ذوالنور: موشک‌ها‌‌ی ایران ‌در ۱۲ دقیقه به اسرائیل ‌رسیدند‌

  4030130105

نایب رئیس مجلس با اشاره به برنامه‌ریزی جهت رسیدن همزمان پهپاد و موشک‌های ایران به سرزمین‌های اشغالی، گفت: موشک‌های بالستیک ایران در کمتر از ۱۲ دقیقه به سرزمین‌های اشغالی رسیدند.

به گزارش تسنیم از قم، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی قم، با تاکید بر اینکه عملیات ایران در انتقام از رژیم صهیونسیتی کاملا موفقیت آمیز بود و آسیب‌پذیری گنبد آهنین را به اثبات رساند، اظهار داشت: رژیم صهیونسیتی اگر دست به ماجراجویی جدیدی بزند جمهوری اسلامی در کوتاه مدت پاسخ قاطعانه به آنها خواهد داد.

 وی افزود: با توجه به تحولات موجود در عرصه سیاست بین‌المللی، رژیم صهیونسیتی بسیار بعید است که بخواهد پاسخی به حمله موشکی ایران بدهد و چنین توان و ظرفیتی نیز در رژیم صهیونسیتی وجود ندارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخورد نظامی ایران و رژیم صهیونسیتی، گفت: پیگیری‌های حقوقی و قضایی در مجامع بین‌المللی،حمله نیابتی، حمله ترکیبی و حمله مستقیم راه‌های پیش رو جمهوری اسلامی در انتقام از حمله صهیونیست‌ها به کنسولگری ایران در سوریه بود که در نهایت مسوولان ارشد به حمله مستقیم از خاک کشور پذیرفته شد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی جهت رسیدن همزمان پهپاد و موشک‌های ایران به سرزمین‌های اشغالی، ادامه داد: موشک‌های بالستیک ایران در کمتر از 12 دقیقه به سرزمین‌های اشغالی رسیدند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی عملیات محدود، خودداری از حمله به مناطق مسکونی و تناسب در انتقام از رژیم صهیونسیتی را سه ویژگی مهم در تنبیه صهیونیست‌ها یاد کرد.

ذوالنوری ادامه داد: پدافند هوایی آمریکا در برخی کشورها تلاش کرد تا برخی از موشک‌های ایران را در خاک منهدم کنند، همچنین بالغ بر 100 هواپیمایی جنگی اسراییل، فرانسه و آمریکا نیز بصورت شبانه روزی آسمان اردن را رصد می‌کردند.