• همین یک جمله کافی است

  همین یک جمله کافی است

  سیاسی، 
 • مردم تبلیغات انتخاباتی روحانی را فراموش نکرده اند
 • ضرغامی : راستی آزمایی کیلو چند؟

  ضرغامی : راستی آزمایی کیلو چند؟

  سیاسی، 

  ضرغامی اعلام کرد برای ثبت نام در انتخابات بر اساس نظر شورای نگهبان گواهی عدم سو پیشینه خود را گرفته است . امروز گواهی عدم سو پیشینه‌ام را گرفتم. هورا! همکارم میگه باید "راستی آزمایی" بشه! میگم، بابا! تو این دعوای شورای نگهبان و وزارت کشور، تحویل همین برگه،یعنی اعلام مواضع! "راستی آزمایی" کیلویی چند؟!

 • آشفته بازار ثبت نام

  آشفته بازار ثبت نام

  سیاسی، 

  یکی از کاربران در توئیتر نوشت : اصلاح طلبا که حالا معترض محدود شدن ثبت نام فله ای برای انتخابات ریاست جمهوری شدن، ۴ سال پیش خودشون میگفتن چرا شورای نگهبان جلوی این وضعیت رو نمیگیره؟! توییت ۴ سال پیش ابطحی و مهاجرانی رو ببینید

 • محسن رضایی، رستم قاسمی و سعید محمد با یکدیگر دیدار کردند

  محسن رضایی، رستم قاسمی و سعید محمد با یکدیگر دیدار کردند

  سیاسی، 

  محسن رضایی با انتشار عکسی در کنار رستم قاسمی و سعید محمد دو تن از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نوشت: «در نگرش اسلامی ایرانی به مدیریت، «داوطلبی برای مسوولیت» با «تلاش برای کسب قدرت» کاملاً متفاوت است. در انتخابات ۱۴۰۰ فارغ از هر نتیجه ای، قرار است #برادرانه و #همه_با_هم ایران را بسازیم. تصویر ۱۴۰۰/۲/۱۶»

 • پاسخ مالک شریعتی به حجاریان

  پاسخ مالک شریعتی به حجاریان

  سیاسی، 
 • نگرانی از تحمیلی جدید

  نگرانی از تحمیلی جدید

  سیاسی، 
 • لات هم لاتای قدیم

  لات هم لاتای قدیم

  عکس، 

  مسعود ده نمکی در صفحه اینستاگرامی خود با انتشار عکسی قدیمی نوشت: برای لات های قدیم سه ماه محرم و صفر و رمضان حرمت داشت! اما حالا شب قدر در مشهد یک پارتی مختلط برگزار شد و عده ای دستگیر شدند!

 • دولت روحانی با پول‌های چاپ شده چه کرد؟

  دولت روحانی با پول‌های چاپ شده چه کرد؟

  اقتصادی، 

  مهدی مهرپور در توئیتی نوشت: از ابتدای دولت حسن روحانی تا الان ۳۵۹ هزار میلیارد تومان به پایه پولی کشور اضافه شده که ۹ برابر پولی هست که دولت دهم برای ساخت مسکن مهر چاپ کرد و با آن ۲ میلیون واحد مسکن مهر برای مردم ساخت. یادتان هست مسکن مهرها را؟ این دولت با این چاپ پولها چه کرد؟

 • واکنش یامین پور به ابراز تاسف ظریف

  واکنش یامین پور به ابراز تاسف ظریف

  عکس، 

  وحید یامین پور در توئیتی نوشت: جناب ظریف بار دیگر بعد از بیانات رهبرانقلاب گفته حرفهایش نظر شخصی و صادقانه بوده و فقط بابت سوءاستفاده از انتشار آنها ابراز تاسف کرده است. از ایشان باید پرسید آیا این صادقانه است که کسی به راهبردهای کلان نظام در سیاست خارجی باور نداشته باشد ولی در جایگاه مجری آن سیاستها قرار بگیرد؟

 • واکنش مالک شریعتی به بازی مافیا در کرونا

  واکنش مالک شریعتی به بازی مافیا در کرونا

  سیاسی، 

  مالک شریعتی نماینده تهران در توئیتی نوشت: آقای جهانگیری! هرشب که شهر به خواب میره، ۴۰۰ شهروند ساده در شهر تحت مدیریت شما، با تیر کرونا کشته میشوند چرا؟ چون رئیس مافیا با اطمینان گفته بود از پیک کرونا عبور کردیم و شهروندان هم باور کردند خوب بازی کردید! ولی کشورداری بازی نیست که در دولت سوم روحانی هم بتوانید ادامه دهید.

 • نیکزاد: ۴۶ میلیون نفر بعد از دعوت دولت، سرمایه‌شان را در بورس از دست دادند

  نیکزاد: ۴۶ میلیون نفر بعد از دعوت دولت، سرمایه‌شان را در بورس از دست دادند

  اقتصادی، 

  نایب رئیس مجلس خطاب به دولت اعلام کرد: ۴۶ میلیون نفر از مردم بعد از دعوت شما به ‎بورس، تا ۴۰ درصد از سرمایه شان را از دست داده اند.اگر قرار است حمایتی از بازارسرمایه شود آن را مثل مسائل دیگرتان، معطل ‎برجام نکنید.

 • علیرضا معزی: به دکتر حسام‌الدین آشنا خداقوت می‌گویم

  علیرضا معزی: به دکتر حسام‌الدین آشنا خداقوت می‌گویم

  عکس، 

  علیرضا معزی در توییترش به استعفا حسام الدین آشنا واکنش نشان داد.

 • از کیسه ۸۵ میلیون نفر برای بورس خرج نکنید

  از کیسه ۸۵ میلیون نفر برای بورس خرج نکنید

  سیاسی، 

  نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در واکنش به مصوبات جدید سازمان بورس گفت: رییس بانک مرکزی باید در برابر تخصیص منابع صندوق توسعه ملی و ممنوعیت استفاده از وام بانکی می ایستاد.

 • ما ظریف را تخریب می‌کنیم؟!

  ما ظریف را تخریب می‌کنیم؟!

  سیاسی، 
 • صوت ظریف یک تکه از یک پازل است

  صوت ظریف یک تکه از یک پازل است

  سیاسی، 

  اکبر نبوی فعال فرهنگی، در واکنش به به صوت منتشر شده از ظریف، در توئیتی نوشت: باور دارم که این سخنان آگاهانه برای شبکه‌های ضد ایرانی فرستاده شد است.

 • ازغدی: «ماجراهای جان و جواد» می‌تواند ۱۸ سال دیگر هم ادامه یابد
 • واکنش فرزند شهید سلیمانی به صوت جنجالی ظریف

  واکنش فرزند شهید سلیمانی به صوت جنجالی ظریف

  سیاسی، 

  زینب سلیمانی فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، با انتشار تصویری به صوت جنجالی ظریف واکنش نشان داد و نوشت: هزینه میدان برای دیپلماسی...

 • آقای ظریف! شما مرد آن میدان نبودید

  آقای ظریف! شما مرد آن میدان نبودید

  سیاسی، 

  بیژن مقدم فعال رسانه و مدیرمسئول الف، در توئیتی به انتشار فایل صوتی ظریف واکنش نشان داد.او نوشت:شما مردآن میدان نبودید برای همین میدان را به «مردی» سپردند که برای همیشه تاریخ عشق می‌پراکند. نشان به آن نشان که اگر مرد بودید در زمان حیاتش سخن میگفتید!

 • مشاور قالیباف ادعای ظريف را تكذيب کرد

  مشاور قالیباف ادعای ظريف را تكذيب کرد

  سیاسی، 

  محمود رضوی مشاور رئیس مجلس، ادعای ظريف در خصوص پيشنهاد قاليباف برای تصدی وزارت خارجه را تكذيب کرد.

 • واکنش رحیم‌پور ازغدی به فایل صوتی ظریف

  واکنش رحیم‌پور ازغدی به فایل صوتی ظریف

  سیاسی، 

  حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در توئیتی نوشت: ‏خودتان بگویید چه تعداد از ده‌ها میلیون مردمی که زیر پیکر سیدالشهدای مجاهدین بدون مرز اشک ریختند، به تشییع جنازه شماها خواهند آمد؟

 • واکنش مهاجرانی به انتشار مصاحبه ظریف

  واکنش مهاجرانی به انتشار مصاحبه ظریف

  سیاسی، 

  عطاءالله مهاجرانی در توئیتی نوشت: حالا دولت و تدیر و امید در فکر بقیه نوارهای گفتگو باشد. امیدوارم وزیر اطلاعات و دفاع و کشور و دبیر شورای عالی امنیت ملی اگر گفتگو کرده باشند جای نوارها امن باشد. پیداست موش تا انبار شما حفره زده است. وقتی ترتیب اینگونه مصاحبه ها را می دهید در فکر حفاظت اسناد هم باشید. تدبیر؟!

 • کلید واژه «میدان» در پروژه فایل صوتی

  کلید واژه «میدان» در پروژه فایل صوتی

  سیاسی، 
 • کنایه سنگین نماینده تهران به ظریف

  کنایه سنگین نماینده تهران به ظریف

  سیاسی، 

  سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی نوشت: «جناب آقای ظریف! همین که فایل صوتی محرمانه جنابعالی از شبکه تلویزیونی وابسته به آل سعود سر در می آورد، یعنی در جریان قرار ندادن شما پیرامون حمله موشکی به عین الاسد و سفر بشاراسد به تهران کار بسیار دقیق و درست و هشیارانه ای بوده است. گاندوها اطرافتان را پر کرده‌اند آقای وزیر!».

 • واکنش جالب مشاور وزیر بهداشت به فایل صوتی ظریف

  واکنش جالب مشاور وزیر بهداشت به فایل صوتی ظریف

  سیاسی، 

  علیرضا وهاب‌زاده مشاور وزیر بهداشت در واکنش به انتشار فایل صوتی ظریف، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خدا به خیر کند با این فایل صوتی منتشر شده قرار است چه بلایی سر ما بیاورند تا افکار عمومی منحرف شود.

 • توئیت آشنا درباره فایل صوتی ظریف

  توئیت آشنا درباره فایل صوتی ظریف

  سیاسی، 

  حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور و رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک، به فایل صوتی پخش شده از ظریف وزیر امور خارجه واکنش نشان داد و در توئیتی نوشت: اللهم و من ارادنی بسوء فأرده و من کادنی فکده، انشاالله این سوء نیت و کید احتمالی، به خودشان برگردد.

 • واکنش ابطحی به انتشار فایل صوتی ظریف

  واکنش ابطحی به انتشار فایل صوتی ظریف

  سیاسی، 

  محمدعلی ابطحی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در واکنش به انتشار فایل صوتی محمدجواد ظریف در توئیتی نوشت: انتشار فایل خصوصی ظریف، کاری مثل دزدیدن اسناد هسته‌ای توسط اسرائیل است.

 • وزیر ارشاد: مصوبه حذف الزام دولتی‌ها به انتشار آگهی اصلاح شد

  وزیر ارشاد: مصوبه حذف الزام دولتی‌ها به انتشار آگهی اصلاح شد

  فرهنگی، 

  سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اصلاح مصوبه حذف الزام دولتی ها به انتشار آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار خبر داد.

 • تاکید جهانگیری بر واکسیناسیون رایگان مردم

  تاکید جهانگیری بر واکسیناسیون رایگان مردم

  اجتماعی، 

  معاون اول رئیس ‌جمهور در توئیت نوشت: واکسیناسیون همگانی و رایگان اقتضای عدالت در سلامت و مطالبه به حق مردم است و این امر باید به شتاب بیشتری انجام شود.

 • تاکید مشاور رئیس مجلس بر لغو همه تحریم‌ها

  تاکید مشاور رئیس مجلس بر لغو همه تحریم‌ها

  سیاسی، 

  مهدی محمدی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: تا همه تحریم ها برداشته نشود، هیچ تحریمی برداشته نشده است!

 • پرس تی‌وی پاسخ عراقچی را داد

  پرس تی‌وی پاسخ عراقچی را داد

  سیاسی، 

  حساب کاربری پرس ‌تی‌وی در توئیتر در واکنش به موضع‌گیری عراقچی که گفته بود «نمی‌دانم منبع مطلع پرس تی‌وی در وین کیست، اما هر که هست اصلا مطلع نیست.» نوشت: بهتر است آقای عراقچی به جای زیر سوال بردن اعتبار منبع خبری پرس‌تی‌وی، اعلام کند که دقیقا کدام بخش از اطلاعات ارائه شده توسط این منبع مخدوش است. پرس‌تی‌وی پیگیر شنیدن پاسخ عراقچی است.

 • یادداشت همتی درباره تامین ارز برای واردات واکسن کرونا

  یادداشت همتی درباره تامین ارز برای واردات واکسن کرونا

  اقتصادی، 

  همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی اینستاگرامی نوشت: ضرورت تأمین واکسن کرونا و انجام واکسیناسیون علیه ویروس کرونا قطعاً بایستی مهمترین دغدغه کشور باشد.

 • چرا از حرف روحانی درباره ارتش تعجب می‌کنید؟
 • ویژگی‌های سردار حجازی از زبان فضائلی

  ویژگی‌های سردار حجازی از زبان فضائلی

  سیاسی، 

  مهدی فضائلی طی توئیتی نوشت: ‏با ‎سردار سید محمد حجازی طی حدود چهار دهه و در مسئولیت های مختلف ارتباط داشتم در همه این دوران شخصیت ایشان را با ایمان، انقلابی، محکم، باثبات، عمیق، عاقل، متواضع و قابل اعتماد یافتم. درگذشت این فرمانده پرافتخار سپاه اسلام ضایعه سنگینی است. خداوند با اجداد طاهرینش محشورش فرماید.

 • پیشنهاد انتخاباتی آشنا به «حسن عباسی» و «رائفی‌پور»

  پیشنهاد انتخاباتی آشنا به «حسن عباسی» و «رائفی‌پور»

  سیاسی، 

  حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهوری در توئیتی نوشت: پیشنهاد می کنم آقایان حسن عباسی و علی‌اکبر رائفی‌پور در کنار دیگر عزیزان نامزدی خود را در انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کنند. این پیشنهاد ناشی از ادعای جامعیت، ابراز نظرات انتقادی نسبت به همه جناح های دیگر، ارایه دیدگاه‌های رادیکال، توان سازماندهی و طرفداران پرهیجان ایشان است.

 • واکسن کافی نداریم؛ از خودتان محافظت کنید

  واکسن کافی نداریم؛ از خودتان محافظت کنید

  اجتماعی، 

  جلیل رحیمی جهان‌آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی نوشت: «راه حل مبارزه با ⁧‫کرونا‬⁩،⁧‫ واکسیناسیون عمومی‬⁩ است. اگر ۱۶۰ میلیون دوز ⁧‫واکسن‬⁩ وارد نموده و روزانه ۵۰۰ هزار تزریق شود، ۳۲۰ روز می گذرد تا مردم بصورت کامل ⁧‫واکسینه‬⁩ شوند. تحریم‌ها‬⁩ و چالش‌ها و تصمیمات نادرست داخلی ادامه دارد، واکسن کافی نداریم، پس فعلا با رعایت بهداشت فردی از خود و اطرافیان محافظت کنیم.»