کلینیک ایران نوین

روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

گروه سیاسی الف،   3970323130 ۶۴ نظر، ۱ در صف انتشار و ۲۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: گرانی از موضوعات جدی است که آقای روحانی، وزرا و مسئولان ذیربط را مسئول کرده و هفته آینده (دوشنبه) ایشان جلسه‌ای را برای تصمیم‌گیری در مورد این موضوع برگزار خواهند کرد.

به گزارش الف به نقل از رسانه ها، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پیگیری‌های رییس‌جمهور برای کنترل گرانی در جامعه، اظهار کرد: موضوع گرانی به جد در دولت مطرح شده است؛ شاهد بودیم حتی بخش‌هایی که ارز 4200 می‌گیرند محاسبات آنها برای فروش اجناس با ارز بالاتر است.

وی ادامه داد: رییس‌جمهور شدیدا خواستند که همه دستگاه‌های ذیربط به موضوع گرانی ورود کنند، از سوی دیگر اجناسی که در انبار مانده به سرعت در اختیار مردم قرار گیرد.

واعظی با اشاره به اینکه در زمینه خودرو یک فضای احساسی و روانی به وجود آمده است، تصریح کرد: خودروسازها خودروها را با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار دهند.

وی ادامه داد: گرانی از موضوعات جدی است که آقای روحانی، وزرا و مسئولان ذیربط را مسئول کرده و هفته آینده (دوشنبه) ایشان جلسه‌ای را برای تصمیم‌گیری در مورد این موضوع برگزار خواهند کرد.

رییس دفتر رییس‌جمهور به گرانی سکه نیز اشاره کرد و گفت: قرار شده است بحث‌های لازم در مورد این موضوع صورت گیرد و تصمیم‌هایی در این رابطه اتخاذ شود.

وی همچنین در مورد تخصیص ارز خاطرنشان کرد: ما ارز 4200 تومانی را به هم کسانی که ثبت سفارش می‌کنند، واگذار می‌کنیم و در این زمینه مشکلی نداریم.

واعظی در پاسخ به این پرسش که چه اولویت‌ها و برنامه‌هایی برای مقابله با گرانی دارید، اظهار کرد: اولویت‌ها تعیین شده اما تصمیمات باید بعد از مشورت با اصناف، تولیدکنندگان، اتاق بازرگانی و بخش خصوصی گرفته شود تا همه نسبت به این تصمیمات اقناع باشند. این گفت‌وگوها شروع شده است و رییس‌جمهور هم امروز از وزرا خواسته‌اند همت جدی داشته باشند و کار را خود بر عهده بگیرند.

رییس دفتر رییس‌جمهور درباره برگزاری جلسات روسای سه قوه برای حل مشکلات، گفت: از طریق دولت از رهبر انقلاب تشکر و قدردانی می‌کنم که دستور برگزاری جلسه سران قوا برای حل مشکلات اقتصادی را دادند که دو جلسه هم تاکنون تشکیل شده و جلسه سوم هم در آینده نزدیک تشکیل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شرایط کشور به گونه‌ای است که اتاق‌های فکر در خارج از کشور تشکیل شده است تا از فرصت خروج آمریکا از برجام استفاده کنند، تصریح کرد: آنها مرتب سیگنال‌های منفی برای افکار عمومی می‌فرستند، بنابراین ما هم باید انسجام و هماهنگی بیشتری داشته باشیم و اجازه ندهیم اختلاف نظرها و اختلاف سلیقه‌ها ابزاری در دست مخالفان کشور باشد. اگر اقدامی به نفع کشور است، به دلیل برخی مسائل سیاسی و جناحی نباید آن اقدامات نادیده گرفته شود. مطالبی که در مجلس درباره لایحه پولشویی مطرح شد، درست نیست و صفت‌هایی که به دیگران هم دادند، در شان آن نمایندگان که آن مباحث را مطرح کردند، نیست.

واعظی در پایان با بیان اینکه این لایحه در دولت دهم مطرح شده است و هیچ ارتباطی با این دولت ندارد، گفت: کسانی که اکنون با این لایحه مخالفت می‌کنند حامی دولت دهم بودند.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

فقط استعفا۳۸۵۵۰۷۱۵:۲۰:۵۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
مکدر شدن؟؟! قباحت دارد به خدا
sahatabar۳۸۵۵۰۸۱۵:۲۱:۱۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
علی برکت الله.
ناشناس۳۸۵۵۲۵۱۵:۲۶:۰۸ ۱۳۹۷/۳/۲۳
وضعیت مملکت افسار گسیخته شده.
ناشناس۳۸۶۷۰۸۱۰:۲۷:۴۱ ۱۳۹۷/۳/۲۴
این چه حرفیه شما می زنی؟ چرا باعث میشی خاطر مبارک آقای رییس جمهور مکدر بشه؟ طبق آمارهای آقای نوبخت و واعظی همه چی آرومه و تورم تک رقمیه و گرانی هم نداریم و بقیه چیزهای جزیی که پیش اومده هم یا روانیه و یا حبابه که خودش درست میشه
ناشناس۳۸۵۵۲۷۱۵:۲۶:۲۸ ۱۳۹۷/۳/۲۳
حالا چه عجله ایه؟! اگه مردم کوچیکیترین اهمیتی برای دولت داشتن، روحانی حداقل کابیته اقتصادیش رو یه ترمیمی می کرد و سیف رو برکنار می کرد.
ناشناس۳۸۵۵۳۳۱۵:۲۸:۰۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
دولت سرمایه داران.................................................................
ناشناس۳۸۵۵۴۵۱۵:۳۱:۲۲ ۱۳۹۷/۳/۲۳
ما ارز 4200 تومانی را به هم کسانی که ثبت سفارش می‌کنند، واگذار می‌کنیم و در این زمینه مشکلی نداریم. جناب آقای واعظی کاش با صداقت با مردم صحبت کنید، الان ۴۵ روز است که در نوبت هستیم حتی یک مورد هم عمل نشده. تشریف ببرید یکی از بانکهای عامل وضعیت را ببینید. چرا به مردم حقیقت را نمیگویید؟
سحابی۳۸۵۵۴۸۱۵:۳۳:۱۱ ۱۳۹۷/۳/۲۳
تاوان فحاشی و ظلم به محمود را پس میدهیم هزار رحمت به او
ناشناس۳۸۵۵۵۲۱۵:۳۴:۳۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
آقای روحانی هموز از توطئه های خارج از کشور صحبت میکند. بابا بیدار شو! گرونی پدر مردومو درآورده!
ناشناس۳۸۵۵۵۵۱۵:۳۴:۵۳ ۱۳۹۷/۳/۲۳
قهرمان خسته نباشی ممنون که همه مشکلات و گرانی را حل کردید. بسیار سپاسگذاریم و قدر دان شما . انشاا... سایه شما بالای سر ملت باشد .دیدید چهقدر قشنگ مشکلات را حل کردنن. یاد بگیرید.
مرگ بر بی عرضگی۳۸۵۵۵۹۱۵:۳۶:۴۱ ۱۳۹۷/۳/۲۳
آن همه ادعای مملکتداری این بود؟؟! چه جور آب و صابون بیاریم صورت ژنرالها را بشوریم؟؟؟!
شاپرک۳۸۵۵۶۹۱۵:۴۰:۵۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
امیدوارم این دفعه مثل تصمیمات ارزی نشه که اوضاع در سطح جامعه بسیار آشفته کرده و همه سردرگمند.
ناشناس۳۸۵۵۷۴۱۵:۴۳:۰۷ ۱۳۹۷/۳/۲۳
اینها فقط حرفه و گرانی اتفاق افتاده و ما هنوز حقوقمان اضافه نشده است . یورو از 4200 تومان در سال گذشته به 8400 تومان در امسال رسیده است یعنی 95 درصد افزایش ان وقت دولت می خواهد حقوق ما را فقط 6 درصد ناقابل اضافه کند . روحانی همین 6 درصد را هم اضافه نکند تا ما بدبختتر بشیو خیال تو بی خیال هم راحت تر . این چه مملکتیه که داریم ما این چه جور اداره کردنیه؟
ناشناس۳۸۵۵۷۶۱۵:۴۴:۰۳ ۱۳۹۷/۳/۲۳
بالاخره خاطر مبارکشون مکدر شد ؟!!!!!!!!!!!!
حامی سابق از تبریز۳۸۵۵۸۴۱۵:۴۶:۳۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
آبرو برای ما نگذاشتی روحانی
محمد قاسمی۳۸۶۴۹۳۰۳:۲۱:۵۹ ۱۳۹۷/۳/۲۴
مشابه زمان احمدی نژاد شده مساوی شدیم و مشخص شد بلد رئیس جمهور انتخاب کنیم
ناشناس۳۸۵۵۸۸۱۵:۴۸:۳۸ ۱۳۹۷/۳/۲۳
اقای روحانی حیف ما که به شما رای دادیم و اعتماد کردیم شما دقیقا دارید مسیر احمدی نژاد را میروید که شما هم یک بدبختی دیگر به کشور اضافه میکنید. واقعا نمیدانم این چه وضع ارز و اقتصاد است .....
ناشناس۳۸۶۷۰۱۱۰:۲۳:۲۸ ۱۳۹۷/۳/۲۴
باز صد رحمت به احمدی نژاد لااقل صاف توی چشم مردم نگاه نمیکرد و دروغ بگه...
ناشناس۳۸۵۶۰۹۱۵:۵۴:۵۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
مگر دولت اعلام نکرد که ما گرانی نداریم .پس چرا به گرانی خودرو رای دادند ؟ چرا دولت که خود عامل این گرانی است به مردم دروغ میگوید . خوب اعلام کند که گرانی داریم و کاری نمیتوانیم بکنیم . وارد بازار که میشویم همه چیز گران شده و آنوقت نوبخت میگوید ما این گرانی مد نظرمان نبوده . بله نوبخت شما میخواهید مردم کاملا گربه خوار شوند تا شما معنی گرانی را بفهمی ؟
ناشناس۳۸۵۶۱۲۱۵:۵۶:۱۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
همین واکنش های غافلگیر کننده و جذاب است که ایشان را تا این اندازه محبوب و خواستنی برای یاران گرمابه و گلستان شان کرده است .
ناشناس۳۸۵۶۷۹۱۶:۳۱:۵۲ ۱۳۹۷/۳/۲۳
آقای روحانی ترو به خدا خودت رو نگران نکن ما مردم فهیم ایران میدونیم که شما کارهای خیلی خیلی مهمتری نسبت به گرانی و معاش مردم داری و وقت رسیدگی به این بچه بازیها رو نداری . این امور رو بده به نوبخت خودش خوب بلده با مردم چکار کنه و ما اصلا راضی نیستیم شما کوچکترین غصه ای از بابت بدبختی مردم بخوری . ما خودمون یک جوری با هم کنار میام . مثل ماه رمضان 11 ماه دیگر هم روزه میگیریم برای ایمانمون هم بهتره .اصلا ما مردم شرمنده ایم که باعث ناراحتی نوبخت و دیگران شده ایم و شعور زندگی کردن نداریم اصلا به قول نوبخت مقصر مردمند .ما شرمنده ایم که نمی میریم تا جلوی دست و پای شما را نگیریم و باعث زحمت برای شما نشویم . راستی اگر مردم ایران بمیرند شما به چه کسانی خدمت میکنید؟ یعنی رییس جمهور وظیفه اش نسبت به مردم تغییری میکند؟
محسن۳۸۵۶۸۶۱۶:۳۴:۱۳ ۱۳۹۷/۳/۲۳
احتمالا دوباره خاطرشون مکدر شده به خاطر گرونی.من از ایشون عذر میخوام
ناشناس۳۸۵۶۹۵۱۶:۳۷:۱۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان
ناشناس۳۸۵۶۹۶۱۶:۳۷:۳۲ ۱۳۹۷/۳/۲۳
علی برکت الله...
ناشناس۳۸۵۷۰۵۱۶:۳۹:۳۹ ۱۳۹۷/۳/۲۳
تازه بعد از این همه مدت، با این همه سر و صدا اومده که بگه میخوان هفته آینده بشینن دور همدیگه و بلکه تصمیم بگیرن؟!!! عجیبه انگار این آقایون نمیفهمن که هر روزی که میگذره داره به مردم فشار بیشتری وارد میشه
ناشناس۳۸۵۷۱۷۱۶:۴۲:۲۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
تو رو خدا نکنید این کارها رو نگذارید خدای نکرده رییس جمهور محترم خدای نکرده مکدر بشن همونطور که آمارها نشون میدن اصلا تا حالا خبری نبوده. دیگه جلسه گذاشتن توی هفته آینده و اعلامش از امروز برای چیه؟ ان شاءالله همه چیز خودش درست میشه علی برکت الله
ناشناس۳۸۵۷۲۰۱۶:۴۳:۴۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
ارز ۴۲۰۰ تومنی که میدن، آنقدر تضمین و وجه درخواستی داره که دلار آزاد بخریم بصرفه تره همش دروغه
ناشناس۳۸۶۴۳۷۰۲:۰۳:۳۸ ۱۳۹۷/۳/۲۴
اگه راستی از این دولت شنیدید من را هم خبر کنید
ناشناس۳۸۶۶۷۸۱۰:۰۸:۲۲ ۱۳۹۷/۳/۲۴
ما ارز 4200 تومانی را به هم کسانی که ثبت سفارش می‌کنند، واگذار می‌کنیم و در این زمینه مشکلی نداریم. جناب آقای واعظی کاش با صداقت با مردم صحبت کنید، الان ۴۵ روز است که در نوبت هستیم حتی یک مورد هم عمل نشده. تشریف ببرید یکی از بانکهای عامل وضعیت را ببینید. چرا به مردم حقیقت را نمیگویید؟
ناشناس۳۸۵۷۷۰۱۷:۰۴:۵۳ ۱۳۹۷/۳/۲۳
ما که به بهانه ی گروههای مبارز نباید سیستم بانکی کشور را از جهان جدا کنیم و هزار و یک مشکل برای مملکت درست کنیم در مورد گرانی و ارز هم که فعلا همه چی از کنترل خارج شده و برنامه ی درست و حسابی ندارند فقط حباب و روانی و دشمن را تکرار می شود آخهچرا دولت باید این همه ناتوان و بی کفایت باشد؟
ناشناس۳۸۵۷۷۲۱۷:۰۵:۵۹ ۱۳۹۷/۳/۲۳
کی پس!!!!!!
هوشیار۳۸۵۷۸۳۱۷:۱۲:۱۱ ۱۳۹۷/۳/۲۳
چرخ سانتریفیوژها که نچرخید ولی چرخ اقتصاد چنان چرخید که داره سرمون گیج میره
علی 671۳۸۵۷۸۸۱۷:۱۴:۰۵ ۱۳۹۷/۳/۲۳
خیر آبی گرم نمی شود گرانی کار خود را می کند و رئیس جمهور هم کار خودش را
عباس۳۸۵۷۹۶۱۷:۱۸:۰۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
آخ آخ.خدا بخیر کنه
ناشناس۳۸۵۷۹۹۱۷:۲۳:۲۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
چه عجب دولت واکتش نشان داد. اسفند براش دود میکنیم یه موقعه چشم نخوره
تبریزی۳۸۵۸۰۲۱۷:۲۵:۳۳ ۱۳۹۷/۳/۲۳
تا هفته آینده سکه می شه 3.5 میلیون. پراید می شه 30 میلیون. دلار می شه 8000. دو هفته بعدش سکه 4.5 میلیون. دلار 8100. آخر تابستون هم ... بعدش همه حباب ها می ترکن همه مون با هم می ریم هوا. مسئولین هم می رن اون ور آب.
ناشناس۳۸۵۸۲۱۱۷:۴۰:۰۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
عامل گرانی خود شما و تصمیم های رانت گونه شما است...
ناشناس۳۸۵۸۳۸۱۷:۵۰:۱۱ ۱۳۹۷/۳/۲۳
جای نگرانی نیست حباب است خودش خود به خود درست می شود!
علی۳۸۵۸۶۷۱۷:۵۸:۳۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
همه باید خجالت بکشند...همه
ناشناس۳۸۵۸۹۵۱۸:۰۹:۴۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
افسار گرانی را رها کردید بعد فکر جمع کردنش هستید ؟ خسته نشدید از بس فیلم بازی میکنید؟ تو بازی دلار نشون دادید که ؟
ناشناس۳۸۵۹۰۳۱۸:۱۴:۱۱ ۱۳۹۷/۳/۲۳
خدایی خجالت بکشیدو استعفاء بدید.
علی۳۸۵۹۲۶۱۸:۲۸:۱۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
با طرح این مسائل خاطر آقای رئیس جمهمور رو ناراحت نکنید.. ایشان همچنان از افزایش نرخ ارز مکدر ناراحت هستند... اینا همون سیب و گلابی های برجام هستن ...جناب واعظی کار از این حرفا گذشته... اقتصاد مملکت در سراشیبی سقوط قرار گرفته و ثروتمندان روز به روز ثروتمندتر و فقرا روز به روز فقیرتر و بدبخت تر می شوند شکاف طبقاتی تبدیل شده به گسل بزرگ طبقاتی... چه خبر تو این مملکت؟ داریم به کجا میریم؟
ناشناس۳۸۵۹۲۹۱۸:۳۰:۳۵ ۱۳۹۷/۳/۲۳
زیر کولر نشستن وبررسی کرندن فاده نداره پاشو بیاین وطسط مزردم تا بفهمی که چه بلایی سر مردم اوردین
ناشناس۳۸۵۹۴۰۱۸:۳۴:۱۷ ۱۳۹۷/۳/۲۳
حالا چه عجله ای هست......بابا بی خیال ....اینقدر سرعت عمل بالا یه وقت باعث به هم ریختن ثبات وآرامش بازارها نشه..
کارمند۳۸۵۹۴۵۱۸:۳۵:۴۵ ۱۳۹۷/۳/۲۳
مهارشو!!!!! دستور میدم
بهرام۳۸۵۹۶۳۱۸:۵۳:۳۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
روحانی از خواب غفلت بیدار شد یا نه ؟. ضمنا محل تجمعات مردم را جلوی خانه رئیس جمهور بگذارند بهتر است
reza۳۸۶۰۰۶۱۹:۲۸:۱۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
قربونت برم آقای روحانی. واکنش شما بطور بقین موجب افزایش قیمت ها میشه. شما فقط نظاره گر باشید به نفع مردم نگون بخته که به اشتباه شماها را انتخاب کردند.
ناشناس۳۸۶۰۳۶۱۹:۵۲:۵۳ ۱۳۹۷/۳/۲۳
خسته نباشن
ناشناس۳۸۶۰۴۵۲۰:۰۱:۰۲ ۱۳۹۷/۳/۲۳
چند سال تصنعی ارز ثابت نگه داشته برای انتخابات، حالا باید جبران بشه، که طبق شاخص های خودشان ریال باید 80 درصد سقوط کرده باشد و اما این که خیلی سقوط بیشتر بوده، باید جوابگو باشند
ناشناس۳۸۶۴۶۸۰۲:۳۴:۴۶ ۱۳۹۷/۳/۲۴
دوست عزیز وقتی شاخص ها همه مثبته باید شاهد بهبود رشد ریال باشیم . وقتی واردات کمتر از صادراته . مشکل اینه معلوم نیست چه خبره
ناشناس۳۸۶۰۷۳۲۰:۲۲:۵۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
این خودرو سازان که دولت این همه ازشان حمایت می کند یکی از ارکان ایجاد گرانی در کشور است در دولت قبل هم در فضای آغاز تحریمها با اینکه کلی قطعه و خودروی تولید شده با ارز ارزان در اختیار داشت یک دفعه ایجاد کمبود در بازار ایجاد کرد و به طبع آن گرانی و ایجاد موج گرانی در سایر بخشها دولت باید شدیدا با خودرو سازان خیانتکار برخورد کند.
موسوی۳۸۶۰۸۶۲۰:۳۰:۴۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
سلام مردم ایران هورا بکشید کسی که قرار بود فقر را ریشه کن کند نسبت به گرانی واکنش نشان داد.!!!!!!
ناشناس۳۸۶۱۰۸۲۰:۵۲:۰۹ ۱۳۹۷/۳/۲۳
ارز۴۲۰۰به همه وارد کنندگان تخصیص میدهید لطفا قیمت گذاری هم بفر مائید این چه وضعیتیه کارد به استخوان مردم رسیده ملت خسته شده ارز دانشجوئی هم ظاهرا میدین ولی عملا ما هنوز نتونستیم بگیریم
ناشناس۳۸۶۲۱۸۲۲:۳۹:۱۲ ۱۳۹۷/۳/۲۳
خدا را صد هزار مرتبه شکر که ایشون واکنش نشون داد کم کم داشتم نگران می شدم
ناشناس۳۸۶۲۸۶۲۳:۱۷:۱۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
آقای روحانی سپرده گذاران موسسه مجاز کاسپین هرگز دهن کجی شما به این انسانهای بیگناه را فراموش نکرده اند . انسانهایی که تنها جرمشان اعتماد به دولت شما و مجوز رسمی بانک مرکزی جنابعالی بود . روزی جزای بدبخت کردن میلیونها ایرانی را خواهید داد .
پیمان۳۸۶۳۹۳۰۱:۰۱:۲۵ ۱۳۹۷/۳/۲۴
مگه قرار نبود حالا که ارز 4200 هست هرکی بالاتر بفروشه مثل یه قاچاقچی مواد مخدر باهاش رفتار بشه!؟ پس چی شده؟ چرا وقتی کسی ارز 4200 میگیره تو بازار 7000 تومن میفروشه چرا نباید مجازات بشه؟
ناشناس۳۸۶۳۹۷۰۱:۰۴:۴۳ ۱۳۹۷/۳/۲۴
آقایان ارزدست شمانیست طلادست شمانیست خودرودست شمانیست مسکن دست شمانیست گرانی بلیط هواپیمادست شمانیست.گرانی گوشت ومرغ وبرنج و....دست شمانیست.پس شماچکاره اید.؟
هم وطن۳۸۶۵۰۳۰۳:۴۱:۱۵ ۱۳۹۷/۳/۲۴
سلام بر تمام ایرانی ترا خدا اقای روحانی اوضاع بازار درست کنید ما به شما رای دادیم که ایران و ایرانی بماند وجاودان باشد تا بتواند زنده بماند وزندگی کند علی برک الله
قاسم۳۸۶۵۲۳۰۵:۱۵:۰۴ ۱۳۹۷/۳/۲۴
من کالای صادراتی تولید میکنم با 60 پرسنل. قبل از عید مواد اولیه ما 1800 تومان بود و دلار بالای 4700 و الان مواد اولیه ما 3000 تومان میباشد چطور دلار حاصل از فروش مان را بر مبنای 4200 به دولت بدهیم. چرا حرف زورررررررررر
ناشناس۳۸۶۵۵۲۰۷:۴۱:۳۴ ۱۳۹۷/۳/۲۴
فکر می کنم که اگه مسئولین واکنش نشان ندهند و در کاخهای خود به استراحت و تفریح بپردازند و امور را به حال خود رها کنند، اوضاع بهتر از این که هست بشود.
سید۳۸۶۵۵۵۰۷:۴۵:۰۰ ۱۳۹۷/۳/۲۴
زنده باد احمدی نژاد دوران روحانی هم تمام میشود. منتظر دادگاه هستیم که ببینیم چی نسخه میکنه واسشون
ناشناس۳۸۶۵۹۱۰۸:۳۹:۲۵ ۱۳۹۷/۳/۲۴
تنها راه برون رفت از بحران کنونی مبارزه قاطع با رانت خواران، ویژه خواران و مسفدین اقتصادی است
ع.ح۳۸۶۸۳۹۱۱:۴۲:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۲۴
خود شماها بودین که به حرف های آقای قالیباف مبنی بر دولت سرمایه دارها و 4 درصدی ها گوش نکردین و 24 میلیون از شماها باز به روحانی اعتماد کردین، الان هم دارین تاوان اشتباه خودتون رو بد جوری پس میدین،(البته به همراه اونایی که بهش رای ندادن). آقای قالیباف بزرگترین اشتباه رو کرد که کنار کشید، روحانی و هاشمی رفسنجانی به همراه اطرافیانشون پایه گذار اقتصاد لیبرال سرمایه داری (نئوکینزی های جدید) در کشور هستند که اساس و شالوده آن با مبانی اسلام در تضاد آشکار است (بعنوان مثال ربای بانکی)، و نتیجه این اقتصاد فروپاشی و ورشکستگی کامل است که هم اکنون در کشور در حال وقوع می باشد ... با این بانکها و موسسات مالی رباخوار معیشت مردم رو غرق در ربا کردن و میگن قرار نیست مردم رو به زور به بهشت برد!!! به زور دارین مردم رو میبرین به جهنم خوبه؟!!! چرا کسی نمیاد اینو بگه؟!!! تا زمانی که این اقتصاد لیبرالی است درست نمیشه، من بارها و بارها در نظرات اعلام کردم ولی کو گوش شنوا ...
ناشناس۳۸۷۴۱۷۱۷:۵۲:۵۹ ۱۳۹۷/۳/۲۴
بازدهی اون دوجلسه قبلی سران قوا چی بوده که حالا میخوای جلسه سوم بگیری؟

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های امروز

 1. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 2. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 3. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 4. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 5. شایعه برای بازی ایران - اسپانیا / جام جهانی داور زن ندارد

 6. پاداش پیروزی تیم ملی مقابل مراکش توسط سلطانی فر نقدا پرداخت شد /شام مشترک وزیر با کی‌روش و ملی‌پوشان

 7. چرا پیروزی ایران برابر مراکش «شانسی» نبود؟

 8. بحران اقتصادی و راهکارهای مادربزرگانه

 9. تاثیر افزایش تولید نفت عربستان و روسیه بر بازار ایران

 10. صعود فغانی به صدر جدول رده‌بندی داوران جام بیست‌ویکم+ عکس

 11. جنایت فجیع زنی علیه شوهرش در مرکز تهران

 12. پاسخ «نایک» به اعتراض مردم ایران چیست؟

 13. وقتی شادی فوتبال به فقیرترین مناطق ایران رسید

 14. محمد ثلاث قصاص شد

 15. پایانی تلخ برای یک نمایش خیابانی  

 16. بن بست دوباره در روابط ایران و کانادا/ نقش طرف ثالث در موضع گیری جدید اتاوا

 17. روزبه چشمی ادامه جام جهانی را از دست داد

 18. علی دایی روی سر مدافع تاریخ ساز مکزیک   

 19. موج انتخاباتی در ترکیه به کدام سمت می‌رود؟

 20. بیماری خطرناکی که مردان را نشانه گرفته است

 21. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 22. پیروزی سوئد مقابل کره‌جنوبی/ ایران همچنان تنها نماینده پیروز آسیا

 23. وزیر ارتباطات نتیجه پیگیری موضوع پیام جعلی اینترنت رایگان را اعلام کرد

 24. بقایای قدیمی‌ترین انسان ۱میلیون سال عمر دارد   

 25. خادم: مسئولان در قبال دستور رهبری سکوت کرده اند/ با سکوت، مسئولیت از گردنشان ساقط نمی‌شود

پربحث‌های دیروز

 1. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 2. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 3. چگونه کُره فقیر ۵۰ ساله کشور "برند"ها شد؟/ ۱۸ امتیاز ویژه به تولید

 4. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 5. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 6. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

 7. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 8. نبرد در حدیده/ چرا این شهر یمنی اینقدر مهم است ؟

 9. افزایش قیمت مسکن متوقف شد

 10. دبیرکل بانک مرکزی: خریداران سکه نگران نباشند/ احتمال برگزاری حراج مجدد سکه

 11. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 12. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 13. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 14. مسئول گرانی خودرو کیست؟

 15. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 16. نشست خبری اعلام جرم دیده‌بان شفافیت و عدالت علیه مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی

 17. توصیه رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی به مردم

 18. اقتصاد نابسامان و خودزنی اصلاح‌طلبان

 19. رهایی از شر حشرات در تابستان + درمان جای نیش

 20. نتانیاهو: ایران باید به طور کامل از سوریه خارج شود

 21. امید ابراهیمی؛ سلحشور فوتبال ایران + عکس

 22. کی‌روش: بردمان را به فرگوسن تقدیم می‌کنیم

 23. محاکمه قاتل سریالی زنان گیلانی

 24. جنایت به ‌دنبال عشق ممنوع

 25. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

پربحث‌های هفته

 1. سکه از ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان عبور کرد/ سکوت مسئولان در آشفته بازار سکه/ آقای سیف نظر شما چیست؟

 2. کیم جونگ اون و دونالد ترامپ دیدار کردند/ ترامپ: احساس فوق‌العاده‌ای دارم/ کیم: برای برگزاری این نشست موانع بسیاری وجود داشت+ فیلم و عکس

 3. توریست‌هایی که با پول بیت‌المال عازم روسیه میشوند + جدول اسامی

 4. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 5. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 6. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 7. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 8. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 9. جمعه عید سعید فطر است

 10. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 11. ایران 1 - مراکش 0؛ پیروزی یوزها در دقیقه 93 و پایان 20 سال انتظار

 12. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 13. نوبخت: با قاطعیت اعلام می‌کنم که در شرایط سخت تحریمی هم کشور قابل اداره است

 14. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 15. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 16. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 17. ادامه بی‎خیالی دولت به بلبوشو در بازار

 18. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 19. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 20. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 21. سکه ۲/۵ میلیون تومان شد

 22. سیف: گران شدن سکه روانی است

 23. ۱۷ راهکار میرسلیم برای حمایت از تولید ایرانی/ بهره بانکی بالا، نظام پیچیده مالیاتی و... عامل موفق نبودن تولید ملی

 24. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 25. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

پربحث‌های اخیر

 1. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 2. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 3. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 4. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 5. ایرانیان خارج نشین در صورت بازگشت به کشور عفو می شوند

 6. توضیحات استاندار خراسان رضوی از تلاش نافرجام گروه‌های معاند برای اقدامات تروریستی

 7. هیچ نماینده ای به جام جهانی نمی رود

 8. دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی: آقای فیروزآبادی گفته بود اواخر اردیبهشت ویلای لواسان را تخلیه می‌کند، ولی نکرده است

 9. حجت الاسلام موسوی لارگانی در گفتگو با الف: وظیفه دولت در این آشفته بازار چیست؟

 10. سوال از شریعتمداری برای واردات بیش از اندازه کالاهای خارجی مشابه تولید داخل

 11. جزییات نامه‌ حاجی بابایی به رییس‌جمهور

 12. روحانی در گفت‌وگوی تلفنی‌ با امیر قطر: هیچ مانعی برای گسترش روابط نیست؛ تهران همچنان در کنار دوحه خواهد بود

 13. دادستان کل کشور: عامل انتشار خبر کذب تجاوز در ایرانشهر تحت تعقیب قرار می‌گیرد

 14. ثبت سفارش به‌منظور واردات «خاک برای خواب گربه»

 15. زاهدی: قوه قضائیه در احکام دانشجویان با رافت خاصی تجدیدنظر کند

 16. روحانی به سوئیس و اتریش سفر می کند

 17. نمایندگان مجلس چهارشنبه با رهبر انقلاب دیدار می کنند

 18. موسویان : امروز نفوذ نتانیاهو در کاخ سفید از وزیر خارجه و حتی کنگره آمریکا هم بیشتر است

 19. استیضاح ربیعی با ۵۰ امضا کلید خورد + محورهای طرح

 20. زاهدی:قوه قضائیه در احکام دانشجویان اغتشاش‌های دی‌ماه تجدیدنظر کند

پربحث‌های دیروز

 1. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 2. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 3. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 4. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 5. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 6. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 7. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

 8. امنیت ایران را تاجزاده حفظ کرد یا سردار سلیمانی؟

 9. احضار برخی سلبریتی‌ها به دادستانی و تحقیق برای پولهای جمع آوری شده/واریزیها همچنان ادامه دارد

 10. علت شکایت مدیرعامل سابق همشهری از عضو شورای شهر تهران

 11. با حکم فرمانده معظم کل قوا؛ حجت الاسلام ادیانی به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا منصوب شد

 12. امیرعبداللهیان: آینده متعلق به همه یمنی‌ها و باتلاق متجاوزین است

 13. سردار وحیدی: روابط آمریکا و کره‌شمالی آینده مثبتی ندارد

 14. تعداد تذکرات کتبی به رییس جمهور در سال گذشته

 15. واعظی: مذاکره‌ای با کانادا نداشتیم که متوقف شود

 16. پاسخ رهبر انقلاب به درد و دل‌های خانواده شهدای هسته‌ای

 17. ایران گورستان خودروهای خارجی شده است/ خودرو یک میلیاردی به دلیل نداشتن قطعه بلا استفاده است

 18. کمبود سه میلیون مسکن در کشور/ نیاز سالانه به ساخت 800 هزار واحد

 19. محسنی اژه‌ای: مشکلات موسسات مالی میراث گذشته است/ ماجرای نامه انتقادی سیف/ وضعیت پرونده بابک زنجانی

 20. با کفش وارد نشوید!

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 2. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 3. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 4. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 5. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 6. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 7. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 8. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 9. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 10. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 11. عبدالله ناصری: اصلاح‌طلبان بی‌شک از جهانگیری در ۱۴۰۰ حمایت خواهند کرد

 12. متن شعر مطیعی در نماز عید فطر

 13. هزینه های عجیب در پاستور و مجلس/ نامزد احتمالی مورد حمایت اصلاح طلبان در انتخابات/ انتقاد تند کواکبیان از دولت/ سخنان رئیسی درباره شرایط مردم/ بی توجهی به فضاسازی جدید احمدی نژادی ها

 14. انتقاد تند کیهان از علی مطهری/ کنایه های نماینده زن مجلس به همکارش/ پیش بینی اقتصادی جهانگیری/ دلیل عدم حضور روحانی در جلسات مجمع مشخص شد

 15. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 16. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 17. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 18. روحانی: بچه‌ها مچکریم+عکس

 19. «سلاح ایرانی» در انتظار بازار جهانی/ «آرمیا»؛فرصتی برای جذب مشتری

 20. متن پیامک های ارسالی به نمایندگان درباره لوایحه چهار قلو بخصوص FATF / تهدیدی در کار نبود + عکس

 21. روحانی: امروز در برخی از بخش‌ها احساس عدالت در جامعه وجود دارد

 22. بیژن مقدم: انتظار از رئیس جمهور تصمیم قاطع به تغییر در کابینه با شاخص‌های کارآمدی، جوانگرایی و مردم‌داری است‌/ به منتقدین دولت اعم از اصول‌گرا و اصلاح‌طلب اعتنا کنید

 23. سفرهای خارجی سلحشوری/از طرف مجلس به جام جهانی روسیه می‌روم البته با هزینه خودم

 24. ذوالنور خطاب به روحانی: با فشار، تهدید کردن و انواع راه‌ها نمایندگان را وادار به انصراف از سوال کردید

 25. ابطحی: کسانی که به روحانی رای دادند حالشان خوب نیست

آخرین عناوین