سردار قاآنی: ۱۱ سپتامبر خودزنی آمریکایی‌ها بود/ شهدای مدافع حرم سرمایه‌گذاری آمریکا در منطقه را خاکستر کردند

گروه سیاسی الف،   3960623136 ۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه مدافعان حرم از حریم ولایت دفاع می‌کنند گفت: کسانی که همه سرمایه‌گذاری‌های آمریکا را در منطقه خاکستر کردند همین شهدای مدافع حرم بودند.

به گزارش تسنیم، سردار اسماعیل قاآنی ‌در یادواره شهدای مدافع حرم که در مسجد امام حسن مجتبی(ع) بهارستان برگزار شد، با اشاره به ابعاد مختلف رشادت شهدا اظهار داشت: بُعد مهّمی که در زمینه رشادت شهدا باید به آن توجه کرد این است که شهدای عالی مقام با همه وجود خود را به صحنه مبارزه آمده، و حتی هستی خود را فدا کردند و از خانواده‌های خود گذشتند.

وی ادامه داد: دلیل رشادت شهدا این بوده که ما مسلمان و شیعه هستیم و براساس سبقه دینی خود همواره به دنبال احیای دین بوده‌ایم، همچنان که امروز هم به برکت خون شهدا در نظامی زندگی می‌کنیم که بنایش حرکت بر مدار اسلام است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه هیچ کدام از مسئولان مدعی نیستند که تمام زوایای کشور بر مدار دین است اما بنای ما حرکت بر مدار دین است افزود: دشمنان بنای ناسازگاری با انقلاب را دارند؛ از این رو این انقلاب همچنان که با فداکاری ایجاد شده با فداکاری نیز باید حفظ شود.

شهدا استمرار مسیر امام حسین(ع) و دیگر ائمه معصوم هستند

قاآنی ضمن اشاره به اینکه دشمنان هر روز توطئه‌ای برای انقلاب ایجاد می‌کنند گفت: مردم ما به این انقلاب تعلق خاطر دارند و برای استمرار آن هم بسیار فداکاری‌ و رشادت‌ها کرده‌اند، و شهدای عالی مقام استمرار مسیری هستند که امام حسین(ع) و دیگر ائمه معصوم پیش‌روی ما باز کردند.

وی با بیان اینکه این انقلاب و مردم جنگ را از دورن خانه‌های خود شروع کردند تصریح کرد: در اوایل انقلاب جنگ از درون شهرها شروع شد و ما از درون شهرها دفاع از خود، مملکت و نظام را شروع کردیم و پس از آن بود که جنگ به حاشیه شهرها کشیده شد، 8 سال این جنگ طول کشید و قدم به قدم جلو رفتیم تا جایی که می‌بینیم کسانی که در اوایل انقلاب از دورن شهرها جنگ با دشمن و دفاع از میهن را شروع کردند، امروز در ورای مرزها از مسلمانان منطقه دفاع می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه قدس عنوان کرد: آثار و برکات شهدای عالی مقام منحصر به دوران خاصی نیست، زمانی در کردستان، بلوچستان، گنبد و سایر مناطق در مقابله با منافقان می‌جنگیدند، و زمانی دیگر در مقابله با دشمن بعث عراق از انقلاب جانانه دفاع کردند، و امروز نیز که فصل جدیدی از کار آغاز شده در اقصی نقاط کشور اسلامی جوانانی پیدا می‌شوند که در آن سوی مرزها از حوزه وسیعی از کشورهای اسلامی دفاع می‌کنند.

مدافعان حرم از حریم ولایت دفاع می‌کنند

قاآنی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس جوانان و مردم انقلابی از 31 استان کشور با زبان‌ها و گویش‌های مختلف بر سر سفره دفاع مقدس می‌نشستند، و امروز که سفره دفاع از حرم پهن می‌شود نه تنها از این 31 استان، بلکه افراد مختلف از ده‌ها‌ کشور دنیا با خلوص نیت برای حفظ ارزش‌های اسلامی دفاع می‌کنند.

وی در ادامه افزود: واژه مدافعان حرم واژه‌ای نیست که عده‌ای دور هم نشسته و این واژه را ایجاد کنند؛ بلکه این عنوان برگرفته از نام دلاورانی است که در صحنه‌های مختلف به عنوان مدافعان حرم می‌جنگند؛ همچنان که روح حاکم بر آن دفاع از حریم ولایت است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه مدافعان حرم از سنگ، گل و چوب در جایی دفاع نمی‌کنند بلکه هر کدام از این حرم‌ها که به عنوان نماد دفاع مطرح می‌شود، جلوه‌گاه نورانیت ولایت هستند گفت: اگر این دلیرمردانی که از اقصی نقاط جهان به هم پیوند خورند، نبودند معلوم نبود با چه گرفتاری مواجه می‌شدیم.

11 سپتامبر خودزنی آمریکایی‌ها بود

قاآنی با اشاره به توطئه‌های آمریکا به ویژه در حادثه 11 سپتامبر تأکید کرد: پس از 11 سپتامبر که در واقع خودزنی آمریکایی‌ها و بهانه‌ای برای بهم ریختن دنیا بود، آمریکایی‌ها فکر کردند که به اصطلاح جهان تک قطبی درست کرده‌اند که می‌توانند جهان را ببلعند، و در نتیجه دو جنگ بزرگ در افغانستان و عراق به راه انداختند و خود نیز مستقیماً در آن شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه جنگ افغانستان و عراق طبق اعلام آمریکا حدود 6 هزار میلیارد دلار هزینه داشته است، بیان کرد: آمریکا به بهانه تأمین امنیت خود و مقابله با گروه‌هایی که به حساب آن‌ها مخل امنیت قلمداد می‌شدند، وارد افغانستان شد؛ اما در نهایت علی‌رغم این هزینه‌ سرسام‌آور بسیار ضعیف‌تر و بی‌اعتبارتر از گذشته شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه هدف اصلی آمریکا از جنگ در افغانستان و عراق صرفاً جمهوری اسلامی ایران بود عنوان کرد: در آغاز جنگ سوریه، آمریکا که روزی القاعده و طالبان را دشمن امنیت خود می‌دانست، آن‌ها را به عنوان فرمانده جنگ علیه دولت سوریه معرفی می‌کند، تا جایی که القاعده در قالب اطلاعیه‌ای نیروهای خود را از همه دنیا در جبهه آمریکا علیه سوریه بسیج می‌کند.

شهدای مدافع حرم سرمایه‌گذاری آمریکا در منطقه را خاکستر کردند

وی در ادامه اظهار داشت: کسانی که همه سرمایه‌گذاری‌های آمریکا را در منطقه خاکستر کردند همین شهدای مدافع حرم بودند؛ آمریکا برای حفاظت از اسرائیل متعهد شده بود که به هر قیمتی در سوریه ورود پیدا کرده و عقبه جریانات مقاومت را بخشکاند، وگرنه سوریه به مراتب نسبت به سایر کشورهای مرتجع حاشیه خلیج فارس شرایط بهتری دارد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه عربستان سعودی فاقد ابتدایی‌ترین اصول دموکراسی در منطقه است تصریح کرد: آمریکا هیچ مشکلی با وضعیت کنونی عربستان ندارد؛ اما به سوریه که بسیاری از ارکان دموکراسی در آن رعایت می‌شود حمله می‌برد، که همگی اینها حکایت از بازی آمریکا دارد.

قاآنی ادامه داد: در جنگ سوریه اصل اساسی بر از بین بردن زیستگاه مقاومت بود، و به جمهوری اسلامی ایران درس بدهند که رقابت با این کشور چقدر هزینه دارد، و در همین مسیر نیز بسیاری از کشورها را با خود همراه کردند؛ اما جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه و شهدای خود و این اصل که مسئله سوریه باید توسط خود ملت سوریه حل شود، با این جریان همراه نشد.

جمهوری اسلامی ایران مشت محکمی بر دهان امریکا زد

وی با اشاره به اینکه آمریکا پای میز مذاکره می‌نشیند اما زیربار پایان جنگ نمی‌رود گفت: جمهوری اسلامی ایران توانست مشت محکمی به دهان آمریکا بزند، آن‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند که پس از حل مسئله سوریه به عراق برگردند؛ اما چون در شرایط استیصال قرار گرفتند و زمان زیادی نیز صرف شده بود، بلافاصله حمله به عراق را شروع کردند و تا دروازه‌های بغداد هم جلو آمدند و باز هم در این مقطع اگر شهدای مدافع حرم وارد میدان نمی‌شد معلوم نبود چه اتفاقی بیفتد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم جایگاه مهمی دارند و راه آن‌ها همان ادامه راه شهدای دفاع مقدس است خاطرنشان کرد: شهدایی که به عنوان مدافعان حرم از ایران، افغانستان، پاکستان و لبنان آمدند، همه علاوه بر اخلاص و احساس وظیفه، مجاهد و مهاجر هم بودند، در قرآن کریم خداوند برای کسانی که مهاجرت می‌کنند جایگاه بلندی قائل است؛ بنابراین قطعاً برای این شهدا که هم مهاجرت کردند و هم مجاهدت جایگاه افضل‌تری درنظر می‌گیرد.

قاآنی اظهار داشت: امروز شهدای مدافع حرم با دفاع از حریم ولایت و اسلام توانستند اقتدار انقلاب اسلامی را در دنیا اثبات کنند؛ همچنان که دوست و دشمن نیز اقرار دارند که ایران این جنگ را با تدبیر و سلامتی انجام می‌دهد.

انقلاب یک حرکت زنده، پویا و پیش‌رونده است

وی در ادامه ضمن اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ روحیه انقلابی عنوان کرد: انقلاب یک حرکت زنده و پویا است و حادثه‌ای نیست که در یک مقطعی اتفاق افتاده باشد و اکنون متوقف شده باشد؛ بلکه انقلاب حرکتی پیش‌رونده است که هر روز باید متناسب با شرایط خود را تجهیز کند.

جانشین فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: روحیه انقلابی که از این نظام تولید می‌شود و به نیروهای مظلوم یمنی تزریق می‌شود، درسی است که شهدای عالی مقام ما به دیگران داده‌اند و تا به امروز هم هر که وارد این مکتب شده و شاگردی کرده با عزّت در مسیر رشد قرار گرفته است.

قاآنی در پایان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی خانواده شهدای مدافع حرم خاطرنشان کرد: ما مطمئن هستیم که با تأسی از شهدای عالی‌قدر و فداکاری خانواده‌های آن‌ها راه پرافتخار تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان(عج) ادامه خواهد یافت.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها
۲۲ خرداد ۱۳۹۷شهید ۲۵ ساله‌ای که فرمانده مدافعان حرم بود+ عکس
۱۴ خرداد ۱۳۹۷دستبرد 6 میلیارد دلار آمریکا و پاس‌کاری وزارت خارجه و معاونت حقوقی ریاست جمهوری/مجلس: موضوع را بررسی و برخورد می‌کنیم
۱۲ خرداد ۱۳۹۷شبح جنگ ترامپ در سایه ۱۱ سپتامبر
۱۲ خرداد ۱۳۹۷وقتی ایران به جای عربستان محکوم می‌شود/ جیب‌بری ۶ میلیارد دلاری
۱۰ خرداد ۱۳۹۷شاهکار شاعره یزدی در محضر رهبرانقلاب/گفتی که صبر پیشه کن ای باغ مریمم ؛ هر روز ختم سوره مریم گذاشتم
۱۰ خرداد ۱۳۹۷مقام سابق وزارت دفاع امریکا: دادگاه آمریکا بدون هیچ مدرکی ایران را موظف به پرداخت۶ میلیارد دلار غرامت کرده است/ ایران می‌تواند روند پرونده را تغییر دهد
۹ خرداد ۱۳۹۷۱۱ تبعه عربستان در حمله به برج دوقلوی آمریکا دست داشتند اما ایران باید غرامت بدهد چرا؟  
۵ خرداد ۱۳۹۷اعلام آمادگی ده‌ها آمریکایی برای شهادت به نفع ایران در دادگاه ۱۱ سپتامبر
۱۹ اردی‌بهشت ۱۳۹۷مراسم اختتامیه رزمواره مدافعان حرم برگزار می شود
۱۶ اردی‌بهشت ۱۳۹۷واکنش تهران به رای غیابی دادگاهی در آمریکا علیه ایران در مورد ۱۱ سپتامبر
۳ اردی‌بهشت ۱۳۹۷صحبت های رییس دفتر رییس جمهور در مورد شهدای مدافع حرم

وب‌گردی

طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های امروز

 1. اولین اعتراضات به تلگرام طلایی / دست وزارت ارتباطات در کار است

 2. بیماری‌های اقتصاد ایران علاج دارند اما...

 3. آمریکا از اوباما تا ترامپ

 4. خرج زندگی در کدام کشور کمتر است؟

 5. واعظی:برخی هنوزفکر می‌کنند درشرایط قبل ازتحریم آمریکا هستیم

 6. نرم‌افزار موبایل برای کنترل سرعت خودرو

 7. وزیر نفت: ایران انتظار ندارد مشتریان نفتی معافیت بگیرند/راه‌های زیادی برای دور زدن تحریم‌ها داریم

 8. 66 هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور وجود دارد/ دولت عامل گرانی بازار است

 9. هزینه حج امسال با نرخ ارز مبادله‌ای محاسبه شد/ دلایل تفاوت قیمت کاروان‌ها

 10. اقتصاد و لزوم نگاه درست اجرایی

 11. بعد از پیاده روی چه بخوریم؟

 12. برجام در آی‌سی‌یو است  

 13. منظور رهبر انقلاب از وضعیت کودکان در آمریکا چه بود  

 14. آغاز توزیع کارت آزمون سراسری از فردا

 15. صالحی: اهداف مدنظر ایران از برجام حاصل نشود، حفظ آن ناممکن است

 16. وجود بیش از ۳ میلیون زن سرپرست خانوار و یک میلیون زن بیوه در کشور

 17. رشد شاخص بازار بورس متاثر از چه عواملی است؟

 18. امیرعبداللهیان: مجلس واکنش اروپا به بد عهدی آمریکا را رصد می‌کند/بریسول:اروپا خواهان باقیماندن ایران در برجام است

 19. رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام حسینی موسوی را تسلیت گفتند

 20. شهردار تهران خبرداد: افتتاح خط 7 مترو در شهریور ماه

 21. تامین داروی بیماران خاص در اولویت/ تاخیر در واردات دارو به دلیل مشکلات انتقال ارز

 22. لاریجانی: پیگیری بین المللی پرونده فاجعه منا باید ادامه پیدا کند

 23. واکنش تند «نیکی هیلی» به گزارش سازمان ملل درباره فقر در آمریکا

 24. آخرین روز خدمتِ یک سرباز

 25. بطحایی اعلام کرد: جزئیات پرداخت مطالبات فرهنگیان/ تسویه خرید خدمات و حق‌التدریس معلمان شاغل در تابستان

پربحث‌های دیروز

 1. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

 2. احمد توکلی در پاسخ به درخواست یک روزنامه‌نگار: دیده‌بان شفافیت و عدالت به همه ایرانیان ضدفساد تعلق دارد/ اگر اسنادی در مورد بدهی میلیاردی ایران مال به دست آید، پیگیری می‌کنیم

 3. کی‌روش: راه مهار رونالدو را نمی‌گویم/ فیلمنامه ایران - پرتغال را اسکورسیزی هم نمی‌توانست اینگونه برایم بنویسد

 4. واردات 424 خودوری قاچاق از بندرعباس/ مگر می‌شود هزاران دستگاه خودرو با قیمت بالا وارد شود، اما شبکه ای در کار نباشد؟/ تشریح آخرین وضعیت پرونده ایرانشهر و حقوق‌های نجومی

 5. ملکی: وزیر صمت قول داد 31 روزه حباب قیمت خودرو بترکد

 6. واعظی: مقصران موسسات مالی نباید آزادانه بگردند

 7. قیمت دلار و نرخ ارز امروز ۱ تیر ۹۷ +جدول

 8. در جلسه اوپک چه گذشت/زنگنه پس از ترک جلسه اوپک به نشانه اعتراض: فکر نمی‌کنم به توافق برسیم

 9. بررسی افزایش مجدد دستمزد کارگران در شورای عالی کار

 10. نظر استاندار تهران درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 11. بررسی پشت پرده واردات غیرقانونی ۶ هزار دستگاه خودرو

 12. منبع نمودار ضد ایرانی پمپئو درد سر ساز شد

 13. توییت زائری درباره حضور خانواده ها در استادیوم  

 14. شینزو آبه پس از ۴۰ سال به ایران سفر می کند

 15. احتمالات محدود صعود تیم ملی ایران/ پیروزی خودمان و شکست اسپانیا

 16. خواص جادویی و شگفت انگیز این میوه گرمسیری برای سلامتی

 17. نامجومطلق: می‌توانیم در جام جهانی شگفتی ساز شویم/ مقابل اسپانیا 60 دقیقه مطلقا دفاع کردیم

 18. زن:شوهرم با دوستم رابطه دارد/ مرد:زنم شیشه ای است و توهم دارد

 19. خون ایرانیان؛ از سالم‌ترین خون‌های اهدایی در جهان

 20. ترامپ: خلع سلاح کامل هسته ای در کره شمالی آغاز شده است!

 21. درخواست دو قانوگذار ارشد آمریکایی برای قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF

 22. بازدید سردار سلیمانی از پروژه ترفیع گنبد حرم امام حسین (ع) +عکس

 23. بازهم اشک مسی درآمد!  

 24. توصیه‌های اخلاقی رهبرانقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس  

 25. جان بولتون برای دیدار با لاوروف به روسیه می‌رود

پربحث‌های هفته

 1. چند نکته با افرادی که در دام ترامپ گرفتار شده‌اند

 2. توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پیرامون ویلای لواسان+سند

 3. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 4. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

 5. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 6. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 7. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 8. قرار بود حکومت‌مان، رنگ و بوی علی را داشته باشد  

 9. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 10. نهاوندیان: مردم باید از آرامش و امنیت اقتصادی خودشان حراست کنند/نیاز به تصمیم گیری‌های قوی داریم و با صبوری مشکلات حل می‌شود/اگر علت گرانی کالایی مشخص نیست، نباید آن را بخریم

 11. آزمون: اگر ناراضی هستند، بعد از جام جهانی دیگر برای تیم ملی بازی نمی‌کنم

 12. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 13. فیروزآبادی ویلای لواسان را تحویل داد

 14. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 15. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 16. اسپانیا به سختی برد/ یوزها جانانه جنگیدند/ویدئو چک گل ایران به ماتادورها مردود اعلام کرد/امیدها به بازی پرتغال زنده است

 17. محمد ثلاث قصاص شد

 18. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 19. سیف:کاهش تورم در ۴۰ سال اخیر بی‎سابقه است/ احتمال توقف پرداخت ازر به کالاهای غیرضرور

 20. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 21. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 22. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 23. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 24. ماجرای پرحاشیه ویلای لواسان سرلشکر فیروزآبادی

 25. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

پربحث‌های دیروز

 1. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

 2. احمد توکلی در پاسخ به درخواست یک روزنامه‌نگار: دیده‌بان شفافیت و عدالت به همه ایرانیان ضدفساد تعلق دارد/ اگر اسنادی در مورد بدهی میلیاردی ایران مال به دست آید، پیگیری می‌کنیم

 3. واعظی: مقصران موسسات مالی نباید آزادانه بگردند

 4. نظر استاندار تهران درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها

 5. منبع نمودار ضد ایرانی پمپئو درد سر ساز شد

 6. شینزو آبه پس از ۴۰ سال به ایران سفر می کند

 7. بازدید سردار سلیمانی از پروژه ترفیع گنبد حرم امام حسین (ع) +عکس

 8. بازهم اشک مسی درآمد!  

 9. توصیه‌های اخلاقی رهبرانقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس  

 10. توضیحات بروجردی درباره نامه ظریف به وزیرخارجه آمریکا

 11. وزیر کشور: مبارزه با مواد مخدر ۲ برابر می‌شود

 12. رایزنی برجامی عراقچی در مسکو

 13. صالحی:با فرو ریختن برجام، جهان با ناامنی بی سابقه مواجه می‌شود

 14. تاکید خرازی بر لزوم پایبندی کشورهای اروپایی به تعهدات برجامی

 15. رهبر انقلاب در حال مشاهده تصاویر قبرستان بقیع  

 16. روحانی درگذشت حجت الاسلام سید علی اکبر موسوی حسینی را تسلیت گفت

 17. وزیر اطلاعات درگذشت حجت الاسلام حسینی را تسلیت گفت

 18. دیدار معاون وزیرخارجه سوئیس با امیرعبداللهیان

 19. دادستان کل کشور: دست‌هایی می‌کوشند قوه قضاییه را تضعیف کنند/ منکر کسری‌ها نیستیم

 20. فرمانده نیروی زمینی ارتش: آمادگی نیروی زمینی ارتش هراس در دل دشمن انداخته است

 21. وزیرکشور:مسائل مربوط به ساکنین مناطق مرزی در سطح ملی پیگیری می‌شود

 22. آیت‌الله علم‌الهدی:امروز مشکل داریم/ هرکس بی‌پروایانه درخط دفاع از رهبری باشد به او فحش وتهمت می‌زنند

 23. موحدی کرمانی: موقعیت امروز انقلاب موقعیت حساسی است

 24. عراقچی: اروپا باید برای حفظ برجام فداکاری بیشتری کند

 25. چمران: شهید چمران مقابل افرادی که به استکبار نامه می‌نویسند قرار داشت

پربحث‌های هفته

 1. چند نکته با افرادی که در دام ترامپ گرفتار شده‌اند

 2. توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پیرامون ویلای لواسان+سند

 3. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 4. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

 5. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 6. فیروزآبادی ویلای لواسان را تحویل داد

 7. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 8. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 9. ماجرای پرحاشیه ویلای لواسان سرلشکر فیروزآبادی

 10. توکلی: دیده بان شفافیت تا چند روز آینده در مورد ویلای فیروزآبادی موضع گیری خواهد کرد/ از اقدام عدالت طلبانه دانشجویان تشکر می‌کنم

 11. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 12. دستور روحانی برای توقف گرانی‌های غیرمتعارف

 13. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 14. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 15. زینب طاهری بازداشت شد/ دروغ پردازی های خانم وکیل

 16. روحانی: بچه‌ها مچکریم+عکس

 17. سهمیه کنکور همسران و فرزندان ایثارگران تغییر کرد

 18. آدرسی برای ترامپ توسط دلالان تحریم و تجربه ای که ایران از کره‌شمالی آموخت

 19. واکنش‌های توئیتری به ویلای مصادره‌ای فیروزآبادی

 20. واعظی: دولت جوان می شود

 21. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 22. احمد توکلی در پاسخ به درخواست یک روزنامه‌نگار: دیده‌بان شفافیت و عدالت به همه ایرانیان ضدفساد تعلق دارد/ اگر اسنادی در مورد بدهی میلیاردی ایران مال به دست آید، پیگیری می‌کنیم

 23. سلیمی: افشای رانت ۱۱۰ هزار میلیاردی در بازار ارز/ دلار 4200 تومانی باعث به وجود آ‌مدن ده‌ها بابک زنجانی شد

 24. سیف باید استعفاء می داد/ تعجب از روحانی برای برکنار نکردن مدیران بی انگیزه

 25. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

آخرین عناوین