نیسان

سردار قاآنی: ۱۱ سپتامبر خودزنی آمریکایی‌ها بود/ شهدای مدافع حرم سرمایه‌گذاری آمریکا در منطقه را خاکستر کردند

گروه سیاسی الف،   3960623136 ۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه مدافعان حرم از حریم ولایت دفاع می‌کنند گفت: کسانی که همه سرمایه‌گذاری‌های آمریکا را در منطقه خاکستر کردند همین شهدای مدافع حرم بودند.

به گزارش تسنیم، سردار اسماعیل قاآنی ‌در یادواره شهدای مدافع حرم که در مسجد امام حسن مجتبی(ع) بهارستان برگزار شد، با اشاره به ابعاد مختلف رشادت شهدا اظهار داشت: بُعد مهّمی که در زمینه رشادت شهدا باید به آن توجه کرد این است که شهدای عالی مقام با همه وجود خود را به صحنه مبارزه آمده، و حتی هستی خود را فدا کردند و از خانواده‌های خود گذشتند.

وی ادامه داد: دلیل رشادت شهدا این بوده که ما مسلمان و شیعه هستیم و براساس سبقه دینی خود همواره به دنبال احیای دین بوده‌ایم، همچنان که امروز هم به برکت خون شهدا در نظامی زندگی می‌کنیم که بنایش حرکت بر مدار اسلام است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه هیچ کدام از مسئولان مدعی نیستند که تمام زوایای کشور بر مدار دین است اما بنای ما حرکت بر مدار دین است افزود: دشمنان بنای ناسازگاری با انقلاب را دارند؛ از این رو این انقلاب همچنان که با فداکاری ایجاد شده با فداکاری نیز باید حفظ شود.

شهدا استمرار مسیر امام حسین(ع) و دیگر ائمه معصوم هستند

قاآنی ضمن اشاره به اینکه دشمنان هر روز توطئه‌ای برای انقلاب ایجاد می‌کنند گفت: مردم ما به این انقلاب تعلق خاطر دارند و برای استمرار آن هم بسیار فداکاری‌ و رشادت‌ها کرده‌اند، و شهدای عالی مقام استمرار مسیری هستند که امام حسین(ع) و دیگر ائمه معصوم پیش‌روی ما باز کردند.

وی با بیان اینکه این انقلاب و مردم جنگ را از دورن خانه‌های خود شروع کردند تصریح کرد: در اوایل انقلاب جنگ از درون شهرها شروع شد و ما از درون شهرها دفاع از خود، مملکت و نظام را شروع کردیم و پس از آن بود که جنگ به حاشیه شهرها کشیده شد، 8 سال این جنگ طول کشید و قدم به قدم جلو رفتیم تا جایی که می‌بینیم کسانی که در اوایل انقلاب از دورن شهرها جنگ با دشمن و دفاع از میهن را شروع کردند، امروز در ورای مرزها از مسلمانان منطقه دفاع می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه قدس عنوان کرد: آثار و برکات شهدای عالی مقام منحصر به دوران خاصی نیست، زمانی در کردستان، بلوچستان، گنبد و سایر مناطق در مقابله با منافقان می‌جنگیدند، و زمانی دیگر در مقابله با دشمن بعث عراق از انقلاب جانانه دفاع کردند، و امروز نیز که فصل جدیدی از کار آغاز شده در اقصی نقاط کشور اسلامی جوانانی پیدا می‌شوند که در آن سوی مرزها از حوزه وسیعی از کشورهای اسلامی دفاع می‌کنند.

مدافعان حرم از حریم ولایت دفاع می‌کنند

قاآنی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس جوانان و مردم انقلابی از 31 استان کشور با زبان‌ها و گویش‌های مختلف بر سر سفره دفاع مقدس می‌نشستند، و امروز که سفره دفاع از حرم پهن می‌شود نه تنها از این 31 استان، بلکه افراد مختلف از ده‌ها‌ کشور دنیا با خلوص نیت برای حفظ ارزش‌های اسلامی دفاع می‌کنند.

وی در ادامه افزود: واژه مدافعان حرم واژه‌ای نیست که عده‌ای دور هم نشسته و این واژه را ایجاد کنند؛ بلکه این عنوان برگرفته از نام دلاورانی است که در صحنه‌های مختلف به عنوان مدافعان حرم می‌جنگند؛ همچنان که روح حاکم بر آن دفاع از حریم ولایت است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه مدافعان حرم از سنگ، گل و چوب در جایی دفاع نمی‌کنند بلکه هر کدام از این حرم‌ها که به عنوان نماد دفاع مطرح می‌شود، جلوه‌گاه نورانیت ولایت هستند گفت: اگر این دلیرمردانی که از اقصی نقاط جهان به هم پیوند خورند، نبودند معلوم نبود با چه گرفتاری مواجه می‌شدیم.

11 سپتامبر خودزنی آمریکایی‌ها بود

قاآنی با اشاره به توطئه‌های آمریکا به ویژه در حادثه 11 سپتامبر تأکید کرد: پس از 11 سپتامبر که در واقع خودزنی آمریکایی‌ها و بهانه‌ای برای بهم ریختن دنیا بود، آمریکایی‌ها فکر کردند که به اصطلاح جهان تک قطبی درست کرده‌اند که می‌توانند جهان را ببلعند، و در نتیجه دو جنگ بزرگ در افغانستان و عراق به راه انداختند و خود نیز مستقیماً در آن شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه جنگ افغانستان و عراق طبق اعلام آمریکا حدود 6 هزار میلیارد دلار هزینه داشته است، بیان کرد: آمریکا به بهانه تأمین امنیت خود و مقابله با گروه‌هایی که به حساب آن‌ها مخل امنیت قلمداد می‌شدند، وارد افغانستان شد؛ اما در نهایت علی‌رغم این هزینه‌ سرسام‌آور بسیار ضعیف‌تر و بی‌اعتبارتر از گذشته شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه هدف اصلی آمریکا از جنگ در افغانستان و عراق صرفاً جمهوری اسلامی ایران بود عنوان کرد: در آغاز جنگ سوریه، آمریکا که روزی القاعده و طالبان را دشمن امنیت خود می‌دانست، آن‌ها را به عنوان فرمانده جنگ علیه دولت سوریه معرفی می‌کند، تا جایی که القاعده در قالب اطلاعیه‌ای نیروهای خود را از همه دنیا در جبهه آمریکا علیه سوریه بسیج می‌کند.

شهدای مدافع حرم سرمایه‌گذاری آمریکا در منطقه را خاکستر کردند

وی در ادامه اظهار داشت: کسانی که همه سرمایه‌گذاری‌های آمریکا را در منطقه خاکستر کردند همین شهدای مدافع حرم بودند؛ آمریکا برای حفاظت از اسرائیل متعهد شده بود که به هر قیمتی در سوریه ورود پیدا کرده و عقبه جریانات مقاومت را بخشکاند، وگرنه سوریه به مراتب نسبت به سایر کشورهای مرتجع حاشیه خلیج فارس شرایط بهتری دارد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه عربستان سعودی فاقد ابتدایی‌ترین اصول دموکراسی در منطقه است تصریح کرد: آمریکا هیچ مشکلی با وضعیت کنونی عربستان ندارد؛ اما به سوریه که بسیاری از ارکان دموکراسی در آن رعایت می‌شود حمله می‌برد، که همگی اینها حکایت از بازی آمریکا دارد.

قاآنی ادامه داد: در جنگ سوریه اصل اساسی بر از بین بردن زیستگاه مقاومت بود، و به جمهوری اسلامی ایران درس بدهند که رقابت با این کشور چقدر هزینه دارد، و در همین مسیر نیز بسیاری از کشورها را با خود همراه کردند؛ اما جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه و شهدای خود و این اصل که مسئله سوریه باید توسط خود ملت سوریه حل شود، با این جریان همراه نشد.

جمهوری اسلامی ایران مشت محکمی بر دهان امریکا زد

وی با اشاره به اینکه آمریکا پای میز مذاکره می‌نشیند اما زیربار پایان جنگ نمی‌رود گفت: جمهوری اسلامی ایران توانست مشت محکمی به دهان آمریکا بزند، آن‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند که پس از حل مسئله سوریه به عراق برگردند؛ اما چون در شرایط استیصال قرار گرفتند و زمان زیادی نیز صرف شده بود، بلافاصله حمله به عراق را شروع کردند و تا دروازه‌های بغداد هم جلو آمدند و باز هم در این مقطع اگر شهدای مدافع حرم وارد میدان نمی‌شد معلوم نبود چه اتفاقی بیفتد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم جایگاه مهمی دارند و راه آن‌ها همان ادامه راه شهدای دفاع مقدس است خاطرنشان کرد: شهدایی که به عنوان مدافعان حرم از ایران، افغانستان، پاکستان و لبنان آمدند، همه علاوه بر اخلاص و احساس وظیفه، مجاهد و مهاجر هم بودند، در قرآن کریم خداوند برای کسانی که مهاجرت می‌کنند جایگاه بلندی قائل است؛ بنابراین قطعاً برای این شهدا که هم مهاجرت کردند و هم مجاهدت جایگاه افضل‌تری درنظر می‌گیرد.

قاآنی اظهار داشت: امروز شهدای مدافع حرم با دفاع از حریم ولایت و اسلام توانستند اقتدار انقلاب اسلامی را در دنیا اثبات کنند؛ همچنان که دوست و دشمن نیز اقرار دارند که ایران این جنگ را با تدبیر و سلامتی انجام می‌دهد.

انقلاب یک حرکت زنده، پویا و پیش‌رونده است

وی در ادامه ضمن اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ روحیه انقلابی عنوان کرد: انقلاب یک حرکت زنده و پویا است و حادثه‌ای نیست که در یک مقطعی اتفاق افتاده باشد و اکنون متوقف شده باشد؛ بلکه انقلاب حرکتی پیش‌رونده است که هر روز باید متناسب با شرایط خود را تجهیز کند.

جانشین فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: روحیه انقلابی که از این نظام تولید می‌شود و به نیروهای مظلوم یمنی تزریق می‌شود، درسی است که شهدای عالی مقام ما به دیگران داده‌اند و تا به امروز هم هر که وارد این مکتب شده و شاگردی کرده با عزّت در مسیر رشد قرار گرفته است.

قاآنی در پایان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی خانواده شهدای مدافع حرم خاطرنشان کرد: ما مطمئن هستیم که با تأسی از شهدای عالی‌قدر و فداکاری خانواده‌های آن‌ها راه پرافتخار تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان(عج) ادامه خواهد یافت.

عناوین مرتبط

بامیلو

دیدگاه کاربران


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربحث‌های اخیر

 1. آزادسازی واردات خودروهای لوکس با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی‌سی تکذیب شد

 2. اسید پاشی در شرق لندن ۶ زخمی برجا گذاشت

 3. چه بیماری‌هایی باعث سخنرانی‌های عجیب ترامپ می‌شوند؟

 4. کاریکاتور/ احساس عجیب اول مهر!

 5. اولین عکس واقعی از امیرکبیر

 6. ثروت خالص خانوارهای آمریکایی به ۹۶.۲ تریلیون دلار افزایش یافت

 7. حقایق تازه از حکم سنگین فیفا علیه پرسپولیس و طارمی

 8. کنایه رضارشیدپور به صحبت های اخیر رامبد جوان

 9. کشف ٤٥ کوسه بال‌سیاه در لنج صیادی خارجی  

 10. علت بوی نامطبوع و مسمومیت شهروندان کرمانشاهی

 11. اختلاف در اقلیم کردستان در آستانه همه‌پرسی

 12. میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به ۸۱,۷ میلیون لیتر رسید

 13. متهم فراری بیمارستان طالقانی اهواز دستگیر شد

 14. گابریل: برلین نمی‌خواهد تهران را به تغییر رفتارش در منطقه وادارد

 15. سلفی جنجالی دختر رئیس جمهور در سازمان ملل

 16. تساوی اوستنده با رضاییان

 17. عبداللهیان به امارات: جنايت را متوقف کنید

 18. میرسلیم: بارزانى در دام اسراییل افتاده است

 19. ترامپ، دعوت ورزشکاران به کاخ سفید را پس گرفت!

 20. عکسی متفاوت از شهید حججی و فرزندش   

 21. وزیر خارجه کره شمالی در مجمع عمومی: شیطانی که رئیس‌جمهور آمریکا نامیده می‌شود، ۴ روز پیش این مکان مقدس را آلوده کرد

 22. لیورپول فاتح بازی بزرگ لیگ‌برتر

 23. بمب‌افکن‌های آمریکایی حوالی کره شمالی آفتابی شدند

 24. پیش بینی امیر پوردستان درخصوص آینده داعش

 25. پیروزی الخور در شب گلزنی سروش رفیعی

پربحث‌های دیروز

 1. حرفهای فائزه هاشمی درباره ممنوع الخروجی اش، ازدواج موقت و حجابش

 2. کمترین حکم محصوران اعدام یا حبس ابد است/ ماجرای نامه فتنه گران به تروریستهای جبهة النصره در سال ۸۹

 3. واکنش حسین هدایتی به محرومیت طارمی/يك ميلياردو ششصدميليون به باشگاه تركيه اي دادم!

 4. آزادسازی واردات خودروهای لوکس با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی‌سی تکذیب شد

 5. علت بوی نامطبوع و مسمومیت شهروندان کرمانشاهی

 6. اختلاف در اقلیم کردستان در آستانه همه‌پرسی

 7. میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به ۸۱,۷ میلیون لیتر رسید

 8. متهم فراری بیمارستان طالقانی اهواز دستگیر شد

 9. گابریل: برلین نمی‌خواهد تهران را به تغییر رفتارش در منطقه وادارد

 10. سلفی جنجالی دختر رئیس جمهور در سازمان ملل

 11. تساوی اوستنده با رضاییان

 12. عبداللهیان به امارات: جنايت را متوقف کنید

 13. میرسلیم: بارزانى در دام اسراییل افتاده است

 14. ترامپ، دعوت ورزشکاران به کاخ سفید را پس گرفت!

 15. عکسی متفاوت از شهید حججی و فرزندش   

 16. وزیر خارجه کره شمالی در مجمع عمومی: شیطانی که رئیس‌جمهور آمریکا نامیده می‌شود، ۴ روز پیش این مکان مقدس را آلوده کرد

 17. لیورپول فاتح بازی بزرگ لیگ‌برتر

 18. بمب‌افکن‌های آمریکایی حوالی کره شمالی آفتابی شدند

 19. پیش بینی امیر پوردستان درخصوص آینده داعش

 20. پیروزی الخور در شب گلزنی سروش رفیعی

 21. سید حسن نصرالله: اگر به فتوای مرجعیت عراق عمل نمی‌شد، داعش کربلا و عربستان را اشغال می‌کرد

 22. تشییع پیکر آیت‌الله راستی کاشانی   

 23. قیمت نفت خام سبک ایران از ۵۴ دلار گذشت

 24. صعود یاران گوچی به صدر جدول لیگ هلند

 25. شهر معدان سوریه آزاد شد

پربحث‌های هفته

 1. توهين به شان مردم و رسانه ملی در برنامه خانوادگی خندوانه!/ ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در "کینگ کنگ"!

 2. حاشیه های خرید یک میلیاردی تبلت‌ و خودروهای جدید برای اعضای شورای شهر تهران

 3. اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

 4. اولین واکنش به لیست خرید تبلت و ماشین برای اعضای شورای شهر تهران

 5. سیف: من هیچ وقت نمی رفتم در جایی که مجوز از بانک مرکزی ندارد، سرمایه گذاری کنم/ کاسپینی‌ها پای اشتباه خود بایستند

 6. فراموشی سیف از مجوز سال ۹۴ بانک مرکزی به موسسه کاسپین/ آقای رئیس کل! شما باید پاسخگوی مجوز فعالیت کاسپین باشید

 7. سیف از خودش سلب مسوولیت نکند؛ او در قبال سپرده گذاران کاسپین مسوول است/ پرونده تخلفات بانک مرکزی به دستگاه قضا رفت

 8. ادبیات جاهلانه و زشت ترامپ درشأن سازمان ملل نبود/ رژیم شرور و نژاد پرست صهیونیستی نمی تواند ملت‌های صلح‌طلب را نصیحت کند

 9. پاسخ فرودگاه امام به ادعاهای عجیب توریست روس!

 10. قاتل آتنا به دار مجازات آويخته شد+تصاویر

 11. سخنگوی وزارت امورخاجه میهمان ویژه الف می شود/ سوالات خود درباره مسایل سیاست خارجی و دیپلماسی را از او بپرسید

 12. جوانی که یک دختر را در خیابان ربود و در خودرو به او تجاوز کرد،به10سال حبس و99ضربه شلاق محکوم شد

 13. درخواست قصاصِ دختر ملی‌پوش فوتسال به خاطر تصادف با پلیس/پدر مقتول: آن دختر درحال مستی پسرم را کشت

 14. فقط چند روز برای بازگشت به شرایط هسته‌ای قبل از برجام نیاز داریم

 15. این بنز ۵ میلیاردی چگونه وارد کشور شده است؟+ تصویر

 16. خيابان آيت الله كاشاني به خيابان مصدق تغيير نام يافت!  

 17. واکنش بانک مرکزی به خبر الف؛ آقای سیف نگفتند که موسسه کاسپین فاقد مجوز است+عکس

 18. چند خط صریح و صمیمی با محمد باقر قالیباف

 19. قبضه سیستم تصمیم گیری کشور توسط مدیران کهنسال و تکراری

 20. تهیه اسکناس اقلیم کردستان عراق به نام "دراو"   

 21. واکنش‌های جهانی به سخنرانی ترامپ: غیردیپلماتیک و جنگ طلبانه/ تمجید نتانیاهو: سخنرانی شجاعانه‌تر از این ندیده بودم

 22. ایران 3 - فرانسه 2؛ لذت اولین مدال جهانی برای ایران

 23. بازي «مذاكره مجدد» منطبق بر تعهدات برجامي

 24. تازه داماد در کرج اعدام شد / راز تازه عروس چه بود؟

 25. حرفهای فائزه هاشمی درباره ممنوع الخروجی اش، ازدواج موقت و حجابش

پربحث‌های اخیر

 1. اختلاف در اقلیم کردستان در آستانه همه‌پرسی

 2. گابریل: برلین نمی‌خواهد تهران را به تغییر رفتارش در منطقه وادارد

 3. عبداللهیان به امارات: جنايت را متوقف کنید

 4. میرسلیم: بارزانى در دام اسراییل افتاده است

 5. ترامپ، دعوت ورزشکاران به کاخ سفید را پس گرفت!

 6. بمب‌افکن‌های آمریکایی حوالی کره شمالی آفتابی شدند

 7. پیش بینی امیر پوردستان درخصوص آینده داعش

 8. سید حسن نصرالله: اگر به فتوای مرجعیت عراق عمل نمی‌شد، داعش کربلا و عربستان را اشغال می‌کرد

 9. شهر معدان سوریه آزاد شد

 10. حال و هوای اولین جلسه مجمع از زبان عارف

 11. سردار دهقان: هرگز آزمایش‌های موشکی خود را تعطیل نکردیم/ دولت به دنبال تضعیف سپاه نیست

 12. ارسال پیامک تهدیدآمیز برای نظامیان آمریکایی

 13. ائتلاف ملی عراق از شکست مذاکرات با کردها خبر داد

 14. وزیر خارجه بحرین: تهران دست از دخالت‌های خود در امور منطقه دست بردارد

 15. علی مطهری: «حصر» رسماً در شورای عالی امنیت ملی به رأی گذاشته شود

 16. ستاره NBA ترامپ را مفت خور نامید

 17. الجبیر: توجیهی برای ادامه نزاع عربی-اسرائیلی وجود ندارد

 18. سقوط ۲ پاسگاه در حمله طالبان به افغانستان

 19. بارزانی: برگزاری همه‌پرسی تصمیم مردم کردستان است

 20. سیاست‌های نژادپرستانه ترامپ دوباره جنجالی شد

 21. روسیه موشک بین‌قاره‌ای «آر.اس-24» مجهز به کلاهک اتمی را با موفقیت آزمایش کرد

 22. رویترز خبر داد: بی‌اعتنایی کشورها به آمریکا

 23. نه، به رفراندوم در سلیمانیه

 24. المعلم: سوریه حق واکنش به هر تجاوزی را برای خود محفوظ می داند

 25. ترکیه: همه‌پرسی در کردستان می‌تواند منطقه را ملتهب کند

پربحث‌های دیروز

 1. حرفهای فائزه هاشمی درباره ممنوع الخروجی اش، ازدواج موقت و حجابش

 2. کمترین حکم محصوران اعدام یا حبس ابد است/ ماجرای نامه فتنه گران به تروریستهای جبهة النصره در سال ۸۹

 3. اختلاف در اقلیم کردستان در آستانه همه‌پرسی

 4. گابریل: برلین نمی‌خواهد تهران را به تغییر رفتارش در منطقه وادارد

 5. عبداللهیان به امارات: جنايت را متوقف کنید

 6. میرسلیم: بارزانى در دام اسراییل افتاده است

 7. ترامپ، دعوت ورزشکاران به کاخ سفید را پس گرفت!

 8. بمب‌افکن‌های آمریکایی حوالی کره شمالی آفتابی شدند

 9. پیش بینی امیر پوردستان درخصوص آینده داعش

 10. سید حسن نصرالله: اگر به فتوای مرجعیت عراق عمل نمی‌شد، داعش کربلا و عربستان را اشغال می‌کرد

 11. شهر معدان سوریه آزاد شد

 12. حال و هوای اولین جلسه مجمع از زبان عارف

 13. سردار دهقان: هرگز آزمایش‌های موشکی خود را تعطیل نکردیم/ دولت به دنبال تضعیف سپاه نیست

 14. ارسال پیامک تهدیدآمیز برای نظامیان آمریکایی

 15. ائتلاف ملی عراق از شکست مذاکرات با کردها خبر داد

 16. وزیر خارجه بحرین: تهران دست از دخالت‌های خود در امور منطقه دست بردارد

 17. علی مطهری: «حصر» رسماً در شورای عالی امنیت ملی به رأی گذاشته شود

 18. ستاره NBA ترامپ را مفت خور نامید

 19. الجبیر: توجیهی برای ادامه نزاع عربی-اسرائیلی وجود ندارد

 20. سقوط ۲ پاسگاه در حمله طالبان به افغانستان

 21. بارزانی: برگزاری همه‌پرسی تصمیم مردم کردستان است

 22. سیاست‌های نژادپرستانه ترامپ دوباره جنجالی شد

 23. روسیه موشک بین‌قاره‌ای «آر.اس-24» مجهز به کلاهک اتمی را با موفقیت آزمایش کرد

 24. رویترز خبر داد: بی‌اعتنایی کشورها به آمریکا

 25. نه، به رفراندوم در سلیمانیه

پربحث‌های هفته

 1. اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

 2. اولین واکنش به لیست خرید تبلت و ماشین برای اعضای شورای شهر تهران

 3. ادبیات جاهلانه و زشت ترامپ درشأن سازمان ملل نبود/ رژیم شرور و نژاد پرست صهیونیستی نمی تواند ملت‌های صلح‌طلب را نصیحت کند

 4. سخنگوی وزارت امورخاجه میهمان ویژه الف می شود/ سوالات خود درباره مسایل سیاست خارجی و دیپلماسی را از او بپرسید

 5. فقط چند روز برای بازگشت به شرایط هسته‌ای قبل از برجام نیاز داریم

 6. قبضه سیستم تصمیم گیری کشور توسط مدیران کهنسال و تکراری

 7. حرفهای فائزه هاشمی درباره ممنوع الخروجی اش، ازدواج موقت و حجابش

 8. کمترین حکم محصوران اعدام یا حبس ابد است/ ماجرای نامه فتنه گران به تروریستهای جبهة النصره در سال ۸۹

 9. آمریکا به دنبال خروج از برجام نیست/بازگشت به قبل از برجام هزینه دارد/دولت ادبیات خود را در مورد توافق هسته ای تغییر دهد

 10. قاضی پرونده کهریزک و احمدی‌نژاد: از نظر ما محمدرضا رحیمی رهبر شبکه کلاهبرداری بود/ باید دادگاه احمدی‌نژاد تشکیل می‌شد

 11. احمدی‌نژادیسم معلول دوران اصلاحات است

 12. نیکی هیلی: خروج از برجام خدشه‌ای به اعتبار آمریکا وارد نمی‌کند/ مردم ایران نمی‌گویند مرگ بر آلمان

 13. از دعوت نکردن زنان شورای شهر مشهد به ورزشگاه آستان قدس تا اعتراض به انتصاب پیرمردها در شهرداری تهران

 14. از دفاع مقتدرانه ی رهبر انقلاب از کرامت ملی ایرانیان تا عده ای که ایران را ایرانستان کردند

 15. جزییات کشف بمب در نجف‌آباد: بمب در بیرون از شهر منهدم شد/ این بسته انفجاری در اطراف منزل شهید حججی نبود

 16. رئیس جمهور عازم نیویورک شد/ به نظر شما روحانی درباره چه موضوعاتی در مجمع عمومی سازمان ملل صحبت کند؟

 17. دادستان کل کشور: پرونده احمدی‌نژاد به دادسرا ارجاع شد/ آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده حقوق های نجومی

 18. روحانی: برجام غیرقابل مذاکره است/ ترامپ نمی داند توافق چیست/ آمریکا منزوی‌ترین کشور در سازمان ملل بود

 19. از واکنش به لفاظی های ترامپ تا اعضای شورای شهر تهران که از مردم میترسند

 20. جنتی: آمریکا به دنبال تجزیه اقلیم کردستان است

 21. ماجرای گفته نشده از بمباران مواضع داعش توسط جنگنده های ارتش/ شخصاً وارد خاک عراق شدم

 22. سخنرانی های قرون وسطایی و نفرت آلود/ داغ شدن هشتگ ایرانی «خفه‌شو نتانیاهو»

 23. نهضت خدمت رساني از شعار تا عمل/ حرفهای روحانی در سال ۸۸

 24. گزارش المانیتور از هشدار سلیمانی درباره فتنه‌انگیزی در کردستان عراق

 25. آدامس را نجویده پس گرفتند!

ایران نوینویگو

وب‌گردی

آخرین عناوین