غائله نمایشی تعرض به سفارت ایران در انگلیس پایان یافت/ اعتراض شدید ایران به دولت انگلیس و خواستار محاکمه و مجازات عاملان/ متعرضان بازداشت شدند + عکس و فیلم

گروه سیاسی الف،   3961218162 ۱۷ نظر، ۱۲ در صف انتشار و ۸۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
غائله نمایشی تعرض به سفارت ایران در انگلیس پایان یافت/ اعتراض شدید ایران به دولت انگلیس و خواستار محاکمه و مجازات عاملان/ متعرضان بازداشت شدند + عکس و فیلم

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به حمله عده ای به سفارت کشورمان در لندن با اعلام اینکه متعرضان به بالکن سفارت کشورمان در لندن دستگیر شدند از ختم این غائله نمایشی خبر داد و خواستار محاکمه و مجازات آمران و عاملان این اقدام شد.

به گزارش الف حمید بعیدی نژاد در توییتی گفت: تعداد اندکی از این افراد با شکستن پرچم، در حال شعار علیه مقامات کشور و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان هستند.

وی افزود: به هنگام ورود، آنها با چماق و قمه دیده شدند. پلیس در محل حاضر است.

در همین رابطه خبرگزاری صداوسیما نوشت: هواداران یک گروهک از ساعتی پیش با حمله به سفارت ایران در لندن، وارد فضای سفارت ایران در این شهر شدند.

اعضای این گروهک با پایین اوردن پرچم مقدس کشورمان، پرچم گروهک خود را بر بام سفارت نشان دادند.

تحرکات این گروهک شورشی به صورت زنده از برخی شبکه‌های ضدانقلاب به صورت زنده در حال پخش شدن است.

پلیس لندن تا این لحظه کمترین واکنشی در قبال این رفتار تروریستی نشان نداده است.

به گزارش الف در اقدامی افراطی، بسیار زشت و محکوم، عده ای با عنوان حمایت از بیت آیت الله سید صادق شیرازی و اعتراض به دستگیری سید حسین شیرازی فرزند وی  امروز در لندن متعرض سفارت ایران در این شهر شده و با بالا رفتن از دیوار سفارت پرچم های خود را به نمایش در آوردند.

بر پایه این گزارش این افراد که تصاویر آیت الله سید صادق شیرازی و سید حسین شیرازی را در دست دارند، وابسته به گروهی با عنوان هیات «خدام المهدی» هستند که در حومه لندن فعالیت دارند.

بر اساس این گزارش عده ای از این افراد نیز وارد فضای سفرات شدند.

شبکه ماهواره ای فدک که گفته می شود وابسته به یاسر حبیب (کویتی الاصل)  است و ارتباط خاص با هیات خدام المهدی دارد، پوشش پر رنگی به این ماجرا داده است.

شبکه ماهواره ای فدک به دیدگاه های های اختلافی بین تشیع و اهل سنت تاکید و اصرار می ورزند و مواضع تندی علیه ایران دارند.

در توییت سفیر ایران در لندن از حضور پلیس در محل سفارت خبر داده اما اشاره ای به اقدام پلیس در ممانعت از تعرض این افراد نشده است.

 

سفیر ایران در لندن، در پیام دیگری در توئیتر با انتشار تصویر پایین نوشت:

« متعرضان فقط روی بالکن بیرونی ساختمان سفارت بوده و در محاصره پلیس هستند. همکاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنیت هستند.»

بی‌بی‌سی فارسی تعداد متعرضین به سفارت ایران را 4 نفر ذکر کرده و گفته که هنوز کسی بازداشت نشده است.

 

قاسمی:دولت انگلیس موظف است سریعا متعرضان را دستگیر و از سفارتخانه حفاظت کند/ سفارت اشغال نشده است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی اعلام کرد: در حال بررسی موضوع تعرض تعدادی عناصر تفرقه‌افکن و منحرف به سفارت کشورمان در انگلیس، از طریق سفارت ایران در لندن و سفارت انگلیس در تهران هستیم.

برخلاف اخبار منتشر شده سفارت ایران در لندن اشغال نشده و تنها عناصر تفرقه‌افکنان که تعداد اندکی بوده‌اند به بالکن سفارت وارد شده‌اند.

دولت انگلیس موظف است به طور جدی و قاطع وظایف خودش را در حفظ و حراست از اماکن دیپلماتیک ایران و دیپلمات‌ها انجام دهد و متجاوزان به حریم دیپلماتیک را سریعا دستگیر و مورد پیگیرد قرار دهد.

  

تماس فوری عراقچی با سفیر انگلیس در ایران / اعتراض شدید ایران به سفیر انگلیس در پی حمله به سفارتخانه ایران

عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه، اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران درباره حمله به سفارتخانه ایران در لندن را به سفیر انگلیس در تهران ابلاغ کرد.

سخنگوی وزارت خارجه: بلافاصله پس از وصول این خبر عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه، مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به سفیر انگلیس در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات های کشورمان در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد.

سفیر انگلیس در تهران ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد. وی گفت تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.

 

متعرضان به سفارت کشورمان پس از ۲ ساعت بازداشت شدند

سخنگوی وزارت امور خارجه به فارس گفت که معترضان به سفارت ایران در لندن دقایقی پیش توسط پلیس انگلستان دستگیر شدند.

 

ورود کمیسیون امنیت ملی به موضوع تعرض فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن

شهروز برزگر عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون در یک جلسه فوق‌العاده موضوع «تعرض فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن» را بررسی خواهد کرد. این جلسه احتمالا فردا یا پس‌فردا برگزار خواهد شد.

وزارت امورخارجه باید سفیر انگلیس در تهران را احضار کنند و از او درباره این حرکت زشت توضیح بخواهند.

حدود چند نفر از فرقه شیرازی به بالکن سفارت ایران در لندن تعرض کردند و کاری که نباید می‌کردند را کردند و پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را به پایین کشیدند و تا این لحظه هم دولت انگلیس در قبال این‌ها کاری انجام ندادند.

 

نخستین اظهارنظر فرقه انگلیسی پس از تعرض به سفارت ایران در لندن

قاسم فهد، نماینده امور رسانه‌ای شیرازی در لندن، به بی‌بی‌سی فارسی گفت: این افراد دوستداران شیرازی هستند که مستقلا این کار را کرده‌اند.

 

سفیر کشورمان در انگلیس: چهار متعرض توسط پلیس دستگیر و با ماشین به ایستگاه پلیس برده شدند.

هنوز از احتمال حضور افراد دیگری از این فرقه در اطراف ساختمان اطمینان وجود ندارد. 

 

 

واکنش عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس به تعرض فرقه شیرازی‌ها به سفارت کشورمان در لندن

این حرکت کاملا هماهنگ شده و همزمان با سفر محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی به انگلیسی انجام شده است.

فرقه شیرازی در انگلیس با استفاده از تمامی امکانات این کشور به ویژه سیستم‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های تبلیغاتی سال‌هاست علیه کشورمان تبلیغات می‌کنند.

حمله به سفارت ایران غیراتفاقی و بسیار حساب شده است، زیرا شاهدیم که پلیس در کشورهای غربی در برخورد با عوامل مشکوک، برخوردهای بسیار جدی و خشنی را انجام می‌دهد، اما در زمان این حمله واکنش درستی از خود نشان نداده است.

مطمئناً انگلیس از حمله این فرقه به سفارت کشورمان مطلع بوده و باید مسئولیت این اقدام نابخردانه، ضعف برخورد و حفاظت نادرست پلیس از سفارت کشورمان را بر عهده بگیرد.

قطعا جمهوری اسلامی ایران از کانال‌های دیپلماسی، پارلمانی و قضایی خود این موضوع را پیگیری می‌کند.

 

واکنش علی علیزاده تحلیلگر بی بی سی فارسی و فعال رسانه ای به حمله طرفداران فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن

 

 طراحی حمله توسط سیستم‌های امنیتی انگلیس

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگویی با اشاره به حمله به سفارت ایران در لندن اظهار کرد: ما این حمله را کاملا حساب شده و از پیش تعیین شده می‌دانیم. نیروهای اطلاعاتی و امنیتی انگلستان آنقدر قدرت دارند که چنین مسائلی را پیش‌بینی کنند و ما معتقدیم طراحی این حمله توسط سیستم‌های امنیتی انگلستان برای خوشآیند محمد بن سلمان بوده است.

وی با بیان اینکه حمله جمعه شب به سفارت ایران شبیه حمله به سفارت ایران در لندن در دهه 60 است که منجر به شهادت و زخمی شدن کارمندان سفارت شد و از سوی منافقان صورت گرفت افزود: این اقدام نابخردانه و دور از تعهدات بین‌المللی و دیپلماتیک و ناشی از کینه‌جویی انگلیس بود که ریشه  در تاریخ استعمار این کشور دارد.

 

کارکنان سفارت ایران در حال ارائه توضیحات درباره تعرض گروه افراطی به سفارتخانه کشورمان در لندن

 

واکنش نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تعرض به سفارت ایران در لندن

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن محکوم کردن تعرض افراد غیرمسئول به سفارت ایران در لندن اظهار کرد: سفارت ایران در انگلستان جزئی از خاک کشور ما محسوب می‌شود و مسئولیت این تعرض به عهده دولت انگلیس است و بر این اساس لندن باید پاسخگوی این اتفاق باشد.

وی افزود: کمیسیون امنیت ملی حتما این موضوع را بررسی می‌کند و از دستگاه دیپلماسی هم در این زمینه توضیح خواهد خواست.

نقوی حسینی درباره تاثیر این اتفاق بر روابط دو کشور گفت: ما باید این موضوع را بررسی کنیم و ببینیم متعرضین چه کسانی بودند، تعرض چگونه صورت گرفته و آیا تعللی که وجود داشته عمدی بوده یا خیر تا بتوانیم به صورت دقیق‌تر در این باره اظهار نظر کنیم.

غائله نمایشی تعرض به سفارت ایران در انگلیس پایان یافت/ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام اینکه متعرضان به بالکن سفارت کشورمان در لندن دستگیر شدند از ختم این غائله نمایشی خبر داد.

قاسمی خواستار محاکمه و مجازات آمران و عاملان این اقدام شد.

پیش از این سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به این اقدام گفته بود: بلافاصله پس از وصول این خبر آقای دکتر عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به سفیر انگلیس در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات های کشورمان در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد. 

قاسمی افزود: سفیر انگلیس در تهران نیز ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد. وی گفت تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۹ اردی‌بهشت ۱۳۹۷سال ۵۹ چه کسانی به سفارت ایران حمله کردند؟
۲۴ اسفند ۱۳۹۶پشت پرده حمله به سفارتخانه های ایران در انگلیس و اتریش
۲۳ اسفند ۱۳۹۶بروجردی: دولت انگلیس در ماجرای تعرض به سفارت ایران کوتاهی کرد
۲۳ اسفند ۱۳۹۶عراقچی: روال محاکمه تعرض‌کنندگان به سفارت ایران در لندن در جریان است
۲۱ اسفند ۱۳۹۶شمخانی تحلیل کرد: طراحی بازی پینگ‌پونگی دولت انگلیس در برابر تعرض به سفارت ایران
۲۱ اسفند ۱۳۹۶بهرام قاسمی: دولت انگلستان به وظیفه خودش عمل نکرد و افرادی توانستند به سفارت ایران تعرض کنند/ جهان اسلام را سرگرم جنگ های داخلی کردند
۲۱ اسفند ۱۳۹۶بروجردی: مسئولان امنیتی سفارتخانه ایران در لندن بروز حادثه را پیش بینی کرده بودند
۲۱ اسفند ۱۳۹۶چهارشنبه؛بررسی حمله به سفارت ایران در انگلیس با حضور معاونان ظریف
۲۰ اسفند ۱۳۹۶کواکبیان: دولت بریتانیا با دم شیر بازی نکنند/ پلیس انگلستان از این حمله اطلاع داشته و پیشگیری نکرده است
۲۰ اسفند ۱۳۹۶از سید جیکاک تا سید صادق!
۱۹ اسفند ۱۳۹۶دادستان کل کشور: وابستگی فرقه شیرازی به انگلیس محرز است
۱۹ اسفند ۱۳۹۶معترضین به سفارت ایران آزاد شدند!

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۷۰۵۴۱۲۲:۲۴:۱۸ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
بریتانیای صغیر از جنگ شیعه و سنی حمایت میکند؟!
ناشناس۲۷۰۵۶۴۲۲:۳۸:۱۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
این حرکت با هماهنگی قطعی با دولت انگلیس صورت گرفته است. اگر برخورد خشن نیروهای نظامی اروپا را دیده باشید متوجه خواهید شد دولت انگلیس در این مورد دخالت داشته و قصور نیروهای امنیتی بریتانیا بی دلیل نیست. مرگ بر انگلیس
ناشناس۲۷۰۵۷۲۲۲:۴۵:۱۲ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
مرگ بر ضد ولایت فقیه
حسین۲۷۰۵۷۵۲۲:۴۶:۵۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
مرگ بر فرقه شیرازی
ناشناس۲۷۰۵۸۱۲۲:۵۵:۲۹ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
یک فرقه داعشی با ادعای شیعی.
ناشناس۲۷۰۵۸۸۲۳:۰۷:۳۹ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
این دیگه چه فرقه ای
مهدی۲۷۰۶۶۰۰۱:۳۶:۲۵ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
سفارت انگلیس را تعطیل کنید و تهدید کنید که سفارت کشورمون را در انگلیس ترک می کنید
محمد۲۷۰۶۶۷۰۱:۵۱:۵۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
م گ بر انگلیس خیانتکار... مرگ بر گروه گمراه شیرازی و مرگ بر منافقین و مرگ بر ضدولایت فقیه
ناشناس۲۷۰۶۹۲۰۴:۲۸:۵۸ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
باید این آخوند های انگلیسی فرمان دهنده این کار اعدام شوند.
مهدی۲۷۰۷۹۶۰۸:۴۱:۵۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
باید شیعیان واقعی در قم مقابل بیت صادق شیرازی تجمع کنند و اعتراض خود را به شیعه انگلیسی ابراز کنند. نباید این فرقه شیرازی احساس کند که کارهای غلط آنها بدون هزینه و عکس العمل است. اینها به امید تبلیغات انگلیس و غرب دست به چنین کارهایی میزنند.
پدرام۲۷۰۸۴۳۰۹:۳۱:۰۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
شش سال قبل وقتی سفارت انگلیس در تهران تسخیر شد، انگلیس روابطش با ایران را قطع کرد. اکنون که عکس این اتفاق رخ داده و پلیس انگلیس به جای ممانعت، فقط نظاره گر تسخیر سفارت ما بوده آیا ایران هم رابطه اش را قطع میکند یا دولت محترم همچنان میخواهد با منت کشی از اروپا، برجام را ادامه دهد؟
ناشناس۲۷۱۰۴۴۱۲:۲۳:۱۱ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
اگر برجام نبود که الان دلار 10000 هزار تومانی کمرت رو شکسته بود دوست عزیز البته اگر دارای ژن خوب نبودی
ناشناس۲۷۱۴۵۰۱۷:۱۱:۱۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
خود دولتی ها هم دارن میگن برجام نافرجام بوده.این وسط شما چی میگی؟
ناشناس۲۷۱۷۰۲۲۲:۰۲:۵۷ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
قبلا میگفتید اگر برجام نبود دلار به 5000 تومان میرسید اما چون دلار در این دولت و بعد از برجام در عمل به 5000 تومان رسید حالا مجبور شدید سقف آنرا بالا ببرید و به 10000 تومان برسانید!
ناشناس۲۷۲۳۵۹۱۳:۳۸:۴۰ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
نه عزیز مطمئن باش ژن خوب نیستم، چون ژنهای خوب همشون طرفدار برجامن.
ناشناس۲۷۰۹۶۳۱۱:۱۱:۳۶ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
فرقه اسلاح ات فرقه دراویش فرقه شیرازی همه از یک جنس و مورد حمایت انگلیس خبیثند
ناشناس۲۷۱۰۹۱۱۲:۴۸:۲۹ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
کار دولت انگلیس است شک نکنید حمله به سفارت هر کشوری در کشور دیگر بدون هماهنگی با دولت امکان پذیر نیست
طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های امروز

 1. در مقایسه با پارسالمردم امسال کمتر موز خوردند

 2. ایدئولوژی اسلامی از دید دکتر شریعتی/ بازگشت به خویشتن، بازگشت به اسلام است

 3. چرا دچار "افسردگی صبحگاهی" می‌شویم؟

 4. دیدار نتانیاهو و ملک عبدالله دوم در امان

 5. ترامپ: آلمانی‌ها به خاطر موضوع مهاجرت از دولتشان روی برمی‌گردانند

 6. احسان حدادی دوباره در اوج/ پرتاب ۶۸ متری بعد از ۶ سال

 7. اگر این موتورسوار کلاه ایمنی نداشت...  

 8. ترامپ برای 200 میلیون دلار دیگر از کالاهای چینی تعرفه 10 درصدی اعمال کرد

 9. برنامه آمریکا برای مقابله با ایران با پیام‌های اسلام‌ستیزانه برای زنان و جوانان

 10. دفع خطر ابتلا به دیابت با مصرف «عدس»

 11. آمریکا و کره جنوبی رزمایشهای نظامی مشترک خود در شبه جزیره را به حالت تعلیق درآوردند

 12. دیدار انگلیس-تونس از دریچه دوربین فیفا  

 13. ایران بدون شاه، یک ایران خوب خواهد شد/ رایج‌ترین پرسش خبرنگاران از آیت‌الله چه بود؟

 14. کارنامه‌های ۱۰۰ هزار تومانی/ گروکشی به سبک مدرسه‌ای

 15. انگلیس 2 - تونس یک؛ رستگاری سه شیر در وقت‌های اضافه  

 16. انگلیس 2 - تونس یک؛ رستگاری سه شیر در وقت‌های اضافه  

 17. بهبود کودکان دچار سوءتغذیه با مصرف ویتامین D

 18. ساخت بالگردبا بطری نوشابه!  

 19. آتش‌سوزی در هواپیمای تیم ملی فوتبال عربستان  

 20. ایران تنها نماینده پیروز میان تیم‌های آسیایی و آفریقایی/مورد عجیب تیم‌های عرب زبان!

 21. طرح سنای آمریکا برای ممنوعیت پذیرش دانشجویان ایرانی در رشته‌های مرتبط با انرژی هسته‌ای

 22. آیا تجاوز به ۴۱ دختر در ایرانشهر صحت دارد؟  

 23. انگلیس 2- تونس 1؛ ستاره‌ای به نام کین/ جشن برد سه شیرها در لحظه آخر

 24. خطر از بیخ گوش تیم ملی عربستان گذشت/آتش گرفتن یکی از بال‌های هواپیمای سعودی‌ها+تصاویر

 25. سر کار گذاشتن سگ توسط میمون بازیگوش  

پربحث‌های دیروز

 1. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 2. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 3. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 4. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 5. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 6. ثبت سفارش به‌منظور واردات «خاک برای خواب گربه»

 7. شایعه برای بازی ایران - اسپانیا / جام جهانی داور زن ندارد

 8. پاداش پیروزی تیم ملی مقابل مراکش توسط سلطانی فر نقدا پرداخت شد /شام مشترک وزیر با کی‌روش و ملی‌پوشان

 9. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 10. ایرانیان خارج نشین در صورت بازگشت به کشور عفو می شوند

 11. پاسخ «نایک» به اعتراض مردم ایران چیست؟

 12. چرا پیروزی ایران برابر مراکش «شانسی» نبود؟

 13. بحران اقتصادی و راهکارهای مادربزرگانه

 14. تاثیر افزایش تولید نفت عربستان و روسیه بر بازار ایران

 15. صعود فغانی به صدر جدول رده‌بندی داوران جام بیست‌ویکم+ عکس

 16. دیده‌بان شفافیت و عدالت علیه تعاونی کاسپین اعلام جرم کرد+متن کامل

 17. جنایت فجیع زنی علیه شوهرش در مرکز تهران

 18. بن بست دوباره در روابط ایران و کانادا/ نقش طرف ثالث در موضع گیری جدید اتاوا

 19. دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی: آقای فیروزآبادی گفته بود اواخر اردیبهشت ویلای لواسان را تخلیه می‌کند، ولی نکرده است

 20. وقتی شادی فوتبال به فقیرترین مناطق ایران رسید

 21. سرمربی تیم ملی والیبال: تیم ایران هنگام ورود به آمریکا مورد بازجویی FBI قرار گرفت!

 22. روزبه چشمی ادامه جام جهانی را از دست داد

 23. محمد ثلاث قصاص شد

 24. پایانی تلخ برای یک نمایش خیابانی  

 25. علی دایی روی سر مدافع تاریخ ساز مکزیک   

پربحث‌های هفته

 1. کیم جونگ اون و دونالد ترامپ دیدار کردند/ ترامپ: احساس فوق‌العاده‌ای دارم/ کیم: برای برگزاری این نشست موانع بسیاری وجود داشت+ فیلم و عکس

 2. توریست‌هایی که با پول بیت‌المال عازم روسیه میشوند + جدول اسامی

 3. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 4. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 5. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 6. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 7. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 8. جمعه عید سعید فطر است

 9. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 10. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 11. ایران 1 - مراکش 0؛ پیروزی یوزها در دقیقه 93 و پایان 20 سال انتظار

 12. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 13. نوبخت: با قاطعیت اعلام می‌کنم که در شرایط سخت تحریمی هم کشور قابل اداره است

 14. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 15. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 16. ادامه بی‎خیالی دولت به بلبوشو در بازار

 17. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 18. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 19. سیف: گران شدن سکه روانی است

 20. ۱۷ راهکار میرسلیم برای حمایت از تولید ایرانی/ بهره بانکی بالا، نظام پیچیده مالیاتی و... عامل موفق نبودن تولید ملی

 21. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 22. ترامپ: اون خلع سلاح هسته‌ای و موشکی را پذیرفت/ تحریم‌ها علیه کره شمالی ادامه خواهد یافت

 23. عبدالله ناصری: اصلاح‌طلبان بی‌شک از جهانگیری در ۱۴۰۰ حمایت خواهند کرد

 24. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 25. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

پربحث‌های دیروز

 1. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 2. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 3. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 4. ثبت سفارش به‌منظور واردات «خاک برای خواب گربه»

 5. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 6. ایرانیان خارج نشین در صورت بازگشت به کشور عفو می شوند

 7. دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی: آقای فیروزآبادی گفته بود اواخر اردیبهشت ویلای لواسان را تخلیه می‌کند، ولی نکرده است

 8. دادستان کل کشور: عامل انتشار خبر کذب تجاوز در ایرانشهر تحت تعقیب قرار می‌گیرد

 9. 3 تُن آتش سپاه بر سر تروریست‌ها/ موشک‌باران داعش زیر دید آمریکایی‌ها +عکس و فیلم

 10. فرهاد جعفری آزاد شد

 11. تدوین طرح وزارت رسیدگی به امور روستاها در مجلس

 12. توهین علی جنتی به شعرخوانی مطیعی در عید فطر  

 13. ضرغامی: افراد زیادی در لباس انقلاب رفتار طاغوتی دارند

 14. توضیحات استاندار خراسان رضوی از تلاش نافرجام گروه‌های معاند برای اقدامات تروریستی

 15. هیچ نماینده ای به جام جهانی نمی رود

 16. حجت الاسلام موسوی لارگانی در گفتگو با الف: وظیفه دولت در این آشفته بازار چیست؟

 17. سوال از شریعتمداری برای واردات بیش از اندازه کالاهای خارجی مشابه تولید داخل

 18. جزییات نامه‌ حاجی بابایی به رییس‌جمهور

 19. روحانی در گفت‌وگوی تلفنی‌ با امیر قطر: هیچ مانعی برای گسترش روابط نیست؛ تهران همچنان در کنار دوحه خواهد بود

 20. زاهدی: قوه قضائیه در احکام دانشجویان با رافت خاصی تجدیدنظر کند

 21. روحانی به سوئیس و اتریش سفر می کند

 22. نمایندگان مجلس چهارشنبه با رهبر انقلاب دیدار می کنند

 23. موسویان : امروز نفوذ نتانیاهو در کاخ سفید از وزیر خارجه و حتی کنگره آمریکا هم بیشتر است

 24. استیضاح ربیعی با ۵۰ امضا کلید خورد + محورهای طرح

 25. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 2. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 3. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 4. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 5. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 6. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 7. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 8. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 9. عبدالله ناصری: اصلاح‌طلبان بی‌شک از جهانگیری در ۱۴۰۰ حمایت خواهند کرد

 10. متن شعر مطیعی در نماز عید فطر

 11. هزینه های عجیب در پاستور و مجلس/ نامزد احتمالی مورد حمایت اصلاح طلبان در انتخابات/ انتقاد تند کواکبیان از دولت/ سخنان رئیسی درباره شرایط مردم/ بی توجهی به فضاسازی جدید احمدی نژادی ها

 12. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 13. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 14. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 15. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 16. روحانی: بچه‌ها مچکریم+عکس

 17. «سلاح ایرانی» در انتظار بازار جهانی/ «آرمیا»؛فرصتی برای جذب مشتری

 18. متن پیامک های ارسالی به نمایندگان درباره لوایحه چهار قلو بخصوص FATF / تهدیدی در کار نبود + عکس

 19. روحانی: امروز در برخی از بخش‌ها احساس عدالت در جامعه وجود دارد

 20. بیژن مقدم: انتظار از رئیس جمهور تصمیم قاطع به تغییر در کابینه با شاخص‌های کارآمدی، جوانگرایی و مردم‌داری است‌/ به منتقدین دولت اعم از اصول‌گرا و اصلاح‌طلب اعتنا کنید

 21. ذوالنور خطاب به روحانی: با فشار، تهدید کردن و انواع راه‌ها نمایندگان را وادار به انصراف از سوال کردید

 22. ابطحی: کسانی که به روحانی رای دادند حالشان خوب نیست

 23. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 24. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 25. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

آخرین عناوین