• یک میلیون کاربر از اینترنت خانگی انصراف دادند

  یک میلیون کاربر از اینترنت خانگی انصراف دادند

  طبق آخرین گزارش رگولاتوری از وضعیت اینترنت در کشور، بیش از یک میلیون کاربر اینترنت ثابت خانگی در یکسال اخیر، از داشتن این سرویس انصراف داده و به سمت استفاده از اینترنت موبایل رفته اند.

 • تغییر مصرف اینترنت در کشور از هفته دوم فروردین

  تغییر مصرف اینترنت در کشور از هفته دوم فروردین

  گروه اجتماعی الف، 

  نایب رئیس هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، از کاهش ۱۰ درصدی مصرف اینترنت از هفته دوم فروردین ماه خبر داد و گفت: با توجه به شیوع بیماری ویروس کرونا در ۲ ماه اخیر مصرف اینترنت به طور کلی در کشور یک ونیم برابر افزایش یافته است.

 • مصرف اینترنت در کشور یک‌ونیم برابر افزایش یافت

  مصرف اینترنت در کشور یک‌ونیم برابر افزایش یافت

  گروه اقتصادی الف، 

  نایب رئیس هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، گفت: با توجه به شیوع بیماری ویروس کرونا در ۲ ماه اخیر مصرف اینترنت به طور کلی در کشور یک ونیم برابر افزایش یافته است.

 • تحلیل عباس عبدی از گزارش رویترز/ واکنش هیئت رئیسه مجلس به سخنان مطهری درباره استیضاح وزیر کشور/ آخرین وضعیت اینترنت در کشور

  تحلیل عباس عبدی از گزارش رویترز/ واکنش هیئت رئیسه مجلس به سخنان مطهری درباره استیضاح وزیر کشور/ آخرین وضعیت اینترنت در کشور

  گروه سیاسی الف، 

  هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

 • تکذیب اخبار قطع اینترنت در کشور/ ارتباطات موبایل برقرار است

  تکذیب اخبار قطع اینترنت در کشور/ ارتباطات موبایل برقرار است

  گروه سیاسی الف، 

  در پی انتشار اخباری مبنی بر محدودیت دسترسی به اینترنت در کشور که از صبح امروز در فضای مجازی منتشر شده است، وزارت ارتباطات و اپراتورهای تلفن همراه این موضوع را تکذیب کردند.

 • محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت

  محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت

  گروه اقتصادی الف، 

  یک مسؤول مطلع در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته و زمان پایان آن هنوز مشخص نیست، گفت: دسترسی به سایت‌های داخلی و خدمات آنلاین بومی مقدور است.

 • ۱۱ دلیل برای عدم استفاده از اینترنت در کشور

  ۱۱ دلیل برای عدم استفاده از اینترنت در کشور

  گروه اجتماعی الف، 

  نتایج آمارگیری استفاده خانوار و افراد از ابزارهای فناوری اطلاعات در کشور نشان می دهد که بیش از ۳.۵ میلیون ایرانی به دلیل بالابودن هزینه از اینترنت استفاده نمی کنند.