• سخنگوی قضا: رفتار برادران صدرالساداتی یک اقدام خاصی بود!

  سخنگوی قضا: رفتار برادران صدرالساداتی یک اقدام خاصی بود!

  گروه اجتماعی الف، 

  سخنگوی قوه‌قضائیه درباره مفقود شدن ۲۴ ساعته برادران صدرالساداتی گفت: این اقدام یک اقدام واقعاً خاصی بود که هیچ کس از افراد در هیچ رده‌ای انجام نمی‌دهند. یعنی اشخاص خودشان مبادرت به مخفی شدن کنند و دستگاه‌های قضایی و امنیتی را در مظان اتهام قرار دهند و تقریبا هم مورد تقبیح همگان قرار گرفت و به هیچ عنوان اقدام پسندیده‌ای نیست.

 • توئیت نماینده قم در واکنش به استوری صدرالساداتی

  توئیت نماینده قم در واکنش به استوری صدرالساداتی

  گروه سیاسی الف، 

  احمد امیرآبادی فراهانی در واکنش به استوری روحانی اینستاگرامی، طی توئیتی نوشت: «آقای صدرالساداتی به شما به قم آمدید و بعد به روستای فردو رفتید. در شهر کهک خرید کردید. بعدشم تهران رفتید. بعد هم به طرف کیاسر. پدر بزرگوار ادعا کرده بی خبر و نگرانم، به جای استوری یه تماس با ایشان می گرفتید. به خدا پناه میبریم از شر شیطان »

 • صدرالساداتی پیدا شد

  صدرالساداتی پیدا شد

  گروه سیاسی الف، 

  سید مهدی صدرالسادتی (روحانی معروف اینستاگرام و برادر عضو مجلس خبرگان) که طی روزهای گذشته خبرهای زیادی پیرامون او و برادرش منتشر شده بود و برخی مدعی شده بودند آن‌ها مفقود شده‌اند و از سرنوشت‌شان خبری در دست نیست، در اینستاگرام خود یک استوری منتشر کرد. در رابطه با حواشی ماجرای صدرالساداتی، سخنگوی قوه‌ قضائیه گفته بود ماجرای برادران صدرالساداتی به زودی مشخص می‌شود...

 • دادسرای ویژه روحانیت: هیچ اقدام قضایی علیه برادران صدرالساداتی صورت نگرفته است

  دادسرای ویژه روحانیت: هیچ اقدام قضایی علیه برادران صدرالساداتی صورت نگرفته است

  گروه سیاسی الف، 

  دادسرای ویژه روحانیت اعلام کرد: هیچ اقدام قضایی از سوی این مرجع قضایی، علیه برادران صدرالساداتی صورت نگرفته است.