سردار قاآنی: ۱۱ سپتامبر خودزنی آمریکایی‌ها بود/ شهدای مدافع حرم سرمایه‌گذاری آمریکا در منطقه را خاکستر کردند

گروه سیاسی الف،   3960623136 ۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه مدافعان حرم از حریم ولایت دفاع می‌کنند گفت: کسانی که همه سرمایه‌گذاری‌های آمریکا را در منطقه خاکستر کردند همین شهدای مدافع حرم بودند.

به گزارش تسنیم، سردار اسماعیل قاآنی ‌در یادواره شهدای مدافع حرم که در مسجد امام حسن مجتبی(ع) بهارستان برگزار شد، با اشاره به ابعاد مختلف رشادت شهدا اظهار داشت: بُعد مهّمی که در زمینه رشادت شهدا باید به آن توجه کرد این است که شهدای عالی مقام با همه وجود خود را به صحنه مبارزه آمده، و حتی هستی خود را فدا کردند و از خانواده‌های خود گذشتند.

وی ادامه داد: دلیل رشادت شهدا این بوده که ما مسلمان و شیعه هستیم و براساس سبقه دینی خود همواره به دنبال احیای دین بوده‌ایم، همچنان که امروز هم به برکت خون شهدا در نظامی زندگی می‌کنیم که بنایش حرکت بر مدار اسلام است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه هیچ کدام از مسئولان مدعی نیستند که تمام زوایای کشور بر مدار دین است اما بنای ما حرکت بر مدار دین است افزود: دشمنان بنای ناسازگاری با انقلاب را دارند؛ از این رو این انقلاب همچنان که با فداکاری ایجاد شده با فداکاری نیز باید حفظ شود.

شهدا استمرار مسیر امام حسین(ع) و دیگر ائمه معصوم هستند

قاآنی ضمن اشاره به اینکه دشمنان هر روز توطئه‌ای برای انقلاب ایجاد می‌کنند گفت: مردم ما به این انقلاب تعلق خاطر دارند و برای استمرار آن هم بسیار فداکاری‌ و رشادت‌ها کرده‌اند، و شهدای عالی مقام استمرار مسیری هستند که امام حسین(ع) و دیگر ائمه معصوم پیش‌روی ما باز کردند.

وی با بیان اینکه این انقلاب و مردم جنگ را از دورن خانه‌های خود شروع کردند تصریح کرد: در اوایل انقلاب جنگ از درون شهرها شروع شد و ما از درون شهرها دفاع از خود، مملکت و نظام را شروع کردیم و پس از آن بود که جنگ به حاشیه شهرها کشیده شد، 8 سال این جنگ طول کشید و قدم به قدم جلو رفتیم تا جایی که می‌بینیم کسانی که در اوایل انقلاب از دورن شهرها جنگ با دشمن و دفاع از میهن را شروع کردند، امروز در ورای مرزها از مسلمانان منطقه دفاع می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه قدس عنوان کرد: آثار و برکات شهدای عالی مقام منحصر به دوران خاصی نیست، زمانی در کردستان، بلوچستان، گنبد و سایر مناطق در مقابله با منافقان می‌جنگیدند، و زمانی دیگر در مقابله با دشمن بعث عراق از انقلاب جانانه دفاع کردند، و امروز نیز که فصل جدیدی از کار آغاز شده در اقصی نقاط کشور اسلامی جوانانی پیدا می‌شوند که در آن سوی مرزها از حوزه وسیعی از کشورهای اسلامی دفاع می‌کنند.

مدافعان حرم از حریم ولایت دفاع می‌کنند

قاآنی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس جوانان و مردم انقلابی از 31 استان کشور با زبان‌ها و گویش‌های مختلف بر سر سفره دفاع مقدس می‌نشستند، و امروز که سفره دفاع از حرم پهن می‌شود نه تنها از این 31 استان، بلکه افراد مختلف از ده‌ها‌ کشور دنیا با خلوص نیت برای حفظ ارزش‌های اسلامی دفاع می‌کنند.

وی در ادامه افزود: واژه مدافعان حرم واژه‌ای نیست که عده‌ای دور هم نشسته و این واژه را ایجاد کنند؛ بلکه این عنوان برگرفته از نام دلاورانی است که در صحنه‌های مختلف به عنوان مدافعان حرم می‌جنگند؛ همچنان که روح حاکم بر آن دفاع از حریم ولایت است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه مدافعان حرم از سنگ، گل و چوب در جایی دفاع نمی‌کنند بلکه هر کدام از این حرم‌ها که به عنوان نماد دفاع مطرح می‌شود، جلوه‌گاه نورانیت ولایت هستند گفت: اگر این دلیرمردانی که از اقصی نقاط جهان به هم پیوند خورند، نبودند معلوم نبود با چه گرفتاری مواجه می‌شدیم.

11 سپتامبر خودزنی آمریکایی‌ها بود

قاآنی با اشاره به توطئه‌های آمریکا به ویژه در حادثه 11 سپتامبر تأکید کرد: پس از 11 سپتامبر که در واقع خودزنی آمریکایی‌ها و بهانه‌ای برای بهم ریختن دنیا بود، آمریکایی‌ها فکر کردند که به اصطلاح جهان تک قطبی درست کرده‌اند که می‌توانند جهان را ببلعند، و در نتیجه دو جنگ بزرگ در افغانستان و عراق به راه انداختند و خود نیز مستقیماً در آن شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه جنگ افغانستان و عراق طبق اعلام آمریکا حدود 6 هزار میلیارد دلار هزینه داشته است، بیان کرد: آمریکا به بهانه تأمین امنیت خود و مقابله با گروه‌هایی که به حساب آن‌ها مخل امنیت قلمداد می‌شدند، وارد افغانستان شد؛ اما در نهایت علی‌رغم این هزینه‌ سرسام‌آور بسیار ضعیف‌تر و بی‌اعتبارتر از گذشته شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه هدف اصلی آمریکا از جنگ در افغانستان و عراق صرفاً جمهوری اسلامی ایران بود عنوان کرد: در آغاز جنگ سوریه، آمریکا که روزی القاعده و طالبان را دشمن امنیت خود می‌دانست، آن‌ها را به عنوان فرمانده جنگ علیه دولت سوریه معرفی می‌کند، تا جایی که القاعده در قالب اطلاعیه‌ای نیروهای خود را از همه دنیا در جبهه آمریکا علیه سوریه بسیج می‌کند.

شهدای مدافع حرم سرمایه‌گذاری آمریکا در منطقه را خاکستر کردند

وی در ادامه اظهار داشت: کسانی که همه سرمایه‌گذاری‌های آمریکا را در منطقه خاکستر کردند همین شهدای مدافع حرم بودند؛ آمریکا برای حفاظت از اسرائیل متعهد شده بود که به هر قیمتی در سوریه ورود پیدا کرده و عقبه جریانات مقاومت را بخشکاند، وگرنه سوریه به مراتب نسبت به سایر کشورهای مرتجع حاشیه خلیج فارس شرایط بهتری دارد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه عربستان سعودی فاقد ابتدایی‌ترین اصول دموکراسی در منطقه است تصریح کرد: آمریکا هیچ مشکلی با وضعیت کنونی عربستان ندارد؛ اما به سوریه که بسیاری از ارکان دموکراسی در آن رعایت می‌شود حمله می‌برد، که همگی اینها حکایت از بازی آمریکا دارد.

قاآنی ادامه داد: در جنگ سوریه اصل اساسی بر از بین بردن زیستگاه مقاومت بود، و به جمهوری اسلامی ایران درس بدهند که رقابت با این کشور چقدر هزینه دارد، و در همین مسیر نیز بسیاری از کشورها را با خود همراه کردند؛ اما جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه و شهدای خود و این اصل که مسئله سوریه باید توسط خود ملت سوریه حل شود، با این جریان همراه نشد.

جمهوری اسلامی ایران مشت محکمی بر دهان امریکا زد

وی با اشاره به اینکه آمریکا پای میز مذاکره می‌نشیند اما زیربار پایان جنگ نمی‌رود گفت: جمهوری اسلامی ایران توانست مشت محکمی به دهان آمریکا بزند، آن‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند که پس از حل مسئله سوریه به عراق برگردند؛ اما چون در شرایط استیصال قرار گرفتند و زمان زیادی نیز صرف شده بود، بلافاصله حمله به عراق را شروع کردند و تا دروازه‌های بغداد هم جلو آمدند و باز هم در این مقطع اگر شهدای مدافع حرم وارد میدان نمی‌شد معلوم نبود چه اتفاقی بیفتد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم جایگاه مهمی دارند و راه آن‌ها همان ادامه راه شهدای دفاع مقدس است خاطرنشان کرد: شهدایی که به عنوان مدافعان حرم از ایران، افغانستان، پاکستان و لبنان آمدند، همه علاوه بر اخلاص و احساس وظیفه، مجاهد و مهاجر هم بودند، در قرآن کریم خداوند برای کسانی که مهاجرت می‌کنند جایگاه بلندی قائل است؛ بنابراین قطعاً برای این شهدا که هم مهاجرت کردند و هم مجاهدت جایگاه افضل‌تری درنظر می‌گیرد.

قاآنی اظهار داشت: امروز شهدای مدافع حرم با دفاع از حریم ولایت و اسلام توانستند اقتدار انقلاب اسلامی را در دنیا اثبات کنند؛ همچنان که دوست و دشمن نیز اقرار دارند که ایران این جنگ را با تدبیر و سلامتی انجام می‌دهد.

انقلاب یک حرکت زنده، پویا و پیش‌رونده است

وی در ادامه ضمن اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ روحیه انقلابی عنوان کرد: انقلاب یک حرکت زنده و پویا است و حادثه‌ای نیست که در یک مقطعی اتفاق افتاده باشد و اکنون متوقف شده باشد؛ بلکه انقلاب حرکتی پیش‌رونده است که هر روز باید متناسب با شرایط خود را تجهیز کند.

جانشین فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: روحیه انقلابی که از این نظام تولید می‌شود و به نیروهای مظلوم یمنی تزریق می‌شود، درسی است که شهدای عالی مقام ما به دیگران داده‌اند و تا به امروز هم هر که وارد این مکتب شده و شاگردی کرده با عزّت در مسیر رشد قرار گرفته است.

قاآنی در پایان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی خانواده شهدای مدافع حرم خاطرنشان کرد: ما مطمئن هستیم که با تأسی از شهدای عالی‌قدر و فداکاری خانواده‌های آن‌ها راه پرافتخار تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان(عج) ادامه خواهد یافت.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

۱۱ بهمن ۱۳۹۶آمریکایی‌هایی که برای دیدار با «حاج قاسم» صف کشیده‌اند
۷ بهمن ۱۳۹۶فیش حقوقی حاج قاسم سلیمانی چقدر است؟
۲ بهمن ۱۳۹۶جزئیات وداع با پیکر مطهر فرمانده مستشار ایرانی + تصویر شهید
۲۷ دی ۱۳۹۶چرا لشکر فاطمیون هدف بی‌بی‌سی و رسانه‌های خارجی قرار گرفت؟ +عکس
۸ دی ۱۳۹۶پست تامل‌برانگیز مجری تلویزیون برای مدافعان حرم+عکس
۱۰ آذر ۱۳۹۶روایت یک فرمانده سپاه قدس از روند نابودی داعش
۷ آذر ۱۳۹۶ تمام غربت شهدای مدافع حرم فاطمیون افغانستان در این عکس خلاصه شده است  
۲ آذر ۱۳۹۶مهدی مهدوی‌کیا: خدا را شکر داعش از بین رفت/ مردم دنیا از کار سرلشکر سلیمانی خوشحال شدند
۱ آذر ۱۳۹۶من بدهکار آن مرد هستم
۳۰ آبان ۱۳۹۶نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند
۱۳ آبان ۱۳۹۶کلیپی که یوتیوب هم از آن ترسید  
۱۲ آبان ۱۳۹۶ جانشین فرمانده سپاه قدس: جمهوری اسلامی ایران، متوقف شدنی نیست

وب‌گردی

بانک آیندهبیمه دیمادیرانسام سیر

پربحث‌های امروز

 1. حمله هکرها به ۱۴۰ سایت داخلی

 2. کلاهبرداری برخی از واردکنندگان خودروهای هیبریدی

 3. ترامپ به معلمان مسلح پاداش می‌دهد

 4. ماجرای حراج شماره تلفن برخی مشترکان موبایل

 5. برف و باران در جاده‌های ایران/ بدون آمادگی به جاده‌ها نزنید

 6. کیهان: دلیل مخالفت آخوندی با مسکن مهر آن است که از ساخته شدن آن ضرر کرده

 7. ناکامی «خوک» در کسب جوایز برلین

 8. از آمار حیرت آور تصادفات جاده ای تا ارسال پیامک‌های تبلیغاتی کلافه کننده  

 9. شجاعیان تاثیرگذارترین بازیکن فصل استقلال

 10. خارج کردن تومور ۱۳ کیلویی از شکم یک بیمار + عکس

 11. سوال از کرباسیان برای افزایش قیمت ارز/ احتمال استیضاح وزیر

 12. تصاویر لورفته از سامسونگ گلکسی اس ۹ و ۹ پلاس ساعاتی قبل از رونمایی

 13. لباس‌های فضانوردی جدید ناسا، مجهز به توالت اورژانسی +عکس

 14. قتل برادر زن به دلیل اختلافات خانوادگی

 15. سوال از رئیس جمهور با محوریت ارز و برجام

 16. ابتکار: مدیریت بحران دولت نمره قبولی می‌گیرد

 17. موسوی لارگانی: برجام بزرگترین ضربه را به کشور وارد کرده است

 18. پایان تراژیک داستان کی‌روش و ایران

 19. افشاگری وزیر سابق اطلاعات درباره زهرا کاظمی

 20. پمپ بنزین اینترنتی هم آمد!

 21. «افتادگی پلک» و روش‌های موثر برای رفع آن

 22. تلخ کامی در اوج مصیبت

 23. اقدام قابل تقدیر امام جمعه اهواز در قبال اعتراض تلخ کارگران

 24. آخرین عناوین روزنامه‌های اقتصادی

 25. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 2. حمایت روسیه از اسرائیل در صورت حمله ایران

 3. زبان مادری و زبان رسمی

 4. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 5. آخوندی: هر حادثه‌ای رخ می‌دهد، به جای اصلاح فرآیندها سریعا دنبال یک نفر می‌رویم که با آن درگیر شویم

 6. درباره پالس‌های جدی و بی‌سابقه ایران به 1+5

 7. فقط یک درصد مخالف شفافیت هستند/ حقوق شهروندی یعنی داشتن نظام شفاف/ غرب شفافیت دارد؛ اما اسلام در 1400 سال پیش آن را توصیه و سفارش کرد

 8. سرقت بنز C200 برای خوشگذرانی در شب ولنتاین

 9. رقص ماشین‌ها در کارخانه بنز  

 10. توصیه پیامبر در مورد مصرف نمک

 11. بیشترین عامل تصادفات برون شهری چیست؟

 12. پزشکیان: دولت روحانی در طرح نظام سلامت خلاف قانون حرکت کرد/ دولت در این طرح ورشکسته است

 13. تک تکشان محاسبه می‌شود...  

 14. عجیب ترین گل تاریخ لیگ برتر

 15. مشخصات فنی پژو ۵۰۸ مدل ۲۰۱۹ +عکس

 16. چه ساعتی شام بخوریم؟

 17. توقف حراج سکه در بانک مرکزی منتفی شد

 18. بیرانوند حکم توقیف اموال نفت را گرفت

 19. ۱۰ تاثیر شگفت انگیز زردچوبه بر پوست

 20. ترافیک در تهران، ۷۰ سال پیش  

 21. بارندگی در ۱۰ استان/ احتمال سیلابی شدن رودخانه ها

 22. شورای مرکزی و بازرسان کانون کارگردانان انتخاب شدند/ اسامی اعضا

 23. پزشکیان: تعداد دانشگاه‌های ایران بیشتر از چین است

 24. ابراهیم جعفری: ایران باید از بازار‌های عراق بهره ببرد

 25. نقص فنی هواپیمای تهران-مشهد

پربحث‌های هفته

 1. پوشش لحظه به لحظه/سقوط هواپیما تهران- یاسوج در سمیرم/همه مسافران جان باختند+اسامی مسافران| لاشه هواپیما هنوز پیدا نشده/ عدم امکان اعزام بالگرد به‌دلیل برف و بوران/+تصاویر

 2. تشک کشتی، چالش جدید ایران با اسرائیل

 3. آقای آخوندی! زمان عذرخواهی و استعفا فرا نرسیده است؟

 4. قیمت واقعی دلار 1000 تومان است / استدلال؟

 5. افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد

 6. انتقاد کیهان از بازیگر معروف

 7. دستور روحانی برای پیگیری حقوقی پرونده برخورد با دختر خیابان انقلاب

 8. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 9. نشانه‌ای دیگر برای خروج  بی بی سی از بی طرفی

 10. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 11. پیکر محمد توکلی فرزند احمد توکلی تشییع شد+تصاویر  

 12. دفتر سخنگوی دولت: حداکثر حقوق مقامات ۱۰ میلیون تومان است

 13. درخواست احمد توکلی از شرکت کنندگان در مراسم ترحیم فرزندش 

 14. استیضاح وزرای کار و راه تقدیم هیات رییسه شد/ نامه برخی نمایندگان به روحانی: ربیعی و آخوندی قبل از استیضاح، استعفا دهند

 15. حمایت روسیه از اسرائیل در صورت حمله ایران

 16. زبان مادری و زبان رسمی

 17. آیت‌الله جنتی 91 ساله شد/ کدام روحانیون از ایشان بزرگتر هستند؟

 18. رییس کمیسیون عمران مجلس: قصور سازمان هواپیمایی و هواپیمایی آسمان در سقوط هواپیما/ مسئولین استعفاء دهند/ بررسی علت سقوط هواپیما در کمیسیون عمران

 19. هواپیمای آسمان ۴ دقیقه قبل از سقوط وضعیت عادی داشته/ بزرگترین قطعه پیدا شده از اجساد یک بالاتنه بوده/ روشن شدن حقایق با پیدا شدن جعبه سیاه

 20. احتمال زنده ماندن سرنشینان هواپیما بسیار کم و نزدیک به صفر شد/اعزام تکاوران تیپ ۶۵ نوهد/ارتش مختصات تقریبی محل سقوط هواپیمای ATR را در اختیار ستاد بحران گذاشت

 21. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 22. کدخدایی: احمدی‌نژاد اصرار داشت نتیجه انتخابات ۸۸ هرچه زودتر اعلام شود/ علی رغم اصرار تن به اعلام پیش از موعد صحت انتخابات ندادیم

 23. نماینده شرکت آسمان: خیلی از کشورها دنبال این بودند همین هواپیماهای ATR بیست و پنج ساله‌‌ی ما را بخرند  

 24. سوال از رئیس جمهور درباره افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی/ 80 امضاء

 25. جزئیات شهادت ۳ مامور ناجا در درگیری خیابانی در پاسداران تهران/ قاتلان بلافاصله دستگیر شدند/ اوضاع تحت کنترل است +فیلم

پربحث‌های اخیر

 1. سوال از کرباسیان برای افزایش قیمت ارز/ احتمال استیضاح وزیر

 2. سوال از رئیس جمهور با محوریت ارز و برجام

 3. ابتکار: مدیریت بحران دولت نمره قبولی می‌گیرد

 4. موسوی لارگانی: برجام بزرگترین ضربه را به کشور وارد کرده است

 5. افشاگری وزیر سابق اطلاعات درباره زهرا کاظمی

 6. اقدام قابل تقدیر امام جمعه اهواز در قبال اعتراض تلخ کارگران

 7. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

 8. ایران هیچ پیش شرطی را برای سفر مکرون نپذیرفت

 9. عضو فرهنگستان علوم پزشکی: مطابق آمارهای جهانی، قوه قضائیه در دفاع از نخبگان کولاک کرده؛ متعجبم خود دستگاه قضا این موفقیت بزرگ را اعلام نمی‌کند

 10. سفیر مالزی در ایران:برنامه‌های پتروناس برای سرمایه‌گذاری در صنایع بالادستی نفت / در برجام صرفا آمریکا طرف نیست

 11. ابراهیم جعفری: ایران باید از بازار‌های عراق بهره ببرد

 12. بیانیه فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب ایران درباره طرح مسائل تفرقه‌انگیز و فرار از پاسخگویی

 13. باهنر: مقامات قضایی گفته‌اند که برای برخورد با احمدی‌نژاد آمادگی وجود دارد و به اندازه کافی هم جرم مرتکب شده است

 14. فردا؛ جلسه فوق العاده شورای نگهبان برای بودجه ۹۷

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 2. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 3. درباره پالس‌های جدی و بی‌سابقه ایران به 1+5

 4. ابراهیم جعفری: ایران باید از بازار‌های عراق بهره ببرد

 5. بیانیه فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب ایران درباره طرح مسائل تفرقه‌انگیز و فرار از پاسخگویی

 6. باهنر: مقامات قضایی گفته‌اند که برای برخورد با احمدی‌نژاد آمادگی وجود دارد و به اندازه کافی هم جرم مرتکب شده است

 7. فردا؛ جلسه فوق العاده شورای نگهبان برای بودجه ۹۷

 8. دادستان تهران: متهمان حوادث خیابان پاسداران تعیین تکلیف شدند / عوامل اصلی بزودی آزاد نخواهند شد

 9. چرا گل به خودی می‌زنید؟

 10. ضرغامی : اصلاح طلبان خیلی بهتر از اصول گرایان مهندسی انتخابات کردند

 11. مناظره دو اصلاح طلب و اصولگرا، امشب در شبکه یک

 12. محسن رضایی :برخی مسئولان برای دشمنان و رسانه های بیگانه خوراک تبلیغی فراهم می کند

 13. ظریف: کشورهای منطقه نگاه‌شان به مردم خودشان باشد

 14. نوبخت: ما از جایگاه قانونی و پشتیبانی مردمی برخوردار هستیم و اگر اعتراضاتی هم وجود دارد، در دورن خانواده اتفاق افتاده است

 15. نماینده مجلس: سوال از رئیس‌جمهور در خصوص موسسات مالی دیگر وجاهت قانونی ندارد

 16. دادستان تهران: هیچ فردی حق ندارد به بهانه آزادی، امنیت را مخدوش کند

 17. آیت الله مکارم شیرازی: عاملان شهادت ماموران انتظامی کار داعشی‌ها را انجام دادند

 18. واکنش علی مطهری به نامه احمدی‌نژاد: آیا این اقدام تهدید قوه‎قضاییه به افشای حقایق نیست؟

 19. سخنگوی ناجا: ناجا و سیستم قضایی به جد در حال رسیدگی به پرونده اغتشاشگران هستند/ بررسی نحوه برخورد مامور پلیس با دختری که کشف حجاب کرد

 20. سخنگوی وزارت خارجه: قطعاً روزی خواهد رسید که عربستان با یک شکست مفتضحانه یمن را هم ترک خواهد کرد

 21. معمای نگرانی احمدی نژاد از پررنگ شدن سعید جلیلی

 22. ظریف: داعش زاییده حمله آمریکا به عراق است

 23. برگزاری آخرین جلسه دادگاه تجدیدنظر «بقایی»

 24. روزنامه جمهوری اسلامی: اگر اطلاعات احمدی نژاد درست است چرا به ان توجه نمی شود؟

 25. نبردهایی که «حاج قاسم» شخصا فرماندهی کرد

پربحث‌های هفته

 1. تشک کشتی، چالش جدید ایران با اسرائیل

 2. آقای آخوندی! زمان عذرخواهی و استعفا فرا نرسیده است؟

 3. انتقاد کیهان از بازیگر معروف

 4. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 5. نشانه‌ای دیگر برای خروج  بی بی سی از بی طرفی

 6. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 7. دفتر سخنگوی دولت: حداکثر حقوق مقامات ۱۰ میلیون تومان است

 8. درخواست احمد توکلی از شرکت کنندگان در مراسم ترحیم فرزندش 

 9. رییس کمیسیون عمران مجلس: قصور سازمان هواپیمایی و هواپیمایی آسمان در سقوط هواپیما/ مسئولین استعفاء دهند/ بررسی علت سقوط هواپیما در کمیسیون عمران

 10. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 11. کدخدایی: احمدی‌نژاد اصرار داشت نتیجه انتخابات ۸۸ هرچه زودتر اعلام شود/ علی رغم اصرار تن به اعلام پیش از موعد صحت انتخابات ندادیم

 12. سوال از رئیس جمهور درباره افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی/ 80 امضاء

 13. جزئیات شهادت ۳ مامور ناجا در درگیری خیابانی در پاسداران تهران/ قاتلان بلافاصله دستگیر شدند/ اوضاع تحت کنترل است +فیلم

 14. اختصاصی الف/ استیضاح آخوندی با 17 امضاء و پنچ محور تحویل کمیسیون عمران شد

 15. پلیس: ناآرامی‌های خیابان پاسداران ساعت ۴ و نیم بامداد به پایان رسید / ۳۰۰ نفر از جمله رانندگان خودروهای اتوبوس مرگ و سمند بازداشت شدند / شهادت سه مامور ناجا و دو بسیجی

 16. یادداشت حسین شریعتمداری / تحلیل احمقانه! /چه کسی اجازه نداده بود؟

 17. جهانگیری: زمان انتخابات کمی «زیاده‌روی» کردم!

 18. پایان آشوب دراویش در پاسداران تهران/ ۳ مامور پلیس و ۲ بسیجی به شهادت رسیدند

 19. ظریف در پایان سفرش به مونیخ: آنهایی که دنبال گفت‌وگو هستند جدیت در اجرای تعهدات قبلی‌شان را نشان دهند/ امیدوارم شایسته محبت‌های رهبری باشم/ کنایه به نتانیاهو و عادل الجبیر

 20. درباره پالس‌های جدی و بی‌سابقه ایران به 1+5

 21. دعای رهبر انقلاب در پایان شب آخر مراسم سوگواری ایام فاطمیه

 22. کنایه ی آیت الله مصباح یزدی به احمدی نژاد؟

 23. روایتی از ختم فرزند مسئولی که هیچ کدام از فرزندانش آقازاده نشدند  

 24. 201 نماینده مجلس اغتشاشات آشوبگران در خیابان پاسداران را محکوم کردند

 25. در خصوص برخورد هواپیمای تهران-یاسوج با کوه ابهاماتی وجود دارد/ فرضیه های مختلف درباره کاهش یکباره سه هزار پایی ارتفاع هواپیما

آخرین عناوین