بانک آینده

شهردار تهران: خودم نمره نمی دهم اما استانداری به عملکرد شهرداری در برف اخیر از 20 نمره 18 داده است

گروه اجتماعی الف،   3961110109 ۳۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۶ تکراری یا غیرقابل انتشار
شهردار تهران: خودم نمره نمی دهم اما استانداری به عملکرد شهرداری در برف اخیر از 20 نمره 18 داده است

شهردار تهران در خصوص عملکرد مدیریت شهری در زمان بارش برف گفت: عملکرد شهرداری در این مورد را خودم ارزیابی نمی کنم، اما استانداری تهران از نمره 20 به ما 18 داده است. بنابراین عملکرد ما قابل قبول بود.

محمدعلی نجفی در حاشیه نشست مشترک شهردارتهران با سینماگران در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل کارگروه مشترک گفت: هنر برای تعالی روح و جان شهر مهم است و مدیریت شهری باید ارتباط پیوسته و دایمی با هنرمندان داشته باشد.

وی با بیان اینکه به منظور تعامل هرچه بیشتر شهرداری و سینماگران قرار است کارگروهی تشکیل شود، افزود: مدیریت شهری وظیفه خود می داند که از سینماگران و هنرمندان حمایت کند. برنامه های ما برای این حمایت نیز بخشی سخت افزاری و بخش دیگر نرم افزاری است. ضمن اینکه قرار است تمامی مباحث مرتبط در کارگروه مورد بحث و بررسی قرار گیرد و راه حل های لازم ارایه شود.

شهردار تهران افزود: برای آنکه شهر تهران را داری هویت و شناسنامه کنیم، باید از سینما به عنوان ابزار موثر در سطح ملی و بین المللی استفاده کنیم.

نجفی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص ارزیابی شهردار تهران از عملکرد مدیریت شهری در زمان بارش برف اظهار کرد: عملکرد شهرداری در این مورد را خودم ارزیابی نمی کنم، اما استانداری تهران از نمره 20 به ما 18 داده است. بنابراین عملکرد ما قابل قبول بود.

وی ادامه داد: واقعیت این است که روز بعد از برف سنگین هیچ یک از خیابان ها و معابر اصلی شهر بسته نبود و حتی نمایندگانی هم که از عملکرد شهرداری انتقاد کرده بودند، نباید فراموش کنند که جلسه مجلس همان روز راس ساعت 8:45 صبح تشکیل شد. اگر خیابان ها و معابر اصلی شهر بند آمده بود،به طور قطع جلسه آن ساعت شروع نمی شد. ضمن اینکه برخی از کمیسیون های مجلس ساعت 7:15 صبح همان روز جلسه خود را برگزار کرده بودند.

نجفی با بیان اینکه بخشی از مشکلات پیش آمده مربوط به شهر وشهرداری تهران نبود، تصریح کرد: به طور مثال مشکلات مربوط به اتوبان کرج-تهران یا قم- تهران ربطی به شهرداری تهران نداشت، اما شهرداری از ظهر روز اول برای باز کردن آن معابر به کمک راهداری رفت.

به گزارش شهرنوشت، وی در پایان خاطر نشان کرد: به طور حتم عملکرد ما ضعف هایی داشت اما من از جوانانی که بعد از توییت بنده در خصوص تکاندن برف از درختان شهر این کار را انجام دادند، تشکر می کنم چراکه با این اقدام به حفظ سرمایه های شهر کمک کردند.

شهردار تهران همچنین با اشاره به تشکیل کارگروه مشترک بین مدیریت شهری و اهالی سینما گفت: از قبل هم صحبت هایی برای تشکیل کارگروه مشترک شده بود و قرار شد برخی از برنامه هایی که از عهده شهرداری بر می آید مانند ساخت سالن های بهتر و جدیدتر از طریق این کارگروه پیگیری شود.

محمدعلی نجفی که در نشست مشترک شهردارتهران با سینماگران صحبت می‌کرد گفت: نقاط اشتراک زیادی بین شهرداری و شما هنرمندان وجود دارد که یکی از آنها این است که در تهران زندگی می کنیم و به این شهر علاقه و وابستگی داریم؛ تهران شهری با همه زیبایی ها و ظرفیت ها و در نقطه مقابل با همه مشکلات و درگیری ها است.

شهردار تهران با بیان اینکه هر شهر جسم و جانی دارد، افزود: ما به جان شهر کمتر توجه کرده ایم و در مواردی هم از آن غافل بوده ایم. اگر بخواهیم جان شهر را تقویت کنیم، به عقیده من مهمترین ابزار فرهنگ و هنر است، ابزاری که یک عده خاص از نعمت برخورداری از آن بهره مند هستند.

وی با تاکید بر اینکه در بین تمامی هنرها سینما یک هنر برتر است، عنوان کرد: سینما می تواند حال شهر را بهتر و شهر را با مهر بیشتری همراه کند. به هر حال اگر بخواهیم به شهر خدمت کنیم و شهری برای زندگی بسازیم و مردم در آن احساس آرامش درونی واقعی کنند این هنر می تواند، بسیار تاثیر گذار باشد.

نجفی با بیان اینکه رابطه مدیریت شهری و سینما رابطه ظرف و مظروف است، اظهار کرد: مدیریت شهری همچون عموم شهروندان به سینما نیاز دارد و شهر بدون سینما نه یک چیز بلکه خیلی چیزها کم دارد. چنین شهری نمی تواند برای زندگی همراه با آسایش باشد. به عبارت دیگر مدیریت شهری به هنرمندان نیاز دارد و اگر فضای مناسب را برای زایش های فکری و عرصه خلاقیت های هنری فراهم نکند، هنرها آن گونه که باید رشد نخواهند کرد.

وی با تاکید بر ضرورت تعامل هرچه بیشتر شهرداری تهران و اهالی هنر گفت: این تعامل باید بسیار بیشتر از گذشته تقویت شود تا ما بتوانیم در این مسئولیت مشترک و احساس مسئولیتی که نسبت به شهروندان داریم، موفق تر باشیم و کار را با عمق بیشتری پیش ببریم.

نجفی با اشاره به تشکیل کارگروه مشترک بین مدیریت شهری و اهالی سینما تصریح کرد: از قبل هم صحبت هایی برای تشکیل کارگروه مشترک شده بود و قرار شد برخی از برنامه هایی که از عهده شهرداری بر می آید مانند ساخت سالن های بهتر و جدیدتر از طریق این کارگروه پیگیری شود. این کارگروه حتی موضوعات نرم افزاری را نیز مورد توجه و بررسی قرار می دهد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه سینما در هویت بخشیدن به شهر می تواند بسیار موثر باشد، بیان کرد: شهری مانند بارسلونا از وودی آلن می خواهد تا ظرفیت های آن را نشان دهد. در تهران هم همچون رشد و تقویت گردشگری یا حقوق و تکالیف شهروندی اگر بخواهیم به صورت جدی شاهد ارتقا باشیم، به سینما نیاز داریم.

نجفی با بیان اینکه مسئله تشکیل کارگروه مشترک حتما دنبال می شود، گفت: در گذشته از موزه سینما بازدید کرده بودم اما در بازدید امشب متوجه شدم، امکانات موزه سینما از نظر فضا و سخت افزار محدود است و در خور و شایسته سینمای ایران نیست. سینمای ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی 2 هزار جایزه بین المللی کسب کرده است که این بدان معناست که دو هزار بار به احترام سینمای ایران به پا خواستند. بنابراین شهرداری کمک می کند تا شرایط موزه بهتر شود اما در مورد سایر تقاضاها باید در نظر داشته باشیم که به هرحال امکانات شهرداری در وضع موجود محدود است.

در حال حاضر شرایط شهرداری تهران خوب نیست اما ان شالله بهتر خواهد شد

شهردار تهران در واکنش به اظهارات یکی از هنرمندان که گفته بود شهرداری روی بمب قرار دارد، گفت: من احساس نمی کنم روی بمب نشسته ام، اما مشکلات زیاد است که یکی از آنها منابع و امکانات مالی شهرداری است. من یک بار این خاطره را در شورا هم مطرح کردم. می گویند هر ماه یک نفر به بانک می رفت و سر وقت پول قسط خود را پرداخت می کرد و بعد از آن هم یک گوشه می نشست و گریه می کرد. وقتی رییس بانک دلیل این مسئله را پرسید فرد گفت، به بخت خودم گریه می کنم که همه کیف پول پیدا می کنند و من دفترچه قسط.

نجفی افزود: در شهرداری تهران همه از مطالبات صحبت می کنند که بسیاری از آنها مستند است. چند روز گذشته یکی از نمایندگان با چند نفر به دفتر من مراجعه کردند که افراد همراه، از طلب خود می گفتند. من هم به آن نماینده محترم گفتم یک بار دو نفر را بیاورید که به شهرداری بدهکار باشد. در حال حاضر شرایط شهرداری تهران خوب نیست اما ان شالله بهتر خواهد شد. در هر صورت محدودیت ها به گونه ای است که شاید نتوانیم همه آنچه را علاقه داریم، انجام دهیم یا انتظارات هنرمندان را محقق کنیم.

نجفی با بیان اینکه مدیریت شهری اگر نتواند از هنر کمک سخت افزاری کند باید در حد مسئولیت خود از حیطه هنر دفاع کند، خاطرنشان کرد: ما خودمان را در مقابل هنر و هنرمند مسئول می دانیم. بدون هنر و هنرمند شهر روح واقعی نخواهد داشت و به همین دلیل تعهد می دهم، در هرجایی که لازم باشد و در قدرت شهرداری هم باشد، در دفاع از هنرمندان بایستیم و با صدای بلند آن را اعلام کنیم.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۲۷۲۷۴۱۱:۱۹:۲۹ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
خود گویی و خود خندی / عجب مرد هنرمندی
ناشناس۲۲۷۵۶۰۱۴:۱۵:۴۳ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
اومده بودم همینو بنویسم. درود بر تو
ناشناس۲۲۷۲۷۷۱۱:۲۰:۴۰ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
خیلی پر رویی به خدا.
ناشناس۲۲۷۲۸۳۱۱:۲۶:۴۳ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
اینهمه رو داری تا حالا ندیده بودیم الحمدلله نمردیم و رکورد زنی مسئولین در رو داری را توسط شهر دار محترم دیدیم به این مسئولین می گویندخوش باور که یکسره مردم را گیج و گنگ متصورند نه تنها برف در معابر با گذشت دو و سر روز مزاحمت دارد نگاهی به زباله دانهای شهر نشان از تعطیلی حمل و نقل زباله نیز دارد . شهر دار ئ شهر داری کلا تعطیل با منشور تقدیر و ثبت تشکر بدون کمترین خجالت و عذر خواهی از نوبر هم گذشته است
ناشناس۲۲۷۲۹۱۱۱:۳۷:۴۱ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
دعاکنیم آفتاب بشه هواگرم بشه کلا دولت ما خیلی معتقد و روحانی هست همش مردم به دعا کردن تشویق میکنن البته مردم هم کم تجربه هستن مثلا بار قبلی زیاد دعا کردن زیاد برف اومد بهتره دولت یه کلاس دعا کردن هم برای مردم بزاره
ناشناس۲۲۷۳۰۲۱۱:۴۷:۲۸ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
آقای نجفی! حتی حاضر نیستی قبول کنی این مردم هستند که به شهردار نمره میدهند!!!!! آقا! بیخود دنبال توجیه نگرد... رد شده ای!
ناشناس۲۲۷۳۱۷۱۱:۵۶:۲۳ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
استانداریم یکی مثل خودتون
ناشناس۲۲۷۳۴۰۱۲:۲۲:۲۷ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
نمره صفر هم زیادته
ناشناس۲۲۷۳۴۸۱۲:۳۴:۱۰ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
نمره شما ۲ هم نیست آقای نجفی برید کنار تا اهلش بیاد سر کار
ناشناس۲۲۷۳۵۵۱۲:۳۹:۴۴ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
امروز سه شنبه 10 بهمن ، اتوبان خلیج فارس ( تهران - قم ) از توده های متراکم یخ و یخ زدگی اسفالت ، بسیار دیده می شد و رانندگی عذاب آور بود ، شهرداری نباید اقدامی انجام دهد ؟ این چه مدیریتی است ؟ کوچه ها هم بدتر از آن .
ناشناس۲۲۷۳۶۱۱۲:۴۳:۳۸ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
نگفتید شما به استانداری چند دادید که او به شما هیجده داد به هم نون قرض می دهید یا کارشناسی است
ناشناس۲۲۷۳۸۳۱۲:۵۸:۱۹ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
شهردار باید خودش پارو به دست در جلوی نیروهایش باشد.
ناشناس۲۲۷۶۲۲۱۴:۵۳:۰۶ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
احسنت
ناشناس۲۲۷۳۸۵۱۲:۵۹:۰۱ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
شهر با توییت برف روبی نمیشود شهرداری مرد عمل میخواهد
سروش۲۲۷۳۹۹۱۳:۰۸:۵۸ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
سلام آقای نجفی باید توجه داشته باشد که عملکرد شهرداری به استانداری هیچ ربطی ندارد، شورای شهر تهران است که باید در این باره نظر دهد که رئیس شورای شهر هم از علکرد شهردار در روزهای برفی تهارن انتقاد کرده است. کمی به خود بیایید
ناشناس۲۲۷۴۴۰۱۳:۲۴:۴۲ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
عجب!!! البته همه مشکلات تقصیر شهرداری نیست و مثلا سازمان هواشناسی و پلیس راه هم باید کاملا آماده باشند! ولی من به عنوان یک شهروند تهرانی به هر سه این دوستان از 20 نمره 14 میدهم.
محمدی۲۲۷۴۶۳۱۳:۳۱:۴۱ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
نمره شما مردودی است، این هم نتیجه رای دادن کیلیویی و لیستی است
ناشناس۲۲۷۴۶۴۱۳:۳۱:۵۲ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
ای زرشک نمره شما منفی 18 است نه 18 تمام کوچه های شهر شده برف و شاخه درخت و هنوز بعد از سه روز از داخل کوچه ها به زور می آییم بیرون وافعا چقدر پررو
بهرام۲۲۷۴۸۵۱۳:۴۲:۳۲ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
نمره استانداری 2 هم نیست !!! شهرداری از جایی که مردود است نمره گرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۲۲۷۵۱۳۱۳:۵۸:۲۳ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
شما خیلی وقته نمرت بیسته اگر نبود شهردار کلان شهر تهران نمی شدی رفتی خونه بگو برات اتش بر اسپند نهند والا
ناشناس۲۲۷۵۲۰۱۴:۰۱:۰۲ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
من به خودم نمره نمی دهم ولی بابام بهم نمره 18 داد.
ناشناس۲۲۷۵۲۵۱۴:۰۴:۳۶ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
واقعا که!!!!! خیابان خانه ما را فقط یک دفعه شن پاشی کردن و از روز بارش برف زباله ها جمع آوری نشده اند. برف های کنار گذرگاه ها و اتوبان ها بعداز 2 روز از بارش برف ساماندهی نشده اند. برف ستنگین روی درختان به حال خود باقی مانده. به خدا نمره 8 هم زیاد است.
ناشناس۲۲۷۵۴۱۱۴:۱۰:۱۵ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
فقط همین امروز سه‌شنبه یک سری به جنوب تهران میزدی اوضاع را میدیدی بعد به خودت نمره بیست میداد.شمال شهر و مناطق شیبدار شهر پیشکش
ناشناس۲۲۷۵۵۱۱۴:۱۳:۴۱ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
مدیریت در شهرداری باید میدانی باشد نه توییتی.
ماشاالله ‌احمدی ‌از کرج۲۲۷۶۷۸۱۵:۲۱:۱۰ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
جناب آقای دکتر نجفی مشکل ما این است که زود فراموش کار و بدون ضابطه علمی ومحاسباتی عمل می کنیم این که می گویم سند دارم حدود دوسال جلوتر شهرداری کرج چیزی نمانده بود که رودخانه دره چالوس کرج را به پارک منظم کند چون چند سال باران نیامده بود تا اینکه یک باران آمد وان خسارات را بوجود آورد یک روز من به شوخی گفتم که شهرک خاتم مفتش گران است چون در مسیر حوزه آب ریز ارتفاعات همجوار است همان شب یک باران بهاری کمتر از ۱۰دقیقه حدود ۸ساعت اتوبان کرج را مسدود کرد انتظار می رود در ستاد بحران چند مهندس کار بلد این تهدیدات را مطالعه کنند
ناشناس۲۲۷۷۲۰۱۵:۴۴:۰۱ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
دعا کنیم بارون بیاد، مشکل آب حل بشه دعا کنیم باد بیاد، مشکل الودگی حل بشه دعا کنیم برف بیاد، مشکل اب برای تابستون حل بشه دعا کنیم افتاب بشه، مشکل یخ زدگی و عدم برف روبی معابر شهری حل بشه این که شد ملت همش دعا کنند،پس این حقوق های کلان مدیریتی رو این اقایان پرمدعا برای چی میگیرند؟
ناشناس۲۲۷۷۶۰۱۶:۰۹:۴۵ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
آقای نجفی نمره شما زیر صفر است. واقعاً خودتون متوجه ضعف مدیریت تان نشده اید. متاسفیم. واقعاً جای آقای قالیباف در این ایام بسیار خالیست.
محمدرضا۲۲۷۸۲۷۱۷:۱۵:۲۶ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
هه هه هه...بازم که خودتون به خودتون نمره دادید...مردید از مردم نظر سنجی کنید.
هادی۲۲۷۸۳۶۱۷:۲۵:۱۶ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
دست قالیباف درد نکنه
ناشناس۲۲۷۸۶۴۱۷:۴۹:۴۶ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
ای کاش قالیباف بود او مرد عمل بود برعکس این گروه که خود شیفته هستند...............................
خورشید۲۲۷۹۰۳۱۸:۲۴:۰۴ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
دخترم ساعت ۳/۳۰ از مدرسه ای در منطقه یک تعطیل شده الان ساعت ۶ و نیمه نرسبده راه نیم ساعته را بخاطر ترافیک و برف و لغزنگی و بی لیاقتی مسئولین
ناشناس۲۲۸۰۱۳۱۹:۴۶:۰۵ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
آن نمره 18 برای اخلاقتان هست ولی نمره عملکردتان 2 است .
بانک آیندهبیمه دیمادیرانسام سیر

پربحث‌های امروز

 1. پیام تشکر احمد توکلی از همدردی اقشار مختلف در فوت فرزندش

 2. همسان سازی حقوق بازنشستگان از ابتدای سال ۹۷

 3. بار مسافران پرواز استانبول-تهران آتا در ترکیه جا ماند

 4. تجارت ۸۰ میلیارد دلاری ایران با جهان در ۱۰ ماه

 5. جامعه مدرسین: قاطعانه با آشوب‌طلبان حادثه پاسداران برخورد شود

 6. کم تحرکی با شما چه می کند؟

 7. موحدی‌ کرمانی: ان‌شاءالله مردم شاهد مجازات قاطعانه حریم‌شکنان خواهند بود

 8. نرخ بیکاری انگلیس در پایین ترین سطح ۱۸ سال اخیر

 9. سناتورها از ترامپ خواستند که آمریکا نامزد میزبانی جام جهانی شود

 10. سامان قدوس: می توانیم از گروه‌مان در جام جهانی صعود می‌کنیم

 11. ورود دو سامانه بارشی به کشور طی امروز و فردا

 12. جزییات واگذاری سهام دولتی ۶ شرکت

 13. دستور روحانی برای پیگیری حقوقی پرونده برخورد با دختر خیابان انقلاب

 14. خلبان ATR آسمان پس از خروج از رادار با برج مراقبت مکالمه داشته است

 15. تولید برنج در مازندران بزودی کاملا ارگانیک می شود

 16. ترامپ نرخ اشتغال در آمریکا را در 45 سال اخیر به حداقل رساند

 17. مقام تحریم شده کره‌شمالی در اختتامیه المپیک زمستانی شرکت می‌کند

 18. ارتش سوریه پاسخ حملات ترکیه را داد

 19. عراقچی: تقابل ترامپ با برجام، تقابل با جامعه بین‌الملل است/برجام قابل مذاکره مجدد نیست

 20. زمان ثبت نام قطعی کاروان های عتبات نوروزی اعلام شد

 21. پیگیری برقراری پرواز مستقیم بین مادرید - اصفهان

 22. واژگونی اتوبوس در محور شیراز - اصفهان دو کشته برجا گذاشت

 23. پیشنهاداتی به ترامپ درباره برنامه موشکی ایران

 24. تذکر قاضی سراج به شهرداری تهران درباره سازمان بازرسی شهری

 25. کیمیا علیزاده: هنوز از خودم راضی نیستم

پربحث‌های دیروز

 1. آقای آخوندی! زمان عذرخواهی و استعفا فرا نرسیده است؟

 2. اختصاصی الف/ استیضاح آخوندی با 17 امضاء و پنچ محور تحویل کمیسیون عمران شد

 3. مدیرعامل آسمان دریافت تضمین از خلبانان را تایید کرد

 4. تیپ متفاوت زوج بازیگر ایرانی در برلین   

 5. زندگی فرزندان میلیاردرهای دنیا چگونه است؟ + عکس

 6. فیلم دیده نشده از محل سقوط هواپیمای یاسوج  

 7. 201 نماینده مجلس اغتشاشات آشوبگران در خیابان پاسداران را محکوم کردند

 8. فرجام تلخ زندگی مرد زن نما

 9. پیام تشکر احمد توکلی از رهبر انقلاب اسلامی

 10. خوب و بد حذف آزمون مدارس خاص

 11. عضو کمیسیون عمران مجلس: آخوندی بی‌انگیزه است!

 12. پاسخ آذری جهرمی به شایعات مطرح شده درباره طرح رجیستری و مکالمه یکی از سرنشینان پرواز ATR72

 13. بارش برف و کولاک شدید تا روز سه شنبه در ارتفاعات دنا

 14. قصاص برای مردی که شوهر زن موردعلاقه‌اش را کشت

 15. حذف شجاعی و یارانش از رقابت های لیگ اروپا

 16. تصویری متفاوت از رهبری درمراسم عزاداری ایام فاطمیه  

 17. کره جنوبی: ذخیره ارزی کره شمالی رو به پایان است

 18. وزارت صنعت ۸ مشاور وزیر را برکنار کرد

 19. ویتامین‌هایی که پوست را شفاف و زیبا می‌کنند

 20. کتک زدن داور در کرمانشاه و توضیحات رئیس کمیته انضباطی

 21. پایان بی نتیجه نشست شورای امنیت در خصوص سوریه

 22. توضیحات بعیدی‌ نژاد درباره سفر عراقچی به لندن و توافق حل بحران یمن

 23. اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره حوادث خیابان پاسداران

 24. رعد و برق مسیر ۳ پرواز را به مقصد اصفهان تغییر داد

 25. دانش آموزان آمریکایی هدف جدیدترین توییت ترامپ

پربحث‌های هفته

 1. احمد توکلی به سوگ فرزند هنرمند خویش نشست + اصلاحیه و جزئیات مراسم تشییع و ترحیم

 2. پوشش لحظه به لحظه/سقوط هواپیما تهران- یاسوج در سمیرم/همه مسافران جان باختند+اسامی مسافران| لاشه هواپیما هنوز پیدا نشده/ عدم امکان اعزام بالگرد به‌دلیل برف و بوران/+تصاویر

 3. قیمت واقعی دلار 1000 تومان است / استدلال؟

 4. گزارش کیهان: خواننده ها را چه کسی به "دورهمی" دعوت می کند؟

 5. تشک کشتی، چالش جدید ایران با اسرائیل

 6. افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد

 7. نشانه‌ای دیگر برای خروج  بی بی سی از بی طرفی

 8. تصاویری جالب از سفیر آلمان در ایران

 9. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 10. پیکر محمد توکلی فرزند احمد توکلی تشییع شد+تصاویر  

 11. درخواست احمد توکلی از شرکت کنندگان در مراسم ترحیم فرزندش 

 12. استیضاح وزرای کار و راه تقدیم هیات رییسه شد/ نامه برخی نمایندگان به روحانی: ربیعی و آخوندی قبل از استیضاح، استعفا دهند

 13. روحانی: به دنیا نشان دادیم قدرت مذاکراتی بالایی داریم/ آقایی که در آمریکا روی کار آمده بیش از یکسال است می‌خواهد برجام را از بین ببرد و هر بار می‌گوید این آخرین امضای من است

 14. درخواست عجیب یک اقتصاددان از سیف! به دلار اجازه بدهید بالا برود

 15. رییس کمیسیون عمران مجلس: قصور سازمان هواپیمایی و هواپیمایی آسمان در سقوط هواپیما/ مسئولین استعفاء دهند/ بررسی علت سقوط هواپیما در کمیسیون عمران

 16. سرگیجه گردشگری در اقتصاد ایران/ بازار گردشگری حلال را هم از دست دادیم

 17. آخرین پست اینستاگرام محمد توکلی

 18. احتمال زنده ماندن سرنشینان هواپیما بسیار کم و نزدیک به صفر شد/اعزام تکاوران تیپ ۶۵ نوهد/ارتش مختصات تقریبی محل سقوط هواپیمای ATR را در اختیار ستاد بحران گذاشت

 19. ناگفته‌هایی از مرد ۶ میلیارد دلاری بازار ارز / جمشید بسم‌الله کی بود؟

 20. حادثه برای یک هواپیما در فرودگاه مشهد+عکس و فیلم

 21. بازخوانی وظایف رئیس‌ جمهور در قانون اساسی

 22. گناه این "ابراهیم" نیز بت‏ شکنی است

 23. نوبخت: نیمی از یارانه بگیران باید حذف شوند/ مخالفت مجلس با افزایش اعتبار یارانه نقدی

 24. جادوی پول و بانک - 15 | بر «بانکداری بدون ربا» فاتحه‌، مع الاخلاص و الصلوات

 25. نماینده شرکت آسمان: خیلی از کشورها دنبال این بودند همین هواپیماهای ATR بیست و پنج ساله‌‌ی ما را بخرند  

پربحث‌های اخیر

 1. پیام تشکر احمد توکلی از همدردی اقشار مختلف در فوت فرزندش

 2. ورود دو سامانه بارشی به کشور طی امروز و فردا

 3. دستور روحانی برای پیگیری حقوقی پرونده برخورد با دختر خیابان انقلاب

 4. زمان ثبت نام قطعی کاروان های عتبات نوروزی اعلام شد

 5. تذکر قاضی سراج به شهرداری تهران درباره سازمان بازرسی شهری

 6. امام جمعه طبس به ملکوت اعلا پیوست

 7. نتایج اولیه آزمون دکتری کی اعلام می شود؟

 8. بارش باران،‌ برف و مه‌گرفتگی در جاده‌های کشور

 9. به مدیرعامل هواپیمائی آسمان گفتند حرف نزند

 10. نحوه پذیرش دانشجویان دکتری تا دوسال آینده تغییر نمی‌کند

 11. تشریح شش ایراد هیات تطبیق به طرح ترافیک جدید

 12. مذاکرات آموزش و پرورش با مجلس در خصوص تغییر آغاز سال تحصیلی

 13. عکس/ جزئیات پلاک های جدید ملی  

 14. پرواز هواپیماهای ATR72 آسمان تا اطلاع ثانوی متوقف شد

 15. آزمون دکتری آغاز شد

 16. ناصرالدین شاه؛ سانسورچی بزرگ

 17. کارواش‌های تهران زیر ذره‌بین محیط زیست

 18. فرمان «اتوبوس مرگ» در دستان آمدنیوز/ «کشته‌سازی» پای ثابت رسانه‌های ضدانقلاب

 19. دیوان عالی آمریکا چطور الواح هخامنشی را به ایران برگرداند؟

پربحث‌های دیروز

 1. خوب و بد حذف آزمون مدارس خاص

 2. پاسخ آذری جهرمی به شایعات مطرح شده درباره طرح رجیستری و مکالمه یکی از سرنشینان پرواز ATR72

 3. خواننده رپ دستگیر شد

 4. آخرین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س) در حضور رهبری

 5. جایگزین های پیک نوروزی رسما ابلاغ شد/جزئیات داستان گویی دانش آموزان

 6. ورود دانشگاه‌های معتبر به ساخت و ساز مناطق زلزله‌‍زده

 7. اخطاریه هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی جدید/کولاک و برف در دنا

 8. این نرم‌افزار چت، مردم کره جنوبی را بهم ریخته است

 9. بارش‌ها در ۲۷ استان کشور منفی است+نمودار

 10. توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای اسفند

 11. آخرین مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون ارشد

 12. امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد با سازمان بسیج علمی

 13. مراسم تشییع پیکر شهدای نیروی انتظامی؛ تهران  

 14. ‌امکان صعود به دنا وجود ندارد

 15. آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری

 16. ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان از فردا

 17. آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها/ اعمال محدودیت ترافیکی در همه محور‌های تهران-شمال‌

 18. امروز طرح زوج و فرد اجرا نمی شود

 19. پشت پرده و ناگفته‌های قائله دراویش از زبان رئیس پلیس تهران

پربحث‌های هفته

 1. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 2. پیکر محمد توکلی فرزند احمد توکلی تشییع شد+تصاویر  

 3. ناگفته‌هایی از مرد ۶ میلیارد دلاری بازار ارز / جمشید بسم‌الله کی بود؟

 4. سرپل ذهاب وسط آب/ دردسر بارش شدید باران برای زلزله‌زدگان+ عکس

 5. پیام تشکر احمد توکلی از همدردی اقشار مختلف در فوت فرزندش

 6. ۳ روز عزای عمومی در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

 7. زندگی به سبک مردم به‌دور از فضاسازی رسانه‌ای/ از خودگذشتگی امام جمعه سرپل‌ذهاب

 8. اعتبار آرم‌های ۹۶ تا فراهم شدن زیرساخت‌های اجرای طرح جدید/ محدوده زوج و فرد تغییر نمی‌کند

 9. خوب و بد حذف آزمون مدارس خاص

 10. پاسخ آذری جهرمی به شایعات مطرح شده درباره طرح رجیستری و مکالمه یکی از سرنشینان پرواز ATR72

 11. آیا این کودک قربانی خطای پزشکی شده است؟

 12. لاریجانی: سه قوه برای تحقق فرمایشات رهبری در زمینه عدالت اجتماعی اهتمام کنند

 13. زندگی دختر ۱۲ ساله ای که زن سوم مرد ۴۸ ساله شد

 14. بالاشهری های تهران چقدر از آب شرب را در استخرها و باغچه های شان می ریزند؟

 15. ترافیک سنگین در معابر پایتخت

 16. درکدام کشورها طرح ترافیک اجرا می‌ شود؟

 17. ورود دو سامانه بارشی به کشور طی امروز و فردا

 18. دستور روحانی برای پیگیری حقوقی پرونده برخورد با دختر خیابان انقلاب

 19. زمان ثبت نام قطعی کاروان های عتبات نوروزی اعلام شد

 20. تذکر قاضی سراج به شهرداری تهران درباره سازمان بازرسی شهری

 21. امام جمعه طبس به ملکوت اعلا پیوست

 22. نتایج اولیه آزمون دکتری کی اعلام می شود؟

 23. بارش باران،‌ برف و مه‌گرفتگی در جاده‌های کشور

 24. به مدیرعامل هواپیمائی آسمان گفتند حرف نزند

 25. نحوه پذیرش دانشجویان دکتری تا دوسال آینده تغییر نمی‌کند

آخرین عناوین