زلزله ای با قدرت ۷ و ۳ دهم ریشتری مرز ایران و عراق را لرزاند+تصاویر

گروه حوادث الف،   3960821249 ۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه امشب چندین زلزله در غرب ایران و بخش‌هایی از کشور عراق، رخ داد.کانون این زلزله در شهر حلبچه در شمال عراق بوده است. زلزله تاکنون ۱۵۵ کشته و هزار و ۵۰۰ مجروح داشته است.

۵:۴۵ نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 155 نفر از مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و ثلاث باباجانی به‌دلیل وقوع زلزله کشته و بیش از 1500 نفر زخمی شدند.

۵:۲۰ سعیدی سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در شبکه خبر: تاکنون ۱۴۱ نفر در زلزله جان باخته اند که بیشتر این جان باختگان از شهرستان سرپل ذهاب با ۹۷ نفر بوده اند.

۵:۰۰ هوشنگ بازوند در جلسه مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: به دلیل تلفات زلزله 7.3 ریشتری ازگله کرمانشاه به مدت 3 روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام می شود.

۴:۳۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر:  تاکنون جسد ۱۲۹ جان باخته زلزله به پزشک قانونی انتقال یافته است.

۳:۲۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: فقط برق در سرپل ذهاب قطع است/ در شهرستان ها مشکل کمبود متخصص داریم که به همین علت مصدومان را به کرمانشاه اعزام می کینم

۳:۱۵ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: علاوه بر ۲۰ بالگرد نیروهای نظامی ۱۰ بالگرد امداد و نجات نیز تا ساعاتی دیگر با روشن شدن هوا به مناطق زلزله اعزام می شوند/ مهمترین نیاز زلزله زدگان اسکان اولیه و تغذیه و آب است/ اکنون نیازی به حضور مردم در مناطق زلزله زده برای کمک نیست و مردم از حضور در این مناطق خودداری کنند.

۲:۳۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: ادارات کرمانشاه فردا تعطیل نیست و کارمندان زودتر از موعد مقرر برای امداد رسانی در محل کار خود حاضر باشند/ ماشین آلات آواربرداری از استان های معین در راه مناطق زلزله هستند تا از صبح زود و با روشن شدن هوا اوار برداری را آغاز کنند.

۲:۲۰ مرادی رئیس مرکز لرزه نگاری کشور در شبکه خبر: بزرگترین پس لرزه ساعت 21:59 چهار و شش دهم ریشتر بود / پس لرزه ها ادامه خواهد داشت/ کانون ازن زلزله پنج کیلومتری ازگله بوده است.

۲:۱۰ همه دانشگاه ها و تمامی مدارس استان کرمانشاه فردا دوشنبه در نوبت صبح و عصر تعطیل شدند.

۲:۰۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: زلزله  ۶۱ کشته و ۳۰۰ مجروح در سرپل ذهاب داشته است

۱:۵۵ اکبری فرماندار قصر شیرین در شبکه خبر: برق قصر شیرین هنوز قطع است/ نیروهای انتظامی و ارتش و سپاه امنیت شهر را تامین کرده اند و در حال اسکان اضطراری مردم هستیم.

۱:۴۵ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: ۲۰ فروند بالگرد و یک فروند هواپیما آماده اند با روشن شدن هوا امداد رسانی را آغاز کنند.

۱:۳۵ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: شهرستان ثلاث باباجانی، جوانرود، قصرشیرین، دالاهو و سرپل ذهاب در کرمانشاه بیشترین خسارات را دیده اند که اسکان اضطراری در این مناطق آغاز شده است.

۱:۲۲ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: زلزله در کرمانشاه تاکنون ۳۰ کشته داشته است که البته هنوز این آمار به صورت رسمی تایید نشده است که بیشتر این تلفات در سرپل ذهاب ۹ نفر دالاهو ۹ نفر تازه آباد ۹ نفر و قصر شیرین ۳ نفر بوده است.

۱:۱۰ به گزارش شبکه خبر به نقل از منبع عراقی تاکنون ۶ نفر در عراق در این زمین لرزه کشته شده اند.

۱:۰۰ زمین‌لرزه دیگری به بزرگی 4.1 ریشتر ساعت 00:46 حوالی سرپل ذهاب را لرزاند این زمین لرزه در عمق 9 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

۰۰:۴۵ به گزارش خبرگزاری صداوسیما استاندار کرمانشاه آمار کشته شدگان را چهار نفر اعلام کرد/ دو کشته در قصر شیرین و دو کشته در شهرستان ثلاث باباجانی

۰۰:۴۰ رئیس جمهور در تماس تلفنی با وزیر کشور در جریان روند امداد رسانی به زلزله زدگان و رسیدگی به وضعیت منطقه قرار گرفت و دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

۰۰:۳۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: آمار مجرحان زلزله در قصر شیرین به ۶۰ نفر رسیده است/ کشته شدگان تاکنون همان دو نفر است

۰۰:۲۵ شبکه خبر اعلام کرد منابع عراقی تلفتات زلزله در عراق را تاکنون جهار نفر اعلام کرده اند

۰۰:۲۰ مرادی رئیس مرکز لرزه نگاری کشور وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در شبکه خبر: بزرگی زلزله ۷ و ۳ دهم ریشتر بوده است و پس لرزه ها ممکن است تا یک ماه ادامه دارشته باشد مردام مراقب باشند که ساختمان ها آسیب ندیده باشند که پس از پس لرزه ها تخریب نشوند/ زمین لرزه از تبریز تا خوزستان احساس شده است ولی غرب استان کرمانشاه مانند قصر شیرین و پاوه امشب را با احتیاط سر کنند.

۲۳:۵۵ رسانه های عراقی اعلام کردند که آمارهای اولیه حاکی است که بر اثر زلزله در شهرهای مختلف عراق تاکنون دستکم یک نفر کشته و ۲۵۵ نفر مصدوم شدند.

۲۳:۴۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: تیم های امدادی به قصر شیرین اعزام شده اند آمار کشته شدگان زلزله تا این لحظه دو نفر است

۲۳:۳۰ به گزارش خبرگزاری صداوسیما تمامی مدارس استان های کرمانشاه و ایلام فردا تعطیل است

۲۳:۲۵ اکبری فرماندار قصرشیریندر شبکه خبر:زلزله  ۲۵ مجروح و ۲ کشته داشته است

۲۳:۲۰ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: زلزله تاکنون ۱۵ مصدوم داشته و تیم های امدادی به مناطق مختلف مناطق زلزله خیز اعزام شده اند.

۲۳:۰۰ به گزارش خبرگزاری صداوسیما فرماندار قصر شیرین گفت: ۶ نفر فوتی در شهرستان مرزی قصر شیرین گزارش شده و تعداد زخمی‌ها در این شهر زیاد است.

۲۲:۳۰ نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در قصر شیرین گزارشهایی تعدای افراد در زیر آوار مانده اند.

 ۲۲:۱۷ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور اعلام کرد تاکنون تلفاتی از این زلزله گزارش نشده است اما خسارتی از تعدادی روستاها اعلام شده است.

شبکه العالم گزارش داده کانون این زمین لرزه در سلیمانیه عراق بوده است.

این زمین لرزه در استانهای غربی کشور نیز احساس شده است و پس لرزه هایی استان کردستان و کرمانشاه را لرزانده است.


به گزارش تسنیم، زلزله در همدان، اراک، زنجان، اهواز، ایلام، سنندج، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، اردبیل و چند شهر دیگر نیز احساس شده است.

برخی خبرها همچنین از وقوع زلزله در استان‌های مرکزی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، بوشهر و خوزستان حکایت دارد.

زلزله شدید در ایلام ‌مردم را سراسیمه به خیابان‌ها کشاند.

در پی وقوع زمین لرزه بسیار شدید در قصرشیرین برق این شهرستان مرزی قطع شد و مردم در خیابان‌ها سرگردان هستند.

 دقایقی بعد پس لرزه 436 ریشتری با مشخصات ذیل حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند.


بزرگی: 4.6
محل وقوع: مرز عراق و کرمانشاه - حوالی ازگله(کرمانشاه)
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/08/21 21:59:53
طول جغرافیایی: 45.67
عرض جغرافیایی: 34.87
عمق زمین‌لرزه: 7 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:
16 کیلومتری ازگله (کرمانشاه)
40 کیلومتری قصر شیرین (کرمانشاه)
46 کیلومتری تازه آباد (کرمانشاه)

نزدیکترین مراکز استان:
130 کیلومتری سنندج
142 کیلومتری کرمانشاه

یک پس لرزه 4 ریشتری با مشخصات ذیل حوالی قصر شیرین را لرزاند.

بزرگی: 4
محل وقوع: مرز عراق و کرمانشاه - حوالی قصر شیرین(کرمانشاه)
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/08/21 22:04:51
طول جغرافیایی: 45.69
عرض جغرافیایی: 34.65
عمق زمین‌لرزه: 10 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:
18 کیلومتری قصر شیرین (کرمانشاه)
24 کیلومتری ازگله (کرمانشاه)
26 کیلومتری سرپل ذهاب (کرمانشاه)

نزدیکترین مراکز استان:
130 کیلومتری ایلام
132 کیلومتری کرمانشاه

به گزارش تسنیم، پس لرزه 3.6 ریشتری حوالی کرمانشاه و سرپل ذهاب را لرزاند.

خبر در حال تکمیل است...

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۴۲۷۰۱۰۵:۱۷:۵۸ ۱۳۹۶/۸/۲۲
ضمن عرض تاسف و تالم و همدردی با هموطنان داغدیده، در کشوری با این استعداد زلزله ،انوقت مسعولین زلزله در کشور را نادیده میگیرند همه جای کشور دارد لوله های قطور گاز عامل انفجار را با انتقال به شهرها و روستاها و منازل توسعه میدهند در کجای دنیا به منازل در کشوری که قریب اتفاق مناطق ان مستعد زلزله است با احداث خطوط لوله گاز گاز میبرند با اینکار عواقب زلزله چندین برابر میشود باید بجای احداث خطوط لوله گاز سراسری کشوری با هزینه گزاف و گاز کشی به منازل انرا در محل تولید و پالایش با احداث نیروگاه برق به برق تبدیل و به منازل و شهرها منتقل کرد هم هزینه کمتر هم هزینه نگهداری کمتر ...چرا باید همیشه انچه را که دنیا ازموده بیازماییم ...ازموده را ازمودن خطاست ..،زلزله در نقاط پر تراکمی مانند تهران فاجعه ای خواهد بود که بی تفاوتی به ان نابخشودنی است ...کجای این مدیریت است ..بی توجهی و بی تخصصی کمیته بحران خود بحران است ....کی میخواهیم به خود بیاییم ...خداوند به ما عقل داده ....۲۰ میلیون متر مکعب گاز در شبکه گاز رسانی تهران ،خیابانهای باریک که مانع لجستیک و کمک رسانی خواهند شد....زیر ساختهای بیمارستانها و اتش نشانی فرسوده ...ساخته شدن برجها روی گسلها...بافتهای گسترده شهری فرسوده ...انوقت که زلزله امد همدردی میکنیم با مردم ...پیش از فاجعه فکر وقوع را باید در ذهن داشت ،اساس پیش بینی و اندیشیدن است نه دست بر روی دست گذاشتن و خود را به ندانستن زدن و با چند مانور نمایشی فرمایشی در مدارس خود را اماده زلزله نشان دادن ..
ناشناس۱۴۳۰۴۲۱۳:۵۸:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۲۲
دقیقا
ناشناس۱۴۲۷۰۴۰۵:۳۵:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۲۲
چند روز عزای عمومی هم برای مدیریت بحران کشور اعلام کنید که به زلزله و عواقب ان در شهرهای پر تراکمی مانند تهران و تبریز و...بیتفاوت است و خود را سرگرم چند مانور صوری کرده اند.....
محسن۱۴۲۷۰۷۰۵:۳۹:۵۱ ۱۳۹۶/۸/۲۲
روحشان قرین رحمت الهی امیدواریم به حق اهل بیت علیه السلام شمار کشته شدگان دیگه اضافه نشه و مصدومان هم شفا پیدا کنند
اسماعیل رئیسی۱۴۳۳۲۵۱۹:۱۹:۱۵ ۱۳۹۶/۸/۲۲
به خداوند متعال پناه ببریم درس عبرت هست
نام زهرا۱۴۳۴۶۰۲۲:۲۹:۰۴ ۱۳۹۶/۸/۲۲
خواهش میکنم حداقل از آتش سوزی جلوگیری بکنید وروحشون شادماهم درغمشان شریک هستیم وخدا رحم کند که آخراین زلزله چه خواهدشد
علیرضا۱۴۳۵۳۳۰۰:۵۴:۳۹ ۱۳۹۶/۸/۲۳
درر کشورهای مختلف بسته به اولویت های اون کشور برای هر مسئله ای معاون یا وزیر تعریف میشه. در برزیل چون فوتبال برای این کشور یک امر حیاتی هست وزیر فوتبال دارند... آیا زلزله امر مهمی در ایران هست؟ آقا ما وزیر مقابله با زلزله یا معاون رییس دولت در این خصوص داریم. وقتی کشور ما در کانون زلزله قرار داره آیا برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای کنترل اون در حالت عادی و در حالت بحران داریم؟ مطمئنا امکان نداشتن زلزله نیست. پس باید روی راه های مقابله با اون برنامه ریزی کرد. شهرسازی صحیح، توزیع امکانات, هیچ دلیلی وجود نداره که در جاهای زلزله خیز که امکان توسعه عرضی شهر وجود داره ما بریم سراغ توسعه عمودی. توسعه عمودی برای جاهایی هست که مشکل کمبود زمین وجود داره نه شهرهای کوچک.
ناشناس۱۴۳۷۳۵۱۰:۲۷:۵۲ ۱۳۹۶/۸/۲۳
«قصر شيرين» لرزيد بر لب شيرينش آه و فرياد نشست زير آوار بلا پشت فرهاد شكست
بانک آیندهبیمه دیمادیرانسام سیر

پربحث‌های اخیر

 1. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 2. آخوندی: هر حادثه‌ای رخ می‌دهد، به جای اصلاح فرآیندها سریعا دنبال یک نفر می‌رویم که با آن درگیر شویم

 3. سرقت بنز C200 برای خوشگذرانی در شب ولنتاین

 4. رقص ماشین‌ها در کارخانه بنز  

 5. توصیه پیامبر در مورد مصرف نمک

 6. بیشترین عامل تصادفات برون شهری چیست؟

 7. احتمال تغییر ساعت دربی 86

 8. ۲۰ عکس برتر هفته/ داغ آسمان بر سینه دنا/ خواهر اسلاویِ نوروز

 9. رهبر انقلاب: در زمینه عدالت باید از خدای متعال و مردم عذرخواهی کنیم   

 10. دست هایتان از سلامت شما چه می گویند

 11. سهم کشور‌ها از جمعیت کل جهان چقدر است؟ +نمودار و سهم ایران

 12. شکایت دایی از یک هنرپیشه و صداوسیمای گیلان

 13. خودسوزی عاشق پیشه ۱۸ ساله+عکس

 14. ناگفته‌های فیروزآبادی از کوی دانشگاه  

 15. آیا رژیم صهیونیستی، «عربستانِ اتمی» را می‌پذیرد؟

 16. ترکیه هم ارز مجازی ترک‌کوین راه‌اندازی می‌کند

 17. با ۶ سریال ترسناک آمریکایی آشنا شوید (۱۶+)  

 18. سفیر مالزی در ایران:برنامه‌های پتروناس برای سرمایه‌گذاری در صنایع بالادستی نفت / در برجام صرفا آمریکا طرف نیست

 19. ثبات در بازار خودروهای وارداتی

 20. کنسرت کیهان کلهر در تالار وحدت   

 21. آمار متناقض اشتغالزایی سخنگوی دولت

 22. زمانی: هواداران استقلال در دربی به چیزی جز برد فکر نکنند

 23. توقف حراج سکه در بانک مرکزی منتفی شد

 24. بیرانوند حکم توقیف اموال نفت را گرفت

 25. ۱۰ تاثیر شگفت انگیز زردچوبه بر پوست

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 2. حمایت روسیه از اسرائیل در صورت حمله ایران

 3. زبان مادری و زبان رسمی

 4. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 5. آخوندی: هر حادثه‌ای رخ می‌دهد، به جای اصلاح فرآیندها سریعا دنبال یک نفر می‌رویم که با آن درگیر شویم

 6. درباره پالس‌های جدی و بی‌سابقه ایران به 1+5

 7. فقط یک درصد مخالف شفافیت هستند/ حقوق شهروندی یعنی داشتن نظام شفاف/ غرب شفافیت دارد؛ اما اسلام در 1400 سال پیش آن را توصیه و سفارش کرد

 8. سرقت بنز C200 برای خوشگذرانی در شب ولنتاین

 9. رقص ماشین‌ها در کارخانه بنز  

 10. توصیه پیامبر در مورد مصرف نمک

 11. بیشترین عامل تصادفات برون شهری چیست؟

 12. پزشکیان: دولت روحانی در طرح نظام سلامت خلاف قانون حرکت کرد/ دولت در این طرح ورشکسته است

 13. تک تکشان محاسبه می‌شود...  

 14. عجیب ترین گل تاریخ لیگ برتر

 15. مشخصات فنی پژو ۵۰۸ مدل ۲۰۱۹ +عکس

 16. چه ساعتی شام بخوریم؟

 17. توقف حراج سکه در بانک مرکزی منتفی شد

 18. بیرانوند حکم توقیف اموال نفت را گرفت

 19. ۱۰ تاثیر شگفت انگیز زردچوبه بر پوست

 20. ترافیک در تهران، ۷۰ سال پیش  

 21. بارندگی در ۱۰ استان/ احتمال سیلابی شدن رودخانه ها

 22. شورای مرکزی و بازرسان کانون کارگردانان انتخاب شدند/ اسامی اعضا

 23. پزشکیان: تعداد دانشگاه‌های ایران بیشتر از چین است

 24. ابراهیم جعفری: ایران باید از بازار‌های عراق بهره ببرد

 25. نقص فنی هواپیمای تهران-مشهد

پربحث‌های هفته

 1. پوشش لحظه به لحظه/سقوط هواپیما تهران- یاسوج در سمیرم/همه مسافران جان باختند+اسامی مسافران| لاشه هواپیما هنوز پیدا نشده/ عدم امکان اعزام بالگرد به‌دلیل برف و بوران/+تصاویر

 2. تشک کشتی، چالش جدید ایران با اسرائیل

 3. آقای آخوندی! زمان عذرخواهی و استعفا فرا نرسیده است؟

 4. قیمت واقعی دلار 1000 تومان است / استدلال؟

 5. افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد

 6. انتقاد کیهان از بازیگر معروف

 7. دستور روحانی برای پیگیری حقوقی پرونده برخورد با دختر خیابان انقلاب

 8. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 9. نشانه‌ای دیگر برای خروج  بی بی سی از بی طرفی

 10. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 11. پیکر محمد توکلی فرزند احمد توکلی تشییع شد+تصاویر  

 12. دفتر سخنگوی دولت: حداکثر حقوق مقامات ۱۰ میلیون تومان است

 13. درخواست احمد توکلی از شرکت کنندگان در مراسم ترحیم فرزندش 

 14. استیضاح وزرای کار و راه تقدیم هیات رییسه شد/ نامه برخی نمایندگان به روحانی: ربیعی و آخوندی قبل از استیضاح، استعفا دهند

 15. حمایت روسیه از اسرائیل در صورت حمله ایران

 16. زبان مادری و زبان رسمی

 17. آیت‌الله جنتی 91 ساله شد/ کدام روحانیون از ایشان بزرگتر هستند؟

 18. رییس کمیسیون عمران مجلس: قصور سازمان هواپیمایی و هواپیمایی آسمان در سقوط هواپیما/ مسئولین استعفاء دهند/ بررسی علت سقوط هواپیما در کمیسیون عمران

 19. هواپیمای آسمان ۴ دقیقه قبل از سقوط وضعیت عادی داشته/ بزرگترین قطعه پیدا شده از اجساد یک بالاتنه بوده/ روشن شدن حقایق با پیدا شدن جعبه سیاه

 20. احتمال زنده ماندن سرنشینان هواپیما بسیار کم و نزدیک به صفر شد/اعزام تکاوران تیپ ۶۵ نوهد/ارتش مختصات تقریبی محل سقوط هواپیمای ATR را در اختیار ستاد بحران گذاشت

 21. کدخدایی: احمدی‌نژاد اصرار داشت نتیجه انتخابات ۸۸ هرچه زودتر اعلام شود/ علی رغم اصرار تن به اعلام پیش از موعد صحت انتخابات ندادیم

 22. نماینده شرکت آسمان: خیلی از کشورها دنبال این بودند همین هواپیماهای ATR بیست و پنج ساله‌‌ی ما را بخرند  

 23. سوال از رئیس جمهور درباره افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی/ 80 امضاء

 24. جزئیات شهادت ۳ مامور ناجا در درگیری خیابانی در پاسداران تهران/ قاتلان بلافاصله دستگیر شدند/ اوضاع تحت کنترل است +فیلم

 25. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

پربحث‌های دیروز

 1. سرقت بنز C200 برای خوشگذرانی در شب ولنتاین

 2. بیشترین عامل تصادفات برون شهری چیست؟

 3. نقص فنی هواپیمای تهران-مشهد

 4. مرگ ۷۹۰ نفر در کوه‌های ایران طی ۶ سال

 5. زلزله ۴.۴ ریشتری سومار را لرزاند

 6. توضیحات شرکت ملی نفتکش درباره آخرین وضعیت نفتکش سانچی

 7. قتل هولناک ورزشکار پرورش اندام در حادثه گروگان‌گیری

 8. سازمان هواپیمایی: احتمال می‌دهیم جعبه سیاه ATR نزدیک دُم هواپیما باشد/خلبان حتی در لحظات آخر هم نقص فنی گزارش نکرد

 9. ریزش کوه در محور سردشت - پیرانشهر  

 10. ریکاوری امدادگران برای جستجو دوباره در دنا

 11. هشدار هواشناسی به پایتخت نشینان

 12. اعتراف مادر زن به قتل دامادش با سنگ

 13. توضیح پزشکی قانونی درباره اعلام اسامی جانباختگان هواپیمای تهران -یاسوج

 14. بخشش عاملان شهادت سرباز بانک

 15. پزشکی قانونی: هویت تعدادی از اجساد جانباختگان حادثه هوایی شناسایی شد

 16. گزارش مقدماتی سانحه سقوط هواپیمای تهران یاسوج منتشر شد

 17. گره تازه در پرونده نزاع مرگ‌بار در باغ

 18. جزییات جلسه توجیهی گروه فرانسوی برای امدادگران

 19. ماجرای عجیب و دردناک قتل راننده آژانس با قابلمه جوجه کباب!

پربحث‌های هفته

 1. پوشش لحظه به لحظه/سقوط هواپیما تهران- یاسوج در سمیرم/همه مسافران جان باختند+اسامی مسافران| لاشه هواپیما هنوز پیدا نشده/ عدم امکان اعزام بالگرد به‌دلیل برف و بوران/+تصاویر

 2. افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد

 3. احتمال زنده ماندن سرنشینان هواپیما بسیار کم و نزدیک به صفر شد/اعزام تکاوران تیپ ۶۵ نوهد/ارتش مختصات تقریبی محل سقوط هواپیمای ATR را در اختیار ستاد بحران گذاشت

 4. محل سقوط هواپیما در ارتفاع بالای ۳۷۰۰متری است/ روایت اورژانس از جستجو در محل سقوط هواپیما

 5. لاشه هواپیما تهران- یاسوج پیدا شد+ تصاویر/ سقوط در ارتفاع 4 هزار متری/ امکان فرود هلیکوپتر وجود ندارد/ کلاه‌سبزهادر راه رسیدن به اجساد/ هواپیما کمی بالاتر بود قله را رد می‌کرد

 6. پوشش لحظه به لحظه/امکان جستجوی هواپیمای سانحه دیده پرواز تهران - یاسوج در شب وجود ندارد/موبایل یکی از مسافران آنتن می دهد/احتمال سقوط هواپیما در ارتفاعات قوت گرفته است

 7. مدیرعامل آسمان دریافت تضمین از خلبانان را تایید کرد

 8. پیام رهبر انقلاب در پی سقوط هواپیمای مسافربری/موبایل یکی از مسافران هواپیما روشن است/ هنوز لاشه هواپیما پیدا نشده است/دهیار کهنگان: حوالی ساعت 9:30 صدای برخورد مهیبی شنیدیم+عکس و فیلم

 9. خلبان ATR آسمان پس از خروج از رادار با برج مراقبت مکالمه داشته است

 10. تصاویری که گفته میشود ظاهرا اجساد روی برف است  

 11. نماینده مجلس: مدیرعامل شرکت آسمان استعفا دهد

 12. آخوندی پس از بازدید هوایی از محل حادثه: هنوز هیچ‌ چیزی مشخص نیست

 13. سرقت بنز C200 برای خوشگذرانی در شب ولنتاین

 14. فرجام تلخ زندگی مرد زن نما

 15. در خصوص برخورد هواپیمای تهران-یاسوج با کوه ابهاماتی وجود دارد/ فرضیه های مختلف درباره کاهش یکباره سه هزار پایی ارتفاع هواپیما

 16. دقایقی قبل رخ داد؛ خروج قطار از ریل در نیشابور

 17. اطلاعیه هواپیمایی آسمان، ۵۵ ساعت پس از سقوط هواپیما!

 18. در آخرین لحظات درهواپیما چه گذشت؟/ اظهارات استاد باسابقه خلبانی کشور درباره گمانه زنی های علت سقوط هواپیما

 19. با دستور رئیس جمهور؛ وزیر راه و شهرسازی مامور پیگیری علت حادثه سقوط هواپیمای شرکت آسمان شد

 20. فیلمی از هنگام عبور هواپیمای سقوط کرده از کنار کوه دنا  

 21. خلبانان هواپیمای آسمان که امروز سقوط کرد  

 22. بیشترین عامل تصادفات برون شهری چیست؟

 23. ادعای یک بازیگر سینما: علی دایی پیش از بازی با سپیدرود مرا زد/ کار به کلانتری و شکایت کشیده شد + عکس  

 24. کشف بی‌سابقه‌ترین محموله مواد محترقه در تهران

 25. روایت هیمالیانورد شیرازی از وضعیت دشوار محل سقوط هواپیما

آخرین عناوین