سردار قاآنی: ۱۱ سپتامبر خودزنی آمریکایی‌ها بود/ شهدای مدافع حرم سرمایه‌گذاری آمریکا در منطقه را خاکستر کردند

گروه سیاسی الف،   3960623136 ۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه مدافعان حرم از حریم ولایت دفاع می‌کنند گفت: کسانی که همه سرمایه‌گذاری‌های آمریکا را در منطقه خاکستر کردند همین شهدای مدافع حرم بودند.

به گزارش تسنیم، سردار اسماعیل قاآنی ‌در یادواره شهدای مدافع حرم که در مسجد امام حسن مجتبی(ع) بهارستان برگزار شد، با اشاره به ابعاد مختلف رشادت شهدا اظهار داشت: بُعد مهّمی که در زمینه رشادت شهدا باید به آن توجه کرد این است که شهدای عالی مقام با همه وجود خود را به صحنه مبارزه آمده، و حتی هستی خود را فدا کردند و از خانواده‌های خود گذشتند.

وی ادامه داد: دلیل رشادت شهدا این بوده که ما مسلمان و شیعه هستیم و براساس سبقه دینی خود همواره به دنبال احیای دین بوده‌ایم، همچنان که امروز هم به برکت خون شهدا در نظامی زندگی می‌کنیم که بنایش حرکت بر مدار اسلام است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه هیچ کدام از مسئولان مدعی نیستند که تمام زوایای کشور بر مدار دین است اما بنای ما حرکت بر مدار دین است افزود: دشمنان بنای ناسازگاری با انقلاب را دارند؛ از این رو این انقلاب همچنان که با فداکاری ایجاد شده با فداکاری نیز باید حفظ شود.

شهدا استمرار مسیر امام حسین(ع) و دیگر ائمه معصوم هستند

قاآنی ضمن اشاره به اینکه دشمنان هر روز توطئه‌ای برای انقلاب ایجاد می‌کنند گفت: مردم ما به این انقلاب تعلق خاطر دارند و برای استمرار آن هم بسیار فداکاری‌ و رشادت‌ها کرده‌اند، و شهدای عالی مقام استمرار مسیری هستند که امام حسین(ع) و دیگر ائمه معصوم پیش‌روی ما باز کردند.

وی با بیان اینکه این انقلاب و مردم جنگ را از دورن خانه‌های خود شروع کردند تصریح کرد: در اوایل انقلاب جنگ از درون شهرها شروع شد و ما از درون شهرها دفاع از خود، مملکت و نظام را شروع کردیم و پس از آن بود که جنگ به حاشیه شهرها کشیده شد، 8 سال این جنگ طول کشید و قدم به قدم جلو رفتیم تا جایی که می‌بینیم کسانی که در اوایل انقلاب از دورن شهرها جنگ با دشمن و دفاع از میهن را شروع کردند، امروز در ورای مرزها از مسلمانان منطقه دفاع می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه قدس عنوان کرد: آثار و برکات شهدای عالی مقام منحصر به دوران خاصی نیست، زمانی در کردستان، بلوچستان، گنبد و سایر مناطق در مقابله با منافقان می‌جنگیدند، و زمانی دیگر در مقابله با دشمن بعث عراق از انقلاب جانانه دفاع کردند، و امروز نیز که فصل جدیدی از کار آغاز شده در اقصی نقاط کشور اسلامی جوانانی پیدا می‌شوند که در آن سوی مرزها از حوزه وسیعی از کشورهای اسلامی دفاع می‌کنند.

مدافعان حرم از حریم ولایت دفاع می‌کنند

قاآنی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس جوانان و مردم انقلابی از 31 استان کشور با زبان‌ها و گویش‌های مختلف بر سر سفره دفاع مقدس می‌نشستند، و امروز که سفره دفاع از حرم پهن می‌شود نه تنها از این 31 استان، بلکه افراد مختلف از ده‌ها‌ کشور دنیا با خلوص نیت برای حفظ ارزش‌های اسلامی دفاع می‌کنند.

وی در ادامه افزود: واژه مدافعان حرم واژه‌ای نیست که عده‌ای دور هم نشسته و این واژه را ایجاد کنند؛ بلکه این عنوان برگرفته از نام دلاورانی است که در صحنه‌های مختلف به عنوان مدافعان حرم می‌جنگند؛ همچنان که روح حاکم بر آن دفاع از حریم ولایت است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه مدافعان حرم از سنگ، گل و چوب در جایی دفاع نمی‌کنند بلکه هر کدام از این حرم‌ها که به عنوان نماد دفاع مطرح می‌شود، جلوه‌گاه نورانیت ولایت هستند گفت: اگر این دلیرمردانی که از اقصی نقاط جهان به هم پیوند خورند، نبودند معلوم نبود با چه گرفتاری مواجه می‌شدیم.

11 سپتامبر خودزنی آمریکایی‌ها بود

قاآنی با اشاره به توطئه‌های آمریکا به ویژه در حادثه 11 سپتامبر تأکید کرد: پس از 11 سپتامبر که در واقع خودزنی آمریکایی‌ها و بهانه‌ای برای بهم ریختن دنیا بود، آمریکایی‌ها فکر کردند که به اصطلاح جهان تک قطبی درست کرده‌اند که می‌توانند جهان را ببلعند، و در نتیجه دو جنگ بزرگ در افغانستان و عراق به راه انداختند و خود نیز مستقیماً در آن شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه جنگ افغانستان و عراق طبق اعلام آمریکا حدود 6 هزار میلیارد دلار هزینه داشته است، بیان کرد: آمریکا به بهانه تأمین امنیت خود و مقابله با گروه‌هایی که به حساب آن‌ها مخل امنیت قلمداد می‌شدند، وارد افغانستان شد؛ اما در نهایت علی‌رغم این هزینه‌ سرسام‌آور بسیار ضعیف‌تر و بی‌اعتبارتر از گذشته شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه هدف اصلی آمریکا از جنگ در افغانستان و عراق صرفاً جمهوری اسلامی ایران بود عنوان کرد: در آغاز جنگ سوریه، آمریکا که روزی القاعده و طالبان را دشمن امنیت خود می‌دانست، آن‌ها را به عنوان فرمانده جنگ علیه دولت سوریه معرفی می‌کند، تا جایی که القاعده در قالب اطلاعیه‌ای نیروهای خود را از همه دنیا در جبهه آمریکا علیه سوریه بسیج می‌کند.

شهدای مدافع حرم سرمایه‌گذاری آمریکا در منطقه را خاکستر کردند

وی در ادامه اظهار داشت: کسانی که همه سرمایه‌گذاری‌های آمریکا را در منطقه خاکستر کردند همین شهدای مدافع حرم بودند؛ آمریکا برای حفاظت از اسرائیل متعهد شده بود که به هر قیمتی در سوریه ورود پیدا کرده و عقبه جریانات مقاومت را بخشکاند، وگرنه سوریه به مراتب نسبت به سایر کشورهای مرتجع حاشیه خلیج فارس شرایط بهتری دارد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه عربستان سعودی فاقد ابتدایی‌ترین اصول دموکراسی در منطقه است تصریح کرد: آمریکا هیچ مشکلی با وضعیت کنونی عربستان ندارد؛ اما به سوریه که بسیاری از ارکان دموکراسی در آن رعایت می‌شود حمله می‌برد، که همگی اینها حکایت از بازی آمریکا دارد.

قاآنی ادامه داد: در جنگ سوریه اصل اساسی بر از بین بردن زیستگاه مقاومت بود، و به جمهوری اسلامی ایران درس بدهند که رقابت با این کشور چقدر هزینه دارد، و در همین مسیر نیز بسیاری از کشورها را با خود همراه کردند؛ اما جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه و شهدای خود و این اصل که مسئله سوریه باید توسط خود ملت سوریه حل شود، با این جریان همراه نشد.

جمهوری اسلامی ایران مشت محکمی بر دهان امریکا زد

وی با اشاره به اینکه آمریکا پای میز مذاکره می‌نشیند اما زیربار پایان جنگ نمی‌رود گفت: جمهوری اسلامی ایران توانست مشت محکمی به دهان آمریکا بزند، آن‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند که پس از حل مسئله سوریه به عراق برگردند؛ اما چون در شرایط استیصال قرار گرفتند و زمان زیادی نیز صرف شده بود، بلافاصله حمله به عراق را شروع کردند و تا دروازه‌های بغداد هم جلو آمدند و باز هم در این مقطع اگر شهدای مدافع حرم وارد میدان نمی‌شد معلوم نبود چه اتفاقی بیفتد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم جایگاه مهمی دارند و راه آن‌ها همان ادامه راه شهدای دفاع مقدس است خاطرنشان کرد: شهدایی که به عنوان مدافعان حرم از ایران، افغانستان، پاکستان و لبنان آمدند، همه علاوه بر اخلاص و احساس وظیفه، مجاهد و مهاجر هم بودند، در قرآن کریم خداوند برای کسانی که مهاجرت می‌کنند جایگاه بلندی قائل است؛ بنابراین قطعاً برای این شهدا که هم مهاجرت کردند و هم مجاهدت جایگاه افضل‌تری درنظر می‌گیرد.

قاآنی اظهار داشت: امروز شهدای مدافع حرم با دفاع از حریم ولایت و اسلام توانستند اقتدار انقلاب اسلامی را در دنیا اثبات کنند؛ همچنان که دوست و دشمن نیز اقرار دارند که ایران این جنگ را با تدبیر و سلامتی انجام می‌دهد.

انقلاب یک حرکت زنده، پویا و پیش‌رونده است

وی در ادامه ضمن اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ روحیه انقلابی عنوان کرد: انقلاب یک حرکت زنده و پویا است و حادثه‌ای نیست که در یک مقطعی اتفاق افتاده باشد و اکنون متوقف شده باشد؛ بلکه انقلاب حرکتی پیش‌رونده است که هر روز باید متناسب با شرایط خود را تجهیز کند.

جانشین فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: روحیه انقلابی که از این نظام تولید می‌شود و به نیروهای مظلوم یمنی تزریق می‌شود، درسی است که شهدای عالی مقام ما به دیگران داده‌اند و تا به امروز هم هر که وارد این مکتب شده و شاگردی کرده با عزّت در مسیر رشد قرار گرفته است.

قاآنی در پایان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی خانواده شهدای مدافع حرم خاطرنشان کرد: ما مطمئن هستیم که با تأسی از شهدای عالی‌قدر و فداکاری خانواده‌های آن‌ها راه پرافتخار تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان(عج) ادامه خواهد یافت.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

بانک گردشگری

پربحث‌های امروز

 1. نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند

 2. تصمیم گیری ۲۳ نماینده مجلس برای دریافت حقوق نجومی و مادام العمر خود و سایر مقامات

 3. پاداش خوب برای پلیس بد!

 4. محسن هاشمی: شادی لازمه جامعه انسانی ما است/ رتبه نامناسبی از لحاظ غم داریم

 5. دادگاه ترکیه وکیل فتح‌الله گولن را به 12 سال حبس محکوم کرد

 6. دقیقا کجایی؟

 7. کاهش دید در اهواز به 100 متر/ منشا گرد و غبار داخلی است

 8. کمیسیون انرژی اتحادیه اروپا: ایران به صورت کامل تعهدات خود را اجرا کرده است

 9. روحانی: کنده شدن بنیان داعش را به رهبر معظم انقلاب و نیروهای مسلح و بویژه سردار سلیمانی تبریک می گویم / دولت قدرتی جز نمایندگی مردم ندارد

 10. درخواست اتحادیه آفریقا برای توقف خرید و فروش برده در لیبی/ بورکینافاسو سفیرش در لیبی را فراخواند

 11. واکنش واعظی به اعلام پایان داعش در عراق و سوریه

 12. میزان مرگ و میر مردان مبتلا به دیابت بیشتر از زنان است

 13. نقشه ایمنی راه‌های کشور تهیه شد/ کاهش ۵ میلیون نفری مسافران ریلی

 14. دستگیری اوباش تهران در عملیات پلیس پایتخت

 15. کمالوندی: تا زمانی که طرفین به متن و روح برجام پایبند بمانند ایران پایبند می‌ماند

 16. شایع‌ترین علت ایجاد سینوزیت مزمن چیست؟

 17. گرد و خاک شدید در آسمان اهواز  

 18. کرمانشاه تا ۶ ماه آینده می‌لرزد

 19. بقایی باز هم به دادگاه نرفت

 20. واژگونی کامیون حامل مواد خوراکی در ورودی شهر اسلام آبادغرب بر اثر بارندگی و لغزندگی جاده  

 21. کدام گوشی‌های مسافری نیاز به رجیستری ندارند؟

 22. وخامت بحران آب در یمن به دنبال محاصره این کشور / ۲/۵ میلیون یمنی آب شرب سالم ندارند

 23. اعضای بازداشت شده دولت کاتالونیا کنترل مادرید بر این منطقه را پذیرفتند

 24. اقلیم کردستان: جامعه جهانی برای لغو تحریم‌های بغداد مداخله کند

 25. واکنش روحانی به قطع سخنانش توسط یک کشاورز  

پربحث‌های دیروز

 1. سقوط اخلاق در زلزله سیاست

 2. "تیراژ روزنامه‌ها" در کشور به وضعیت بحرانی رسیده است

 3. سیاه نمایی علیه یکی از خدمات نظام

 4. رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله‌زده: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم/ انسانهای دلاور حادثه را مغلوب خود می کنند

 5. وزارت خزانه‌داری آمریکا نام ۲ فرد و ۴ شرکت مرتبط با ایران را در فهرست تحریم‌ها قرار داد

 6. حضور رهبر انقلاب در منطقه زلزله‌زده سرپل ذهاب+ فیلم و عکس  

 7. وعده دو ماه قبل سردار سلیمانی چه بود؟  

 8. بازسازی چهره زلیخا در موزه مصر!   

 9. واکنش کلوپ به احتمال هدایت بارسلونا

 10. دایی ۶ میلیارد و ۲۸۸ میلیون تومان پول جمع کرد

 11. تکذیب خبر اسلحه کشیدن یکی از فرمانداران در فضای مجازی

 12. شلوغی صف جایگاه‌های سوخت در ایلام

 13. مدارس مهران فردا دایر است

 14. رضایی: پرونده داعش برای همیشه بسته شد

 15. ولایتی: فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

 16. حضور موگرینی در میان آوارگان روهینگیایی  

 17. درخواست آمریکا برای استقرار سلاح‌های اتمی در ژاپن

 18. کشف گورستان جمعی در داخل چاه‎های نفت عراق

 19. درگیری مرزبانان هرمزگان با قاچاقچیان خارجی

 20. نرخ بیکاری در ایران چقدر است؟

 21. نگرانی عمیق اروپا درباره شکست ائتلاف جامائیکا در آلمان

 22. عراقچی: اروپا برجام را قابل مذاکره مجدد نمی‌داند

 23. برخورد قاطع کاپیتان‌های پرسپولیس و باقری با بیرانوند در رختکن

 24. مسعود بارزانی: تصمیم دادگاه فدرال عراق یکجانبه است

 25. قربانیان وبا در یمن به ۲۲۰۸ نفر رسید

پربحث‌های هفته

 1. مسکن مهر و زلزله ۷.۳ ریشتری در کرمانشاه

 2. زلزله کرمانشاه و طرح مسکن مهر

 3. درخواست کشف معمار اقتصادی برای نجات کشور از بحران‌های مبتلابه

 4. دولت نتوانست فاینانسور بیابد/ایرباس هواپیماهای ایران را حراج کرد

 5. پاسخ نیکزاد به جهانگیری/ پرداختن به تسویه‌حساب سیاسی دور از جوانمردی است

 6. توضيحات وحید حقانیان پیرامون اظهاراتش در مورد معاون اول رئیس جمهور

 7. هدف یاران احمدی‌نژاد از زنبیل به دست گرفتن و تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم

 8. افزایش تعداد مصدومان زلزله کرمانشاه به ۷۸۱۷ نفر/ ۱۸۰۰ میلیارد تومان؛ خسارات زلزله/ تایید حمله به ۲۰ کامیون امدادی به زلزله‌زدگان/ واکنش به گلایه های مردم/ به حساب‌های شخصی کمک نکنید

 9. توئیت جالب عبدلله‌رمضان‌زاده سخنگوی دولت اصلاحات خطاب به وزیر مسکن  

 10. مقام مسئول اداره راه و شهرسازی استان کرمانشاه: سقف هیچ مسکن مهری در زلزله فرو نریخت/ مسکن مهر فقط ۲ فوتی داشت

 11. سیف: کمبود ارز نداریم/امسال افزایش قیمت دلار نظم مناسب‌تری داشته است

 12. روشنگری مجری سمت خدا درباره یک کلیپ

 13. هیچ سازه‌ای توان مقاومت برابر زلزله اخیر را ندارد/ قدرت ۸ بمب اتم

 14. بازی سیاسی جدید یاران احمدی نژاد؛ بقایی بجای دادگاه به حرم عبدالعظیم حسنی رفت /بست نشینی بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب الله جزء خراسانی در حرم

 15. روحانی در بدو ورود به کرمانشاه: دولت با همه توان خود برای یاری آسیب دیدگان وارد عمل شده/مردم باید خودشان خانه‌هایشان را بسازند/دولت وام می‌دهد

 16. اينجا كرمانشاه، روز ششم زلزله/ سلام ما را به وزیر مسکن برسانید!

 17. بدرقه بقایی و جوانفکر توسط احمدی نژاد پیش از بست نشینی  

 18. سقوط اخلاق در زلزله سیاست

 19. آمار جدید قربانیان زلزله کرمانشاه؛ 432 کشته و 7817 مصدوم/ 100 نفر بدون مجوز دفن شدند

 20. رقصنده با زلزله

 21. گفت وگو با سرتیپی که مغز زن50ساله را در بیمارستان صحرایی عمل کرد

 22. نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند

 23. بدون مشخصات زلزله،تخریب مسکن مهر را قضاوت نکنید

 24. مدیران امروز مدیران عرصه ی عرض تسلیت

 25. قیمت‌ احتمالی انواع نان از اول آذر (+جدول)

پربحث‌های امروز

 1. نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند

 2. پاداش خوب برای پلیس بد!

 3. کمیسیون انرژی اتحادیه اروپا: ایران به صورت کامل تعهدات خود را اجرا کرده است

 4. روحانی: کنده شدن بنیان داعش را به رهبر معظم انقلاب و نیروهای مسلح و بویژه سردار سلیمانی تبریک می گویم / دولت قدرتی جز نمایندگی مردم ندارد

 5. واکنش واعظی به اعلام پایان داعش در عراق و سوریه

 6. کمالوندی: تا زمانی که طرفین به متن و روح برجام پایبند بمانند ایران پایبند می‌ماند

 7. بقایی باز هم به دادگاه نرفت

 8. لاریجانی: نقش پیشرو ایران در مبارزه با تروریسم/ داعش تقریبا از صحنه عراق و سوریه حذف شده است

 9. عراقچی: روابط خوبی در تمام سطوح با اروپا داریم

 10. اتهام زنی مضحک خزانه داری آمریکا به سپاه در پی نابودی داعش

 11. ایراد شورای نگهبان به طرح برگزاری علنی دادگاه مفاسد اقتصادی

 12. انتقاد نمایندگان از آشفتگی آماری دولت در مورد نرخ اشتغال

 13. پشت‌پرده ارتباط شاهزاده‌های سعودی با ایران

 14. جزئیات تحریم‌های خزانه‌داری آمریکا علیه ۲ فرد و ۴ شرکت مرتبط با ایران

 15. ناگفته های «مولوی عبدالحمید» از مراسم تحلیف تا تعامل با سپاه و اطلاعات

 16. رهبر انقلاب تاکنون در کدام مناطق زلزله‌زده حضور پیدا کرده‌اند؟ + تصاویر

 17. مرعشی: خطاهای روحانی تاکتیکی و قهر اصلاح‌طلبان یک خطای استراتژیک است

 18. دفتر مقام معظم رهبری اقدام واشنگتن علیه «نُجَباء» را محکوم کرد

 19. لاریجانی عازم ترکیه شد

 20. سفر معاون اول رئیس جمهور به استان کرمانشاه کنسل شد

 21. کریمی‌قدوسی: مشکلات داخلی ما ناشی از تعطیلی امور اجرایی است نه تحریم‌

 22. باهنر: به جوان بودن وزرا اعتقادندارم/ چندسال بعداعدام مه آفرید، نماینده ای را بازخواست کردند

 23. کیهان: اشرف پهلوی بعد از زلزله طبس به برادرش چه گفت؟

 24. سعد حریری: اگر روسیه نبود بشار اسد سقوط می‌کرد

 25. انتشار پیام بسیار مهم فرمانده نیروی قدس سپاه به مقام معظم رهبری تا ساعتی دیگر

پربحث‌های دیروز

 1. سیاه نمایی علیه یکی از خدمات نظام

 2. رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله‌زده: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم/ انسانهای دلاور حادثه را مغلوب خود می کنند

 3. وزارت خزانه‌داری آمریکا نام ۲ فرد و ۴ شرکت مرتبط با ایران را در فهرست تحریم‌ها قرار داد

 4. رضایی: پرونده داعش برای همیشه بسته شد

 5. ولایتی: فرزندان حریری در دستان عربستان گروگان هستند

 6. عراقچی: اروپا برجام را قابل مذاکره مجدد نمی‌داند

 7. تمرین مشترک نظامی نیروی دریایی ایران و پاکستان

 8. سرلشکر باقری وارد روسیه شد

 9. عراق در بحران اعراب با ایران اعلام بی طرفی کرد

 10. کمالوندی: هیچ مانعی از اروپا برای فروش آب سنگین ایران نیست

 11. نتانیاهو: با ماکرون روش های مقابله با ایران را بررسی می کنیم

 12. سیدحسن نصرالله: آمریکایی ها در البوکمال برای داعش پوشش هوایی ایجاد کرده بودند/ باید از سردار سلیمانی قدردانی کنیم

 13. چرا کویت از قطعنامه ضد ایرانی نشست قاهره حمایت نکرد؟

 14. اشمید با ظریف دیدار کرد

 15. پرونده دانشجویان بورسیه بسته شد + جزئیات

 16. توضیح سخنگوی کمیسیون امنیت درباره دوتابعیتی‌ها

 17. واکنش عراق به بیانیه پایانی نشست ضدایرانی قاهره

 18. قالیباف: منکر تخلفات شهرداری نیستم/ تعطیلی خط هفت مترو کار سیاسی است

 19. مشایی با قرار کفالت آزاد شد

 20. رئیس قوه قضاییه: اقدامات عربستان در یمن مصداق «جنایت جنگی» است/ خواسته رهبری تحول در کاهش آسیب های اجتماعی است

 21. رهبر انقلاب: مهمترین اولویت کنونی، تامین مسکن زلزله‌زدگان است

 22. سخنگوی وزارت خارجه: مشکلات منطقه نتیجه سیاست‌های عقیم سعودی‌هاست

 23. 3 جمله که از بیانیه اتحادیه عرب حذف شد

 24. کواکبیان: طرح تحقیق و تفحص از «مسکن مهر» تقدیم هیات رییسه مجلس شد

 25. راز سکوت عارف در مجلس از زبان خودش

پربحث‌های هفته

 1. پاسخ نیکزاد به جهانگیری/ پرداختن به تسویه‌حساب سیاسی دور از جوانمردی است

 2. توضيحات وحید حقانیان پیرامون اظهاراتش در مورد معاون اول رئیس جمهور

 3. هدف یاران احمدی‌نژاد از زنبیل به دست گرفتن و تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم

 4. بازی سیاسی جدید یاران احمدی نژاد؛ بقایی بجای دادگاه به حرم عبدالعظیم حسنی رفت /بست نشینی بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب الله جزء خراسانی در حرم

 5. روحانی در بدو ورود به کرمانشاه: دولت با همه توان خود برای یاری آسیب دیدگان وارد عمل شده/مردم باید خودشان خانه‌هایشان را بسازند/دولت وام می‌دهد

 6. نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند

 7. روحانی: وقوع حوادثی طبیعی میز محاکمه نیست/ در بخش پیمانکاری ساخت و ساز دولتی فساد وجود داشته است/ پاسخ قاطع رئیس جمهور خطاب به عربستان

 8. نتانیاهو: ایران جایی در سوریه نخواهد داشت که بتواند به اسرائیل حمله کند / چاره نداشته باشیم تنهایی علیه ایران اقدام می‌کنیم

 9. واکنش آذری جهرمی به حاشیه‌سازی برای اسحاق جهانگیری و فرمانده سپاه  

 10. گاف بزرگ آمدنیوز درباره مکالمه تلفنی فرمانده سپاه

 11. پاسخ ظریف به پیشنهادهای کمک کشورهای خارجی: قادر به مدیریت امور با منابع خود هستیم

 12. گفتگوهاي حقوق بشري!/  اروپایی ها دفتر تهران را برای چه می‌خواهند؟

 13. واکنش متفاوت امام جمعه تهران به حادثه زلزله؛ هتاکان بس است.../درخواست دو مرجع تقلید از مسئولان

 14. پایان موقت بست‌نشینی بقایی و یاران

 15. انتقاد سعید جلیلی از عملکرد دولت در نوسازی بافت های فرسوده  

 16. سیاه نمایی علیه یکی از خدمات نظام

 17. رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله‌زده: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم/ انسانهای دلاور حادثه را مغلوب خود می کنند

 18. حذف یارانه ثروتمندان در دستور کار دولت و مجلس

 19. جهانگيری: پیمانکاران ساختمان‌های نوساز و بدون استحکام باید بازخواست شوند

 20. واکنش استانداری کرمانشاه به یک ادعای عجیب درباره روحانی و جهانگیری

 21. پاداش خوب برای پلیس بد!

 22. وزارت خزانه‌داری آمریکا نام ۲ فرد و ۴ شرکت مرتبط با ایران را در فهرست تحریم‌ها قرار داد

 23. بحرین خواستار اقدام مشترک کشورهای عربی علیه ایران شد

 24. عادل الجبیر: سکوت در برابر ایران به نفع اعراب نیست

 25. نوبخت: پرداخت ۴۱ میلیون تومان وام و کمک بلاعوض به خانوارهای شهری آسیب دیده از زلزله

آخرین عناوین