کلینیک ایران نوین

واکنش کیهان به بیانیه 16 تن از فعالین اصلاح‌طلب درباره اتفاقات اخیر

گروه سیاسی الف،   3961017032 ۳۵ نظر، ۵ در صف انتشار و ۵۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
واکنش کیهان به بیانیه 16 تن از فعالین اصلاح‌طلب درباره اتفاقات اخیر

کیهان نوشت:اغلب مواضع و تحلیل‌هایی که این روزها درباره قضایای اخیر کشور ارائه می‌شود در پی پاسخ دادن به این سوال هستند که منشا و عامل اغتشاشات اخیر چه یا که بود.

اغلب پرسش‌کنندگان به دنبال پاسخ‌های ساده و سرراست هستند. در این میان برخی به اصطلاح تحلیلگران به طرز عجیب و غریبی سعی دارند به مشتریان خود بقبولانند که عامل و منشا این آشوب و اغتشاش هرچه باشد، خارجی نیست و به آنهایی که از دشمن و نقش آن سخن می‌گویند، نهیب می‌زنند که 40 سال از توطئه دشمن گفتید و دیگر بس است! نمونه‌اش بیانیه دیروز 16 تن از فعالین اصلاح‌طلب که مدعی شده‌اند؛ «تمرکز روی عوامل خارجی، علاوه‌بر توهین به جامعه ما، باعث غفلت یا تغافل از ریشه‌های اعتراض و نارضایتی و درمان آنها می‌شود.»

حال گمان می‌کنید این جماعت و هم‌پیاله‌هایشان وقتی روی گزینه عامل خارجی خط می‌کشند، به سراغ چه گزینه‌های دیگری می‌روند؟ یک نمونه از آنها که دیروز در یکی از روزنامه‌های مدعی اصلاحات منعکس شده جالب و قابل تامل است. از منظر این آقایان آشوب‌های اخیر زیر سر کیهان است! بله درست خواندید کیهان! نوع استدلال هم بدیع و درخور تامل است. کیهان با تیترهای اقتصادی اخیر خود درباره تورم و قیمت بنزین، باعث القای حس بدبختی و فقر میان مردم و در نتیجه ناراضی‌سازی، اعتراض و آشوب شده است! به روی مبارک هم نمی‌آورند که تا دیروز می‌گفتند تیراژ کیهان 7هزار نسخه بیشتر نیست و اصلاً مگر کسی کیهان هم می‌خواند.

از نظر این جماعت، دستگاه‌های امنیتی سیا و موساد و ام.آی6 با همراهی پادوهای منطقه‌ای خود اساساً نمی‌توانند تاثیری بر وقایع ایران داشته باشند و نداشته‌اند، اما یک روزنامه که حتی در رسانه ملی(؟!) کشور هم سانسور می‌شود، عامل همه این قضایاست! وقتی فضای غالب رسانه‌ای کشور در سیطره چنین زردنامه‌هایی است که افکار مالیخولیایی خود را به‌جای تحلیل به خورد مخاطب می‌دهند، اینکه مردم اقبال چندانی به مطبوعات ندارند بیش از آنکه جای تاسف داشته باشد، جای شکر دارد!

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

استاد دانشگاه۱۹۶۲۵۹۰۸:۴۷:۴۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
باید تمام صداها شنیده شودو مردم بهترین انرا انتخاب کنند.
ناشناس۱۹۶۳۶۴۱۰:۱۷:۲۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اصلاحاتی های اصلاح ناپذیر و تدبیریان بی تدبیر همیشه سعی دارند ذهنیات خود را به جامعه القاء کنند
ناشناس۱۹۶۳۰۲۰۹:۳۵:۰۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
من چند ساله که کیهان رو به همراه چند روزنامه اصلاح‌طلب مطالعه می‌کنم و به جرئت می‌تونم بگم که بیش از 90درصد تحلیلای کیهان واقعیه، گرچه دیگران او رو به ناحق به تندروی متهم می‌کنن، و در خوشبینانه‌ترین حالت 40درصد تحلیلای بعضی روزنامه‌های دیگه به درد می‌خوره. کیهان به‌درستی مدتهاست به مشکلات واقعی کشور، از جمله همین مشکل بانک‌ها و رکود و غیره، می‌پردازه (و بر خلاف تصور غیرواقعی بعضیا زمان احمدی‌نژاد هم به موقعش انتقاد می‌کرد)، اما روزنامه‌های دیگه تیتر درشتشون کنسرت و وزارت زنان و حضورشون تو ورزشگاه و رفع حصر و چند مطلب بی‌ارزش دیگس. حالا که در اعتراض‌ها سخن از مطالبات اقتصادی هم به میون اومده این آقایون اصلاح‌طلب یادشون افتاده قشر کم‌درآمدی هم داریم و احتمالاً باید بدونن مشکل میلیون‌ها زن مطلقه و بیوه و دختر ازدواج‌نکرده مهمتر از حضور چندهزار زن در ورزشگاهه!! کیهان از روز اول توافق به‌درستی گفت نباید مبنای اقتصاد رو بر توافقی بنا کرد که هیچ تضمینی نیست درست اجرا بشه و البته که نشد، اما روزنامه‌های دیگه از فتح‌الفتوح و صبح بدون تحریم گفتن ... خلاصه اینکه چه خوشتون بیاد چه نیاد کیهان خیلی بیشتر از روزنامه‌های اصلاح‌طلب حرف حساب میزنه و اصلاً هم به تعداد منفی و مثبتای کامنت من ربطی نداره!
امیر۱۹۶۷۲۲۱۳:۵۶:۵۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
علی الخصوص تحلیل های کیهان در زمان احمدی نژاد. از رونق اقتصادی و مهار تورم و از بین رفتن بیکاری و حفظ بیت المال و.......... و آنچیزی که بر خلاف نظرات کیهان نشینان اتفاق افتاد رکود اقتصادی و تورم 50 درصدی و موج بیکاری و خانه نشینی و حیف و میل بیش از 700 میلیارد دلار بیت المال و ..... بود.و البته خیلی چیزهای دیگر
ناشناس۱۹۶۷۵۶۱۴:۲۲:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اصلا من میگم کل مملکت و 4سال بدن دست کیهان چطوره تو همه کارها تبحر و تخصص داره
ناشناس۱۹۶۹۳۱۱۶:۰۳:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
خوش به حالت
ناشناس۱۹۷۱۰۲۱۸:۵۶:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
میشه بگی این 40 درصد و 90 درصد را چطوری بدست اوردی جناب تحلیلگر
ناشناس۱۹۶۳۰۹۰۹:۳۸:۳۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
تحلیلی های برخی از اقایان اصلاح طلب یکی از یکی عجیب تر و غیرقابل قبول تر است.
ناشناس۱۹۶۳۹۱۱۰:۳۱:۵۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
بعضی از اصلاح طلب ها در ضمن نفی مسئولیت خود در بافتار ذهن خود ساخته خود اسیرند
ناشناس۱۹۶۳۱۸۰۹:۴۴:۲۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
درست است که کیهان تیراژش پایین است اما تاثیر کیهان بخاطر همراهی بخش بزرگی از رسانه های رسمی کشور از جمله صدا و سیما و فارس و بسیاری از خبرگزاریهای دیگر که همان کیهان بعدی هستند تاثیر بالایی بخاطر پروپاگاندایی که در مورد مسایل ایجاد می کنند برروی مسیولین و دستگاههای تصمیم ساز اثر گذاری بالایی دارند.
ناشناس۱۹۶۴۰۲۱۰:۳۹:۲۶ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
تیتر صفحه اول رو همه رو دکه ها می خونن.
نجوا۱۹۶۴۴۹۱۱:۱۳:۱۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
دوست عزیز لطفا این اصطلاح پروپاگاندا رو بیشتر توضیح بدین !!!!
ناشناس۱۹۶۳۳۴۰۹:۵۲:۰۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
گفتار کیهان مرا یاد فیلم دایی جان ناپلئون میاندازد که تمام مشکلات خود را به انگلیس نسبت میداد وباعث تمسخر خود از طرف اطرافیان شده بود
علی۱۹۶۳۸۱۱۰:۲۸:۳۰ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اصلاً حرف شما درست و منشا در داخل هست- دولت هم نماینده اصلاح طلبان بفرمائید بعد شش سال چه گلی بسر ملت زدید.؟؟
ناشناس۱۹۶۴۶۹۱۱:۳۱:۳۲ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
من هم کیهان و هم شرق را می خوانم. همچنین سایت های شاخص اصلاح طلب و اصولگرا کیهان تمام مشکلات را به خارجی ربط نمی دهد. و البته خیلی از تحلیل هایش درست در می آید. فقط مقایسه کن ماجرای هسته ای در کیهان و شرق چطور منعکس شده. خداییش کیهان را می خوانی که این طوری می نویسی؟
حقگو۱۹۶۳۷۹۱۰:۲۶:۴۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
باید اذعان کرد که روزنامه کیهان علی رغم همه دشمنیها محل توجه مردم حتی مخالفین نظرات کیهان است لیکن هرگز مشاهده نشده است کیهان برخلاف برخی نشریات د اصلاح طلب مردم را دعوت به شورش نماید.
ناشناس۱۹۷۱۰۴۱۸:۵۷:۱۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اولاً بفرمایید کدام نشریه اصلاح طلب مردم رو به شورش دعوت کرده؟!!!! ثانیاً شما که کیهان میخونی اگه بتونی یک خبر (تاکید می کنم فقط یک خبر) مثبت از کارهای دولت روحانی رو بگی که تیتر صفحه 1 کیهان شده باشه جایزه داری. فقط اخبار منفی، یاس آور و تحریک کننده. اینجور اخبار ذهنیت افراد رو برای آغاز حرکتهای اعتراضی شکل میده بدون اینکه صراحتاً دعوت به آشوب و اعتراض کرده باشه.
ناشناس۱۹۶۳۹۷۱۰:۳۵:۴۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اونهایی که از کیهان انتقاد میکنن ظاهرا اصلا تا به حال آنرا نخونده اند.وفقط با توجه به مطالب سایر روزنامه های مخالف کیهان به آن می تازند.که البته این خود نشان میدهد که این افراد تا چه حد بی انصاف هستن که بدون آگاهی قضاوت می کنن.کیهان حتی در زمان احمدی نژاد هم هرجا اشتباهی میدید با اینکه حامی دولت بود اما منصفانه انتقادش را میکرد و از کسی ترسی نداشت.جقدر بچگانه است که فکر کنیم تیتر کیهان باعث آشوب شده اینم مثل بقیه ی تحلیلهای اصلاحطلبهاست پر از منطق و فکر و انصاف!!!!
ناشناس۱۹۶۴۱۵۱۰:۴۸:۴۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
فرافکنی دیگربس است به فکرمردم باشید.
یاور۱۹۶۴۱۷۱۰:۴۹:۵۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
واقعا چرا هروقت اصلاح طلبان وهمه کسانیکه که چشم به دست خارجی ها دارند وفرش قرمز برای آنان پهن می کنند به قدرت می رسند مملکت آشوب می شود . البته شخصی که خودش رابه خواب بزند هرگز بیدار نمی شود.
امیر۱۹۶۷۳۳۱۳:۵۹:۵۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
میشه یک وزیر اصلاح طلب رو در دولت آقای روحانی نام ببری؟؟
ناشناس۱۹۷۲۱۳۲۰:۰۸:۵۲ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
وزیر کشاورزی :)))
ناشناس۱۹۶۷۶۴۱۴:۲۵:۴۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
خوب چرا یه ذره اونوری فکر نمیکنی همه ابزار قدرت دست رقیب اصلاح طلبه و برای خدشه وارد کردن نمیزاره کار درست پیش بره میشه به نظرت نمیشه
س۱۹۶۴۶۳۱۱:۲۶:۰۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
ینی هر تقی به توقی خورد بگیم کار خارجیاس؟ حداقل نشینیم بحث کنیم چرا بعضی از مردم انقد راحت از بی بی سی و من و تو و آمدنیوز استقبال میکنن؟
امیر۱۹۶۶۳۰۱۲:۵۷:۴۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
تقصیر احمدی نژاده
مدرسی۱۹۷۱۵۹۱۹:۳۴:۲۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
احمدی نژاد بطور نا آگاهانه به مملکت حداقل به اندازه 100 سال ضرر همه جانبه و غیر قابل جبران زد.
افضلی۱۹۶۷۴۴۱۴:۰۶:۴۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
«تمرکز روی عوامل خارجی، علاوه‌بر توهین به جامعه ما، باعث غفلت یا تغافل از ریشه‌های اعتراض و نارضایتی و درمان آنها می‌شود.» جمله قابل تاملی است و بخش عمده مشکلات ما را رفع خواهد نمود.
حسین۱۹۶۷۴۵۱۴:۰۷:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
میشه حامیان کیهان نشینان بگویند چرا کیهان نشینان که داعیه ولایتمداریشان گوش فلک را کر کرده،درباره خانه نشینی و بست نشینی احمدی نژاد و دوستانش سکوت کرده اند؟ چرا در برابر حیف و میل گسترده بیت المال زمان احمدی نژاد سکوت کرده بودند؟ چرا وقتی احمدی نژاد میگفت پراید کیلویی چند یا گوجه در نارمک ارزونه تیتر یک نمیکردند؟ چرا وقتی احمدی نژاد مخالفان خودشو خس و خاشاک نامید بیانیه ندادند؟ چرا وقتی احمدی نژاد مشایی رو بر خلاف نظر رهبری به معاون اولی منسیوب کرد و تا وقتی که نامه حضرت آقا علنی نشده بود زیر بار نمیرفت مقاله ننوشتند؟ و صدها چرای دیگر...
ناشناس۱۹۶۷۷۰۱۴:۲۹:۱۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
علی رغم میل باطنی ام؛ حرف های کیهان منطقی و مستدل است . اصلاحات باید از برج عاج بیاید پایین . مادر بزرگ من هم می فهمد که تحریک عوامل خارجی منجر به وقایع اخیر شد. مردم در هر صورتی برای اعتراض پرچم آتش نمی کشند و تخریب نمی کنند و این جز کار فریب خوردگان خائن نبود که هدف اعتراض را بازیچه خود کردند و صدای مردم به گوش دولت بی تدبیر نرسید
ناشناس۱۹۶۸۲۵۱۴:۵۱:۳۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
کیهان، احمدی نژاد و سایر رفقای هم سو به دو روش در این اعتراضات مقصر هستند، اول اینکه دایم در حال سیاه نمایی اوضاع کشور هستند و دوم اینکه اینطور القا میکنند که دولت و سایر نهاد های انتخابی توان مقابله با تصمیمات نهاد های غیر انتخابی را ندارند و یعنی رای مردم پوچ است. امیدواریم عقل سرشان برگردد که در غیر این صورت آتش تر و خشک را با هم میسوزاند.
محمد۱۹۶۹۵۰۱۶:۱۵:۳۵ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
بی غرض ترین روزنامه و دلسوزترین روزنامه برای ملت و مملکت را من فقط کیهان را می شناسم.
ناشناس۱۹۶۹۵۴۱۶:۲۱:۰۰ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
یکی ازمشکلات مردم همین باصطلاح اصلا طلبانست که موضع درستی ندارند وبا باد حرکت میکنند واما این حرکتها را نباید متصل به خارج وبیگانگان نمود چرا نمیخواهید واقعیتها را درک وراه حل ارایه نمایید بنظر میرسد وصل کردن حرکتهای اعتراضی مردم به خارج دیگر کارایی موثر ندارد وباورش بدون مدارک ومستندات بیطرفانه دشوار باشد مشکلات مردم بیکاری فراگیر تبعیض ؛ شیوع دروغ واختلاسهای کلان میباشد وهمچنین فضای بسته سیاسی اجتماعی است باید بجای حرف بدون عمل مقامات وقتی کاری کردند اعلام کنند نه اینکه دیمی برنامه ای را بگویند وبعد مردم عملی مشاهده نکنند
ناشناس۱۹۷۰۶۲۱۷:۵۸:۱۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
برای پایان ایناعتراضات مسئولین دولتیو قضایی باید قربانی به ملت بدند چند ده نفر از مفسدان اقتصادی و نجومی بگیرانرو اعدام کنند همه چی تا چند سال روم میشه ولی نمیدونم چرا همه دارند ازاد میشند و هیشکی ترس از نجومی دزدی نداره و در انتها بازم مردم قربانی میدند
ناشناس۱۹۷۱۱۱۱۹:۰۰:۱۰ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
اختلاف عقیدتی ونظری کیهان با اصلاح طلبان باعث شده که همه مشکلات کشور را چه در دوره اصولگرایان وچه الان وچه در گذشته واینده همه را مربوط به اصلاح طلبان می داند و کیهان هم نمی خواهد دولت روحانی در حل مشکلات کشور موفق شود وبیشتر بدنبال تخریب دولت است که موجب شود اصولگرایان مورد نظر کیهان در دوره بعددولت را بدست بگیرند
بازنشسته۱۹۷۲۸۳۲۱:۳۵:۰۱ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
انصافا جمله ای درست است : تمرکز فقط روی عوامل خارجی، علاوه‌بر توهین به جامعه ما، باعث غفلت یا تغافل از ریشه‌های اعتراض و نارضایتی و درمان آنها می‌شود.
طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های اخیر

 1. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 2. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 3. نشست خبری اعلام جرم دیده‌بان شفافیت و عدالت علیه مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی

 4. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

 5. اعتماد مردم به کمیته امداد امام / افزایش ۳۰ درصدی زکات فطره/ جذب ۸۰ هزار حامی «ایتام» و «محسنین»

 6. دستگیری سارق بیهوش‌کن +عکس

 7. پاداش پیروزی تیم ملی مقابل مراکش توسط سلطانی فر نقدا پرداخت شد /شام مشترک وزیر با کی‌روش و ملی‌پوشان

 8. هافبک پرتغال: برد برابر مراکش حق ایران نبود!

 9. پس از غیبت کم‌سابقه، بار دیگر ناو جنگی آمریکا در خلیج فارس حضور یافت

 10. نماز خواندن هواداران ایرانی در روسیه  

 11. دستور وزیر کشور به استاندار سیستان و بلوچستان درباره حادثه ایرانشهر

 12. قدردانی جامعه کشتی از پاسخ رهبر انقلاب

 13. کاهش ۱۲۳ هزار تومانی سکه در بازار + قیمت ارز

 14. صعود فغانی به صدر جدول رده‌بندی داوران جام بیست‌ویکم+ عکس

 15. سیل و رانش زمین در روستای کاکرود لات رودسر - گیلان  

 16. آزمون: مقابل اسپانیا بازی خوبی ارائه خواهیم داد/ می‌خواهیم دل مردم شاد شود

 17. برنامه روز پنجم جام جهانی/ مصاف نسبتا آسان در انتظار انگلیس و بلژیک

 18. زیر و بم ایجاد وزارتخانه آب

 19. دیدار برزیل و سوئیس به روایت تصویر

 20. دیدار برزیل و سوئیس به روایت تصویر

 21. سپاه3 تُن آتش سپاه بر سر تروریست‌ها/ موشک‌باران داعش زیر دید آمریکایی‌ها +عکس و فیلم

 22. نباید پذیرفت آمریکا مانند ژاندارم جهان عمل کند/اروپا از منافعش دفاع کند

 23. اعتراف محمد ثلاث به قتل سه نفر  

 24. نایب رئیس اتاق اصناف ایران:مالیات‌ها افزایش پیدا کرده است/ بسیاری از واحدها تعداد کارگران خود کم کرده‌اند

 25. توقف ۱۵ روزه سامانه سهام عدالت در تیر ماه/ سود مجامع امسال تا این لحظه ۷۱۰ میلیارد تومان

پربحث‌های دیروز

 1. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 2. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 3. چگونه کُره فقیر ۵۰ ساله کشور "برند"ها شد؟/ ۱۸ امتیاز ویژه به تولید

 4. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 5. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 6. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

 7. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 8. نبرد در حدیده/ چرا این شهر یمنی اینقدر مهم است ؟

 9. افزایش قیمت مسکن متوقف شد

 10. دبیرکل بانک مرکزی: خریداران سکه نگران نباشند/ احتمال برگزاری حراج مجدد سکه

 11. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 12. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 13. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 14. مسئول گرانی خودرو کیست؟

 15. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 16. نشست خبری اعلام جرم دیده‌بان شفافیت و عدالت علیه مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی

 17. توصیه رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی به مردم

 18. اقتصاد نابسامان و خودزنی اصلاح‌طلبان

 19. رهایی از شر حشرات در تابستان + درمان جای نیش

 20. نتانیاهو: ایران باید به طور کامل از سوریه خارج شود

 21. امید ابراهیمی؛ سلحشور فوتبال ایران + عکس

 22. کی‌روش: بردمان را به فرگوسن تقدیم می‌کنیم

 23. محاکمه قاتل سریالی زنان گیلانی

 24. جنایت به ‌دنبال عشق ممنوع

 25. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

پربحث‌های هفته

 1. سکه از ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان عبور کرد/ سکوت مسئولان در آشفته بازار سکه/ آقای سیف نظر شما چیست؟

 2. کیم جونگ اون و دونالد ترامپ دیدار کردند/ ترامپ: احساس فوق‌العاده‌ای دارم/ کیم: برای برگزاری این نشست موانع بسیاری وجود داشت+ فیلم و عکس

 3. توریست‌هایی که با پول بیت‌المال عازم روسیه میشوند + جدول اسامی

 4. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 5. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 6. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 7. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 8. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 9. جمعه عید سعید فطر است

 10. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 11. ایران 1 - مراکش 0؛ پیروزی یوزها در دقیقه 93 و پایان 20 سال انتظار

 12. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 13. نوبخت: با قاطعیت اعلام می‌کنم که در شرایط سخت تحریمی هم کشور قابل اداره است

 14. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 15. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 16. ادامه بی‎خیالی دولت به بلبوشو در بازار

 17. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 18. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 19. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 20. سکه ۲/۵ میلیون تومان شد

 21. سیف: گران شدن سکه روانی است

 22. ۱۷ راهکار میرسلیم برای حمایت از تولید ایرانی/ بهره بانکی بالا، نظام پیچیده مالیاتی و... عامل موفق نبودن تولید ملی

 23. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 24. ترامپ: اون خلع سلاح هسته‌ای و موشکی را پذیرفت/ تحریم‌ها علیه کره شمالی ادامه خواهد یافت

 25. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

پربحث‌های دیروز

 1. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 2. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 3. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 4. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 5. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 6. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 7. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

 8. امنیت ایران را تاجزاده حفظ کرد یا سردار سلیمانی؟

 9. احضار برخی سلبریتی‌ها به دادستانی و تحقیق برای پولهای جمع آوری شده/واریزیها همچنان ادامه دارد

 10. علت شکایت مدیرعامل سابق همشهری از عضو شورای شهر تهران

 11. با حکم فرمانده معظم کل قوا؛ حجت الاسلام ادیانی به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا منصوب شد

 12. امیرعبداللهیان: آینده متعلق به همه یمنی‌ها و باتلاق متجاوزین است

 13. سردار وحیدی: روابط آمریکا و کره‌شمالی آینده مثبتی ندارد

 14. تعداد تذکرات کتبی به رییس جمهور در سال گذشته

 15. واعظی: مذاکره‌ای با کانادا نداشتیم که متوقف شود

 16. پاسخ رهبر انقلاب به درد و دل‌های خانواده شهدای هسته‌ای

 17. ایران گورستان خودروهای خارجی شده است/ خودرو یک میلیاردی به دلیل نداشتن قطعه بلا استفاده است

 18. کمبود سه میلیون مسکن در کشور/ نیاز سالانه به ساخت 800 هزار واحد

 19. محسنی اژه‌ای: مشکلات موسسات مالی میراث گذشته است/ ماجرای نامه انتقادی سیف/ وضعیت پرونده بابک زنجانی

 20. با کفش وارد نشوید!

 21. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 2. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 3. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 4. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 5. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 6. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 7. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 8. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 9. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 10. عبدالله ناصری: اصلاح‌طلبان بی‌شک از جهانگیری در ۱۴۰۰ حمایت خواهند کرد

 11. متن شعر مطیعی در نماز عید فطر

 12. هزینه های عجیب در پاستور و مجلس/ نامزد احتمالی مورد حمایت اصلاح طلبان در انتخابات/ انتقاد تند کواکبیان از دولت/ سخنان رئیسی درباره شرایط مردم/ بی توجهی به فضاسازی جدید احمدی نژادی ها

 13. انتقاد تند کیهان از علی مطهری/ کنایه های نماینده زن مجلس به همکارش/ پیش بینی اقتصادی جهانگیری/ دلیل عدم حضور روحانی در جلسات مجمع مشخص شد

 14. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 15. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 16. روحانی: بچه‌ها مچکریم+عکس

 17. «سلاح ایرانی» در انتظار بازار جهانی/ «آرمیا»؛فرصتی برای جذب مشتری

 18. متن پیامک های ارسالی به نمایندگان درباره لوایحه چهار قلو بخصوص FATF / تهدیدی در کار نبود + عکس

 19. روحانی: امروز در برخی از بخش‌ها احساس عدالت در جامعه وجود دارد

 20. بیژن مقدم: انتظار از رئیس جمهور تصمیم قاطع به تغییر در کابینه با شاخص‌های کارآمدی، جوانگرایی و مردم‌داری است‌/ به منتقدین دولت اعم از اصول‌گرا و اصلاح‌طلب اعتنا کنید

 21. سفرهای خارجی سلحشوری/از طرف مجلس به جام جهانی روسیه می‌روم البته با هزینه خودم

 22. ذوالنور خطاب به روحانی: با فشار، تهدید کردن و انواع راه‌ها نمایندگان را وادار به انصراف از سوال کردید

 23. ابطحی: کسانی که به روحانی رای دادند حالشان خوب نیست

 24. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 25. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

آخرین عناوین