هادی ساعی: معتاد می شدم بهتر از ورزشکار شدن بود

گروه ورزشی الف،   3970205121 ۰ نظر، ۷ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
هادی ساعی: معتاد می شدم بهتر از ورزشکار شدن بود

پر افتخارترین ورزشکار المپیکی ایران با اشاره به قطع حقوق ۵۰ قهرمان از سوی صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان گفت: تا به امروز به خاطر پرداخت نشدن حقوقم اعتراض نکرده‌ام اما از امروز پیگیر هستم و باید حق همه‌ ورزشکاران را بدهند.

هادی ساعی در گفت و گو با ایسنا، در مورد تصمیمات اخیر صندوق حمایت از  قهرمانان مبنی بر قطع کردن حقوق ۵۰ ورزشکار در سال جدید، اظهار کرد: نمی‌دانم این تصمیم را با چه منطقی گرفته‌اند که می‌خواهند حقوق برخی از ورزشکاران را قطع کنند. این چه استدلالی است که به دلیل خوب بودن وضعیت مالی یک ورزشکار می‌خواهند حق قانونی او را قطع کنند؟ می‌گویند آن‌هایی که مدال گرفته و وضع مالی خوبی دارند، نباید این حقوق را دریافت کنند! همه ما برای این مدال‌ها زحمت کشیده‌ایم که الان این حقوق را دریافت می‌کنیم.

او در این مورد ادامه‌ داد: اول از هر کاری باید این دوستان بگویند چه کسی گفته که وضعیت مالی ما خوب است؟ دوم این که اگر وضعیت مالی من یا امثال من خوب است به خود شخص مربوط است و به هیچکس ارتباطی ندارد! مگر برای رسیدن به این شرایط مالی دزدی کرده‌ایم که اموال ما را اندازه گیری می‌کنند؟ ما ورزشکاران باید خودمان برای پول خود تصمیم بگیریم که به چه کسی کمک می‌کنیم و به چه کسی کمک نمی‌کنیم.

ساعی افزود: نمی‌خواهم اسمی از کسی بیاورم اما چه کسی می‌داند که در حال‌ حاضر ۵۰ خانواده از کنار من نان شب درمیاورند؟ صندوق و همه آن دوستان باید حق ورزشکاران را بدهند چون خود آن‌ها می‌دانند چطور کمک کنند. ورزشکاران ما ۱۰ برابر بیشتر از خود آن افراد کمک می‌کنند و نیازی به نگرانی این دوستان نیست که به فکر تصمیم گیری برای حق ورزشکاران هستند.

دارنده مدال طلای مسابقات المپیک در پاسخ به این سوال که آیا به این تصمیم صندوق حمایت از  قهرمانان اعتراضی کرده؟ خاطرنشان کرد: من تاکنون در این مورد با هیچ‌کس صحبت هم نکرده‌ام چه برسد به اعتراض اما گویا دوستان اسم من را در جلسات و مصاحبه‌های خود آورده‌اند که یک کار غیر اخلاقی است و از این بابت خیلی ناراحت هستم. من تا به حال اعتراضی نکرده‌ام و این اخباری که با اسم من منتشر شده درست نیست. در چند روز گذشته هم یک خبرگزاری نام من را در خبر خود آورده بود که پیگیر آن هستم تا بابت این خبر اشتباه که از من منتشر کرده‌اند صحبت کنم.

او در این مورد تاکید کرد: "ایسنا" اولین جایی است که من در این مورد صحبت می‌کنم و تا به امروز صحبت هم نکرده‌ام چه برسد به اعتراض که الان به من وصله می‌زنند. خبر اعتراض من اشتباه است و قطعا پیگیر این خبر اشتباه هستم تا توضیحات مدیر و مسئولان خبرگزاری مربوطه را بشنوم.

ساعی در ادامه انتقادات خود از تصمیمات اخیر صندوق حمایت از قهرمانان، تصریح کرد: اگر از همه این مسائل و صحبت‌ها هم بگذریم دریافت این حقوق، حق همه ورزشکاران است، کسی نمی‌تواند برای حق و حقوق ورزشکاران امر و نهی کند. اگر قرار است این حقوق باشد باید برای همه ورزشکاران باشد، اگر هم قرار نیست حقوق بدهند باید برای همه این شرایط را ایجاد کنند. دوستان اگر حقوق ما ورزشکاران را بدهند خودمان می‌دانیم چگونه به نیازمندان کمک کنیم. نمی‌شود حقوق ما را بردارید و بگویید به دیگران کمک می‌کنیم. من تا الان با کسی صحبت نکرده‌ام ولی الان می‌گویم که باید حق ورزشکاران را بدهید.

پر افتخارترین ورزشکار ایران در المپیک ادامه‌ داد: اصلا یک نفر به من بگوید فلسفه به وجود آمدن صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان چیست؟ آن صندوق برای این به وجود نیامده که یکسری افراد دور هم بنشینند، برای یکدیگر حقوق تعیین کنند و پست و مقام جابه‌جا کنند. خیر آقایان! این حرف‌ها نیست و نباید هم باشد، لطفا در مورد حق ورزشکاران تصمیم نگیرید.

او افزود: قرار است به ما پاسخ بدهند و اگر قانع کننده باشد حرفی نداریم اما نمی‌توانند چند نفر را کنار بگذارند چون قانون برای همه یکی است. برای مثال حقوق "رضا مهماندوست" را قطع کرده‌اند و دلیل این کار را زندگی کردن "مهماندوست" در خارج از  ایران گفته‌اند؛ دلیلی که درست نیست. همه ما ورزشکار هستیم و شاید یک روز در خارج از ایران صاحب سمت ورزشی شویم، این کار درست نیست که بخواهند با چنین دلایل بی معنی حق ورزشکاران را ندهند.

ساعی ادامه‌ داد: اسم چهار نفر که یکی از آن‌ها من هستم را آورده‌اند که عضو شورا هستیم، آیا کار خلافی کرده‌ایم؟ همه شماهایی که این صحبت‌ها را می‌کنید از صد جا حقوق می‌گیرید و کسی هم کاری ندارد. اگر قرار است کاری انجام شود باید کارشناسانه صورت بگیرد، این کاری که صورت گرفته غیر اخلاقی و خود بی قانونی است. اگر قرار شد به هیچ کس حقوق ندهند من به عنوان اولین نفر و به عنوان کاندیدا، این موضوع را قبول می‌کنم اما باز هم می‌گویم، این افراد نمی‌توانند فقط تعداد مشخصی را کنار بگذارند.

او با بیان این که ورزشکاران برای دریافت این حقوق زحمت کشیده‌اند، اظهار کرد: اصلا به من بگویند این افراد از کجا می‌دانند که من چقدر مال و اموال دارم؟ آیا مسئول این شده‌اند که ببینند ورزشکاران چقدر ثروت دارند؟ اصلا این صلاحیت را از کجا آورده‌اند که مال و اموال من یا دیگری را حساب و کتاب کنند؟ به تنهایی نمی‌شود اعتراض کرد اما اگر کسی این حقوق را دریافت می‌کند برای آن زحمت کشیده و نباید حق او را بگیرند. این دوستان اگر خودشان حق و حقوق نگیرند قبول می‌کنند که من و بقیه‌ ورزشکاران قبول کنیم؟

وی در پاسخ به این سوال که بیشترین حقوق دریافتی او از صندوق چقدر بوده، گفت: من اصلا نمی‌دانم چقدر به من پول می‌دادند و الان هم پول برای من مهم نیست. طی چهار، پنج ماهی هم که حقوقم را نداده بودند اطلاع نداشتم چون تا الآن با پول صندوق زندگی نکرده‌ام اما رفتاری که این آقایان دارند نباید این طور باشد که اسم من را به میان بیاورند. برخی ورزشکاران به خاطر این موضوع با "خرم" رئیس صندوق تماس گرفته‌اند که گویا با رفتار بسیار بدی مواجه شده‌اند. حتی به آن‌ها گفته‌اند دریافت این حقوق، حق ورزشکاران نیست، این صحبت‌ها برای من ناراحت کننده است.

ساعی در خصوص این که طبق گفته خرم، نفراتی مثل او از چند جا حقوق می‌گیرند، اظهار کرد: این آقایان اصلا اطلاعات ندارند. من چهار سال است که حتی وارد فدراسیون تکواندو هم نشده‌ام و الآن هم سایه من را در فدراسیون با تیر می‌زنند، پس چطور به من حقوق می‌دهند؟ کمیته المپیک هم از  حقوق ۲۰۰ هزار تومانی ۲۰ هزار تومان کم می‌کند و ۱۸۰ آن را به ما می‌دهد که پول یک باک بنزین ماشین است (با خنده).

او ادامه داد: من تجارت و درآمد خودم را دارم که ربطی به ورزش ندارد، اصلا خیلی هم ثروت دارم اما به هیچ وجه از حق خودم نمی‌گذرم آن هم با این رفتار خیلی بدی که آقایان دارند. می‌دانم با سفارش صندوق اسم من را در اخبارهای اشتباه آورده‌اند و به همین دلیل بسیار ناراحتم، به شخصه باید از  من عذرخواهی کنند چون تا امروز هیچ اعتراضی نکرده‌ام اما به ناحق اسم "هادی ساعی" را می‌آورند. چون تا به حال اعتراض نکرده بودم و اسم من را آورده‌اند، حتما این موضوع را پیگیری کرده و از حق خودم نمی‌گذرم. نمی‌شود هم حقم را بخورند هم آبرویم را ببرند تا "هادی ساعی" را بد نام کنند.

 دارنده‌ مدال طلای المپیک آتن، در ادامه انتقادات خود اظهار کرد: من تازه به این نتیجه رسیدم که اگر در این مملکت معتاد می‌شدم بهتر از ورزشکار شدن بود. به خاطر این که در تکواندو بودم حتی در زندگی شخصی هم ضرر کرده‌ام، در ورزش وصله‌ شورا بودن می‌چسبانند و در شورا وصله‌ ورزشی بودن. اگر می‌گویند شرایط ورزشکاران سخت است و باید به آن‌ها کمک کرد، کسی جلوی آقایان را نگرفته است. اصلا وظیفه آن‌ها است که به ورزشکاران کمک کنند اما باید بدانند که این حق برای همه ما است نه تنها چند نفر، باید حق ورزشکاران را بدهند.

هادی ساعی در پایان این گفت‌وگو با بیان این که فعلا از  سوی فدراسیون برای شروع همکاری با او تماسی نگرفته‌اند، خاطر نشان کرد: من هیچ گاه به دنبال جایگاه نیستم و تنها هدف من کمک به تکواندو است. فعلا هم تماسی با من نگرفته‌اند، قبل از عید جلسه‌ای با "محمد پولادگر" داشتیم که قرار شد بعد از عید هم نشستی داشته باشیم ولی فعلا خبری نیست اما من در جایی کار می‌کنم که شان و جایگاهم حفظ شود و در غیر این صورت وارد چنین جاهایی نمی‌شوم.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

سفرستان

پربحث‌های اخیر

 1. ظریف و عراقچی در صحن غیر علنی مجلس چه گفتند/ چرا نمی‌توان به ادامه برجام از سوی اروپایی‌ها مطمئن بود

 2. کرباسچی: اگر دولت روحانی پشتکار دولت احمدی‌نژاد را داشت بسیاری از مشکلات را نداشتیم/ اشکال دولت روحانی این است که دولتی کم کار است

 3. تخلف میلیاردی یکی از وزرای سابق دولت اصلاحات و رئیس فعلی یکی از دانشگاههای مهم تهران

 4. مراسم عروسی نوه ملکه انگلیس چقدر آب خورد + عکس

 5. ۳ عامل التهاب اخیر ارز از نگاه سیف

 6. دغدغه پاستیلی مطهری/ روایت روزنامه اصلاح طلب از اقتدار نحوه پوشش و پیرایش محاسن رئیس جمهور/ احتمال ریزش آرای لاریجانی در انتخابات هیات رئیسه/سالگرد انتخابات 96 و یادی از رقبای دیروز

 7. فروش گوشت‌های «لاکچری» ادامه دارد + عکس

 8. حاجی دلیگانی: آقای روحانی! گفتید کشور را از بیکاری نجات می‌دهید اما تعداد بیکاران ۲ برابر شد

 9. آگهی های عجیب این روزها /واسه نونه واسه نون

 10. روحانی: سرچشمه امیدها در نظام، مقام معظم رهبری هستند/راه نجات ما صبر ، مقاومت و ایستادگی است

 11. گزارش وزارت اطلاعات: ۱۱۲ مدیر "دوتابعیتی" هستند/ حضور ۴۷ دوتابعیتی در مراکز دولتی و حکومتی

 12. از دبی تا گرجستان / خرید ملک در سرآب اقامت 

 13. تیغ زدن میلیونی مردم توسط سلبریتی‌ها/ حساب یک فوتبالیست و ۳ بازیگر مسدود شد

 14. واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر  

 15. آتش گرفتن ناگهانی یک خودرو حین حرکت در تهران + تصاویر

 16. چه‌چیزی از چشم ۲ میلیارد بیننده مراسم عروسی نوه ملکه انگلیس پنهان ماند؟

 17. عراقچی: تردید داریم اروپا بدون آمریکا برجام را ادامه دهد/ نمی‌توان به اروپا مطمئن بود

 18. روحانی:گروهمان سخت است اما قبلا با تیم‌های بزرگ‌تر هم بازی کرده‌ایم/ کی روش: برای ما در جام جهانی دعا کنید

 19. ۸ شرکت اروپایی ایران را ترک کردند

 20. قیمت طلا و ارز در بازار امروز/ سکه یک‌ میلیون و ۹۳۶ هزار تومان

 21. فهرست ۲۴ نفره تیم ملی برای جام جهانی/ طرفداران در شوک حذف سیدجلال و وریا

 22. مطهری: تصویب لوایح مرتبط با FATF منجر به خطر انداختن آینده حماس و حزب الله نمی‌شود

 23. چرا مشکلات اقتصاد در دولت دوازدهم بیشتر شد؟

 24. نشست ِ«به احترام معلم» در تاکستان برگزار شد

 25. اهدای پیراهن شماره 12 تیم ملی به روحانی+تصاویر  

پربحث‌های دیروز

 1. ظریف و عراقچی در صحن غیر علنی مجلس چه گفتند/ چرا نمی‌توان به ادامه برجام از سوی اروپایی‌ها مطمئن بود

 2. طرح بزرگ ترامپ برای مقابله با ایران بعد از خروج از برجام

 3. پشت‌پرده‌ای از سِمت دوتابعیتی‌ها؛ از اعضای نهاد ریاست‌جمهوری تا وزرا و مسئولان صداوسیما/وزیر اطلاعات: مسئول دو تابعیتی در دولت نداریم

 4. کرباسچی: اگر دولت روحانی پشتکار دولت احمدی‌نژاد را داشت بسیاری از مشکلات را نداشتیم/ اشکال دولت روحانی این است که دولتی کم کار است

 5. باهنر: به طرز عجیبی همه سیاه‌نمایی می‌کنند/ تیم مذاکره هسته ای مورد تایید نظام است

 6. آنچه در پسابرجام عاید اقتصاد ایران شد؛ از واردات تا فروش نفت + نمودار

 7. تخلف میلیاردی یکی از وزرای سابق دولت اصلاحات و رئیس فعلی یکی از دانشگاههای مهم تهران

 8. ظریف: ایران در توافق هسته‌ای پیروز شد/ برجام در حال مرگ است

 9. پوپولیست تلگرامی

 10. مراسم عروسی نوه ملکه انگلیس چقدر آب خورد + عکس

 11. صحبت‌های وحید-م بعد از دستگیری: ۵ دقیقه تا ترکیه فاصله داشتم/ به من می‌گویند عقاب ایران

 12. ۳ عامل التهاب اخیر ارز از نگاه سیف

 13. دغدغه پاستیلی مطهری/ روایت روزنامه اصلاح طلب از اقتدار نحوه پوشش و پیرایش محاسن رئیس جمهور/ احتمال ریزش آرای لاریجانی در انتخابات هیات رئیسه/سالگرد انتخابات 96 و یادی از رقبای دیروز

 14. فروش گوشت‌های «لاکچری» ادامه دارد + عکس

 15. حاجی دلیگانی: آقای روحانی! گفتید کشور را از بیکاری نجات می‌دهید اما تعداد بیکاران ۲ برابر شد

 16. آقای روحانی! با این همه نقض، ۸۰ درصد برجام اجرا شده؟

 17. آگهی های عجیب این روزها /واسه نونه واسه نون

 18. افزایش 30 تا 50 درصدی حقوق کارمندان برخی دستگاه‌های اجرایی طی 5 سال

 19. روحانی: سرچشمه امیدها در نظام، مقام معظم رهبری هستند/راه نجات ما صبر ، مقاومت و ایستادگی است

 20. گزارش وزارت اطلاعات: ۱۱۲ مدیر "دوتابعیتی" هستند/ حضور ۴۷ دوتابعیتی در مراکز دولتی و حکومتی

 21. خبری جدید از بن‌سلمان اما بدون پوشش در خبرگزاری رسمی عربستان 

 22. از دبی تا گرجستان / خرید ملک در سرآب اقامت 

 23. تیغ زدن میلیونی مردم توسط سلبریتی‌ها/ حساب یک فوتبالیست و ۳ بازیگر مسدود شد

 24. تلویزیون در سیطره خواننده‌های جوان‌پسند بازاری/ از مسیح و آرش تا حمید هیراد

 25. معاون‌قضایی دادستان کشور: فیلتر تلگرام با موفقیت پیش می‌رود/ نظام هر زمان اراده کند فیلتر شکن‌ها مسدود خواهند شد

پربحث‌های هفته

 1. اطلاعیه دولت:آنان که باید عذرخواه مواضع نادرست خود در گذشته باشند،طلبکارانه به دستاوردهای ملی می‌تازند/ مدیریت مسئولانه کشور، عرصه تناقض گوئی نیست/ برجام یک دستاورد بی‌نظیر است

 2. روحانی: باید در ارزیابی دستاوردها، بین برجام و نبود برجام مقایسه انجام دهیم/ ۸۰ درصد اهداف برجام محقق شد/ باید روشن شود چه کسی مستحق ملامت است

 3. دولت مخالف افزایش حقوق کارمندان است؛ اما 200 مدیر دولتی پاداش 600 میلیونی گرفتند

 4. بازگشت ظریف از تور برجامی بدون اخذ تضمین های لازم/ اعلام آمادگی اروپا برای مسدود کردن تحریم های آمریکا

 5. ظریف و عراقچی در صحن غیر علنی مجلس چه گفتند/ چرا نمی‌توان به ادامه برجام از سوی اروپایی‌ها مطمئن بود

 6. سیدصالحی: مردم به سروش اعتماد کردند و اکنون نوبت مسئولان است/ بیش از 10 میلیون کاربر عضو سروش شدند+فیلم

 7. جمهوری اسلامی و مسئله ای به نام" فساد"

 8. تضمین روحانی به موگرینی باعث خروج ترامپ از برجام شد

 9. توتال باز هم پیچاند؛ آقای زنگنه پاسخگو باشید

 10. صادق زیباکلام: برجام به کل منتفی می شود/ نامزد اصولگرایان در انتخابات 1400 پیروز می‌شود

 11. طرح بزرگ ترامپ برای مقابله با ایران بعد از خروج از برجام

 12. واکنش مطهری به نامه مجلس خبرگان رهبری درباره برجام

 13. خبر محرمانه درباره مرگ بن‌سلمان در تیراندازی‌های کاخ پادشاهی

 14. پشت‌پرده‌ای از سِمت دوتابعیتی‌ها؛ از اعضای نهاد ریاست‌جمهوری تا وزرا و مسئولان صداوسیما/وزیر اطلاعات: مسئول دو تابعیتی در دولت نداریم

 15. درگیری خونین در خوابگاه دانشگاه خوارزمی/ ورود یکی از دانشجویان پسر به خوابگاه دختران

 16. گزارشی تکان‌دهنده از جراحانی که سرجان مردم معامله می کنند و از شرکت‌ها رشوه می‌گیرند

 17. چرا خودرو گران شد؟/ ورود مجلس برای ساماندهی بازار خودرو با هدف کاهش تعرفه واردات و رقابتی کردن

 18. توکلی: سپاه توانست کاری انجام دهد که بانک مرکزی نتوانست/ ۷۰ درصد تسهیلات پرداختی بانک‌ها استمهال وام‌های قبلی و پوچ است/ تغییر رویه در فعالیت مجمع تشخیص مصلحت نظام

 19. آیت‌الله صدیقی: در قصه پرغصه‌ برجام از ابتدا دنیای غرب کلاه گشادی را برای ایران آماده کرده بود/با چه جراتی می‌توانیم به دشمن اعتماد کنیم و تضمینی نگیریم

 20. زنگنه: نامردی هم حدی دارد/ توتال برود، CNPC چین را جایگزین می‌کنیم

 21. عبرت های برجام و پاسخ به چند سوال/ دستگاه دیپلماسی به دنبال چه تضمین‌هایی است؟

 22. کرباسچی: اگر دولت روحانی پشتکار دولت احمدی‌نژاد را داشت بسیاری از مشکلات را نداشتیم/ اشکال دولت روحانی این است که دولتی کم کار است

 23. قاسم افشار گوینده پیشکسوت صدا و سیما درگذشت

 24. آمریکا سیف را تحریم کرد

 25. افشای جزئیات بسته پیشنهادی اروپا به ظریف

پربحث‌های اخیر

 1. واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر  

 2. روحانی:گروهمان سخت است اما قبلا با تیم‌های بزرگ‌تر هم بازی کرده‌ایم/ کی روش: برای ما در جام جهانی دعا کنید

 3. فهرست ۲۴ نفره تیم ملی برای جام جهانی/ طرفداران در شوک حذف سیدجلال و وریا

 4. اهدای پیراهن شماره 12 تیم ملی به روحانی+تصاویر  

 5. سرود رسمی تیم ملی در جام جهانی رونمایی شد + دانلود

 6. واکنش برانکو به خط خوردن جلال حسینی از تیم ملی

 7. مقایسه پیراهن ایران با پیراهن برخی تیم‌های حاضر در جام‌جهانی + عکس

 8. طباطبایی: بیرانوند دروازه‌بان اول تیم ملی در جام جهانی خواهد بود

 9. پست اینستاگرامی قوچان‌نژاد پس از دیدار با روحانی  

 10. آیین بدرقه تیم ملی فوتبال با رونمایی از سرود تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه برگزار شد

 11. از روزبه چشمی تعریف کردی یا سر به سرش گذاشتی آقای میثاقی؟

 12. دیدار اعضای تیم ملی فوتبال با رئیس جمهوری  

 13. پاداش رئیس جمهور به ملی پوشان چه بود؟

 14. ترانه‌خوانی کی‌روش/ سالار عقیلی یار دوازدهم شد

 15. واکنش برانکو به خط خوردن سیدجلال حسینی از فهرست تیم ملی

 16. پشت پرده خط خوردن مدافع استقلال/ نقش شفر در جا ماندن وریا از مسکو

 17. واکنش استقلال به درخواست جدایی اسماعیلی

 18. ضرر میلیونی یک ملی پوش بابت خط خوردن از تیم ملی

 19. تقدیر رئیس جمهور از کی روش، بازیکنان تیم ملی و تیم داوری ایران در جام جهانی

 20. واکنش رسانه‌های بلژیکی به عدم دعوت کاوه رضایی به تیم ملی

 21. واکنش شفر به خط خوردن وریا غفوری از تیم ملی

 22. استعفای یک مقام ارشد فدراسیون فوتبال

 23. واکنش استقلال به درخواست جدایی اسماعیلی

 24. تیام: استقلال و شفر را دوست دارم

 25. موبایل بازیکن پرسپولیس گم شد

پربحث‌های دیروز

 1. آقای طاهری حداقل عذرخواهی کنید!

 2. واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر  

 3. روحانی:گروهمان سخت است اما قبلا با تیم‌های بزرگ‌تر هم بازی کرده‌ایم/ کی روش: برای ما در جام جهانی دعا کنید

 4. فهرست ۲۴ نفره تیم ملی برای جام جهانی/ طرفداران در شوک حذف سیدجلال و وریا

 5. اهدای پیراهن شماره 12 تیم ملی به روحانی+تصاویر  

 6. سرود رسمی تیم ملی در جام جهانی رونمایی شد + دانلود

 7. واکنش برانکو به خط خوردن جلال حسینی از تیم ملی

 8. مقایسه پیراهن ایران با پیراهن برخی تیم‌های حاضر در جام‌جهانی + عکس

 9. پست اینستاگرامی قوچان‌نژاد پس از دیدار با روحانی  

 10. آیین بدرقه تیم ملی فوتبال با رونمایی از سرود تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه برگزار شد

 11. از روزبه چشمی تعریف کردی یا سر به سرش گذاشتی آقای میثاقی؟

 12. دیدار اعضای تیم ملی فوتبال با رئیس جمهوری  

 13. پاداش رئیس جمهور به ملی پوشان چه بود؟

 14. ترانه‌خوانی کی‌روش/ سالار عقیلی یار دوازدهم شد

 15. واکنش برانکو به خط خوردن سیدجلال حسینی از فهرست تیم ملی

 16. پشت پرده خط خوردن مدافع استقلال/ نقش شفر در جا ماندن وریا از مسکو

 17. واکنش استقلال به درخواست جدایی اسماعیلی

 18. ضرر میلیونی یک ملی پوش بابت خط خوردن از تیم ملی

 19. تقدیر رئیس جمهور از کی روش، بازیکنان تیم ملی و تیم داوری ایران در جام جهانی

 20. واکنش رسانه‌های بلژیکی به عدم دعوت کاوه رضایی به تیم ملی

 21. واکنش شفر به خط خوردن وریا غفوری از تیم ملی

 22. استعفای یک مقام ارشد فدراسیون فوتبال

 23. واکنش استقلال به درخواست جدایی اسماعیلی

 24. تیام: استقلال و شفر را دوست دارم

 25. موبایل بازیکن پرسپولیس گم شد

پربحث‌های هفته

 1. استقلال با درخشش تیام، ذوب آهن را حذف کرد/ در انتظار دربی پایتخت در آسیا+فیلم

 2. بازیگر معروف و همسرش در ورزشگاه آزادی بازداشت شدند

 3. شگفتی لیست نهایی کی‌روش؛ حذف یک ستاره

 4. آقای طاهری حداقل عذرخواهی کنید!

 5. قلعه نویی: پدر ورزش ایران تبریک، آقای تاج مبارکت باشد!/سر یک تیم شهرستانی را بریدند

 6. واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر  

 7. پیام شفر در آستانه جام جهانی؛ حالا فقط پرچم ایران مهم است و بس

 8. نوری: تیام فراتر از آسیاست/ شفر ذوب آهن را خوب آنالیز کرد

 9. نامطمئن مثل بیرانوند/ او مرد بازی‌های بزرگ نیست

 10. روحانی:گروهمان سخت است اما قبلا با تیم‌های بزرگ‌تر هم بازی کرده‌ایم/ کی روش: برای ما در جام جهانی دعا کنید

 11. فهرست ۲۴ نفره تیم ملی برای جام جهانی/ طرفداران در شوک حذف سیدجلال و وریا

 12. ویژگی‌های برتر تیم ملی اسپانیا نسبت به ایران + اینفوگرافی

 13. اهدای پیراهن شماره 12 تیم ملی به روحانی+تصاویر  

 14. سرود رسمی تیم ملی در جام جهانی رونمایی شد + دانلود

 15. واکنش برانکو به خط خوردن جلال حسینی از تیم ملی

 16. مقایسه پیراهن ایران با پیراهن برخی تیم‌های حاضر در جام‌جهانی + عکس

 17. واکنش عجیب کی‌روش به تمرین ملی پوشان

 18. رونمایی از نماد تیم ملی فوتبال ایران  

 19. توپ‌هایی‌ که‌دروازه‌بان‌ها شانسی گرفتند  

 20. منتظر بمب‎خبری باشید/دایی سرمربی تیم‎ملی می‌شود؟

 21. بدل ایرانی وینفرد شفر در استادیوم آزادی!

 22. کی‌روش خطاب به قلعه‌نویی: هیچ شکی درباره صلاحیت شما برای جایگزینی‌ام در آینده‌ نزدیک ندارم/ اگر در پرتغال بود می‌دانستم چطور جواب‌تان را بدهم

 23. توضیحاتی درباره یک عکس جنجالی/ چرا محسن مسلمان شادی نکرد؟!

 24. حمله پرسپولیسی‌‌ها به خودرو شفر

 25. بارسلونا بالاخره با یک نتیجه عجیب شکست خورد

آخرین عناوین