هرج و مرج در فرودگاه دبی/ کنسلی ۱۴۰۰ پرواز در ۵ روز

  4030201097

هرج و مرج در فرودگاه دبی ادامه دارد. فرودگاه بین المللی دبی ۳ روز پس از سیل، همچنان با هرج و مرج ناشی از کنسلی پروازها روبه‌رو است و تلاش برای پاکسازی و بازگشایی باندهای فرودگاه ادامه دارد.

هرج و مرج در فرودگاه دبی/ کنسلی ۱۴۰۰ پرواز در ۵ روز

تعداد تلفات ناشی از بارش های اخیر در دبی به 4 نفر رسیده و برخی از جاده‌ها و خیابان‌های این منطقه هنوز بسته و غرق آب هستند. فرودگاه بین المللی این شهر شلوغ و پر هرج و مرج است.

 به نقل از گاردین، بر اثر این طوفان که از عمان آغاز شد در مجموع 20 نفر جان باختند.

امارات متحده عربی با شدیترین بارش در 75 سال گذشته مواجه شده است.

فرودگاه بین المللی دبی یکی از شلوغ ترین فرودگاه‌های جهان و محوری ترین فرودگاه سراسر خاور میانه 3 روز پس از سیل، همچنان با هرج و مرج ناشی از کنسلی پروازها روبه‌رو است و تلاش برای پاکسازی و بازگشایی باندهای فرودگاه ادامه دارد.

 ورود پروازها به این فرودگاه تا روز یکشنبه محدود شده است.

شرکت هواپیمایی امارات، یکی از بزرگترین خطوط هوایی بین المللی جهان اعلام کرده که ورود برای افرادی که قصد عبور از دبی را دارند به حالت تعلیق درآمده است. اما اگر مقصد نهایی مسافران خود دبی باشد، مسافران می‌توانند مانند معول به سفر خود ادامه دهند.

براساس وب سایت ردیابی "فلایت رادار 24"، از صبح سه شنبه تا صبح جمعه هفته گذشته حدود 1478 پرواز از دبی و به مقصد این شهر لغو شده که 30 درصد کل پروازها را تشکیل می‌رسد.
برخی از شهروندان نیز فرصت استفاده کرده و داوطلبانه با کایاک در شهر پارو می زنند تا به شهروندان گیر کرده در سیل آب، غذا و تجهیزات لازم برسانند.