 24. خوراکی‌هایی که خونتان را مانند آینه می‌کند

 25. تنظیم بازار گوشت؛ نوش‌دارو بعد از مرگ سهراب!

پربحث‌های دیروز

 1. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 2. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 3. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 4. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 5. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 6. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 7. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 8. یک بانوی مداح پاسخ می‌دهد/کسی با دفترچه و بلندگو مداح نمی‌شود/ انتقاد از خیابان‌گردی خانم‌ها در محرم

 9. حضور مادورو در رستوران گران قیمت جنجال به پا کرد+ عکس

 10. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 11. راغفر:آزادسازی نرخ ارز در راستای سیاست‌های شوک درمانی است

 12. طلبه مضروب مشهدی درگذشت

 13. چرا سکه و ارز آرام نمی‌گیرد؟

 14. معرفی فیلم برای اسکار؛ هیاهوی بسیار برای هیچ

 15. کیف ضد گلوله+عکس

 16. ظریف: یکشنبه آینده به نیویورک می‌روم

 17. طعنه عادل فردوسی‌پور به حسین رضازاده

 18. ملاقات‌های کری و ظریف پرونده قضایی شد

 19. پشت پرده انتصاب «سیف» از زبان نماینده مجلس؛ حاشیه امن روحانی برای مشاورش

 20. پدر شهید احمدی روشن: هیچ مذاکره‌ای با آمریکای جنایتکار نداریم/ با پیروی از ولایت از گردونه‌های سخت عبور می‌کنیم

 21. دولت، رانت فولاد و پتروشیمی را سرسفره فقرا ببرد

 22. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 23. دلار ۱۴۰۰۰ تومانی پروژه است  

 24. تب بازار خودرو پایین نیامد/ آخرین قیمت خودروها در بازار

 25. هزینه سفر روحانی به نیویورک چقدر است؟

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک پیشنهاد برای حل معضل پرداخت سکه به عنوان مهریه

 3. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 4. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 5. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 6. روحانی: در برابر جنگ اقتصادی دشمن سر مشق مردم ما عاشورا است/ رشد اقتصادی کشور در ۴ سال گذشته نسبت به ۳۵ سال گذشته به طور متوسط ۲ برابر بوده است

 7. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 8. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 9. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 10. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 11. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 12. عوامل خارجی یا داخلی؛ کدام یک در بی‌ثباتی‌های ارزی موثرتر بود؟

 13. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 14. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 15. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 16. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 17. حمله ماموران آل سعود به «تکایا» و «خیمه‌های عاشورایی» در قطیف +عکس و فیلم

 18. خواننده معروف ممنوع الکار شد

 19. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 20. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 21. طرح جدید نمایندگان مجلس برای لغو ممنوعیت واردات خودرو + جزئیات

 22. داستان کمبود دارو به نسخه‌های همسر وزیر بهداشت هم رسید + عکس

 23. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 24. ادامه چالش دو تابعیتی‌ها/ پاسخ ابوترابی به واعظی: اگر نام افراد دوتابعیتی‌ اعلام شود موارد بسیاری روشن می‌شود/ عدم انتشار اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه است

 25. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

پربحث‌های اخیر

 1. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 2. دستگیری عضو شورای شهر بناب

 3. مراسم عزاداری در هیات علی پروین با حضور دایی و اهالی فوتبال  

 4. ابوترابی فرد: عاشورا راه را برای تحقق اراده ملت هموار کرد

 5. شکایت علیه فیس‌بوک به دلیل تبلیغات کاریابی مردانه

 6. حسینیه‌ای که دشمن از آن سیلی محکم خورد

 7. مراسم عزاداری شب تاسوعا با حضور رهبر انقلاب برگزار شد  

 8. توصیه ایمنی آتش نشانی به هیات‌ها و تکیه‌ها

 9. امکان مطالبه خسارت توسط زن در صورت برهم خوردن نامزدی

 10. پیکر طلبه مضروب مشهدی در بارگاه منور رضوی تشییع شد

 11. برخورد سازمان اطلاعات سپاه با عناصر عرفان‌های نوظهور

 12. سرقت مسلحانه در طلا فروشی ارومیه

 13. محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات

 14. تعطیلات زمستانی مدارس در راه است

 15. جزئیات نحوه برگزاری آزمون دکتری ۹۸ اعلام شد

 16. منش آقازادگی با کدام سبک از زندگی؟

 17. بارش باران و هشدار طغیان رودخانه‌ها/ آسمان تهران بارانی می‌شود

 18. کشورهایی که بالاترین شمار مرگ و میر کودکان را دارند

 19. پلیس، شورا و شهرداری تهران برای کاهش ترافیک مهرماه چه برنامه‌ای دارند؟

 20. هشت علت مهاجرت جمعیت در ایران+ جدول

 21. تسلیت لاریجانی برای جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه تصادف کاشان

 22. خرید و فروش نوشت‌افزار پایین‌تر از حد انتظار

 23. واکنش وزارت ارتباطات به اظهارات دبیر شورای عالی فضای مجازی

 24. هزینه تهیه قیمه نذری چقدر تمام می‌شود؟

پربحث‌های دیروز

 1. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 2. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 3. دستگیری عضو شورای شهر بناب

 4. مراسم عزاداری در هیات علی پروین با حضور دایی و اهالی فوتبال  

 5. یک نماینده مجلس: دولت برای تعطیلی ۷ روزه مدارس لایحه دهد

 6. افزایش زندانیان مهریه بدلیل وضعیت اقتصادی

 7. ابوترابی فرد: عاشورا راه را برای تحقق اراده ملت هموار کرد

 8. شکایت علیه فیس‌بوک به دلیل تبلیغات کاریابی مردانه

 9. حسینیه‌ای که دشمن از آن سیلی محکم خورد

 10. مراسم عزاداری شب تاسوعا با حضور رهبر انقلاب برگزار شد  

 11. توصیه ایمنی آتش نشانی به هیات‌ها و تکیه‌ها

 12. امکان مطالبه خسارت توسط زن در صورت برهم خوردن نامزدی

 13. پیکر طلبه مضروب مشهدی در بارگاه منور رضوی تشییع شد

 14. برخورد سازمان اطلاعات سپاه با عناصر عرفان‌های نوظهور

 15. سرقت مسلحانه در طلا فروشی ارومیه

 16. محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات

 17. تعطیلات زمستانی مدارس در راه است

 18. جزئیات نحوه برگزاری آزمون دکتری ۹۸ اعلام شد

 19. منش آقازادگی با کدام سبک از زندگی؟

 20. بارش باران و هشدار طغیان رودخانه‌ها/ آسمان تهران بارانی می‌شود

 21. کشورهایی که بالاترین شمار مرگ و میر کودکان را دارند

 22. هشت علت مهاجرت جمعیت در ایران+ جدول

 23. پلیس، شورا و شهرداری تهران برای کاهش ترافیک مهرماه چه برنامه‌ای دارند؟

 24. تسلیت لاریجانی برای جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه تصادف کاشان

 25. خرید و فروش نوشت‌افزار پایین‌تر از حد انتظار

پربحث‌های هفته

 1. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 2. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 3. داستان کمبود دارو به نسخه‌های همسر وزیر بهداشت هم رسید + عکس

 4. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

 5. وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

 6. آیا پارک لاله تهران پولی شده است؟

 7. دستور ویژه دادستان کل کشور در پی هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت رقیه (س) در یک روزنامه

 8. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 9. واکنش ثبت احوال به تعویض نام خانوادگی توسط آقازاده‌ها

 10. توهین عضو اصلاح طلب شورای شهر نیشابور به عزاداران حسینی +عکس

 11. فتاح: باید از صبر مردم در این چند ماه آب شویم

 12. نماینده مجلس: شنیده‌ایم برخی در پی دریافت سهمیه جانبازی هستند/ شهردار تهران شامل قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان می‌شود

 13. رئیس دیوان محاسبات خبر داد: خداحافظی ۱۷۰ مقام دولتی بازنشسته با اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 14. وضعیت تاثیر سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور مشخص شد/ آخرین تغییرات آزمون دو سال آینده

 15. آشنایی با مجازات توهین و درگیری با ماموران پلیس

 16. داستان زوج ۱۸۰۰ ساله + عکس  

 17. مدرسه رفتن دانش‌آموزان چقدر آب می‌خورد؟ +جدول

 18. آخوندی: بیش از ۴ میلیون نفر در بافت‌های ناکارآمد پایتخت زندگی می‌کنند

 19. واکنش محسن هاشمی به بنر جنجالی شهرداری

 20. وزیر کشور: موافق لغو روادید هستیم ولی طرف عراقی موافق نیست

 21. دستور روحانی برای حل مشکلات صنعت داروسازی کشور

 22. یکی از متهمان پرونده واردات تلفن همراه آزاد شد + جزئیات

 23. لاریجانی اعلام کرد: تمهیدات وزارت بهداشت برای رشته‌های بدون متقاضی

 24. کوچ مستاجران به مناطق پایین تر و حاشیه شهر

 25. تعدادی از اعضای شورای روستا در شوش بازداشت شدند

آخرین عناوین