قالیباف: مجبور می‌شوید ایران را به ترامپ بفروشید اگر...

  4030405086

محمدباقر قالیباف گفت: اگر رئیس جمهور به موقع تصمیم نگیرد مجبور می‌شوید یا ایران را به ترامپ بفروشید یا تنشی خطرناک را به کشور تحمیل کند.

قالیباف: مجبور می‌شوید ایران را به ترامپ بفروشید اگر...

به گزارش فارس، محمدباقر قالیباف کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در پنجمین مناظره انتخاباتی گفت: فکر می‌کنم همه نکاتی که بنده قبلاً گفته‌ام امروز می‌گویم و عزیزان نیز آن را بیان می‌کنند اگر دقتی بکنیم همه این‌ها موضوعاتی است که در دو سه دهه اخیر نیز این موارد را گفته‌ایم و باید این‌ها را حل می‌کردیم.

وی افزود: چرا همچنان این موضوعات حل نشده باقی‌مانده است. اولاً باید دقت کنیم در نقشه دشمن حرکت نکنیم.این وظیفه اول ما است. به‌هرحال امروز دشمنان ما آسایش و آرامش را برای ملت ما نمی‌خواهند. آنها دنبال این هستند که مردم را پریشان کنند و ما نباید مردم را پریشان‌تر کنیم.

قالیباف ادامه داد: دشمن نمی‌خواهد یک افق روشنی ایران عزیز ما در ذهن مردم ساخته بشود و آنها امیدوار به آینده شوند. با رفتار، بیانات و تصمیمات خودمان باید به این موضوع توجه کنیم. خدای‌نکرده ما نقشه دشمن را تکمیل نکنیم. باید به‌گونه‌ای حرکت کنیم که بتوانیم وظیفه خودمان را به‌درستی انجام بدهیم.

وی گفت: مردم امروز دغدغه‌مند هستند که سررسید سال اجاره‌خانه تمام شد کجا بروند. کجا زندگی کنند. کدام حاشیه شهر را پیدا کنند. به کدام روستا پناه ببرند. باید در کشور آرامش ایجاد کنیم. نباید تنش درست کنیم و در مقابل باید گشایش ایجاد کنیم. اگر بنا هست با هم در موضوعی هم بحث کنیم بحث ما و چالش ما رسیدگی به درد و مشکل مردم مبنا قرار دهیم.

قالیباف بیان کرد: اگر این نباشد هفته آینده چنین روزهایی هر کدام از ما توفیق خدمت داشته باشیم باید برای حقوق تصمیم بگیریم. برای کسری بودجه باید تصمیم بگیریم. برای ارز باید تصمیم بگیریم. اینجا قدرت اجماع‌سازی و همراهی می‌خواهد. مدیریت می‌خواهد.

قالیباف در بخش اول مرحله اول گفت: دیشب اگر در اینجا بحث از کرسنت کردیم. دیشب اگر در اینجا بحث از چای دبش کردیم. ریشه این خسارت‌ها و فسادها در کجا است. بدون شک ریشه در ناکارآمدی است. به این موارد باید توجه کنیم. وقتی که تنش و ناکارآمدی است. فکر می‌کنم همه نکاتی که بنده قبلاً گفته‌ام امروز می‌گویم و عزیزان نیز آن را بیان می‌کنند اگر دقتی بکنیم همه این‌ها موضوعاتی است که در دو سه دهه اخیر نیز این موارد را گفته‌ایم و باید این‌ها را حل می‌کردیم.

وی ادامه داد: چرا همچنان این موضوعات حل نشده باقی‌مانده است. اولاً باید دقت کنیم در نقشه دشمن حرکت نکنیم. این وظیفه اول ما است. به‌هرحال امروز دشمنان ما آسایش و آرامش را برای ملت ما نمی‌خواهند. آنها دنبال این هستند که مردم را پریشان کننده و ما نباید مردم را پریشان‌تر کنیم.

قالیباف گفت: دشمن نمی‌خواهد یک افق روشنی ایران عزیز ما در ذهن مردم ساخته بشود و آنها امیدوار به آینده شوند. با رفتار، بیانات و تصمیمات خودمان باید به این موضوع توجه کنیم. خدای‌نکرده ما نقشه دشمن را تکمیل نکنیم. باید به‌گونه‌ای حرکت کنیم که بتوانیم وظیفه خودمان را به‌درستی انجام بدهیم.

قالیباف بیان کرد: مردم امروز دغدغه‌مند هستند که سررسید سال اجاره‌خانه تمام شد کجا بروند. کجا زندگی کنند. کدام حاشیه شهر را پیدا کنند. به کدام روستا پناه ببرند. باید در کشور آرامش ایجاد کنیم. نباید تنش درست کنیم و در مقابل باید گشایش ایجاد کنیم. اگر بنا هست با هم در موضوعی هم بحث کنیم بحث ما و چالش ما رسیدگی به درد و مشکل مردم مبنا قرار دهیم.

قالیباف بیان کرد: اگر این نباشد هفته آینده چنین روزهایی هر کدام از ما توفیق خدمت داشته باشیم باید برای حقوق تصمیم بگیریم. برای کسری بودجه باید تصمیم بگیریم. برای ارز باید تصمیم بگیریم. اینجا قدرت اجماع‌سازی و همراهی می‌خواهد. مدیریت می‌خواهد.

قالیباف ادامه داد: دیشب اگر در اینجا بحث از کرسنت کردیم. دیشب اگر در اینجا بحث از چای دبش کردیم. ریشه این خسارت‌ها و این فسادها در کجا است. بدون شک ریشه این در ناکارآمدی است به این موارد باید توجه کنیم.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: سه ماه از سال گذشته و برخی از مصوبات قطعی هنوز اجرایی نشده و هنوز پول بازنشستگان را ندادیم. ما نیاز به وحدت و اجماع‌سازی و همکاری داریم و ویژگی‌هایی داریم که مقام معظم رهبری درباره مشخصه‌های نامزد مطرح کردند. هرگونه تلاش و فعالیت و هرگونه هم‌افزایی برای حل مشکل مردم را باید دنبال کنیم.

قالیباف تأکید کرد: نباید از زمانی که در پست و مسئولیت نشستیم خدای‌نکرده دغدغه مردم، دغدغه دوم ما باشد و ما باید هر آنچه برای خود می‌پسندیم، برای مردم هم بپسندیم.

وی گفت: نباید گرفتار تنش و بگومگوهای گذشته شویم و مردم امروز واقعاً آسایش ندارند و اگر به حال آنان چاره‌اندیشی نکنیم، طبیعتاً به وظیفه اسلامی و ایرانی خود عمل نکردیم.

قالیباف در بخش دوم مرحله اول گفت: قالیباف برای همه شما شناخته شده است. من اهل کار هستم. من اهل تنش، دعوا و ستیز نیستم. همه عمر و جوانی‌ام را برای زندگی و دین مردم جنگیده‌ام. منتها و بحث‌ها در اینجا با آن جنگیدن‌ها متفاوت است.

وی ادامه داد: این دعواها هیچ فایده‌ای ندارد.این دعواها مشکل مسکن، تحریم، گرانی خودرو، تورم بیکاری را حل نمی‌کند. این دعواها نه صدای آن روستایی مظلوم را در دور دست، نه کشاورزی که با زحمت محصول را تولید می‌کند ولی از فروش نهایی کمتر از ۳۰ درصد منتفع می‌شود و نمی‌تواند حداقل زندگی خود را تأمین کند. نه کارمند و کارگری که در حوزه حقوق ثابت و تورم ۴۰ درصد نه مشکل سربازی که ما البته تلاش کردیم حقوق سربازان را تا حدودی حل کنیم.

قالیباف گفت: این دعواها و جنگ‌های سیاسی هیچ فایده‌ای ندارد. من هیچ‌وقت در مسئولیتم بعد از دوران دفاع مقدس هرگز وارد این بازی‌ها و ستیزها نشدم و اصلاً این دواها را نیز قبول نداشتند. ما در جنگ بزرگ شدیم برای حفظ وطن جنگ کردیم. هرگز تنش و دعوا نمی‌کنیم که دل مردم‌مان را خالی کنیم و دل آنها را بشکنیم.

وی ادامه داد: هرگز قالیباف چنین کاری را نخواهد کرد. این دعواها و این تنش‌ها هیچ ثمری ندارد و هیچ گشایشی ایجاد نمی‌کند. جز اینکه مردم ما را ناامید می‌کند.

قالیباف بیان کرد: به خدا دعواهای سال ۸۸ در مناظره‌ها برای زندگی مردم نبود. دعواهای سال ۹۲ در مناظره‌ها برای زندگی مردم نبود. این را مردم ما دیدند و لمس کرده‌اند و بعد فراموش کردند همه در آن روزها چه‌حرف‌هایی را زدند.

وی گفت: نگران این موضوع هستم که این اتفاق دوباره تکرار نشود ان شاالله نخواهد شد. به پشتیبانی عملکرد و برنامه‌ای که دارم. طرح‌های اجرایی دارم. در طول این مناظرات این موارد را روی میز گذاشتم و اعلام کردم و برای تحقق آن می‌جنگم.

قالیباف اظهار کرد: خوشحال هستم که این حرف را از برادر عزیزم آقای خسروی شنیدم که گفتند دوستان اگر برنامه‌ای دارند زمان‌بندی هم بدهند. آن‌قدر رفتار بد کرده‌ایم اینکه مردم بفهمند یک پروژه چه زمانی شروع بشود و چه زمانی تمام بشود از حقوق اولیه‌شان بود تا قبل از بنده در شهرداری چنین رسمی نبود.

وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که امروز صداوسیمای جمهوری اسلامی می‌گوید که باید زمان‌بندی بدهیم. من تمام این پنج اولویت اقتصادی که گفتم سنت و فرهنگ کاری بنده بوده است که به‌عنوان خدمتگزار شما حتماً همه آنها را زمان‌بندی می‌دهم زندگی و عمر شما را تلف نخواهم کرد که در دنیا و آخرت مدیون شما باشم.

قالیباف گفت: اینکه برای زندگی و معیشت مردم چه کاری می‌خواهیم انجام بدهیم بدون شک تلاش می‌کنیم بدون هیچ جدل سیاسی کارا پیش ببریم.

وی ادامه داد: می‌خواهم یک خدمتگزار باشم. می‌خواهم یک مدیر قوی و ارشد قوه مجریه باشم. نمی‌خواهم یک سخنران باشم. از هر تنشی دوری خواهم کرد. روزی که به نیروی انتظامی رفتم همه یادتان است نیروی انتظامی با همه درگیر بود از مردم تا بقیه، اولین کاری که کردم آن را از تنش و جنگ با مردم و مجموعه‌ها بیرون کردم.

قالیباف بیان کرد: در کمترین زمان ممکن نیروی مورداعتماد مردم شد. در شهرداری تهران درحالی‌که در خدمت مردم بودم با سه دولتی کار کردم که هر سه با من مخالف سیاسی و کاری بودند. اما هرگز تنش ایجاد نکردم.اگر ما پشت میز ریاست‌جمهوری نشستیم با جدل سیاسی و عافیت‌طلبی و بعد از آن بهانه‌جویی کار و زندگی مردم را تلف نکنیم باید به آن توجه کنیم.

قالیباف اظهار کرد: در مجلس شورای اسلامی قانون‌های بر زمین‌مانده را به تصویب رساندیم که قانون تجارت و قانون بانک مرکزی و برنامه هفتم توسعه را نهایی کردیم، درحالی‌که در مجلس هم تنش‌هایی وجود داشت اما آرامش را ایجاد کردم و با آرامش این برنامه را اجرایی خواهم کرد.

قالیباف در بخش اول مرحله دوم گفت: طرح پنج فوریتی اقتصادی را در روزهای گذشته در فرصت‌های مناسب مطرح شده است. اولین وظیفه ما این است که زندگی روزمره مردم را یک سپر حمایتی برای آن ایجاد کنیم که این پریشانی را از خانواده‌های ایرانی جمع کنیم.

قالیباف ادامه داد: فاصله بین افزایش حقوق سالیانه با تورم را اگر پر نکنیم هر روز مردم سفره‌شان ضعیف‌تر می‌شود. متعهد هستم که این کار را انجام بدهم. مثلاً حقوق را اگر ۲۰ درصد افزایش می‌دهیم و تورم 40 درصد است ما به تفاوت آن ترمیم شود. در ۶ و5 مورد از کالای اساسی که مربوط به جهیزیه است آنها را نیز باید تحت پوشش قرار بدهیم که با رفاه کارت انجام می‌شود.

قالیباف گفت: آن قدر مسکن مهم است که آرامش خانواده است. همه خانواده‌ها اضطراب دارند. طرح جهش مسکن در حال اجرا است. ما می‌توانیم با تجربه ای که در شهرداری تهران داریم ۲۰۰ متر زمین را در منطقه مسکونی دارای مجوز در اختیار هر خانواده قرار می‌دهیم. در ۸۰ درصد شهرها و در همه روستاها این امکان وجود دارد. این بدان معنا است که دنبال وام دیگر نرویم وقتی که این زمین را صاحب شدند می‌تواند شریک بگیرد و از طریق آن خانه را بسازد.

قالیباف ادامه داد: افراد وام گرفتند و قسط وام سر رسیده است باید قسط وام را بدهد دومرتبه پول به‌حساب خانه بریزد و هنوز هم مستأجر است.

وی گفت: طرح خودرو برای اقتصاد کشور بحث مهمی است. عمر خودروهای سنگین بیش از 25 تا 30 سال است. همه این مشکلات را با واردات خودرو با طرحی که داریم حتماً انجام می‌دهیم. همچنین در زمینه خودرو سواری نیز این کار را خواهیم کرد. مشکل رانت خودرو و تولید خودرو را حل خواهیم کرد.

قالیباف افزود: موضوع رشد اقتصادی در پایتخت دوم ایران یعنی در منطقه اقیانوس هند هم دنبال خواهد شد. همچنین طرح هادی یکی از معضلات روستاها است و بنده مرتب و هر فصل به آنجا سرکشی می‌کنم و می‌گویم که حتماً طرح‌های هادی را توسعه خواهیم داد و در آن بازنگری می‌کنیم و باید یک اصلاح نهادی انجام دهیم، چرا که روستا بی‌صاحب است و از زمان ادغام وزارت جهاد کشاورزی گویا روستاها متولی ندارند و باید روستاها متولی داشته باشند.

وی تأکید کرد: امنیت شغلی دهیاران را باید تأمین کنیم و اشتغال را باید به روستاییان بازگردانیم. معمولاً فقط بین ۲۵ تا ۳۰ درصد پول حاصل از فروش محصولات کشاورزی به خود کشاورزان می‌رسد درحالی‌که باید بیشتر پول فروش محصولات کشاورزی به خود کشاورزان برسد و باید این موضوع حل شود.

قالیباف بیان کرد: مشکل آب کشاورزان هم باید حل‌وفصل شود. کشت گلخانه‌ای باید به‌گونه‌ای انجام شود که صرفه‌جویی در آب هم موردتوجه قرار گیرد. همچنین میزان واردات محصولات کشاورزی زیاد است و بعضاً محصولاتی است که خودمان هم تولید می‌کنیم و باید این موضوع مدیریت شود و ما برنامه برای آن داریم.

قالیباف در بخش دوم مرحله دوم گفت: تأکید کردم که نباید وارد تنش و اختلاف شویم. اما یک جاهایی باید وارد چالش شویم، آنجا کجا است؟وقتی که وارد بحث کارشناسی می‌شویم. مخصوصاً کارشناسی که در سطح رئیس قوه مجریه است که مسئولیت کل اجرای کشور بر عهده آن است.

وی گفت: هر کسی رئیس‌جمهور باشد. هر کسی وزیر اقتصاد باشد. بخش‌های ستاد اقتصادی دولت، سازمان برنامه، بانک مرکزی، صمت و جهاد کشاورزی این وزارتخانه‌ها حتماً با هم اختلاف پیدا خواهند کرد. اینجا جای چالش است و هیچ اشکالی هم وجود ندارد. جای نقد است و هیچ اشکالی وجود ندارد. اینجا است که معلوم می‌شود یک رئیس‌جمهور مسلط، آگاه، دانا و باتجربه آیا در این طوفان می‌تواند این کشتی را به ساحل برساند یا نه.
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: تجربه و کار اجرایی این‌گونه نیست که با آمپول تزریق کنیم و با قرص و شربت آن را درمان کنیم بلکه این نیاز به تجربه و دانایی دارد.

قالیباف ادامه داد: این‌ها را نمی‌شود فقط با شعار و حرف و روی کاغذ دنبال کرد. قانونی که در مجلس می‌نویسیم، اگر اجرا نشد ارزش آن فقط همین کاغذ است و وقتی جان می‌گیرد که به اجرا تبدیل شود. اجرای قوی نیازمند اشراف مدیر است.

وی تأکید کرد: والله قسم قوه اجرایی جای آزمون‌وخطا نیست، محل کسب تجربه نیست، بلکه محل زندگی، آبروی مردم، جان، وقت و مال مردم است.

قالیباف تصریح کرد: نمی‌شود هر دفعه با یک حرف، شعار و حرکتی وعده دهیم که در برجام یا جای دیگری کاری را انجام می‌دهیم و مشکلات حل می‌شود و همه مدیران را علاف و بلاتکلیف نگه داریم. نباید توان خود را کنار بگذاریم و به دست دشمن و بیگانگان نگاه کنیم.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: اصلاح در داخل و در روابط خارجی حتماً در دستور کار بنده است. در حوزه سیاست خارجی انتفاع اقتصادی و منافع ملی را دنبال خواهم کرد و هرگز از اصلاحات اقتصادی داخلی غافل نخواهم شد.

قالیباف متذکر شد: قانون سوت‌زنی برای مقابله با فساد در مجلس قانون و ابلاغ شد. قانون شفافیت هم ابلاغ شد و بنده جزو اولین کسانی بودم که طرح شفافیت قوای سه‌گانه را امضا کردم.

وی بیان کرد: امروز شفافیت برای هر سه قوه ابلاغ شده است و یکی از افتخارات مجلس است. برای یک استفاده بهینه نیازمند هوشمندسازی، مردمی‌سازی، شفافیت و کارآمدسازی هستیم.
قالیباف در قسمت پایانی گفت: مردم عزیز ایران شما در لحظه تصمیم قرار دارید. بخش زیادی از شما هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌اید و در حال مقایسه هستید که از بین ما شش نفر یکی را انتخاب کنید.

وی افزود: مهمترین نکته این است که توجه کنید که شما فقط رای به یک نفر نمی‌دهید. بلکه شما درباره زندگی خود و آینده کشورتان تصمیم می‌گیرید. شما تصمیم می‌گیرید که تورم تان چند خواهد بود. قیمت گوشت مرغ اجاره خانه چند باشد.

قالیباف گفت: شما تصمیم می‌گیرید که آبادانی به روستا یتان می‌آید یا قرار از صدای شماهیاهوی سیاسی گم شود. تصمیم می‌گیرید آیا واحد تولیدی که در آن کار می‌کنیدمی‌تواند همچنان ادامه کار دهد یا قرار است بیکار شوید.

وی گفت: شما تصمیم می‌گیرید که آیا بالاخره متناسب سازی حقوق بازنشستگان اجرایی می‌شود یا همچنان سفره بازنشستگان خالی بماند.شما تصمیم می‌گیرید که آیا حقوق کارمند کارگر بازنشسته به اندازه تورم افزایش پیدا می‌کند. شما تصمیم می‌گیرید که آیا بالاخره صاحب مسکن می‌شوید یا قرار است هر سال نگران افزایش اجاره بهای خانه‌تان باشید.

قالیباف بیان کرد: شما تصمیم می‌گیرید که آیا مادر خانواده می‌تواند نفس راحتی از بار مالی خرج‌ها زندگی بکشد. شما تصمیم می‌گیریدکه آیا همچنان می‌خواهیدشاهد حضور اتباع غیر مجازی باشید که شغل و امنیتتان را به خطر می‌اندازد. شما تصمیم می‌گیرید که آیا می‌خواهید فیلترینگ رفع شود. آیا می‌خواهید درباره کنکور تصمیم جدیدی گرفته شود.

وی گفت: مردم عزیز ایران شما فقط به یک نفر رای نمی‌دهید. بلکه به آینده کشورتان رای می‌دهید. شما تصمیم می‌گیرید که آیا می‌خواهید همچنان که به اقتدار کشور افتخار می‌کنیدبه آبادانی و کشور ایران نیز افتخار کنید. شما باید تصمیم بگیرید آیا می‌خواهید فرزندانتان نسبت به ایران افتخار کنند یا باید حسرت پیشرفت ظاهری کشورهای دیگر را بخورند. مردم عزیز ایران واقعا فرق می‌کند رئیس جمهور باشد. رئیس جمهور از لحظه‌ای که انتخاب می‌شودباید تصمیمات مهمی را بگیرد و بتواند آن تصمیمات را با اجماع در کشور اجرایی کند.

قالیباف بیان کرد: اگر رئیس جمهور درست تصمیم نگیرد شما شاهد گرانی گسترده خواهید بود. اگر رئیس جمهور به موقع تصمیم نگیرد مجبور می‌شوید یا ایران را به ترامپ بفروشید یا تنشی خطرناک را به کشور تحمیل کند. اگر رئیس جمهور درست تصمیم نگیرد شما شاهد افزایش بی‌رویه قیمت دلار خواهید بود. اگر رئیس جمهور کارآمد نباشد ده‌ها میلیارد دلار سرمایه این کشور چندین برابر فساد دبش حیف و میل می‌شود.

yektanetتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. آقایان «روحانی» و «ظریف»، نظری ندارید؟!

  2. نقد، آری؛ تندروی و توهین نه!

  3. دشواری پزشکیان در «راه» کابینه

  4. دولت چهاردهم؛ سوم خاتمی، سوم روحانی یا اول پزشکیان!

  5. جلیلی: دولت سایه را با قوت و جدیت بیشتر دنبال خواهیم کرد

  6. دولت و مردم تا دیر نشده کاری کنند...

  7. مناظر شهری دیدنی کره شمالی

  8. در اداره پست چه خبر است؟!

  9. دقیقا چه زمانی آمریکا خواست با ایران توافق کند؟!

  10. پزشکیان: به همه می گوییم در تشکیل کابینه کمک کنند اما آدمهای خودشان را معرفی می کنند

  11. انتقاد رسانه اصولگرا از اهانت به ظریف در حاشیه نمازجمعه / چرا برخی اعضای شورای شهر منتقد زاکانی شده‌اند؟

  12. سردار رضایی: طرح نور تعطیل بردار نیست

  13. پزشکیان: اگر باهم باشیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم

  14. پزشکیان حریف سهم خواهی ها می شود؟

  15. مرتضوی: تمام بدهی‌های سازمان تأمین اجتماعی را پرداخت کردیم

  16. واکنش وزیر ارشاد به استخدام برادرزاده اش در وزارت بهداشت

  17. صدور کیفرخواست رائفی‌پور/ واکنش زاکانی به تهدید استعفای برخی از اعضای شورای شهر/ ماجرای حمله تندروها به پویانفر

  18. آشی که نباید خیلی شور شود!

  19. تاکید قالیباف بر بررسی علل مشارکت پایین مردم در انتخابات/ یک پیشنهاد خوب به سعید جلیلی

  20. قالیباف: باید دغدغه‌ ۱۴ میلیون نفری که به پزشکیان رای ندادند لحاظ شود

  21. نمونه ای از یک دیپلماسی موفق اقتصادی

  22. یک سیلی سخت دیگر به صهیونیست ها

  23. واکاوی علت حضور کمرنگ مردم در انتخابات

  24. پاسخ آیت الله مکارم شیرازی به سوالی درباره استفاده از ابزار موسیقی در مجالس اهل‌بیت (ع)

  25. علم‌الهدی: هزار تحریم در مذاکرات برجام بر ایران تحمیل شد/ نان و آب ملت را به سیاست خارجی ربط ندهیم

  پربحث‌های هفته

  1. آقایان «روحانی» و «ظریف»، نظری ندارید؟!

  2. نقد، آری؛ تندروی و توهین نه!

  3. دشواری پزشکیان در «راه» کابینه

  4. دولت چهاردهم؛ سوم خاتمی، سوم روحانی یا اول پزشکیان!

  5. جلیلی: دولت سایه را با قوت و جدیت بیشتر دنبال خواهیم کرد

  6. انتقاد رسانه اصولگرا از اهانت به ظریف در حاشیه نمازجمعه / چرا برخی اعضای شورای شهر منتقد زاکانی شده‌اند؟

  7. پزشکیان: اگر باهم باشیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم

  8. پزشکیان حریف سهم خواهی ها می شود؟

  9. واکنش وزیر ارشاد به استخدام برادرزاده اش در وزارت بهداشت

  10. صدور کیفرخواست رائفی‌پور/ واکنش زاکانی به تهدید استعفای برخی از اعضای شورای شهر/ ماجرای حمله تندروها به پویانفر

  11. آشی که نباید خیلی شور شود!

  12. تاکید قالیباف بر بررسی علل مشارکت پایین مردم در انتخابات/ یک پیشنهاد خوب به سعید جلیلی

  13. واکاوی علت حضور کمرنگ مردم در انتخابات

  14. علم‌الهدی: هزار تحریم در مذاکرات برجام بر ایران تحمیل شد/ نان و آب ملت را به سیاست خارجی ربط ندهیم

  15. سخت است آقای پزشکیان ...

  16. ظریف: قانون اقدام راهبردی در مورد مذاکرات هسته‌ای باید رعایت شود/ آماده گفت‌وگو هستیم

  17. نظرات برگزیده مخاطبان الف: مشارکت کم مردم در انتخابات باید آسیب‌شناسی شود/ پزشکیان در انتخاب اعضای دولت فقط شایسته‌سالاری را ملاک قرار دهد

  18. دو برابر نیاز کشور اینترنت تامین کردیم

  19. ظریف اعضای «شورای راهبری انتخاب اعضا کابینه» را اعلام کرد

  20. پاسخ ظریف به ادعای یک فعال رسانه‌ای پس از سخنانش در تلویزیون

  21. پورمحمدی محتمل‌ترین گزینه برای وزارت کشور دولت پزشکیان

  22. رهبر انقلاب: موفقیت رئیس جمهور و دولت جدید، موفقیت همه ما است

  23. چینش کابینه؛ سهل اما ممتنع !

  24. نظر حدادعادل درباره تعامل اصولگرایان با پزشکیان/ توضیحات قوه قضائیه درباره محکومیت وزیر سابق کشاورزی

  25. امام جمعه تبریز: برخی سیاسیون بزرگ شده در آمریکا مواظب گفتار و رفتار خود باشند!

  آخرین عناوین