بامیلو

زلزله ای با قدرت ۷ و ۳ دهم ریشتری مرز ایران و عراق را لرزاند+تصاویر

گروه حوادث الف،   3960821249 ۷ نظر، ۱ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه امشب چندین زلزله در غرب ایران و بخش‌هایی از کشور عراق، رخ داد.کانون این زلزله در شهر حلبچه در شمال عراق بوده است. زلزله تاکنون ۱۵۵ کشته و هزار و ۵۰۰ مجروح داشته است.

۵:۴۵ نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 155 نفر از مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و ثلاث باباجانی به‌دلیل وقوع زلزله کشته و بیش از 1500 نفر زخمی شدند.

۵:۲۰ سعیدی سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در شبکه خبر: تاکنون ۱۴۱ نفر در زلزله جان باخته اند که بیشتر این جان باختگان از شهرستان سرپل ذهاب با ۹۷ نفر بوده اند.

۵:۰۰ هوشنگ بازوند در جلسه مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: به دلیل تلفات زلزله 7.3 ریشتری ازگله کرمانشاه به مدت 3 روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام می شود.

۴:۳۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر:  تاکنون جسد ۱۲۹ جان باخته زلزله به پزشک قانونی انتقال یافته است.

۳:۲۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: فقط برق در سرپل ذهاب قطع است/ در شهرستان ها مشکل کمبود متخصص داریم که به همین علت مصدومان را به کرمانشاه اعزام می کینم

۳:۱۵ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: علاوه بر ۲۰ بالگرد نیروهای نظامی ۱۰ بالگرد امداد و نجات نیز تا ساعاتی دیگر با روشن شدن هوا به مناطق زلزله اعزام می شوند/ مهمترین نیاز زلزله زدگان اسکان اولیه و تغذیه و آب است/ اکنون نیازی به حضور مردم در مناطق زلزله زده برای کمک نیست و مردم از حضور در این مناطق خودداری کنند.

۲:۳۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: ادارات کرمانشاه فردا تعطیل نیست و کارمندان زودتر از موعد مقرر برای امداد رسانی در محل کار خود حاضر باشند/ ماشین آلات آواربرداری از استان های معین در راه مناطق زلزله هستند تا از صبح زود و با روشن شدن هوا اوار برداری را آغاز کنند.

۲:۲۰ مرادی رئیس مرکز لرزه نگاری کشور در شبکه خبر: بزرگترین پس لرزه ساعت 21:59 چهار و شش دهم ریشتر بود / پس لرزه ها ادامه خواهد داشت/ کانون ازن زلزله پنج کیلومتری ازگله بوده است.

۲:۱۰ همه دانشگاه ها و تمامی مدارس استان کرمانشاه فردا دوشنبه در نوبت صبح و عصر تعطیل شدند.

۲:۰۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: زلزله  ۶۱ کشته و ۳۰۰ مجروح در سرپل ذهاب داشته است

۱:۵۵ اکبری فرماندار قصر شیرین در شبکه خبر: برق قصر شیرین هنوز قطع است/ نیروهای انتظامی و ارتش و سپاه امنیت شهر را تامین کرده اند و در حال اسکان اضطراری مردم هستیم.

۱:۴۵ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: ۲۰ فروند بالگرد و یک فروند هواپیما آماده اند با روشن شدن هوا امداد رسانی را آغاز کنند.

۱:۳۵ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: شهرستان ثلاث باباجانی، جوانرود، قصرشیرین، دالاهو و سرپل ذهاب در کرمانشاه بیشترین خسارات را دیده اند که اسکان اضطراری در این مناطق آغاز شده است.

۱:۲۲ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: زلزله در کرمانشاه تاکنون ۳۰ کشته داشته است که البته هنوز این آمار به صورت رسمی تایید نشده است که بیشتر این تلفات در سرپل ذهاب ۹ نفر دالاهو ۹ نفر تازه آباد ۹ نفر و قصر شیرین ۳ نفر بوده است.

۱:۱۰ به گزارش شبکه خبر به نقل از منبع عراقی تاکنون ۶ نفر در عراق در این زمین لرزه کشته شده اند.

۱:۰۰ زمین‌لرزه دیگری به بزرگی 4.1 ریشتر ساعت 00:46 حوالی سرپل ذهاب را لرزاند این زمین لرزه در عمق 9 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

۰۰:۴۵ به گزارش خبرگزاری صداوسیما استاندار کرمانشاه آمار کشته شدگان را چهار نفر اعلام کرد/ دو کشته در قصر شیرین و دو کشته در شهرستان ثلاث باباجانی

۰۰:۴۰ رئیس جمهور در تماس تلفنی با وزیر کشور در جریان روند امداد رسانی به زلزله زدگان و رسیدگی به وضعیت منطقه قرار گرفت و دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

۰۰:۳۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: آمار مجرحان زلزله در قصر شیرین به ۶۰ نفر رسیده است/ کشته شدگان تاکنون همان دو نفر است

۰۰:۲۵ شبکه خبر اعلام کرد منابع عراقی تلفتات زلزله در عراق را تاکنون جهار نفر اعلام کرده اند

۰۰:۲۰ مرادی رئیس مرکز لرزه نگاری کشور وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در شبکه خبر: بزرگی زلزله ۷ و ۳ دهم ریشتر بوده است و پس لرزه ها ممکن است تا یک ماه ادامه دارشته باشد مردام مراقب باشند که ساختمان ها آسیب ندیده باشند که پس از پس لرزه ها تخریب نشوند/ زمین لرزه از تبریز تا خوزستان احساس شده است ولی غرب استان کرمانشاه مانند قصر شیرین و پاوه امشب را با احتیاط سر کنند.

۲۳:۵۵ رسانه های عراقی اعلام کردند که آمارهای اولیه حاکی است که بر اثر زلزله در شهرهای مختلف عراق تاکنون دستکم یک نفر کشته و ۲۵۵ نفر مصدوم شدند.

۲۳:۴۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: تیم های امدادی به قصر شیرین اعزام شده اند آمار کشته شدگان زلزله تا این لحظه دو نفر است

۲۳:۳۰ به گزارش خبرگزاری صداوسیما تمامی مدارس استان های کرمانشاه و ایلام فردا تعطیل است

۲۳:۲۵ اکبری فرماندار قصرشیریندر شبکه خبر:زلزله  ۲۵ مجروح و ۲ کشته داشته است

۲۳:۲۰ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: زلزله تاکنون ۱۵ مصدوم داشته و تیم های امدادی به مناطق مختلف مناطق زلزله خیز اعزام شده اند.

۲۳:۰۰ به گزارش خبرگزاری صداوسیما فرماندار قصر شیرین گفت: ۶ نفر فوتی در شهرستان مرزی قصر شیرین گزارش شده و تعداد زخمی‌ها در این شهر زیاد است.

۲۲:۳۰ نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در قصر شیرین گزارشهایی تعدای افراد در زیر آوار مانده اند.

 ۲۲:۱۷ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور اعلام کرد تاکنون تلفاتی از این زلزله گزارش نشده است اما خسارتی از تعدادی روستاها اعلام شده است.

شبکه العالم گزارش داده کانون این زمین لرزه در سلیمانیه عراق بوده است.

این زمین لرزه در استانهای غربی کشور نیز احساس شده است و پس لرزه هایی استان کردستان و کرمانشاه را لرزانده است.


به گزارش تسنیم، زلزله در همدان، اراک، زنجان، اهواز، ایلام، سنندج، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، اردبیل و چند شهر دیگر نیز احساس شده است.

برخی خبرها همچنین از وقوع زلزله در استان‌های مرکزی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، بوشهر و خوزستان حکایت دارد.

زلزله شدید در ایلام ‌مردم را سراسیمه به خیابان‌ها کشاند.

در پی وقوع زمین لرزه بسیار شدید در قصرشیرین برق این شهرستان مرزی قطع شد و مردم در خیابان‌ها سرگردان هستند.

 دقایقی بعد پس لرزه 436 ریشتری با مشخصات ذیل حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند.


بزرگی: 4.6
محل وقوع: مرز عراق و کرمانشاه - حوالی ازگله(کرمانشاه)
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/08/21 21:59:53
طول جغرافیایی: 45.67
عرض جغرافیایی: 34.87
عمق زمین‌لرزه: 7 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:
16 کیلومتری ازگله (کرمانشاه)
40 کیلومتری قصر شیرین (کرمانشاه)
46 کیلومتری تازه آباد (کرمانشاه)

نزدیکترین مراکز استان:
130 کیلومتری سنندج
142 کیلومتری کرمانشاه

یک پس لرزه 4 ریشتری با مشخصات ذیل حوالی قصر شیرین را لرزاند.

بزرگی: 4
محل وقوع: مرز عراق و کرمانشاه - حوالی قصر شیرین(کرمانشاه)
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/08/21 22:04:51
طول جغرافیایی: 45.69
عرض جغرافیایی: 34.65
عمق زمین‌لرزه: 10 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:
18 کیلومتری قصر شیرین (کرمانشاه)
24 کیلومتری ازگله (کرمانشاه)
26 کیلومتری سرپل ذهاب (کرمانشاه)

نزدیکترین مراکز استان:
130 کیلومتری ایلام
132 کیلومتری کرمانشاه

به گزارش تسنیم، پس لرزه 3.6 ریشتری حوالی کرمانشاه و سرپل ذهاب را لرزاند.

خبر در حال تکمیل است...

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۴۲۷۰۱۰۵:۱۷:۵۸ ۱۳۹۶/۸/۲۲
ضمن عرض تاسف و تالم و همدردی با هموطنان داغدیده، در کشوری با این استعداد زلزله ،انوقت مسعولین زلزله در کشور را نادیده میگیرند همه جای کشور دارد لوله های قطور گاز عامل انفجار را با انتقال به شهرها و روستاها و منازل توسعه میدهند در کجای دنیا به منازل در کشوری که قریب اتفاق مناطق ان مستعد زلزله است با احداث خطوط لوله گاز گاز میبرند با اینکار عواقب زلزله چندین برابر میشود باید بجای احداث خطوط لوله گاز سراسری کشوری با هزینه گزاف و گاز کشی به منازل انرا در محل تولید و پالایش با احداث نیروگاه برق به برق تبدیل و به منازل و شهرها منتقل کرد هم هزینه کمتر هم هزینه نگهداری کمتر ...چرا باید همیشه انچه را که دنیا ازموده بیازماییم ...ازموده را ازمودن خطاست ..،زلزله در نقاط پر تراکمی مانند تهران فاجعه ای خواهد بود که بی تفاوتی به ان نابخشودنی است ...کجای این مدیریت است ..بی توجهی و بی تخصصی کمیته بحران خود بحران است ....کی میخواهیم به خود بیاییم ...خداوند به ما عقل داده ....۲۰ میلیون متر مکعب گاز در شبکه گاز رسانی تهران ،خیابانهای باریک که مانع لجستیک و کمک رسانی خواهند شد....زیر ساختهای بیمارستانها و اتش نشانی فرسوده ...ساخته شدن برجها روی گسلها...بافتهای گسترده شهری فرسوده ...انوقت که زلزله امد همدردی میکنیم با مردم ...پیش از فاجعه فکر وقوع را باید در ذهن داشت ،اساس پیش بینی و اندیشیدن است نه دست بر روی دست گذاشتن و خود را به ندانستن زدن و با چند مانور نمایشی فرمایشی در مدارس خود را اماده زلزله نشان دادن ..
ناشناس۱۴۳۰۴۲۱۳:۵۸:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۲۲
دقیقا
ناشناس۱۴۲۷۰۴۰۵:۳۵:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۲۲
چند روز عزای عمومی هم برای مدیریت بحران کشور اعلام کنید که به زلزله و عواقب ان در شهرهای پر تراکمی مانند تهران و تبریز و...بیتفاوت است و خود را سرگرم چند مانور صوری کرده اند.....
محسن۱۴۲۷۰۷۰۵:۳۹:۵۱ ۱۳۹۶/۸/۲۲
روحشان قرین رحمت الهی امیدواریم به حق اهل بیت علیه السلام شمار کشته شدگان دیگه اضافه نشه و مصدومان هم شفا پیدا کنند
اسماعیل رئیسی۱۴۳۳۲۵۱۹:۱۹:۱۵ ۱۳۹۶/۸/۲۲
به خداوند متعال پناه ببریم درس عبرت هست
نام زهرا۱۴۳۴۶۰۲۲:۲۹:۰۴ ۱۳۹۶/۸/۲۲
خواهش میکنم حداقل از آتش سوزی جلوگیری بکنید وروحشون شادماهم درغمشان شریک هستیم وخدا رحم کند که آخراین زلزله چه خواهدشد
ناشناس۱۴۳۷۳۵۱۰:۲۷:۵۲ ۱۳۹۶/۸/۲۳
«قصر شيرين» لرزيد بر لب شيرينش آه و فرياد نشست زير آوار بلا پشت فرهاد شكست

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک گردشگری

پربحث‌های امروز

 1. لیست وعده های رئیس جمهور قبل از انتخابات امسال

 2. آيا بخش مسكن وارد فاز رونق شده است ؟

 3. دلار زیر بار واقعیت می‌رود؟

 4. ولیعهد عربستان: با حمایت ترامپ به دنبال ایجاد ائتلافی علیه ایران هستیم

 5. وعده صادق

 6. اولین واکنش رسمی حزب‌الله لبنان به بازگشت حریری

 7. فرافکنی نتانیاهو: اجازه نمی‌دهیم ایران به حضورش در سوریه ادامه دهد

 8. واژگونی تریلر حامل بار ماهی در کرمان  

 9. حمید فرخ‌نژاد:در سینما بیشتر هزینه‌ها رویکرد سیاسی دارد/فرهنگ مثل اکسیژن در اطراف ماست

 10. ابتکار: برای تسهیل حضور زنان در ورزشگاه‌ها آئین‌نامه تصویب شده است

 11. انتقاد دفتر تحکیم وحدت به نظام بانکداری و عملکرد موسسات بانکی در کشور/ ذبح اسلامی خوک

 12. ماجرای کمک ۱۰ میلیاردی فرح پهلوی به زلزله‌زدگان کرمانشاه چه بود؟

 13. نمایی از کفش طلای چهارم لیونل مسی  

 14. هجوم آمریکایی‌ها به فروشگاه‌ها در جمعه سیاه  

 15. هندی‌ها روی سیب ایران ۵۰ درصد تعرفه می‌بندند

 16. کدام بازنشسته‌ها حق برگشت دارند؟

 17. خطر آسیب‌های اجتماعی بیخ گوش آموزش و پرورش!

 18. ترامپ، دختر و دامادش را از کاخ سفید اخراج کرد

 19. سیف برای توضیح درمورد مشکلات موسسات اعتباری به مجلس می‌رود

 20. ساخت برچسب های هوشمند امنیتی کالا با فناوری نانو/ جلوگیری از جعل

 21. پارس جنوبی- پرسپولیس؛ فینال نیم فصل/ استقلال در ورزشگاه خالی مقابل آقا فیروز

 22. چرا ایرانی‌ها خاطره نمی‌نویسند؟

 23. جریمه گران‌فروشی فقط ۲۲۰ هزار تومان!

 24. احسان کرمی:مجریان انگشت‌شماری که کمرنگ شده‌اند

 25. 3 ساله شدن هنرستان‌ها از سال آینده/محدودیت در ثبت‌نام‌ها بدلیل کمبود فضای آموزشی

پربحث‌های دیروز

 1. پیلِ زلزله‌ی ازگله

 2. آخوندی: با زلزله تسویه حساب سیاسی کردند

 3. تمیز کردن دندان با انگشت توسط واعظی  

 4. دعوت شهردار تهران از قالیباف برای انجام مناظره/ سیاسی‌کاری، افتتاح خط 7 بود نه تعطیلی آن

 5. مهدی مهدوی‌کیا: خدا را شکر داعش از بین رفت/ مردم دنیا از کار سرلشکر سلیمانی خوشحال شدند

 6. چرا تعطیلی هشتم ربیع الاول باید لغو شود؟

 7. شگرد توتال برای معطلی فاز 11 پارس جنوبی و بهره برداری قطری‌ها از مخازن مشترک

 8. نماینده مردم کرمانشاه در مجلس: تسهیلات دولت دیوار حیاط روستائیان را هم نخواهد ساخت

 9. ممنوعیت عکسبرداری برای کارت ملی در دفاتر پست و پیشخوان دولت/ واکنش ثبت احوال

 10. پشت پرده ضرب و شتم یکی از زلزله زدگان توسط جناب سروان در کرمانشاه  

 11. سردار سلیمانی؛ جوان ٢٣ساله‌ای که «ژنرال بی‌سایه» خاورمیانه شد/ روایتی از زندگی شخصی حاج قاسم

 12. گرفتن اثر انگشت از دانشجوها برای استفاده از قاشق و چنگال  

 13. مقتدی صدر: ایران از سفرم به عربستان ناراحت است / با سردار سلیمانی در مراسم ختم پدرش گفتگو کردم

 14. خنده ظریف و لاوروف در حاشیه اجلاس سوچی

 15. رفتگری با مدرک فوق لیسانس  

 16. امید حل مشکلات با برجام واهی بود

 17. پنجمین شکست عربستان سعودی در منطقه

 18. استاندار کرمانشاه: چادرهای اهدا شده پاسخگوی سرمای مناطق زلزله‌زده نیست

 19. انتقاد وزیر صنعت از دخالت دولت در موضوع نان

 20. انتقاد غرضی از میزان کارمفید در ادارات

 21. ۳ شرط سعد حریری برای پس گرفتن استعفا

 22. ۵۵ کیلومترمربع از مساحت تهران در حریم گسل‌هاست/ چه بلایی‌سر ۱۰۱برج و ۷۰گود پرخطر تهران در زلزله می‌آید؟

 23. توضیحات جهرمی درباره «ویز»/بررسی دستور قضایی برای تاکسیهای آنلاین

 24. جزئیات تخلف دولت در پرداخت یارانه‌های نقدی

 25. وزیر اقتصاد باید به دنبال راهکار برای مقابله با قاچاق کالا باشد

پربحث‌های هفته

 1. تعطیلی بی منطق 8 ربیع‌الاول را از تقویم حذف کنید

 2. دولت نتوانست فاینانسور بیابد/ایرباس هواپیماهای ایران را حراج کرد

 3. سیف: کمبود ارز نداریم/امسال افزایش قیمت دلار نظم مناسب‌تری داشته است

 4. نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند

 5. زلزله مهیب دلهای مردم، روی گسلهای دردناک اظهارات سیاسیون

 6. دقیقا کجایی؟

 7. توضيحات وحید حقانیان پیرامون اظهاراتش در مورد معاون اول رئیس جمهور

 8. تصمیم گیری ۲۳ نماینده مجلس برای دریافت حقوق نجومی و مادام العمر خود و سایر مقامات

 9. هشدار توکلی درباره فعالیت رانتی یک شرکت خصوصی در تدوین بودجه عملیاتی برای دستگاه‌ها

 10. لیست وعده های رئیس جمهور قبل از انتخابات امسال

 11. اينجا كرمانشاه، روز ششم زلزله/ سلام ما را به وزیر مسکن برسانید!

 12. سقوط اخلاق در زلزله سیاست

 13. سیاه نمایی علیه یکی از خدمات نظام

 14. ویرگول نجومی!

 15. آيا بخش مسكن وارد فاز رونق شده است ؟

 16. پیلِ زلزله‌ی ازگله

 17. نامه احمد توکلی به وزیر نفت: اجرای قرارداد غیرقانونی فروش گاز به شرکت نروژی ایرانی را متوقف کنید / چرا گاز طبیعی را نصف قیمت فروش به ترکیه تعیین کرده اید؟

 18. قالیباف: منکر تخلفات شهرداری نیستم/ تعطیلی خط هفت مترو کار سیاسی است

 19. آخوندی: با زلزله تسویه حساب سیاسی کردند

 20. انتقاد شدید وحید حقانیان، نماینده ویژه رهبری از سیاسی کاری جهانگیری در مواجهه با مسکن مهر  

 21. زلزله کرمانشاه نمایی کلی از وضعیت حاکم بر ساخت وساز را نشان داد/عمده برج‌های تهران روی گسل است که دیر یا زود فعال خواهد شد و فاجعه‌ای به وجود می‌آید

 22. تمیز کردن دندان با انگشت توسط واعظی  

 23. موافقت مجلس با یک فوریت طرح «لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول» در هفته آینده/ علی مطهری: در اين روز مردم بايد شادی كنند يا عزاداری؟

 24. سعد حریری: اگر روسیه نبود بشار اسد سقوط می‌کرد

 25. نهنگ آبی یا نهنگ نوجوانی؟؟

پربحث‌های هفته

 1. پیشنهاد نیم میلیاردی برای پیدا شدن پارسا

 2. زن و شوهر افغانی، راننده های مسافرکش را می ربودند

 3. ضرب و شتم قهرمان ژیمناستیک جهان در رشت

 4. جزئیات قتل مشکوک مرد پولدار به وسیله 2 فرد دوجنسیتی

 5. تصادف زنجیره ای مرگبار در محور اهواز - رامشیر   

 6. قصاص؛ فرجام قتل در دوئل عشقی

 7. کشف ۲۵۶ کیلوگرم تریاک در تهران/ ۲ قاچاقچی دستگیر شدند

 8. کشف ۲۲۰ کیلوگرم هروئین در زیر ماسه

 9. حمله‌ خرس به کوهنورد 68 ساله‌

 10. کوهنوردی مرگبار در توچال

 11. ریزش سنگ و ترافیک سنگین در جاده هراز

 12. خوشگذرانی باپول دزدی درشمال کشور

 13. توضیح توانیر درباره قطع برق بخشی از مناطق زلزله زده

 14. 7 کشته و مصدوم در تصادف پژو و موتورسیکلت

 15. 5 کشته و 3 مصدوم در تصادف خاور با پراید +عکس

 16. ۲ کشته و ۵ مجروح بر اثر حادثه رانندگی در سیستان و بلوچستان

 17. متهم خیرنما دستگیر شد/ سرقت از ده‌ها زن در پوشش گرفتن حاجت

 18. ۲ کشته و یک زخمی در تصادف مرگبار پژو و کامیون + عکس

 19. قلیان‌کشی‌خونین‌ با آپاچی‌سوار / دختر 16 ساله قربانی رابطه خیابانی شد

 20. تصادف در محور چالوس/۴ نفر مصدوم شدند

 21. گاز گرفتگی ۲۷ مسافر در یاسوج

 22. زلزله‌‌ ۴/۱ ریشتری ازگله را لرزاند

 23. سیل جان ۲نفر را دردشتی بوشهر گرفت

 24. زلزله همچنان ازگله را می‌لرزاند

 25. حبس زن جوان داخل پژو پارس واژگون شده

آخرین عناوین