ترامپ: ایران دیگر آن کشور چند ماه قبل نیست/ آنها برای مذاکره باز خواهند گشت

گروه جهان الف،   3970323089 ۲۳ نظر، ۲ در صف انتشار و ۴۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
ترامپ: ایران دیگر آن کشور چند ماه قبل نیست/ آنها برای مذاکره باز خواهند گشت

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با فاکس‌نیوز بار دیگر مدعی شد خروج از برجام بر رفتار ایران تاثیر گذاشته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، پس از دیدار با رهبر کره شمالی در سنگاپور در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز به گفتگو درباره توافق اولیه خود با این کشور پرداخت اما طبق معمول در لابه‌لای صحبت‌های خود مجددا گریزی هم به توافق هسته‌ای ایران زد.

وی در این مصاحبه مجددا مدعی شد که توافق هسته‌ای ایران بدترین توافقی بوده که او دیده است. ترامپ همچنین اضافه کرد به این دلیل که برجام به تایید کنگره نرسیده بود، خیلی راحت توانست از آن خارج شود.

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه بار دیگر مدعی تغییر رفتار ایران پس از خروج واشنگتن از برجام شد و گفت: من تنها از توافق "هسته‌ای" خارج شدم اما اگر شما به دقت نگاه کنید یکی از مزایای جانبی آن این است که ایران اکنون دیگر آن کشوری نیست که 3 یا 4 ماه پیش بود و البته تحریم‌ها هم نقش بزرگی ایفا کرده‌اند.

وی ادعا کرد: ایران از زمانیکه من از توافق هسته‌ای خارج شدم به یک کشور کاملا متفاوت تبدیل شده و دیگر به مدیترانه و سوریه و یمن مثل سابق نگاه نمی‌کند!

ترامپ در بخش دیگری از مصاحبه خود خطاب به مجری فاکس‌نیوز گفت: من واقعاً معتقدم که آنها (ایرانی‌ها) در یک مقطع زمانی دیگر باز می‌گردند و می‌گویند که می‌خواهند برای یک توافق دیگر مذاکره ‌کنند!

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

نه به کاسبات تحریم۳۸۵۱۴۴۱۲:۵۶:۲۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
حرف های ترامپ یا هیچ چیز دیگه مهم نیست فقط منافع و مصالح ملی مهمه دولتمردان باید دایره ی دید خود را از خودی ها و آقا زاده ها و ژن های خوب و مرغوب گسترش بدن مردم عادی و کشاورزان و کارگران و جوانان فارغ التحصیل بیکار و بی آینده و مجرد و بیماران و زنان سرپرست خانواده را که با فقر و گرانی و تورم و نا امیدی دست به گریبان هستند ببینند وگرنه خودی ها و ژن های خوب که می گن با دنیا مقابله کنید که جیب ما کاسبان تحریم به واسطه ی رانت و استفاده از اوضاع موجود پر تر بشه کسانی که بصورت چند جانبه به بیت المال وصل هستند درد دل اکثریت گرفتار را نمی بینند و نمی دانند
ناشناس۳۸۵۲۴۱۱۳:۳۵:۳۳ ۱۳۹۷/۳/۲۳
شیر مادرت حلالت
نه به کاسب برجام و تحریم هردو۳۸۵۴۳۵۱۴:۵۹:۲۸ ۱۳۹۷/۳/۲۳
احسنت اما این اوصافی که گفتی اوصاف کاسبان برجام هست که اتفاقا معلوم شده که کاسب تحریم با صرافی شرکا هم خودشانند
ناشناس۳۸۶۰۱۳۱۹:۳۴:۱۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
مردم خیلی وقته از این جناح و اون جناح گذشته اند هر کس به جای منافع ملی به فکر منافع جناحی و خانوادگی و پرکردن جیب های خودش و هم پالگی هاش باشه خیانت کرده و باید شناسایی و رسوا و مجازات بشه دارم آرزوهامو براتون می گم مجازات کجا بود ؟؟؟ می دونید که !
ناشناس۳۸۵۶۱۹۱۶:۰۳:۰۲ ۱۳۹۷/۳/۲۳
میدونی درد مملکت از کجا نشات میگیره؟ فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی که اغلب روستا زاده و باهوش و متعهد و متخصص هستند بیکارند. در عوض یک عده که در دانشگاههای ناکجا آباد مدرک گرفته اند بواسطه آشنا و پارتی بازی و بدون هیچگونه تخصص و تعهدی در سازمانهای دولتی مشغول به کارند که نه تنها به نظام وفادار نیستند بلکه بواسطه عدم تخصص کافی با ایجاد نارضایتی در مردم, تیشه به ریشه نطام می زنند.
ناشناس۳۸۵۲۱۵۱۳:۲۴:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۲۳
جالبه . وقتی همه داد میزدن تو ایران که برجام باید به تصویب کنگره امریکا برسه ، اقایون میگفتن امضای جان کری ملاکه و احتیاج به تضمین نیست . حالا دقیقا ترامپ همون حرف رو تایید کرده !
ناشناس۳۸۶۰۰۳۱۹:۲۳:۱۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
بابا جان اینقدر نق نزن. هم کنگره و هم مجلس سنا دست جمهوری خواهان بود و تایید نمیکردند. شما میدانستید و تیم مذاکره کننده نمی فهمیدند. عزیز من طرف مقابل امریکاست که تضمین می دهد و زورگوست. اینقدر الکی از تیم مذاکره کنند ایراد نگیرید.
ارش۳۸۶۲۰۰۲۲:۲۵:۵۲ ۱۳۹۷/۳/۲۳
مسئله اینه که کنگره اون زمان قبول نکرد.ایران هم در اثرفشار اقتصادی چاره ای نداشت.شرایط اونموقع کنگره مثل الان ترامپ بود.
ناشناس۳۸۵۲۶۷۱۳:۴۶:۳۵ ۱۳۹۷/۳/۲۳
به نظرم ترامپ کامنت های الفو میخونه!
تبریزی۳۸۶۱۲۱۲۰:۵۹:۱۱ ۱۳۹۷/۳/۲۳
شما سایت الف یا هر سایتی به هر زبانی که دوست داری رو تو گوگل سرچ کن بعد زیر لینک سایت بزن translate تا کل سایت رو در عرض یک ثانیه به انگلیسی بخونی. من گاهی اوقات این کار رو می کنم و واقعا متون خبرها رو به انگلیسی سلیس ترجمه می کنه. کامنت ها رو هم در حد خوب و قابل فهم هر چند ترجمه ماشینیه و بعضی قسمت هاش غلطه.
سعید۳۸۵۳۵۱۱۴:۳۶:۱۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
وقتی تو زمین خودت با نقشه دشمن بازی کنی نتیجه اش میشه همین، دشمن گلوت رو میگیره و فشار میده ، آینده ات رو دشمن تعیین میکنه، مگه زمان قدیم چجوری بود؟ دوتا ملت باهم میجنگیدن و کسی که غالب میشد برای مغلوب تعیین تکلیف میکرد، الان هم همین اتفاق افتاده کاری کردیم و منافع ملیمون افتاده دست ترامپ جوری که میتونه برای ما تعیین تکلیف کنه و با دلار بازی، اقتصاد مملکت رو به بازی گرفته و داخلی ها هم برای اینکه در آینده ننگ این خفت به نامشون ثبت نشه افتادن بجون هم و جنگ سیاسی راه انداختن جای بسی شگفتی است از سیاسیونی که بجای اینکه فکر منافع ملی و تمامیت ارضی باشن بفکر منافع خود و گروه و حزب و تمامیت ارزی جیبشون هستن و با جنگهای پوچ سیاسی مردم رو از خودشون ناامید کردن ملت باید خودش یه فکری بکنن داریم نابود میشیم
غلام۳۸۶۱۱۸۲۰:۵۷:۰۳ ۱۳۹۷/۳/۲۳
کاملا و ۱۰۰%‏ اشتباه میکنید. ما بازنده نبوده و بازنده هم نشدیم. الان این سرکردانی مردم فقط بخاطر فساد مدیران و اقازادهاشان است. وقتی این فساد و تبعیض و رانت دولتی و خصولتی برداشته بشه و قوه قضاییه هم خودشو کمی بتکونه اونوقت خواهیددید که دست بالاتر را داره. الان دولت به عقبه ی خودش یعنی مردم اطمینان نداره، مردم هم به دولت روی ترش نشون میدن.
ناشناس۳۸۵۳۷۷۱۴:۴۷:۵۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
هیچ مذاکره دیگری در کار نخواهد بود
ناشناس۳۸۵۷۶۶۱۷:۰۲:۰۹ ۱۳۹۷/۳/۲۳
دور زدن تحریم حال می ده نه!!!
ناشناس۳۸۵۴۴۴۱۵:۰۱:۳۹ ۱۳۹۷/۳/۲۳
امیدوایم دکتر توکلی نظرات مردم رو توی مجمع تشخیص مصلحت مطرح کنه. قسمتون میدم که این نظر من رو به توکلی منتقل کنید. مردم عادی و جوونها توی فشار اساسی هستن. دارن نابود میشن. روحانی رو برکنار کنید و یه فرد مطمئن رو بفرستید برای مذاکره با آمریکا
ناشناس۳۸۵۷۰۹۱۶:۴۰:۱۸ ۱۳۹۷/۳/۲۳
فرد مطمئن ؟! یعنی مشکل از مذاکره کننده است ؟!
ناشناس۳۸۵۸۱۳۱۷:۳۴:۱۵ ۱۳۹۷/۳/۲۳
مذاکره با امریکا را قبول دارم ولی در مورد فرد مطمئن نمیدانم منظورت چیست. امیدوارم امثال جلیلی مدنظرت نباشد
ناشناس۳۸۶۰۶۳۲۰:۱۵:۰۸ ۱۳۹۷/۳/۲۳
چقدر شما ساده اندیشید؟؟!!! واقعا بعد از این همه سال نمی دونید که آمریکا فقط به تغییر نظام راضی میشه و تازه اونم باید یه نظامی روی کار بیاد که خودش تعیین کنه.آمریکا از ما "بله قربان" می خواد.آمریکا تا شیره ی جان ما رو نکشه از پای نمی نشینه.چرا اینقدر ساده لوحانه میگید باید با آمریکا مذاکره کنیم.پس فکر میکنید تو این چند سال چیکار داشتیم میکردیم.اینم نتیجش. چرا اینقدر نق میزنید.باور کنید ما هم مشکل اقتصادی داریم.ما هم جوون بیکار داریم.اما ما به ذلت و کوتاه آمدن در برابر آمریکا تن نمیدهیم.ما اعتقاد به مقاومت داریم و مطمءنیم که خدا در این صورت ما را یاری خواهد کرد
ناشناس۳۸۵۵۰۶۱۵:۲۰:۵۶ ۱۳۹۷/۳/۲۳
ارواح عمه ات ترامپ مرگ بر امریکا
ناشناس۳۸۵۶۱۰۱۵:۵۴:۵۷ ۱۳۹۷/۳/۲۳
دندون ها مون رو شمرده۰
ناشناس۳۸۵۶۲۴۱۶:۰۴:۴۱ ۱۳۹۷/۳/۲۳
بخدا بیکارم. ۲ سال تموم بیکارم, روانی شدم دیگه میخوام خودمو بکشم ......
ناشناس۳۸۶۰۵۲۲۰:۰۹:۵۳ ۱۳۹۷/۳/۲۳
هیچ مذاکره ای انجام نخواهد شد تا دولت شما به پایان برسد آقای ترامپ.
ناشناس۳۸۶۳۱۸۲۳:۴۸:۲۴ ۱۳۹۷/۳/۲۳
الف جان کسانی که اینجا کامنت می ذارن مخاطب شما هستن یکی از مزیت های شما اینه که مخاطب می تونه نظر خودشو در مورد مطلبی که وقت گذاشته و خونده اعلام کنه با کامنت یک نفر هم مشکلی برای امنیت مملکت پیش نمیاد درست نیست به این شدت سانسور می کنی یا وقتی کامنت ها را منتشر می کنی که خبر از صفحه پاک شده

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های امروز

 1. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 2. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 3. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 4. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 5. شایعه برای بازی ایران - اسپانیا / جام جهانی داور زن ندارد

 6. پاداش پیروزی تیم ملی مقابل مراکش توسط سلطانی فر نقدا پرداخت شد /شام مشترک وزیر با کی‌روش و ملی‌پوشان

 7. چرا پیروزی ایران برابر مراکش «شانسی» نبود؟

 8. بحران اقتصادی و راهکارهای مادربزرگانه

 9. تاثیر افزایش تولید نفت عربستان و روسیه بر بازار ایران

 10. صعود فغانی به صدر جدول رده‌بندی داوران جام بیست‌ویکم+ عکس

 11. جنایت فجیع زنی علیه شوهرش در مرکز تهران

 12. پاسخ «نایک» به اعتراض مردم ایران چیست؟

 13. وقتی شادی فوتبال به فقیرترین مناطق ایران رسید

 14. محمد ثلاث قصاص شد

 15. پایانی تلخ برای یک نمایش خیابانی  

 16. بن بست دوباره در روابط ایران و کانادا/ نقش طرف ثالث در موضع گیری جدید اتاوا

 17. روزبه چشمی ادامه جام جهانی را از دست داد

 18. علی دایی روی سر مدافع تاریخ ساز مکزیک   

 19. موج انتخاباتی در ترکیه به کدام سمت می‌رود؟

 20. بیماری خطرناکی که مردان را نشانه گرفته است

 21. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 22. پیروزی سوئد مقابل کره‌جنوبی/ ایران همچنان تنها نماینده پیروز آسیا

 23. وزیر ارتباطات نتیجه پیگیری موضوع پیام جعلی اینترنت رایگان را اعلام کرد

 24. بقایای قدیمی‌ترین انسان ۱میلیون سال عمر دارد   

 25. خادم: مسئولان در قبال دستور رهبری سکوت کرده اند/ با سکوت، مسئولیت از گردنشان ساقط نمی‌شود

پربحث‌های دیروز

 1. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 2. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 3. چگونه کُره فقیر ۵۰ ساله کشور "برند"ها شد؟/ ۱۸ امتیاز ویژه به تولید

 4. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 5. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 6. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

 7. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 8. نبرد در حدیده/ چرا این شهر یمنی اینقدر مهم است ؟

 9. افزایش قیمت مسکن متوقف شد

 10. دبیرکل بانک مرکزی: خریداران سکه نگران نباشند/ احتمال برگزاری حراج مجدد سکه

 11. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 12. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 13. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 14. مسئول گرانی خودرو کیست؟

 15. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 16. نشست خبری اعلام جرم دیده‌بان شفافیت و عدالت علیه مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی

 17. توصیه رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی به مردم

 18. اقتصاد نابسامان و خودزنی اصلاح‌طلبان

 19. رهایی از شر حشرات در تابستان + درمان جای نیش

 20. نتانیاهو: ایران باید به طور کامل از سوریه خارج شود

 21. امید ابراهیمی؛ سلحشور فوتبال ایران + عکس

 22. کی‌روش: بردمان را به فرگوسن تقدیم می‌کنیم

 23. محاکمه قاتل سریالی زنان گیلانی

 24. جنایت به ‌دنبال عشق ممنوع

 25. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

پربحث‌های هفته

 1. سکه از ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان عبور کرد/ سکوت مسئولان در آشفته بازار سکه/ آقای سیف نظر شما چیست؟

 2. کیم جونگ اون و دونالد ترامپ دیدار کردند/ ترامپ: احساس فوق‌العاده‌ای دارم/ کیم: برای برگزاری این نشست موانع بسیاری وجود داشت+ فیلم و عکس

 3. توریست‌هایی که با پول بیت‌المال عازم روسیه میشوند + جدول اسامی

 4. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 5. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 6. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 7. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 8. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 9. جمعه عید سعید فطر است

 10. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 11. ایران 1 - مراکش 0؛ پیروزی یوزها در دقیقه 93 و پایان 20 سال انتظار

 12. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 13. نوبخت: با قاطعیت اعلام می‌کنم که در شرایط سخت تحریمی هم کشور قابل اداره است

 14. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 15. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 16. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 17. ادامه بی‎خیالی دولت به بلبوشو در بازار

 18. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 19. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 20. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 21. سکه ۲/۵ میلیون تومان شد

 22. سیف: گران شدن سکه روانی است

 23. ۱۷ راهکار میرسلیم برای حمایت از تولید ایرانی/ بهره بانکی بالا، نظام پیچیده مالیاتی و... عامل موفق نبودن تولید ملی

 24. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 25. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

پربحث‌های امروز

 1. بن بست دوباره در روابط ایران و کانادا/ نقش طرف ثالث در موضع گیری جدید اتاوا

 2. موج انتخاباتی در ترکیه به کدام سمت می‌رود؟

 3. انتقاد گوترش از سیاست‌های ترامپ درباره مهاجران

 4. ظریف: کلاهک‌های موجود در منطقه در دستان رژیمی است که بی‌وقفه درباره ایران ناله می‌کند

 5. اردوغان: گشت نظامیان ترکیه در منبج آغاز شد

 6. تلاش امارات برای ترمیم چهره خود در میان افکار عمومی جهان

 7. بیانیه دولت سوئیس درباره سفر روحانی به این کشور

 8. واشنگتن: روسیه فورا زندانیان سیاسی و مذهبی را آزاد کند

 9. مدیرعامل شرکت خودروسازی معروف آلمان دستگیر شد

 10. استفاده ابزاری ترامپ از اختلافات داخلی سران آلمانی درباره «مهاجرت»

 11. تشکیل «باشگاه خریداران نفت» توسط هند و چین

 12. دستگیری مقام سابق اسرائیلی به اتهام جاسوسی برای ایران!

 13. الحشد الشعبی: آمریکا یکی از مواضع ما را در مرز عراق و سوریه بمباران کرد

 14. جلسه ویژه کره جنوبی با آمریکا پیرامون تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا

 15. دی‌میستورا: نشست ژنو بسیار مهم است

 16. حمله داعش به جاده بغداد - کرکوک

 17. تلاش بن‌سلمان و منصور هادی برای اشغال صعده یمن

 18. ورود نمایندگان ایران، روسیه و ترکیه به ژنو

 19. کره‌شمالی به دنبال ایجاد کانال ارتباطی مخفی از طریق داماد ترامپ بود

 20. کره‌شمالی ۳۰۰۰ تاسیسات مرتبط با فعالیت‌های اتمی و موشکی دارد

 21. رویترز: جنگ تجاری آمریکا و چین به نفع صادرات نفت ایران است

 22. ادعای ارتش دولت مستعفی یمن علیه ایران

 23. حمله با اتوبوس به شرکت کنندگان در یک کنسرت در هلند

 24. "اوپک پلاس" متولد می‌شود؟

 25. سفیر سوئیس در تهران مطرح کرد: ادامه همکاری‌های هسته‌ای ایران و سوئیس/ تلاش اروپایی‌ها برای حفظ سرمایه‌گذاری با ایران

پربحث‌های دیروز

 1. نبرد در حدیده/ چرا این شهر یمنی اینقدر مهم است ؟

 2. نتانیاهو: ایران باید به طور کامل از سوریه خارج شود

 3. پس از غیبت کم‌سابقه، بار دیگر ناو جنگی آمریکا در خلیج فارس حضور یافت

 4. واقعیت نبرد الحُدیده یمن؛ اهداف و ابعاد راهبری آن

 5. آل خلیفه از رژیم صهیونیستی برای شرکت در یک کنفرانس دعوت کرد

 6. اعضای کنگره آمریکا خواهان توقف فروش جنگنده «اف- ۳۵» به ترکیه شدند

 7. ملانیا در مخالفت با ترامپ بیانیه صادر کرد

 8. توافق مسکو و ریاض برای ایجاد توازن دوباره دربازار نفت

 9. اردوغان: همه با هم آماده درس‌دادن به غرب هستیم

 10. شومر: ترامپ در برابر کره شمالی، ضعیف‌تر از «اوباما مقابل ایران» است

 11. گزارش محرمانه دبیرکل سازمان ملل درباره وضعیت فاجعه‌بار انسانی در غزه

 12. وکیل ترامپ خواستار بررسیِ نتایج تحقیقات «رابرت مولر» شد

 13. ۱۲۳کشته و ۱۶۰ اسیر،ره‌آورد ۲روزگذشته ائتلاف‎سعودی در یمن

 14. روسیه موشک بالستیک اسکندر با قابلیت حمل کلاهک‌ هسته‌ای آزمایش کرد

 15. مخالفان سوری: در نشست آتی ژنو حضور نخواهیم یافت

 16. سفیر آمریکا در کانادا به قتل تهدید شد

 17. مقام ارتش رژیم صهیونیستی: ایران احتمالا غنی‌سازی را احیا می‌کند

 18. ۲۱ کشته و زخمی در تیراندازی در نیوجرسی آمریکا

 19. جدا شدن راه کویت و قطر از عربستان

 20. ترامپ: توقف رزمایش‌های نظامی پیشنهاد من بود، چون هزینه‌ آن بسیار بالا است

 21. زمان و مکان احتمالی دیدار ترامپ و پوتین

 22. حمله زنی با سلاح سرد در فرانسه ۲ زخمی بر جای گذاشت

 23. آغاز فعالیت دولت جدید اردن با مجیز‌گویی عربستان سعودی

 24. برگزاری انتخابات ترکیه در تهران  

 25. چین: گفت‌وگو و همکاری راه حفظ توافق هسته‌ای است

پربحث‌های هفته

 1. کیم جونگ اون و دونالد ترامپ دیدار کردند/ ترامپ: احساس فوق‌العاده‌ای دارم/ کیم: برای برگزاری این نشست موانع بسیاری وجود داشت+ فیلم و عکس

 2. ترامپ: اون خلع سلاح هسته‌ای و موشکی را پذیرفت/ تحریم‌ها علیه کره شمالی ادامه خواهد یافت

 3. کنسرت 9 خواننده زن دنیای عرب در عربستان در ایام عید فطر +عکس

 4. ترامپ: ایران دیگر آن کشور چند ماه قبل نیست/ آنها برای مذاکره باز خواهند گشت

 5. نبرد در حدیده/ چرا این شهر یمنی اینقدر مهم است ؟

 6. جزئیاتی از «سند امضا شده» بین ترامپ و کیم منتشر شد

 7. آیا بین ایران و روسیه در سوریه اختلاف وجود دارد؟

 8. نوبخت: نمی‌دانم رهبر کره شمالی با چه کسی دارد مذاکره می‌کند؟

 9. روحانی در گفتگوی تلفنی یک‌ساعته با مکرون: اگر ایران نتواند از امتیاز برجام استفاده کند، ماندن در آن، امکان پذیر نخواهد بود

 10. اتحادیه اروپا به دنبال تاسیس دفتر در ایران به بهانه حفظ برجام

 11. گمانه زنی درباره نتیجه دیدار ترامپ و کیم جونگ اون

 12. اشتیاق و تردیدهای اژدهای زرد درباره ایران

 13. برنده و بازنده مذاکرات ترامپ و کیم جونگ اون

 14. بشار اسد: بر سر روابط با ایران معامله نمی‌کنیم/هیچ مانعی برای تاسیس پایگاه‌های ایرانی در سوریه وجود ندارد / به زودی به ایران سفر خواهم کرد

 15. کارشناس مسائل بین‌الملل: کره‌ شمالی از ضعف ترامپ استفاده کردند

 16. ترامپ: ایرانی‌ها می‌خواهند برجام را حفظ کند ولی یک روز مجبور می‌شوند با ما مذاکره کنند

 17. پشت پرده‌ عکسی جنجالی از یک «ملاقات اتفاقی»

 18. درشرق آسیا چه می گذرد؟

 19. جزئیاتی از برنامه دولت ترامپ برای اجرای تحریم‌های نفتی علیه ایران

 20. آب؛ اسم رمز عملیات جدید رژیم صهیونیستی در ایران

 21. گوترش: موشک‌های شلیک‌شده به عربستان «ساخت ایران» است

 22. ظریف: اقدام کانادا به زیان آنها خواهد بود

 23. ظریف: هنوز بسته عملیاتی لازم را از طرفهای برجامی دریافت نکرده ایم/رایزنی وزرای خارجه در آینده نزدیک

 24. موگرینی: برجام پنجره‌ای برای پرداختن به مسائل موشکی ایران باز کرده/انتخاب گزینه دیگر، عواقب غم‌انگیز به همراه خواهد داشت

 25. از «پیر خرفت» تا «توله سگ مریض»؛ فحش‌هایی که میان ترامپ و اون رد و بدل شد

آخرین عناوین