• واکنش سخنگوی دولت به خبر شلاق خوردن یک کارگر

  واکنش سخنگوی دولت به خبر شلاق خوردن یک کارگر

  گروه اجتماعی الف، 

  سخنگوی دولت با اشاره به انتشار خبری درباره شلاق‌خوردن یک کارگر، گفت: من دلیل شلاق خوردن این کارگر را نمی‌دانم اما شلاق بر تن هر انسان و کارگری نگرانم کرده و آزارم می‌دهد.

 • فیلمی دیده نشده از شلاق خوردن یک گرانفروش در مقابل مغازه‌اش در اوایل انقلاب

  فیلمی دیده نشده از شلاق خوردن یک گرانفروش در مقابل مغازه‌اش در اوایل انقلاب

  گروه ویدئو الف، 

  در سال‌های آغازین انقلاب اسلامی نیروهای کمیته انقلاب اسلامی با قاطعیت با گرانفروشان برخورد می‌کردند و در صورت احراز موارد تخلف در جلوی مغازه بر فرد گرانفروش حد را جاری می‌کردند. در ادامه بخشی از مستند کمیته به کارگردانی عبدالحسین بدرلو که به سفارش خانه مستند انقلاب اسلامی توسط مرکز هنری رسانه‌ای مُحرِم تولید شده را مشاهده می‌کنید که در آن یک مغازه دار به دلیل گرانفروشی در مقابل مغازه‌اش شلاق می‌خورد.

 • ۱۵ سال زندان، ۱۰۰ ضربه شلاق و اعدام برای «گرگ پیر»

  ۱۵ سال زندان، ۱۰۰ ضربه شلاق و اعدام برای «گرگ پیر»

  گروه حوادث الف، 

  دیوان عالی کشور، رای صادر شده از سوی قضات شعبه ششم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی درباره عامل اغفال و قتل کودک ۱۱ ساله مشهدی را به طور کامل تایید کرد و بدین ترتیب متهم این پرونده جنجالی که به «گرگ پیر» معروف شد پای چوبه دار قرار گرفت.

 • ایجاد یک کسب و کار پر رونق نیازمند چه ابزارهایی است

  ایجاد یک کسب و کار پر رونق نیازمند چه ابزارهایی است

  گزارش بازرگانی، 

  در این مقاله در مورد ابزارهایی همچون هیتر ، رطوبت ساز و شیر سردکن که در راه اندازی و تجهیز کسب و کارهایی همچون گلخانه ی تولید انواع گل و گیاه و کارگاههای تولید موارد لبنی کاربر دارند صحبت خواهیم کرد .

 • محکومیت رئیس وقت سازمان چای به ۷۴ ضربه شلاق

  محکومیت رئیس وقت سازمان چای به ۷۴ ضربه شلاق

  گروه اجتماعی الف، 

  سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت رئیس وقت سازمان چای کشور به اتهام اهمال در انجام وظیفه منجر به تضییع گسترده اموال دولتی خبر داد.