هتل بین المللی

نجفی استعفا داد/ محسن هاشمی: در اولین جلسه بعد از نوروز استعفای نجفی بررسی می شود

گروه اجتماعی الف،   3961223066 ۴۵ نظر، ۱۱ در صف انتشار و ۳۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
نجفی استعفا داد/ محسن هاشمی: در اولین جلسه بعد از نوروز استعفای نجفی بررسی می شود

شهردار تهران استعفای خود را تقدم شورای شهر تهران کرده است و هم اکنون در جلسه شورای این موضوع در حال بررسی است. این در حالی است که با این حال احمد مسجد جامعی، عضو شورای شهر تهران خبر استعفای شهردار تهران را تایید کرد.

به گزارش الف، از صبح امروز منابع خبری و خبرگزاریها خبر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران را اعلام کردند. البته برخی اعضای شورای شهر این موضوع را تکذیب کردند.

محسن هاشمی پس از جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: همانطور که احتمالا در اخبار شنیده‌اید از عصر روز گذشته استعفایی را از دکتر نجفی دریافت کردیم و امروز هم با حدود 20 نفر از اعضای شورای شهر طی جلسه‌ای موضوع را بررسی کردیم. موضوع استعفای نجفی یک مشکل جدید پزشکی وی است.

هاشمی اظهار کرد: می‌دانیم که اطلاعات پزشکی را نمی‌توان علنی کرد هر چند که از کم و کیف مشکل باخبر هستم اما بحث شخصی و خصوصی است.

وی افزود: با توجه به اینکه شورای شهر باید در جلسه علنی این موضوع را بررسی کند در این جلسه هم اندیشی تصمیم گرفتیم که آقای نجفی بر اساس قانون باید وظایف خود را تا اولین جلسه رسمی شورای شهر در سال آینده ادامه دهد و شهر را با معاونین اداره کند تا ان‌شاء الله مشکلی ایجاد نشود.

رییس شورای شهر تهران افزود: در اولین جلسه بعد از نوروز مسئله استعفای نجفی با حضور خود وی برگزار می‌شود.

 وی در ادامه با بیان اینکه موضوع استعفای نجفی در اولین جلسه بعد از نوروز بررسی می شود گفت:  در این جلسه که با حضور نجفی برگزار خواهد شد دلایل استعفای نجفی بررسی خواهد شد و اگر توضیحات قانع کنند باشد اعضا استعفا را می پذیرند و اگر اعضا دلایل را قانع کننده ندانند شهردار باقی می‌ماند؛ اما هیچ جای نگرانی نیست چراکه تیم شهرداری به وظایف خود عمل خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته شده است که شهردار تهران از عدم حمایت و موضع گیری اعضای شورا در خصوص حواشی برج میلاد دلخور است، تصریح کرد: من دلخوری آقای نجفی از اعضای شورا را تکذیب می‌کنم؛ چرا که هیچ وقت در مورد دلخوری چیزی به ما نگفته‌اند و دو شب گذشته هم جلسه دوستانه‌ای برای رونمایی از تندیس آیت الله هاشمی رفسنجانی داشتیم و دلخوری وجود نداشت.

هاشمی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا اعضای شورا موافق و یا مخالف استعفا هستند، گفت:‌ من نمی‌توانم در مورد نظر اعضای شورای شهر صحبت کنم و طبیعی است که 21 نفر ناراحت هستیم که شهردار استعفا داده است؛ اما مشکل نجفی پزشکی است و باید از خودشان در مورد این موضوع شخصی سوال بپرسیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا فشارهای سیاسی در استعفای وی نقش داشته است، ادامه داد: هرچند آقای نجفی فشارهای زیادی تحمل کرده اما تصمیم داشت تا به دلیل این فشارها استعفا ندهد، تا اینکه این مشکل جدید پزشکی حادث شد که استرس پذیر هم نیست و دکتر به وی تاکید کرده تا از فضای پراسترس دور باشد و این در حالی است که در شهرداری فشار و استرس زیاد است.

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا شما بازداشت شهردار تهران و آزاد شدن وی با قید وثیقه را تایید می‌کنید؟ گفت: این موضوع را از خودشان و دادستان بپرسید و من هم این موضوع را شنیده‌ام.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره این که آیا شما شهردار بعدی تهران می‌شوید؟ تصریح کرد: من قصد چنین کاری ندارم.

هاشمی در پاسخ به سوالی درباره گزینه‌های شهرداری، گفت:‌ از آنجا که هنوز در مورد قبول و رد استعفای آقای نجفی تصمیمی گرفته نشده و اعضای شورای شهر نظر خود را نداده‌اند هیچ گمانه زنی نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه باید از نجفی بابت بیان صادقانه بیماری‌اش تشکر کرد گفت:‌ بسیاری از آدم‌های  سیاسی برای آنکه به کارشان ادامه دهند بیماری خود را پنهان می کنند اما این موضوع در مورد نجفی کاملا متفاوت است

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که باورمان نمی‌شود که نجفی تنها به دلیل مسائل پز شکی استعفا  داده است، گفت: بعضی از اعضای شورای شهر نیز چنین تصوری داشتند اما بعضی از اعضا با پزشک وی تماس گرفتند و وی آن را تایید کردند و بعدا می توانید از خودشان این موضوع را پیگیری کنید و اگر تمایل داشتند می‌توانید پرونده پزشکی‌شان را ببینید.

هاشمی با بیان اینکه قبول نمی‌کنم که شهردار شوم گفت: ریاست استرس زا است و پست شهرداری نیز استرس زیادی دارد و من هنوز جوان هستم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا شورا در خصوص حواشی برج میلاد سکوت کرد؟ گفت: اگر دادستان موضع نمی‌گرفت ما حتما مواضع خود را اعلام می‌کردیم اما اصولا بعد از آنکه دادستان وارد می‌شود باید منتظر نظر و نتایج دادستانی باشیم.

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه روز گذشته در داخل صحن علنی بودم که استعفای نجفی را متوجه شدم، گفت: بعد از آن جلسه‌ای با نجفی داشته و با جهانگیری نیز که نماینده دولت است صحبت کرده و تلفن‌های زیادی نیز داشتم که از دلایل استعفا مطمئن شوم و بعد از آن با هیات رئیسه جلسه‌ای داشته و تمامی اعضای شورای شهر را برای جلسه امروز ظهر دعوت کردم و در نامه قید شد که جلسه ضروری است اما در مورد محتوای جلسه چیزی نگفتم و 24 ساعت نیز از این اتفاق نمی‌گذرد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با جهانگیری در مورد استعفای نجفی صحبت کردید، گفت: جهانگیری به دلیل آنکه در بدنه دولت قرار دارد در این خصوص با وی صحبت کردیم.

هاشمی درباره اینکه چه ویژگی‌هایی را برای انتخاب شهردار جدید در نظر دارید؟ تصریح کرد: از آنجایی که هنوز تصمیمی در مورد پذیرش و یا عدم پذیرش استعفا نگرفته‌ایم در این خصوص صحبت نمی‌کنم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا میثاق‌نامه اجرایی شده است یا خیر؟ گفت: میثاق نامه برای ما بود که از شورا خارج نشویم.

هاشمی در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا نجفی نمی‌توانست که همزمان شهردار باشد و مورد درمان قرار گیرد با بیان اینکه این یک تصمیم شخصی و خانوادگی از سوی نجفی است، گفت: این مشکل جدید نجفی اخیرا به دلیل استرس‌ها ایجاد شده و امیدواریم هر چه زودتر وی بهبود یابد.

شهردار تهران استعفای خود را تقدیم اعضای شورای شهر تهران کرد

بنابراین گزاش، این خبر را خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) در گفتگو با یک منبع آگاه تایید کرده استِ همچنین دیگر منابع صحت این موضوع را تایید کرده اند.

هر چند که خبر دقیقی در این مورد اعلام نمی شود، اما یک منبع آگاه در این مورد به الف، گفت: محمدعلی نجفی شهردار تهران استعفای خود را تقدیم اعضای شورای شهر تهران کرده و در جلسه امروز شورا این موضوع در حال بررسی است و باید اعضای شورای شهر با آن موافقت کنند.

فارس هم در این مورد نوشت: یکی از اعضای شورای شهر که نخواست نامش فاش شود، گفت نجفی استعفای خود را نوشته است و استعفا به دست محسن هاشمی رئیس شورای شهر رسیده است ولی هنوز به دست اعضای شورا نرسیده است.

وی با بیان اینکه هنوز اعلام رسمی در این زمینه نشده است، افزود: قرار نیست اعضای شورا در این باره حرفی بزنند.

وی در خصوص علت استعفای نجفی، گفت: نجفی علت استعفای خود را دوباره بیماری اعلام کرده است.

این عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای شورای شهر با استعفای نجفی موافقت می‌کنند، گفت: هنوز در این زمینه بررسی صورت نگرفته است.

ایرنا هم به نقل از یک مقام آگاه روز چهارشنبه نوشت: محمدعلی نجفی شهردار تهران صبح امروز استعفای خود را تقدیم شورای شهر کرده است. 

به گفته وی، موضوع استعفای شهردار تهران و موافقت و یا مخالفت با آن باید در جلسه شورا مطرح و توسط اعضای شورا بررسی شود. 

صبح امروز اخباری مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران در فضای مجازی منتشر شد. 

این درحالی است که زهرانژادبهرام، حسن رسولی و حجت نظری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با ایرنا، اخبار منتشره مبنی بر استعفای محمدعلی نجفی را تکذیب کردند.

به گزارش الف احمد مسجدجامعی، عضو شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: استعفای نجفی، شهردار تهران صحت دارد.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

۲۸ اسفند ۱۳۹۶عضو شورای شهر: استعفای نجفی فقط بدلیل بیماری نیست
۲۸ اسفند ۱۳۹۶انتخاب نجفی برای شهرداری تهران از اول اشتباه بود / شهردار باید مورد قبول همه جناحها و ارکان نظام باشد
۲۸ اسفند ۱۳۹۶سفره خالی کارگران مترو در آستانه سال نو
۲۷ اسفند ۱۳۹۶چراغ سبز شورای شهر تهران به شهردار شدن محسن هاشمی رفسنجانی
۲۷ اسفند ۱۳۹۶قهرمان سازی از نجفی به سبک اصلاح طلبان
۲۶ اسفند ۱۳۹۶زباله‌های الکترونیکی‌تان را به شهرداری بدهید، می‌خرد
۲۶ اسفند ۱۳۹۶علیخانی: شهردار شدن محسن هاشمی تقاضای عمومی است، اما او تمایلی ندارد
۲۶ اسفند ۱۳۹۶فرصت دو ماهه شهرداری برای طرح جایگزین "برج باغ"
۲۵ اسفند ۱۳۹۶مشاور رسانه‌ای شهردار تهران: کناره گیری نجفی ربطی به مراسم برج میلاد ندارد
۲۵ اسفند ۱۳۹۶علت استعفای شهردار تهران، بیماری یا فسادستیزی؟
۲۵ اسفند ۱۳۹۶نجفی: به عنوان خدمتگذار مردم وارد شهرداری شدم/ شهرداری تهران باید از مسائل سیاسی فارغ شود
۲۵ اسفند ۱۳۹۶چمران: شهرداری در این مدت کاری انجام نداده است

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۷۵۴۰۰۱۰:۵۴:۳۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
شهرداری مدیریت جهادی نه مدیریت اشرافی و نمایشی و عوض کردن نام خیابون ها و...
ناشناس۲۷۵۸۳۷۱۶:۲۷:۱۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
همان بهتر که استعفا داد روزنامه همشهری 500 تومانی یکدفعه شد 1000 تومان! عوارض شهرداری. و پسماند هم تا 95 درصد گران شده!
ناشناس۲۷۵۹۱۶۱۷:۵۹:۰۰ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
بعد از کرباسچی ما چنین فردی ندیدم که شما میگویی
ناشناس۲۷۵۴۰۲۱۰:۵۵:۱۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
قالیباف کجایی ؟ یادت بخیر..
ناشناس۲۷۵۴۰۵۱۰:۵۵:۵۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خیابون ها رو به نام دوستاشون زدن ، رفتن !!
ناشناس۲۷۵۴۱۰۱۰:۵۸:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
شما اصلاح طلبان پیگیر همان کنسرت و ورود زنان به ورزشگاه باشید، هر موقع وارد کار اجرایی شدید ، افتضاح اوردید.
ناشناس۲۷۵۴۲۱۱۱:۰۳:۵۹ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
تو جایگاهی که قالیباف روزی ۱۵ ساعت کار می کرده ، طبیعی است که با روزی ۴ ساعت کار ، نمی شه مردم رو راضی کرد..
ناشناس۲۷۵۴۲۳۱۱:۰۵:۱۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
لطفا این خبر کذب را برداریید
ناشناس۲۷۵۴۲۵۱۱:۰۸:۲۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اصلاح طلبها نشان دادند فقط به فکر قدرت طلبی و ثروت اندوزی هستند... مجلس و دولت و شورای شهر و شهردار اصلاح طلب را به عینه دیدیم... هر چند از اصول گراها هم خوشم نمیاد ولی باز اونها یه تکونی می خورند اما اینا نه
هوشیار۲۷۵۴۳۰۱۱:۱۳:۰۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
به سلامت
ناشناس۲۷۵۴۴۳۱۱:۲۵:۳۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
این دردش چیه که پست می گیره سر چند ماه استعفا میده! یا استعفاش میدن! خوب نیا کلا!
ناشناس۲۷۵۴۷۳۱۱:۵۹:۱۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اصلاح طلبها چه غوغایی برای انتساب آقای نجفی به عنوان شهردار تهران به پا کرده بودند، میگفتند اگر ایشان شهردار بشود تهران چنین می شود و چنان می شود! خوشبختانه هم شورای شهر تهران، هم شهردار و هم دولت همه از نظر سیاسی یکدست و همسو بودند و هیچ عذر و بهانه ای برای اصلاحطلبان باقی نماند تا مشکلات موجود شهر تهران مانند آلودگی روزافزون هوا و ترافیک و... را توجیه کنند. حقا که این گردونه روزگار گرد است.
ناشناس۲۷۵۴۷۵۱۲:۰۱:۴۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
معلوم بود اخر مجبور به استعفاش میکنن! فشار روش زیاد بود متاسفانه و تندروها همیشه دنبال همینن
ناشناس۲۷۵۴۸۴۱۲:۱۰:۵۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
من موندم این با این همه بیماری چه اصراری داشته شهردار بشه.
ناشناس۲۷۵۵۰۲۱۲:۲۲:۰۹ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
علت استعفا کاملا مشخص است
ناشناس۲۷۵۷۸۸۱۵:۳۰:۱۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
علتش اینه که بین اقایان جهانگیری و هاشمی قراره یکشون شهردار بشه تا اماده انتخابات ریاست جمهوری بعدی بشن
ناشناس۲۷۵۸۲۱۱۶:۰۱:۰۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
عجب این تیپ طلبکاری تمومی نداره
ناشناس۲۷۵۸۷۴۱۷:۱۱:۱۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
ناتوانی در مدیریت و بی عرضگی و البته سیاسی بازی
ناشناس۲۷۵۵۳۱۱۲:۳۸:۱۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خدایا شاهد باش که در چند سال اخیر تصمیم گیران در دولت تنها بخاطر راضی نگهداشتن یکی از بندگان بسیار کوچکت بنام ( آقای دکتر نجفی ) چه کارهایی که نکرده اند و چه حقوقی از هشتاد میلیون بنده دیگرت تضییع نکردند .
ناشناس۲۷۵۵۴۱۱۲:۴۷:۴۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
به امید رفتن همه اسلاح تلبا
ناشناس۲۷۵۵۴۳۱۲:۴۸:۱۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
والله ما میگیم ایشون پیر شدن ولی بعضی ها باور نمی کنند. اگرچه جوونی هاشم گلی به سر مملکت نزد
امیر۲۷۵۵۴۴۱۲:۴۸:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
لطفا با استعفای ایشان موافقت کنید. عملکردشان قوی نبوده است
خلیل۲۷۵۹۴۵۱۸:۱۸:۳۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چون حیف و میل نکرده............
ناشناس۲۷۵۵۵۷۱۲:۵۰:۱۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مبارک است انشاله
ناشناس۲۷۵۵۶۶۱۲:۵۳:۵۰ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چه قدر وقت وانرژی وبودجه مملکت باید صرف شهردار تهران بشه .ایشون دوره قبلی پستشون هم به بهانه بیماری استعفا دادند .اصلاح طلبان فقط بلدند شعار آزادی وشعارهایی بدن که جنجال ایجاد کنه .همین شورای شهر وشهرداری رو ببینین .یعنی از میون این همه آدم باید یک نفر که مریض هست بشه شهردار تهران بعد از شش ماه هم استعفا بده.شهردار قبلی تهران 14سال تو این شهر مدیر بود وانصافا ثبات مدیریتی تو این مملکت خیلی بهتر از تعویض مدیریتی هست.
ناشناس۲۷۵۵۷۲۱۲:۵۶:۲۶ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اسلاحطلبای بیچاره
ناشناس۲۷۵۵۸۰۱۲:۵۹:۵۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مطمئنا علت استعفا به جشن برج میلاد و تشکیل پرونده فساد مالی برای شهردار قبلی هیچ ارتباطی ندارد!!!
ناشناس۲۷۵۶۰۰۱۳:۰۹:۱۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
بقول قالی باف این اصلاحاتچی ها اهل کار نیستند
ناشناس۲۷۵۶۰۴۱۳:۰۹:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مردم تهران همین شهردار و شورای شهر حقشونه قالیباف و چمران برای شما مردم قدر نشناس واقعا حیف بودند
ناشناس۲۷۵۶۱۰۱۳:۱۴:۳۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خوشحال باشین ، دست بزنید برای خودتان ، شماها یه ذره دلتون برای این مملکت نمی سوزه، نمی دونیم با این کاراتون دوتا مدیر باسواد پاکدشت داریم رو از کار دلسرد می کنید فقط به خاطر منفاع حزبی، واقعا متاسفم
عدالت۲۷۵۶۲۱۱۳:۲۰:۵۸ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
قرار بود طرحی نو در اندازند وسقف فلک را بشکافند چه شد این ادعا ها اصولا توان و ادعا نسبت معکوس با هم دارند مهمترین کار اقایان مدعی در این مدت تغییر نام یک بزرگراه بنام هاشمی رفسنجانی خرید یک خودرو ویک تبلت برای اعضای شورا استخدام فرزند اقای حاجی وزیر دولت خاتمی در مجموعه همشهری و خرید یک ماشین 120 میلیونی برای رسانه همشهری غایب در بحرانهای مانند کولاک و برف سکوت امثال جناب جهانگیری در برابر کتک خوردن دستفروش بوسیله ماموران شهرداری در تهران- {جنجال امثال جناب جهانگیری به کتک خوردن دستفروش بوسیله ماموران شهرداری در یکی از شهرهای شمالی و نسبت دادن ان به قالیباف در مناظره در حالی که قالیباف در این مورد هیچ نقشی نداشت )
امیر حسین سلطان/تهران۲۷۵۶۲۳۱۳:۲۲:۳۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
امیدوارم این خبر درست باشد. اتفاقا همین چند روز قبل بود که طی کامنتی ذیل یکی از مطالب الف(نمی دانم بالاخره درج شد و یا نشد!) به صراحت نوشته بودم من اگر جای جناب شهردار تهران می بودم از این سمت و مسئولیت استعفا می کردم و عطایش را به لقایش می بخشیدم.
ناشناس۲۷۵۶۳۶۱۳:۳۲:۰۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
فشارهای سیاسی اجازه کار کردن به آقای نجفی رو نداد
ناشناس۲۷۵۶۴۰۱۳:۳۶:۳۴ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مدیر مردمی حاضر نیست به هر قیمتی توی یک پست باشه از انتخاب لیست امید مفتخریم
ناشناس۲۷۵۶۸۶۱۴:۱۱:۴۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
این شهردار بودن و نبودنش یکی است
ناشناس۲۷۵۷۲۸۱۴:۳۶:۱۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مگر شهردار شدن کار هر کسیه ؟
ناشناس۲۷۵۷۴۲۱۴:۴۵:۲۳ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
پوست موزی زیر پایش انداختند!
مجید۲۷۵۷۸۳۱۵:۲۵:۴۴ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دکتر قالیباف کجایی؟ یادش به خیر تهران سالهای پیش دم عید چه حال و هوایی داشت امسال انگار نه انگار
ناشناس۲۷۵۹۱۹۱۷:۵۹:۳۹ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
شهردار خیلی راحت استعفا میده .شورا هم رفت تا 15فروردین دوباره بیان .شهرداری این وسط باید بیست روز با سرپرست اداره بشه.شهردار هم راحت میرن تعطیلات
ناشناس۲۷۵۹۴۱۱۸:۱۶:۲۹ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
ایشان کثیر الاستعفا هستند: سمتهای آقای نجفی از زمان روی کار آمدن دولت روحانی: 1- رییس سازمان میراث فرهنگی: 5 ماه و 11 2- دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت: 6 ماه و 9 روز 3- سرپرست وزارت علوم: 3 ماه و 5 روز 4- شهردار تهران: 7 ماه و 13 روز در هیچ مسئولیتی بیشتر از 1 سال حضور نداشته.
سید۲۷۵۹۵۶۱۸:۲۸:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دیگه راحت میره کیش استراحت
ناشناس۲۷۵۹۵۷۱۸:۳۰:۰۷ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
متاسفم برای شماها ، فقط بخاطر سیاسی کوچکترین امید برای تغییر ایران به سوی پیشرفت از بین می‌بریم ،
ناشناس۲۷۶۰۱۱۱۹:۵۴:۰۵ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اصلاح طلبان فقط از مردم طلب دارند کاری انجام نمی دهند..................یادت به خیر قالیباف
ناشناس۲۷۶۰۴۹۲۱:۰۵:۳۱ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اقای محسن هاشمی پست شهرداری و بعد ریاست جمهوری هدف گرفته است
ناشناس۲۷۶۱۰۸۲۲:۳۵:۴۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خدای نکرده اگه تو این یک هفته مانده به عید زلزله ای چیزی بیاد یا حادثه ای شبیه پلاسکو اتفاق بیافته با این وضع بیماری نجفی کی قراره اوضاع رو مدیریت کنه. به نظر من وزیر کشور باید شخصا ورود کنه و تا انتخاب شهردار جدید سرپرستی برای شهرداری تعیین کنه.

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تجارت نیوزایرانسلسام سیر

پربحث‌های امروز

 1. داریوش شایگان درگذشت

 2. محمدرضا خاتمی: ایرانی ها مردم کره شمالی نیستند که بگوییم اشکنه بخورید/مخالف رای دادن برادرم بودم

 3. راهکارهای طب سنتی برای درمان سرماخوردگی در بهار

 4. مهدی محمدی: برجام منعقد شده بود که تحریم نباشیم، حالا تحریم می شویم برای اینکه برجام باشد

 5. مهدوی کیا: در جام جهانی در گروه قهرمان ها قرار داریم

 6. ماکرون در کنگره آمریکا سخنرانی می‌کند

 7. ویدیو/هاشمی طبا: ساپورتی که خانم ها می پوشند از مینی ژوب زمان شاه بدتر است  

 8. عربستان و آمریکا یادداشت تفاهم امضا کردند

 9. پاسخ ترامپ به انتقادها در پی پیام تبریک به پوتین

 10. ادامه تمرینات جدی شاگردان کی‌روش

 11. حکم قاتل خیابان پاسداران پس از تائید در دیوانعالی، اجرا می شود

 12. دولت در راستای حمایت از کالای ایرانی جلوی واردات و قاچاق را بگیرد/ نمره زیر 10 دولت

 13. قطر ۱۹ شخص و ۸ نهاد را به بهانه تروریسم تحریم کرد

 14. چند درصد ایرانی‌ها کالای چینی مصرف می‌کنند؟

 15. بایسته های حمایت از تولید ملی

 16. خاطره مهران مدیری از کتک خوردنش در مدرسه

 17. محبوب‌ترین شخصیت از نگاه مردم ایران در نظرسنجی دانشگاه مریلند

 18. اطلاعیه فدراسیون فوتبال تونس درباره بازی با ایران

 19. شوماخر راننده شفر شد

 20. کاخ سفید: ترامپ تحریم‌هایی را علیه چین اعلام می‌کند

 21. استعفای سرگی لاوروف رسما تکذیب شد

 22. کنگره آمریکا: قادر به لغو تصمیم ترامپ در خروج از برجام نیستیم

 23. شجاعیان: من فانِ استقلال هستم

 24. راهکارهایی ساده برای تغییرات مهم زندگی در سال جدید

 25. روایت دو قربانی اسیدپاشی از زندگی سوخته و احقاق حق

پربحث‌های دیروز

 1. کدام کالا تولید داخل است؟ چرا؟

 2. به نظر شما؛ چگونه می‌توان از تولید ملی و کالای ایرانی حمایت کرد؟

 3. پوتین؛ الگوی اشاعه عزت‌طلبی مردم

 4. گرانترین عوارضی ایران  

 5. قاتل نامرئی جان 3 خواهر تبریزی را گرفت

 6. نخستین عملیات در سال ۹۷/ ماموریت آتش‌نشانی برای یک "کبوتر"

 7. سفر قریب‌الوقوع پادشاه عربستان به آمریکا/ترامپ خطاب به بن سلمان: دلم برای دیدن پدرت تنگ شده

 8. وزیر آموزش و پرورش: امیدوارم کارنامه‌ای درخشان از تعلیم و تربیت تقدیم نظام کنیم

 9. بهروز وثوقی: یک روز لیدر منچستر می‌شوم/ از عادل فردوسی‌پور گله‌مندم!  

 10. روحانی: خواست جوانان شفافیت بیشتر، اقتصاد بهتر، آزادی بیشتر، فرهنگ باز و رابطه بهتر با جهان است

 11. تابش: مردم برای تحقق شعار سال مطالبه گری کنند

 12. خط تولید جامدات و آزمایشگاه مرجع داروسازی تهران شیمی افتتاح شد

 13. استاد دانشگاه صنعتی شریف مطرح کرد: حمایت از کالای ایرانی مهمترین محور اقتصاد مقاومتی/ مردم برای تحقق شعار امسال منتظر دولتمردان نمانند

 14. روحانی از ایستگاه اورژانس بزرگراه تهران- کرج و پایگاه امداد و نجات جاده ای چیتگر بازدید کرد

 15. مزد منصفانه و امنیت شغلی خواسته اصلی کارگران

 16. تقابل عمیق دو نگاه در سیاست گذاری ها و اعمال مدیریت در کشور و پیامدهای آن!

 17. رحمانی فضلی:به عملکرد وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم/ اولویتمان در سال ۹۷ کماکان حفظ امنیت است

 18. تصویری زییا از رشته کوه البرز و قله دماوند   

 19. روایت تصویری از لحظه سال تحویل خانواده‌های تهرانی در دهه ۶۰  

 20. لحظه تحویل سال نو در یادمان منطقه عملیاتی شلمچه  

 21. اولین نوزاد سال ۹۷ به دنیا آمد

 22. قاسمی:منطقه امن با همکاری همه کشورها بدست می‌آید

 23. پدافند هوایی یمن جنگنده اف-۱۵ ائتلاف سعودی را هدف قرار داد

 24. وزش باد شدید و لغو دو پرواز در فرودگاه ساری

 25. مهاجم کلیدی تونس بازی با ایران را از دست داد

پربحث‌های هفته

 1. بیانیه نماینده‌ای که نام موزه لوور را اشتباهی تلفظ کرد‌

 2. ترامپ زنگ خطر را برای توافق هسته ای به صدا در آورد/ هدیه بزرگ کاخ سفید به نتانیاهو و محمد بن سلمان/ سناریوهای ایران در قبال خروج آمریکا از برجام چه خواهد بود؟

 3. سوال دوم از رییس جمهور هم هوا شد! / اسامی ۵۸ نماینده ای که امضای خود را پس نگرفتند + سند

 4. احمد توکلی: از مردم حلالیت می‌خواهم/ برخی مسئولان در تخلف موسسات مالی شریک بودند/ ماجرای تهدید به اعتراض خیابانی

 5. نماینده مجلس خبر داد؛ فیلترینگ تلگرام به تصویب شورای‌ عالی فضای مجازی رسیده است

 6. احمد توکلی خبر داد؛ دستور ویژه به رئیس دفتر بازرسی رهبری

 7. عراقچی: انتظارات مردم از برجام برآورده نشد/ تصور ما این است که برجام ادامه پیدا نخواهد کرد

 8. چند درصد دانشجویان ایرانی دانشگاه های آمریکا به کشور باز می گردند؟  

 9. مهدی جهانگیری چگونه مولتی میلیاردر شد؟/ مواهب رفاقت با «بقایی» از جیب مردم +تصاویر و اسناد

 10. حداقل دستمزد کارگران ۲۰ درصد افزایش یافت/ تعیین میزان افزایش سایر سطوح مزدی به آینده موکول شد

 11. مذاکرات پنهان با اروپائیها / فرانسه نقش آمریکا را بازی می کند / خروج احتمالی آمریکا از برجام در اردیبهشت

 12. دلخوشی به اروپا هم رنگ باخت / سال 97 به چه چیزهایی فکر کنیم ؟

 13. اسفندیار رحیم مشایی بازداشت شد

 14. موسسه ژئوفیزیک، صدا و سیما و اوقات شرعی

 15. اولین واکنش وزیر ارتباطات به احتمال فیلتر دوباره تلگرام/ مجوز دسترسی پیام رسان‌های داخلی به منزله جاسوسی نیست

 16. متهم خیابان پاسداران: من عاشق اعدامم/ ۵۰ نفر هم می‌مردند خواست خدا بود

 17. دبیر شورای عالی فضای مجازی: ادامه فعالیت تلگرام با وضعیت فعلی به صلاح نیست/ باید به فکر جایگزین باشیم

 18. شرکت اپل دسترسی به اپ استور در ایران را مسدود کرد

 19. عروس ارشد ترامپ، درخواست طلاق داد +عکس

 20. شرافت چند آقایان احمدی‌نژادی؟!

 21. کدام کالا تولید داخل است؟ چرا؟

 22. نماینده مجلس: معتقدم اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود کشور را نجات خواهد داد

 23. به نظر شما؛ چگونه می‌توان از تولید ملی و کالای ایرانی حمایت کرد؟

 24. قهرمان سازی از نجفی به سبک اصلاح طلبان

 25. اولویت‌های مباحثات الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

پربحث‌های دیروز

 1. نخستین عملیات در سال ۹۷/ ماموریت آتش‌نشانی برای یک "کبوتر"

 2. وزیر آموزش و پرورش: امیدوارم کارنامه‌ای درخشان از تعلیم و تربیت تقدیم نظام کنیم

 3. وزش باد شدید و لغو دو پرواز در فرودگاه ساری

 4. بازگشت پروازهای مشهد و تهران به گرگان به فرودگاه‌های مبدا بر اثر وزش شدید باد

 5. وقوع دو زمین لرزه در هرمزگان / خسارات مالی و جانی نداشت

 6. ساعت 21:45 روز چهارشنبه/پلیس‌راه: تست مواد مخدر و الکل در راه‌های شرق تهران/ ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای فیروزکوه و امام رضا(ع)

 7. وزیر بهداشت:تلخ‌ترین رخداد سال ۹۶، بداخلاقی‌های انتخابات بود

 8. هفت سین مهربانی در نقطه صفر مرزی کشور

 9. غبار محلی فردا مناطقی از خوزستان را در برمی‌گیرد

 10. ساعت رسمی کشور امشب یک ساعت جلو کشیده می‌شود

 11. ساعت 20:30 روز چهارشنبه/ ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس

 12. ریزگردها وارد استان بوشهر می‌شوند/ مواج شدن دریا به دلیل وزش یاد

 13. تپش قلب‌ها در رواق امام / سخن اینجا گل انداخته بود؛ از حاج قاسم تا رئال مادرید! +عکس

 14. ساعت 18:30روز چهارشنبه/ترافیک سنگین در محور هراز/ گره ترافیکی در محورهای شرق تهران وجود ندارد

 15. ساعت 17:40روز چهارشنبه/ترافیک سنگین در هراز و چالوس/ بارش باران در اردبیل

 16. آغاز سال نو با «مارمِ» در مازندران

 17. رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات: افتتاح کامل صحن حضرت زهرا(س) در عید غدیر/ اجرای طرح توسعه حرم امامین عسکرین(ع)

 18. پلیس راه :افزایش ۸ درصدی ترددهای جاده ای/ عدم توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی بیشترین علت تصادفات

 19. حال و هوای عتبات عالیات در نخستین روز سال نو/سامرا مملو از زائران اهل بیت(ع) + تصاویر

 20. بنای تاریخی مسجد جامع ارومیه پشت درهای بسته+تصایر

 21. احتمال وزش باد شدید در تهران/شمال کشور بارانی می‌شود

 22. افزایش سه برابری نفوذ مواد پلاستیکی به دریا طی ۱۰ سال

 23. تهرانی‌ها نفس کشیدند

 24. جزئیات محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها تا ۱۷ فروردین

 25. ساعت 13:45روز چهارشنبه/ترافیک در محورهای منتهی به استان‌های شمالی سنگین تا نیمه سنگین است

پربحث‌های هفته

 1. بیانیه نماینده‌ای که نام موزه لوور را اشتباهی تلفظ کرد‌

 2. چند درصد دانشجویان ایرانی دانشگاه های آمریکا به کشور باز می گردند؟  

 3. چمران: شهرداری در این مدت کاری انجام نداده است

 4. یک تنه در آلمان در برابر یک جهان!

 5. روایت نجفی از دلیل اصلی استعفایش

 6. نخستین عملیات در سال ۹۷/ ماموریت آتش‌نشانی برای یک "کبوتر"

 7. بخشنامه های تزئینی و دستورات نمایشی/ مدارس تا 23 اسفند باز بودند!

 8. انتخاب نجفی برای شهرداری تهران از اول اشتباه بود / شهردار باید مورد قبول همه جناحها و ارکان نظام باشد

 9. واکنش وزیر ارتباطات به شایعه قطع دائم تلگرام  

 10. داریوش شایگان درگذشت

 11. وزیر آموزش و پرورش: امیدوارم کارنامه‌ای درخشان از تعلیم و تربیت تقدیم نظام کنیم

 12. حضور رئیس جمهور در روستای زلزله زده میرمیروی شهرستان سرپل ذهاب/وعده ۶ ماهه روحانی برای تکمیل واحدهای مسکونی مناطق ‌‌زلزد‌ه‌زده

 13. نجفی: به عنوان خدمتگذار مردم وارد شهرداری شدم/ شهرداری تهران باید از مسائل سیاسی فارغ شود

 14. دستور برکناری شهردار تهران از اتاق فکر اصلاح‌طلبان صادر شد

 15. آخرین وضعیت زلزله‌زدگان کرمانشاه در شب عید/ ساخت‌وساز برای اسکان دائم آغاز شده/هنوز 500 خانواده در چادر هستند/مشکلات بهداشتی و درمانی کمتر شده است

 16. جان مریم چشماتو واکن،سری بالا کن!

 17. گران‌ترین و ارزان‌ترین شهرهای جهان برای زندگی

 18. ویدیو/هاشمی طبا: ساپورتی که خانم ها می پوشند از مینی ژوب زمان شاه بدتر است  

 19. حکم قاتل خیابان پاسداران پس از تائید در دیوانعالی، اجرا می شود

 20. خاطره مهران مدیری از کتک خوردنش در مدرسه

 21. محبوب‌ترین شخصیت از نگاه مردم ایران در نظرسنجی دانشگاه مریلند

 22. راهکارهایی ساده برای تغییرات مهم زندگی در سال جدید

 23. روایت دو قربانی اسیدپاشی از زندگی سوخته و احقاق حق

 24. مشکل برق مازندارن برطرف شد

 25. هشدار پلیس به بیش از ۲میلیون نوگواهینامه در نوروز

آخرین عناوین