نیسان

اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

گروه سیاسی الف،   3960628266 ۵۷ نظر، ۵ در صف انتشار و ۸۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

«دونالد ترامپ» روز سه‌شنبه برای اولین بار به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی کرد.

ترامپ در آغاز سخنرانی خود به دستاوردهای اقتصادی دولتش اشاره کرد. وی گفت ارتش آمریکا به زودی عظیم‌تر از آنچه تا کنون بوده خواهد شد.

رئیس‌جمهور آمریکا با بیان اینکه «ما در زمانی آکنده از نویدها و مخاطرات گردهم آمده‌ایم» گفت: «ما می‌توانیم جهان را به سکوهایی جدید ارتقا دهیم یا اجازه دهیم که آنها در دره ناامیدی سقوط کنند.»

وی در ادامه تصریح کرد: «رژیم‌های سرکش و خودکامه که نمایندگان آن‌ها در این مجمع حضور دارند، تلاش می‌کنند ارزش‌های ما را با خطرناک‌ترین تسلیحات، به چالش بکشند.»

ترامپ گفت: «در آمریکا ما به دنبال تحمیل روش زندگی خودمان به هیچ کس نیستیم، بلکه می‌خواهیم کاری کنیم که [آن روش} برای همگان به عنوان یک الگو بدرخشد.»

رئیس‌جمهور آمریکا گفت که او همانند آنچه بایستی برای سران سایر کشورها روال باشد، به دنبال آن است که کشور خودش را در اولویت قرار دهد.

ترامپ تصریح کرد تا زمانی که در کاخ سفید به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا حضور دارد به دنبال پیشبرد منافع کشور خودش خواهد بود.

رئیس‌جمهور آمریکا گفت که کشورهای دارای حاکمیت مستقل می‌توانند در کنار یکدیگر همزیستی داشته باشند و سرنوشت خودشان را کنترل کنند.

ترامپ گفت: «ما بیش از این نمی‌توانیم اجازه دهیم از ما بهره‌کشی شود یا وارد توافق‌هایی شویم که آمریکا حاصلی از آنها به دست نمی‌آورد.»

وی سپس به مسائل کره شمالی اشاره کرد و با توصیف این کشور به عنوان «رژیمی واپس‌گرا» که احترامی برای حقوق ملت‌های دیگر قائل نیست، گفت که برنامه موشکی و هسته‌ای این کشور تمام دنیا را تهدید می‌کند.

هیچ کس به ملت خودش جز رژیم منحوس کره شمالی به ملت خود بی احترامی نکرده است.

دیدیم چگونه این رژیم با شهروندانش برخورد می کند. رفتار این رژیم را با برادر رهبر کره شمالی دیدیم. این رژیم دختر 13 ساله را ربود و برای معلم زبان به پیونگ یانگ برد.

سیاست های این کشور با آزمایش موشک بالستیک دنیا را به چالش جدید روبرو کرده است.

بعضی کشورها با این رژیم ها معامله می کنند و سلاح می فروشند.

مرد موشکی کره شمالی در یک عملیات انتحاری وارد شده است. وقتش رسیده تا کره شمالی بفهمد که هسته ای شدنش تنها آینده پیش روی این کشور نیست

وی سپس با تکرار ادعاها از ایران به عنوان «دیکتاتوی پنهان‌شده در پشت ماسک دموکراسی» یاد کرد. 

ترامپ گفت: «وقت آن فرا رسیده که ملل دنیا با یک رژیم خطرناک دیگر هم مقابله کنند؛ رژیم دیگری که آشکارا از کشتار جمعی سخن می‌گوید، وعده مرگ آمریکا و نابودی اسرائیل می‌دهد. حکومت ایران، یک دیکتاتوری فاسد را پشت نقابی از دموکراسی دروغین پنهان کرده است.»

وی اضافه کرد: «حکومت ایران، یک کشور ثروتمند و صاحب یک تاریخ و فرهنگ غنی را به یک کشور سرکش و ضعیف از لحاظ اقتصادی تبدیل کرده که صادرات اصلی‌اش خشونت، خونریزی و هرج و مرج است.»

ترامپ گفت: «رنج‌دیده‌ترین قربانیان سران ایران، در واقع مردم خود این کشور هستند. حکومت ایران به جای استفاده از منابعش برای ارتقا زندگی مردم، سودهای ناشی از فروش نفت را صرف تأمین مالی حزب‌الله و سایر تروریست‌هایی می‌کند که مسلمانان بی‌گناه را می‌کشند و به همسایگان صلح‌جوی عرب و اسرائیلی‌شان حمله می‌کنند.»

وقتش رسیده کشورها با کشور دیگری مقابله کنند؛ ایران. تنها صادرات این کشور خشونت است. پولها را روانه حماس و حزب الله می کند تا حمله به کشورهای عرب کند.

ما نمی توانیم اجازه دهیم ایران به این رویه خود ادامه دهد.

توافق هسته ای با ایران بدترین توافق یک طرفه بود که ایران امضا کرده است. توافق هسته ای مایع شرمندگی آمریکا است و فصل آخر نیست.

دولت ایران باید به حمایتش از تروریسم را متوقف کند و به حقوق مردمش احترام گذارد. مردم ایران به دنبال تغییر هستند.

ما به قراردادی که به عنوان پوششی برای ساخت بمب اتمی استفاده شود پایبند نخواهیم بود

 

وی اضافه کرد: «این ثروت که در حقیقت متعلق به مردم ایران است، همچنین برای حمایت از بشار اسد، شعله‌ور کردن آتش جنگ داخلی یمن و تضعیف صلح در سراسر خاورمیانه صرف می‌شود.»

ترامپ گفت: «نمی‌توانیم اجازه بدهیم این حکومت قاتل در حین ساخت موشک‌های خطرناک، به این فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده ادامه دهد.»

وی سپس به موضوع توافق هسته‌‌ای ایران و گروه 1+5 (برجام) پرداخت و گفت: «و اگر توافقی در انتها پوششی برای ساخت یک برنامه هسته‌ای [برای ایران] فراهم آورد، ما نمی‌توانیم به آن پایبند بمانیم.»

ترامپ گفت: «توافق هسته‌تای ایران یکی از بدترین و یک‌سویه‌ترین توافقاتی است که ایالات متحده تا کنون وارد آن شده است. به کلام صادقانه، این توافق مایه شرمساری برای ایالات متحده است.»

وی اضافه کرد: «وقت آن است که تمام جهان همراه شده و از ایران بخواهند به تعقیب مسیر مرگ و نابودی پایان دهد.»

ترامپ گفت: «وقت آن است که این حکومت، تمامی آمریکایی‌ها و شهروندان سایر کشورهایی که ناعادلانه بازداشت شده‌اند را آزاد کند. و فراتر از همه اینکه حکومت ایران بایستی حمایت از تروریست‌ها را متوقف کرده و خدمت‌رسانی به مردم کشور خودش و احترام به حق حاکمیت همسایگانش را آغاز کند.» 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۵۵۲۷۱۹:۲۳:۱۵ ۱۳۹۶/۶/۲۸
پدرسوخته تو اگر دلت واسه مردم ایران می سوخت،‌اون قانون مزخرف ویزا رو برقرار نمی کردی که مردمی که واسشون دل می سوزونی گرفتار بشن طرفدار نفروختن هواپیما نبودی لعنت به تو ترامپ
مهدي۱۰۵۵۴۴۱۹:۴۴:۰۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
كسي با نظرت موافق نيست
محمد۱۰۵۵۷۷۲۰:۰۴:۵۵ ۱۳۹۶/۶/۲۸
من موافقم.. ولی با حرفای ترامپ کاملا مخالفم. اینکه ترامپ سعی داره برای منافع خودش مردم و حکومت ایران رو مقابل هم قرار بده به هیچ وجه پذیرفته نیست. حتی اگه اونها درست باشن، دلیلی نداره دلسوزی ایشون برای خودمون رو باور کنیم.
ناشناس۱۰۶۱۷۸۱۵:۴۶:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۹
ترجمه صدا وسیما هم زمان با سخنان ترامپ خیلی جالب بود ! یاد زمان پخش ترجمه مستقیم سخنان مرسی افتادم ! بی خود نیست کسی به اخبار صدا و سیما اطمینان ندارد !
ممدخان۱۰۶۴۳۸۰۱:۱۰:۱۴ ۱۳۹۶/۶/۳۰
سخنان ترامپ بیش از اینکه اقتدار امریکا را به رخ بکشاند موجبات حماقت و استهئزا دولتمردان آن کشور را فراهم کرد
آینده نگر۱۰۵۵۵۰۱۹:۵۱:۳۱ ۱۳۹۶/۶/۲۸
شمارش معکوس برای کره شمالی
ناشناس۱۰۶۲۷۲۱۸:۱۱:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۹
کره شمالی الگوی بدی است و بدتر از آن نوکری کدخدای داعش پرور است.
ناشناس۱۰۵۵۵۴۱۹:۵۳:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اباما کجایی ؟
حمید رضا مکوندی۱۰۵۵۸۲۲۰:۱۲:۲۷ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اوباما ؛ عقب افتاده ترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا
ناشناس۱۰۶۱۰۶۱۴:۳۳:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۹
و احتمالا از نظر شما ترامپ و بوش هم پیشرو ترین ها هستند!!!!
یوسف۱۰۷۳۰۷۰۸:۰۵:۲۸ ۱۳۹۶/۷/۱
ترامپ بهترین رئیس جمهور تاریخ آمریکاست چون چهره اصلی آمریکا رو به دنیا نشون میده
ناشناس۱۰۶۴۱۵۲۳:۳۶:۴۲ ۱۳۹۶/۶/۲۹
حتماً رفته کتاب بنویسه :)
ناشناس۱۰۵۵۵۵۱۹:۵۴:۰۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
دنیا بر روی $ میچرخد
نا امید۱۰۵۵۵۶۱۹:۵۴:۴۴ ۱۳۹۶/۶/۲۸
روحانی هم صحبت کرد !!!!!!!!! :-(
ذره بین۱۰۵۵۸۱۲۰:۱۱:۲۲ ۱۳۹۶/۶/۲۸
بنده به سخنرانی روحانی نمره - 3 - از 20 میدهم سازمان ملل که تلویزیون نیست داخل کشور نیست توش از عملکرد خوب !!!!! اقتصادیت تعریف کنی !!!!
فرانک۱۰۵۵۸۷۲۰:۱۵:۲۷ ۱۳۹۶/۶/۲۸
نمیشه روحانی درخواست صحبت کردن دوباره بکنه ؟
ناشناس۱۰۵۵۵۷۱۹:۵۵:۱۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اللهم عاقبه امورنا خیرا
ناشناس۱۰۵۵۵۸۱۹:۵۵:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۸
قدرت به قدری شیرین هست که تشنگان آن حاضرند به خاطر منافع خود هر کس(حتی ناموس خود) را در این راه قربانی کنند.به قدری این مرد نابخرد عاشق قدرت هست که تمام واقعیت (کشتار مردم سوریه، حمایت از داعش، القاعده ، طالبان و هزاران جنایت کثیف دیگر ) را وارونه جلوه دهد تنها به خاطر منافع شخصی خود و این مایه تأسف فراوان است.
ناشناس۱۰۵۵۶۰۱۹:۵۶:۳۴ ۱۳۹۶/۶/۲۸
روحانیکجاییدقیقاکجایی ؟
ناشناس۱۰۵۵۶۱۱۹:۵۶:۵۸ ۱۳۹۶/۶/۲۸
قابل توجه روحانی
ناشناس۱۰۵۵۸۹۲۰:۱۶:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۸
کدخدات قات زده برادر
ناشناس۱۰۵۶۷۵۲۲:۵۷:۱۴ ۱۳۹۶/۶/۲۸
مشکل اساسی همین است که دولتمردان ما این شجاعت را ندارند که بگویند آمریکا با نقض برجام عملاً از آن خارج شده است. طبیعی است که در مقابل این موضع منفعلانه، آمریکایی‌ها جسارت بیشتری می‌کنند.
ناشناس۱۰۶۹۰۱۲۲:۵۶:۵۹ ۱۳۹۶/۶/۳۰
کاملا درسسسسسسسسسسته
ناشناس۱۰۵۶۷۷۲۲:۵۸:۰۲ ۱۳۹۶/۶/۲۸
دولتمردان کره شمالی برخلاف دولتمردان ما راه عدم سازش با آمریکا را در موضوع هسته‌ای در پیش گرفته‌اند و اکنون زور آمریکا به این کشور نمی‌رسد و تمام اقدام آمریکایی‌ها علیه کره شمالی به صدور یک بیانیه خلاصه شده است.
ناشناس۱۰۵۶۸۰۲۲:۵۹:۰۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
آمریکا حتی هواپیماهای کاغذی برجام را آتش زد. چرا دولتمردان ما نمی‌خواهند بپذیرند که برجام آنان خسارت محض است. تاکنون سود برجام برای غربی‌ها و خسارت آن برای مردم ایران بوده است.
جسمانی ولنجک نشین۱۰۵۵۶۳۱۹:۵۷:۳۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
سیب و گلابی های برجام داره میرسه !
ناشناس۱۰۵۵۶۵۱۹:۵۸:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
هر روز یک گشایش با برجام
majid r۱۰۵۶۲۱۲۰:۵۸:۰۰ ۱۳۹۶/۶/۲۸
عصبانیت ترامپ نشان می دهد که برجام بهترین توافق تاریخ ایران بوده است.
ایرانی۱۰۵۸۰۵۰۷:۰۳:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۹
نه عزیز نشون میده اونا تمام استفاده خود رو از برجام کردن و دیگه نیازی بهش ندارن با کلاه گشادی که پنج ساله با این توافق سر ما گذاشتن.حالا در پی ایجاد اجماع برای زدن زیر میز هستن.فقط قبلش به استاد ظریف بگید خودکارشون رو بردارن برای مذاکرات بعدی لازمه آخه تنها اسلحه ایشون همون بود
ناشناس۱۰۵۷۴۷۰۰:۳۷:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۹
دوستان تحریمها کاغذ پاره و فاقد ارزشه اهمیت ندهید و در برابر دشمن واداده نباشید
Ali۱۰۵۵۶۶۱۹:۵۹:۰۲ ۱۳۹۶/۶/۲۸
سیاست نخ نما شده ما فقط بفکر مردم ایران هستیم و ما با حکومت مشکل داریم و نه با مردم و از این قبیل شو ها. مردم دیدند چطور با کودتا دموکراسی را در ایران نابود کردید و پهلوی را باز گرداندید. مردم دیدند چطور عراق را تا دندان در جنگ مسلح کردید و هرجا هم که کم آوردند خودتان عملا وارد جنگ با ما شدید. مردم هنوز یادشون نرفته هواپیمای مسافربری که در خلیج فارس انداختید. مردم هنوز فراموش نکردند با ما دست دادید و قرارداد امضا کردید و از پشت جرزنی کردید و دوباره تحریم و دوباره مذاکره مذاکره راه انداختید. البته یک حرفت راست بود و اون اینکه ایران ثروت منده و شما بشدت برای ایران و مردمش کیسه دوختید.
محمد۱۰۵۵۷۰۱۹:۵۹:۵۵ ۱۳۹۶/۶/۲۸
کسی که دشمنی آمریکا با ایران رو فقط تو مقیاس نفروختن هواپیما و ویزا ندادن میبینه فقط میشه به حالش تاسف خورد!
محمد حسنی۱۰۵۵۷۴۲۰:۰۳:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۸
روحانی تحویل بگیر
ناشناس۱۰۵۶۱۲۲۰:۴۳:۳۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
قابل توجه حسن و اسحاق و صفدر و فریدون و .....
jناشناس۱۰۵۹۹۵۱۱:۲۷:۵۳ ۱۳۹۶/۶/۲۹
قابل توجه مخالفین برجام
ناشناس۱۰۵۵۷۶۲۰:۰۳:۵۴ ۱۳۹۶/۶/۲۸
حالا فکر میکنی روحانی در پاسخ چی میگه؟ میگه برجام باعث صلح و ثبات شد و ...... دریغ از واکنش دندان شکن
رامین۱۰۵۵۷۹۲۰:۰۵:۵۰ ۱۳۹۶/۶/۲۸
سخت و جدی
على۱۰۵۵۹۵۲۰:۲۰:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اين مردك ليچار گو سازمان ملل را به لجن كشيده و رسما تمام دنيا را تهديد ميكند.
ناشناس۱۰۵۵۹۹۲۰:۳۰:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
این حرفها حرفهای ترامپ نیست حرفهای کلینتون بوش اوباما و هیات حاکمه امریکاست که همواره علیه ایران زده شده . مهم پاسخ دندان شکن ایران و رییس جمهور به این حرفهای بی ادبانه است
majid r۱۰۵۶۲۵۲۱:۰۰:۴۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
ترامپ از برجام عصبانیست دلواپسان نتیجه می گیرند که برجام.......!!!!!؟؟؟!!!!!
حمید۱۰۵۶۳۰۲۱:۱۵:۵۷ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اوناییکه دنبال آمریکا بودن تحویل بگیرن
ناشناس۱۰۵۶۴۱۲۱:۳۴:۴۲ ۱۳۹۶/۶/۲۸
مرتیکه هذیان گو به سیم آخر زده کی باید نقاب استکبار را بیرون بزند؟
ناشناس۱۰۵۷۹۹۰۶:۴۲:۵۰ ۱۳۹۶/۶/۲۹
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند باید رییس جمهور یک جواب محکم و در خور شان ملت ایران در سازمان ملل از خود بگوید.
شیرازی۱۰۵۸۰۱۰۶:۵۳:۵۲ ۱۳۹۶/۶/۲۹
روحانی سیاست خارجی را با سیاست داخلی ظاهرا اشتباه گرفته و فکر میکنه میتونه کار خودش رو بکنه
محسن۱۰۵۸۰۳۰۶:۵۸:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۹
برجام حرکتی هنرمندانه از تیم دیپلماسی کشور بود که علیرغم گذشت چند سال از آن ، دست و پای آمریکا را بسته است ؛ علت عصبانیت آمریکا و اسرائیل هم همین است
ناشناس۱۰۶۱۴۲۱۵:۰۹:۱۷ ۱۳۹۶/۶/۲۹
واقعا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میشه بگی کدوم دست و کدوم پای امریکا رو دقیقا بسته؟؟ فعلا که تاسیسات هسته ای ایران رو بسته اونم به مدت ربع قرن. چنان بستنی که با وجود تهدیدها و تحریم های جدید امریکا اقای پرزیدنت روحانی جرات اعتراض به لجن پرانی امریکا رو هم نداره.
ناشناس۱۰۶۸۳۰۱۹:۵۲:۰۸ ۱۳۹۶/۶/۳۰
نخیر عزیز برجام دست و بای ما رو بسته نه امریکا اونها که هر روز یه تحریم جدید تصویب میکنن ما چیکار کردیم هیچی
بچه های دشتلو تیم ستاره سرخ۱۰۷۲۴۴۲۳:۴۸:۳۵ ۱۳۹۶/۶/۳۱
ترامپ غلط های اضافی می کند او روانیست
ناشناس۱۰۶۲۷۰۱۸:۱۰:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۹
آخر دنیا- آخر تمدن- آخر ادب مرگ بر آمریکا حامی درجه یک داعش و گسترش دهنده خشونت
ناشناس۱۰۶۲۹۷۱۸:۵۶:۲۳ ۱۳۹۶/۶/۲۹
صدا و سیمای ملی و ترجمه دروغ !!
ناشناس۱۰۶۵۴۳۱۰:۳۶:۳۶ ۱۳۹۶/۶/۳۰
ترجمه دروغ نبود مجری ایرانی اراجیف ترامپ رو که علیه کشورش بود رو ترجمه نکرد و اجازه داد این اراجیف از زبان نحس ترامپ پخش بشه و کارش قشنگ بود اگه شما مسئول ترجمه نظرات ترامپ درباره عزیزترین اعضای خانواده ات باشی و طرف توهین کنه به اون فرد شما ترجمه می کنی؟؟!!!!!!!!!!!!!
اریا۱۰۶۳۷۸۲۱:۵۲:۳۳ ۱۳۹۶/۶/۲۹
خوشم میاد ترامپ هر روز داره خودش و کشورش را به لجن میکشه... خاک تو سرت کنن با این سیاست هات... .
سوده۱۰۶۷۶۴۱۶:۳۲:۳۰ ۱۳۹۶/۶/۳۰
آقای عالیجناب ترامپ !!!ملت ایران همچون دوره ها قبل با همان خروش با همان صلابت فریاد میزند از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر ....
شیدا۱۰۶۸۹۹۲۲:۵۵:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۳۰
لعنت بر ترامپ،یادمون نرفته توهشت سال جنگ چطور بمب وموشکهای دوربرد به صدام میدادید برای استفاده علیه مردم ایران،یادمون نرفته هواپیمای مسافربریمونو زدید و جایزه هم به مسببش دادید،لعنت بر همتون،جالبه،از کی ترامپ دلسوز عربها شده برای سرکیسه کردنشون
ناشناس۱۰۶۹۴۳۲۳:۵۹:۱۱ ۱۳۹۶/۶/۳۰
به مردم ایران بی احترامی نکرد؟کرد!
ابراهیم۱۰۷۰۹۹۱۴:۳۲:۲۰ ۱۳۹۶/۶/۳۱
ما با این حرفهای سگ زرد که برادر شغال است اهمیتی نمیدهیم .حالا بزرگتین جکر دنیا همین ترامپ شده که سازمان ملل رو با سیرک اشتباه گرفته .واقعا تو داری به مشکلات اقتصادی مردم ایران فکرمیکنی وقصه میخوری.خر خودتی.اگه تو ادمی به فکر اون کسایی باش که به وسیله داعش به بدترین وجه ممکن جون خودشونو از دست دادند.
شهروز۱۰۷۲۶۳۰۱:۱۹:۲۰ ۱۳۹۶/۷/۱
از آدم مست و خانم باز فقط همین برمیاد ترامپ برو دنبال کاسبیت تو رو چی به سیاست

پربحث‌های امروز

 1. سه دغدغه اصلی کسب‌وکار

 2. ۱۲ مصدوم در سانحه واژگونی وانت در بندرعباس

 3. اگر مفصل هایتان ورم دارد، این خوراکی ها را اصلا نخورید

 4. نماینده مجلس: لغو عضویت یک زرتشتی در شورای شهر؛ مایه وهن اسلام و تشیع است

 5. عباس عراقچی وارد مسکو شد/ دیدار با همتای روس درباره برجام

 6. حداد عادل: راه دراز و سختی در پیش داریم

 7. رهبر کاتالونیا اسپانیا را تهدید کرد

 8. راه حل واگذاری سرخابی‌ها چیست؟

 9. ظهور "ابر انسان‌ها" طی 20 سال آینده

 10. وزیر کشور عراق: بغداد هیچ دشمنی با اربیل ندارد / گفتگو با رهبران کرد ادامه دارد

 11. پرسپولیسی ها باید بازی با الهلال را فراموش کنند

 12. دروغ‌پردازی و جوسازی‌ رسانه‌های بارزانی درباره حوادث کرکوک

 13. پیام اینستاگرامی بیرانوند به هواداران پرسپولیس+عکس

 14. ۴۰ کشته بر اثر حمله انتحاری در قندهار افغانستان

 15. جزئیات قرارداد ۲.۵ میلیارد یورویی ایران و نروژ

 16. سقوط کرکوک، پایان رویای بارزانی و احتمال تقسیم اقلیم کردستان عراق

 17. واکنش مسی بعد از پیروزی برابر المپیاکوس

 18. بارسا 3-1 المپیاکوس؛ برد راحت در شب اخراج پیکه

 19. یک هفته ای خونه بخر!

 20. محور چالوس فردا یک‌طرفه می‌شود

 21. وزیر خارجه اقلیم کردستان: قصد نداریم با عراق بجنگیم

 22. عضویت نماینده زرتشتی شورای یزد در گروی رفع ابهام از یک تبصره قانون شوراها

 23. دستگیری گروگانگیران طی یک عملیات ضربتی در هرمزگان

 24. بخشش قاتل پای چوبه دار به شرط حفظ سه جزء از قرآن

 25. ما آماده‌ی هر گونه خدمت‌رسانی شهری به مردم هرات هستیم!

پربحث‌های دیروز

 1. نقدی بر نظریه ترامپ بد، اوبامای خوب

 2. اگر طرف مقابل برجام را پاره کرد ما آن را ریزریز می‌کنیم / از اروپایی‌ها قبول نمی‌کنیم که با حرف زور آمریکا هم‌آواز شوند

 3. این نفت لعنتی

 4. واقعیت ها و فریب ها در بازی هسته ای ایران و آمریکا/ چرا عصبانیت این روزهای دولت ترامپ از برجام طبیعی است؟

 5. معطل ماندن مطالبه 21 ساله رهبری و سنگ‌اندازی‌های ناتمام وزارت نیرو

 6. مطهری: به آمر اصلی حمله شیراز رضایت می‌دهم

 7. ممنوع‌التصویری نجفی شایعه بود

 8. واکنش دادستان‌کل به شایعه اعدام قریب‌الوقوع بابک زنجانی: چرا شایعه؟

 9. اظهارات نماینده عربستان علیه ایران در نشست شورای امنیت

 10. نماینده مجلس: وزیر کار احتمالا تا قبل از پایان سال اول دولت استیضاح می‌شود

 11. هشدار درباره جنگ داخلی در منطقه کردستان عراق

 12. ۱۱ کشته و زخمی در برخورد خودرو با جمعیت در اوکراین

 13. ۸ کشور اروپایی از رژیم صهیونیستی طلب غرامت کردند

 14. رحیم‌صفوی: ایران به‌دنبال صلح و امنیت پایدار در منطقه است

 15. هدف جهانگیری از سفر به ترکیه چیست؟

 16. روایت بازیگر زن از تجاوز جنسی در ۱۶ سالگی

 17. ژنرال آمریکایی: با رفتارهای مخرب ایران مقابله می‌کنیم

 18. رقیب جدی حمید درخشان مشخص شد!

 19. برانکو: برخی‌ها هوادار بعضی از بازیکنان خاص هستند؛ چرا یقه ربیع‌خواه و بیرانوند را می‌گیرید؟

 20. تشکر هادی العامری از مواضع پیشمرگه در عقب‎‏نشینی از کرکوک

 21. تکذیب حذف واژه فارس از سایت بانک صادرات در امارات

 22. توقف دیوارکشی اطراف ساختمان مجلس

 23. پسر شفر برای آنالیزوری استقلال وارد تهران شد!

 24. انکار هولوکاست پیرزن ۸۸ ساله را راهی زندان کرد

 25. شفر چه زمانى روى نام استقلالى ها خط قرمز مى کشد؟

پربحث‌های هفته

 1. حکایت استخدام یک ژن خوب در وزارت نفت/ زنگنه: دختر نماینده مجلس صلاحیت داشت، استخدام شد

 2. اخراج آقای دوربینی توسط قرائتی/ آقا پاشو برو بیرون، صدبار تو دوربین دیدن ات!   

 3. فتاح خطاب به روحانی: یارانه‌‌ها را قطع کنید من فحش‌ها را می‌پذیرم/ بگویید هرکس نیازمند است برود کمیته امداد/ داعشی‌ها را شبانه جزغاله می‌کنید؛ نمی‌توانید جلوی قاچاق در روز روشن را بگیرید؟

 4. واکنش بهارستان به خبر دیروز احمد توکلی/ احضار وزیر نفت به مجلس به علت کشیدن خط لوله گاز تا ویلای طیب نیا

 5. ترامپ: برجام را تایید نمی‌کنیم و نخواهیم کرد، اما کنگره باید نواقص توافق را برطرف کند/ اگر کنگره به نتیجه نرسد برجام تمام می‌شود/ تحریم‌های شدید علیه کل سپاه پاسداران

 6. واکنش ها به عذر خواهی آقای قرائتی

 7. عذر خواهی حجت‌الاسلام قرائتی از آقای دوربینی/ همه ما ممکن است اشتباه کنیم

 8. روحانی: سخنرانی ترامپ بیشتر فحاشی بود/ چطور یک رئیس‌جمهور اسم خلیج تاریخی فارس را یاد نگرفته/ ظاهرا نمی‌داند برجام سند دوجانبه نیست که هر گونه بخواهد رفتار کند/ برای اولین بار در تاریخ، کشورهای بزرگ جهان در برابر امریکا ایستادند

 9. ترامپ: برجام جزو ناشیانه‌ترین توافق‌هایی است که دیده‌ام/ می‌دانید ۱.۷ میلیارد دلار چند هواپیما پر از پول می‌شود؟

 10. توضیحات جنجالی هاجر چنارانی از درگیری با معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی  

 11. از برکات مذاکره؛ دور جدید شعار مرگ بر آمریکا

 12. موضع مشترک اروپا و آمریکا علیه ایران/ دلخوشی به اروپای منهای ترامپ رنگ باخت

 13. روایتی از برخورد خانم نماینده با معاون استاندار خراسان رضوی

 14. تصمیم ترامپ درباره برجام جمعه اعلام خواهد شد/ اعلام «پای‌بندی ایران به برجام در سطح فنی» و «عدم پایبندی به روح برجام»

 15. مشکل واقعی ما ترامپ نیست، خودمانیم

 16. واکنش کیهان پس از اظهارات ضد ایرانی ترامپ و پاسخ روحانی به او  

 17. قتل هولناک پسر 2 ساله رشتی به دست دوست مادرش!

 18. دونالد ترامپ: ایرانی‌ها مذاکره‌کنندگان بزرگی هستند/ پایان کامل «برجام» یک احتمال واقعی و قوی است

 19. ترامپ علیه ایران، دنیا علیه ترامپ

 20. پاسخی روشن و کاملا حقوقی به اظهارات عجیب وزیر اطلاعات؛ قانون چه می‌گوید؟

 21. رونمایی از شاهکار دیگر شهرداری رشت و ادامه توجیهات عجیب/ نامه تشویقی را مسئول دفتر امضا کرده است!

 22. طیب نیا مطالب مطرح شده درباره موضوع باغچه سولقان را به شدت تکذیب کرد

 23. انتشار نامه منتشرنشده روحانی به اوباما در سال 2016: رویکرد برد - برد می تواند الگوی مناسبی برای حل اختلافات باشد

 24. گزينه هاي پيش روي کنگره بعد از تصميم جنجالي ترامپ درباره برجام

 25. چرا برنامه ریزی در ایران ناکارآمد است؟!/ سازمان یا وزارتخانه؛ مشکل چیست؟

پربحث‌های اخیر

 1. عباس عراقچی وارد مسکو شد/ دیدار با همتای روس درباره برجام

 2. حداد عادل: راه دراز و سختی در پیش داریم

 3. ماجرای استعفای مهدوی‌کنی از نخست‌وزیری/ گفتم 2 آخوند رئیس شوند مردم می‌گویند همه چیز را قبضه کرده‌اند

 4. نیویورکر: جدی‌ترین مخالفان ایران حامی برجام هستند

 5. ترامپ به پایبندی ایران به چارچوب فنی برجام اعتراف کرد/ عکس

 6. گزافه‌گویی نیکی‌هیلی درباره برنامه موشکی ایران / عکس

 7. در مهلت 60 روزه کنگره برای برجام چه اتفاقی می افتد

 8. اظهارات نماینده عربستان علیه ایران در نشست شورای امنیت

 9. نماینده مجلس: وزیر کار احتمالا تا قبل از پایان سال اول دولت استیضاح می‌شود

 10. هشدار درباره جنگ داخلی در منطقه کردستان عراق

 11. ۸ کشور اروپایی از رژیم صهیونیستی طلب غرامت کردند

 12. رحیم‌صفوی: ایران به‌دنبال صلح و امنیت پایدار در منطقه است

 13. هدف جهانگیری از سفر به ترکیه چیست؟

 14. ژنرال آمریکایی: با رفتارهای مخرب ایران مقابله می‌کنیم

 15. تشکر هادی العامری از مواضع پیشمرگه در عقب‎‏نشینی از کرکوک

 16. استقبال سفیر امارات از سخنرانی ترامپ علیه ایران

 17. نماینده انگلیس در شورای امنیت: انگلستان به برجام متعهد است

 18. توضیح رییس شورای شهر در باره یک خبر

 19. موضوع دفاع از حقوق همجنس بازان از دستور کار اتحادیه بین المجالس خارج شد

 20. مرکل کار اردوغان را یکسره کرد!  

 21. ظریف در واکنش به اظهارات نتانیاهو مبنی بر بستن صفحه توئیترش: بیجا کرده  

 22. توقف آموزش نظامی آلمان به نیروهای بارزانی

 23. پاریس: از ایران می‌خواهیم به کاهش تنش در عراق کمک کند

 24. خبر لاریجانی از ارجاع پرونده سپنتا نیکنام به شورای حل اختلاف

 25. ادعای نیکی هیلی: ایران قطعنامه‌های شورای امنیت را نقض می‌کند

پربحث‌های دیروز

 1. اگر طرف مقابل برجام را پاره کرد ما آن را ریزریز می‌کنیم / از اروپایی‌ها قبول نمی‌کنیم که با حرف زور آمریکا هم‌آواز شوند

 2. مطهری: به آمر اصلی حمله شیراز رضایت می‌دهم

 3. اظهارات نماینده عربستان علیه ایران در نشست شورای امنیت

 4. نماینده مجلس: وزیر کار احتمالا تا قبل از پایان سال اول دولت استیضاح می‌شود

 5. هشدار درباره جنگ داخلی در منطقه کردستان عراق

 6. ۸ کشور اروپایی از رژیم صهیونیستی طلب غرامت کردند

 7. رحیم‌صفوی: ایران به‌دنبال صلح و امنیت پایدار در منطقه است

 8. هدف جهانگیری از سفر به ترکیه چیست؟

 9. ژنرال آمریکایی: با رفتارهای مخرب ایران مقابله می‌کنیم

 10. تشکر هادی العامری از مواضع پیشمرگه در عقب‎‏نشینی از کرکوک

 11. استقبال سفیر امارات از سخنرانی ترامپ علیه ایران

 12. نماینده انگلیس در شورای امنیت: انگلستان به برجام متعهد است

 13. توضیح رییس شورای شهر در باره یک خبر

 14. موضوع دفاع از حقوق همجنس بازان از دستور کار اتحادیه بین المجالس خارج شد

 15. مرکل کار اردوغان را یکسره کرد!  

 16. ظریف در واکنش به اظهارات نتانیاهو مبنی بر بستن صفحه توئیترش: بیجا کرده  

 17. توقف آموزش نظامی آلمان به نیروهای بارزانی

 18. پاریس: از ایران می‌خواهیم به کاهش تنش در عراق کمک کند

 19. خبر لاریجانی از ارجاع پرونده سپنتا نیکنام به شورای حل اختلاف

 20. ادعای نیکی هیلی: ایران قطعنامه‌های شورای امنیت را نقض می‌کند

 21. دیدار رئیس سازمان صداوسیما با رئیس جمهور لبنان

 22. «الخلیج»: جهان عرب با جنگ جهانی سوم مواجه است

 23. بیانیه اتحادیه اروپا درباره ساخت و سازهای جدید اسرائیل در کرانه باختری

 24. کنگره منتظر دریافت جزئیات راهبرد جدید ترامپ

 25. معاون اول رئیس جمهوری عازم ترکیه شد

پربحث‌های هفته

 1. فتاح خطاب به روحانی: یارانه‌‌ها را قطع کنید من فحش‌ها را می‌پذیرم/ بگویید هرکس نیازمند است برود کمیته امداد/ داعشی‌ها را شبانه جزغاله می‌کنید؛ نمی‌توانید جلوی قاچاق در روز روشن را بگیرید؟

 2. ترامپ: برجام را تایید نمی‌کنیم و نخواهیم کرد، اما کنگره باید نواقص توافق را برطرف کند/ اگر کنگره به نتیجه نرسد برجام تمام می‌شود/ تحریم‌های شدید علیه کل سپاه پاسداران

 3. روحانی: سخنرانی ترامپ بیشتر فحاشی بود/ چطور یک رئیس‌جمهور اسم خلیج تاریخی فارس را یاد نگرفته/ ظاهرا نمی‌داند برجام سند دوجانبه نیست که هر گونه بخواهد رفتار کند/ برای اولین بار در تاریخ، کشورهای بزرگ جهان در برابر امریکا ایستادند

 4. از برکات مذاکره؛ دور جدید شعار مرگ بر آمریکا

 5. موضع مشترک اروپا و آمریکا علیه ایران/ دلخوشی به اروپای منهای ترامپ رنگ باخت

 6. روایتی از برخورد خانم نماینده با معاون استاندار خراسان رضوی

 7. تصمیم ترامپ درباره برجام جمعه اعلام خواهد شد/ اعلام «پای‌بندی ایران به برجام در سطح فنی» و «عدم پایبندی به روح برجام»

 8. واکنش کیهان پس از اظهارات ضد ایرانی ترامپ و پاسخ روحانی به او  

 9. دونالد ترامپ: ایرانی‌ها مذاکره‌کنندگان بزرگی هستند/ پایان کامل «برجام» یک احتمال واقعی و قوی است

 10. پاسخی روشن و کاملا حقوقی به اظهارات عجیب وزیر اطلاعات؛ قانون چه می‌گوید؟

 11. ترامپ در سخنرانی امروز درباره برجام چه خواهد گفت؟

 12. جلیلی: در دانشگاه‌ها دوره برجام خوانی شروع شود

 13. از قراردادن کودکان 10 ساله در آمار نیروی کار توسط دولت تا لوله کشی انحصاری برای ویلای طیب نیا

 14. یک گپ دوستانه/ بداخلاقی این روزهای ما

 15. ایران یک صدا در برابر ترامپ+عکس

 16. ترامپ با وجود اعتراف به تاریخ غنی ایران؛ خلیج فارس را خلیج ع.ر.ب.ی خواند!

 17. پاسخ حقوقی به اظهارات وزیر اطلاعات در مورد «دری اصفهانی »

 18. آخرین وضعیت محکومان امنیتی/ خروج ۶۲میلیارد تومان توسط دری اصفهانی

 19. ناگفته‌های قاضی علی اکبر حیدری: اعزام به کهریزک دستور من بود/ فیلم فاضل لاریجانی غیرواقعی و ساختگی است

 20. واکنش توییتری ایرانیان به سخنان رئیس جمهور آمریکا/ از یادآوری جنایات آمریکا علیه ایران تا درس تاریخ و جغرافیا به ترامپ

 21. اگر طرف مقابل برجام را پاره کرد ما آن را ریزریز می‌کنیم / از اروپایی‌ها قبول نمی‌کنیم که با حرف زور آمریکا هم‌آواز شوند

 22. مظلومیت عدالت اجتماعی در هیاهوی بداخلاقی های سیاسی

 23. درخواست عربستان از آمریکا برای حمله به ایران

 24. چرا شایعه یک کانال درباره دختر آیت‌الله لاریجانی فراگیر می‌شود؟/آیا انگلیس جاسوس خود را می‌سوزاند؟

 25. توئیت ظریف در واکنش به سخنرانی ترامپ / عکس

بامیلوایران نوین

وب‌گردی

آخرین عناوین