زلزله ای با قدرت ۷ و ۳ دهم ریشتری مرز ایران و عراق را لرزاند+تصاویر

گروه حوادث الف،   3960821249 ۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه امشب چندین زلزله در غرب ایران و بخش‌هایی از کشور عراق، رخ داد.کانون این زلزله در شهر حلبچه در شمال عراق بوده است. زلزله تاکنون ۱۵۵ کشته و هزار و ۵۰۰ مجروح داشته است.

۵:۴۵ نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 155 نفر از مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و ثلاث باباجانی به‌دلیل وقوع زلزله کشته و بیش از 1500 نفر زخمی شدند.

۵:۲۰ سعیدی سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در شبکه خبر: تاکنون ۱۴۱ نفر در زلزله جان باخته اند که بیشتر این جان باختگان از شهرستان سرپل ذهاب با ۹۷ نفر بوده اند.

۵:۰۰ هوشنگ بازوند در جلسه مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: به دلیل تلفات زلزله 7.3 ریشتری ازگله کرمانشاه به مدت 3 روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام می شود.

۴:۳۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر:  تاکنون جسد ۱۲۹ جان باخته زلزله به پزشک قانونی انتقال یافته است.

۳:۲۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: فقط برق در سرپل ذهاب قطع است/ در شهرستان ها مشکل کمبود متخصص داریم که به همین علت مصدومان را به کرمانشاه اعزام می کینم

۳:۱۵ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: علاوه بر ۲۰ بالگرد نیروهای نظامی ۱۰ بالگرد امداد و نجات نیز تا ساعاتی دیگر با روشن شدن هوا به مناطق زلزله اعزام می شوند/ مهمترین نیاز زلزله زدگان اسکان اولیه و تغذیه و آب است/ اکنون نیازی به حضور مردم در مناطق زلزله زده برای کمک نیست و مردم از حضور در این مناطق خودداری کنند.

۲:۳۰ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: ادارات کرمانشاه فردا تعطیل نیست و کارمندان زودتر از موعد مقرر برای امداد رسانی در محل کار خود حاضر باشند/ ماشین آلات آواربرداری از استان های معین در راه مناطق زلزله هستند تا از صبح زود و با روشن شدن هوا اوار برداری را آغاز کنند.

۲:۲۰ مرادی رئیس مرکز لرزه نگاری کشور در شبکه خبر: بزرگترین پس لرزه ساعت 21:59 چهار و شش دهم ریشتر بود / پس لرزه ها ادامه خواهد داشت/ کانون ازن زلزله پنج کیلومتری ازگله بوده است.

۲:۱۰ همه دانشگاه ها و تمامی مدارس استان کرمانشاه فردا دوشنبه در نوبت صبح و عصر تعطیل شدند.

۲:۰۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: زلزله  ۶۱ کشته و ۳۰۰ مجروح در سرپل ذهاب داشته است

۱:۵۵ اکبری فرماندار قصر شیرین در شبکه خبر: برق قصر شیرین هنوز قطع است/ نیروهای انتظامی و ارتش و سپاه امنیت شهر را تامین کرده اند و در حال اسکان اضطراری مردم هستیم.

۱:۴۵ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: ۲۰ فروند بالگرد و یک فروند هواپیما آماده اند با روشن شدن هوا امداد رسانی را آغاز کنند.

۱:۳۵ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: شهرستان ثلاث باباجانی، جوانرود، قصرشیرین، دالاهو و سرپل ذهاب در کرمانشاه بیشترین خسارات را دیده اند که اسکان اضطراری در این مناطق آغاز شده است.

۱:۲۲ نیک کردار معاون عمرانی استاندری کرمانشاه در شبکه خبر: زلزله در کرمانشاه تاکنون ۳۰ کشته داشته است که البته هنوز این آمار به صورت رسمی تایید نشده است که بیشتر این تلفات در سرپل ذهاب ۹ نفر دالاهو ۹ نفر تازه آباد ۹ نفر و قصر شیرین ۳ نفر بوده است.

۱:۱۰ به گزارش شبکه خبر به نقل از منبع عراقی تاکنون ۶ نفر در عراق در این زمین لرزه کشته شده اند.

۱:۰۰ زمین‌لرزه دیگری به بزرگی 4.1 ریشتر ساعت 00:46 حوالی سرپل ذهاب را لرزاند این زمین لرزه در عمق 9 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

۰۰:۴۵ به گزارش خبرگزاری صداوسیما استاندار کرمانشاه آمار کشته شدگان را چهار نفر اعلام کرد/ دو کشته در قصر شیرین و دو کشته در شهرستان ثلاث باباجانی

۰۰:۴۰ رئیس جمهور در تماس تلفنی با وزیر کشور در جریان روند امداد رسانی به زلزله زدگان و رسیدگی به وضعیت منطقه قرار گرفت و دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

۰۰:۳۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: آمار مجرحان زلزله در قصر شیرین به ۶۰ نفر رسیده است/ کشته شدگان تاکنون همان دو نفر است

۰۰:۲۵ شبکه خبر اعلام کرد منابع عراقی تلفتات زلزله در عراق را تاکنون جهار نفر اعلام کرده اند

۰۰:۲۰ مرادی رئیس مرکز لرزه نگاری کشور وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در شبکه خبر: بزرگی زلزله ۷ و ۳ دهم ریشتر بوده است و پس لرزه ها ممکن است تا یک ماه ادامه دارشته باشد مردام مراقب باشند که ساختمان ها آسیب ندیده باشند که پس از پس لرزه ها تخریب نشوند/ زمین لرزه از تبریز تا خوزستان احساس شده است ولی غرب استان کرمانشاه مانند قصر شیرین و پاوه امشب را با احتیاط سر کنند.

۲۳:۵۵ رسانه های عراقی اعلام کردند که آمارهای اولیه حاکی است که بر اثر زلزله در شهرهای مختلف عراق تاکنون دستکم یک نفر کشته و ۲۵۵ نفر مصدوم شدند.

۲۳:۴۰ کولیوند رئیس اورژانس کشور در شبکه خبر: تیم های امدادی به قصر شیرین اعزام شده اند آمار کشته شدگان زلزله تا این لحظه دو نفر است

۲۳:۳۰ به گزارش خبرگزاری صداوسیما تمامی مدارس استان های کرمانشاه و ایلام فردا تعطیل است

۲۳:۲۵ اکبری فرماندار قصرشیریندر شبکه خبر:زلزله  ۲۵ مجروح و ۲ کشته داشته است

۲۳:۲۰ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در شبکه خبر: زلزله تاکنون ۱۵ مصدوم داشته و تیم های امدادی به مناطق مختلف مناطق زلزله خیز اعزام شده اند.

۲۳:۰۰ به گزارش خبرگزاری صداوسیما فرماندار قصر شیرین گفت: ۶ نفر فوتی در شهرستان مرزی قصر شیرین گزارش شده و تعداد زخمی‌ها در این شهر زیاد است.

۲۲:۳۰ نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در قصر شیرین گزارشهایی تعدای افراد در زیر آوار مانده اند.

 ۲۲:۱۷ سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور اعلام کرد تاکنون تلفاتی از این زلزله گزارش نشده است اما خسارتی از تعدادی روستاها اعلام شده است.

شبکه العالم گزارش داده کانون این زمین لرزه در سلیمانیه عراق بوده است.

این زمین لرزه در استانهای غربی کشور نیز احساس شده است و پس لرزه هایی استان کردستان و کرمانشاه را لرزانده است.


به گزارش تسنیم، زلزله در همدان، اراک، زنجان، اهواز، ایلام، سنندج، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، اردبیل و چند شهر دیگر نیز احساس شده است.

برخی خبرها همچنین از وقوع زلزله در استان‌های مرکزی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، بوشهر و خوزستان حکایت دارد.

زلزله شدید در ایلام ‌مردم را سراسیمه به خیابان‌ها کشاند.

در پی وقوع زمین لرزه بسیار شدید در قصرشیرین برق این شهرستان مرزی قطع شد و مردم در خیابان‌ها سرگردان هستند.

 دقایقی بعد پس لرزه 436 ریشتری با مشخصات ذیل حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند.


بزرگی: 4.6
محل وقوع: مرز عراق و کرمانشاه - حوالی ازگله(کرمانشاه)
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/08/21 21:59:53
طول جغرافیایی: 45.67
عرض جغرافیایی: 34.87
عمق زمین‌لرزه: 7 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:
16 کیلومتری ازگله (کرمانشاه)
40 کیلومتری قصر شیرین (کرمانشاه)
46 کیلومتری تازه آباد (کرمانشاه)

نزدیکترین مراکز استان:
130 کیلومتری سنندج
142 کیلومتری کرمانشاه

یک پس لرزه 4 ریشتری با مشخصات ذیل حوالی قصر شیرین را لرزاند.

بزرگی: 4
محل وقوع: مرز عراق و کرمانشاه - حوالی قصر شیرین(کرمانشاه)
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/08/21 22:04:51
طول جغرافیایی: 45.69
عرض جغرافیایی: 34.65
عمق زمین‌لرزه: 10 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:
18 کیلومتری قصر شیرین (کرمانشاه)
24 کیلومتری ازگله (کرمانشاه)
26 کیلومتری سرپل ذهاب (کرمانشاه)

نزدیکترین مراکز استان:
130 کیلومتری ایلام
132 کیلومتری کرمانشاه

به گزارش تسنیم، پس لرزه 3.6 ریشتری حوالی کرمانشاه و سرپل ذهاب را لرزاند.

خبر در حال تکمیل است...

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۴۲۷۰۱۰۵:۱۷:۵۸ ۱۳۹۶/۸/۲۲
ضمن عرض تاسف و تالم و همدردی با هموطنان داغدیده، در کشوری با این استعداد زلزله ،انوقت مسعولین زلزله در کشور را نادیده میگیرند همه جای کشور دارد لوله های قطور گاز عامل انفجار را با انتقال به شهرها و روستاها و منازل توسعه میدهند در کجای دنیا به منازل در کشوری که قریب اتفاق مناطق ان مستعد زلزله است با احداث خطوط لوله گاز گاز میبرند با اینکار عواقب زلزله چندین برابر میشود باید بجای احداث خطوط لوله گاز سراسری کشوری با هزینه گزاف و گاز کشی به منازل انرا در محل تولید و پالایش با احداث نیروگاه برق به برق تبدیل و به منازل و شهرها منتقل کرد هم هزینه کمتر هم هزینه نگهداری کمتر ...چرا باید همیشه انچه را که دنیا ازموده بیازماییم ...ازموده را ازمودن خطاست ..،زلزله در نقاط پر تراکمی مانند تهران فاجعه ای خواهد بود که بی تفاوتی به ان نابخشودنی است ...کجای این مدیریت است ..بی توجهی و بی تخصصی کمیته بحران خود بحران است ....کی میخواهیم به خود بیاییم ...خداوند به ما عقل داده ....۲۰ میلیون متر مکعب گاز در شبکه گاز رسانی تهران ،خیابانهای باریک که مانع لجستیک و کمک رسانی خواهند شد....زیر ساختهای بیمارستانها و اتش نشانی فرسوده ...ساخته شدن برجها روی گسلها...بافتهای گسترده شهری فرسوده ...انوقت که زلزله امد همدردی میکنیم با مردم ...پیش از فاجعه فکر وقوع را باید در ذهن داشت ،اساس پیش بینی و اندیشیدن است نه دست بر روی دست گذاشتن و خود را به ندانستن زدن و با چند مانور نمایشی فرمایشی در مدارس خود را اماده زلزله نشان دادن ..
ناشناس۱۴۳۰۴۲۱۳:۵۸:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۲۲
دقیقا
ناشناس۱۴۲۷۰۴۰۵:۳۵:۲۳ ۱۳۹۶/۸/۲۲
چند روز عزای عمومی هم برای مدیریت بحران کشور اعلام کنید که به زلزله و عواقب ان در شهرهای پر تراکمی مانند تهران و تبریز و...بیتفاوت است و خود را سرگرم چند مانور صوری کرده اند.....
محسن۱۴۲۷۰۷۰۵:۳۹:۵۱ ۱۳۹۶/۸/۲۲
روحشان قرین رحمت الهی امیدواریم به حق اهل بیت علیه السلام شمار کشته شدگان دیگه اضافه نشه و مصدومان هم شفا پیدا کنند
اسماعیل رئیسی۱۴۳۳۲۵۱۹:۱۹:۱۵ ۱۳۹۶/۸/۲۲
به خداوند متعال پناه ببریم درس عبرت هست
نام زهرا۱۴۳۴۶۰۲۲:۲۹:۰۴ ۱۳۹۶/۸/۲۲
خواهش میکنم حداقل از آتش سوزی جلوگیری بکنید وروحشون شادماهم درغمشان شریک هستیم وخدا رحم کند که آخراین زلزله چه خواهدشد
علیرضا۱۴۳۵۳۳۰۰:۵۴:۳۹ ۱۳۹۶/۸/۲۳
درر کشورهای مختلف بسته به اولویت های اون کشور برای هر مسئله ای معاون یا وزیر تعریف میشه. در برزیل چون فوتبال برای این کشور یک امر حیاتی هست وزیر فوتبال دارند... آیا زلزله امر مهمی در ایران هست؟ آقا ما وزیر مقابله با زلزله یا معاون رییس دولت در این خصوص داریم. وقتی کشور ما در کانون زلزله قرار داره آیا برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای کنترل اون در حالت عادی و در حالت بحران داریم؟ مطمئنا امکان نداشتن زلزله نیست. پس باید روی راه های مقابله با اون برنامه ریزی کرد. شهرسازی صحیح، توزیع امکانات, هیچ دلیلی وجود نداره که در جاهای زلزله خیز که امکان توسعه عرضی شهر وجود داره ما بریم سراغ توسعه عمودی. توسعه عمودی برای جاهایی هست که مشکل کمبود زمین وجود داره نه شهرهای کوچک.
ناشناس۱۴۳۷۳۵۱۰:۲۷:۵۲ ۱۳۹۶/۸/۲۳
«قصر شيرين» لرزيد بر لب شيرينش آه و فرياد نشست زير آوار بلا پشت فرهاد شكست
طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های اخیر

 1. میزان بارش کشور در بهار 97/ کشور هنوز 26 درصد کمبود بارش دارد

 2. خرم‌آبادی: هاتگرام و تلگرام طلایی مانع مهاجرت ۷۰ درصد کاربران به پیام‌رسان‌های داخلی شدند

 3. برنامه روز دهم جام جهانی/ مصاف حیثیتی برای آلمان

 4. تغییر سیستم و تغییر ترکیب ایران مقابل پرتغال/ تردید کی روش در انتخاب چهارمین هافبک!

 5. حواشی روز نهم جام از درخواست هوادار گریان مسی و سرنگونی تیته تا حرکت جنجالی داور علیه نیمار+عکس

 6. داستان واقعی از درد یتیمی و بیماریقلب دانش‌آموز یازده ساله به سختی می‌تپد

 7. انتقاد کی روش به شیوه برگزاری مسابقات جام جهانی؛ همه چیز به سود اروپایی‌هاست!

 8. توئیت ناشیانه وزیر خارجه آمریکا درباره ایران جنجالی شد+عکس

 9. کدام بازیکن ایران مامور مهار کریس رونالدو خواهد بود؟

 10. پیروزی دراماتیک سوئیسی‌ها مقابل صرب‌ها  

 11. مصدومیت حاج صفی ؛ دردسر جدید کی روش

 12. نیویورک‌تایمز: سفیر امارات، ۳ ماه قبل از تصمیم ترامپ، از عزل تیلرسون خبر داشت

 13. روسیه و ایران بر ادامه همکاری‌ در برابر تحریم‌های «غیرقانونی» آمریکا تاکید کردند

 14. گروه Eپیروزی سوئیس در دقایق پایانی مقابل صربستان/ ساعت سوئیسی خواب نماند!

 15. مقام ارشد آمریکایی:آژانس اتمی از حکم روشنی برای بازرسی از مراکز نظامی ایران برخوردار نیست

 16. پیروزی نیجریه مقابل مردان ایسلندی؛ سجده شکر ستاره بازی  

 17. خلاصه بازی ایسلند - نیجریه  

 18. زنگنه: بعید است خریداران نفت ایران از تحریم‌های آمریکا معاف شوند

 19. بازهم اشک مسی درآمد!  

 20. توصیه‌های اخلاقی رهبرانقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس  

 21. جان بولتون برای دیدار با لاوروف به روسیه می‌رود

 22. برای خرید پژو ۴۰۵ چقدر باید هزینه کرد؟ +جدول

 23. انصاری فرد: باور کنید ایران به دور دوم صعود می‌کند

 24. گشت و گذار ملی‌پوشان در مسکو/ تیم ملی فردا عازم سارانسک می‌شود  

 25. خلاصه دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و کره‌جنوبی  

پربحث‌های دیروز

 1. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

 2. احمد توکلی در پاسخ به درخواست یک روزنامه‌نگار: دیده‌بان شفافیت و عدالت به همه ایرانیان ضدفساد تعلق دارد/ اگر اسنادی در مورد بدهی میلیاردی ایران مال به دست آید، پیگیری می‌کنیم

 3. کی‌روش: راه مهار رونالدو را نمی‌گویم/ فیلمنامه ایران - پرتغال را اسکورسیزی هم نمی‌توانست اینگونه برایم بنویسد

 4. واردات 424 خودوری قاچاق از بندرعباس/ مگر می‌شود هزاران دستگاه خودرو با قیمت بالا وارد شود، اما شبکه ای در کار نباشد؟/ تشریح آخرین وضعیت پرونده ایرانشهر و حقوق‌های نجومی

 5. ملکی: وزیر صمت قول داد 31 روزه حباب قیمت خودرو بترکد

 6. واعظی: مقصران موسسات مالی نباید آزادانه بگردند

 7. قیمت دلار و نرخ ارز امروز ۱ تیر ۹۷ +جدول

 8. در جلسه اوپک چه گذشت/زنگنه پس از ترک جلسه اوپک به نشانه اعتراض: فکر نمی‌کنم به توافق برسیم

 9. بررسی افزایش مجدد دستمزد کارگران در شورای عالی کار

 10. نظر استاندار تهران درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 11. بررسی پشت پرده واردات غیرقانونی ۶ هزار دستگاه خودرو

 12. منبع نمودار ضد ایرانی پمپئو درد سر ساز شد

 13. توییت زائری درباره حضور خانواده ها در استادیوم  

 14. شینزو آبه پس از ۴۰ سال به ایران سفر می کند

 15. احتمالات محدود صعود تیم ملی ایران/ پیروزی خودمان و شکست اسپانیا

 16. خواص جادویی و شگفت انگیز این میوه گرمسیری برای سلامتی

 17. نامجومطلق: می‌توانیم در جام جهانی شگفتی ساز شویم/ مقابل اسپانیا 60 دقیقه مطلقا دفاع کردیم

 18. زن:شوهرم با دوستم رابطه دارد/ مرد:زنم شیشه ای است و توهم دارد

 19. خون ایرانیان؛ از سالم‌ترین خون‌های اهدایی در جهان

 20. ترامپ: خلع سلاح کامل هسته ای در کره شمالی آغاز شده است!

 21. درخواست دو قانوگذار ارشد آمریکایی برای قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF

 22. بازدید سردار سلیمانی از پروژه ترفیع گنبد حرم امام حسین (ع) +عکس

 23. بازهم اشک مسی درآمد!  

 24. توصیه‌های اخلاقی رهبرانقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس  

 25. جان بولتون برای دیدار با لاوروف به روسیه می‌رود

پربحث‌های هفته

 1. چند نکته با افرادی که در دام ترامپ گرفتار شده‌اند

 2. توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پیرامون ویلای لواسان+سند

 3. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 4. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

 5. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 6. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 7. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 8. قرار بود حکومت‌مان، رنگ و بوی علی را داشته باشد  

 9. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 10. نهاوندیان: مردم باید از آرامش و امنیت اقتصادی خودشان حراست کنند/نیاز به تصمیم گیری‌های قوی داریم و با صبوری مشکلات حل می‌شود/اگر علت گرانی کالایی مشخص نیست، نباید آن را بخریم

 11. آزمون: اگر ناراضی هستند، بعد از جام جهانی دیگر برای تیم ملی بازی نمی‌کنم

 12. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 13. فیروزآبادی ویلای لواسان را تحویل داد

 14. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 15. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 16. اسپانیا به سختی برد/ یوزها جانانه جنگیدند/ویدئو چک گل ایران به ماتادورها مردود اعلام کرد/امیدها به بازی پرتغال زنده است

 17. محمد ثلاث قصاص شد

 18. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 19. سیف:کاهش تورم در ۴۰ سال اخیر بی‎سابقه است/ احتمال توقف پرداخت ازر به کالاهای غیرضرور

 20. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 21. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 22. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 23. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 24. ماجرای پرحاشیه ویلای لواسان سرلشکر فیروزآبادی

 25. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. حرفهای دختر17ساله ماهشهری که جسد پسر خردسال را آتش زد

  2. جنایت فجیع زنی علیه شوهرش در مرکز تهران

  3. محاکمه قاتل سریالی زنان گیلانی

  4. جنایت به ‌دنبال عشق ممنوع

  5. رازی که ۱۴ سال بعد از قتل برملا شد

  6. قتل کودک 2.5 ساله به دست مادرش در مشهد

  7. شهادت دو مرزبان ایرانی لحظه دیدار فوتبال ایران و اسپانیا

  8. وقوع حریق گسترده در یک پاساژ خیابان امیرکبیر/ سه آتش‌نشان مصدوم شدند

  9. دستگیری سارق بیهوش‌کن +عکس

  10. زن:شوهرم با دوستم رابطه دارد/ مرد:زنم شیشه ای است و توهم دارد

  11. ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به جنوب هراز

  12. دستگیری عامل اصلی ربایش دختران در ایرانشهر

  13. چالش جدید بازپرس پرونده بابک زنجانی

  14. سپاه برای جست‌وجوی مفقودان سیل گیلان وارد عمل شد  

  15. دستگیری عامل اصلی شهادت ۳۶ مامور ناجا در حادثه گورناک پس از ۱۹ سال

  16. پزشک تبریزی به دو بار قصاص محکوم شد

  17. دستگیری یک متهم دیگر در رابطه با پرونده ایرانشهر

  18. اعتراف ۳ برادر به قتل خواهرشان

  19. دانش‌آموز دبستانی خود را حلق‌آویز کرد

  20. مرگ مشکوک زنی که با مردگلفروش رابطه داشت/ نغهمیدم چرا مرد

  21. متهم: به قصد انتقام پیرمرد را کتک زدم اما قتل نکردم

  22. تاکید معاون پارلمانی رئیس‌جمهور بر پیگیری موضوع «ربایش دختران» در ایرانشهر

  23. حکم قصاص قاتل «سلاله» صادر شد

  24. خودکشی زن جوان در ایستگاه مترو شهدا

  25. جسد دختربچه غرق شده در رودخانه کرج هنوز پیدا نشده است

  آخرین عناوین