احمد توکلی : معترض ترین و صریح ترین نماینده مجلس در دوره احمدی نژاد بودم/ تنها جایی که مساله املاک نجومی را پیگیری کرد، دیده بان شفافیت و عدالت بود

گروه سیاسی الف،   3961223111 ۲۱ نظر، ۱ در صف انتشار و ۱۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
احمد توکلی : معترض ترین و صریح ترین نماینده مجلس در دوره احمدی نژاد بودم/ تنها جایی که مساله املاک نجومی را پیگیری کرد، دیده بان شفافیت و عدالت بود

 احمد توکلی درباره لزوم ایجاد سامانه اطلاع رسانی حقوق و مزایای مسوولین تا پایان سال در گفت و گو با خبرنگار جماران گفت: نه تنها کارکنان دولت باید در این زمینه اطلاع رسانی کنند، بلکه همه اجزای حکومت باید در این زمینه شفاف سازی کرده و اطلاعات دریافتی خود را در این سامانه منتشر کنند. این نکته هم که از سوی من اعلام شد، نه اظهار نظر شخصی بلکه بیان قانون بود. در همین راستا رئیس سازمان امور اداری و استخدامی دولت محترم گفت که این کار انجام شده است و ابراز امیدواری کرد تا فروردین این اقدام صورت گیرد و ما نیز امیدواریم این اتفاق بیفتد.

وی افزود: برای برگزاری راهپیمایی باید از وزارت کشور مجوز گرفت؛ زیرا این مساله جزو امنیت ملی و زیر نظر وزارت کشور است و ممکن است دشمنان مردم از تجمع بدون مجوز سوء استفاده کنند. در گذشته وزارت کشور برای دادن مجوز به تجمعات و راهپیمایی ها سخت گیر بود. اما پس از حضور خودجوش مردم در راهپیمایی های دی ماه، رهبرمعظم انقلاب، رئیس جمهور و مقامات وزارت کشور در این باره، اعلام کردند که تظاهرات و راهپیمایی با جواز حق مردم است، زمینه برای این امر مساعد شده است.

توکلی گفت: طبق قانون، برای تمامی گروه های سیاسی و مدنی در کشور این امکان وجود دارد که از وزارت کشور برای برگزاری راهپیمایی و تجمع اعتراضی درخواست مجوز کنند. قانون به صراحت گفته است که این حق مردم است. هر «NGO» طبق آیین نامه مصوب هیات وزیران سال 1374 حق این کار را دارد که جهت برگزاری راهپیمایی و تجمع درخواست مجوز کند.

ما متعهدیم در بررسی تخلف ها، هیچ موردی جز حق را مدنظر قرار ندهیم. وقتی آقای قالیباف از ما خواستند تا موضوع املاک نجومی را بررسی کنیم. به ایشان گفتم که ما به نتیجه متهعد نیستیم، بلکه به روش متعهدیم. از این رو ایشان گفت، مدیونید اگر به من رحم کنید.

وی با بیان اینکه معترض ترین و صریح ترین نماینده مجلس در دوره احمدی نژاد بودم، گفت: وقتی دیدم که او مجدد کاندیدای ریاست جمهوری شد، نامه ای برای رد صلاحیتش نوشتم و این درحالی بود که بسیاری دیگر سکوت کرده بودند؛ دوستان انصاف را رعایت کنند! من از تمام مخالفین احمدی نژاد فعال تر بودم. امروز همگی باید فارغ از جناح بندی های سیاسی به این قانون عمل کنیم. دولت مسئول اجرای این کار است. همه نهادها و قوای سه گانه نیز باید حقوق و مزایای خود را اعلام کنند و نتیجه عمل به این قانون شامل حال همه خواهد شد.

نماینده سابق مجلس در پاسخ به منتقدانی که می گویند چرا وی زمانی که نماینده مجلس بود، این موضوع را پیگیری نمی کرد، گفت: ما طبق مقررات قانونی موضوع سازمان های مردم نهاد حق این کار را داریم که برای برگزاری راهپیمایی و تجمع درخواست مجوز دهیم، اما هنگامی که نماینده مجلس بودم نمی توانستم این کار را انجام دهم.

وی افزود: هر وقت یک شخص حقوقی یا حقیقی می خواهد کاری خوب انجام دهد و از اختیارات قانونی خود برای پاسخگویی مسئولین بهره برد. از او می پرسند چرا قبلاً این کار را نکردی؟ پس او به دلیل اینکه قبلاً چنین اقدامی نکرده هیچ گاه نباید چنین کاری انجام دهد. 

وی در واکنش به انتقاد برخی افراد نسبت به رویکرد جناحی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: برخی حرف های ناصواب می زنند؛ تنها جایی که مساله املاک نجومی را پیگیری کرد، دیده بان شفافیت و عدالت بود. ما به درخواست آقای قالیباف اعلام موضع کردیم و گفتیم این ها مجرم و متخلف بودند و تنها جایی که چنین کاری کرد سازمان دیده بان شفافیت و عدالت بود. اما بدون شک نمی توان در مقام قوه قضائیه برای مجرمان پرونده ها حکم صادر کرد و این کار بر عهده قوه قضائیه کشور است.

توکلی تصریح کرد: سازمان شفافیت و عدالت می تواند طبق مقررات اعلام جرم کند که این کار را در قبال پرونده املاک نجومی انجام داد. ما معتقدیم افرادی که در این پرونده مجرم شناخته شدند، همچنان مجرمند. اما نمی توانیم به جای قوه قضائیه تصمیم بگیریم. نمی گویم قوه قضائیه در این مساله کوتاهی کرد، ولی وقتی به پرونده نگاه می کنم جرم برای من اثبات شده است.

وی گفت: دیده بان شفافیت و عدالت یک سازمان مردم نهاد است. سازمان های مردم نهاد، سازمان هایی هستند که با اتکای نیروهای داوطلب مردمی بخشی از کارهای دولت و حکومت را تسهیل می کنند و هزینه ای بر دولت تحمیل نمی کنند. بنابراین باید همیشه قانونی عمل کنند و ما نیز طبق مقررات قانونی حق درخواست راهپیمایی و تجمع را داریم و معتقدیم که این یکی از ابزارهای عقلایی و دینی برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر در کشور است.

رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: عقلایی بودن این اقدام از این حیث است که مردم تنها با تظاهرات توانستند حرف هایشان را به گوش مسئولین برسانند و در نهم دی ماه امسال نیز که تظاهرات ها اتفاق افتاد، رهبر معظم انقلاب و رییس دولت و ... تصریح کردند، اعتراض و بیان خواسته ها از حقوق مردم است، اما صف مردم از صف ضدانقلاب جداست.

وی با بیان اینکه برگزاری راهپیمایی «عملی دینی» محسوب می شود، گفت: طبق فتوای حضرت امام در تحریرالوسیله، اگر امربه معروف و نهی از منکر به صورت فردی نتیجه نداد و جمعی نتیجه می دهد، یارگیری واجب است. لذا نفس تشکیل سازمان دیده بان شفافیت و عدالت از لحاظ دینی بر اساس همین فتواست. ما وظیفه خود می دانیم که این تکلیف دینی را به درستی انجام دهیم.

احمد توکلی با بیان اینکه تاکنون اکثر مکاتبات ما با دولت مورد استقبال آنها واقع شده است، تصریح کردد: ما متعهدیم در بررسی تخلف ها، هیچ موردی جز حق را مدنظر قرار ندهیم. وقتی آقای قالیباف از ما خواستند تا موضوع املاک نجومی را بررسی کنیم. به ایشان گفتم که ما به نتیجه متهعد نیستیم، بلکه به روش متعهدیم. از این رو ایشان گفت، مدیونید اگر به من رحم کنید.

توکلی در پایان تاکید کرد: با آنکه من در انتخابات از آقای قالیباف حمایت کردم و هنوز هم به عنوان مدیری محترم و توانا به ایشان نگاه می کنم، اما هنگامی که نتیجه حاصل شد ایشان نپسندید. من نیز به نپسندیدن ایشان با آنکه با او رفاقت داشته و دارم اعتنا نکردم و اعلام موضع کردم.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۴ خرداد ۱۳۹۷آخرین وضعیت پرونده املاک نجومی
۲۵ اردی‌بهشت ۱۳۹۷جمهوری اسلامی و مسئله ای به نام" فساد"
۲۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۷چه کسانی فروردین ۹۷ از نهاد ریاست جمهوری کمک بلاعوض گرفتند؟+جدول
۱۷ اردی‌بهشت ۱۳۹۷روحانی در اولین گام شفافیت نامه محرمانه شش بندی خود به وزیر ارتباطات را منتشر کند/ دولت و لیست مطول موضوعات محرمانه
۱۴ اردی‌بهشت ۱۳۹۷توضیحات استاندار تهران درباره تخلفات شهرداری سابق/منتظر حکم پرونده املاک هستیم
۱۰ اردی‌بهشت ۱۳۹۷ناگفته‌هایی از حقوق‌های نجومی مقامات؛ تشکیل تنها ۳۰ پرونده تخلف برای ۱۰ هزار متخلف حقوق‌های نجومی
۱۰ اردی‌بهشت ۱۳۹۷بازنشستگی ۱۲مدیر دولتی با پاداش نجومی بالای ۶۰۰میلیون در سال ۹۶
۸ اردی‌بهشت ۱۳۹۷احمد توکلی : طبق قانون دولت باید از گزارش دهندگان فساد حمایت کند / بسیاری از قوانین ضد فساد متروک مانده است
۸ اردی‌بهشت ۱۳۹۷همچنان غریبه هستید!!!
۴ اردی‌بهشت ۱۳۹۷بررسی آیین‌نامه سامانه ثبت حقوق و مزایا در هیات وزیران با قید فوریت
۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۷شفافیت در ابهام/ مردم باید حقوق مدیران را بدانند
۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۷تداوم کابوس حقوق‌های نجومی / چرا دولت از شفافیت گریزان است

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۷۵۷۰۸۱۴:۲۵:۲۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
تندروهای اصلاح طلب ، از تهدید توکلی ترسیدن .....
فرناز۲۷۵۹۱۷۱۷:۵۹:۰۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چیزی که در اظهار نظرها دیدم ترس نبود بلکه سوال بود که چرا این شفافیت حقوق فقط برای قوه مجریه است و نهادهای دیگر مثل صدا و سیما و یا قوه قضاییه شامل این بحث نمی شود ..
ناشناس۲۷۶۲۷۸۰۷:۳۶:۴۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
موضوع اینه چرا نباید از یه جایی شروع بشه . بجای این سوال باید گفت خیلی خوبه از هر کجا که باشه باید انجام بشه . اگر از قوه مجریه باشه شاید سربلندی این قوه باعث بشه دیگران خجالت بکشن.
الف ر۲۷۵۷۲۵۱۴:۳۴:۴۶ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
جناب آقای توکلی ضمن آرزوی مغفرت برای فرزندت همانطوریکه خودتان مستحضرید تنها با داشتن آزادی بیان میتوانیم به شفافیت حداکثری رسید در غیر اینصورت همه تلاشها آب در هاون کوبیدن است ..
احمد۲۷۵۷۳۱۱۴:۳۸:۰۰ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
پیشنهاد می کنم سازمان شفافیت و عدالت در استان ها از طریق فضای مجازی یارگیری نموده و فعالیت های خودش را گسترش بده . این طوری ارسال گزارش هم راحت تر است
ناشناس۲۷۵۷۳۴۱۴:۴۰:۵۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
معترض ترین و صریح ترین نماینده مجلس در دوره احمدی نژاد بودم بله آقای توکلی اما آخر کار که مملکت به تاراج رفته بود.
علی از اصفهان۲۷۵۹۸۲۱۸:۵۲:۲۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اخه چرا انقدر دروغ میگید.دولت اقای احمدی نژاد نسبت به تمام دولت های قبلی و فعلی کمترین فساد را داشت و بیشترین تلاش را هم کرد یکیش مسکن مهر بود.تازه اقای خاوری که فرار کرد برید ببینید از کی وارد سیستم مالی و بانکی شده بود.یه مسئله دیگه اینکه تمام وزرای این دولت در دولت های قبل از اقای احمدی نژاد هم وزیر بودن یعنی 32 سال از عمر انقلاب دست این افراد بوده پس اگه مسئله ای هست باید یقه ی این افراد را گرفت.
ناشناس۲۷۷۰۵۵۰۲:۲۹:۰۹ ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
بیشتر فسادها و برباد رفتن ثروت در دوران ۸ ساله احمدی نژاد و بخصوص ۴ ساله دوم اتفاق افتاده
ناشناس۲۷۶۰۶۰۲۱:۲۰:۴۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دکتر جان لطفا به فساد همه رسیدگی کنید چپ راست اصولگرا و اصلاح طلب و اعتدال و امید همه همه این بهترین کاره
ناشناس۲۷۵۷۵۸۱۴:۵۸:۵۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
جناب توکلی سلام. جسارت بنده رو ببخشید. اگر شما به موقع از دولت قبل و اشکالات آن انتقاد و اعتراض کرده اید (که کرده اید) و نتیجه ای حاصل نشده، (که نشده) پس فکر نمیکنید یا مکانیزم اعتراضی شما اشکال داشته و یا مرجع رسیدگی کننده؟ بعد از اینکه نتیجه ای حاصل نشده، وقت آن نیست که مشکل رو پیدا کنید؟ آیا امثال تحقیق و تفحص هایی که بایگانی شدند نشاندهنده وجود اشکال در سیستم نیستند؟ پس کی میخواهید در راه اصلاح سیستم معیوب و عیوب آن قدمی بردارید؟
ناشناس۲۷۶۰۹۶۲۲:۱۴:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خوب این بنده خدا شروع کرده هنوز هیچی نشده دارید آیه یاس می خونید چرا انرژی منفی میدی بجای اینکه حمایت کنی توکلی یک نفره باید از حرکت و فکرش حمایت کرد تا قدم ها بعدی هم برداشته بشه از یک جایی باید شروع کرد یکهو همه چی با هم که نمیشه
ناشناس۲۷۵۸۱۱۱۵:۵۵:۴۶ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
در سال 94 به لیست امید از شیراز رای دادم و جرات دارم میگم پشیمان هستم و دیگر هم رای نخواهم داد. رای دادیم که کابینه بشه برای افراد بالای 60 سال بعد من 29 ساله پول توجیبی از بابام بگیرم؟
علیرضا۲۷۵۸۵۵۱۶:۴۷:۵۴ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
پیگیری که فایده نداره، کو عمل و اجرا؟ همون املاک نجومی که میگید پیگیری کردید به کجا رسید؟
علی عادل۲۷۵۸۸۷۱۷:۳۳:۱۴ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
آقای دکتر توکلی عزیز ، با همه ی سوابق خوبی که دارید در مورد فراخوان مردم به تجمعات خیابانی بسیار اشتباه کردید ، امیدورام بزودی متوجه عواقب اشتباهتان بشوید و اصلاحش کنید
ناشناس۲۷۵۸۹۰۱۷:۳۶:۱۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اصلا فرض کنیم آقای توکلی تا الان در مورد فساد سکوت می کرده و الان می خواهد در برابر فساد بایستد. حتی با این فرض باید از ایشان حمایت کرد و این تغییر را به فال نیک گرفت. البته این فرض قطعا نادرست است و سوابق امر موید حساسیت و پاکی ایشان است.
ناشناس۲۷۵۹۷۸۱۸:۴۸:۴۶ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
گذشته عملکرد افراد در یاری رسانی آنها در امروز تاثیر می گذارد ..
ناشناس۲۷۵۹۸۹۱۹:۰۰:۲۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دیروز وامروز که استیضاح سه وزیر محترم را ازشبکه خبر سیما دیدم با خود گفتم که میان نمایندگان از حیث توانایی های علمی وقدرت بیان وتعهد و دلسوزی واشراف بر موضوعات چقدر اختلاف فاحش وجود دارد در حالیکه میان حقوقشا ن تفاوت انچنانی نیست بعضی از این نمایندگان حتی سه تومن حقوق هم برایشان زیاده در حالیکه برای بعضی دیگر بیست تومن حقوق هم کم است . متاسفانه حقوق را به پست افراد می دهند نه به کار دانی ودانش و لیاقت افراد . در چنین سیستمی... شفاف سازی حقوق ها موجب کارایی نظام دولت نخواهد شد به نظر این حقیر بهتر است بر اصل شایسته سالاری تاکید شود و در ایین نامه استخدام ها وانتصاب ها منطقی و علمی باید کار کرد .
ناشناس۲۷۶۰۲۱۲۰:۱۳:۵۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
املاک نجومی الکتریک شمال فیشهای نجومی اختلاس های ۳۰۰۰ میلیاردی و غیره ملت را بد بخت کرده است
ناشناس۲۷۶۲۸۰۰۷:۴۰:۰۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
موفق باشین . مثل مقابله با فساد و دیکتاتوری در سایر کشورها میمونه . اگر در حال جواب نده مطمئن هستم چراغ راه خواهد بود.
ناشناس۲۷۶۴۹۳۱۱:۵۴:۵۴ ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
بهترین راه برای مبارزه با فساد داشتن آزادی بیان است مخصوصا که بستری فراهم نمود که در آن نشریات مستقل رشد کند و بتوانند بدون ترس...حرفهایشان را بزنند و پیگیر فساد در جامعه باشند..
ناشناس۲۷۶۷۶۱۱۷:۵۰:۴۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
آقای توکلی عزیز به مطلب اصلی بچسب. حلقه محاصره ایران تنگتر می شود، آمریکا آماده برخورد شدید با ایران می گردد
طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های امروز

 1. خواص جادویی و شگفت انگیز این میوه گرمسیری برای سلامتی

 2. خون ایرانیان؛ از سالم‌ترین خون‌های اهدایی در جهان

 3. بررسی پشت پرده واردات غیرقانونی ۶ هزار دستگاه خودرو

 4. برخورد مرگبار قطار با خودرو در ایالت «تنسیِ» آمریکا

 5. در جلسه اوپک چه گذشت/زنگنه پس از ترک جلسه اوپک به نشانه اعتراض: فکر نمی‌کنم به توافق برسیم

 6. چرا نتانیاهو ناگهان پای «بحران آب» ایران را وسط کشید؟ / آیا این سخنان با هماهنگی جان بولتون و عربستان بیان شد؟

 7. نوشته پشت لباس ملانیا ترامپ خبرساز شد  

 8. لحظه باشکوه طلوع آفتاب در عکس روز نشنال جئوگرافیک  

 9. ترمیم قلب با خوردن روزی ۴ فنجان قهوه

 10. چه خودروهایی با کمتر از ۵ میلیون تومان می‌توان خرید؟

 11. نظر استاندار تهران درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 12. قدردانی وزیر ورزش از مقام معظم رهبری

 13. فوتسال ایران در رده ششم جهان+جدول

 14. توهین هواداران آرژانتینی به سامپائولی در ورزشگاه نیژنی

 15. مخالفت عربستان با محکومیت تحریم‌های ضدایرانی در نشست اوپک

 16. هافبک کلمبیا تهدید به مرگ شد

 17. افزایش قیمت نفت در آستانه نشست اوپک

 18. منبع نمودار ضد ایرانی پمپئو درد سر ساز شد

 19. احمد توکلی در پاسخ به درخواست یک روزنامه‌نگار: دیده‌بان شفافیت و عدالت به همه ایرانیان ضدفساد تعلق دارد/ اگر اسنادی در مورد بدهی میلیاردی ایران مال به دست آید، پیگیری می‌کنیم

 20. دادگاه شیکاگو پرونده تاجر ایرانی را باردیگر به جریان انداخت

 21. واعظی: مقصران موسسات مالی نباید آزادانه بگردند

 22. توئیت کاپیتان پرسپولیس درباره پیروزی کرواسی  

 23. توییت زائری درباره حضور خانواده ها در استادیوم  

 24. علیرضا جهانبخش:پرتغال را می‌بریم

 25. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

پربحث‌های دیروز

 1. آزمون: اگر ناراضی هستند، بعد از جام جهانی دیگر برای تیم ملی بازی نمی‌کنم

 2. ذوالفقارنسب: استراتژی کادر فنی تیم ملی مقابل اسپانیا صحیح نبود/ نمی‌شود ۹۰ دقیقه اتوبوسی دفاع کرد

 3. واکنش «راموس» به حضور زنان در ورزشگاه آزادی

 4. بازتاب نمایش دلاورانه ایران در رسانه های معتبر دنیا

 5. افزایش بی سابقه نقدینگی و ماهی گیری سیاسی از مشکلات اقتصادی

 6. کی‌روش: نتیجه عادلانه، مساوی بود/ VAR اگر ۶ ماه دیرتر می‌آمد گل ما صحیح اعلام می‌شد

 7. کنایه مارکا به ایران و مورینیو + عکس

 8. ظریف فهرست بخشی از مطالبات ایران از آمریکا را منتشر کرد

 9. کدام اعضای اقتصادی دولت در معرض تغییر هستند؟

 10. حضور خانواده ها در ورزشگاه با دستور رئیس‌جمهور

 11. گریه ملی‌پوشان پس از باخت به اسپانیا/ تشویق شدید شاگردان کی‌روش در کازان

 12. واردات غیرضروری‌ترین کالاها با ارز دولتی/ تقاضا برای واردات 20 برابر افزایش یافته‌ است

 13. برتری خفیف قهرمان سابق جهان مقابل پسران ایران در آمار

 14. بانوان ایرانی پس از ۳۷ سال به ورزشگاه راه یافتند

 15. واکنش «وحید حقانیان» به بازی ایران و اسپانیا

 16. دایی: آفرین بچه ها، آفرین کی روش

 17. کی‌روش: تمام بازیکنان جانفشانی کردند و آزمون هم از این موضوع مستثنی نیست

 18. رازی که ۱۴ سال بعد از قتل برملا شد

 19. تحقیر اروپا توسط ترامپ/ چرا آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل خارج شد؟

 20. واکنش پیکه و سائول به پیروزی مقابل ایران

 21. فنر قیمت دلار چگونه رها شد؟

 22. خودروی اشراف‌زادگان کُره در سال ۱۹۰۰!   

 23. علت پرش قیمت مسکن

 24. پیام مقام معظم رهبری به کاروان تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در روسیه

 25. شهادت دو مرزبان ایرانی لحظه دیدار فوتبال ایران و اسپانیا

پربحث‌های هفته

 1. چند نکته با افرادی که در دام ترامپ گرفتار شده‌اند

 2. توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پیرامون ویلای لواسان+سند

 3. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 4. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 5. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 6. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 7. ایران 1 - مراکش 0؛ پیروزی یوزها در دقیقه 93 و پایان 20 سال انتظار

 8. قرار بود حکومت‌مان، رنگ و بوی علی را داشته باشد  

 9. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 10. نهاوندیان: مردم باید از آرامش و امنیت اقتصادی خودشان حراست کنند/نیاز به تصمیم گیری‌های قوی داریم و با صبوری مشکلات حل می‌شود/اگر علت گرانی کالایی مشخص نیست، نباید آن را بخریم

 11. آزمون: اگر ناراضی هستند، بعد از جام جهانی دیگر برای تیم ملی بازی نمی‌کنم

 12. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 13. فیروزآبادی ویلای لواسان را تحویل داد

 14. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 15. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 16. اسپانیا به سختی برد/ یوزها جانانه جنگیدند/ویدئو چک گل ایران به ماتادورها مردود اعلام کرد/امیدها به بازی پرتغال زنده است

 17. محمد ثلاث قصاص شد

 18. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 19. سیف:کاهش تورم در ۴۰ سال اخیر بی‎سابقه است/ احتمال توقف پرداخت ازر به کالاهای غیرضرور

 20. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 21. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 22. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 23. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 24. ماجرای پرحاشیه ویلای لواسان سرلشکر فیروزآبادی

 25. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

پربحث‌های دیروز

 1. ظریف فهرست بخشی از مطالبات ایران از آمریکا را منتشر کرد

 2. کدام اعضای اقتصادی دولت در معرض تغییر هستند؟

 3. حضور خانواده ها در ورزشگاه با دستور رئیس‌جمهور

 4. واکنش «وحید حقانیان» به بازی ایران و اسپانیا

 5. پیام مقام معظم رهبری به کاروان تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در روسیه

 6. پزشکیان: باز گذاشتن دست سودجویان کمک به تحقق نقشه‌های آمریکاست

 7. صفار هرندی: ابراز ضعف، حمله دشمن را در پی دارد

 8. یادداشت کرباسچی درباره نامه جنجالی اصلاح طلبان

 9. سردار سلامی: تمام ذخایر انرژی خلیج فارس تحت سیطره امنیتی ماست/ دیشب دیدید که تمام توان حریف بر دفاع ما متمرکز بود

 10. واکنش خط حزب الله به نامه درخواست مذاکره با ترامپ

 11. سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس:پیوستن به «FATF» منتفی است

 12. سه راه شهادت؛ از کالیفرنیا تا دهلاویه

 13. شش وزیر در صحن و کمیسونهای تخصصی/ یک استیضاح و 16 سوال 18 نماینده از وزرا

 14. وزیر دفاع: اجازه ‌نخواهیم داد ‌دشمنان ‌کارشان را پیش ببرند

 15. امیرعبداللهیان: توهین بی‌شرمانه ترامپ نشان از خودباختگی و ساده لوحی سیاسی او است

 16. 6 سال حبس برای اختلاس 800 میلیون تومانی در استان مرکزی

 17. حاجی‌بابایی: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان مگر اصول دین هستند که مردم از آن‌ها عبور نکنند؟

 18. طرح نمایندگان مجلس برای «مقابله با پولشویی و مبارزه با تروریسم»

 19. ۱۷ ملوان زندانی در سومالی به تهران بازگشتند+ عکس

 20. لاریجانی: درباره CFT براساس تدابیر رهبری عمل خواهیم کرد

 21. جهانگیری: اعتماد و امید مردم را نشانه رفته اند

 22. تاکید معاون پارلمانی رئیس‌جمهور بر پیگیری موضوع «ربایش دختران» در ایرانشهر

 23. واعظی: دستگاه های اجرایی باید به دولت الکترونیک بپیوندند

 24. نقوی حسینی: بررسی لایحه CFT در مجلس منتفی است

 25. حباب‌بازی غیرقابل هضم برخی دولتمردان

پربحث‌های هفته

 1. چند نکته با افرادی که در دام ترامپ گرفتار شده‌اند

 2. توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پیرامون ویلای لواسان+سند

 3. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 4. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 5. فیروزآبادی ویلای لواسان را تحویل داد

 6. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 7. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 8. ماجرای پرحاشیه ویلای لواسان سرلشکر فیروزآبادی

 9. متن شعر مطیعی در نماز عید فطر

 10. توکلی: دیده بان شفافیت تا چند روز آینده در مورد ویلای فیروزآبادی موضع گیری خواهد کرد/ از اقدام عدالت طلبانه دانشجویان تشکر می‌کنم

 11. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 12. دستور روحانی برای توقف گرانی‌های غیرمتعارف

 13. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 14. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 15. زینب طاهری بازداشت شد/ دروغ پردازی های خانم وکیل

 16. روحانی: بچه‌ها مچکریم+عکس

 17. سهمیه کنکور همسران و فرزندان ایثارگران تغییر کرد

 18. آدرسی برای ترامپ توسط دلالان تحریم و تجربه ای که ایران از کره‌شمالی آموخت

 19. واکنش‌های توئیتری به ویلای مصادره‌ای فیروزآبادی

 20. واعظی: دولت جوان می شود

 21. ابطحی: کسانی که به روحانی رای دادند حالشان خوب نیست

 22. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 23. سلیمی: افشای رانت ۱۱۰ هزار میلیاردی در بازار ارز/ دلار 4200 تومانی باعث به وجود آ‌مدن ده‌ها بابک زنجانی شد

 24. سیف باید استعفاء می داد/ تعجب از روحانی برای برکنار نکردن مدیران بی انگیزه

 25. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

آخرین عناوین