توضیح رییس دفتر رییس جمهور درباره اظهارات جنجالی اخیرش/ سفر حق مردم است و تعداد آن هم به همچنین

گروه اجتماعی الف،   3970131150 ۲۸ نظر، ۱۳ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
توضیح رییس دفتر رییس جمهور درباره اظهارات جنجالی اخیرش/ سفر حق مردم است و تعداد آن هم به همچنین

رییس دفتر رییس جمهور طی یادداشتی درباره اظهارات اخیر خود درباره نحوه پرداخت ارز مسافرتی توضیحاتی ارایه کرد.

در یادداشت اینستاگرامی محمود واعظی آمده است : در حالیکه در روز های اخیر افزایش نرخ ارز مردم را نگران کرده است، در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص ارز مسافرتی توضیحاتی ارائه کردم که متاسفانه با تحریف منتشر گردید، سفر حق مردم است و تعداد آن هم به همچنین ، اما سخن بنده این است که با توجه به اینکه تنظیم بازار و تامین ارز مورد نیاز بخش های مختلف وظیفه دولت است و به همین منظور در راستای توزیع عادلانه و انضباط ارزی، پرداخت ارز مسافرتی یک بار در سال در نظر گرفته شده است.

 

به گزارش الف، محمود واعظی با اشاره به موضوع ارز چند روز پیش گفته بود: رئیس دفتر رئیس جمهور خاطرنشان کرد: کسانی که عادت کرده‌اند تمام تعطیلاتشان را به خارج بروند، خب نروند. نمی‌خواهم بگویم نروند؛ می‌خواهم بگویم وقتی کسی می‌خواهد از ارز همه ملت ایران این چنین استفاده کند، ما باید قوانینی بگذاریم که این ارز به همگان تعلق پیدا کند.

 

اینجا بخوانید

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۳۰ اردی‌بهشت ۱۳۹۷واعظی: ابراز پشیمانی از رای به روحانی، کار مخالفانش است
۲۶ اردی‌بهشت ۱۳۹۷واعظی وارد آنکارا شد
۲۶ اردی‌بهشت ۱۳۹۷دیدار نماینده ویژه روحانی با اردوغان
۹ اردی‌بهشت ۱۳۹۷واعظی: دولت همواره به دنبال توسعه و شکوفایی است
۳ اردی‌بهشت ۱۳۹۷واعظی: کارگران باید خط مقدم جبهه تولید باشند
۳ اردی‌بهشت ۱۳۹۷صحبت های رییس دفتر رییس جمهور در مورد شهدای مدافع حرم
۲۹ فروردین ۱۳۹۷واعظی: برخی عادت کردند تمام تعطیلات خود را خارج از کشور بروند، خب نروند، ارز مسافرتی متعلق به کل ملت است/مردم اگر جایی با ارز بالاتر از 4200 تومان روبرو شدند اطلاع دهند
۱۹ فروردین ۱۳۹۷سخنی با دکتر واعظی، رییس دفتر رییس جمهور
۱۸ فروردین ۱۳۹۷صحبت‌های واعظی درباره مخالفان دولت، دستور روحانی در مورد فیلترینگ و جلسه با فرماندهان سپاه
۹ اسفند ۱۳۹۶واعظی: به تنهایی نمی توانیم به مطالبات مردم پاسخ دهیم
۱ بهمن ۱۳۹۶همدردی واعظی با خانواده شهدای سانچی
۲۱ آذر ۱۳۹۶انتقاد علی کریمی به محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور  

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۱۰۱۸۷۲۱:۰۶:۳۹ ۱۳۹۷/۱/۳۱
نگذارید نا خواسته تریبون مرفهین بی درد شوید. ارز مسافری قطعا باید گران شود. وقتی ارز کم است باید برای مصارف مهم تری آن را مصرف کرد.
پيمان۳۱۰۵۰۱۰۷:۵۹:۲۲ ۱۳۹۷/۲/۱
با نظر شما کاملا موافقم
ناشناس۳۱۰۱۹۸۲۱:۱۸:۵۶ ۱۳۹۷/۱/۳۱
نظر ایشان دقیقا مانند انتخاب ریاست جمهوری جدید کوبا است. انتخابات با یک نامزد! یعنی مردم در 365 روز سال حق دارند 365 بار سفر کنند ولی فقط یکبار حق دارند که خرج سفر را تهیه کنند! بقیه ان با دریافت اعانه از مردم سر راه! احسنت. به این میگن دور زدن همه منشور غیر شهروندی!
ناشناس۳۱۰۱۹۹۲۱:۱۹:۲۵ ۱۳۹۷/۱/۳۱
اومد درست کنه . بدترش کرد
ناشناس۳۱۰۲۰۵۲۱:۲۴:۲۲ ۱۳۹۷/۱/۳۱
استاد! زیان‌گریزی یک ویژگی لاینفک انسان‌ها مانند نیاز به غذا و یا ایمنی یا محبت است. شما به مردم ایران امر می کنید که ارز و در واقع مال خود را به زیر قیمت و با زیان بفروشند تا شما میز خود را حفظ کنید!
ناشناس۳۱۰۲۲۲۲۱:۳۷:۲۲ ۱۳۹۷/۱/۳۱
اگر "سفر حق مردم است و تعداد آن هم به همچنین " چرا برای یک بار آن هم بصورت بخور و نمیر ارز در اختیار مردم قرار می دهید؟ ارز حاصل از فروش نفت بشکه ای 70 دلار چه می شود که امروز شاهد سقوط وحشتناک پول ملی و به زحمت افتادن مردم هستیم؟
ناشناس۳۱۰۲۲۹۲۱:۴۳:۰۰ ۱۳۹۷/۱/۳۱
خوب کسی که بخواد دوبار بره مجبوره قبلش بشه قاچاقچی ارز چون فقط یه بار ارز می دن بار دوم باید از کجا تهیه کنه؟ واقعا اینا چرا رو راست نیستند با مردم؟ ارز رو می خواستن گرون کنند با سیاست ابتدا ارز ندادن تو بازار تا قیمت ها بالا بره بعد مثل ناجی ملت اومدن و ارز رو تک نرخی کردن مثلا با 4200. ولی در واقعیت دلار 3600 رو کردن 4200 بدون درد و خونریزی. با صحبت ها امثال واعظی هم معلوم میشه قاچاق بودن خرید و فروش ارز به قیمتی غیر از 4200 فقط حرف هست و چند مدت دیگه بازار ازاد میشه دلار 5500 تا 6000. فقط چیزی که می مونه گرون شدن دلاردولتی به 4200 و دلار بازار به 6000 تومن. فقط خواهشا خودتون رو ناجی و قهرمان جا نزنید که حرص ادم در میاد
ناشناس۳۱۰۲۳۴۲۱:۴۷:۲۰ ۱۳۹۷/۱/۳۱
چرا حرفی میزنید که حتی چند روز نمیتوانید برآن باقی بمانید ومجبور به اصلاحش هستید؟
ناشناس۳۱۰۲۴۶۲۲:۰۸:۵۵ ۱۳۹۷/۱/۳۱
بی زحمت ارز منو که تو این سال هیچیش رو بهم ندادید به ازای هر سال هزار دلار لطفا پرداخت کنید
علی۳۱۰۲۵۸۲۲:۲۰:۰۱ ۱۳۹۷/۱/۳۱
جناب آقای واعظی لطفا جهت احقاق حق ما بفرمایید دلتر برای سفرهای دوم و سوم از کجا تهیه کنیم؟
ناشناس۳۱۰۲۶۷۲۲:۳۹:۲۳ ۱۳۹۷/۱/۳۱
آقای واعظی، وقتی بانک مرکزی یک کشور پول چاپ میکند، دولت پشتیبان آن پول است، یعنی سیستم بانکی باید هروقت مردم آن کشور خواستند آن پول را به طلا یا ارز های معتبر تبدیل کند، در غیر اینصورت درست مثل این است که بانک مرکزی چک بی محل بکشد، همانطور که یک فرد حقیقی اگر بدون داشتن اعتبار در بانک چک صادر کند جرم کرده اگر بانک مرکزی هم از دریافت پول مردم که امضاء ریس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد روی آن است و تبدیل آن به ارزهای معتبر امتناع کند جرم کرده. شما با این استدلال که افرادی که چند بار به مسافرت میروند از ارز سایر مردم ایران استفاده میکنند فرا فکنی میکند و میخواهید از وظیفه بانک مرکزی که چاپ و توزیع پول با پشتوانه است شانه خالی کنید و در عوض مردم را روبروی هم قرار دهید، دقیقا همان کاری که در زمان هدفمندی یارانه ها انجام دادید و مردم را روبروی هم قراردادید، با این استدلال که عده ای بیشتر بنزین و آب و برق مصرف میکنند یارانه را قطع کردید و الان همه پشیمان هستند.
ناشناس۳۱۰۲۶۸۲۲:۴۲:۱۷ ۱۳۹۷/۱/۳۱
هیچ دنیا اجازه نمی دهند. پشتبانی ارزی یک ملت را درصدی کمی ازجمعیت ازمملکت خارج کنند خوشگذرانی کنند. بیکاری وتورم مال اکثر ملت باشد. اگر تاامروزاین کار کردند. یک روز جوابگو خواهند. چراباید بخاطر صدای حداقلی بلافاصله منکرشدید.
ناشناس۳۱۰۲۶۹۲۲:۴۳:۳۱ ۱۳۹۷/۱/۳۱
ولی خروجی را اگر چند بار هم باشد با مبلغ بالا تر میگیرید به این میگن عدالت فقط دنبال راهی برای گرفتن هستید
ناشناس۳۱۰۲۷۳۲۲:۴۸:۲۶ ۱۳۹۷/۱/۳۱
آدمی که از حرف خودش برگرده حکمش چی هست؟ مردم رو چی فرض کردین شماها
محمد۳۱۰۲۷۵۲۲:۴۹:۰۰ ۱۳۹۷/۱/۳۱
بنده خدا چیزی که نگفت : فقط اظهار کرد که پولدارانی که میخوان به بهانه هر تعطیلی به خارج از کشور سفر کنند چرا باید از یارانه دولت جهت پرداخت ارز دولتی استفاده کنند خوب بروند ارز آزاد بگیرند ، در همه جای دنیا هم به همین منواله
محمد۳۱۰۲۸۴۲۲:۵۷:۰۳ ۱۳۹۷/۱/۳۱
باشه چشم
ناشناس۳۱۰۳۰۳۲۳:۱۶:۱۸ ۱۳۹۷/۱/۳۱
ارز بصورت اسکناس و نقدی در بازار نیست. چطور مسافرت کنیم که به سهمیه ارزی مسافری شما هم نیاز نداشته باشیم؟
علی طباطبایی۳۱۰۳۲۲۲۳:۴۰:۴۶ ۱۳۹۷/۱/۳۱
عجب ، آیا کسی از محل اقامت فرزندان ایشان خبر دارد؟ فردا که اینگونه مسایل روشن گردید باید سخنان گهربارشان را شنید . به گمانم روش حکومتی کره شمالی مد نظر ایشان است !!!!!
ناشناس۳۱۰۳۲۶۲۳:۴۴:۱۴ ۱۳۹۷/۱/۳۱
این که همون حرف شد! من برای کارم باید چند بار در سال برم خارج از کشور ارز مورد نیازم را کجا باید تهیه کنم؟
ناشناس۳۱۰۳۴۸۰۰:۱۰:۵۵ ۱۳۹۷/۲/۱
من تولید کننده و بازرگان هستم و سفر بخشی از شغل من است - ارز مورد نیازم را از چه کسی بخرم؟
ناشناس۳۱۰۳۵۶۰۰:۱۷:۰۰ ۱۳۹۷/۲/۱
وقتی سفر داخلی دوبرابر خارجی است.هتل داخلی ۴برابر خارجی...کنار دریا کثیف بدون توالت و در حصر ارگانهای دولتی...وقتی فقر در مکانهای توریستی فریاد می زند.وقتی ترافیک و بی نظمی و گوش بریدن هتلها...بیداد می کند چرا نریم خارج
ناشناس۳۱۰۳۶۸۰۰:۳۲:۱۷ ۱۳۹۷/۲/۱
مگه مردم مجانی ارز رو میخرند که سرشون منت میگذارید! یعنی چه که "دارند از ارز تمام ملت استفاده میکنند"؟ دارند پولش رو میدهند مجانی که استفاده نمیکنند، میخواهند پولشون رو تبدیل کنند. ارز که کالا نیست مردم بخرند.
ناشناس۳۱۰۳۸۰۰۰:۴۶:۰۲ ۱۳۹۷/۲/۱
به نام خدا باسلام به نظر اینجانب «یک کاسه کردن» فرمایشات آقایان نامبرده وقضاوت یکسان در باره همه آنها درست نیست ومی تواند مصداق «قیاس مع الفارق»، به ویژه در مورد سخنان آقای واعظی، باشد؛ زیرا که فروش ارزبه نرخ مصوب به اشخاصیکه در طی سال چندبار به خارج از کشورسفر می کنند درست نیست . چون این قبیل اشخاص وسعش را دارند وباید برای سفر بیش از یکبار(که ارز مسافری رابا نرخ مصوب دریافت می کنند) از جیب خود مایه بگذارند نه از جیب مردم که آکثر آنها فاقد استطاعت سفر به خارج هستند وبنابراین،در این قبیل امور دخیل نیستند. بدیهی است که به نظر نمی رسد فروش ارز به نحویکه در چندین سال اخیردر ماه های آخر هر سال اتفاق می افتد، مطابق قانون باشد.
ناشناس۳۱۰۴۰۷۰۲:۳۷:۲۵ ۱۳۹۷/۲/۱
انگاری اوضاع جدی جدی خرابه
ناشناس۳۱۰۴۳۷۰۵:۰۵:۳۰ ۱۳۹۷/۲/۱
واقعا مسخره نیست با ایجاد دلار تصنعی 4200 به واردات کنندگان سوبسید می دهیم تا 25 درصد پایینتر از قیمت واقعی دلار جنس ها (اغلب مشابه تولید ملی) وارد کنند. همچنین صادر کننده بیچاره مجبور است تا دلار با هزار زحمت و تحریم درآورده خود را با 25 درصد پایینتر از قیمت به دولت بفروشد. این وضع به نفع واردات است و نباید برای طولانی مدت ادامه پیدا کند.
اشکان۳۱۰۴۶۲۰۶:۴۹:۳۹ ۱۳۹۷/۲/۱
احمدی نژاد کارت سهمیه سوخت گذاشت، شما کارت سهمیه ارز. روزگار غریب هست ای نازنین
amin۳۱۱۵۸۵۱۶:۱۷:۱۰ ۱۳۹۷/۲/۱
حرفهای گمراه کننده بی کم و کاست عوارض خروج 200برابر کردند بهمین راحتی حتی مجلس هم جلوشو نگرفت
علی۳۱۱۸۱۸۱۸:۳۰:۲۱ ۱۳۹۷/۲/۱
اگر افرادی که فقط بخاطر تفریح به کشورهای دیگر چند نوبت در سال سفر میکنند حتما از تمکن مالی خوبی برخوردارند و نباید از ارز دولتی برخوردار شوند باید از بازار آزاد تهیه کنند اگر دولت بازار آزاد ارز را مدیریت کند به آنها هم اجحافی نخاهد شد الان در کشور کسی که بیشترین مصرف را از انرژی و سوخت ارزان دارد با کسی که کمترین مصرف را داردفرقی در پرداخت هزینه ندارد این با عدالت سازگار نیست البته باید راهکار عادلانه ایی تهیه و اجرا شود همینطور در بخش اخذ مالیات هم کشور دچار مشکلات جدی است از کارمند و کارگر بلافاصله هنگام حقوق مالیا اخذ میشود ولی بسیاری از دم کلفتها فرار مالیاتی دارند چرا ؟ یا مشکل در قانون هست یا در اجرا
سفرستان

پربحث‌های اخیر

 1. ظریف و عراقچی در صحن غیر علنی مجلس چه گفتند/ چرا نمی‌توان به ادامه برجام از سوی اروپایی‌ها مطمئن بود

 2. دغدغه پاستیلی مطهری/ روایت روزنامه اصلاح طلب از اقتدار نحوه پوشش و پیرایش محاسن رئیس جمهور/ احتمال ریزش آرای لاریجانی در انتخابات هیات رئیسه/سالگرد انتخابات 96 و یادی از رقبای دیروز

 3. آگهی های عجیب این روزها /واسه نونه واسه نون

 4. روحانی: سرچشمه امیدها در نظام، مقام معظم رهبری هستند/راه نجات ما صبر ، مقاومت و ایستادگی است

 5. از دبی تا گرجستان / خرید ملک در سرآب اقامت 

 6. واکنش دختر شفر به مقایسه چهره مادرش با خانم بازیگر  

 7. آتش گرفتن ناگهانی یک خودرو حین حرکت در تهران + تصاویر

 8. چه‌چیزی از چشم ۲ میلیارد بیننده مراسم عروسی نوه ملکه انگلیس پنهان ماند؟

 9. روحانی:گروهمان سخت است اما قبلا با تیم‌های بزرگ‌تر هم بازی کرده‌ایم/ کی روش: برای ما در جام جهانی دعا کنید

 10. ۸ شرکت اروپایی ایران را ترک کردند

 11. روسیه از نخستین نیروگاه هسته‌ای شناور جهان رونمایی کرد

 12. نشست ِ«به احترام معلم» در تاکستان برگزار شد

 13. اهدای پیراهن شماره 12 تیم ملی به روحانی+تصاویر  

 14. سرود رسمی تیم ملی در جام جهانی رونمایی شد + دانلود

 15. زمان پرداخت حقوق و افزایش حقوق بازنشستگان

 16.  روند کاهش سطح کشت و تولید ۱۰ محصول اساسی کشاورزی طی ۵ سال 

 17. 90 میلیارد در حساب بچه 7 ساله/ تراکنش مالی 120 میلیاردی زنی که فوت کرده!  

 18. دغدغه «سائرون» ؛ تسویه حساب با برخی ائتلاف‌ها یا تشکیل دولت؟ 

 19. ثلاث یک قدم مانده به چوبه دار/ دعوت از خانواده شهیدان ناجا برای حضور در دادسرا 

 20. درمان مشکلات معده کودکان به کمک زنجبیل 

 21. سرنوشت مبهم «فریحا»/نمی‌خواهم سوژه «ماه عسل» شوم+عکس 

 22. چه شرکت‌هایی محصولات خود را گران کردند؟

 23. واشنگتن: نگرانی‌های مشترک درباره ایران می‌تواند مبنای همکاری با اروپا باشد 

 24. شرایط روزه‌داری برای دختران روزه اولی/ روزه سربازان چگونه است؟ 

 25.  اثر افزایش وام مسکن باز هم خنثی شد/ سهم 14 درصدی تسهیلات 80 میلیونی از قیمت+ جدول 

پربحث‌های دیروز

 1. ظریف و عراقچی در صحن غیر علنی مجلس چه گفتند/ چرا نمی‌توان به ادامه برجام از سوی اروپایی‌ها مطمئن بود

 2. طرح بزرگ ترامپ برای مقابله با ایران بعد از خروج از برجام

 3. پشت‌پرده‌ای از سِمت دوتابعیتی‌ها؛ از اعضای نهاد ریاست‌جمهوری تا وزرا و مسئولان صداوسیما/وزیر اطلاعات: مسئول دو تابعیتی در دولت نداریم

 4. کرباسچی: اگر دولت روحانی پشتکار دولت احمدی‌نژاد را داشت بسیاری از مشکلات را نداشتیم/ اشکال دولت روحانی این است که دولتی کم کار است

 5. باهنر: به طرز عجیبی همه سیاه‌نمایی می‌کنند/ تیم مذاکره هسته ای مورد تایید نظام است

 6. آنچه در پسابرجام عاید اقتصاد ایران شد؛ از واردات تا فروش نفت + نمودار

 7. تخلف میلیاردی یکی از وزرای سابق دولت اصلاحات و رئیس فعلی یکی از دانشگاههای مهم تهران

 8. ظریف: ایران در توافق هسته‌ای پیروز شد/ برجام در حال مرگ است

 9. پوپولیست تلگرامی

 10. مراسم عروسی نوه ملکه انگلیس چقدر آب خورد + عکس

 11. صحبت‌های وحید-م بعد از دستگیری: ۵ دقیقه تا ترکیه فاصله داشتم/ به من می‌گویند عقاب ایران

 12. ۳ عامل التهاب اخیر ارز از نگاه سیف

 13. دغدغه پاستیلی مطهری/ روایت روزنامه اصلاح طلب از اقتدار نحوه پوشش و پیرایش محاسن رئیس جمهور/ احتمال ریزش آرای لاریجانی در انتخابات هیات رئیسه/سالگرد انتخابات 96 و یادی از رقبای دیروز

 14. فروش گوشت‌های «لاکچری» ادامه دارد + عکس

 15. حاجی دلیگانی: آقای روحانی! گفتید کشور را از بیکاری نجات می‌دهید اما تعداد بیکاران ۲ برابر شد

 16. آقای روحانی! با این همه نقض، ۸۰ درصد برجام اجرا شده؟

 17. آگهی های عجیب این روزها /واسه نونه واسه نون

 18. افزایش 30 تا 50 درصدی حقوق کارمندان برخی دستگاه‌های اجرایی طی 5 سال

 19. روحانی: سرچشمه امیدها در نظام، مقام معظم رهبری هستند/راه نجات ما صبر ، مقاومت و ایستادگی است

 20. گزارش وزارت اطلاعات: ۱۱۲ مدیر "دوتابعیتی" هستند/ حضور ۴۷ دوتابعیتی در مراکز دولتی و حکومتی

 21. خبری جدید از بن‌سلمان اما بدون پوشش در خبرگزاری رسمی عربستان 

 22. از دبی تا گرجستان / خرید ملک در سرآب اقامت 

 23. تیغ زدن میلیونی مردم توسط سلبریتی‌ها/ حساب یک فوتبالیست و ۳ بازیگر مسدود شد

 24. تلویزیون در سیطره خواننده‌های جوان‌پسند بازاری/ از مسیح و آرش تا حمید هیراد

 25. معاون‌قضایی دادستان کشور: فیلتر تلگرام با موفقیت پیش می‌رود/ نظام هر زمان اراده کند فیلتر شکن‌ها مسدود خواهند شد

پربحث‌های هفته

 1. اطلاعیه دولت:آنان که باید عذرخواه مواضع نادرست خود در گذشته باشند،طلبکارانه به دستاوردهای ملی می‌تازند/ مدیریت مسئولانه کشور، عرصه تناقض گوئی نیست/ برجام یک دستاورد بی‌نظیر است

 2. روحانی: باید در ارزیابی دستاوردها، بین برجام و نبود برجام مقایسه انجام دهیم/ ۸۰ درصد اهداف برجام محقق شد/ باید روشن شود چه کسی مستحق ملامت است

 3. دولت مخالف افزایش حقوق کارمندان است؛ اما 200 مدیر دولتی پاداش 600 میلیونی گرفتند

 4. بازگشت ظریف از تور برجامی بدون اخذ تضمین های لازم/ اعلام آمادگی اروپا برای مسدود کردن تحریم های آمریکا

 5. ظریف و عراقچی در صحن غیر علنی مجلس چه گفتند/ چرا نمی‌توان به ادامه برجام از سوی اروپایی‌ها مطمئن بود

 6. سیدصالحی: مردم به سروش اعتماد کردند و اکنون نوبت مسئولان است/ بیش از 10 میلیون کاربر عضو سروش شدند+فیلم

 7. جمهوری اسلامی و مسئله ای به نام" فساد"

 8. تضمین روحانی به موگرینی باعث خروج ترامپ از برجام شد

 9. توتال باز هم پیچاند؛ آقای زنگنه پاسخگو باشید

 10. صادق زیباکلام: برجام به کل منتفی می شود/ نامزد اصولگرایان در انتخابات 1400 پیروز می‌شود

 11. طرح بزرگ ترامپ برای مقابله با ایران بعد از خروج از برجام

 12. واکنش مطهری به نامه مجلس خبرگان رهبری درباره برجام

 13. خبر محرمانه درباره مرگ بن‌سلمان در تیراندازی‌های کاخ پادشاهی

 14. پشت‌پرده‌ای از سِمت دوتابعیتی‌ها؛ از اعضای نهاد ریاست‌جمهوری تا وزرا و مسئولان صداوسیما/وزیر اطلاعات: مسئول دو تابعیتی در دولت نداریم

 15. درگیری خونین در خوابگاه دانشگاه خوارزمی/ ورود یکی از دانشجویان پسر به خوابگاه دختران

 16. گزارشی تکان‌دهنده از جراحانی که سرجان مردم معامله می کنند و از شرکت‌ها رشوه می‌گیرند

 17. چرا خودرو گران شد؟/ ورود مجلس برای ساماندهی بازار خودرو با هدف کاهش تعرفه واردات و رقابتی کردن

 18. توکلی: سپاه توانست کاری انجام دهد که بانک مرکزی نتوانست/ ۷۰ درصد تسهیلات پرداختی بانک‌ها استمهال وام‌های قبلی و پوچ است/ تغییر رویه در فعالیت مجمع تشخیص مصلحت نظام

 19. آیت‌الله صدیقی: در قصه پرغصه‌ برجام از ابتدا دنیای غرب کلاه گشادی را برای ایران آماده کرده بود/با چه جراتی می‌توانیم به دشمن اعتماد کنیم و تضمینی نگیریم

 20. زنگنه: نامردی هم حدی دارد/ توتال برود، CNPC چین را جایگزین می‌کنیم

 21. عبرت های برجام و پاسخ به چند سوال/ دستگاه دیپلماسی به دنبال چه تضمین‌هایی است؟

 22. کرباسچی: اگر دولت روحانی پشتکار دولت احمدی‌نژاد را داشت بسیاری از مشکلات را نداشتیم/ اشکال دولت روحانی این است که دولتی کم کار است

 23. قاسم افشار گوینده پیشکسوت صدا و سیما درگذشت

 24. آمریکا سیف را تحریم کرد

 25. افشای جزئیات بسته پیشنهادی اروپا به ظریف

پربحث‌های اخیر

 1. آگهی های عجیب این روزها /واسه نونه واسه نون

 2. ثلاث یک قدم مانده به چوبه دار/ دعوت از خانواده شهیدان ناجا برای حضور در دادسرا 

 3. سرنوشت مبهم «فریحا»/نمی‌خواهم سوژه «ماه عسل» شوم+عکس 

 4. شرایط روزه‌داری برای دختران روزه اولی/ روزه سربازان چگونه است؟ 

 5. 6 معما درباره بدن انسان که دانشمندان قادر به توضیح آنها نیستند

 6. گناهی مهم که آثارش در دنیا گریبانگیر انسان می‌شود

 7. واکنش شهرداری تهران به اطلاعیه وزارت ارشاد درباره طرح ترافیک

 8. دغدغه های رئیس قضا در جلسه مشترک با کمیسیون اجتماعی

 9. آزادی ۱۱۳ هزار زندانی جرایم غیرعمد در ۳۰ سال

 10. ساخت خانه‌هایی که با جزر و مد زیر آب می‌روند

 11. تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس در کمیسیون آموزش

 12. تکذیب خبر برکناری یکی از معاونان شهردار

 13. محسنی‌اژه‌ای: اگر گره‌گشایی کردیم منتی بر دیگران نداریم

 14. رای جالب یک قاضی برای عامل قطع درختان

 15. بازی خطرناک این روزهای کودکان!  

 16. فردا نتیجه انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۷ اعلام می شود

 17. ۶۳ درصد معتادان مواد مخدر را جوانان تشکیل می‌دهند

 18. برگزاری آزمون برای شهرداران تهران

پربحث‌های دیروز

 1. آگهی های عجیب این روزها /واسه نونه واسه نون

 2. تیغ زدن میلیونی مردم توسط سلبریتی‌ها/ حساب یک فوتبالیست و ۳ بازیگر مسدود شد

 3. «افشانی» سوگند خورد و راهی بهشت شد

 4. گناهی مهم که آثارش در دنیا گریبانگیر انسان می‌شود

 5. واکنش شهرداری تهران به اطلاعیه وزارت ارشاد درباره طرح ترافیک

 6. دغدغه های رئیس قضا در جلسه مشترک با کمیسیون اجتماعی

 7. آزادی ۱۱۳ هزار زندانی جرایم غیرعمد در ۳۰ سال

 8. ساخت خانه‌هایی که با جزر و مد زیر آب می‌روند

 9. تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس در کمیسیون آموزش

 10. تکذیب خبر برکناری یکی از معاونان شهردار

 11. محسنی‌اژه‌ای: اگر گره‌گشایی کردیم منتی بر دیگران نداریم

 12. رای جالب یک قاضی برای عامل قطع درختان

 13. بازی خطرناک این روزهای کودکان!  

 14. فردا نتیجه انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۷ اعلام می شود

 15. ۶۳ درصد معتادان مواد مخدر را جوانان تشکیل می‌دهند

 16. برگزاری آزمون برای شهرداران تهران

 17. حکم استفاده از مسواک، خلال و نخ دندان در ماه رمضان

 18. کاهش زمان اقامت زائران خانه خدا در مدینه

 19. کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب به آزادی زندانیان غیرعمد

 20. حداد عادل: در حوزه رسانه یک ‌صدای واحد از نظام شنیده نمی‌شود

 21. اگر حساب خود را در برای ورود به محدوده طرح ترافیک شارژ نکرده‌اید اقدام کنید

 22. سامانه بارشی جدید فردا وارد می‌شود

 23. هوای تهران در شرایط سالم

 24. صحبت‌های محمدعلی افشانی قبل از ورود به بهشت

 25. حسینی مکارم مایل به ادامه کار در شهرداری نیست

پربحث‌های هفته

 1. سیدصالحی: مردم به سروش اعتماد کردند و اکنون نوبت مسئولان است/ بیش از 10 میلیون کاربر عضو سروش شدند+فیلم

 2. گزارشی تکان‌دهنده از جراحانی که سرجان مردم معامله می کنند و از شرکت‌ها رشوه می‌گیرند

 3. حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی دعوت حق را لبیک گفت

 4. سقوط رنکینگ تلگرام بعد از فیلترینگ + تصاویر

 5. کلمه طلاق از شناسنامه زنان مطلقه حذف می‌شود

 6. واقعیت خوابگاه جنجالی دخترانه چه بود؟  

 7. آگهی های عجیب این روزها /واسه نونه واسه نون

 8. مرگ 9 نفر و مسموم شدن 720 بر اثر مصرف قارچ سمی/حال 50 نفر وخیم‌ است

 9. آیا افشانی دومین قربانی شورای پنجم خواهد بود؟

 10. ابتکار: برخوردهای گشت ارشاد را قبول نداریم/ دولت حضور زنان برای تماشای فوتبال را درست خواهد کرد

 11. آخرین خبرها از طرح تعطیلی زمستانی مدارس از زبان وزیر آموزش و پرورش

 12. سازمان محیط زیست: کلمه ریزگرد را حذف کنید

 13. فروش خانه بدون اطلاع صاحبان خانه

 14. واکنش معتضد به ادعایی درباره شجره نامه ملکه الیزابت

 15. افزایش هشت درصدی طلاق در کشور

 16. ماموران کلانتری‌های تهران تا پایان شهریور «دوربین‌دار» می‌شوند

 17. وقتی تمام تخم‌مرغ‌ها در سبد تلگرام باشد...

 18. تیغ زدن میلیونی مردم توسط سلبریتی‌ها/ حساب یک فوتبالیست و ۳ بازیگر مسدود شد

 19. چند درصد کارمندان دولتی زن هستند؟

 20. پرونده تلخ‌ترین سانحه ریلی کشور به کجار رسید؟

 21. چه کنیم تا در امتحانات نمره‌های بالا بگیریم؟

 22. انتقاد علیخانی از فیلترینگ تلگرام در برنامه ماه عسل

 23. آذری‌جهرمی: ۱۰ میلیون کاربر فعال در پیام‌رسان داخلی داریم/ اقدام جدیدی در زمینه فیلترشکن‌ها نداشته‌ایم

 24. "سند ۲۰۳۰" همچنان توسط دولت در حال اجرا است + سند

 25. باران کفایت نکرد

آخرین عناوین