تاج: فلسطین پاره تن ایران است

  4030227079 ۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس فدراسیون فوتبال، در دیدار با همتای فلسطینی‌اش، این کشور را پاره تن ایران دانست.

 

به گزارش ایرنا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه کنگره سالیانه فیفا که به میزبانی تایلند در حال پیگیری است، با جبرییل رجوب، همتای خود از کشور فلسطین دیدار کرد.

تاج در این دیداتر ضمن محکومیت حملات رژیم غاصب صهیونیستی به ملت مظلوم فلسطین گفت: کشورتان را پاره تن خودمان می‌دانیم. این هم برای فرد من نیست بلکه تمام مسئولان و ملت جمهوری اسلامی چنین برداشتی دارند. رژیم غاصب جنایاتی را انجام داده و می‌دهد که در تاریخ همواره بی‌سابقه بوده است که بشریت چنین چیزی را ندیده بود.

وی با اشاره به اینکه اسرائیل حتی به فوتبال فلسطین هم رحم نکرده است افزود: ۲۱۸ فوتبالیست فلسطینی را به شهادت رسانده‌اند. زمین‌های چمن را با خمپاره و بمب‌های خود متروکه کرده‌اند و تبسم را از روی لبان آحاد ملت فلسطین برداشته‌اند. آنها حتی به کتاب‌ها هم رحم نکرده و سوزانده‌اند.

تاج: فلسطین پاره تن ایران است

تاج تاکید کرد: به طور مستمر با مسئولان فیفا در ارتباط هستیم و این حملات غیر بشردوستانه را محکوم کرده و می‌کنیم و با قاطعیت به راهمان ادامه می‌دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین با تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران و نایب رییس AFC از ملت فلسطین در عرصه فوتبال گفت: از اینکه شما در حال حمایت از ملت فلسطین هستید نهایت تشکر را دارم. رژیم صهیونیستی تنها یک هدف دارد و آن هم پاک کردن اسم فلسطین از روی نقشه است. قبلا زیرکانه چنین اهداف شومی داشت اما حالا کاملا بی‌شرمانه آن را انجام می‌دهد.

رجوب افزود:من صمیمانه‌ترین تقدیرها را از شما فدراسیون فوتبال ایران و مسئولان جمهوری اسلامی دارم و امیدوارم پشتیبانی جهانی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین وجود داشته باشد.