هتل بین المللی

غائله نمایشی تعرض به سفارت ایران در انگلیس پایان یافت/ اعتراض شدید ایران به دولت انگلیس و خواستار محاکمه و مجازات عاملان/ متعرضان بازداشت شدند + عکس و فیلم

گروه سیاسی الف،   3961218162 ۱۷ نظر، ۱۲ در صف انتشار و ۸۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
غائله نمایشی تعرض به سفارت ایران در انگلیس پایان یافت/ اعتراض شدید ایران به دولت انگلیس و خواستار محاکمه و مجازات عاملان/ متعرضان بازداشت شدند + عکس و فیلم

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به حمله عده ای به سفارت کشورمان در لندن با اعلام اینکه متعرضان به بالکن سفارت کشورمان در لندن دستگیر شدند از ختم این غائله نمایشی خبر داد و خواستار محاکمه و مجازات آمران و عاملان این اقدام شد.

به گزارش الف حمید بعیدی نژاد در توییتی گفت: تعداد اندکی از این افراد با شکستن پرچم، در حال شعار علیه مقامات کشور و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان هستند.

وی افزود: به هنگام ورود، آنها با چماق و قمه دیده شدند. پلیس در محل حاضر است.

در همین رابطه خبرگزاری صداوسیما نوشت: هواداران یک گروهک از ساعتی پیش با حمله به سفارت ایران در لندن، وارد فضای سفارت ایران در این شهر شدند.

اعضای این گروهک با پایین اوردن پرچم مقدس کشورمان، پرچم گروهک خود را بر بام سفارت نشان دادند.

تحرکات این گروهک شورشی به صورت زنده از برخی شبکه‌های ضدانقلاب به صورت زنده در حال پخش شدن است.

پلیس لندن تا این لحظه کمترین واکنشی در قبال این رفتار تروریستی نشان نداده است.

به گزارش الف در اقدامی افراطی، بسیار زشت و محکوم، عده ای با عنوان حمایت از بیت آیت الله سید صادق شیرازی و اعتراض به دستگیری سید حسین شیرازی فرزند وی  امروز در لندن متعرض سفارت ایران در این شهر شده و با بالا رفتن از دیوار سفارت پرچم های خود را به نمایش در آوردند.

بر پایه این گزارش این افراد که تصاویر آیت الله سید صادق شیرازی و سید حسین شیرازی را در دست دارند، وابسته به گروهی با عنوان هیات «خدام المهدی» هستند که در حومه لندن فعالیت دارند.

بر اساس این گزارش عده ای از این افراد نیز وارد فضای سفرات شدند.

شبکه ماهواره ای فدک که گفته می شود وابسته به یاسر حبیب (کویتی الاصل)  است و ارتباط خاص با هیات خدام المهدی دارد، پوشش پر رنگی به این ماجرا داده است.

شبکه ماهواره ای فدک به دیدگاه های های اختلافی بین تشیع و اهل سنت تاکید و اصرار می ورزند و مواضع تندی علیه ایران دارند.

در توییت سفیر ایران در لندن از حضور پلیس در محل سفارت خبر داده اما اشاره ای به اقدام پلیس در ممانعت از تعرض این افراد نشده است.

 

سفیر ایران در لندن، در پیام دیگری در توئیتر با انتشار تصویر پایین نوشت:

« متعرضان فقط روی بالکن بیرونی ساختمان سفارت بوده و در محاصره پلیس هستند. همکاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنیت هستند.»

بی‌بی‌سی فارسی تعداد متعرضین به سفارت ایران را 4 نفر ذکر کرده و گفته که هنوز کسی بازداشت نشده است.

 

قاسمی:دولت انگلیس موظف است سریعا متعرضان را دستگیر و از سفارتخانه حفاظت کند/ سفارت اشغال نشده است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی اعلام کرد: در حال بررسی موضوع تعرض تعدادی عناصر تفرقه‌افکن و منحرف به سفارت کشورمان در انگلیس، از طریق سفارت ایران در لندن و سفارت انگلیس در تهران هستیم.

برخلاف اخبار منتشر شده سفارت ایران در لندن اشغال نشده و تنها عناصر تفرقه‌افکنان که تعداد اندکی بوده‌اند به بالکن سفارت وارد شده‌اند.

دولت انگلیس موظف است به طور جدی و قاطع وظایف خودش را در حفظ و حراست از اماکن دیپلماتیک ایران و دیپلمات‌ها انجام دهد و متجاوزان به حریم دیپلماتیک را سریعا دستگیر و مورد پیگیرد قرار دهد.

  

تماس فوری عراقچی با سفیر انگلیس در ایران / اعتراض شدید ایران به سفیر انگلیس در پی حمله به سفارتخانه ایران

عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه، اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران درباره حمله به سفارتخانه ایران در لندن را به سفیر انگلیس در تهران ابلاغ کرد.

سخنگوی وزارت خارجه: بلافاصله پس از وصول این خبر عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه، مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به سفیر انگلیس در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات های کشورمان در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد.

سفیر انگلیس در تهران ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد. وی گفت تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.

 

متعرضان به سفارت کشورمان پس از ۲ ساعت بازداشت شدند

سخنگوی وزارت امور خارجه به فارس گفت که معترضان به سفارت ایران در لندن دقایقی پیش توسط پلیس انگلستان دستگیر شدند.

 

ورود کمیسیون امنیت ملی به موضوع تعرض فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن

شهروز برزگر عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون در یک جلسه فوق‌العاده موضوع «تعرض فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن» را بررسی خواهد کرد. این جلسه احتمالا فردا یا پس‌فردا برگزار خواهد شد.

وزارت امورخارجه باید سفیر انگلیس در تهران را احضار کنند و از او درباره این حرکت زشت توضیح بخواهند.

حدود چند نفر از فرقه شیرازی به بالکن سفارت ایران در لندن تعرض کردند و کاری که نباید می‌کردند را کردند و پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را به پایین کشیدند و تا این لحظه هم دولت انگلیس در قبال این‌ها کاری انجام ندادند.

 

نخستین اظهارنظر فرقه انگلیسی پس از تعرض به سفارت ایران در لندن

قاسم فهد، نماینده امور رسانه‌ای شیرازی در لندن، به بی‌بی‌سی فارسی گفت: این افراد دوستداران شیرازی هستند که مستقلا این کار را کرده‌اند.

 

سفیر کشورمان در انگلیس: چهار متعرض توسط پلیس دستگیر و با ماشین به ایستگاه پلیس برده شدند.

هنوز از احتمال حضور افراد دیگری از این فرقه در اطراف ساختمان اطمینان وجود ندارد. 

 

 

واکنش عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس به تعرض فرقه شیرازی‌ها به سفارت کشورمان در لندن

این حرکت کاملا هماهنگ شده و همزمان با سفر محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی به انگلیسی انجام شده است.

فرقه شیرازی در انگلیس با استفاده از تمامی امکانات این کشور به ویژه سیستم‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های تبلیغاتی سال‌هاست علیه کشورمان تبلیغات می‌کنند.

حمله به سفارت ایران غیراتفاقی و بسیار حساب شده است، زیرا شاهدیم که پلیس در کشورهای غربی در برخورد با عوامل مشکوک، برخوردهای بسیار جدی و خشنی را انجام می‌دهد، اما در زمان این حمله واکنش درستی از خود نشان نداده است.

مطمئناً انگلیس از حمله این فرقه به سفارت کشورمان مطلع بوده و باید مسئولیت این اقدام نابخردانه، ضعف برخورد و حفاظت نادرست پلیس از سفارت کشورمان را بر عهده بگیرد.

قطعا جمهوری اسلامی ایران از کانال‌های دیپلماسی، پارلمانی و قضایی خود این موضوع را پیگیری می‌کند.

 

واکنش علی علیزاده تحلیلگر بی بی سی فارسی و فعال رسانه ای به حمله طرفداران فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن

 

 طراحی حمله توسط سیستم‌های امنیتی انگلیس

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگویی با اشاره به حمله به سفارت ایران در لندن اظهار کرد: ما این حمله را کاملا حساب شده و از پیش تعیین شده می‌دانیم. نیروهای اطلاعاتی و امنیتی انگلستان آنقدر قدرت دارند که چنین مسائلی را پیش‌بینی کنند و ما معتقدیم طراحی این حمله توسط سیستم‌های امنیتی انگلستان برای خوشآیند محمد بن سلمان بوده است.

وی با بیان اینکه حمله جمعه شب به سفارت ایران شبیه حمله به سفارت ایران در لندن در دهه 60 است که منجر به شهادت و زخمی شدن کارمندان سفارت شد و از سوی منافقان صورت گرفت افزود: این اقدام نابخردانه و دور از تعهدات بین‌المللی و دیپلماتیک و ناشی از کینه‌جویی انگلیس بود که ریشه  در تاریخ استعمار این کشور دارد.

 

کارکنان سفارت ایران در حال ارائه توضیحات درباره تعرض گروه افراطی به سفارتخانه کشورمان در لندن

 

واکنش نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تعرض به سفارت ایران در لندن

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن محکوم کردن تعرض افراد غیرمسئول به سفارت ایران در لندن اظهار کرد: سفارت ایران در انگلستان جزئی از خاک کشور ما محسوب می‌شود و مسئولیت این تعرض به عهده دولت انگلیس است و بر این اساس لندن باید پاسخگوی این اتفاق باشد.

وی افزود: کمیسیون امنیت ملی حتما این موضوع را بررسی می‌کند و از دستگاه دیپلماسی هم در این زمینه توضیح خواهد خواست.

نقوی حسینی درباره تاثیر این اتفاق بر روابط دو کشور گفت: ما باید این موضوع را بررسی کنیم و ببینیم متعرضین چه کسانی بودند، تعرض چگونه صورت گرفته و آیا تعللی که وجود داشته عمدی بوده یا خیر تا بتوانیم به صورت دقیق‌تر در این باره اظهار نظر کنیم.

غائله نمایشی تعرض به سفارت ایران در انگلیس پایان یافت/ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام اینکه متعرضان به بالکن سفارت کشورمان در لندن دستگیر شدند از ختم این غائله نمایشی خبر داد.

قاسمی خواستار محاکمه و مجازات آمران و عاملان این اقدام شد.

پیش از این سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به این اقدام گفته بود: بلافاصله پس از وصول این خبر آقای دکتر عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به سفیر انگلیس در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات های کشورمان در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد. 

قاسمی افزود: سفیر انگلیس در تهران نیز ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد. وی گفت تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

۲۴ اسفند ۱۳۹۶پشت پرده حمله به سفارتخانه های ایران در انگلیس و اتریش
۲۳ اسفند ۱۳۹۶بروجردی: دولت انگلیس در ماجرای تعرض به سفارت ایران کوتاهی کرد
۲۳ اسفند ۱۳۹۶عراقچی: روال محاکمه تعرض‌کنندگان به سفارت ایران در لندن در جریان است
۲۱ اسفند ۱۳۹۶شمخانی تحلیل کرد: طراحی بازی پینگ‌پونگی دولت انگلیس در برابر تعرض به سفارت ایران
۲۱ اسفند ۱۳۹۶بهرام قاسمی: دولت انگلستان به وظیفه خودش عمل نکرد و افرادی توانستند به سفارت ایران تعرض کنند/ جهان اسلام را سرگرم جنگ های داخلی کردند
۲۱ اسفند ۱۳۹۶بروجردی: مسئولان امنیتی سفارتخانه ایران در لندن بروز حادثه را پیش بینی کرده بودند
۲۱ اسفند ۱۳۹۶چهارشنبه؛بررسی حمله به سفارت ایران در انگلیس با حضور معاونان ظریف
۲۰ اسفند ۱۳۹۶کواکبیان: دولت بریتانیا با دم شیر بازی نکنند/ پلیس انگلستان از این حمله اطلاع داشته و پیشگیری نکرده است
۲۰ اسفند ۱۳۹۶از سید جیکاک تا سید صادق!
۱۹ اسفند ۱۳۹۶دادستان کل کشور: وابستگی فرقه شیرازی به انگلیس محرز است
۱۹ اسفند ۱۳۹۶معترضین به سفارت ایران آزاد شدند!
۱۹ اسفند ۱۳۹۶توئیت تازه بعیدی‌نژاد درباره گروه یاسر الحبیب  

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۷۰۵۴۱۲۲:۲۴:۱۸ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
بریتانیای صغیر از جنگ شیعه و سنی حمایت میکند؟!
ناشناس۲۷۰۵۶۴۲۲:۳۸:۱۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
این حرکت با هماهنگی قطعی با دولت انگلیس صورت گرفته است. اگر برخورد خشن نیروهای نظامی اروپا را دیده باشید متوجه خواهید شد دولت انگلیس در این مورد دخالت داشته و قصور نیروهای امنیتی بریتانیا بی دلیل نیست. مرگ بر انگلیس
ناشناس۲۷۰۵۷۲۲۲:۴۵:۱۲ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
مرگ بر ضد ولایت فقیه
حسین۲۷۰۵۷۵۲۲:۴۶:۵۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
مرگ بر فرقه شیرازی
ناشناس۲۷۰۵۸۱۲۲:۵۵:۲۹ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
یک فرقه داعشی با ادعای شیعی.
ناشناس۲۷۰۵۸۸۲۳:۰۷:۳۹ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
این دیگه چه فرقه ای
مهدی۲۷۰۶۶۰۰۱:۳۶:۲۵ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
سفارت انگلیس را تعطیل کنید و تهدید کنید که سفارت کشورمون را در انگلیس ترک می کنید
محمد۲۷۰۶۶۷۰۱:۵۱:۵۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
م گ بر انگلیس خیانتکار... مرگ بر گروه گمراه شیرازی و مرگ بر منافقین و مرگ بر ضدولایت فقیه
ناشناس۲۷۰۶۹۲۰۴:۲۸:۵۸ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
باید این آخوند های انگلیسی فرمان دهنده این کار اعدام شوند.
مهدی۲۷۰۷۹۶۰۸:۴۱:۵۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
باید شیعیان واقعی در قم مقابل بیت صادق شیرازی تجمع کنند و اعتراض خود را به شیعه انگلیسی ابراز کنند. نباید این فرقه شیرازی احساس کند که کارهای غلط آنها بدون هزینه و عکس العمل است. اینها به امید تبلیغات انگلیس و غرب دست به چنین کارهایی میزنند.
پدرام۲۷۰۸۴۳۰۹:۳۱:۰۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
شش سال قبل وقتی سفارت انگلیس در تهران تسخیر شد، انگلیس روابطش با ایران را قطع کرد. اکنون که عکس این اتفاق رخ داده و پلیس انگلیس به جای ممانعت، فقط نظاره گر تسخیر سفارت ما بوده آیا ایران هم رابطه اش را قطع میکند یا دولت محترم همچنان میخواهد با منت کشی از اروپا، برجام را ادامه دهد؟
ناشناس۲۷۱۰۴۴۱۲:۲۳:۱۱ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
اگر برجام نبود که الان دلار 10000 هزار تومانی کمرت رو شکسته بود دوست عزیز البته اگر دارای ژن خوب نبودی
ناشناس۲۷۱۴۵۰۱۷:۱۱:۱۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
خود دولتی ها هم دارن میگن برجام نافرجام بوده.این وسط شما چی میگی؟
ناشناس۲۷۱۷۰۲۲۲:۰۲:۵۷ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
قبلا میگفتید اگر برجام نبود دلار به 5000 تومان میرسید اما چون دلار در این دولت و بعد از برجام در عمل به 5000 تومان رسید حالا مجبور شدید سقف آنرا بالا ببرید و به 10000 تومان برسانید!
ناشناس۲۷۲۳۵۹۱۳:۳۸:۴۰ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
نه عزیز مطمئن باش ژن خوب نیستم، چون ژنهای خوب همشون طرفدار برجامن.
ناشناس۲۷۰۹۶۳۱۱:۱۱:۳۶ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
فرقه اسلاح ات فرقه دراویش فرقه شیرازی همه از یک جنس و مورد حمایت انگلیس خبیثند
ناشناس۲۷۱۰۹۱۱۲:۴۸:۲۹ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
کار دولت انگلیس است شک نکنید حمله به سفارت هر کشوری در کشور دیگر بدون هماهنگی با دولت امکان پذیر نیست

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تجارت نیوزایرانسلسام سیر

پربحث‌های امروز

 1. داریوش شایگان درگذشت

 2. سارکوزی پس از آزادی: در جهنم افترا و تهمت زندگی می‌کنم

 3. محمدرضا خاتمی: ایرانی ها مردم کره شمالی نیستند که بگوییم اشکنه بخورید/مخالف رای دادن برادرم بودم

 4. راهکارهای طب سنتی برای درمان سرماخوردگی در بهار

 5. مهدی محمدی: برجام منعقد شده بود که تحریم نباشیم، حالا تحریم می شویم برای اینکه برجام باشد

 6. مهدوی کیا: در جام جهانی در گروه قهرمان ها قرار داریم

 7. ماکرون در کنگره آمریکا سخنرانی می‌کند

 8. ویدیو/هاشمی طبا: ساپورتی که خانم ها می پوشند از مینی ژوب زمان شاه بدتر است  

 9. عربستان و آمریکا یادداشت تفاهم امضا کردند

 10. پاسخ ترامپ به انتقادها در پی پیام تبریک به پوتین

 11. ادامه تمرینات جدی شاگردان کی‌روش

 12. حکم قاتل خیابان پاسداران پس از تائید در دیوانعالی، اجرا می شود

 13. دولت در راستای حمایت از کالای ایرانی جلوی واردات و قاچاق را بگیرد/ نمره زیر 10 دولت

 14. قطر ۱۹ شخص و ۸ نهاد را به بهانه تروریسم تحریم کرد

 15. چند درصد ایرانی‌ها کالای چینی مصرف می‌کنند؟

 16. بایسته های حمایت از تولید ملی

 17. خاطره مهران مدیری از کتک خوردنش در مدرسه

 18. محبوب‌ترین شخصیت از نگاه مردم ایران در نظرسنجی دانشگاه مریلند

 19. اطلاعیه فدراسیون فوتبال تونس درباره بازی با ایران

 20. شوماخر راننده شفر شد

 21. کاخ سفید: ترامپ تحریم‌هایی را علیه چین اعلام می‌کند

 22. استعفای سرگی لاوروف رسما تکذیب شد

 23. کنگره آمریکا: قادر به لغو تصمیم ترامپ در خروج از برجام نیستیم

 24. شجاعیان: من فانِ استقلال هستم

 25. راهکارهایی ساده برای تغییرات مهم زندگی در سال جدید

پربحث‌های دیروز

 1. کدام کالا تولید داخل است؟ چرا؟

 2. به نظر شما؛ چگونه می‌توان از تولید ملی و کالای ایرانی حمایت کرد؟

 3. پوتین؛ الگوی اشاعه عزت‌طلبی مردم

 4. گرانترین عوارضی ایران  

 5. قاتل نامرئی جان 3 خواهر تبریزی را گرفت

 6. نخستین عملیات در سال ۹۷/ ماموریت آتش‌نشانی برای یک "کبوتر"

 7. سفر قریب‌الوقوع پادشاه عربستان به آمریکا/ترامپ خطاب به بن سلمان: دلم برای دیدن پدرت تنگ شده

 8. وزیر آموزش و پرورش: امیدوارم کارنامه‌ای درخشان از تعلیم و تربیت تقدیم نظام کنیم

 9. بهروز وثوقی: یک روز لیدر منچستر می‌شوم/ از عادل فردوسی‌پور گله‌مندم!  

 10. روحانی: خواست جوانان شفافیت بیشتر، اقتصاد بهتر، آزادی بیشتر، فرهنگ باز و رابطه بهتر با جهان است

 11. تابش: مردم برای تحقق شعار سال مطالبه گری کنند

 12. خط تولید جامدات و آزمایشگاه مرجع داروسازی تهران شیمی افتتاح شد

 13. استاد دانشگاه صنعتی شریف مطرح کرد: حمایت از کالای ایرانی مهمترین محور اقتصاد مقاومتی/ مردم برای تحقق شعار امسال منتظر دولتمردان نمانند

 14. روحانی از ایستگاه اورژانس بزرگراه تهران- کرج و پایگاه امداد و نجات جاده ای چیتگر بازدید کرد

 15. مزد منصفانه و امنیت شغلی خواسته اصلی کارگران

 16. تقابل عمیق دو نگاه در سیاست گذاری ها و اعمال مدیریت در کشور و پیامدهای آن!

 17. رحمانی فضلی:به عملکرد وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم/ اولویتمان در سال ۹۷ کماکان حفظ امنیت است

 18. تصویری زییا از رشته کوه البرز و قله دماوند   

 19. روایت تصویری از لحظه سال تحویل خانواده‌های تهرانی در دهه ۶۰  

 20. لحظه تحویل سال نو در یادمان منطقه عملیاتی شلمچه  

 21. اولین نوزاد سال ۹۷ به دنیا آمد

 22. قاسمی:منطقه امن با همکاری همه کشورها بدست می‌آید

 23. پدافند هوایی یمن جنگنده اف-۱۵ ائتلاف سعودی را هدف قرار داد

 24. وزش باد شدید و لغو دو پرواز در فرودگاه ساری

 25. مهاجم کلیدی تونس بازی با ایران را از دست داد

پربحث‌های هفته

 1. بیانیه نماینده‌ای که نام موزه لوور را اشتباهی تلفظ کرد‌

 2. ترامپ زنگ خطر را برای توافق هسته ای به صدا در آورد/ هدیه بزرگ کاخ سفید به نتانیاهو و محمد بن سلمان/ سناریوهای ایران در قبال خروج آمریکا از برجام چه خواهد بود؟

 3. سوال دوم از رییس جمهور هم هوا شد! / اسامی ۵۸ نماینده ای که امضای خود را پس نگرفتند + سند

 4. احمد توکلی: از مردم حلالیت می‌خواهم/ برخی مسئولان در تخلف موسسات مالی شریک بودند/ ماجرای تهدید به اعتراض خیابانی

 5. نماینده مجلس خبر داد؛ فیلترینگ تلگرام به تصویب شورای‌ عالی فضای مجازی رسیده است

 6. احمد توکلی خبر داد؛ دستور ویژه به رئیس دفتر بازرسی رهبری

 7. عراقچی: انتظارات مردم از برجام برآورده نشد/ تصور ما این است که برجام ادامه پیدا نخواهد کرد

 8. چند درصد دانشجویان ایرانی دانشگاه های آمریکا به کشور باز می گردند؟  

 9. مهدی جهانگیری چگونه مولتی میلیاردر شد؟/ مواهب رفاقت با «بقایی» از جیب مردم +تصاویر و اسناد

 10. حداقل دستمزد کارگران ۲۰ درصد افزایش یافت/ تعیین میزان افزایش سایر سطوح مزدی به آینده موکول شد

 11. مذاکرات پنهان با اروپائیها / فرانسه نقش آمریکا را بازی می کند / خروج احتمالی آمریکا از برجام در اردیبهشت

 12. دلخوشی به اروپا هم رنگ باخت / سال 97 به چه چیزهایی فکر کنیم ؟

 13. اسفندیار رحیم مشایی بازداشت شد

 14. موسسه ژئوفیزیک، صدا و سیما و اوقات شرعی

 15. اولین واکنش وزیر ارتباطات به احتمال فیلتر دوباره تلگرام/ مجوز دسترسی پیام رسان‌های داخلی به منزله جاسوسی نیست

 16. متهم خیابان پاسداران: من عاشق اعدامم/ ۵۰ نفر هم می‌مردند خواست خدا بود

 17. دبیر شورای عالی فضای مجازی: ادامه فعالیت تلگرام با وضعیت فعلی به صلاح نیست/ باید به فکر جایگزین باشیم

 18. شرکت اپل دسترسی به اپ استور در ایران را مسدود کرد

 19. عروس ارشد ترامپ، درخواست طلاق داد +عکس

 20. شرافت چند آقایان احمدی‌نژادی؟!

 21. کدام کالا تولید داخل است؟ چرا؟

 22. نماینده مجلس: معتقدم اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود کشور را نجات خواهد داد

 23. به نظر شما؛ چگونه می‌توان از تولید ملی و کالای ایرانی حمایت کرد؟

 24. قهرمان سازی از نجفی به سبک اصلاح طلبان

 25. اولویت‌های مباحثات الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: خواست جوانان شفافیت بیشتر، اقتصاد بهتر، آزادی بیشتر، فرهنگ باز و رابطه بهتر با جهان است

 2. تابش: مردم برای تحقق شعار سال مطالبه گری کنند

 3. روحانی از ایستگاه اورژانس بزرگراه تهران- کرج و پایگاه امداد و نجات جاده ای چیتگر بازدید کرد

 4. تقابل عمیق دو نگاه در سیاست گذاری ها و اعمال مدیریت در کشور و پیامدهای آن!

 5. رحمانی فضلی:به عملکرد وزارت کشور در سال ۹۶ نمره ۱۸.۵ می‌دهم/ اولویتمان در سال ۹۷ کماکان حفظ امنیت است

 6. قاسمی:منطقه امن با همکاری همه کشورها بدست می‌آید

 7. آمریکا: نمی‌توان توافق با اروپایی‌ها در خصوص برجام را پیش‌بینی کرد

 8. دیپلمات‌های آمریکایی:غرب می‌تواند ایران را به پذیرش مطالبات برجامی وادار کند نه روسیه و چین

 9. آیت‌الله حیدری:همه برای «حمایت از کالای ایرانی» کمربندهای خود را محکم ببندند

 10. صادقی: تحقق شعار سال به همگرایی همه دستگاه‌ها نیاز دارد

 11. رئیسی: ۶۰۰۰۰۰ زیارت‌اولی به حرم رضوی مشرف شدند/ رشد ۵۰ درصدی فاز دوم "زائر‌شهر رضوی"

 12. با عدالتی که دنبالش هستیم فاصله داریم/فساد کَمش هم بد و مضر است، اما این‌جور نیست که همه جا را فساد گرفته باشد/اگر تعصبی که جوانان در فوتبال دارند روی اقتصاد می‌داشتند وضع جور دیگری بود

 13. صفوف طولانی زائران حرم رضوی برای حضور در رواق امام خمینی(ره)+عکس

 14. "نماز در قدس"؛ مهمترین جمله امام خامنه‌ای در سال ۹۶ شد

 15. واعظی: پیام رهبری نویدبخش وضعیت بهتر در سال جدید است +عکس

 16. حضور چشمگیر زائران خارجی زبان در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری

 17. خزانه‌داری آمریکا: در تدارک بازگرداندن تحریم‌های رفع‌شده علیه ایران هستیم

 18. جهانگیری خبر داد:اختصاص ۲۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای بازسازی مناطق زلزله زده کرمان و کرمانشاه

 19. نعمتی خبر داد: تشکیل کمیته‌ای برای رفع حصر در یکی از نهادها

 20. برگزاری اولین نماز جمعه ۹۷ تهران به امامت ابوترابی‌فرد

 21. رئیس امنای دانشگاه آزاد: سال نو فرصتی برای ارتقای سطح کیفی دانشگاه آزاد است

 22. انتخابات و اعتراضات؛ مهم‌ترین اتفاقات سیاسی سال 96

 23. خطر تحجر در برابر جنبش انقلابی‌گری

 24. عیدی امام برای هاشمی چه بود؟

 25. سخنگوی وزارت کشور: حمایت از کالای ایرانی بهترین هدف برای کشور است

پربحث‌های هفته

 1. سوال دوم از رییس جمهور هم هوا شد! / اسامی ۵۸ نماینده ای که امضای خود را پس نگرفتند + سند

 2. احمد توکلی خبر داد؛ دستور ویژه به رئیس دفتر بازرسی رهبری

 3. عراقچی: انتظارات مردم از برجام برآورده نشد/ تصور ما این است که برجام ادامه پیدا نخواهد کرد

 4. مهدی جهانگیری چگونه مولتی میلیاردر شد؟/ مواهب رفاقت با «بقایی» از جیب مردم +تصاویر و اسناد

 5. مذاکرات پنهان با اروپائیها / فرانسه نقش آمریکا را بازی می کند / خروج احتمالی آمریکا از برجام در اردیبهشت

 6. دلخوشی به اروپا هم رنگ باخت / سال 97 به چه چیزهایی فکر کنیم ؟

 7. اسفندیار رحیم مشایی بازداشت شد

 8. نماینده مجلس: معتقدم اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود کشور را نجات خواهد داد

 9. قهرمان سازی از نجفی به سبک اصلاح طلبان

 10. «طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین» ضروری یا تکراری؟/ برای رسیدگی به اموال مسئولان خلاء و نقض قانونی داریم یا انگیزه و اراده نداریم؟

 11. عماد افروغ: تحقق عدالت شلاق بُرنده می‌خواهد

 12. اروپایی ها اگر حسن نیت دارند مشکلات بانکی و پولی را مرتفع کنند/ بین اروپا و آمریکا تفاوتی نیست

 13. پیام آیت‎الله مکارم به روحانی: اصرار به شبکه‌های اجتماعی خارجی و عدم توجه به شبکه‌های داخلی بردگی است

 14. روزنامه جوان: نامگذاری خیابان بنام مصدق، عبور از امام است

 15. مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ی رهبر انقلاب در سال ۹۶ کدام است؟

 16. چه‌کسی به دختر خیابان انقلاب «تراول ۵۰ هزارتومانی» داد؟/ بازهم پای تاجزاده در میان است؟ +عکس

 17. مدرک منتشر شده در مورد حساب بانکی آیت الله مکارم شیرازی جعلی است

 18. دانه درشت های فاسد از نظر محسنی اژه ای/رونمایی از سلاح دراویش/ روایت احمدی‌نژاد از سردار سلیمانی قبل و بعد از دستگیری بقایی/ دلیل لغو دیدارهای امروز ظریف/ جهانگیری: در بهشت هستم

 19. علت استعفای شهردار تهران، بیماری یا فسادستیزی؟

 20. توضیح رئیس شعبه ۱۰۲۳ دادگاه عمومی و جزایی درباره حکم صادق زیباکلام

 21. رئیس جمهور :سال نو سال تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی و سال اشتغال و رونق است/اتحاد ملت ایران همه دشمنان را به اعجاب واداشت

 22. رهبر معظم انقلاب سال 97 را سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری کردند/ مخاطب شعار امسال آحاد ملت و مسئولانند؛ همه باید سخت، کار کنند

 23. واکنش سردار غیب‌پرور به درخواست‌ها برای مسابقه دادن ورزشکاران ایرانی با حریفان اسرائیلی

 24. نقوی حسینی: تحریم جدید آمریکا مقدمه خروج از برجام است/ نوزدهمین تحریم علیه ایران بعد از برجام

 25. حضور رئیس جمهور در روستای زلزله زده میرمیروی شهرستان سرپل ذهاب/وعده ۶ ماهه روحانی برای تکمیل واحدهای مسکونی مناطق ‌‌زلزد‌ه‌زده

آخرین عناوین